Top 100 firme — Activități profesionale, București după capitaluri în 2025
30.123 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 1,3 tril. RON. Pragul de intrare în top este 33,9 mil. RON, iar liderul atinge 1,3 tril. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Capitaluri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.F.V.D. GLOBAL HOUSE S.A.= | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,3 tril. RON▲ 25,4 % | ▲ 25,4 % | -1,9 mil. RON | |
| 2 | 2.SOCIETATEA ENERGETICĂ ELECTRICA S.A.= | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 4 mld. RON▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | 93,1 mil. RON | |
| 3 | 3.PROCTER & GAMBLE MARKETING ROMANIA SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 1,3 mld. RON▲ 20 % | ▲ 20 % | 39,8 mil. RON | |
| 4 | 4.IMMOFINANZ SERVICES ROMANIA SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,2 mld. RON▼ 1,6 % | ▼ 1,6 % | -20 mil. RON | |
| 5 | 5.BSOG HOLDING ACTIVITY S.A.▲ 47 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 776,5 mil. RON▲ 919 % | ▲ 919 % | 1,7 mld. RON | |
| 6 | 6.SPHERA FRANCHISE GROUP S.A.= | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 709,3 mil. RON▲ 2,5 % | ▲ 2,5 % | 101,5 mil. RON | |
| 7 | 7.MARATHON HOLDING S.R.L.▲ 31.144 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 590,7 mil. RON— | — | -1,7 mil. RON | |
| 8 | 8.INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU MASINI SI INSTALATII DESTINATE AGRICULTURII SI INDUSTRIEI ALIMENTARE - INMA▼ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 546,4 mil. RON▲ 2,6 % | ▲ 2,6 % | 46 K RON | |
| 9 | 9.INSTITUTUL GEOLOGIC AL ROMÂNIEI - I.G.R. BUCUREŞTI, INSTITUT NAŢIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE ÎN DOMENIUL GEOLOGIEI, GEOFIZICII, GEOCHIMIEI ŞI TELEDETECŢIEI▼ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 526 mil. RON▼ 0 % | ▼ 0 % | 147 RON | |
| 10 | 10.RENAULT TECHNOLOGIE ROUMANIE S.R.L.▼ 1 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 480,9 mil. RON▲ 3,1 % | ▲ 3,1 % | 55 mil. RON | |
| 11 | 11.REGISTRUL AUTO ROMAN RAnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 468,2 mil. RON— | — | 251,3 mil. RON | |
| 12 | 12.INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE AEROSPATIALA "ELIE CARAFOLI" - I.N.C.A.S. BUCURESTI▼ 2 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 337,6 mil. RON▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | 1,5 mil. RON | |
| 13 | 13.APPLE SALES ROMANIA S.R.L.▲ 12 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 289,2 mil. RON▲ 102,9 % | ▲ 102,9 % | 144,8 mil. RON | |
| 14 | 14.IPSOS INTERACTIVE SERVICES SRL▼ 2 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 258,1 mil. RON▼ 11,6 % | ▼ 11,6 % | 90,1 mil. RON | |
| 15 | 15.ENERGONUCLEAR SA▼ 1 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 233,1 mil. RON▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | 1,6 mil. RON | |
| 16 | 16.ADMINISTRATIA NATIONALA DE METEOROLOGIE RA▼ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 196,5 mil. RON▼ 11 % | ▼ 11 % | 2,3 mil. RON | |
| 17 | 17.GRAN VIA ROMANIA SA▲ 2 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 189,2 mil. RON▼ 3,5 % | ▼ 3,5 % | -6,8 mil. RON | |
| 18 | 18.EMERSON PROCESS MANAGEMENT ROMANIA SRL▲ 4 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 186 mil. RON▲ 21,2 % | ▲ 21,2 % | 32,5 mil. RON | |
| 19 | 19.HP INC ROMANIA SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 184,5 mil. RON▲ 17,3 % | ▲ 17,3 % | 27,2 mil. RON | |
| 20 | 20.GREEN PROPERTIES SRL▼ 4 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 182,3 mil. RON▼ 11,4 % | ▼ 11,4 % | -782,4 K RON | |
| 21 | 21.PROSPECTIUNI SA= | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 162,7 mil. RON▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | -3 mil. RON | |
