Top 100 firme — Activități profesionale după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2024
23.647 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 162,6 %, iar liderul atinge 735,1 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | CAGR 3 ani | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.WHOLESALE SOLUTIONS S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 735,1 %▲ 2.954,4 % | ▲ 2.954,4 % | 8,1 mil. RON | |
| 2 | 2.GOTRACAM SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 507,8 %▲ 56,8 % | ▲ 56,8 % | 8,2 mil. RON | |
| 3 | 3.TRADE ACTIVATION GROUP S.R.L.nou | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 477,8 %▲ 132 % | ▲ 132 % | 2,9 mil. RON | |
| 4 | 4.NEW MAXI CONSULTING AND CONSTRUCTION SRLnou | Sat Pleşoiu, Comuna Pleşoiu, Olt | 429,8 %▲ 587,6 % | ▲ 587,6 % | 3,5 mil. RON | |
| 5 | 5.NOVA CONSTRUCT INFRASTRUCTURI S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 383,9 %▲ 127,2 % | ▲ 127,2 % | -2,2 mil. RON | |
| 6 | 6.BCI AUTOMATICA INDUSTRIALA SRLnou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 378,5 %▼ 20,5 % | ▼ 20,5 % | 7,1 mil. RON | |
| 7 | 7.COLLIERS CONSTRUCTION S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 369,4 %▲ 32,2 % | ▲ 32,2 % | 319,8 K RON | |
| 8 | 8.AGRAFICS COMMUNICATION SRL▲ 688 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 368,1 %▲ 146,3 % | ▲ 146,3 % | 25,8 mil. RON | |
| 9 | 9.FILSAM MANAGEMENT S.R.L.nou | Sat Filipeştii de Târg, Comuna Filipeştii de Târg, Prahova | 331 %▲ 14,8 % | ▲ 14,8 % | 230,8 K RON | |
| 10 | 10.BLACK NEST S.R.L.nou | Municipiul Botoşani, Botoşani | 330,4 %▲ 744,4 % | ▲ 744,4 % | -1,2 mil. RON | |
| 11 | 11.TITLURI SPORT S.R.L.▲ 20.772 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 318,7 %▲ 326,5 % | ▲ 326,5 % | 2,8 mil. RON | |
| 12 | 12.ZENVERTISING S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 318,3 %▲ 438,8 % | ▲ 438,8 % | 200,3 K RON | |
| 13 | 13.GEDAX SERVCON S.R.L.▲ 9.892 | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 305,5 %▲ 2.720,3 % | ▲ 2.720,3 % | 288,2 K RON | |
| 14 | 14.EXPERT INFRADESIGN S.R.L.▲ 26 | Sat Şcheia, Comuna Şcheia, Suceava | 301 %▲ 68,2 % | ▲ 68,2 % | 4,8 mil. RON | |
| 15 | 15.GREEN DEVELOPMENT SOLUTIONS AND MANAGEMENT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 291,2 %▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 2,9 mil. RON | |
| 16 | 16.MGGP SA TARNOW SUCURSALA BUCURESTI▲ 16 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 274,9 %▲ 100,5 % | ▲ 100,5 % | 1,4 mil. RON | |
| 17 | 17.BRANDHOW SRLnou | Oraş Voluntari, Ilfov | 268,7 %▲ 64,1 % | ▲ 64,1 % | 835,6 K RON | |
| 18 | 18.VERITAS WORKPLACE CONSULTANCY S.R.L.nou | Oraş Voluntari, Ilfov | 267,1 %▲ 18 % | ▲ 18 % | 625,8 K RON | |
| 19 | 19.MONITERRA S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 266 %▲ 135,9 % | ▲ 135,9 % | 1,5 mil. RON | |
