Top 100 firme — Activități profesionale, București după scădere cifră de afaceri în 2025
6.822 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează -2,4 mld. RON. Pragul de intrare în top este -6 mil. RON, iar liderul atinge -275,4 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Scădere CA | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.LEVIATAN DESIGN SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | -275,4 mil. RON▼ 69,7 % | ▼ 69,7 % | 7,1 mil. RON | |
| 2 | 2.EVRYO POWER S.A.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -158,1 mil. RON▼ 67,5 % | ▼ 67,5 % | 2,9 mil. RON | |
| 3 | 3.CONECTYS SERV TELECOM SRL= | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | -133,2 mil. RON▼ 39 % | ▼ 39 % | -36,9 mil. RON | |
| 4 | 4.PRO OPTICA SAnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | -102,1 mil. RON▼ 79 % | ▼ 79 % | 6,3 mil. RON | |
| 5 | 5.ESSENCEMEDIACOM ROMANIA S.R.L.▲ 9 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -101,6 mil. RON▼ 33 % | ▼ 33 % | -2,4 mil. RON | |
| 6 | 6.EMBA POWER S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | -59,5 mil. RON▼ 34 % | ▼ 34 % | 105,4 K RON | |
| 7 | 7.AVANDOR INTERNATIONAL SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | -47,9 mil. RON▼ 99,9 % | ▼ 99,9 % | -184,5 K RON | |
| 8 | 8.GFS ENGINEERING & TECHNICAL CONSULTING S.R.L.▲ 4 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -45 mil. RON▼ 57,9 % | ▼ 57,9 % | 1,1 mil. RON | |
| 9 | 9.EXPLEO ROMANIA S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | -42,4 mil. RON▼ 14,1 % | ▼ 14,1 % | 25,5 mil. RON | |
| 10 | 10.ICPE S.A.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | -42,3 mil. RON▼ 89,6 % | ▼ 89,6 % | -13,3 mil. RON | |
| 11 | 11.QUADRATUM ARCHITECTURE SRL▲ 358 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | -40,6 mil. RON▼ 52,3 % | ▼ 52,3 % | 3,4 mil. RON | |
| 12 | 12.ERNST & YOUNG SUPPORT SERVICES SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -38,6 mil. RON▼ 27 % | ▼ 27 % | 31,7 mil. RON | |
| 13 | 13.BRITISH AMERICAN SHARED SERVICES (EUROPE) SRL▲ 489 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | -35,2 mil. RON▼ 6,8 % | ▼ 6,8 % | 27,8 mil. RON | |
| 14 | 14.BROWN-FORMAN RO SRL▲ 41 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -34,9 mil. RON▼ 82,8 % | ▼ 82,8 % | -466,1 K RON | |
| 15 | 15.SEVEN HILLS CONSTRUCTIONS SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -33,1 mil. RON▼ 87,5 % | ▼ 87,5 % | 1 mil. RON | |
| 16 | 16.INSTORE POWER PROVIDER SRL▼ 11 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -32,7 mil. RON▼ 22,4 % | ▼ 22,4 % | 754,1 K RON | |
| 17 | 17.MYWORLD RETAIL SERVICES SRL▲ 61 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -32,3 mil. RON▼ 51,4 % | ▼ 51,4 % | -1,2 mil. RON | |
| 18 | 18.WNS GLOBAL SERVICES (UK) LIMITED LONDRA SUCURSALA BUCURESTI▲ 11 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | -32 mil. RON▼ 100 % | ▼ 100 % | 1,9 mil. RON | |
| 19 | 19.IPROEX ENERGY MANAGEMENT SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -32 mil. RON▼ 56,9 % | ▼ 56,9 % | 5,5 mil. RON | |
| 20 | 20.IPROLAM SAnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | -30,5 mil. RON▼ 74,7 % | ▼ 74,7 % | -7,2 mil. RON | |
| 21 | 21.DBV MEDIA HOUSE SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -29,6 mil. RON▼ 35,9 % | ▼ 35,9 % | 2 mil. RON | |
| 22 | 22.WINDACO RESOURCES SRLnou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | -27,9 mil. RON▼ 55,6 % | ▼ 55,6 % | 3,2 mil. RON | |
| 23 | 23.EGIS ROMANIA SAnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -27,8 mil. RON▼ 33,7 % | ▼ 33,7 % | -10,3 mil. RON | |
| 24 | 24.CONCRETE & DESIGN SOLUTIONS SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -27 mil. RON▼ 19,6 % | ▼ 19,6 % | 28,3 mil. RON | |
| 25 | 25.BEST ACHIZIŢII SRL▼ 24 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -26 mil. RON▼ 17 % | ▼ 17 % | 6,5 mil. RON | |
| 26 | 26.CAPRIS SOLUTIONS S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | -24,8 mil. RON▼ 94 % | ▼ 94 % | 123,6 K RON | |
| 27 | 27.CONSITRANS SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -23,5 mil. RON▼ 28,6 % | ▼ 28,6 % | 3,8 mil. RON | |