| 22 | 22.HANWHA AEROSPACE ROMANIA S.R.L.▲ 284 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 161,5 mil. RON▲ 1.614,9 % | ▲ 1.614,9 % | -8,8 mil. RON | |
| 23 | 23.ALLIANZ SERVICES S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 159,7 mil. RON— | — | — | 0 RON |
| 24 | 24.CONECTYS SERV TELECOM SRL▼ 13 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 158,5 mil. RON▼ 50,7 % | ▼ 50,7 % | -36,9 mil. RON | |
| 25 | 25.BEST ACHIZIŢII SRL▲ 2 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 147,3 mil. RON▲ 12,6 % | ▲ 12,6 % | 6,5 mil. RON | |
| 26 | 26.IPROCHIM SAnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 145,4 mil. RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 206,1 K RON | |
| 27 | 27.Institutul National de Cercetare-Dezvoltare pentru Chimie si Petrochimie - ICECHIM Bucuresti▼ 1 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 141,6 mil. RON▲ 0 % | ▲ 0 % | 13,5 K RON | |
| 28 | 28.ROMCAPITAL INVEST SA▲ 13 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 140,6 mil. RON▲ 60,6 % | ▲ 60,6 % | 22,3 mil. RON | |
| 29 | 29.D CRAIG HOLDING S.A.▲ 19 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 139,9 mil. RON▲ 74,6 % | ▲ 74,6 % | -4,1 mil. RON | |
| 30 | 30.INSTITUTUL NAŢIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE ÎN CONSTRUCŢII, URBANISM ŞI DEZVOLTARE TERITORIALĂ DURABILĂ "URBAN-INCERC"▼ 13 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 137,1 mil. RON▼ 32 % | ▼ 32 % | 18,4 K RON | |
| 31 | 31.GEIGER GROUP ROMANIA SRL▼ 2 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 126,2 mil. RON▲ 5,1 % | ▲ 5,1 % | 6,1 mil. RON | |
| 32 | 32.KMG ROMPETROL SRL▼ 14 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 125,3 mil. RON▼ 36,5 % | ▼ 36,5 % | 12,3 mil. RON | |
| 33 | 33.EXPLEO ROMANIA S.R.L.▲ 5 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 118,2 mil. RON▲ 27,5 % | ▲ 27,5 % | 25,5 mil. RON | |
| 34 | 34.ARIS CAPITAL S.A.▲ 44 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 116,2 mil. RON▲ 155 % | ▲ 155 % | 3,7 mil. RON | |
| 35 | 35.INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE TURBOMOTOARE - COMOTI▼ 5 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 114,9 mil. RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 305,9 K RON | |
| 36 | 36.ART GROUP INT SRL▼ 4 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 112,1 mil. RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | 651,4 K RON | |
| 37 | 37.ARION GREEN INVESTMENTS S.A.▼ 4 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 111,2 mil. RON▲ 3,4 % | ▲ 3,4 % | 823,6 K RON | |
| 38 | 38.ACCENTURE CENTRAL EUROPE B.V AMSTERDAM, OLANDA-SUCURSALA BUCURESTInou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 104,2 mil. RON— | — | 14,7 mil. RON | |
| 39 | 39.ENEVO GROUP SRL▲ 32 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 103,2 mil. RON▲ 86,5 % | ▲ 86,5 % | 58,9 mil. RON | |
| 40 | 40.CAPGEMINI SERVICES ROMANIA SRL▼ 16 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 100,5 mil. RON▼ 32 % | ▼ 32 % | -47,2 mil. RON | |
| 41 | 41.SCHWARZ IT INT HOLDING ROMANIA S.R.L.▲ 7.765 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 100,2 mil. RON▲ 40.185,1 % | ▲ 40.185,1 % | -22,8 K RON | |
| 42 | 42.MICROCHIP TECHNOLOGY SRL▲ 4 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 99,4 mil. RON▲ 23,5 % | ▲ 23,5 % | 14,5 mil. RON | |
| 43 | 43.CONTI HOTELS INVESTMENT SA▼ 9 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 97,5 mil. RON0,0% | 0,0% | -1,8 K RON | |
| 44 | 44.OTSO S.R.L.▼ 13 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 96,2 mil. RON▼ 14,2 % | ▼ 14,2 % | 4 mil. RON | |
