Top 100 firme — Activități profesionale, Bistrița-Năsăud după profit net în 2025
968 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 68,6 mil. RON. Pragul de intrare în top este 216,6 K RON, iar liderul atinge 7,8 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Profit net | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.BLUE LINE ENERGY SRL▲ 18 | Sat Rusu de Sus, Comuna Nuseni, Bistriţa-Năsăud | 7,8 mil. RON▲ 872,1 % | ▲ 872,1 % | 7,8 mil. RON | |
| 2 | 2.KES BUSINESS S.R.L.▼ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 6,3 mil. RON▲ 9,7 % | ▲ 9,7 % | 6,3 mil. RON | |
| 3 | 3.KLEVER SYSTEM SRL▲ 6 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 3,1 mil. RON▲ 148,4 % | ▲ 148,4 % | 3,1 mil. RON | |
| 4 | 4.ARTLIA S.R.L.▲ 73 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 2,7 mil. RON▲ 1.015 % | ▲ 1.015 % | 2,7 mil. RON | |
| 5 | 5.I.C.P.E. BISTRITA SA▲ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 2,3 mil. RON▲ 59,1 % | ▲ 59,1 % | 2,3 mil. RON | |
| 6 | 6.TRANSILVANIA ROAD CONSULT S.R.L.▼ 1 | Loc. Sângeorz-Băi, Oraş Sângeorz-Băi, Bistriţa-Năsăud | 2 mil. RON▲ 29,9 % | ▲ 29,9 % | 2 mil. RON | |
| 7 | 7.GDT CONCRET SRL▼ 3 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,8 mil. RON▲ 15,4 % | ▲ 15,4 % | 1,8 mil. RON | |
| 8 | 8.RURAL BUSINES PROIECT SRL▼ 5 | Sat Beudiu, Comuna Nuseni, Bistriţa-Năsăud | 1,7 mil. RON▼ 25,6 % | ▼ 25,6 % | 1,7 mil. RON | |
| 9 | 9.ARHICRIS LOGISTIC SRL▲ 9 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,3 mil. RON▲ 61,8 % | ▲ 61,8 % | 1,3 mil. RON | |
| 10 | 10.HEDRO STAR SRL▲ 13 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,3 mil. RON▲ 78,6 % | ▲ 78,6 % | 1,3 mil. RON | |
| 11 | 11.CENTRUL DE CONSULTANTA, MANAGEMENT SI INVESTITII BISTRITA SRL▲ 13 | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | 1,2 mil. RON▲ 68,4 % | ▲ 68,4 % | 1,2 mil. RON | |
| 12 | 12.ECONEX S.R.L.nou | Sat Crainimat, Comuna Sieu-Magherus, Bistriţa-Năsăud | 1,1 mil. RON— | — | 1,1 mil. RON | |
| 13 | 13.LRS PROJECT CONSULTING S.R.L.nou | Loc. Sângeorz-Băi, Oraş Sângeorz-Băi, Bistriţa-Năsăud | 1,1 mil. RON— | — | — | 1,1 mil. RON |
| 14 | 14.INDUSTRIAL M & A CONSULTING SRL▼ 4 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,1 mil. RON▼ 8,6 % | ▼ 8,6 % | 1,1 mil. RON | |
| 15 | 15.CONSULT PROIECT BECLEAN SRL▲ 820 | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 1,1 mil. RON— | — | 1,1 mil. RON | |
| 16 | 16.CIT DRUM PROIECT S.R.L.▼ 14 | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 1,1 mil. RON▼ 59,3 % | ▼ 59,3 % | 1,1 mil. RON | |
| 17 | 17.EVALCONT CORPORATION G.S. SRL▲ 11 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 991 K RON▲ 68,2 % | ▲ 68,2 % | 991 K RON | |
| 18 | 18.SGA INFRACONSULT S.R.L.▲ 4 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 953,4 K RON▲ 29,9 % | ▲ 29,9 % | 953,4 K RON | |
| 19 | 19.DRUMMAR MANAGEMENT S.R.L.▼ 7 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 828 K RON▼ 21,3 % | ▼ 21,3 % | 828 K RON | |
| 20 | 20.CONSZALO S.R.L.▲ 54 | Sat Cireşoaia, Comuna Braniştea, Bistriţa-Năsăud | 752,5 K RON▲ 196,7 % | ▲ 196,7 % | 752,5 K RON | |
| 21 | 21.M.B. INTREST CONSULTING SRL▲ 76 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 739,5 K RON▲ 262 % | ▲ 262 % | 739,5 K RON | |
| 22 | 22.DESIGN CONSTRUCT IMOBIL S.R.L.▼ 7 | Loc. Unirea, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 727,6 K RON▼ 26,7 % | ▼ 26,7 % | 727,6 K RON | |
| 23 | 23.VIDAM FELLEG S.R.L.▲ 15 | Sat Rebrisoara, Comuna Rebrisoara, Bistriţa-Năsăud | 720,3 K RON▲ 48,5 % | ▲ 48,5 % | 720,3 K RON | |
