Top 100 firme — Construcții, Prahova după lichiditate ridicată în 2017
1.065 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 7,8×, iar liderul atinge 185,4×.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Lichiditate | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.PIK DEVELOPMENT IMPEX SRLnou | Sat Negoieşti, Comuna Brazi, Prahova | 185,4×▼ 15,4 % | ▼ 15,4 % | -346,2 K RON | |
| 2 | 2.MADIMOS IOVY CONS SRL▲ 1 | Sat Gura Vitioarei, Comuna Gura Vitioarei, Prahova | 70,5×▲ 34,9 % | ▲ 34,9 % | 208,7 K RON | |
| 3 | 3.BATSYSTEM INTERPREST SRL▲ 4 | Sat Băneşti, Comuna Băneşti, Prahova | 46×▲ 40,2 % | ▲ 40,2 % | 67 K RON | |
| 4 | 4.KOSAN CRISPLANT LPG ROMANIA SRL▲ 430 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 31,1×▲ 2.059,7 % | ▲ 2.059,7 % | 546,5 K RON | |
| 5 | 5.JECAR CONS DESIGN SRL▲ 54 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 26,7×▲ 201,8 % | ▲ 201,8 % | 476,3 K RON | |
| 6 | 6.DUMI FRIGOSERV SRL▲ 392 | Sat Pleaşa, Comuna Bucov, Prahova | 26,5×▲ 1.607,7 % | ▲ 1.607,7 % | 312,7 K RON | |
| 7 | 7.DAVERI STARCONS SRL▲ 20 | Sat Mărginenii de Jos, Comuna Filipeştii de Târg, Prahova | 23,4×▲ 53,3 % | ▲ 53,3 % | 128,8 K RON | |
| 8 | 8.CIPDUM STAR CONSTRUCT SRL▲ 10 | Sat Slon, Comuna Ceraşu, Prahova | 23×▲ 17,6 % | ▲ 17,6 % | 574,3 K RON | |
| 9 | 9.MIKOVI INDUSTRY SRLnou | Sat Ştubeiu, Comuna Teişani, Prahova | 22,4×▲ 22,9 % | ▲ 22,9 % | 808,9 K RON | |
| 10 | 10.INSTAL CALOR MONTAJ SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 21,8×▲ 14,4 % | ▲ 14,4 % | 139,8 K RON | |
| 11 | 11.BOGLEN INTERPREST SRLnou | Sat Mărginenii de Jos, Comuna Filipeştii de Târg, Prahova | 20,6×▼ 52 % | ▼ 52 % | 614,3 K RON | |
| 12 | 12.BOGDA CONS EXPERT S.R.L.nou | Sat Popeşti, Comuna Podenii Noi, Prahova | 20,2×▼ 23,9 % | ▼ 23,9 % | 273,2 K RON | |
| 13 | 13.MASTER ROOF PREST SRL▲ 97 | Sat Bărcăneşti, Comuna Bărcăneşti, Prahova | 19,9×▲ 300 % | ▲ 300 % | 32,9 K RON | |
| 14 | 14.ANTONIO CONS EXPRES SRLnou | Sat Diţeşti, Comuna Filipeştii de Pădure, Prahova | 19,9×▼ 44,8 % | ▼ 44,8 % | 307,4 K RON | |
| 15 | 15.LUCASAN INTERCONSTRUCT SRLnou | Sat Strejnicu, Comuna Târgşoru Vechi, Prahova | 19,6×▼ 26,8 % | ▼ 26,8 % | 291,3 K RON | |
| 16 | 16.FLOMIHA CIVIL CONSTRUCT S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 19,5×▲ 566,6 % | ▲ 566,6 % | 637,8 K RON | |
| 17 | 17.MOBIK INSTAL CONSTRUCT SRLnou | Sat Mărginenii de Jos, Comuna Filipeştii de Târg, Prahova | 19,3×▼ 27 % | ▼ 27 % | 163,4 K RON | |
| 18 | 18.ETERIA FANTOP CONSTRUCT SRLnou | Sat Filipeştii de Târg, Comuna Filipeştii de Târg, Prahova | 18,5×▼ 44,5 % | ▼ 44,5 % | 59,6 K RON | |
| 19 | 19.STELVAS INSTAL CONS SRL▼ 3 | Sat Mărginenii de Jos, Comuna Filipeştii de Târg, Prahova | 18,3×▼ 12,3 % | ▼ 12,3 % | 374,8 K RON | |
| 20 | 20.NEMAR CONSTRUCT SRL▲ 46 | Sat Slon, Comuna Ceraşu, Prahova | 18,2×▲ 134 % | ▲ 134 % | 64,9 K RON | |
| 21 | 21.DANIEMI LAUR CONSTRUCT SRLnou | Sat Mărginenii de Jos, Comuna Filipeştii de Târg, Prahova | 17,7×▼ 53,3 % | ▼ 53,3 % | 62,3 K RON | |
| 22 | 22.CRANES VIOCOR SRLnou | Comuna Surani, Prahova | 17,5×▲ 34,6 % | ▲ 34,6 % | 51,4 K RON | |
