Top 100 firme — Activități profesionale, București după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2025
7.466 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 114,6 %, iar liderul atinge 712,8 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | CAGR 3 ani | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.TONLANOR HOLDING S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 712,8 %▲ 44,4 % | ▲ 44,4 % | 267,2 K RON | |
| 2 | 2.NAN INTEGRATED AGENCY S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 503,3 %▲ 1.993,5 % | ▲ 1.993,5 % | 2,3 mil. RON | |
| 3 | 3.GOTRACAM SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 407,7 %▲ 153,2 % | ▲ 153,2 % | 2,6 mil. RON | |
| 4 | 4.EWL OUTSOURCING SOLUTIONS RO S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 361,5 %▲ 100,9 % | ▲ 100,9 % | -1,1 mil. RON | |
| 5 | 5.W TIKTOK HUB S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 331,2 %▲ 82,8 % | ▲ 82,8 % | 1,5 mil. RON | |
| 6 | 6.SHOW THE AGENCY S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 316,3 %▲ 89,1 % | ▲ 89,1 % | 867,9 K RON | |
| 7 | 7.ANDRU GRANT COM SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 299,5 %▲ 60,5 % | ▲ 60,5 % | 689 K RON | |
| 8 | 8.TERRAMIN MESH MARKETING S.R.L.▲ 453 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 266,9 %▲ 1.626,5 % | ▲ 1.626,5 % | 1,2 mil. RON | |
| 9 | 9.REZOLV ENERGY S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 264,9 %▲ 47,6 % | ▲ 47,6 % | 510,9 K RON | |
| 10 | 10.ARENA MEDIA SRL▲ 60 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 250,9 %▲ 223,1 % | ▲ 223,1 % | 6,4 mil. RON | |
| 11 | 11.MODERN ART DESIGN S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 239,4 %▲ 95,2 % | ▲ 95,2 % | 433,4 K RON | |
| 12 | 12.LEADING MANAGEMENT CONSULTING SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 237,2 %▲ 99,7 % | ▲ 99,7 % | 1,5 mil. RON | |
| 13 | 13.MCO EXECUTIVE SRL▲ 21 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 236,4 %▲ 62,6 % | ▲ 62,6 % | 10,7 mil. RON | |
| 14 | 14.UNIFORM STUDIO 88 S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 235,4 %▲ 47,2 % | ▲ 47,2 % | 1,3 mil. RON | |
| 15 | 15.BIZMATTERS CONSULTING S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 227,3 %▲ 219,2 % | ▲ 219,2 % | 1,4 mil. RON | |
| 16 | 16.44EAST:PLACE S.R.L.▲ 19 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 216,3 %▲ 238,1 % | ▲ 238,1 % | 1 mil. RON | |
| 17 | 17.INNOVA INTEGRATION S.R.L.▲ 356 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 216 %▲ 589,9 % | ▲ 589,9 % | 8,4 mil. RON | |
| 18 | 18.GOOD NEWZ S.R.L.▲ 3.546 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 211,8 %▲ 437,9 % | ▲ 437,9 % | 1 mil. RON | |
| 19 | 19.PRO ACTIV GLOBAL SRL▲ 76 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 209 %▲ 147,2 % | ▲ 147,2 % | 2,3 mil. RON | |
| 20 | 20.MOORE AUDIT & ADVISORY S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 207,4 %▲ 38,5 % | ▲ 38,5 % | 1,5 mil. RON | |
| 21 | 21.MONOPRINT SRL▲ 28 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 205,6 %▼ 9,8 % | ▼ 9,8 % | 48,3 K RON | |
| 22 | 22.NEXT INS PRO S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 204,3 %▲ 6,3 % | ▲ 6,3 % | 13,9 mil. RON | |
| 23 | 23.MGGP SA TARNOW SUCURSALA BUCURESTI▼ 14 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 196,2 %▲ 32,6 % | ▲ 32,6 % | 1,1 mil. RON | |
| 24 | 24.AMES GAS S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 195,2 %▲ 2,7 % | ▲ 2,7 % | -3,1 K RON | |
| 25 | 25.PADECO CO.LTD. - TOKYO SUCURSALA BUCUREȘTInou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 195,2 %▲ 46,3 % | ▲ 46,3 % | 11,2 mil. RON | |
| 26 | 26.THEMATIC DIGITAL S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 194,1 %▲ 3,3 % | ▲ 3,3 % | 1,5 mil. RON | |
| 27 | 27.SOCIETATEA ENERGETICĂ ELECTRICA S.A.▼ 11 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 189 %▲ 34,2 % | ▲ 34,2 % | 93,1 mil. RON | |
| 28 | 28.AGRAFICS COMMUNICATION SRL▼ 22 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 186,2 %▼ 10,3 % | ▼ 10,3 % | 23,1 mil. RON | |
