Top 100 firme — Construcții, Prahova după profit net în 2020
3.390 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 303,8 mil. RON. Pragul de intrare în top este 1,2 mil. RON, iar liderul atinge 17,4 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Profit net | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.BAUPARTNER CONSTRUCT SRL▲ 10 | Sat Ariceştii Rahtivani, Comuna Ariceştii Rahtivani, Prahova | 17,4 mil. RON▲ 257,5 % | ▲ 257,5 % | 17,4 mil. RON | |
| 2 | 2.INDUSTRIAL MONTAJ S.R.L.▲ 42 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 14,3 mil. RON▲ 713,2 % | ▲ 713,2 % | 14,3 mil. RON | |
| 3 | 3.NESS PROIECT EUROPE SRL▲ 12 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 13,9 mil. RON▲ 230,1 % | ▲ 230,1 % | 13,9 mil. RON | |
| 4 | 4.WOMA ECOSERV CONSTRUCT SRL▲ 1 | Sat Tătărani, Comuna Bărcăneşti, Prahova | 12,9 mil. RON▲ 47,1 % | ▲ 47,1 % | 12,9 mil. RON | |
| 5 | 5.HABAU S.R.L.▲ 1 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 8,5 mil. RON▲ 3,6 % | ▲ 3,6 % | 8,5 mil. RON | |
| 6 | 6.PRAGOSA ROMANIA SRL▲ 27 | Sat Negoieşti, Comuna Brazi, Prahova | 8,1 mil. RON▲ 276,4 % | ▲ 276,4 % | 8,1 mil. RON | |
| 7 | 7.COLEN IMPEX SRL▲ 48 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 8 mil. RON▲ 459,7 % | ▲ 459,7 % | 8 mil. RON | |
| 8 | 8.INSPET SA▲ 1 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 7,1 mil. RON▲ 8,5 % | ▲ 8,5 % | 7,1 mil. RON | |
| 9 | 9.STRABENBAU LOGISTIC SRL▲ 1 | Sat Blejoi, Comuna Blejoi, Prahova | 7 mil. RON▲ 17,1 % | ▲ 17,1 % | 7 mil. RON | |
| 10 | 10.PIKANORE SRL▲ 10 | Sat Negoieşti, Comuna Brazi, Prahova | 6,3 mil. RON▲ 86,3 % | ▲ 86,3 % | 6,3 mil. RON | |
| 11 | 11.CONI SRL▼ 7 | Sat Măneşti, Comuna Măneşti, Prahova | 5,6 mil. RON▼ 43,2 % | ▼ 43,2 % | 5,6 mil. RON | |
| 12 | 12.SPOTING SA▲ 2 | Sat Strejnicu, Comuna Târgşoru Vechi, Prahova | 5,2 mil. RON▲ 20,9 % | ▲ 20,9 % | 5,2 mil. RON | |
| 13 | 13.RIFANIA DRUMCONSTRUCT SRL▲ 118 | Sat Zamfira, Comuna Lipăneşti, Prahova | 4,8 mil. RON▲ 559,1 % | ▲ 559,1 % | 4,8 mil. RON | |
| 14 | 14.ITERCON CONSTRUCŢII S.R.L.▲ 2 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 4,5 mil. RON▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | 4,5 mil. RON | |
| 15 | 15.ALLIANSO DEVELOPMENT ONE SRL▲ 2 | Sat Ariceştii Rahtivani, Comuna Ariceştii Rahtivani, Prahova | 4,3 mil. RON▲ 12,4 % | ▲ 12,4 % | 4,3 mil. RON | |
| 16 | 16.DOMENIILE GÎRBEA S.R.L.▲ 21 | Sat Găgeni, Comuna Păuleşti, Prahova | 4 mil. RON▲ 103,2 % | ▲ 103,2 % | 4 mil. RON | |
| 17 | 17.STRUCTURI MONTAJ REZIDENȚIAL S.R.L.nou | Sat Buda, Comuna Râfov, Prahova | 4 mil. RON— | — | — | 4 mil. RON |
| 18 | 18.GENERAL ME.EL ELECTRIC S.R.L.▲ 5 | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 3,8 mil. RON▲ 27,7 % | ▲ 27,7 % | 3,8 mil. RON | |
