Top 100 firme — Construcții, Prahova după capitaluri în 2025
3.577 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 1,7 mld. RON. Pragul de intrare în top este 4,2 mil. RON, iar liderul atinge 131,3 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Capitaluri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.CONI SRL▲ 1 | Sat Măneşti, Comuna Măneşti, Prahova | 131,3 mil. RON▼ 1,9 % | ▼ 1,9 % | 55,7 mil. RON | |
| 2 | 2.WOMA ECOSERV CONSTRUCT SRL▲ 1 | Sat Tătărani, Comuna Bărcăneşti, Prahova | 124,4 mil. RON▲ 3,1 % | ▲ 3,1 % | 7,1 mil. RON | |
| 3 | 3.INSPET SA▲ 2 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 113 mil. RON▲ 15,4 % | ▲ 15,4 % | 14,7 mil. RON | |
| 4 | 4.INDUSTRIAL MONTAJ S.R.L.▲ 2 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 100,4 mil. RON▲ 9,3 % | ▲ 9,3 % | 34,5 mil. RON | |
| 5 | 5.DOMENIILE GÎRBEA S.R.L.▲ 2 | Sat Găgeni, Comuna Păuleşti, Prahova | 75,5 mil. RON▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | 358,4 K RON | |
| 6 | 6.PRAGOSA ROMANIA SRL▲ 2 | Sat Negoieşti, Comuna Brazi, Prahova | 65 mil. RON▲ 9,3 % | ▲ 9,3 % | 5,5 mil. RON | |
| 7 | 7.VIALIS ENGINEERING S.A.▲ 6 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 54,3 mil. RON▲ 58 % | ▲ 58 % | 33,3 mil. RON | |
| 8 | 8.COLEN IMPEX SRL▲ 1 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 50,7 mil. RON▲ 14,1 % | ▲ 14,1 % | 28,5 mil. RON | |
| 9 | 9.TEHNOFRIG IONESCU SRL▲ 2 | Loc. Breaza de Jos, Oraş Breaza, Prahova | 45,2 mil. RON▲ 13,2 % | ▲ 13,2 % | 11,1 mil. RON | |
| 10 | 10.PIKANORE SRL▲ 2 | Sat Negoieşti, Comuna Brazi, Prahova | 40,2 mil. RON▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | 3,8 mil. RON | |
| 11 | 11.BAUPARTNER CONSTRUCT SRL▲ 3 | Sat Ariceştii Rahtivani, Comuna Ariceştii Rahtivani, Prahova | 36,8 mil. RON▲ 8,7 % | ▲ 8,7 % | 2,9 mil. RON | |
| 12 | 12.GAZPET INSTAL SRL▲ 7 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 32,2 mil. RON▲ 32,6 % | ▲ 32,6 % | 13,5 mil. RON | |
| 13 | 13.INGAZ FOR CONSTRUCT SRL▲ 15 | Sat Rotari, Comuna Ceptura, Prahova | 30,8 mil. RON▲ 74,5 % | ▲ 74,5 % | 29,7 mil. RON | |
| 14 | 14.SOLEXPERT COMPANY SRL▲ 6 | Sat Ploieştiori, Comuna Blejoi, Prahova | 27,2 mil. RON▲ 24,2 % | ▲ 24,2 % | 5,3 mil. RON | |
| 15 | 15.GENERAL ME.EL ELECTRIC S.R.L.▲ 2 | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 27,1 mil. RON▲ 6,9 % | ▲ 6,9 % | 11,5 mil. RON | |
| 16 | 16.AVANGARDE BUSINESS REZIDENŢIAL SRL▲ 7 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 22 mil. RON▲ 9,7 % | ▲ 9,7 % | 1,9 mil. RON | |
| 17 | 17.KRAFTANLAGEN ROMANIA SRL▲ 17 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 21,4 mil. RON▲ 39 % | ▲ 39 % | 6 mil. RON | |
| 18 | 18.FALLOW SRL▲ 8 | Sat Blejoi, Comuna Blejoi, Prahova | 21,1 mil. RON▲ 12 % | ▲ 12 % | 4 mil. RON | |
| 19 | 19.TACONE SRL▲ 20 | Sat Blejoi, Comuna Blejoi, Prahova | 19,6 mil. RON▲ 66,3 % | ▲ 66,3 % | 3,6 mil. RON | |
| 20 | 20.BETACONS COMPANY SRL▲ 5 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 19,6 mil. RON▲ 3,2 % | ▲ 3,2 % | 513,2 K RON | |
| 21 | 21.PIK DEVELOPMENT IMPEX SRL▲ 3 | Sat Negoieşti, Comuna Brazi, Prahova | 19,2 mil. RON▼ 1 % | ▼ 1 % | 908,5 K RON | |
| 22 | 22.ALPACCESS SRL= | Sat Bucov, Comuna Bucov, Prahova | 19 mil. RON▼ 7,4 % | ▼ 7,4 % | 470,9 K RON | |