| 29 | 29.GHALLARD SYS S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 186,2 %▲ 74,4 % | ▲ 74,4 % | 664,6 K RON | |
| 30 | 30.PANORAMIC CONCEPT CONS S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 186 %▲ 88,7 % | ▲ 88,7 % | 879,4 K RON | |
| 31 | 31.BRISANT INNOVATIVE S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 185,7 %▲ 243,1 % | ▲ 243,1 % | 347,5 K RON | |
| 32 | 32.LIKE MEDIA GROUP SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 182,5 %▲ 16 % | ▲ 16 % | 77 K RON | |
| 33 | 33.ALKALOID BUCHAREST S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 181,3 %▲ 11,1 % | ▲ 11,1 % | 505,2 K RON | |
| 34 | 34.TADECO TECHNOLOGY S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 180,8 %▲ 30,8 % | ▲ 30,8 % | 216,6 K RON | |
| 35 | 35.STUDIO CORONA S.R.L. CIVIL ENGINEERING TORINO SUCURSALA BUCURESTInou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 179,4 %▼ 45 % | ▼ 45 % | 247,3 K RON | |
| 36 | 36.START APP MANAGEMENT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 178,6 %▲ 114,6 % | ▲ 114,6 % | 18,2 mil. RON | |
| 37 | 37.KRAFTFELD ENERGY MANAGEMENT S.R.L.▼ 6 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 177,4 %▲ 39 % | ▲ 39 % | 12,1 K RON | |
| 38 | 38.MDI PROMO DESIGN S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 175,4 %▼ 6,2 % | ▼ 6,2 % | 646,2 K RON | |
| 39 | 39.CORRECT NETWORKS SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 172,5 %— | — | 1,6 mil. RON | |
| 40 | 40.GREEN COLLECTIVE S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 172,4 %▲ 2,2 % | ▲ 2,2 % | 2,3 mil. RON | |
| 41 | 41.B 2 INTERNATIONAL CONSULTANTS SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 170,6 %▲ 1.924,1 % | ▲ 1.924,1 % | 186,2 K RON | |
| 42 | 42.CONSUMER PROMOTION SOLUTION S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 169 %▲ 82,5 % | ▲ 82,5 % | 628,4 K RON | |
| 43 | 43.M.L.T. MAXIM ADVISORY S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 168,1 %▲ 10,7 % | ▲ 10,7 % | 1,8 mil. RON | |
| 44 | 44.ATHOS TIPOGRAFIA S.R.L.▼ 17 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 167,4 %▼ 7,8 % | ▼ 7,8 % | 2,2 mil. RON | |
| 45 | 45.CARDINAL CERT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 167 %▲ 26,2 % | ▲ 26,2 % | 1,1 mil. RON | |
| 46 | 46.Q-GROUP PROIECT SRL▲ 479 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 164,6 %▲ 205,4 % | ▲ 205,4 % | 2,7 mil. RON | |
| 47 | 47.DIGITAL POSTPRODUCTION S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 164 %▲ 15,5 % | ▲ 15,5 % | 812 K RON | |
| 48 | 48.ASC-XLAED BUSINESS HUB S.R.L.▲ 172 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 162,5 %▲ 94,5 % | ▲ 94,5 % | 1,6 mil. RON | |
| 49 | 49.RO SHIPPING CARGO S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 159,1 %▲ 23,3 % | ▲ 23,3 % | 97,8 K RON | |
| 50 | 50.OBLYO DIGITAL S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 159 %▲ 796,2 % | ▲ 796,2 % | 135,7 K RON | |
| 51 | 51.STRATEGIC THINKING GROUP SRL▲ 57 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 156,3 %▲ 28,3 % | ▲ 28,3 % | 2,3 mil. RON | |
| 52 | 52.SOLARIS BUS & COACH ROMANIA SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 155,3 %▲ 261,3 % | ▲ 261,3 % | -289,6 K RON | |
| 53 | 53.BLUEDREAM CONSULTING S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 154,4 %▲ 65,7 % | ▲ 65,7 % | 1,6 mil. RON | |
| 54 | 54.ABX 2.0 RESOURCE SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 154,2 %▲ 78,8 % | ▲ 78,8 % | 1 mil. RON | |
| 55 | 55.K2 DESIGN LAB S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 152,7 %▲ 249,2 % | ▲ 249,2 % | 90 K RON | |
| 56 | 56.MARKETING & CONSULTING GRUP SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 151,9 %▲ 416,4 % | ▲ 416,4 % | 1,3 mil. RON | |
| 57 | 57.TUBAL EXPERT SRL▲ 6.068 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 151,7 %▲ 342,2 % | ▲ 342,2 % | 549,8 K RON | |
| 58 | 58.FRANCOM ESTATE S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 149,8 %▲ 15,5 % | ▲ 15,5 % | 30,7 K RON | |
