Top 100 firme — Construcții, Prahova după lichiditate ridicată în 2021
1.621 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 12,7×, iar liderul atinge 162,1×.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Lichiditate | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.MIRU BAC BUILDING SRL= | Sat Diţeşti, Comuna Filipeştii de Pădure, Prahova | 162,1×▲ 21,9 % | ▲ 21,9 % | 163,3 K RON | |
| 2 | 2.ROMPREST PROSERV S.R.L.▲ 1 | Sat Mărginenii de Jos, Comuna Filipeştii de Târg, Prahova | 110,9×▲ 63,8 % | ▲ 63,8 % | 270,9 K RON | |
| 3 | 3.FRIULI CONSTRUCT SRL▲ 11 | Sat Ştefeşti, Comuna Ştefeşti, Prahova | 86,2×▲ 114,5 % | ▲ 114,5 % | 199,4 K RON | |
| 4 | 4.LAVIREM CONS SRL▲ 7 | Sat Măneciu-Pământeni, Comuna Măneciu, Prahova | 73,3×▲ 60,4 % | ▲ 60,4 % | 392,7 K RON | |
| 5 | 5.BATSYSTEM INTERPREST SRL▲ 56 | Sat Băneşti, Comuna Băneşti, Prahova | 62,2×▲ 258,8 % | ▲ 258,8 % | 82,2 K RON | |
| 6 | 6.INSTAL CALOR MONTAJ SRL= | Municipiul Ploieşti, Prahova | 54,3×▼ 12,9 % | ▼ 12,9 % | 682 K RON | |
| 7 | 7.MG TOP LEARNING S.R.L.▲ 160 | Sat Măgurele, Comuna Măgurele, Prahova | 53,8×▲ 590,9 % | ▲ 590,9 % | 276,5 K RON | |
| 8 | 8.VIZAH IMPORT-EXPORT S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 52,2×▼ 14,1 % | ▼ 14,1 % | 355,5 K RON | |
| 9 | 9.ROMPROJECT SERVCONS S.R.L.nou | Sat Diţeşti, Comuna Filipeştii de Pădure, Prahova | 45,9×▼ 57,9 % | ▼ 57,9 % | 277,4 K RON | |
| 10 | 10.MIFLIO ART BUILD SRL▲ 6 | Sat Mărginenii de Jos, Comuna Filipeştii de Târg, Prahova | 44,8×▲ 22,2 % | ▲ 22,2 % | 159,9 K RON | |
| 11 | 11.TEONA CONSTRUCT SRLnou | Loc. Comarnic, Oraş Comarnic, Prahova | 44,8×▼ 45 % | ▼ 45 % | 164,8 K RON | |
| 12 | 12.TANGER IMPEX SRL▲ 64 | Comuna Poseşti, Prahova | 41,5×▲ 168,6 % | ▲ 168,6 % | 530,3 K RON | |
| 13 | 13.ETOAIL BATI MANE CONSTRUCTII S.R.L.nou | Sat Mehedinţa, Comuna Podenii Noi, Prahova | 41,3×▲ 25,7 % | ▲ 25,7 % | 278,1 K RON | |
| 14 | 14.HIDROTEHNICA GALATI S.A.▲ 1.172 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 39,6×▲ 6.293,6 % | ▲ 6.293,6 % | 1,6 mil. RON | |
| 15 | 15.DANALEX LEOFLOR SRL▲ 31 | Sat Mărginenii de Jos, Comuna Filipeştii de Târg, Prahova | 39,4×▲ 99,4 % | ▲ 99,4 % | 22,5 K RON | |
| 16 | 16.FANEBO CONSTRUCT SRLnou | Sat Valea Dulce, Comuna Podenii Noi, Prahova | 35,9×▼ 83,1 % | ▼ 83,1 % | 132,9 K RON | |
| 17 | 17.ENERGO LEA LES S.R.L.▲ 204 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 32,7×▲ 425 % | ▲ 425 % | 422,6 K RON | |
| 18 | 18.RALVAS CONSBETON SRL-D▲ 32 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 32,1×▲ 67,7 % | ▲ 67,7 % | 220,2 K RON | |
| 19 | 19.JINCO BUILD S.R.L.nou | Sat Vâlcăneşti, Comuna Vâlcăneşti, Prahova | 31,4×— | — | 214,3 K RON | |
| 20 | 20.GEOMAVA CONSINSTAL SRL= | Sat Mărginenii de Jos, Comuna Filipeştii de Târg, Prahova | 29,7×▼ 9,7 % | ▼ 9,7 % | 35,5 K RON | |
| 21 | 21.PATRICRIS PREST CONSTRUCT SRL▼ 9 | Sat Mărginenii de Jos, Comuna Filipeştii de Târg, Prahova | 29,5×▼ 34,7 % | ▼ 34,7 % | 273,6 K RON | |
| 22 | 22.ALIVAL UNITI CONSTRUCȚII S.R.L.nou | Sat Măgureni, Comuna Măgureni, Prahova | 29,5×▲ 14,4 % | ▲ 14,4 % | 342,9 K RON | |