| 23 | 23.PROCONSTRUCT SRL▲ 4 | Sat Blejoi, Comuna Blejoi, Prahova | 18,7 mil. RON▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | 520,4 K RON | |
| 24 | 24.SPOTING SA▲ 5 | Sat Strejnicu, Comuna Târgşoru Vechi, Prahova | 18,6 mil. RON▲ 6,9 % | ▲ 6,9 % | 6,2 mil. RON | |
| 25 | 25.NICONS SRL▲ 13 | Sat Şipotu, Comuna Lipăneşti, Prahova | 18,5 mil. RON▲ 55,4 % | ▲ 55,4 % | 15,8 mil. RON | |
| 26 | 26.CONDOR TCM SA▲ 5 | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 17,2 mil. RON▲ 1,7 % | ▲ 1,7 % | 289,3 K RON | |
| 27 | 27.KATO SERVICE SRL▲ 6 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 15,8 mil. RON▼ 0,9 % | ▼ 0,9 % | 1,4 mil. RON | |
| 28 | 28.ROHRER SERVICII INDUSTRIALE SRL▼ 7 | Sat Tătărani, Comuna Bărcăneşti, Prahova | 15,3 mil. RON▼ 30 % | ▼ 30 % | -6,6 mil. RON | |
| 29 | 29.COL-AIR AIRPORT SOLUTIONS SRL▲ 33 | Sat Brebu Manăstirei, Comuna Brebu, Prahova | 13,8 mil. RON▲ 84,8 % | ▲ 84,8 % | 7,2 mil. RON | |
| 30 | 30.CAST SRL▲ 2 | Sat Băneşti, Comuna Băneşti, Prahova | 13,5 mil. RON▼ 19,6 % | ▼ 19,6 % | 124,7 K RON | |
| 31 | 31.VALLYS DECO SRL▼ 15 | Sat Chiojdeanca, Comuna Chiojdeanca, Prahova | 12 mil. RON▼ 57,3 % | ▼ 57,3 % | 2,3 mil. RON | |
| 32 | 32.ELCAS PRODIMPEX SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 11,7 mil. RON▲ 29,7 % | ▲ 29,7 % | 5,7 mil. RON | |
| 33 | 33.RAD-ROM INSTAL MONTAJ SRL▲ 15 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 11,7 mil. RON▲ 16,3 % | ▲ 16,3 % | 1,8 mil. RON | |
| 34 | 34.VERYTAS PLUS CONSTRUCT SRL▲ 20 | Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Prahova | 11,3 mil. RON▲ 34 % | ▲ 34 % | 2,9 mil. RON | |
| 35 | 35.MONTIN SA▲ 15 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 10,9 mil. RON▲ 18,4 % | ▲ 18,4 % | 2,5 mil. RON | |
| 36 | 36.IMPA & I SRL▲ 23 | Sat Cocorăştii Colţ, Comuna Cocorăştii Colţ, Prahova | 10,8 mil. RON▲ 33,1 % | ▲ 33,1 % | 9,5 mil. RON | |
| 37 | 37.PETROTOTAL SRL▲ 5 | Municipiul Câmpina, Prahova | 10,4 mil. RON▼ 6,1 % | ▼ 6,1 % | 1,3 mil. RON | |
| 38 | 38.METCHIM GREEN ENERGY S.R.L.▲ 101 | Sat Păuleştii Noi, Comuna Păuleşti, Prahova | 10,4 mil. RON▲ 204 % | ▲ 204 % | 10,4 mil. RON | |
| 39 | 39.ATM - CONSTRUCT SA▲ 5 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 10,2 mil. RON▼ 5,5 % | ▼ 5,5 % | 406,5 K RON | |
| 40 | 40.KATO GROUP SRL▼ 4 | Sat Ploieştiori, Comuna Blejoi, Prahova | 10,1 mil. RON▼ 28,7 % | ▼ 28,7 % | 1,6 mil. RON | |
| 41 | 41.FIBEC HOLDING SRL▲ 10 | Municipiul Câmpina, Prahova | 9 mil. RON▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | 102,8 K RON | |
| 42 | 42.DEROM TOTAL SRL▲ 21 | Sat Berceni, Comuna Berceni, Prahova | 8,7 mil. RON▲ 17,8 % | ▲ 17,8 % | 1,3 mil. RON | |
| 43 | 43.INSPETI BUILDING RESTAURATION SRL▼ 8 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 8,2 mil. RON▼ 41,7 % | ▼ 41,7 % | -1,4 mil. RON | |
| 44 | 44.PRODUCTIE PRESTARI TELEGA 4 SRL▲ 8 | Sat Telega, Comuna Telega, Prahova | 8,1 mil. RON▼ 7,1 % | ▼ 7,1 % | 3,9 mil. RON | |
| 45 | 45.BRITT STRUCTURES CONTRACTOR SRL= | Sat Ploieştiori, Comuna Blejoi, Prahova | 8,1 mil. RON▼ 24,8 % | ▼ 24,8 % | 4,3 mil. RON | |
| 46 | 46.ROFELCO-AUTO SRL▲ 39 | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 8 mil. RON▲ 44,6 % | ▲ 44,6 % | 4,5 mil. RON | |