| 45 | 45.INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE CHIMICO - FARMACEUTICA - I.C.C.F. BUCURESTI▲ 23 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 94,8 mil. RON▲ 60,8 % | ▲ 60,8 % | 35,1 K RON | |
| 46 | 46.EXTRAVISTA S.R.L.▼ 9 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 92,1 mil. RON▼ 1,8 % | ▼ 1,8 % | 1,8 mil. RON | |
| 47 | 47.DCF VENTURES 1 S.R.L.▲ 31.663 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 91,1 mil. RON— | — | -1,4 mil. RON | |
| 48 | 48.ASTRAZENECA PHARMA SRL▲ 10 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 86,5 mil. RON▲ 17,8 % | ▲ 17,8 % | 12,2 mil. RON | |
| 49 | 49.COMPANIA NAŢIONALĂ PENTRU CONTROLUL CAZANELOR, INSTALAŢIILOR DE RIDICAT ŞI RECIPIENTELOR SUB PRESIUNE - (CNCIR) SA▲ 12 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 86,3 mil. RON▲ 30,2 % | ▲ 30,2 % | 27,8 mil. RON | |
| 50 | 50.H4L R.E. INVEST S.A.▼ 7 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 84,8 mil. RON▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | 945,4 K RON | |
| 51 | 51.INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU TEXTILE SI PIELARIE - INCDTP BUCURESTI▲ 5 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 84,4 mil. RON▲ 14,2 % | ▲ 14,2 % | 12,3 K RON | |
| 52 | 52.DREAM LAND PARC SRL▼ 10 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 84,3 mil. RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | -53,8 K RON | |
| 53 | 53.TUV AUSTRIA ROMANIA SRL▲ 4 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 82,3 mil. RON▲ 11,6 % | ▲ 11,6 % | 8,6 mil. RON | |
| 54 | 54.COMPANIA MUNICIPALĂ ENERGETICA SERVICII BUCUREŞTI S.A.▼ 7 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 82,1 mil. RON▲ 2,2 % | ▲ 2,2 % | 1,9 mil. RON | |
| 55 | 55.BLUE CAPITAL S.R.L.▼ 10 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 81,7 mil. RON▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | 321 K RON | |
| 56 | 56.NETOPIA VENTURES S.R.L.▼ 7 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 78,2 mil. RON▼ 1,4 % | ▼ 1,4 % | 1,4 mil. RON | |
| 57 | 57.MVM ENERGY ROMANIA S.A.▼ 6 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 77,2 mil. RON▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | 189 K RON | |
| 58 | 58.METROUL SA▲ 8 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 75,8 mil. RON▲ 22,5 % | ▲ 22,5 % | 4,8 mil. RON | |
| 59 | 59.COMPANIA DE INVESTITII SI DEZVOLTARE SECTOR 1 S.A.▼ 5 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 75,2 mil. RON▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | 918,6 K RON | |
| 60 | 60.CONCRETE & DESIGN SOLUTIONS SRL▼ 5 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 74,8 mil. RON▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | 28,3 mil. RON | |
| 61 | 61.SIF SPV THREE S.A.▲ 1 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 74,3 mil. RON▲ 15,6 % | ▲ 15,6 % | 10 mil. RON | |
| 62 | 62.SOPHOS TECHNOLOGY (ROMANIA) S.R.L.▼ 2 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 73,4 mil. RON▲ 8,2 % | ▲ 8,2 % | 5,6 mil. RON | |
| 63 | 63.NEXT CAPITAL SOLUTIONS SRL▲ 4 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 71,8 mil. RON▲ 16,2 % | ▲ 16,2 % | 11,7 mil. RON | |
| 64 | 64.NEPI INVESTMENT MANAGEMENT SRL▲ 16 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 71,6 mil. RON▲ 60,4 % | ▲ 60,4 % | 20,7 mil. RON | |
| 65 | 65.VET MIDCO S.R.L.▲ 67 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 67,9 mil. RON▲ 164,4 % | ▲ 164,4 % | -128,9 K RON | |
| 66 | 66.LEVIATAN DESIGN SRL▲ 3 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 65,3 mil. RON▲ 12,2 % | ▲ 12,2 % | 7,1 mil. RON | |
| 67 | 67.COCA-COLA ROMANIA SRL▼ 31 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 64,1 mil. RON▼ 32,3 % | ▼ 32,3 % | 23,5 mil. RON | |