| 28 | 28.SEARCH CORPORATION SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -22,3 mil. RON▼ 47,1 % | ▼ 47,1 % | -10,4 mil. RON | |
| 29 | 29.GREEN KNOWLEDGE SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -22 mil. RON▼ 61,1 % | ▼ 61,1 % | 1,3 mil. RON | |
| 30 | 30.CONCEPT MEDIA MANAGEMENT SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -20,7 mil. RON▼ 39,8 % | ▼ 39,8 % | 3,8 mil. RON | |
| 31 | 31.PROPAGANDA CREATIVE SERVICES SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | -20,4 mil. RON▼ 37,1 % | ▼ 37,1 % | 2,3 mil. RON | |
| 32 | 32.COCA-COLA ROMANIA SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -19,6 mil. RON▼ 20,1 % | ▼ 20,1 % | 23,5 mil. RON | |
| 33 | 33.EURO BUILDING IDEEA SRL▲ 872 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | -19,1 mil. RON▼ 60,7 % | ▼ 60,7 % | 5 mil. RON | |
| 34 | 34.ENEVO ENGINEERING S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | -17,6 mil. RON▼ 82,7 % | ▼ 82,7 % | -1,3 mil. RON | |
| 35 | 35.ACORN PERFECT GROUP SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | -17,4 mil. RON▼ 100 % | ▼ 100 % | 60 K RON | |
| 36 | 36.ARGO PROPERTY MANAGEMENT SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -17,4 mil. RON▼ 99,6 % | ▼ 99,6 % | -1,5 mil. RON | |
| 37 | 37.CORAD ENGINEERING SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -17,1 mil. RON▼ 50,5 % | ▼ 50,5 % | -578,5 K RON | |
| 38 | 38.LOMAR ENERGY S.R.L.▲ 57 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | -17,1 mil. RON▼ 19,8 % | ▼ 19,8 % | 549,2 K RON | |
| 39 | 39.PEGASUS ENGINEERING SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -16,3 mil. RON▼ 76,1 % | ▼ 76,1 % | 66,2 K RON | |
| 40 | 40.RESOURCING ENVIRONMENTAL CONSULTING SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -15,9 mil. RON▼ 49,1 % | ▼ 49,1 % | 4 mil. RON | |
| 41 | 41.NEXAMOB TECH S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | -15,9 mil. RON▼ 53,6 % | ▼ 53,6 % | 3,8 mil. RON | |
| 42 | 42.RACOS TEAM CONCRET CONSULT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | -15,5 mil. RON▼ 47,8 % | ▼ 47,8 % | 424,3 K RON | |
| 43 | 43.MEDIAMAP LIMITED S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | -14,8 mil. RON▼ 60,7 % | ▼ 60,7 % | 2,6 mil. RON | |
| 44 | 44.ARMONIA CONSENS SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -14,7 mil. RON▼ 66,9 % | ▼ 66,9 % | 6,1 mil. RON | |
| 45 | 45.DIRECT CALL CENTER SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | -14,5 mil. RON▼ 31,3 % | ▼ 31,3 % | 2,5 mil. RON | |
| 46 | 46.RAMBOLL SOUTH EAST EUROPE SRL▼ 8 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | -13,7 mil. RON▼ 15,4 % | ▼ 15,4 % | 9,7 mil. RON | |
| 47 | 47.ECHO ROM PROIECT SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | -13,4 mil. RON▼ 72,4 % | ▼ 72,4 % | -518,7 K RON | |
| 48 | 48.HOT EPC S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | -13,2 mil. RON▼ 43 % | ▼ 43 % | 3,7 mil. RON | |
| 49 | 49.SEGULA TECHNOLOGIES ROMANIA SRL▼ 17 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | -12,7 mil. RON▼ 20 % | ▼ 20 % | -4,4 mil. RON | |
| 50 | 50.PRO BIODIVERSITAS SRL▲ 132 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | -12,5 mil. RON▼ 87,4 % | ▼ 87,4 % | 181,3 K RON | |
| 51 | 51.AQUAPROIECT SAnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | -12,4 mil. RON▼ 47,3 % | ▼ 47,3 % | 245,2 K RON | |
| 52 | 52.CHEIL ROMANIA S.R.L.▲ 264 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | -12,3 mil. RON▼ 39,8 % | ▼ 39,8 % | 3,8 mil. RON | |
| 53 | 53.AVANDOR LABS SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | -12,2 mil. RON▼ 83,9 % | ▼ 83,9 % | -292,6 K RON | |
| 54 | 54.DELL TECHNOLOGY SRL▼ 3 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | -11,4 mil. RON▼ 5 % | ▼ 5 % | 9,3 mil. RON | |
| 55 | 55.O.P. CONSULTING SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -11,3 mil. RON▼ 54,5 % | ▼ 54,5 % | 887,3 K RON | |
| 56 | 56.ALERION SERVICE RO S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -11 mil. RON▼ 61,4 % | ▼ 61,4 % | -2,8 mil. RON | |
| 57 | 57.D.A.L.T. TECH ENTERPRISE S.R.L.▼ 33 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | -10,8 mil. RON▼ 82,8 % | ▼ 82,8 % | 1,1 mil. RON | |