| 20 | 20.UNBUILT S.R.L.▲ 158 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 265,5 %▲ 106,5 % | ▲ 106,5 % | 2,3 mil. RON | |
| 21 | 21.MIXTIT SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 265,5 %▲ 24.587,3 % | ▲ 24.587,3 % | 463,7 K RON | |
| 22 | 22.DLG MARKETS SOUTH EAST EUROPE S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 263,8 %▼ 3,2 % | ▼ 3,2 % | 2,6 mil. RON | |
| 23 | 23.SCOUT TEAM DO S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 262,2 %▲ 1.129,6 % | ▲ 1.129,6 % | 198 K RON | |
| 24 | 24.INNOVATY PRODUCTION SRL▲ 17 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 256,7 %▲ 47,3 % | ▲ 47,3 % | 854,2 K RON | |
| 25 | 25.MORPHOZA PROJECT S.R.L.▲ 249 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 249,3 %▲ 143 % | ▲ 143 % | 1,7 mil. RON | |
| 26 | 26.TOTAL BUSINESS SOLUTIONS SRL▲ 103 | Municipiul Craiova, Dolj | 243,6 %▲ 204,8 % | ▲ 204,8 % | 1,1 mil. RON | |
| 27 | 27.SOCIETATEA ENERGETICĂ ELECTRICA S.A.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 240,5 %▲ 1.093,3 % | ▲ 1.093,3 % | 69,3 mil. RON | |
| 28 | 28.CONSTRUCT ROAD PROJECT SRL▼ 2 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 239,7 %▲ 47,9 % | ▲ 47,9 % | 867,5 K RON | |
| 29 | 29.BUREAU VERITAS SERVICII S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 235,6 %▲ 112,6 % | ▲ 112,6 % | 874,5 K RON | |
| 30 | 30.GFS ENGINEERING & TECHNICAL CONSULTING S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 233,2 %▼ 37 % | ▼ 37 % | 7,6 mil. RON | |
| 31 | 31.OPTIM DEVELOPMENT SERV S.R.L.nou | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 230,5 %▼ 10,2 % | ▼ 10,2 % | 166,9 K RON | |
| 32 | 32.PET STUFF CONSULT S.R.L.▲ 20.971 | Sat Clinceni, Comuna Clinceni, Ilfov | 227,6 %▲ 3.096,6 % | ▲ 3.096,6 % | -3,4 K RON | |
| 33 | 33.BAD HABITS COMMUNICATION S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 221,1 %▼ 7,5 % | ▼ 7,5 % | 1 mil. RON | |
| 34 | 34.NECTARIA PROIECT SRL▲ 281 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 221 %▲ 97,8 % | ▲ 97,8 % | 486 K RON | |
| 35 | 35.SXA EXPERT PROIECT CONSULT S.R.L.▲ 133 | Municipiul Oradea, Bihor | 218,5 %▲ 330,2 % | ▲ 330,2 % | 4 mil. RON | |
| 36 | 36.EU SIB EXPERT CONSULT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 218,4 %▲ 49,7 % | ▲ 49,7 % | 90,1 K RON | |
| 37 | 37.QUADRANTE PROIECTARE ŞI CONSULTANŢĂ S.R.L.▲ 1.919 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 217,5 %▲ 111 % | ▲ 111 % | 5,6 mil. RON | |
| 38 | 38.TRISTAR SOLUTIONS S.R.L.nou | Sat Slimnic, Comuna Slimnic, Sibiu | 215,9 %▼ 1,8 % | ▼ 1,8 % | 323,9 K RON | |
| 39 | 39.RCE - ROBOTS & CONVEYORS ENGINEERING S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 215 %▲ 479,1 % | ▲ 479,1 % | 1,1 mil. RON | |
| 40 | 40.A&A SUPER PETROLEUM S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 210,9 %▲ 11,5 % | ▲ 11,5 % | 143,8 K RON | |
