Top 100 firme — Construcții, Prahova după angajați în 2025
3.577 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 6.598. Pragul de intrare în top este 23, iar liderul atinge 370.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Angajați | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.CONI SRL▲ 1 | Sat Măneşti, Comuna Măneşti, Prahova | 370▼ 10,2 % | ▼ 10,2 % | 55,7 mil. RON | |
| 2 | 2.INDUSTRIAL MONTAJ S.R.L.▲ 2 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 310▲ 35,4 % | ▲ 35,4 % | 34,5 mil. RON | |
| 3 | 3.SPOTING SA= | Sat Strejnicu, Comuna Târgşoru Vechi, Prahova | 239▲ 1,3 % | ▲ 1,3 % | 6,2 mil. RON | |
| 4 | 4.KRAFTANLAGEN ROMANIA SRL▲ 1 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 211▲ 3,4 % | ▲ 3,4 % | 6 mil. RON | |
| 5 | 5.INSPET SA▲ 6 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 210▲ 16 % | ▲ 16 % | 14,7 mil. RON | |
| 6 | 6.KREMSMUELLER ROMANIA SRL▲ 7 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 195▲ 24,2 % | ▲ 24,2 % | -15,7 mil. RON | |
| 7 | 7.PRAGOSA ROMANIA SRL▲ 1 | Sat Negoieşti, Comuna Brazi, Prahova | 191▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | 5,5 mil. RON | |
| 8 | 8.ROHRER SERVICII INDUSTRIALE SRL▲ 1 | Sat Tătărani, Comuna Bărcăneşti, Prahova | 185▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | -6,6 mil. RON | |
| 9 | 9.RONI CIVIL INTEROUTE SRL▼ 2 | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 182▼ 6,7 % | ▼ 6,7 % | 849,1 K RON | |
| 10 | 10.GENERAL ME.EL ELECTRIC S.R.L.▲ 2 | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 180▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | 11,5 mil. RON | |
| 11 | 11.SYSTEMBAU S.P.S. SRL▼ 1 | Sat Berceni, Comuna Berceni, Prahova | 159▼ 12,6 % | ▼ 12,6 % | 127,6 K RON | |
| 12 | 12.FERUCCIO CONSTRUCT S.R.L.▼ 6 | Sat Brazii de Sus, Comuna Brazi, Prahova | 149▼ 24 % | ▼ 24 % | 2,1 mil. RON | |
| 13 | 13.INGAZ FOR CONSTRUCT SRL▲ 3 | Sat Rotari, Comuna Ceptura, Prahova | 148▲ 18,4 % | ▲ 18,4 % | 29,7 mil. RON | |
| 14 | 14.INNO AG S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 142— | — | 5,2 mil. RON | |
| 15 | 15.BRITT STRUCTURES CONTRACTOR SRL= | Sat Ploieştiori, Comuna Blejoi, Prahova | 136▲ 6,3 % | ▲ 6,3 % | 4,3 mil. RON | |
| 16 | 16.IMPA & I SRL▼ 2 | Sat Cocorăştii Colţ, Comuna Cocorăştii Colţ, Prahova | 115▼ 25,3 % | ▼ 25,3 % | 9,5 mil. RON | |
| 17 | 17.VERYTAS PLUS CONSTRUCT SRL▲ 2 | Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Prahova | 114▲ 7,6 % | ▲ 7,6 % | 2,9 mil. RON | |
| 18 | 18.GAZPET INSTAL SRL▲ 11 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 106▲ 65,6 % | ▲ 65,6 % | 13,5 mil. RON | |
| 19 | 19.TOTALMONTAJ SRL▲ 21 | Sat Tătărani, Comuna Bărcăneşti, Prahova | 103▲ 128,9 % | ▲ 128,9 % | 1,2 mil. RON | |
| 20 | 20.ALPACCESS SCAFFOLDING SRL= | Sat Bucov, Comuna Bucov, Prahova | 101▼ 3,8 % | ▼ 3,8 % | 1,6 mil. RON | |
| 21 | 21.ALPACCESS SRL▼ 3 | Sat Bucov, Comuna Bucov, Prahova | 95▼ 15,2 % | ▼ 15,2 % | 470,9 K RON | |