| 58 | 58.ALL MEDIA COMPANY SRLnou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | -10,6 mil. RON▼ 32,4 % | ▼ 32,4 % | 2,7 mil. RON | |
| 59 | 59.MARKET CONNECTION ADVERTISING SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | -10,4 mil. RON▼ 64,7 % | ▼ 64,7 % | 1,4 mil. RON | |
| 60 | 60.GRAN VIA ROMANIA SAnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -10,3 mil. RON▼ 46,4 % | ▼ 46,4 % | -6,8 mil. RON | |
| 61 | 61.HOUSE OF MEDIA SRL▼ 31 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -10 mil. RON▼ 8,8 % | ▼ 8,8 % | 17,7 mil. RON | |
| 62 | 62.COMPLEX DESIGN SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | -10 mil. RON▼ 53,5 % | ▼ 53,5 % | 8,9 mil. RON | |
| 63 | 63.HORVATH & PARTNERS MANAGEMENT CONSULTING SRL▲ 52 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -9,6 mil. RON▼ 28 % | ▼ 28 % | -483,8 K RON | |
| 64 | 64.3VOK AKTIV S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | -9,5 mil. RON▼ 57,7 % | ▼ 57,7 % | 18,6 K RON | |
| 65 | 65.NAN LOGISTIC S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -9,4 mil. RON▼ 18 % | ▼ 18 % | 5,7 mil. RON | |
| 66 | 66.SKY HIGH PERFORMANCE S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | -9,4 mil. RON▼ 32,1 % | ▼ 32,1 % | 9,3 mil. RON | |
| 67 | 67.ADMINGEN INVEST S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -9,3 mil. RON▼ 95,4 % | ▼ 95,4 % | 10,1 K RON | |
| 68 | 68.TECNIC CONSULTING ENGINEERING ROMANIA SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -9,2 mil. RON▼ 8,8 % | ▼ 8,8 % | 26,4 mil. RON | |
| 69 | 69.STATIVE MEDIA S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -9,1 mil. RON▼ 51,9 % | ▼ 51,9 % | 63,3 K RON | |
| 70 | 70.CISCO SYSTEMS ROMANIA SRL▼ 25 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -9,1 mil. RON▼ 10,6 % | ▼ 10,6 % | 2,7 mil. RON | |
| 71 | 71.MINDSHARE MEDIA SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -9 mil. RON▼ 5,6 % | ▼ 5,6 % | 2,1 mil. RON | |
| 72 | 72.DIRECT RESPONSE SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -9 mil. RON▼ 46,3 % | ▼ 46,3 % | 1,7 mil. RON | |
| 73 | 73.VAMED ROMANIA SRL▼ 36 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -9 mil. RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -427,4 K RON | |
| 74 | 74.ROAD CONSTRUCT SRL▼ 30 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | -8,9 mil. RON▼ 68,8 % | ▼ 68,8 % | 257,6 K RON | |
| 75 | 75.SOTER SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -8,7 mil. RON▼ 45,2 % | ▼ 45,2 % | 2,6 mil. RON | |
| 76 | 76.ROV HEIZ CONSULT SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | -8,6 mil. RON▼ 29,4 % | ▼ 29,4 % | 846,3 K RON | |
| 77 | 77.CAFE COMMUNICATIONS BUCHAREST SRL▲ 60 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -8,4 mil. RON▼ 99,6 % | ▼ 99,6 % | 12,1 K RON | |
| 78 | 78.WAVEMAKER ROMANIA SRL▲ 11 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -8,3 mil. RON▼ 7,4 % | ▼ 7,4 % | 2,6 mil. RON | |
| 79 | 79.ACE PROJECT MANAGEMENT SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -8,2 mil. RON▼ 41,4 % | ▼ 41,4 % | 2,4 mil. RON | |
| 80 | 80.STUDIO CORONA S.R.L. CIVIL ENGINEERING TORINO SUCURSALA BUCURESTInou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | -8,1 mil. RON▼ 45 % | ▼ 45 % | 247,3 K RON | |
| 81 | 81.PROPAGANDA MARKETING RESOURCE SRL▲ 93 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | -7,8 mil. RON▼ 33,7 % | ▼ 33,7 % | 181,2 K RON | |
| 82 | 82.SMART GENERAL CONSULTING &TRADING S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -7,8 mil. RON▼ 82,3 % | ▼ 82,3 % | 174,5 K RON | |
| 83 | 83.TITLURI SPORT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -7,7 mil. RON▼ 77,3 % | ▼ 77,3 % | 1,3 mil. RON | |
| 84 | 84.BIROU DE ARHITECTURA RACOVIŢAN S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -7,6 mil. RON▼ 30,4 % | ▼ 30,4 % | 1,8 mil. RON | |
| 85 | 85.SHIPCO TRANSPORT SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | -7,4 mil. RON▼ 36,1 % | ▼ 36,1 % | 284,8 K RON | |
| 86 | 86.McCANN PROFESIONAL COMMUNICATION SRL▼ 20 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | -7,4 mil. RON▼ 15,6 % | ▼ 15,6 % | 922,8 K RON | |
| 87 | 87.COLLIERS INTERNATIONAL SRL▲ 108 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -7,4 mil. RON▼ 17,7 % | ▼ 17,7 % | 2,8 mil. RON | |
