Top 100 firme — Construcții, Prahova după lichiditate ridicată în 2025
2.028 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 9,6×, iar liderul atinge 47,3×.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Lichiditate | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.MIRAISA EDIL S.R.L.nou | Sat Mărginenii de Jos, Comuna Filipeştii de Târg, Prahova | 47,3×— | — | — | 799,4 K RON |
| 2 | 2.NIODOM S.R.L.nou | Loc. Podu Corbului, Oraş Breaza, Prahova | 32,1×— | — | — | 376,8 K RON |
| 3 | 3.METALDOM EXPERT S.R.L.nou | Sat Podu lui Galben, Comuna Podenii Noi, Prahova | 28,1×▼ 23,2 % | ▼ 23,2 % | 107 K RON | |
| 4 | 4.ITERCON CONSTRUCŢII S.R.L.▲ 55 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 26,2×▲ 90,8 % | ▲ 90,8 % | -825 K RON | |
| 5 | 5.TODO CONSTRUCT SRL▲ 45 | Municipiul Câmpina, Prahova | 26×▲ 69,4 % | ▲ 69,4 % | -32,5 K RON | |
| 6 | 6.AQUA BEST CONSTRUCT S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 24,2×— | — | — | 401,7 K RON |
| 7 | 7.ORAR HDD SMART S.R.L.▲ 13 | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 23,9×▲ 7,5 % | ▲ 7,5 % | 449,1 K RON | |
| 8 | 8.COVRIG INSTAL S.R.L.▲ 10 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 23,1×▲ 1,8 % | ▲ 1,8 % | 227,1 K RON | |
| 9 | 9.SC EURO DRUMROM CONSTRUCT SRL▲ 16 | Sat Dîrvari, Comuna Valea Călugărească, Prahova | 22,1×▲ 7,3 % | ▲ 7,3 % | -400,9 K RON | |
| 10 | 10.PLUMBER CITY S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 22×▼ 41,8 % | ▼ 41,8 % | 235,8 K RON | |
| 11 | 11.TERMOSANIT ENERGY SYSTEMS CONSTRUCT SRL▲ 718 | Loc. Comarnic, Oraş Comarnic, Prahova | 21,4×▲ 889,4 % | ▲ 889,4 % | 127,4 K RON | |
| 12 | 12.WELLDONE PROJECTS AND MORE S.R.L.▲ 37 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 20,9×▲ 36 % | ▲ 36 % | 26,4 K RON | |
| 13 | 13.MARIN DACHDEKER S.R.L.▲ 25 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 20,5×▲ 19,7 % | ▲ 19,7 % | 105,6 K RON | |
| 14 | 14.BRIOCONS NEO ENTREPRENEUR SRLnou | Sat Lunca Prahovei, Comuna Măgureni, Prahova | 19,8×▼ 35,2 % | ▼ 35,2 % | 241,1 K RON | |
| 15 | 15.LOS IGUANAS SRL▲ 12 | Sat Trăisteni, Comuna Valea Doftanei, Prahova | 19,6×▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | -11,3 K RON | |
| 16 | 16.BIGIMAGE FLOOR S.R.L.nou | Sat Strejnicu, Comuna Târgşoru Vechi, Prahova | 18,7×▼ 3,8 % | ▼ 3,8 % | 224,8 K RON | |
| 17 | 17.LANDNN CONSTRUCT S.R.L.▲ 46 | Sat Filipeştii de Târg, Comuna Filipeştii de Târg, Prahova | 18,6×▲ 40,7 % | ▲ 40,7 % | 87,3 K RON | |
| 18 | 18.CRIDA START DECORAZIONE S.R.L.▼ 8 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 18,5×▼ 44,5 % | ▼ 44,5 % | 307,7 K RON | |
| 19 | 19.NIFLEX SERV S.R.L.▲ 23 | Sat Mărginenii de Jos, Comuna Filipeştii de Târg, Prahova | 17,8×▲ 9,1 % | ▲ 9,1 % | 1,1 mil. RON | |
| 20 | 20.ROMCONSTRUCT SA▲ 4 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 17,1×▼ 17 % | ▼ 17 % | 20,3 K RON | |
| 21 | 21.KEV 2015 PRESTCON S.R.L.▲ 211 | Sat Băneşti, Comuna Băneşti, Prahova | 17,1×▲ 183,4 % | ▲ 183,4 % | 47,6 K RON | |
| 22 | 22.IVM PRIME AUTOMATIZĂRI S.R.L.nou | Sat Bălţeşti, Comuna Bălţeşti, Prahova | 17,1×— | — | — | 204 K RON |