| 23 | 23.YONEDIA INTERCONST SRL▼ 1 | Sat Mărginenii de Jos, Comuna Filipeştii de Târg, Prahova | 17,4×▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | 122 K RON | |
| 24 | 24.ECOCLIMA CONFORT EXPERT SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 17,1×▼ 62 % | ▼ 62 % | 137,3 K RON | |
| 25 | 25.NOUVEAU CONSTRUCT DESIGN SRL-D▲ 394 | Sat Strejnicu, Comuna Târgşoru Vechi, Prahova | 17×▲ 1.048,7 % | ▲ 1.048,7 % | 166 K RON | |
| 26 | 26.MILIANA INTER CONSTRUCT SRL▼ 22 | Sat Lipăneşti, Comuna Lipăneşti, Prahova | 16,9×▼ 58,1 % | ▼ 58,1 % | 104,9 K RON | |
| 27 | 27.IROBANA DOB CONSTRUCT SRL▲ 9 | Loc. Vălenii de Munte, Oraş Vălenii de Munte, Prahova | 16,6×▲ 39,6 % | ▲ 39,6 % | 87,3 K RON | |
| 28 | 28.PARAUANU & TUDOR CONSTRUCTII SRL▲ 112 | Sat Habud, Comuna Şirna, Prahova | 16,2×▲ 298,8 % | ▲ 298,8 % | 1,2 mil. RON | |
| 29 | 29.MARIO & MIMI PREST CONSTRUCT SRLnou | Sat Mărginenii de Jos, Comuna Filipeştii de Târg, Prahova | 16×— | — | 450,3 K RON | |
| 30 | 30.DRUGE CRIS INTERPREST S.R.L.= | Sat Mărginenii de Jos, Comuna Filipeştii de Târg, Prahova | 15,9×▲ 13,3 % | ▲ 13,3 % | 446,1 K RON | |
| 31 | 31.PANDAS SERVCONST SRLnou | Sat Băneşti, Comuna Băneşti, Prahova | 15,8×▼ 90,8 % | ▼ 90,8 % | 30,5 K RON | |
| 32 | 32.TAMIS CONS SERV SRL▼ 21 | Sat Mărginenii de Jos, Comuna Filipeştii de Târg, Prahova | 15,7×▼ 36,2 % | ▼ 36,2 % | 121,7 K RON | |
| 33 | 33.ZIMAG MĂDĂ CONSTRUCT SRL▲ 250 | Sat Lipăneşti, Comuna Lipăneşti, Prahova | 15,6×▲ 631,5 % | ▲ 631,5 % | 150,3 K RON | |
| 34 | 34.MIRUDAN INTERCONS SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 15,4×— | — | — | 313,1 K RON |
| 35 | 35.CRISION SERV ELECTRO ASCENSOARE SRL▲ 171 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 14,8×▲ 415,7 % | ▲ 415,7 % | 295,2 K RON | |
| 36 | 36.CONCIV SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ▲ 231 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 14,6×▲ 550,7 % | ▲ 550,7 % | 323,4 K RON | |
| 37 | 37.GABALY BATIMENT SRLnou | Sat Băneşti, Comuna Băneşti, Prahova | 14,6×▲ 710 % | ▲ 710 % | 142,9 K RON | |
| 38 | 38.BAF TROCKENBAU KONSTRUCTIV SRLnou | Sat Româneşti, Comuna Bărcăneşti, Prahova | 14,1×▲ 762,6 % | ▲ 762,6 % | 232,4 K RON | |
| 39 | 39.ROMCRIS BUILD SERV SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 13,9×— | — | — | 267,6 K RON |
| 40 | 40.GIRAM IMPEX SRL▼ 16 | Sat Ploieştiori, Comuna Blejoi, Prahova | 13,7×▼ 18,8 % | ▼ 18,8 % | 83,4 K RON | |
| 41 | 41.KATWNYK CON SRLnou | Sat Poienarii Apostoli, Comuna Gorgota, Prahova | 13,6×▼ 26,4 % | ▼ 26,4 % | 895,7 K RON | |
| 42 | 42.BELO EXPERT CONSTRUCT SRL▲ 70 | Loc. Vălenii de Munte, Oraş Vălenii de Munte, Prahova | 13,6×▲ 176,9 % | ▲ 176,9 % | 350,7 K RON | |
| 43 | 43.A & M PROFESSIONAL MONTAJ S.R.L.▲ 165 | Loc. Mizil, Oraş Mizil, Prahova | 13,3×▲ 367,4 % | ▲ 367,4 % | 662,5 K RON | |
| 44 | 44.LUCONS ART STYLE SRL▲ 33 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 13×▲ 97,3 % | ▲ 97,3 % | 224 K RON | |
| 45 | 45.YVOCONS PROD SERV SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 13×▲ 16.162,5 % | ▲ 16.162,5 % | 538,6 K RON | |