| 88 | 88.TEHNO-EDIL AMF S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | -7,2 mil. RON▼ 40,8 % | ▼ 40,8 % | 4,3 mil. RON | |
| 89 | 89.MARRIOTT INTERNATIONAL HOTELS INC. MARYLAND USA SUCURSALA BUCURESTI ROMANIAnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -7,1 mil. RON▼ 55,7 % | ▼ 55,7 % | 4,4 mil. RON | |
| 90 | 90.RGC DISTRIBUZIONE HI-TECH SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | -6,9 mil. RON▼ 18,9 % | ▼ 18,9 % | 220,6 K RON | |
| 91 | 91.UNBUILT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | -6,9 mil. RON▼ 40,6 % | ▼ 40,6 % | 615 K RON | |
| 92 | 92.GRID INSTALLERS S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | -6,8 mil. RON▼ 73 % | ▼ 73 % | -100,3 K RON | |
| 93 | 93.ALARKO GROUP CONTRACTING S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | -6,6 mil. RON▼ 68,5 % | ▼ 68,5 % | 470,6 K RON | |
| 94 | 94.ANCOR DESIGN SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | -6,5 mil. RON▼ 78,6 % | ▼ 78,6 % | -109,8 K RON | |
| 95 | 95.SOPHOS TECHNOLOGY (ROMANIA) S.R.L.▲ 91 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | -6,5 mil. RON▼ 5,3 % | ▼ 5,3 % | 5,6 mil. RON | |
| 96 | 96.I.S.P.C.F. SA▲ 162 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -6,4 mil. RON▼ 10,5 % | ▼ 10,5 % | 16,7 mil. RON | |
| 97 | 97.VAM UNITED S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | -6,3 mil. RON▼ 97,5 % | ▼ 97,5 % | -975,7 K RON | |
| 98 | 98.A.G. PROIECT INTERNATIONAL SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | -6,2 mil. RON▼ 36,8 % | ▼ 36,8 % | 30,7 K RON | |
| 99 | 99.RED CLUB COM SRLnou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | -6,2 mil. RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -389,9 K RON | |
| 100 | 100.TIMEPAL ROMANIA SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -6 mil. RON▼ 65,3 % | ▼ 65,3 % | -1,1 mil. RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — București
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
4.008 firme · 9,8 mld. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
5.291 firme · 8,6 mld. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
2.857 firme · 7,1 mld. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
5.309 firme · 4,2 mld. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
3.450 firme · 3,5 mld. RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
376 firme · 2,8 mld. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
485 firme · 2,1 mld. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
2.059 firme · 1,5 mld. RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
425 firme · 1,4 mld. RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
155 firme · 1,3 mld. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
475 firme · 775,6 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
1.012 firme · 475,5 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
404 firme · 456 mil. RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
173 firme · 398,6 mil. RON
CAEN 7010
Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate
91 firme · 263,1 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
999 firme · 244,8 mil. RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
185 firme · 191,8 mil. RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
544 firme · 152 mil. RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
384 firme · 137,1 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
854 firme · 134,7 mil. RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
123 firme · 113,3 mil. RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
55 firme · 38,5 mil. RON
CAEN 7220
Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste
94 firme · 36,4 mil. RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
111 firme · 26,4 mil. RON
CAEN 7211
Cercetare- dezvoltare în biotehnologie
37 firme · 24 mil. RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
122 firme · 21,3 mil. RON
CAEN 7491
Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing
16 firme · 13,1 mil. RON
CAEN 6910
Activități juridice
28 firme · 5,3 mil. RON
CAEN 0721
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
1 firme · 0 RON