| 22 | 22.BAUPARTNER CONSTRUCT SRL▼ 1 | Sat Ariceştii Rahtivani, Comuna Ariceştii Rahtivani, Prahova | 92▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | 2,9 mil. RON | |
| 23 | 23.WOMA ECOSERV CONSTRUCT SRL▲ 181 | Sat Tătărani, Comuna Bărcăneşti, Prahova | 91▲ 506,7 % | ▲ 506,7 % | 7,1 mil. RON | |
| 24 | 24.NICONS SRL▼ 1 | Sat Şipotu, Comuna Lipăneşti, Prahova | 88▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | 15,8 mil. RON | |
| 25 | 25.AQUILA CONSTRUCT SRL▼ 1 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 85▼ 1,2 % | ▼ 1,2 % | 4,8 mil. RON | |
| 26 | 26.VIALIS ENGINEERING S.A.▼ 1 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 85▲ 6,3 % | ▲ 6,3 % | 33,3 mil. RON | |
| 27 | 27.BICANCA ANABI S.R.L.= | Municipiul Ploieşti, Prahova | 75▲ 2,7 % | ▲ 2,7 % | 3,9 mil. RON | |
| 28 | 28.MONTIN SA▼ 2 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 70▼ 10,3 % | ▼ 10,3 % | 2,5 mil. RON | |
| 29 | 29.PIKANORE SRL▲ 2 | Sat Negoieşti, Comuna Brazi, Prahova | 630,0% | 0,0% | 3,8 mil. RON | |
| 30 | 30.FORMACONS SRL▲ 3 | Sat Ţânţăreni, Comuna Blejoi, Prahova | 61▼ 1,6 % | ▼ 1,6 % | 4,1 mil. RON | |
| 31 | 31.FALLOW SRL= | Sat Blejoi, Comuna Blejoi, Prahova | 58▼ 7,9 % | ▼ 7,9 % | 4 mil. RON | |
| 32 | 32.QUADRANT ENGINNERING S.R.L.▲ 17 | Sat Zamfira, Comuna Lipăneşti, Prahova | 58▲ 45 % | ▲ 45 % | 4 mil. RON | |
| 33 | 33.KATO GROUP SRL▲ 3 | Sat Ploieştiori, Comuna Blejoi, Prahova | 51▼ 5,6 % | ▼ 5,6 % | 1,6 mil. RON | |
| 34 | 34.DES LOGISTIC SRL▼ 5 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 50▼ 21,9 % | ▼ 21,9 % | 308,1 K RON | |
| 35 | 35.PROCONSTRUCT SRL▲ 4 | Sat Blejoi, Comuna Blejoi, Prahova | 48▲ 4,4 % | ▲ 4,4 % | 520,4 K RON | |
| 36 | 36.AQUA GETICA S.R.L.▲ 438 | Sat Ploieştiori, Comuna Blejoi, Prahova | 47▲ 571,4 % | ▲ 571,4 % | 3,2 mil. RON | |
| 37 | 37.KIMM TECHNOLOGY PSI SOLUTION S.R.L.▲ 47 | Sat Băneşti, Comuna Băneşti, Prahova | 46▲ 70,4 % | ▲ 70,4 % | 2,1 mil. RON | |
| 38 | 38.SORCHIV GAZ SRL▼ 1 | ***localitatea negasita***, Prahova | 46▼ 9,8 % | ▼ 9,8 % | 411,1 K RON | |
| 39 | 39.ATM - CONSTRUCT SA▼ 1 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 44▼ 6,4 % | ▼ 6,4 % | 406,5 K RON | |
| 40 | 40.ELCAS PRODIMPEX SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 44▲ 7,3 % | ▲ 7,3 % | 5,7 mil. RON | |
| 41 | 41.RAD-ROM INSTAL MONTAJ SRL▲ 1 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 42▼ 2,3 % | ▼ 2,3 % | 1,8 mil. RON | |
| 42 | 42.KATO SERVICE SRL= | Municipiul Ploieşti, Prahova | 42▼ 2,3 % | ▼ 2,3 % | 1,4 mil. RON | |
| 43 | 43.BOPEX IMPEX SRL▲ 5 | Sat Păuleştii Noi, Comuna Păuleşti, Prahova | 410,0% | 0,0% | 546,5 K RON | |
| 44 | 44.SCHNELL LEITUNG SA▲ 8 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 40▲ 2,6 % | ▲ 2,6 % | 983,8 K RON | |
| 45 | 45.BOGALI TRANS SRL= | Sat Blejoi, Comuna Blejoi, Prahova | 39▼ 7,1 % | ▼ 7,1 % | 2,2 mil. RON | |
| 46 | 46.BROS CONSTRUCT SRL▼ 4 | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 39▼ 9,3 % | ▼ 9,3 % | 1 mil. RON | |
| 47 | 47.SINVEX MULTISERVICE SRL▼ 2 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 38▼ 9,5 % | ▼ 9,5 % | 147,4 K RON | |