| 46 | 46.INBATESA ELECTRIC SRLnou | Sat Pleaşa, Comuna Bucov, Prahova | 12,8×▼ 41,7 % | ▼ 41,7 % | 258,3 K RON | |
| 47 | 47.CICOMAR ELECTRIC SRL▲ 193 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Prahova | 12,6×▲ 418 % | ▲ 418 % | 122 K RON | |
| 48 | 48.TINBAR SERV CONSTRUCT SRL▼ 20 | Sat Mărginenii de Jos, Comuna Filipeştii de Târg, Prahova | 12,4×▼ 18,3 % | ▼ 18,3 % | 268,3 K RON | |
| 49 | 49.DON INTERNATIONAL PRESTCONSTRUCT SRL▲ 173 | Sat Strejnicu, Comuna Târgşoru Vechi, Prahova | 12,2×▲ 352,8 % | ▲ 352,8 % | 3,1 mil. RON | |
| 50 | 50.IDEAL CONSTRUCT SRL▲ 22 | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 11,7×▲ 61,4 % | ▲ 61,4 % | -28,2 K RON | |
| 51 | 51.KRAFT TOTAL CONSTRUCT SRL▲ 730 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 11,3×▲ 1.517,1 % | ▲ 1.517,1 % | 124,8 K RON | |
| 52 | 52.ARCAS EDILIZIA SRL▲ 1 | Sat Podenii Vechi, Comuna Bălţeşti, Prahova | 11,3×▲ 18,5 % | ▲ 18,5 % | 119,1 K RON | |
| 53 | 53.CREATIVE MONTAJ S.R.L.nou | Loc. Mizil, Oraş Mizil, Prahova | 11,1×▼ 89,4 % | ▼ 89,4 % | 548,2 K RON | |
| 54 | 54.UTIL CLEAN & INSTAL SRL▲ 61 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 11,1×▲ 129,9 % | ▲ 129,9 % | 79,6 K RON | |
| 55 | 55.PIKANORE SRL▲ 2 | Sat Negoieşti, Comuna Brazi, Prahova | 10,9×▲ 15,1 % | ▲ 15,1 % | 828,5 K RON | |
| 56 | 56.MAEVA EXPERT CONSTRUCT SRLnou | Sat Trestioara, Comuna Vâlcăneşti, Prahova | 10,8×— | — | — | 262,2 K RON |
| 57 | 57.TUDOGHET CONSTRUCT SRLnou | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Prahova | 10,8×▼ 52,9 % | ▼ 52,9 % | 473,9 K RON | |
| 58 | 58.NICLAM SERV SRL▲ 126 | Sat Făgetu, Comuna Gura Vitioarei, Prahova | 10,7×▲ 230,8 % | ▲ 230,8 % | 376,2 K RON | |
| 59 | 59.TEKNOS GROUP CONSTRUCT SRL▲ 15 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 10,6×▲ 55 % | ▲ 55 % | 52 K RON | |
| 60 | 60.EISENFLECHTER GMBH INVEST SRL▼ 15 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 10,6×▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | 783,5 K RON | |
| 61 | 61.GENALIM PREST CONSTRUCT SRL▲ 7 | Sat Fânari, Comuna Olari, Prahova | 10,4×▲ 37,6 % | ▲ 37,6 % | 206,4 K RON | |
| 62 | 62.VLASTES PREST IMPEX SRLnou | Sat Mărginenii de Jos, Comuna Filipeştii de Târg, Prahova | 10,3×▼ 49,2 % | ▼ 49,2 % | 138,2 K RON | |
| 63 | 63.ISA & MARIO CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 10,2×— | — | — | 444 K RON |
| 64 | 64.NEKO INTER CONSTRUCT SRL▲ 59 | Municipiul Câmpina, Prahova | 10,1×▲ 122,3 % | ▲ 122,3 % | 320,7 K RON | |
| 65 | 65.ASANACHE HIGH BUILDING SRLnou | Sat Mărginenii de Jos, Comuna Filipeştii de Târg, Prahova | 9,9×— | — | — | 553,5 K RON |
| 66 | 66.NEW ROOF SISTEM QUALITY SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 9,8×▼ 6,6 % | ▼ 6,6 % | 282,3 K RON | |
| 67 | 67.LORTIN CRIS CONSTRUCT SRLnou | Oraş Breaza, Prahova | 9,8×▼ 39,8 % | ▼ 39,8 % | 28,8 K RON | |
| 68 | 68.PRO CONSTRUCŢII RMP SRLnou | Sat Zahanaua, Comuna Târgşoru Vechi, Prahova | 9,7×▲ 2.925 % | ▲ 2.925 % | 42,9 K RON | |