| 23 | 23.GEROSERV SRL▲ 388 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 28,5×▲ 778,2 % | ▲ 778,2 % | 229,8 K RON | |
| 24 | 24.DAFNI PREST SRL▲ 64 | Sat Bălţeşti, Comuna Bălţeşti, Prahova | 28,4×▲ 109,1 % | ▲ 109,1 % | -71,5 K RON | |
| 25 | 25.GEVALCO REZIDENTIAL CONSTRUCT S.R.L.▲ 20 | Sat Bălţeşti, Comuna Bălţeşti, Prahova | 27,9×▲ 39 % | ▲ 39 % | 947,2 K RON | |
| 26 | 26.INICGEO LIL CONST SRL▲ 83 | Sat Măneciu-Pământeni, Comuna Măneciu, Prahova | 27,2×▲ 144 % | ▲ 144 % | 123,8 K RON | |
| 27 | 27.JONNED PROFIT SRL▲ 2 | Loc. Urlaţi, Oraş Urlaţi, Prahova | 27,1×▲ 6,6 % | ▲ 6,6 % | 147,7 K RON | |
| 28 | 28.PAXTON ELECTRIC SRL▲ 144 | Sat Măgureni, Comuna Măgureni, Prahova | 26,9×▲ 254,8 % | ▲ 254,8 % | 571,5 K RON | |
| 29 | 29.PADNIC DELAM BUSINESS S.R.L.▲ 22 | Sat Podu lui Galben, Comuna Podenii Noi, Prahova | 26,5×▲ 38,9 % | ▲ 38,9 % | 204,2 K RON | |
| 30 | 30.DOMAV CASIO INSTAL S.R.L.nou | Sat Mărginenii de Jos, Comuna Filipeştii de Târg, Prahova | 26,2×▼ 41,7 % | ▼ 41,7 % | 399,5 K RON | |
| 31 | 31.ALIZE SERV SRL= | Municipiul Ploieşti, Prahova | 25,3×▲ 3,8 % | ▲ 3,8 % | 85,2 K RON | |
| 32 | 32.WORKFORCE CONSTRUCT S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 25,3×— | — | — | 420,1 K RON |
| 33 | 33.KARINAMAR CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Mărginenii de Jos, Comuna Filipeştii de Târg, Prahova | 24,9×▼ 24,3 % | ▼ 24,3 % | 101,6 K RON | |
| 34 | 34.BITACOM SERV SRL▲ 131 | Sat Drăgăneşti, Comuna Drăgăneşti, Prahova | 24,6×▲ 215 % | ▲ 215 % | 3,1 mil. RON | |
| 35 | 35.TĂTARU CASA DESIGN SRL▲ 49 | Sat Puchenii Mari, Comuna Puchenii Mari, Prahova | 23,1×▲ 64,5 % | ▲ 64,5 % | 71 K RON | |
| 36 | 36.ALEMAR UNIVERSAL CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Vâlcelele, Comuna Colceag, Prahova | 23×— | — | — | 219,5 K RON |
| 37 | 37.VANDRA ORNAMENTAL S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 22,8×▼ 36,1 % | ▼ 36,1 % | 137,8 K RON | |
| 38 | 38.CAPUCINI ELECTRIC SYSTEMS S.R.L.nou | Municipiul Câmpina, Prahova | 22,7×— | — | — | 219,6 K RON |
| 39 | 39.LEO AIR RESIDENCE S.R.L.nou | Sat Diţeşti, Comuna Filipeştii de Pădure, Prahova | 22,6×▼ 91 % | ▼ 91 % | 177,6 K RON | |
| 40 | 40.MARBOG SRL▲ 8 | Sat Iordăcheanu, Comuna Iordăcheanu, Prahova | 22,3×▲ 15,2 % | ▲ 15,2 % | 88,1 K RON | |
| 41 | 41.KOSAN CRISPLANT LPG ROMANIA SRL▲ 225 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 21,9×▲ 316,4 % | ▲ 316,4 % | 401,4 K RON | |
| 42 | 42.ITERCON CONSTRUCŢII S.R.L.▲ 448 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 21,6×▲ 704,5 % | ▲ 704,5 % | 1,5 mil. RON | |
| 43 | 43.DARIA & MARA SERVICES S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 21,2×— | — | — | 422,7 K RON |
| 44 | 44.SYRANO ROOF EXPERT S.R.L.nou | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 20,4×▼ 56,3 % | ▼ 56,3 % | 183,9 K RON | |
| 45 | 45.CIPDUM STAR CONSTRUCT SRL▲ 24 | Sat Slon, Comuna Ceraşu, Prahova | 19,8×▲ 25,2 % | ▲ 25,2 % | 449,8 K RON | |
| 46 | 46.LUMEVA CONSTRUCT S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 19,7×▲ 1.103,1 % | ▲ 1.103,1 % | 33,3 K RON | |