| 23 | 23.BILKA ACOPERIS S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 16,8×— | — | — | 209,5 K RON |
| 24 | 24.ZIGZAG TRADE CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Băneşti, Comuna Băneşti, Prahova | 16,6×▼ 61,9 % | ▼ 61,9 % | 46,5 K RON | |
| 25 | 25.SIGIAIR CLIM S.R.L.▼ 12 | Sat Teşila, Comuna Valea Doftanei, Prahova | 16,5×▼ 43,9 % | ▼ 43,9 % | 231,5 K RON | |
| 26 | 26.DONCAT BUILD EXPERT S.R.L.nou | Sat Plaiu Câmpinei, Comuna Şotrile, Prahova | 16,5×— | — | — | 317,1 K RON |
| 27 | 27.ACOPERIT RENOVARI MATEI S.R.L.▲ 149 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Prahova | 16,2×▲ 118,9 % | ▲ 118,9 % | 139,4 K RON | |
| 28 | 28.AVANTAJ BIG CONSTRUCT SRLnou | Sat Loloiasca, Comuna Tomşani, Prahova | 15,9×▲ 52,6 % | ▲ 52,6 % | 138,9 K RON | |
| 29 | 29.SORIN ONE CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Mărginenii de Jos, Comuna Filipeştii de Târg, Prahova | 15,8×— | — | — | 282,9 K RON |
| 30 | 30.FULL HOUSE ENGINEERING S.R.L.▲ 164 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 15,1×▲ 126,3 % | ▲ 126,3 % | 86,5 K RON | |
| 31 | 31.KELVIRAL S.R.L.nou | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Prahova | 14,9×— | — | — | 284,3 K RON |
| 32 | 32.ROBUST WORK S.R.L.nou | Sat Diţeşti, Comuna Filipeştii de Pădure, Prahova | 14,8×— | — | — | 257,6 K RON |
| 33 | 33.CASIVERO MONTAJ CONSTRUCT S.R.L.▲ 28 | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 14,6×▲ 7,7 % | ▲ 7,7 % | -176 RON | |
| 34 | 34.SIDORIS CONSTRUCT SRL▼ 17 | Loc. Urlaţi, Oraş Urlaţi, Prahova | 14,6×▼ 38,7 % | ▼ 38,7 % | 26,4 K RON | |
| 35 | 35.SALABINA INSTAL S.R.L.▲ 125 | Sat Dumbrava, Comuna Dumbrava, Prahova | 14,2×▲ 82 % | ▲ 82 % | 188,7 K RON | |
| 36 | 36.NEWTON'S SOCIETY S.R.L.▲ 86 | Loc. Mizil, Oraş Mizil, Prahova | 13,8×▲ 51,3 % | ▲ 51,3 % | 255,5 K RON | |
| 37 | 37.ACTUAL BUSINESS INTERPREST SRLnou | Sat Ţânţăreni, Comuna Blejoi, Prahova | 13,8×▼ 25,5 % | ▼ 25,5 % | 46,9 K RON | |
| 38 | 38.PILLARIX S.R.L.nou | Sat Cornu de Sus, Comuna Cornu, Prahova | 13,6×▲ 24,4 % | ▲ 24,4 % | 286,6 K RON | |
| 39 | 39.CARLSON CONSTRUCT S.R.L.nou | Loc. Breaza de Sus, Oraş Breaza, Prahova | 13,5×— | — | — | 222,3 K RON |
| 40 | 40.ANDREGRUP CONSTRUCT SRL▲ 133 | Loc. Azuga, Oraş Azuga, Prahova | 13,4×▲ 78,3 % | ▲ 78,3 % | 30,9 K RON | |
| 41 | 41.ALFATUB TRADE S.R.L.nou | Sat Mărginenii de Jos, Comuna Filipeştii de Târg, Prahova | 13,1×— | — | — | 248,5 K RON |
| 42 | 42.ADINSTALL EXPERT S.R.L.▲ 38 | Loc. Comarnic, Oraş Comarnic, Prahova | 13×▲ 8,2 % | ▲ 8,2 % | 794,2 K RON | |
| 43 | 43.BRAMCO CONRECOM SRL▲ 186 | Sat Măneciu-Ungureni, Comuna Măneciu, Prahova | 12,9×▲ 112 % | ▲ 112 % | 724 K RON | |
| 44 | 44.EMANEX LUXURY S.R.L.nou | Sat Măneciu-Pământeni, Comuna Măneciu, Prahova | 12,9×— | — | — | 411,7 K RON |
| 45 | 45.FIRST TELEKOM S.R.L.▲ 130 | Sat Adunaţi, Comuna Adunaţi, Prahova | 12,9×▲ 73,9 % | ▲ 73,9 % | 154,4 K RON | |
| 46 | 46.LARY TEAM CONSTRUCT S.R.L.▲ 39 | Sat Telega, Comuna Telega, Prahova | 12,8×▲ 12,5 % | ▲ 12,5 % | 27,1 K RON | |