| 69 | 69.PAGHEDAN SERVCONSTRUCT SRL▲ 196 | Sat Drăgăneşti, Comuna Drăgăneşti, Prahova | 9,6×▲ 322,8 % | ▲ 322,8 % | 190,8 K RON | |
| 70 | 70.FUTURE GLOBAL CONSTRUCTION SRLnou | Loc. Urlaţi, Oraş Urlaţi, Prahova | 9,6×— | — | — | 108,3 K RON |
| 71 | 71.FAST YUNNIS SRLnou | Sat Moara Nouă, Comuna Berceni, Prahova | 9,6×▼ 47,1 % | ▼ 47,1 % | 59,7 K RON | |
| 72 | 72.TIAGOS CONSTRUCT SRL▲ 252 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 9,6×▲ 399 % | ▲ 399 % | -11,7 K RON | |
| 73 | 73.MATTONE CONSTRUCT SRL▲ 55 | Municipiul Câmpina, Prahova | 9,4×▲ 116,5 % | ▲ 116,5 % | 36,8 K RON | |
| 74 | 74.SC ADRIACONS PREST SERV SRLnou | Loc. Vălenii de Munte, Oraş Vălenii de Munte, Prahova | 9,4×▼ 89,3 % | ▼ 89,3 % | 34,3 K RON | |
| 75 | 75.ALCAST CONSTRUCT SERV SRL▲ 9 | Municipiul Câmpina, Prahova | 9,2×▲ 52,2 % | ▲ 52,2 % | 206 K RON | |
| 76 | 76.NOVBUILDING SOLUTION SRLnou | Loc. Urlaţi, Oraş Urlaţi, Prahova | 9,2×— | — | — | 89,1 K RON |
| 77 | 77.ALL MAESTRO CONSTRUCT SRL▲ 173 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 9,1×▲ 282 % | ▲ 282 % | 936,6 K RON | |
| 78 | 78.RALVAS CONSBETON SRL-Dnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 9,1×▼ 9,1 % | ▼ 9,1 % | 175,7 K RON | |
| 79 | 79.TRADIŢIE, RECONSTRUCŢIE LEMN SRLnou | Sat Ceraşu, Comuna Ceraşu, Prahova | 9×▲ 363,4 % | ▲ 363,4 % | 101,4 K RON | |
| 80 | 80.KOPA CONSTRUCT SRL▲ 191 | Sat Mislea, Comuna Scorţeni, Prahova | 8,9×▲ 300,5 % | ▲ 300,5 % | 486,9 K RON | |
| 81 | 81.SHAY-DOORS TRADING S.R.L.▼ 69 | Loc. Mizil, Oraş Mizil, Prahova | 8,9×▼ 62,5 % | ▼ 62,5 % | 621,7 K RON | |
| 82 | 82.CASTOR INDUSTRY SRL▲ 110 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 8,9×▲ 183,1 % | ▲ 183,1 % | 172,2 K RON | |
| 83 | 83.MARGO CONSTRUCT SRLnou | Comuna Băneşti, Prahova | 8,9×▲ 332,2 % | ▲ 332,2 % | 145,6 K RON | |
| 84 | 84.AUTOROPA CONSTRUCȚII S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 8,8×— | — | — | 178,8 K RON |
| 85 | 85.SOLEMAX CONSREP SRL▼ 64 | Sat Mărginenii de Jos, Comuna Filipeştii de Târg, Prahova | 8,7×▼ 51,8 % | ▼ 51,8 % | 30,8 K RON | |
| 86 | 86.TOP MASTER ALPOCLEAN SRL▼ 73 | Municipiul Câmpina, Prahova | 8,7×▼ 63,3 % | ▼ 63,3 % | 360,8 K RON | |
| 87 | 87.NOVA TEAM CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Măneciu-Ungureni, Comuna Măneciu, Prahova | 8,6×— | — | — | 493,9 K RON |
| 88 | 88.ROVLA SERV CONSTRUCT SRLnou | Loc. Comarnic, Oraş Comarnic, Prahova | 8,6×— | — | — | 78,7 K RON |
| 89 | 89.AMATTI INDUSTRI SRL▼ 39 | Loc. Plopeni, Oraş Plopeni, Prahova | 8,6×▼ 11,4 % | ▼ 11,4 % | 269,3 K RON | |
| 90 | 90.WZF FIBER OPTIC CORPORATION SRL▲ 244 | Sat Măneşti, Comuna Măneşti, Prahova | 8,5×▲ 356,7 % | ▲ 356,7 % | 428,3 K RON | |
| 91 | 91.DE CONSTRUCTII SI REPARATII PLOIESTI SA▲ 479 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 8,5×▲ 676,4 % | ▲ 676,4 % | -1,2 mil. RON | |
| 92 | 92.NIFAD SEL CONSTRUCT SRL▲ 927 | Sat Malu Vânăt, Comuna Izvoarele, Prahova | 8,5×▲ 28.333,3 % | ▲ 28.333,3 % | 185,9 K RON | |
| 93 | 93.GHIROS INSTAL SRL▼ 29 | Sat Brazii de Jos, Comuna Brazi, Prahova | 8,5×▲ 4,7 % | ▲ 4,7 % | 318,3 K RON | |