| 48 | 48.VALLYS DECO SRL▲ 26 | Sat Chiojdeanca, Comuna Chiojdeanca, Prahova | 36▲ 24,1 % | ▲ 24,1 % | 2,3 mil. RON | |
| 49 | 49.DEROM TOTAL SRL▲ 10 | Sat Berceni, Comuna Berceni, Prahova | 35▲ 6,1 % | ▲ 6,1 % | 1,3 mil. RON | |
| 50 | 50.ROPE ACCESS CONSTRUCT SRL▲ 16 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 35▲ 12,9 % | ▲ 12,9 % | 2 mil. RON | |
| 51 | 51.GLOBAL ELECTRO CONSTRUCT SRL▲ 6 | Loc. Boldeşti-Scăeni, Oraş Boldeşti-Scăeni, Prahova | 34▼ 5,6 % | ▼ 5,6 % | 387,2 K RON | |
| 52 | 52.CAST SRL▼ 7 | Sat Băneşti, Comuna Băneşti, Prahova | 34▼ 19,1 % | ▼ 19,1 % | 124,7 K RON | |
| 53 | 53.AQUAGAS ENERGY S.R.L.▲ 2.603 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 34— | — | 258,5 K RON | |
| 54 | 54.SAMTECH TRADING S.R.L.▲ 2.602 | Sat Filipeştii de Târg, Comuna Filipeştii de Târg, Prahova | 34— | — | -108,3 K RON | |
| 55 | 55.BOTMAN CONSTRUCT SRL▲ 22 | Sat Lipăneşti, Comuna Lipăneşti, Prahova | 33▲ 17,9 % | ▲ 17,9 % | 2,7 mil. RON | |
| 56 | 56.PROFESSIONAL ROOF INSULATION S.R.L.▲ 92 | Sat Zănoaga, Comuna Dumbrava, Prahova | 33▲ 65 % | ▲ 65 % | 1,3 mil. RON | |
| 57 | 57.ROMCONSTRUCT GROUP SRL▲ 27 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 33▲ 22,2 % | ▲ 22,2 % | 383,4 K RON | |
| 58 | 58.COLEN IMPEX SRL▼ 3 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 33▼ 10,8 % | ▼ 10,8 % | 28,5 mil. RON | |
| 59 | 59.ISTRATE GENERAL CONSTRUCT SRL▲ 35 | Sat Româneşti, Comuna Bărcăneşti, Prahova | 31▲ 24 % | ▲ 24 % | 3,9 mil. RON | |
| 60 | 60.SALCHIEVICI CONSTRUCT S.R.L.▼ 1 | Sat Malu Vânăt, Comuna Izvoarele, Prahova | 31▼ 6,1 % | ▼ 6,1 % | 232 K RON | |
| 61 | 61.STEEL TRUST CONSTRUCTII CIVILE SI INDUSTRIALE SRL▲ 2 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 30▼ 6,3 % | ▼ 6,3 % | 65,7 K RON | |
| 62 | 62.TOPAZ CONSTRUCT SRL▲ 32 | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 30▲ 20 % | ▲ 20 % | 3,7 mil. RON | |
| 63 | 63.APRECON UTIL INVEST SRL▲ 14 | Sat Vadu Săpat, Comuna Vadu Săpat, Prahova | 30▲ 7,1 % | ▲ 7,1 % | 1,2 mil. RON | |
| 64 | 64.STIZO INDUSTRIAL SERVICES SRL▲ 30 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 30▲ 20 % | ▲ 20 % | 687,3 K RON | |
| 65 | 65.TEAM SKY INDUSTRIES SRL▼ 2 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 30▼ 6,3 % | ▼ 6,3 % | 843,2 K RON | |
| 66 | 66.TRIDENT-GROUP SRL▲ 34 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 29▲ 20,8 % | ▲ 20,8 % | 84,7 K RON | |
| 67 | 67.MYCALY DESIGN CONSTRUCT S.R.L.▲ 55 | Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Prahova | 28▲ 27,3 % | ▲ 27,3 % | 205,2 K RON | |
| 68 | 68.ELGART IZOCON SRL▲ 2 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 28▼ 6,7 % | ▼ 6,7 % | 2,8 mil. RON | |
| 69 | 69.PECEF AMBIENT S.R.L.▲ 1 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 28▼ 6,7 % | ▼ 6,7 % | -501,1 K RON | |
| 70 | 70.BAUPARTNER BAUTECHNIK SRL▼ 7 | Sat Ariceştii Rahtivani, Comuna Ariceştii Rahtivani, Prahova | 28▼ 12,5 % | ▼ 12,5 % | 2,2 mil. RON | |