| 47 | 47.TRISERV INSTAL SRL▲ 22 | Loc. Azuga, Oraş Azuga, Prahova | 7,9 mil. RON▲ 13,1 % | ▲ 13,1 % | 923,5 K RON | |
| 48 | 48.ISTRATE GENERAL CONSTRUCT SRL▲ 77 | Sat Româneşti, Comuna Bărcăneşti, Prahova | 7,9 mil. RON▲ 98,5 % | ▲ 98,5 % | 3,9 mil. RON | |
| 49 | 49.PARTENER INDUSTRIAL CONSTRUCT S.R.L.▲ 330 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 7,8 mil. RON▲ 665,3 % | ▲ 665,3 % | 12,3 mil. RON | |
| 50 | 50.RIST EXPERT CONSTRUCT SRL▼ 1 | Sat Poienarii Apostoli, Comuna Gorgota, Prahova | 7,7 mil. RON▼ 23,5 % | ▼ 23,5 % | 263,9 K RON | |
| 51 | 51.SYSTEMBAU S.P.S. SRL▲ 10 | Sat Berceni, Comuna Berceni, Prahova | 7,6 mil. RON▲ 1,7 % | ▲ 1,7 % | 127,6 K RON | |
| 52 | 52.BICANCA ANABI S.R.L.▲ 82 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 7,5 mil. RON▲ 110,4 % | ▲ 110,4 % | 3,9 mil. RON | |
| 53 | 53.TOPAZ CONSTRUCT SRL▲ 66 | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 7,5 mil. RON▲ 76,8 % | ▲ 76,8 % | 3,7 mil. RON | |
| 54 | 54.BOGALI TRANS SRL▲ 14 | Sat Blejoi, Comuna Blejoi, Prahova | 7,4 mil. RON▲ 5,6 % | ▲ 5,6 % | 2,2 mil. RON | |
| 55 | 55.ITERCON CONSTRUCŢII S.R.L.▲ 2 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 7,4 mil. RON▼ 10,1 % | ▼ 10,1 % | -825 K RON | |
| 56 | 56.PETRO CONSTRUCT SA▲ 10 | Comuna Floreşti, Prahova | 7,2 mil. RON▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | 31,8 K RON | |
| 57 | 57.IRISH TOWN DEVELOPMENT SRL▲ 13 | Sat Ploieştiori, Comuna Blejoi, Prahova | 7,2 mil. RON▲ 7,2 % | ▲ 7,2 % | 481,8 K RON | |
| 58 | 58.ELVANI SRL▲ 19 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 7,1 mil. RON▲ 17,9 % | ▲ 17,9 % | 2,4 mil. RON | |
| 59 | 59.CIREX SRL▲ 5 | Municipiul Câmpina, Prahova | 7 mil. RON▼ 3,7 % | ▼ 3,7 % | 107,7 K RON | |
| 60 | 60.GRANDI ENERGY DESIGN SRL▲ 98 | Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Prahova | 6,9 mil. RON▲ 145,1 % | ▲ 145,1 % | 5,2 mil. RON | |
| 61 | 61.KREMSMUELLER ROMANIA SRL▼ 5 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 6,8 mil. RON▼ 17,3 % | ▼ 17,3 % | -15,7 mil. RON | |
| 62 | 62.EUGENY CONSTRUCT SRL▲ 40 | Loc. Breaza de Sus, Oraş Breaza, Prahova | 6,5 mil. RON▲ 35,6 % | ▲ 35,6 % | 2,2 mil. RON | |
| 63 | 63.APEX PROCONSTRUCT SRL▲ 32 | Sat Belciug, Comuna Drăgăneşti, Prahova | 6,4 mil. RON▲ 27,1 % | ▲ 27,1 % | 1,5 mil. RON | |
| 64 | 64.VAMT EXPERT IMOB S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 6,3 mil. RON— | — | 1,6 mil. RON | |
| 65 | 65.DUET COMPANY SRL▲ 26 | Sat Măneşti, Comuna Măneşti, Prahova | 6,1 mil. RON▲ 15,5 % | ▲ 15,5 % | 3,1 mil. RON | |
| 66 | 66.QUADRANT ENGINNERING S.R.L.▲ 21 | Sat Zamfira, Comuna Lipăneşti, Prahova | 6 mil. RON▲ 10,9 % | ▲ 10,9 % | 4 mil. RON | |
| 67 | 67.MAR CONFORT SRL▲ 5 | Sat Gâlmeia, Comuna Plopu, Prahova | 6 mil. RON▼ 1,3 % | ▼ 1,3 % | 5,5 K RON | |
| 68 | 68.STIZO INDUSTRIAL SERVICES SRL▲ 25 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 5,8 mil. RON▲ 13,4 % | ▲ 13,4 % | 687,3 K RON | |
| 69 | 69.PRIVACONS SRL▲ 9 | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 5,8 mil. RON▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | -63,8 K RON | |
| 70 | 70.EGNA IMOBILIARE SRL▲ 3 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 5,8 mil. RON▼ 5,2 % | ▼ 5,2 % | 15,1 K RON | |