| 47 | 47.CIVIL ART S.R.L.nou | Comuna Poiana Câmpina, Prahova | 19,7×— | — | 1 mil. RON | |
| 48 | 48.SARONA REFRACTARY S.R.L.▲ 662 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 19,2×▲ 1.033,1 % | ▲ 1.033,1 % | 159,8 K RON | |
| 49 | 49.RUHAMA MARKET S.R.L.nou | Sat Diţeşti, Comuna Filipeştii de Pădure, Prahova | 19,1×— | — | — | 817,9 K RON |
| 50 | 50.SIDORIS CONSTRUCT SRL▲ 3 | Loc. Urlaţi, Oraş Urlaţi, Prahova | 18,7×▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | 1,2 mil. RON | |
| 51 | 51.VAVITEX INDUSTRY SRL▲ 45 | Sat Băteşti, Comuna Brazi, Prahova | 18,5×▲ 42,5 % | ▲ 42,5 % | 1,5 mil. RON | |
| 52 | 52.YONEDIA INTERCONST SRL▲ 33 | Sat Mărginenii de Jos, Comuna Filipeştii de Târg, Prahova | 18,3×▲ 33,5 % | ▲ 33,5 % | 64,6 K RON | |
| 53 | 53.NARCIS PRESTCONS SRL▲ 124 | Sat Mărginenii de Jos, Comuna Filipeştii de Târg, Prahova | 17,3×▲ 132,2 % | ▲ 132,2 % | 542,2 K RON | |
| 54 | 54.EDILICA PROCONSTRUCT SRLnou | Municipiul Câmpina, Prahova | 17,1×▼ 72 % | ▼ 72 % | 264,4 K RON | |
| 55 | 55.GREENHOUSE DESIGN SOLUTIONS SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 16,9×▼ 45,3 % | ▼ 45,3 % | 27 K RON | |
| 56 | 56.PERLA-M.S. SRL▲ 535 | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 16,9×▲ 670,8 % | ▲ 670,8 % | 106,6 K RON | |
| 57 | 57.BITAGRO SRL▲ 165 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 16,9×▲ 171,4 % | ▲ 171,4 % | 2,1 mil. RON | |
| 58 | 58.KONMAR GRUP SRL▲ 239 | Loc. Urlaţi, Oraş Urlaţi, Prahova | 16,8×▲ 253,7 % | ▲ 253,7 % | 169,9 K RON | |
| 59 | 59.RAI DECOR CONSTRUCT SRL▲ 34 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 16,8×▲ 27,8 % | ▲ 27,8 % | 24,6 K RON | |
| 60 | 60.ROBI GEKO STEELWELD SRL▲ 473 | Sat Mărginenii de Jos, Comuna Filipeştii de Târg, Prahova | 16,3×▲ 568,4 % | ▲ 568,4 % | 352,4 K RON | |
| 61 | 61.CONVENT SISTEM S.R.L.▲ 22 | Sat Mărginenii de Jos, Comuna Filipeştii de Târg, Prahova | 16,3×▲ 15,8 % | ▲ 15,8 % | 296,8 K RON | |
| 62 | 62.GEOPATRIC EDIL S.R.L.nou | Sat Diţeşti, Comuna Filipeştii de Pădure, Prahova | 15,9×▼ 70,7 % | ▼ 70,7 % | 571,2 K RON | |
| 63 | 63.KARSOR BEST CONSTRUCCIONES S.R.L.nou | Oraş Breaza, Prahova | 15,8×▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 614,1 K RON | |
| 64 | 64.PATRIK STORE INVEST SRL▼ 40 | Loc. Plopeni, Oraş Plopeni, Prahova | 15,7×▼ 45,8 % | ▼ 45,8 % | 322,1 K RON | |
| 65 | 65.ALMARIO ELECTRIC SRL▼ 44 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 15,7×▼ 51,7 % | ▼ 51,7 % | 12 K RON | |
| 66 | 66.ADINSTALL EXPERT S.R.L.▲ 453 | Loc. Comarnic, Oraş Comarnic, Prahova | 15,6×▲ 523,1 % | ▲ 523,1 % | 377,3 K RON | |
| 67 | 67.KALIAKRA PROF CONSTRUCT S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 15,6×— | — | — | 317,7 K RON |
| 68 | 68.PETRACHE ADICONS S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 15,6×— | — | — | 563,1 K RON |
| 69 | 69.MIRSAR CONSTRUCT IMPEX SRLnou | Sat Cocorăştii Grind, Comuna Cocorăştii Colţ, Prahova | 15,4×▼ 69,6 % | ▼ 69,6 % | 35,8 K RON | |
| 70 | 70.DALYN DECO SRL▲ 46 | Loc. Urlaţi, Oraş Urlaţi, Prahova | 15,2×▲ 41,8 % | ▲ 41,8 % | 164,5 K RON | |