| 19 | 19.ALLIANSO BUSINESS PARK SRL▼ 11 | Sat Ariceştii Rahtivani, Comuna Ariceştii Rahtivani, Prahova | 3,8 mil. RON▼ 45,8 % | ▼ 45,8 % | 3,8 mil. RON | |
| 20 | 20.NAOCAM CONSTRUCT SRL▲ 144 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 3,7 mil. RON▲ 491 % | ▲ 491 % | 3,7 mil. RON | |
| 21 | 21.FALLOW SRL▼ 9 | Sat Blejoi, Comuna Blejoi, Prahova | 3,5 mil. RON▼ 22,4 % | ▼ 22,4 % | 3,5 mil. RON | |
| 22 | 22.KLAUS INDUSTRIAL SRL▲ 97 | Sat Măneşti, Comuna Măneşti, Prahova | 3,5 mil. RON▲ 331,3 % | ▲ 331,3 % | 3,5 mil. RON | |
| 23 | 23.TEHNOFRIG IONESCU SRL▲ 35 | Loc. Breaza de Jos, Oraş Breaza, Prahova | 3,4 mil. RON▲ 142,1 % | ▲ 142,1 % | 3,4 mil. RON | |
| 24 | 24.IMPERA FINISHING S.R.L.▲ 69 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 3,4 mil. RON▲ 260,2 % | ▲ 260,2 % | 3,4 mil. RON | |
| 25 | 25.KLIJ PRESTIGE SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 3,4 mil. RON▲ 246 % | ▲ 246 % | 3,4 mil. RON | |
| 26 | 26.AVANGARDE BUSINESS REZIDENŢIAL SRL▲ 26 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 3,4 mil. RON▲ 124,2 % | ▲ 124,2 % | 3,4 mil. RON | |
| 27 | 27.AQUILA CONSTRUCT SRL▼ 9 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 3,3 mil. RON▼ 11,7 % | ▼ 11,7 % | 3,3 mil. RON | |
| 28 | 28.INSPETI BUILDING RESTAURATION SRL▼ 27 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 3,1 mil. RON▼ 83,4 % | ▼ 83,4 % | 3,1 mil. RON | |
| 29 | 29.ANDEMI CONSTRUCT SRL▲ 509 | Sat Valea Largă, Comuna Valea Călugărească, Prahova | 3,1 mil. RON▲ 1.948,8 % | ▲ 1.948,8 % | 3,1 mil. RON | |
| 30 | 30.ALPACCESS SRL▼ 17 | Sat Bucov, Comuna Bucov, Prahova | 3,1 mil. RON▼ 31,4 % | ▼ 31,4 % | 3,1 mil. RON | |
| 31 | 31.TEAM SKY INDUSTRIES SRL▲ 16 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 3,1 mil. RON▲ 84,5 % | ▲ 84,5 % | 3,1 mil. RON | |
| 32 | 32.NICONS SRL▲ 10 | Sat Şipotu, Comuna Lipăneşti, Prahova | 3 mil. RON▲ 66,3 % | ▲ 66,3 % | 3 mil. RON | |
| 33 | 33.CAST SRL▲ 280 | Sat Băneşti, Comuna Băneşti, Prahova | 3 mil. RON▲ 819,8 % | ▲ 819,8 % | 3 mil. RON | |
| 34 | 34.CONDOR TCM SA▲ 3.030 | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 2,8 mil. RON— | — | 2,8 mil. RON | |
| 35 | 35.BITACOM SERV SRL▲ 290 | Sat Drăgăneşti, Comuna Drăgăneşti, Prahova | 2,6 mil. RON▲ 758,6 % | ▲ 758,6 % | 2,6 mil. RON | |
| 36 | 36.ANDAUR CONSTRUCŢII SRL▲ 42 | Loc. Boldeşti-Scăeni, Oraş Boldeşti-Scăeni, Prahova | 2,6 mil. RON▲ 135,7 % | ▲ 135,7 % | 2,6 mil. RON | |
| 37 | 37.COL-AIR AIRPORT SOLUTIONS SRL▲ 64 | Sat Brebu Manăstirei, Comuna Brebu, Prahova | 2,6 mil. RON▲ 186,8 % | ▲ 186,8 % | 2,6 mil. RON | |