| 71 | 71.ROAD INFRASTRUCTURE INDUSTRY S.R.L.▲ 51 | Sat Blejoi, Comuna Blejoi, Prahova | 28▲ 27,3 % | ▲ 27,3 % | 495,3 K RON | |
| 72 | 72.STILCON SRL▼ 23 | Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Prahova | 28▼ 30 % | ▼ 30 % | 1,6 mil. RON | |
| 73 | 73.RAZAL ABSOLUT CONS SRL▼ 20 | Loc. Boldeşti-Scăeni, Oraş Boldeşti-Scăeni, Prahova | 27▼ 29 % | ▼ 29 % | 1,3 mil. RON | |
| 74 | 74.ELVANI SRL▲ 3 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 27▼ 3,6 % | ▼ 3,6 % | 2,4 mil. RON | |
| 75 | 75.ASCENT PROCONSTRUCT SRL▼ 47 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 27▼ 59,1 % | ▼ 59,1 % | 1,8 mil. RON | |
| 76 | 76.GALRO INTERAUTO SRL▲ 34 | Sat Ariceştii Rahtivani, Comuna Ariceştii Rahtivani, Prahova | 26▲ 13 % | ▲ 13 % | 467,2 K RON | |
| 77 | 77.ABAU TEHNIK CONSULT SRL▲ 7 | Sat Ariceştii Rahtivani, Comuna Ariceştii Rahtivani, Prahova | 26▼ 3,7 % | ▼ 3,7 % | 134 K RON | |
| 78 | 78.PSM ENERGO CONSTRUCŢII SRL▼ 8 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 26▼ 13,3 % | ▼ 13,3 % | -186,6 K RON | |
| 79 | 79.SWISO ELECTRIC SRL▲ 15 | Comuna Floreşti, Prahova | 26▲ 4 % | ▲ 4 % | -300,1 K RON | |
| 80 | 80.DYSTOM SRL▲ 14 | Loc. Buşteni, Oraş Buşteni, Prahova | 250,0% | 0,0% | -359,2 K RON | |
| 81 | 81.VARIABIL STRUCTURA PLUS CONSTRUCT SRL▲ 84 | Sat Loloiasca, Comuna Tomşani, Prahova | 25▲ 38,9 % | ▲ 38,9 % | 28,6 K RON | |
| 82 | 82.BUILDING GENERAL CONSTRUCT S.R.L.▲ 472 | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 25▲ 316,7 % | ▲ 316,7 % | 1,4 mil. RON | |
| 83 | 83.TANKROM CONSTRUCT SRL▲ 17 | Sat Mălăeştii de Sus, Comuna Dumbrăveşti, Prahova | 25▲ 4,2 % | ▲ 4,2 % | 90,6 K RON | |
| 84 | 84.GLOBAL CONSTRUCT CM S.R.L.▲ 120 | Sat Malu Vânăt, Comuna Izvoarele, Prahova | 25▲ 66,7 % | ▲ 66,7 % | 250,8 K RON | |
| 85 | 85.DIAMARIO CONSTRUCT SRL▼ 1 | Municipiul Câmpina, Prahova | 25▼ 7,4 % | ▼ 7,4 % | 20,9 K RON | |
| 86 | 86.A&A INSTALATII UTILITARE S.R.L.▲ 50 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 25▲ 19,1 % | ▲ 19,1 % | 138,4 K RON | |
| 87 | 87.ROMCONSTRUCT SA▼ 3 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 25▼ 7,4 % | ▼ 7,4 % | 20,3 K RON | |
| 88 | 88.COMPACT MRA SOLUTIONS S.R.L.▲ 69 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 24▲ 26,3 % | ▲ 26,3 % | 349,8 K RON | |
| 89 | 89.BUILDING FAȚADE S.R.L.▼ 15 | Sat Popeşti, Comuna Brazi, Prahova | 24▼ 17,2 % | ▼ 17,2 % | 326,9 K RON | |
| 90 | 90.ELMY CONSTRUCT SRL▲ 114 | Sat Vărbilău, Comuna Vărbilău, Prahova | 24▲ 60 % | ▲ 60 % | 21,2 K RON | |
| 91 | 91.DOLREX SRL▼ 14 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 24▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | 2,6 mil. RON | |
| 92 | 92.MRO CONCEPT S.R.L.▼ 15 | Municipiul Câmpina, Prahova | 24▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | 277,5 K RON | |
| 93 | 93.SOURCE INSTAL GASS S.R.L.▲ 72 | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 24▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 38,1 K RON | |
| 94 | 94.NED GAS-WATER S.R.L.▲ 1.532 | Sat Mărginenii de Jos, Comuna Filipeştii de Târg, Prahova | 24▲ 2.300 % | ▲ 2.300 % | 3,4 mil. RON | |