| 71 | 71.WARRENVAS CONSTRUCT S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 15,2×— | — | — | 206,3 K RON |
| 72 | 72.SIC AMENAJĂRI SRL▲ 75 | Sat Loloiasca, Comuna Tomşani, Prahova | 15×▲ 74,3 % | ▲ 74,3 % | 105,9 K RON | |
| 73 | 73.MARVAS DECOR CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Palanca, Comuna Râfov, Prahova | 14,9×— | — | — | 197,3 K RON |
| 74 | 74.RUDI GENERAL SRLnou | Sat Băneşti, Comuna Băneşti, Prahova | 14,9×▼ 57,9 % | ▼ 57,9 % | 179,3 K RON | |
| 75 | 75.MPGCONS UTIL SRLnou | Sat Strejnicu, Comuna Târgşoru Vechi, Prahova | 14,6×— | — | 18,6 K RON | |
| 76 | 76.NATMAR INVEST CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Bucov, Comuna Bucov, Prahova | 14,4×— | — | — | 193,8 K RON |
| 77 | 77.ENY DUPLEX SRL▲ 139 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 14,4×▲ 126,5 % | ▲ 126,5 % | 40,5 K RON | |
| 78 | 78.TAG CONS INVESTIMENTO SRLnou | Sat Bucov, Comuna Bucov, Prahova | 14,3×▼ 60,3 % | ▼ 60,3 % | 651,7 K RON | |
| 79 | 79.MEGACONS DANEX INVEST SRL▲ 73 | Sat Mărginenii de Jos, Comuna Filipeştii de Târg, Prahova | 14,3×▲ 70,8 % | ▲ 70,8 % | 434,3 K RON | |
| 80 | 80.VILS MEGA CONS SRLnou | Sat Lopatniţa, Comuna Şoimari, Prahova | 14,2×▲ 125,1 % | ▲ 125,1 % | 138,7 K RON | |
| 81 | 81.VERTICAL COSMIN ȘI CILY S.R.L.nou | Sat Arva, Comuna Valea Călugărească, Prahova | 14,2×— | — | — | 147 K RON |
| 82 | 82.MERIDIAN TECHNOLOGY CONSTRUCT SRLnou | Loc. Mizil, Oraş Mizil, Prahova | 14,1×▲ 44,3 % | ▲ 44,3 % | 145,6 K RON | |
| 83 | 83.SEBY MONTACO SERVICE SRLnou | Sat Olteni, Comuna Teişani, Prahova | 14,1×▼ 57,5 % | ▼ 57,5 % | -12,9 K RON | |
| 84 | 84.STEFANIA TRIAS CONSTRUCT SRLnou | Sat Mărginenii de Jos, Comuna Filipeştii de Târg, Prahova | 13,9×▼ 14 % | ▼ 14 % | 127 K RON | |
| 85 | 85.MIRACO CONSTRUCT SRL▲ 12 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 13,9×▲ 8,9 % | ▲ 8,9 % | 915,5 K RON | |
| 86 | 86.GLOBAL ARTDECO CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Drăgăneasa, Comuna Proviţa de Jos, Prahova | 13,8×— | — | — | 91,8 K RON |
| 87 | 87.LUCADE CONSTRUCT SRLnou | ***localitatea negasita***, Prahova | 13,8×▼ 33,9 % | ▼ 33,9 % | 51,3 K RON | |
| 88 | 88.ARCHITERRA CONCEPT SRLnou | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 13,8×▲ 1.002,4 % | ▲ 1.002,4 % | 165,6 K RON | |
| 89 | 89.GABI SILVERWOOD CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Olarii Vechi, Comuna Olari, Prahova | 13,8×▲ 217,1 % | ▲ 217,1 % | 330,4 K RON | |
| 90 | 90.ALITAN SERV CONS SRL▼ 64 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 13,8×▼ 49,3 % | ▼ 49,3 % | -187,2 K RON | |
| 91 | 91.ECALDURA INSTAL S.R.L.▲ 514 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 13,7×▲ 547,6 % | ▲ 547,6 % | 184 K RON | |
| 92 | 92.MODERN CONSTRUCT MARI VIO S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 13,5×▼ 44,1 % | ▼ 44,1 % | 699,5 K RON | |
| 93 | 93.IULMA SERV CONSTRUCT SRL▲ 170 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 13,3×▲ 152,4 % | ▲ 152,4 % | 3,3 K RON | |