| 41 | 41.ADFILM CREATIVE STUDIO S.R.L.nou | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 210,9 %▲ 62,6 % | ▲ 62,6 % | 859,2 K RON | |
| 42 | 42.ECCE PROMO & DESIGN SRL▲ 4.557 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 207,3 %▲ 154,2 % | ▲ 154,2 % | 574,7 K RON | |
| 43 | 43.BTL MALL SRL▲ 471 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 206,7 %▲ 94,2 % | ▲ 94,2 % | 2,6 mil. RON | |
| 44 | 44.VONTEC ENGINEERING S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 205,8 %▲ 35,3 % | ▲ 35,3 % | 683,1 K RON | |
| 45 | 45.RACOS TEAM CONCRET CONSULT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 205,7 %▲ 142,4 % | ▲ 142,4 % | 6 mil. RON | |
| 46 | 46.AVACOM SRL▼ 26 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 205 %▲ 78,1 % | ▲ 78,1 % | 1,1 mil. RON | |
| 47 | 47.OX2 AB Stockholm - Sucursala Bucurestinou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 204,9 %▲ 76,2 % | ▲ 76,2 % | 1,6 mil. RON | |
| 48 | 48.PRO DIGITAL AD S.R.L.▲ 329 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 204,8 %▲ 266,6 % | ▲ 266,6 % | 1,3 mil. RON | |
| 49 | 49.SIMAD OIL S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 203,7 %▲ 47,2 % | ▲ 47,2 % | 120,9 K RON | |
| 50 | 50.DAVCATT MARKET SRL▲ 191 | Municipiul Craiova, Dolj | 203,2 %▲ 186 % | ▲ 186 % | 1,3 mil. RON | |
| 51 | 51.ATHOS TIPOGRAFIA S.R.L.▲ 124 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 200,8 %▲ 128,2 % | ▲ 128,2 % | 2,1 mil. RON | |
| 52 | 52.APB COMMERCIAL SERVICES S.R.L.▲ 8.290 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 198,8 %▲ 774,8 % | ▲ 774,8 % | 190,1 K RON | |
| 53 | 53.EXPERT ENERGY CONSULT SRL▲ 13 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 198,6 %▲ 53,3 % | ▲ 53,3 % | 7,1 mil. RON | |
| 54 | 54.DG IMPIANTI INDUSTRIALI S.P.A. MILANO SUCURSALA BUCUREŞTI▲ 184 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 198,2 %▲ 10,1 % | ▲ 10,1 % | 1,8 mil. RON | |
| 55 | 55.ABSOPULSE INVEST SRLnou | Municipiul Oradea, Bihor | 194 %▲ 204,1 % | ▲ 204,1 % | 25,7 K RON | |
| 56 | 56.KRAFTFELD ENERGY MANAGEMENT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 191,5 %▲ 30,5 % | ▲ 30,5 % | 324,8 K RON | |
| 57 | 57.EXOTIC VET NAC S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 191,4 %▲ 35,9 % | ▲ 35,9 % | 166,7 K RON | |
| 58 | 58.ARROW MARKETING CONSULTING S.R.L.nou | Sat Bulai, Comuna Moara, Suceava | 190,9 %▲ 20,2 % | ▲ 20,2 % | 875,1 K RON | |
| 59 | 59.LIKE MEDIA GROUP SRL▲ 34 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 190,4 %▲ 66,4 % | ▲ 66,4 % | 991,5 K RON | |
| 60 | 60.BORODI DESIGN STUDIO S.R.L.nou | Sat Budeşti, Comuna Budeşti, Maramureş | 189,6 %▲ 142,9 % | ▲ 142,9 % | 607,4 K RON | |
| 61 | 61.GLOBALIZER S.R.L.▲ 502 | Sat Tamaşi, Comuna Corbeanca, Ilfov | 189,4 %▲ 517,4 % | ▲ 517,4 % | 17,7 mil. RON | |
| 62 | 62.MCO EXECUTIVE SRL▲ 22.099 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 189,3 %▲ 2.264,3 % | ▲ 2.264,3 % | 7,2 mil. RON | |