| 38 | 38.IMPA & I SRL▼ 10 | Sat Cocorăştii Colţ, Comuna Cocorăştii Colţ, Prahova | 2,5 mil. RON▲ 5,2 % | ▲ 5,2 % | 2,5 mil. RON | |
| 39 | 39.DEROM TOTAL SRL▼ 37 | Sat Berceni, Comuna Berceni, Prahova | 2,3 mil. RON▼ 83,5 % | ▼ 83,5 % | 2,3 mil. RON | |
| 40 | 40.BUCEGI CONSTRUCT SRL= | Loc. Buşteni, Oraş Buşteni, Prahova | 2,3 mil. RON▲ 23,5 % | ▲ 23,5 % | 2,3 mil. RON | |
| 41 | 41.BOGALI TRANS SRL▲ 21 | Sat Blejoi, Comuna Blejoi, Prahova | 2,2 mil. RON▲ 74,2 % | ▲ 74,2 % | 2,2 mil. RON | |
| 42 | 42.THE PREMIUM SQUARE CONSULTING SRLnou | Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Prahova | 2,2 mil. RON▲ 123,4 % | ▲ 123,4 % | 2,2 mil. RON | |
| 43 | 43.ALY&REMUS CONSTRUCT EXPERT S.R.L.▲ 185 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 2,2 mil. RON▲ 370,2 % | ▲ 370,2 % | 2,2 mil. RON | |
| 44 | 44.VIALIS ENGINEERING S.A.▼ 23 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 2,2 mil. RON▼ 35,2 % | ▼ 35,2 % | 2,2 mil. RON | |
| 45 | 45.TECRIDO CONSTRUCT HOUSE S.R.L.▲ 22 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 2,2 mil. RON▲ 76,6 % | ▲ 76,6 % | 2,2 mil. RON | |
| 46 | 46.S.O.S. SERVICE SRL▲ 141 | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 2,1 mil. RON▲ 286,8 % | ▲ 286,8 % | 2,1 mil. RON | |
| 47 | 47.SIM PREST FOREST SRL▲ 1 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 2 mil. RON▲ 26,7 % | ▲ 26,7 % | 2 mil. RON | |
| 48 | 48.SYSTEMBAU S.P.S. SRL▼ 41 | Sat Berceni, Comuna Berceni, Prahova | 2 mil. RON▼ 73,7 % | ▼ 73,7 % | 2 mil. RON | |
| 49 | 49.SALCHIEVICI CONSTRUCT S.R.L.▼ 14 | Sat Malu Vânăt, Comuna Izvoarele, Prahova | 2 mil. RON▼ 4,4 % | ▼ 4,4 % | 2 mil. RON | |
| 50 | 50.BITAGRO SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,9 mil. RON▲ 45,7 % | ▲ 45,7 % | 1,9 mil. RON | |
| 51 | 51.EISENFLECHTER GMBH INVEST SRL▲ 8 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,9 mil. RON▲ 36,6 % | ▲ 36,6 % | 1,9 mil. RON | |
| 52 | 52.GEORGE PRIM CONSTRUCT SRL▲ 38 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,9 mil. RON▲ 94,3 % | ▲ 94,3 % | 1,9 mil. RON | |
| 53 | 53.DUET COMPANY SRLnou | Sat Măneşti, Comuna Măneşti, Prahova | 1,9 mil. RON▲ 117,6 % | ▲ 117,6 % | 1,9 mil. RON | |
| 54 | 54.WEST PARK LOGISTICS ONE SRL▼ 4 | Sat Ariceştii Rahtivani, Comuna Ariceştii Rahtivani, Prahova | 1,9 mil. RON▲ 22,1 % | ▲ 22,1 % | 1,9 mil. RON | |
| 55 | 55.BLACK OAK DEVELOPER & CONTRACTOR SRL▲ 495 | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 1,9 mil. RON▲ 1.187,8 % | ▲ 1.187,8 % | 1,9 mil. RON | |
| 56 | 56.ESRA SRL▲ 512 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,9 mil. RON▲ 1.245,4 % | ▲ 1.245,4 % | 1,9 mil. RON | |
| 57 | 57.KATO GROUP SRLnou | Sat Ploieştiori, Comuna Blejoi, Prahova | 1,8 mil. RON▼ 27,2 % | ▼ 27,2 % | 1,8 mil. RON | |