| 71 | 71.SCUT CONSTRUCT SRL▲ 21 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 5,8 mil. RON▲ 12 % | ▲ 12 % | 104,7 K RON | |
| 72 | 72.INNO AG S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 5,7 mil. RON— | — | 5,2 mil. RON | |
| 73 | 73.DON INTERNATIONAL PRESTCONSTRUCT SRL▲ 7 | Sat Strejnicu, Comuna Târgşoru Vechi, Prahova | 5,7 mil. RON▲ 0,9 % | ▲ 0,9 % | 50,9 K RON | |
| 74 | 74.NAOCAM CONSTRUCT SRL▼ 3 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 5,7 mil. RON▼ 14,8 % | ▼ 14,8 % | 3,5 mil. RON | |
| 75 | 75.PRO CONSTRUCŢII RMP SRL▼ 15 | Sat Zahanaua, Comuna Târgşoru Vechi, Prahova | 5,6 mil. RON▼ 30,5 % | ▼ 30,5 % | -2,5 mil. RON | |
| 76 | 76.MIREALTIS SRL▲ 6 | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 5,5 mil. RON▼ 3,4 % | ▼ 3,4 % | 258,1 K RON | |
| 77 | 77.EDEN CIVIC PARTNER S.R.L.▲ 3.903 | Loc. Boldeşti-Scăeni, Oraş Boldeşti-Scăeni, Prahova | 5,3 mil. RON— | — | 459,2 K RON | |
| 78 | 78.GAMIDA EUROMARK SRL▲ 19 | Loc. Breaza de Sus, Oraş Breaza, Prahova | 5,3 mil. RON▲ 5 % | ▲ 5 % | 250,4 K RON | |
| 79 | 79.LON AUTOMATIZĂRI GENERAL SRL▲ 31 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 5,3 mil. RON▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | 754,5 K RON | |
| 80 | 80.ADCOGAZ SERVINSTAL S.R.L.▲ 55 | Sat Blejoi, Comuna Blejoi, Prahova | 5,1 mil. RON▲ 43 % | ▲ 43 % | 2 mil. RON | |
| 81 | 81.HIDRO MECANICA CONSTRUCT S.R.L.▲ 9 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 5 mil. RON▼ 4,9 % | ▼ 4,9 % | -223,6 K RON | |
| 82 | 82.AQUILA CONSTRUCT SRL▼ 39 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 5 mil. RON▼ 54,7 % | ▼ 54,7 % | 4,8 mil. RON | |
| 83 | 83.7 FRAȚI S.R.L.▼ 28 | Sat Strejnicu, Comuna Târgşoru Vechi, Prahova | 5 mil. RON▼ 40,2 % | ▼ 40,2 % | 2,1 mil. RON | |
| 84 | 84.SENSCONSTRUCT CONCEPT S.R.L.▲ 3.908 | Sat Filipeştii de Pădure, Comuna Filipeştii de Pădure, Prahova | 4,9 mil. RON— | — | -630,6 K RON | |
| 85 | 85.ERIN SRL▲ 11 | Municipiul Câmpina, Prahova | 4,9 mil. RON▼ 3,6 % | ▼ 3,6 % | 6,4 K RON | |
| 86 | 86.ELMY CONSTRUCT SRL▲ 17 | Sat Vărbilău, Comuna Vărbilău, Prahova | 4,8 mil. RON▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | 21,2 K RON | |
| 87 | 87.FOUBISTER HOUSE S.R.L.▲ 42 | Sat Cărbunari, Comuna Poienarii Burchii, Prahova | 4,8 mil. RON▲ 29,3 % | ▲ 29,3 % | 718,8 K RON | |
| 88 | 88.RAY CONSTRUCT SRL▲ 28 | Sat Blejoi, Comuna Blejoi, Prahova | 4,8 mil. RON▲ 9,7 % | ▲ 9,7 % | 421,1 K RON | |
| 89 | 89.SIGILLARIA CONS S.R.L.▲ 172 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 4,7 mil. RON▲ 216,3 % | ▲ 216,3 % | 3,2 mil. RON | |
| 90 | 90.BYONIC LOGISTIC SRL▲ 14 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 4,7 mil. RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 59,4 K RON | |
| 91 | 91.MARVALI INTER BUILDING SRL▲ 90 | Sat Perşunari, Comuna Cocorăştii Colţ, Prahova | 4,6 mil. RON▲ 95,7 % | ▲ 95,7 % | 2,7 mil. RON | |
| 92 | 92.SCHNELL LEITUNG SA▼ 17 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 4,6 mil. RON▼ 24,4 % | ▼ 24,4 % | 983,8 K RON | |
| 93 | 93.TRIDENT-GROUP SRL▲ 19 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 4,5 mil. RON▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | 84,7 K RON | |