| 63 | 63.PROVINCI EXXON S.R.L.nou | Municipiul Botoşani, Botoşani | 189,1 %▲ 50,9 % | ▲ 50,9 % | 1,9 mil. RON | |
| 64 | 64.44EAST:PLACE S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 187,4 %▲ 129,3 % | ▲ 129,3 % | 424,4 K RON | |
| 65 | 65.KOMTUR PHARMACEUTICALS SRLnou | Sat Mogoşoaia, Comuna Mogoşoaia, Ilfov | 187,2 %▲ 79,6 % | ▲ 79,6 % | 1,6 mil. RON | |
| 66 | 66.GREEN DESIGN ENGINEERING SRLnou | Municipiul Slatina, Olt | 184,2 %▼ 54,8 % | ▼ 54,8 % | 904,6 K RON | |
| 67 | 67.BRAND BRIDGE S.R.L.▲ 3.949 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 182,8 %▲ 16,4 % | ▲ 16,4 % | 235,2 K RON | |
| 68 | 68.VETMEDAN SRL▲ 152 | Sat Suraia, Comuna Suraia, Vrancea | 182,7 %▲ 117,7 % | ▲ 117,7 % | 1,6 mil. RON | |
| 69 | 69.KTULU PERFORMANCE S.R.L.▲ 34 | Municipiul Oradea, Bihor | 182,3 %▲ 76,5 % | ▲ 76,5 % | -350,7 K RON | |
| 70 | 70.SCV OUTDOOR SRL▲ 18 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 182,2 %▼ 33,1 % | ▼ 33,1 % | 70 K RON | |
| 71 | 71.NEXAMOB TECH S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 181,5 %▲ 1.100,1 % | ▲ 1.100,1 % | 12,2 mil. RON | |
| 72 | 72.IPG ROAD DESIGN CONSULTING S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 180,1 %▲ 51,4 % | ▲ 51,4 % | 2 mil. RON | |
| 73 | 73.OMF ACCOUNTING SERVICES SRLnou | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 178,8 %▲ 1.715,3 % | ▲ 1.715,3 % | 428,2 K RON | |
| 74 | 74.ADAMANTIUM CONSULTING S.R.L.▼ 19 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 178,5 %▲ 44,3 % | ▲ 44,3 % | 4,6 mil. RON | |
| 75 | 75.MY SECRET TREASURE S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 177,9 %▼ 25,6 % | ▼ 25,6 % | 1,6 mil. RON | |
| 76 | 76.GRAPHEIN INTERNATIONAL S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 177,8 %▲ 3,1 % | ▲ 3,1 % | 868,4 K RON | |
| 77 | 77.HIGHLIGHT PUBLIC RELATIONS S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 176,9 %▲ 60,6 % | ▲ 60,6 % | 165,6 K RON | |
| 78 | 78.QUADRATUM ARCHITECTURE SRL▼ 68 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 176,9 %▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | 14,3 mil. RON | |
| 79 | 79.BLUE MONKEY ADVISORS S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 176,3 %▼ 2,6 % | ▼ 2,6 % | 369,2 K RON | |
| 80 | 80.GREEN COMMUNICATION CONSULTING S.R.L.nou | Comuna 1 Decembrie, Ilfov | 175,3 %▲ 1.118,7 % | ▲ 1.118,7 % | 673,9 K RON | |
| 81 | 81.AEMROM ALPHA S.R.L.nou | Sat Preajba, Comuna Malu Mare, Dolj | 173,5 %▲ 343,3 % | ▲ 343,3 % | 3,2 mil. RON | |
| 82 | 82.INFRA PLAN CONSULTING S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 173,4 %▲ 7,2 % | ▲ 7,2 % | 2,1 mil. RON | |
| 83 | 83.MULTIMEDIA DISPLAYS DEVELOPMENT MANAGEMENT S.R.L.▲ 914 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 172,2 %▲ 253,6 % | ▲ 253,6 % | 1,2 mil. RON | |