| 47 | 47.CALLGAS INSTAL S.R.L.▲ 146 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 12,8×▲ 90,5 % | ▲ 90,5 % | 192,6 K RON | |
| 48 | 48.ULTRACONSTRUCTVOICU S.R.L.▼ 11 | Municipiul Câmpina, Prahova | 12,7×▼ 25,8 % | ▼ 25,8 % | 941,5 K RON | |
| 49 | 49.MANKAR BUILDING S.R.L.▲ 299 | Sat Măneciu-Pământeni, Comuna Măneciu, Prahova | 12,6×▲ 187,9 % | ▲ 187,9 % | 244,3 K RON | |
| 50 | 50.SERVICIITTO S.R.L.▲ 113 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 12,6×▲ 61,5 % | ▲ 61,5 % | 101,3 K RON | |
| 51 | 51.SOGEDICO MONTAJ S.R.L.▲ 286 | Sat Păuleştii Noi, Comuna Păuleşti, Prahova | 12,1×▲ 168 % | ▲ 168 % | 203,2 K RON | |
| 52 | 52.PRAHOVA DESIGNS S.R.L.nou | Sat Meliceşti, Comuna Telega, Prahova | 12,1×▲ 52,3 % | ▲ 52,3 % | 144,6 K RON | |
| 53 | 53.STAS AMBIENT S.R.L.nou | Sat Baba Ana, Comuna Baba Ana, Prahova | 12×▲ 1.365,9 % | ▲ 1.365,9 % | 120,4 K RON | |
| 54 | 54.MACONS RESIDENTIAL S.R.L.▲ 136 | Sat Măneciu-Pământeni, Comuna Măneciu, Prahova | 11,7×▲ 69,2 % | ▲ 69,2 % | 23,7 K RON | |
| 55 | 55.ARCHITERRA ENERGY & DRILLING S.R.L.nou | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 11,7×▲ 229,9 % | ▲ 229,9 % | 117,3 K RON | |
| 56 | 56.FDM DEMOLARI S.R.L.▲ 70 | Sat Tisa, Comuna Sângeru, Prahova | 11,6×▲ 30,6 % | ▲ 30,6 % | 781,8 K RON | |
| 57 | 57.ZIK INSTAL TOP CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Podu Cheii, Comuna Brebu, Prahova | 11,6×— | — | — | 217,1 K RON |
| 58 | 58.BENELUX MULTISERVICES INDUSTRIAL S.R.L.▼ 19 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 11,6×▼ 30,4 % | ▼ 30,4 % | -376,7 K RON | |
| 59 | 59.GIA CLEAN S.R.L.▲ 43 | Sat Bărcăneşti, Comuna Bărcăneşti, Prahova | 11,5×▲ 10,9 % | ▲ 10,9 % | 747,8 K RON | |
| 60 | 60.DROIT HUMAIN S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 11,5×▼ 83,7 % | ▼ 83,7 % | 180,7 K RON | |
| 61 | 61.NEW IDEAL EXPERT CONSTRUCT S.R.L.▲ 248 | Sat Cornu de Sus, Comuna Dumbrava, Prahova | 11,4×▲ 136,8 % | ▲ 136,8 % | 230,6 K RON | |
| 62 | 62.SIMBA BUILDING S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 11,4×— | — | — | 202,2 K RON |
| 63 | 63.FOREVER APOSTOL S.R.L.▲ 525 | Sat Mireşu Mare, Comuna Sângeru, Prahova | 11,3×▲ 306,5 % | ▲ 306,5 % | 430,5 K RON | |
| 64 | 64.ZEUS ALPIN S.R.L.nou | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 11,3×▼ 35 % | ▼ 35 % | 90,2 K RON | |
| 65 | 65.MIDCONS DECOR ART S.R.L.▲ 39 | Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Prahova | 11,3×▲ 9,1 % | ▲ 9,1 % | 127,1 K RON | |
| 66 | 66.SSPH SERVINSTAL S.R.L.▲ 260 | Sat Chiţorani, Comuna Bucov, Prahova | 11,2×▲ 142,2 % | ▲ 142,2 % | 201,2 K RON | |
| 67 | 67.TRISERV INSTAL SRL▼ 39 | Loc. Azuga, Oraş Azuga, Prahova | 11,2×▼ 42,9 % | ▼ 42,9 % | 923,5 K RON | |
| 68 | 68.STEROLIFT TEH SERV S.R.L.▲ 11 | Oraş Breaza, Prahova | 11,1×▼ 8,2 % | ▼ 8,2 % | 213,3 K RON | |
| 69 | 69.FOR MEP SOLUTIONS S.R.L.▲ 77 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 11×▲ 32,4 % | ▲ 32,4 % | 293,6 K RON | |
| 70 | 70.EDYM RYKY ROMPREST S.R.L.▲ 246 | Sat Poiana Copăceni, Comuna Gura Vitioarei, Prahova | 10,9×▲ 128,5 % | ▲ 128,5 % | 104,1 K RON | |