| 58 | 58.VARES CONSTRUCT SRL▲ 70 | Sat Potigrafu, Comuna Gorgota, Prahova | 1,8 mil. RON▲ 146,4 % | ▲ 146,4 % | 1,8 mil. RON | |
| 59 | 59.SOLEXPERT COMPANY SRL▼ 28 | Sat Ploieştiori, Comuna Blejoi, Prahova | 1,8 mil. RON▼ 17,1 % | ▼ 17,1 % | 1,8 mil. RON | |
| 60 | 60.ATM - CONSTRUCT SA▲ 176 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,8 mil. RON▲ 297,1 % | ▲ 297,1 % | 1,8 mil. RON | |
| 61 | 61.TALEDI TELECOM SRL▼ 10 | Sat Tătărani, Comuna Bărcăneşti, Prahova | 1,7 mil. RON▲ 15,9 % | ▲ 15,9 % | 1,7 mil. RON | |
| 62 | 62.RONI CIVIL INTEROUTE SRL▲ 112 | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 1,7 mil. RON▲ 188,5 % | ▲ 188,5 % | 1,7 mil. RON | |
| 63 | 63.ROMCONSTRUCT GROUP SRL▲ 70 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,7 mil. RON▲ 138,1 % | ▲ 138,1 % | 1,7 mil. RON | |
| 64 | 64.KREMSMUELLER ROMANIA SRL▼ 32 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,7 mil. RON▼ 21,9 % | ▼ 21,9 % | 1,7 mil. RON | |
| 65 | 65.GAZPET INVEST S.R.L.▲ 56 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,7 mil. RON▲ 111,4 % | ▲ 111,4 % | 1,7 mil. RON | |
| 66 | 66.FORMACONS SRL▼ 30 | Sat Ţânţăreni, Comuna Blejoi, Prahova | 1,7 mil. RON▼ 16,5 % | ▼ 16,5 % | 1,7 mil. RON | |
| 67 | 67.ELVANI SRL▲ 226 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,6 mil. RON▲ 360 % | ▲ 360 % | 1,6 mil. RON | |
| 68 | 68.PIK DEVELOPMENT IMPEX SRL▼ 2 | Sat Negoieşti, Comuna Brazi, Prahova | 1,6 mil. RON▲ 28,9 % | ▲ 28,9 % | 1,6 mil. RON | |
| 69 | 69.GERSIM DEVELOPMENT S.R.L.▲ 33 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,6 mil. RON▲ 81,2 % | ▲ 81,2 % | 1,6 mil. RON | |
| 70 | 70.GENSTEEL SRL▲ 214 | Sat Cornu de Jos, Comuna Cornu, Prahova | 1,5 mil. RON▲ 317,6 % | ▲ 317,6 % | 1,5 mil. RON | |
| 71 | 71.RAMAROM FOREST SRL▲ 23 | Sat Bălţeşti, Comuna Bălţeşti, Prahova | 1,5 mil. RON▲ 61,1 % | ▲ 61,1 % | 1,5 mil. RON | |
| 72 | 72.DUO MONTAJ SERVICES SRL▲ 315 | Sat Mărginenii de Jos, Comuna Filipeştii de Târg, Prahova | 1,5 mil. RON▲ 493,5 % | ▲ 493,5 % | 1,5 mil. RON | |
| 73 | 73.TIGMAR INTERCONSTRUCT SRL▲ 168 | Sat Blejoi, Comuna Blejoi, Prahova | 1,5 mil. RON▲ 243 % | ▲ 243 % | 1,5 mil. RON | |
| 74 | 74.ACTUAL BUSINESS INTERPREST SRL▲ 305 | Sat Ţânţăreni, Comuna Blejoi, Prahova | 1,5 mil. RON▲ 480,6 % | ▲ 480,6 % | 1,5 mil. RON | |
| 75 | 75.BRITT STRUCTURES CONTRACTOR SRL▼ 49 | Sat Ploieştiori, Comuna Blejoi, Prahova | 1,5 mil. RON▼ 41,4 % | ▼ 41,4 % | 1,5 mil. RON | |
| 76 | 76.EOLICA TECHNICAL SUPPORT SRL▼ 31 | Sat Bucov, Comuna Bucov, Prahova | 1,5 mil. RON▼ 14,7 % | ▼ 14,7 % | 1,5 mil. RON | |
| 77 | 77.EUROROM CONSTRUCT INVEST SRL▲ 59 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,5 mil. RON▲ 104,4 % | ▲ 104,4 % | 1,5 mil. RON | |