| 59 | 59.VIMETCO MANAGEMENT ROMANIA SRL▲ 22 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 149,1 %▲ 28,3 % | ▲ 28,3 % | 16 mil. RON | |
| 60 | 60.NEW ENERGY MANAGEMENT SRL▲ 19 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 148,6 %▲ 33,5 % | ▲ 33,5 % | 20,4 mil. RON | |
| 61 | 61.METAL PROJECTS SOLUTIONS S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 147,3 %▲ 119,5 % | ▲ 119,5 % | 400,7 K RON | |
| 62 | 62.EASTERN CONSULTING SRL▲ 1.407 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 142,6 %▲ 343,9 % | ▲ 343,9 % | 3,5 mil. RON | |
| 63 | 63.PPBV PROJECT SOLUTION S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 142,6 %▲ 393,8 % | ▲ 393,8 % | 425,9 K RON | |
| 64 | 64.LAANALYTICS S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 142,3 %▼ 14,7 % | ▼ 14,7 % | 1,1 mil. RON | |
| 65 | 65.ASC SMART TECHNOLOGY S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 141 %▲ 93,6 % | ▲ 93,6 % | 2,4 mil. RON | |
| 66 | 66.PUBLI MEDIA BUSINESS SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 140,8 %▲ 525,6 % | ▲ 525,6 % | 384,2 K RON | |
| 67 | 67.MNKB MACHINERY S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 138,9 %▼ 17,7 % | ▼ 17,7 % | 74,1 K RON | |
| 68 | 68.MOBSUPPUB SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 138,7 %▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | -1 mil. RON | |
| 69 | 69.MGA ALPHA PROTECT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 138,7 %▼ 28,5 % | ▼ 28,5 % | 2,1 mil. RON | |
| 70 | 70.CRG INDUSTRY SERVICE S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 136,9 %▲ 8,2 % | ▲ 8,2 % | 36,2 K RON | |
| 71 | 71.EURODIN CONSULT S.R.L.▲ 5 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 133,9 %▼ 12,4 % | ▼ 12,4 % | 1,7 mil. RON | |
| 72 | 72.481 INGINERIE ŞI INSTRUMENTARE S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 133,9 %▲ 88,4 % | ▲ 88,4 % | 538,6 K RON | |
| 73 | 73.ONE UNITED MANAGEMENT SERVICES S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 133,8 %▲ 31,7 % | ▲ 31,7 % | 9,7 mil. RON | |
| 74 | 74.INNOVATY PRODUCTION SRL▼ 59 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 132,8 %▲ 23,2 % | ▲ 23,2 % | 1,3 mil. RON | |
| 75 | 75.BIZZOR MARKETING AGENCY S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 132,4 %▲ 80,7 % | ▲ 80,7 % | 145,6 K RON | |
| 76 | 76.ENNORATH PROJECT S.R.L.▲ 660 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 132,3 %▲ 132,8 % | ▲ 132,8 % | 437,2 K RON | |
| 77 | 77.EPCM10 SRL▼ 21 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 131,2 %▲ 57,3 % | ▲ 57,3 % | 9,1 mil. RON | |
| 78 | 78.FIRE SAFETY HUB S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 130,5 %▲ 1,3 % | ▲ 1,3 % | 409 K RON | |
| 79 | 79.TNG GRUP AG S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 128,9 %▲ 138,3 % | ▲ 138,3 % | 56 K RON | |
| 80 | 80.NGNA CONSULTING S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 128 %▲ 98,5 % | ▲ 98,5 % | 417,3 K RON | |
| 81 | 81.TONY STANESCU S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 127,7 %▲ 38,1 % | ▲ 38,1 % | 1,3 mil. RON | |
| 82 | 82.ARTOK MEDIA NETWORK S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 127 %▲ 7,4 % | ▲ 7,4 % | 201,7 K RON | |
| 83 | 83.RODELTA POWER INTERNATIONAL SRL▲ 76 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 125,7 %▲ 191,8 % | ▲ 191,8 % | 6,6 mil. RON | |
| 84 | 84.AMBER OAK HOLDINGS S.R.L.▲ 1.624 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 124,3 %▲ 151,3 % | ▲ 151,3 % | 428 K RON | |
| 85 | 85.ENEVO GROUP SRL▲ 55 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 124 %▲ 67,9 % | ▲ 67,9 % | 58,9 mil. RON | |
| 86 | 86.VITALIS CONSULTING PROJECT MANAGEMENT SRL▲ 296 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 123,7 %▲ 74,7 % | ▲ 74,7 % | 4,2 mil. RON | |
| 87 | 87.ECCE PROMO & DESIGN SRL▼ 65 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 123,7 %▼ 5,9 % | ▼ 5,9 % | 597,7 K RON | |