| 71 | 71.PROFI ELECTRO MAISTER SRL▲ 21 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 10,9×▼ 1,8 % | ▼ 1,8 % | 15,6 K RON | |
| 72 | 72.TAM ALPIN SOLLUTIONS S.R.L.nou | Sat Telega, Comuna Telega, Prahova | 10,9×▼ 43,6 % | ▼ 43,6 % | 234,3 K RON | |
| 73 | 73.NICKPET LUCRĂRI CONSTRUCȚII S.R.L.▼ 5 | Sat Bărcăneşti, Comuna Bărcăneşti, Prahova | 10,8×▼ 15,5 % | ▼ 15,5 % | 147,2 K RON | |
| 74 | 74.SIC AMENAJĂRI SRL▲ 192 | Sat Loloiasca, Comuna Tomşani, Prahova | 10,8×▲ 104 % | ▲ 104 % | 13,4 K RON | |
| 75 | 75.NIKDOLLY RESIDENCE S.R.L.▼ 17 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 10,8×▼ 21,6 % | ▼ 21,6 % | 677,2 K RON | |
| 76 | 76.VLADYA CONSIMOB S.R.L.nou | Sat Mărginenii de Jos, Comuna Filipeştii de Târg, Prahova | 10,6×— | — | — | 101,5 K RON |
| 77 | 77.T.C.A. BY CRISTIANO S.R.L.▲ 47 | Sat Belciug, Comuna Drăgăneşti, Prahova | 10,5×▲ 15,4 % | ▲ 15,4 % | 459,8 K RON | |
| 78 | 78.ELECTRO SINCA DAN INSTAL S.R.L.nou | Municipiul Câmpina, Prahova | 10,5×▲ 120,4 % | ▲ 120,4 % | 75,3 K RON | |
| 79 | 79.RUHAMA CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Diţeşti, Comuna Filipeştii de Pădure, Prahova | 10,5×— | — | — | 153,3 K RON |
| 80 | 80.ELEN REB CONSIMOB S.R.L.▲ 458 | Sat Mărginenii de Jos, Comuna Filipeştii de Târg, Prahova | 10,4×▲ 238,3 % | ▲ 238,3 % | 1,3 mil. RON | |
| 81 | 81.ROMAGEA CONSTRUCT S.R.L.▲ 169 | Sat Bălţeşti, Comuna Bălţeşti, Prahova | 10,4×▲ 83,3 % | ▲ 83,3 % | 912 K RON | |
| 82 | 82.CONDORACHE INDUSTRIES S.R.L.▲ 5 | Sat Mărginenii de Jos, Comuna Filipeştii de Târg, Prahova | 10,4×▼ 8,5 % | ▼ 8,5 % | 970,8 K RON | |
| 83 | 83.GAVFLOOR S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 10,4×— | — | — | 144,2 K RON |
| 84 | 84.EPRAS CONS INVEST SRL▼ 10 | ***localitatea negasita***, Prahova | 10,4×▼ 15,2 % | ▼ 15,2 % | 107,2 K RON | |
| 85 | 85.AVO BEST CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Vistieru, Comuna Şotrile, Prahova | 10,4×— | — | — | 183,3 K RON |
| 86 | 86.ANGHEL TRADE CONSTRUCT S.R.L.▼ 33 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 10,3×▼ 28,5 % | ▼ 28,5 % | 126,6 K RON | |
| 87 | 87.AQUA BEST INSTAL S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 10,3×▼ 72,6 % | ▼ 72,6 % | 314,1 K RON | |
| 88 | 88.DANVIL SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 10,2×▼ 36,7 % | ▼ 36,7 % | 143,2 K RON | |
| 89 | 89.CLEVEL GRAPH SOLUTIONS SRLnou | Sat Vărbilău, Comuna Vărbilău, Prahova | 10,2×▲ 1.575,4 % | ▲ 1.575,4 % | 755 K RON | |
| 90 | 90.LUIVO BUILD S.R.L.nou | Municipiul Câmpina, Prahova | 10,2×— | — | — | 1,4 mil. RON |
| 91 | 91.CONDOR TCM SA▲ 56 | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 10,2×▲ 23,8 % | ▲ 23,8 % | 289,3 K RON | |
| 92 | 92.DRAGOMIR TOTAL CONSTRUCT S.R.L.▲ 132 | Municipiul Câmpina, Prahova | 10,2×▲ 65,2 % | ▲ 65,2 % | 108 K RON | |
| 93 | 93.SERGEO IBIŞ SRL▲ 1.276 | Sat Diţeşti, Comuna Filipeştii de Pădure, Prahova | 10,1×▲ 1.077,9 % | ▲ 1.077,9 % | 229,8 K RON | |