| 78 | 78.MAEVA EXPERT CONSTRUCT SRL▲ 100 | Sat Trestioara, Comuna Vâlcăneşti, Prahova | 1,5 mil. RON▲ 150,2 % | ▲ 150,2 % | 1,5 mil. RON | |
| 79 | 79.IMSE SRL▲ 148 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,4 mil. RON▲ 209,8 % | ▲ 209,8 % | 1,4 mil. RON | |
| 80 | 80.EGO DOMOTICA INSTAL SRL▲ 18 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,4 mil. RON▲ 58,1 % | ▲ 58,1 % | 1,4 mil. RON | |
| 81 | 81.VERTIMEX DAL SRL▼ 18 | Municipiul Câmpina, Prahova | 1,4 mil. RON▲ 13,9 % | ▲ 13,9 % | 1,4 mil. RON | |
| 82 | 82.ELGART IZOCON SRL▲ 187 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,4 mil. RON▲ 271,1 % | ▲ 271,1 % | 1,4 mil. RON | |
| 83 | 83.VERYTAS PLUS CONSTRUCT SRL▲ 163 | Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Prahova | 1,4 mil. RON▲ 230 % | ▲ 230 % | 1,4 mil. RON | |
| 84 | 84.GABELSAR PREST CONSTRUCT SRL▲ 801 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,4 mil. RON▲ 2.556,4 % | ▲ 2.556,4 % | 1,4 mil. RON | |
| 85 | 85.REBELIS CONSTRUCTII SRL▼ 39 | Sat Telega, Comuna Telega, Prahova | 1,4 mil. RON▼ 17,8 % | ▼ 17,8 % | 1,4 mil. RON | |
| 86 | 86.OMEGA CONTEGO SRL▲ 3.027 | Loc. Boldeşti-Scăeni, Oraş Boldeşti-Scăeni, Prahova | 1,3 mil. RON— | — | 1,3 mil. RON | |
| 87 | 87.IMOBILIARE REZIDENȚIALE DE LUX S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,3 mil. RON— | — | — | 1,3 mil. RON |
| 88 | 88.IZVOR LOVE S.R.L.▲ 186 | Sat Cornu de Sus, Comuna Dumbrava, Prahova | 1,3 mil. RON▲ 244,7 % | ▲ 244,7 % | 1,3 mil. RON | |
| 89 | 89.TRANSMARIN SRL▲ 487 | Sat Strejnicu, Comuna Târgşoru Vechi, Prahova | 1,3 mil. RON▲ 848,5 % | ▲ 848,5 % | 1,3 mil. RON | |
| 90 | 90.SUV TRANS INVEST SRLnou | Loc. Comarnic, Oraş Comarnic, Prahova | 1,3 mil. RON▲ 865,7 % | ▲ 865,7 % | 1,3 mil. RON | |
| 91 | 91.MANGY CONSTRUCT SRL▼ 23 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,3 mil. RON▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | 1,3 mil. RON | |
| 92 | 92.LE GRAND G & G SRL▼ 38 | Municipiul Câmpina, Prahova | 1,3 mil. RON▼ 12,2 % | ▼ 12,2 % | 1,3 mil. RON | |
| 93 | 93.TRADE & CONSTRUCT DEVELOPMENT S.R.L.▼ 1 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,3 mil. RON▲ 30,8 % | ▲ 30,8 % | 1,3 mil. RON | |
| 94 | 94.BAUPARTNER BAUTECHNIK SRL▲ 139 | Sat Ariceştii Rahtivani, Comuna Ariceştii Rahtivani, Prahova | 1,2 mil. RON▲ 173,2 % | ▲ 173,2 % | 1,2 mil. RON | |
| 95 | 95.ROMCONSTRUCT SA▲ 2.998 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,2 mil. RON— | — | 1,2 mil. RON | |
| 96 | 96.TRIDENT-GROUP SRL▲ 126 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,2 mil. RON▲ 156,2 % | ▲ 156,2 % | 1,2 mil. RON | |