| 68 | 68.INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE IN DOMENIUL PATOLOGIEI SI STIINTELOR BIOMEDICALE "VICTOR BABES"▼ 3 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 62,2 mil. RON▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | 294,3 K RON | |
| 69 | 69.ADMINISTRARE IMOBILIARE S.A.▼ 5 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 61,3 mil. RON▼ 3 % | ▼ 3 % | -2,6 mil. RON | |
| 70 | 70.VET OPCO S.R.L.▲ 70 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 59,6 mil. RON▲ 149,4 % | ▲ 149,4 % | -6,6 mil. RON | |
| 71 | 71.INSTITUTUL NAŢIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU PROTECŢIA MEDIULUI BUCUREŞTI▼ 1 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 59,2 mil. RON▲ 5,7 % | ▲ 5,7 % | 1,4 mil. RON | |
| 72 | 72.BEARINGPOINT SRL= | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 59 mil. RON▲ 6,7 % | ▲ 6,7 % | 32,6 mil. RON | |
| 73 | 73.R.E.R. ECOLOGIC GROUP S.R.L.▲ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 55,6 mil. RON▲ 7,7 % | ▲ 7,7 % | 7,1 mil. RON | |
| 74 | 74.FIRST ALL ENERGY EUROPE S.R.L.▲ 465 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 55,3 mil. RON▲ 1.021,6 % | ▲ 1.021,6 % | 51,4 mil. RON | |
| 75 | 75.INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU BIORESURSE ALIMENTARE - IBA BUCURESTI▲ 6 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 54,9 mil. RON▲ 25,2 % | ▲ 25,2 % | 95 K RON | |
| 76 | 76.TRISTAR SRL▼ 23 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 53,1 mil. RON▼ 30 % | ▼ 30 % | 4,2 mil. RON | |
| 77 | 77.AFFICHAGE ROMANIA SRL▼ 4 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 53,1 mil. RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 83 K RON | |
| 78 | 78.TCE CAPITAL INVEST S.R.L.▼ 3 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 52 mil. RON▲ 4 % | ▲ 4 % | 3,6 mil. RON | |
| 79 | 79.PROCESS ENGINEERING SRL▲ 3 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 51,7 mil. RON▲ 19,2 % | ▲ 19,2 % | 18,3 mil. RON | |
| 80 | 80.BRITISH AMERICAN SHARED SERVICES (EUROPE) SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 49,6 mil. RON▲ 10,1 % | ▲ 10,1 % | 27,8 mil. RON | |
| 81 | 81.P.C. MANAGEMENT & CONSULTING SRL▼ 18 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 49,3 mil. RON▼ 22,6 % | ▼ 22,6 % | 575,5 K RON | |
| 82 | 82.LOTROM SAnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 48,9 mil. RON▼ 1,5 % | ▼ 1,5 % | -741,7 K RON | |
| 83 | 83.UZINSIDER SA▼ 7 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 47,5 mil. RON▲ 3,2 % | ▲ 3,2 % | 3,5 mil. RON | |
| 84 | 84.NEW ENERGY MANAGEMENT SRL▲ 40 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 47,1 mil. RON▲ 76,3 % | ▲ 76,3 % | 20,4 mil. RON | |
| 85 | 85.AIRBUS DEFENCE AND SPACE ROMANIA SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 45,4 mil. RON▲ 16,1 % | ▲ 16,1 % | 11,6 mil. RON | |
| 86 | 86.EVRYO POWER S.A.▼ 46 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 43,8 mil. RON▼ 50,6 % | ▼ 50,6 % | 2,9 mil. RON | |
| 87 | 87.DELL TECHNOLOGY SRL▼ 2 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 43 mil. RON▲ 5,5 % | ▲ 5,5 % | 9,3 mil. RON | |
| 88 | 88.BLUE LAKE INVEST SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 42,3 mil. RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | -34,8 K RON | |
| 89 | 89.RAMBOLL SOUTH EAST EUROPE SRL= | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 42 mil. RON▲ 11 % | ▲ 11 % | 9,7 mil. RON | |
| 90 | 90.MASTER SA▼ 6 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 41,2 mil. RON▼ 1 % | ▼ 1 % | 1,4 mil. RON | |
| 91 | 91.ADREM ENGINEERING S.A.▲ 13 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 40,7 mil. RON▲ 21,8 % | ▲ 21,8 % | 29 mil. RON | |