| 94 | 94.ALPHA TEHNO EUROCONSTRUCT SRL▲ 34 | Sat Sarca, Comuna Scorţeni, Prahova | 10×▲ 12,7 % | ▲ 12,7 % | 510,5 K RON | |
| 95 | 95.KALIM IMOB CONSTRUCT S.R.L.▲ 71 | Sat Mărginenii de Jos, Comuna Filipeştii de Târg, Prahova | 9,9×▲ 28,3 % | ▲ 28,3 % | 517,5 K RON | |
| 96 | 96.BUILD SMART BUSINESS S.R.L.nou | Loc. Vălenii de Munte, Oraş Vălenii de Munte, Prahova | 9,8×— | — | — | 181,2 K RON |
| 97 | 97.SERVINSTAL TECHNIQUE S.R.L.▲ 55 | Sat Chiţorani, Comuna Bucov, Prahova | 9,8×▲ 22,6 % | ▲ 22,6 % | 14,8 K RON | |
| 98 | 98.LUCAGELI CONSTRUCT S.R.L.▲ 216 | Sat Şotrile, Comuna Şotrile, Prahova | 9,8×▲ 104 % | ▲ 104 % | 128,2 K RON | |
| 99 | 99.GIRAM IMPEX SRL▲ 65 | Sat Ploieştiori, Comuna Blejoi, Prahova | 9,7×▲ 24,7 % | ▲ 24,7 % | 36,7 K RON | |
| 100 | 100.HOUSE REAL ESTATE &CONSTRUCTION BUSTENI S.R.L.nou | Loc. Buşteni, Oraş Buşteni, Prahova | 9,6×▼ 49,3 % | ▼ 49,3 % | 100 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Prahova
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
417 firme · 1,6 mld. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
1.413 firme · 1,4 mld. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
71 firme · 807,3 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
309 firme · 757,9 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
398 firme · 501,8 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
31 firme · 438,6 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
185 firme · 421,5 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
64 firme · 292,1 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
75 firme · 141,5 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
117 firme · 128,3 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
16 firme · 101,9 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
16 firme · 90,1 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
124 firme · 76,9 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
79 firme · 60,6 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
49 firme · 44,3 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
64 firme · 33,2 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
46 firme · 27,2 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
8 firme · 23,3 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
17 firme · 21,2 mil. RON
CAEN 4350
Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
2 firme · 19,6 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
9 firme · 10,6 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
12 firme · 8,7 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
9 firme · 7,7 mil. RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
3 firme · 6,5 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
4 firme · 5,6 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
17 firme · 5 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
11 firme · 2,8 mil. RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
9 firme · 1,5 mil. RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
1 firme · 545,5 K RON
CAEN 4360
Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
1 firme · 0 RON