| 94 | 94.PĂRLĂGIK CONSTRUCT S.R.L.▼ 13 | Sat Poienarii Apostoli, Comuna Gorgota, Prahova | 13,3×▼ 6,3 % | ▼ 6,3 % | 577,3 K RON | |
| 95 | 95.ALEVLAD LEGNO SRL▲ 141 | Sat Izvoarele, Comuna Izvoarele, Prahova | 13,3×▲ 125,3 % | ▲ 125,3 % | 139,5 K RON | |
| 96 | 96.RYANA CONS EXPRES S.R.L.nou | Sat Diţeşti, Comuna Filipeştii de Pădure, Prahova | 13,2×— | — | — | 485,5 K RON |
| 97 | 97.ANDRETONI CONS SRL▲ 444 | Sat Făgetu, Comuna Gura Vitioarei, Prahova | 13,2×▲ 447,9 % | ▲ 447,9 % | 284,3 K RON | |
| 98 | 98.MARTART CONSTRUCT SRL▲ 172 | Sat Tătărani, Comuna Bărcăneşti, Prahova | 13×▲ 149,4 % | ▲ 149,4 % | 177,6 K RON | |
| 99 | 99.CONSAL STARLUC S.R.L.▲ 676 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 12,8×▲ 756 % | ▲ 756 % | 91,5 K RON | |
| 100 | 100.ALPINSIN SERV S.R.L.▲ 449 | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 12,7×▲ 437,3 % | ▲ 437,3 % | 213,4 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Prahova
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
417 firme · 1,6 mld. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
1.413 firme · 1,4 mld. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
71 firme · 807,3 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
309 firme · 757,9 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
398 firme · 501,8 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
31 firme · 438,6 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
185 firme · 421,5 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
64 firme · 292,1 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
75 firme · 141,5 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
117 firme · 128,3 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
16 firme · 101,9 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
16 firme · 90,1 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
124 firme · 76,9 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
79 firme · 60,6 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
49 firme · 44,3 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
64 firme · 33,2 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
46 firme · 27,2 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
8 firme · 23,3 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
17 firme · 21,2 mil. RON
CAEN 4350
Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
2 firme · 19,6 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
9 firme · 10,6 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
12 firme · 8,7 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
9 firme · 7,7 mil. RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
3 firme · 6,5 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
4 firme · 5,6 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
17 firme · 5 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
11 firme · 2,8 mil. RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
9 firme · 1,5 mil. RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
1 firme · 545,5 K RON
CAEN 4360
Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
1 firme · 0 RON