| 97 | 97.MATCRIS GENERAL CONSTRUCT S.R.L.▲ 328 | Sat Mărginenii de Jos, Comuna Filipeştii de Târg, Prahova | 1,2 mil. RON▲ 441,9 % | ▲ 441,9 % | 1,2 mil. RON | |
| 98 | 98.TOTAL EXPRES EUROSPEED SRL▼ 18 | Sat Crivina, Comuna Gorgota, Prahova | 1,2 mil. RON▲ 6,7 % | ▲ 6,7 % | 1,2 mil. RON | |
| 99 | 99.KATO SERVICE SRL▲ 109 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,2 mil. RON▲ 130,6 % | ▲ 130,6 % | 1,2 mil. RON | |
| 100 | 100.IANIS & VIO PREST SRL▲ 85 | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 1,2 mil. RON▲ 108 % | ▲ 108 % | 1,2 mil. RON |
Codurile CAEN din construcții — Prahova
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
417 firme · 1,6 mld. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
1.413 firme · 1,4 mld. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
71 firme · 807,3 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
309 firme · 757,9 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
398 firme · 501,8 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
31 firme · 438,6 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
185 firme · 421,5 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
64 firme · 292,1 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
75 firme · 141,5 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
117 firme · 128,3 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
16 firme · 101,9 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
16 firme · 90,1 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
124 firme · 76,9 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
79 firme · 60,6 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
49 firme · 44,3 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
64 firme · 33,2 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
46 firme · 27,2 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
8 firme · 23,3 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
17 firme · 21,2 mil. RON
CAEN 4350
Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
2 firme · 19,6 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
9 firme · 10,6 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
12 firme · 8,7 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
9 firme · 7,7 mil. RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
3 firme · 6,5 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
4 firme · 5,6 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
17 firme · 5 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
11 firme · 2,8 mil. RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
9 firme · 1,5 mil. RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
1 firme · 545,5 K RON
CAEN 4360
Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
1 firme · 0 RON