| 88 | 88.CEC DESIGN CONSTRUCT S.R.L.▲ 301 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 123,1 %▲ 64,4 % | ▲ 64,4 % | 1,2 mil. RON | |
| 89 | 89.KLOTH DYNASTY S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 122,9 %▲ 45,2 % | ▲ 45,2 % | 147,4 K RON | |
| 90 | 90.MARKETING ZONE SRL▼ 12 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 121,9 %▲ 52,8 % | ▲ 52,8 % | 4,6 mil. RON | |
| 91 | 91.ATELIER 3 AU DESIGN SRL▼ 23 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 121,4 %▼ 17,6 % | ▼ 17,6 % | 1,4 mil. RON | |
| 92 | 92.MOON ADVERTISING S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 120,9 %— | — | 2,5 mil. RON | |
| 93 | 93.UNBUILT S.R.L.▼ 82 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 119,9 %▼ 40,6 % | ▼ 40,6 % | 615 K RON | |
| 94 | 94.LIVEHOUSE AGENCY SRL▲ 84 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 119 %▲ 134,2 % | ▲ 134,2 % | 759,3 K RON | |
| 95 | 95.BLOCKBUSTER MEDIA SRL▲ 399 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 118,6 %▲ 23,2 % | ▲ 23,2 % | 160,2 K RON | |
| 96 | 96.TotaL Comunicare SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 118,4 %▲ 903,9 % | ▲ 903,9 % | 1 mil. RON | |
| 97 | 97.MOLECULAR IMAGING HEALTHCARE S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 116,6 %▲ 14,5 % | ▲ 14,5 % | 1,1 mil. RON | |
| 98 | 98.HUXENCE SERVICES S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 115,1 %▲ 25,1 % | ▲ 25,1 % | 667 K RON | |
| 99 | 99.DUAL MEDIA PROMO SRL▲ 125 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 114,8 %▲ 280,7 % | ▲ 280,7 % | 3,5 mil. RON | |
| 100 | 100.TMR HEAD CONSULTING S.R.L.▼ 52 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 114,6 %▼ 34,4 % | ▼ 34,4 % | 103 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — București
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
4.008 firme · 9,8 mld. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
5.291 firme · 8,6 mld. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
2.857 firme · 7,1 mld. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
5.309 firme · 4,2 mld. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
3.450 firme · 3,5 mld. RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
376 firme · 2,8 mld. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
485 firme · 2,1 mld. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
2.059 firme · 1,5 mld. RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
425 firme · 1,4 mld. RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
155 firme · 1,3 mld. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
475 firme · 775,6 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
1.012 firme · 475,5 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
404 firme · 456 mil. RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
173 firme · 398,6 mil. RON
CAEN 7010
Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate
91 firme · 263,1 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
999 firme · 244,8 mil. RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
185 firme · 191,8 mil. RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
544 firme · 152 mil. RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
384 firme · 137,1 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
854 firme · 134,7 mil. RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
123 firme · 113,3 mil. RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
55 firme · 38,5 mil. RON
CAEN 7220
Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste
94 firme · 36,4 mil. RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
111 firme · 26,4 mil. RON
CAEN 7211
Cercetare- dezvoltare în biotehnologie
37 firme · 24 mil. RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
122 firme · 21,3 mil. RON
CAEN 7491
Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing
16 firme · 13,1 mil. RON
CAEN 6910
Activități juridice
28 firme · 5,3 mil. RON
CAEN 0721
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
1 firme · 0 RON