| 94 | 94.ELEAD CONSTRUCT SRL▲ 21 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 4,5 mil. RON▲ 2,5 % | ▲ 2,5 % | 173,3 K RON | |
| 95 | 95.FERUCCIO CONSTRUCT S.R.L.▼ 12 | Sat Brazii de Sus, Comuna Brazi, Prahova | 4,4 mil. RON▼ 21 % | ▼ 21 % | 2,1 mil. RON | |
| 96 | 96.ICONIC PROPERTY DEVELOPMENT S.R.L.▲ 18 | Loc. Breaza de Sus, Oraş Breaza, Prahova | 4,4 mil. RON▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | 30,6 K RON | |
| 97 | 97.PSM ENERGO CONSTRUCŢII SRL▼ 3 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 4,4 mil. RON▼ 13,6 % | ▼ 13,6 % | -186,6 K RON | |
| 98 | 98.ACTUAL BUSINESS INTERPREST SRL▲ 19 | Sat Ţânţăreni, Comuna Blejoi, Prahova | 4,3 mil. RON▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | 46,9 K RON | |
| 99 | 99.FORMACONS SRL▲ 1 | Sat Ţânţăreni, Comuna Blejoi, Prahova | 4,3 mil. RON▼ 11,7 % | ▼ 11,7 % | 4,1 mil. RON | |
| 100 | 100.KLIJ PRESTIGE SRL▲ 231 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 4,2 mil. RON▲ 263,4 % | ▲ 263,4 % | 3 mil. RON |
Codurile CAEN din construcții — Prahova
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
417 firme · 1,6 mld. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
1.413 firme · 1,4 mld. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
71 firme · 807,3 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
309 firme · 757,9 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
398 firme · 501,8 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
31 firme · 438,6 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
185 firme · 421,5 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
64 firme · 292,1 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
75 firme · 141,5 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
117 firme · 128,3 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
16 firme · 101,9 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
16 firme · 90,1 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
124 firme · 76,9 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
79 firme · 60,6 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
49 firme · 44,3 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
64 firme · 33,2 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
46 firme · 27,2 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
8 firme · 23,3 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
17 firme · 21,2 mil. RON
CAEN 4350
Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
2 firme · 19,6 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
9 firme · 10,6 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
12 firme · 8,7 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
9 firme · 7,7 mil. RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
3 firme · 6,5 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
4 firme · 5,6 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
17 firme · 5 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
11 firme · 2,8 mil. RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
9 firme · 1,5 mil. RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
1 firme · 545,5 K RON
CAEN 4360
Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
1 firme · 0 RON