| 94 | 94.CARPAT AMBIENT INTERCONSTRUCT SRL▲ 462 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 8,5×▲ 654,5 % | ▲ 654,5 % | 283,9 K RON | |
| 95 | 95.LAVIREM CONS SRLnou | Sat Măneciu-Pământeni, Comuna Măneciu, Prahova | 8,2×▼ 42,8 % | ▼ 42,8 % | 45,8 K RON | |
| 96 | 96.FABIO & NICOLY VERT SRL▼ 53 | Sat Diţeşti, Comuna Filipeştii de Pădure, Prahova | 8×▼ 26,6 % | ▼ 26,6 % | 469,9 K RON | |
| 97 | 97.TAZZ PLAN CONSTRUCT SRL▲ 94 | Sat Secăria, Comuna Secăria, Prahova | 7,9×▲ 150,5 % | ▲ 150,5 % | 213,8 K RON | |
| 98 | 98.SIDORIS CONSTRUCT SRL▼ 31 | Loc. Urlaţi, Oraş Urlaţi, Prahova | 7,8×▲ 3,7 % | ▲ 3,7 % | 111,5 K RON | |
| 99 | 99.TIAMO COM SRLnou | Sat Vadu Săpat, Comuna Vadu Săpat, Prahova | 7,8×▲ 696,9 % | ▲ 696,9 % | 167,9 K RON | |
| 100 | 100.JOB ELECTROSERV EXPERT SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 7,8×▼ 95,8 % | ▼ 95,8 % | 303,8 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Prahova
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
417 firme · 1,6 mld. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
1.413 firme · 1,4 mld. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
71 firme · 807,3 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
309 firme · 757,9 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
398 firme · 501,8 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
31 firme · 438,6 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
185 firme · 421,5 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
64 firme · 292,1 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
75 firme · 141,5 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
117 firme · 128,3 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
16 firme · 101,9 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
16 firme · 90,1 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
124 firme · 76,9 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
79 firme · 60,6 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
49 firme · 44,3 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
64 firme · 33,2 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
46 firme · 27,2 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
8 firme · 23,3 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
17 firme · 21,2 mil. RON
CAEN 4350
Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
2 firme · 19,6 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
9 firme · 10,6 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
12 firme · 8,7 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
9 firme · 7,7 mil. RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
3 firme · 6,5 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
4 firme · 5,6 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
17 firme · 5 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
11 firme · 2,8 mil. RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
9 firme · 1,5 mil. RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
1 firme · 545,5 K RON
CAEN 4360
Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
1 firme · 0 RON