| 84 | 84.SEVEN HILLS CONSTRUCTIONS SRL▲ 301 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 172 %▲ 400,8 % | ▲ 400,8 % | 15,9 mil. RON | |
| 85 | 85.ALROCO MANAGEMENT S.R.L.nou | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 170,8 %▲ 60,9 % | ▲ 60,9 % | 2,2 mil. RON | |
| 86 | 86.HYPER BUSINESS PROMOTION S.R.L.▲ 304 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 169,8 %▲ 14 % | ▲ 14 % | 965,7 K RON | |
| 87 | 87.REALITIS S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 169,3 %▲ 24 % | ▲ 24 % | 331,6 K RON | |
| 88 | 88.NINENINE: WORLD WIDE COMMUNICATION S.R.L.▼ 32 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 168,7 %▲ 52,8 % | ▲ 52,8 % | 752 K RON | |
| 89 | 89.TMR HEAD CONSULTING S.R.L.▲ 15.534 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 168,7 %▲ 637,1 % | ▲ 637,1 % | 307,3 K RON | |
| 90 | 90.ASIDO KYMYA S.R.L.nou | Sat Strejnicu, Comuna Târgşoru Vechi, Prahova | 168,6 %▲ 1.636,3 % | ▲ 1.636,3 % | 76 K RON | |
| 91 | 91.EDS ADVISORS S.R.L.nou | Sat Sânnicoara, Comuna Apahida, Cluj | 167,3 %▲ 5,5 % | ▲ 5,5 % | 558,9 K RON | |
| 92 | 92.SMART IT SHOP S.R.L.nou | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 167,3 %▲ 12.763,3 % | ▲ 12.763,3 % | 532,9 K RON | |
| 93 | 93.INGINERIE DRUMURI SI PODURI S.R.L.▲ 471 | Sat Şona, Comuna Şona, Alba | 167,1 %▲ 120,9 % | ▲ 120,9 % | 1,5 mil. RON | |
| 94 | 94.OANALIV SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 166,3 %▲ 62,3 % | ▲ 62,3 % | 145,5 K RON | |
| 95 | 95.MONOPRINT SRL▲ 4.051 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 163,4 %▲ 47,9 % | ▲ 47,9 % | 187,6 K RON | |
| 96 | 96.KDV PROJECT BUILDING S.R.L.nou | Sat Zamfira, Comuna Lipăneşti, Prahova | 163,2 %▲ 47,1 % | ▲ 47,1 % | 1,7 mil. RON | |
| 97 | 97.AXO LOGISTIC SOLUTION S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 163,2 %▲ 91,7 % | ▲ 91,7 % | 93,3 K RON | |
| 98 | 98.VERBAVOLANT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 162,9 %▲ 59,5 % | ▲ 59,5 % | 1,9 mil. RON | |
| 99 | 99.GRS-GRUP S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 162,8 %▲ 80,2 % | ▲ 80,2 % | 466,8 K RON | |
| 100 | 100.RED IDEAS CONSULTING S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 162,6 %▲ 915,8 % | ▲ 915,8 % | 1,2 mil. RON |
Activități profesionale pe județe
București (30.123)Cluj (7.343)Ilfov (6.438)Timiș (4.902)Brașov (3.855)Iași (3.700)Constanța (3.523)Bihor (2.992)Prahova (2.928)Sibiu (2.182)Mureș (2.146)Argeș (2.136)Dolj (2.033)Arad (1.884)Bacău (1.658)Suceava (1.582)Galați (1.507)Alba (1.467)Maramureș (1.436)Dâmbovița (1.273)Hunedoara (1.228)Neamț (1.139)Harghita (1.119)Buzău (1.108)Satu Mare (1.029)Vâlcea (990)Bistrița-Năsăud (968)Gorj (865)Vrancea (809)Olt (795)Sălaj (793)Brăila (662)Botoșani (630)Teleorman (581)Vaslui (580)Covasna (567)Ialomița (559)Tulcea (554)Giurgiu (543)Caraș-Severin (537)Călărași (523)Mehedinți (444)