| 92 | 92.MEDIA CONSULTA INTERNATIONAL SRL▼ 5 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 39,5 mil. RON▲ 2 % | ▲ 2 % | 2,8 mil. RON | |
| 93 | 93.ANTISEL RO SRL▲ 14 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 38,4 mil. RON▲ 18,4 % | ▲ 18,4 % | 11 mil. RON | |
| 94 | 94.TECNIC CONSULTING ENGINEERING ROMANIA SRL▼ 4 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 37,3 mil. RON▼ 1,3 % | ▼ 1,3 % | 26,4 mil. RON | |
| 95 | 95.DB ENGINEERING & CONSULTING GMBH BERLIN GERMANIA - SUCURSALA BUCURESTI ROMANIA= | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 37,1 mil. RON▲ 2 % | ▲ 2 % | 725,1 K RON | |
| 96 | 96.YOUGOV CP ROMANIA S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 36,5 mil. RON▼ 6,3 % | ▼ 6,3 % | -2,5 mil. RON | |
| 97 | 97.MCKINSEY & COMPANY SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 36 mil. RON▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | 191,2 K RON | |
| 98 | 98.GLOBAL SYNERGY CONSULT SRL= | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 35 mil. RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 24 mil. RON | |
| 99 | 99.INSTITUTUL NAŢIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU INGINERIE ELECTRICĂ ICPE - CA BUCUREŞTI SUBUNITATEA ICEMENERG▲ 3 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 34,2 mil. RON▲ 0 % | ▲ 0 % | 1,9 K RON | |
| 100 | 100.DURAMAT TACNET S.R.L.▲ 16 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 33,9 mil. RON▲ 21,9 % | ▲ 21,9 % | 33,9 mil. RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — București
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
4.008 firme · 9,8 mld. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
5.291 firme · 8,6 mld. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
2.857 firme · 7,1 mld. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
5.309 firme · 4,2 mld. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
3.450 firme · 3,5 mld. RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
376 firme · 2,8 mld. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
485 firme · 2,1 mld. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
2.059 firme · 1,5 mld. RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
425 firme · 1,4 mld. RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
155 firme · 1,3 mld. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
475 firme · 775,6 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
1.012 firme · 475,5 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
404 firme · 456 mil. RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
173 firme · 398,6 mil. RON
CAEN 7010
Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate
91 firme · 263,1 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
999 firme · 244,8 mil. RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
185 firme · 191,8 mil. RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
544 firme · 152 mil. RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
384 firme · 137,1 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
854 firme · 134,7 mil. RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
123 firme · 113,3 mil. RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
55 firme · 38,5 mil. RON
CAEN 7220
Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste
94 firme · 36,4 mil. RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
111 firme · 26,4 mil. RON
CAEN 7211
Cercetare- dezvoltare în biotehnologie
37 firme · 24 mil. RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
122 firme · 21,3 mil. RON
CAEN 7491
Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing
16 firme · 13,1 mil. RON
CAEN 6910
Activități juridice
28 firme · 5,3 mil. RON
CAEN 0721
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
1 firme · 0 RON