| 95 | 95.NIPTER CONSTRUCT SRL▲ 15 | Sat Bucov, Comuna Bucov, Prahova | 230,0% | 0,0% | 53 K RON | |
| 96 | 96.ABY - CRYSS SERV SRL▼ 26 | Sat Băteşti, Comuna Brazi, Prahova | 23▼ 23,3 % | ▼ 23,3 % | -1,3 mil. RON | |
| 97 | 97.ASK GRUP SRL▲ 25 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 23▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | 339,1 K RON | |
| 98 | 98.KELLER CONSTRUCT SRL▲ 38 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 23▲ 9,5 % | ▲ 9,5 % | 966,7 K RON | |
| 99 | 99.DARBY PROJECT S.R.L.▼ 7 | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 23▼ 11,5 % | ▼ 11,5 % | 573,7 K RON | |
| 100 | 100.EUGENY CONSTRUCT SRL▲ 36 | Loc. Breaza de Sus, Oraş Breaza, Prahova | 23▲ 9,5 % | ▲ 9,5 % | 2,2 mil. RON |
Codurile CAEN din construcții — Prahova
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
417 firme · 1,6 mld. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
1.413 firme · 1,4 mld. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
71 firme · 807,3 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
309 firme · 757,9 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
398 firme · 501,8 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
31 firme · 438,6 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
185 firme · 421,5 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
64 firme · 292,1 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
75 firme · 141,5 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
117 firme · 128,3 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
16 firme · 101,9 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
16 firme · 90,1 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
124 firme · 76,9 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
79 firme · 60,6 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
49 firme · 44,3 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
64 firme · 33,2 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
46 firme · 27,2 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
8 firme · 23,3 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
17 firme · 21,2 mil. RON
CAEN 4350
Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
2 firme · 19,6 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
9 firme · 10,6 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
12 firme · 8,7 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
9 firme · 7,7 mil. RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
3 firme · 6,5 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
4 firme · 5,6 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
17 firme · 5 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
11 firme · 2,8 mil. RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
9 firme · 1,5 mil. RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
1 firme · 545,5 K RON
CAEN 4360
Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
1 firme · 0 RON