| 24 | 24.PLANEX LINE S.R.L.▲ 56 | Sat Feldru, Comuna Feldru, Bistriţa-Năsăud | 698,7 K RON▲ 201,9 % | ▲ 201,9 % | 698,7 K RON | |
| 25 | 25.COLUMNA CONSULT SRL▼ 5 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 689,9 K RON▼ 10,8 % | ▼ 10,8 % | 689,9 K RON | |
| 26 | 26.ELEMENTO ART DESIGN S.R.L.▼ 18 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 642,9 K RON▼ 51,9 % | ▼ 51,9 % | 642,9 K RON | |
| 27 | 27.TOPOCAD CRIS S.R.L.▲ 34 | Sat Rodna, Comuna Rodna, Bistriţa-Năsăud | 574,1 K RON▲ 66,1 % | ▲ 66,1 % | 574,1 K RON | |
| 28 | 28.UPDATE ARTWOLF S.R.L.▲ 56 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 573,8 K RON▲ 151,3 % | ▲ 151,3 % | 573,8 K RON | |
| 29 | 29.MTR TEHNIC SRL▲ 2 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 567 K RON▼ 0,8 % | ▼ 0,8 % | 567 K RON | |
| 30 | 30.EMI PROJECT&EXE S.R.L.▲ 106 | Sat Sasarm, Comuna Chiuza, Bistriţa-Năsăud | 538,2 K RON▲ 236,8 % | ▲ 236,8 % | 538,2 K RON | |
| 31 | 31.RAGENCY MEDIA STUDIO S.R.L.▲ 204 | Sat Petris, Comuna Cetate, Bistriţa-Năsăud | 537,8 K RON▲ 506,8 % | ▲ 506,8 % | 537,8 K RON | |
| 32 | 32.ARHI BUILD EXPERT S.R.L.▼ 15 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 536,1 K RON▼ 39,5 % | ▼ 39,5 % | 536,1 K RON | |
| 33 | 33.LG PARTNERS AUDIT S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 458,7 K RON— | — | — | 458,7 K RON |
| 34 | 34.REMETRIC S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 457,2 K RON— | — | — | 457,2 K RON |
| 35 | 35.MAREXPERT CONSULTING SRL▲ 4 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 450,7 K RON▼ 6,8 % | ▼ 6,8 % | 450,7 K RON | |
| 36 | 36.TECHNO ENERGY SRL▲ 8 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 444,9 K RON▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | 444,9 K RON | |
| 37 | 37.TAR CRINLUC SRL▼ 1 | Sat Satu Nou, Comuna Cetate, Bistriţa-Năsăud | 426 K RON▼ 14,2 % | ▼ 14,2 % | 426 K RON | |
| 38 | 38.LG CONTAUDITEX SRL▼ 24 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 409,6 K RON▼ 59,9 % | ▼ 59,9 % | 409,6 K RON | |
| 39 | 39.ENERGOGAN SRL▲ 13 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 395,3 K RON▲ 1 % | ▲ 1 % | 395,3 K RON | |
| 40 | 40.SMD MOVO INVEST S.R.L.▲ 9 | Sat Ilva Mică, Comuna Ilva Mică, Bistriţa-Năsăud | 390,2 K RON▼ 1,7 % | ▼ 1,7 % | 390,2 K RON | |
| 41 | 41.CASIOR IMPEX SRL▼ 15 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 383 K RON▼ 42,4 % | ▼ 42,4 % | 383 K RON | |
| 42 | 42.STRUCT-EL PROIECT S.R.L.▲ 422 | Sat Jelna, Comuna Budacu de Jos, Bistriţa-Năsăud | 375,1 K RON▲ 2.146,6 % | ▲ 2.146,6 % | 375,1 K RON | |
| 43 | 43.MARKTIST S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 364,5 K RON— | — | — | 364,5 K RON |
| 44 | 44.ONE THREE SEVEN S.R.L.nou | Sat Budus, Comuna Budacu de Jos, Bistriţa-Năsăud | 359,4 K RON— | — | — | 359,4 K RON |
| 45 | 45.ILSO AUTOTEST SRL▲ 104 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 357,9 K RON▲ 135,4 % | ▲ 135,4 % | 357,9 K RON | |
| 46 | 46.WOLF BUSINESS SOLUTIONS S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 356,2 K RON— | — | — | 356,2 K RON |
| 47 | 47.STANCIU SILV CONSULT SRL▲ 16 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 354,4 K RON▲ 10,8 % | ▲ 10,8 % | 354,4 K RON | |
| 48 | 48.JUSTCREATE VISUALS S.R.L.▲ 69 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 350,1 K RON▲ 93,7 % | ▲ 93,7 % | 350,1 K RON | |
| 49 | 49.GIATOS CONSULTING SRL▼ 14 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 344,5 K RON▼ 32 % | ▼ 32 % | 344,5 K RON | |
| 50 | 50.UNIDAL-GRUP SRL▼ 18 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 342,9 K RON▼ 37,1 % | ▼ 37,1 % | 342,9 K RON | |
| 51 | 51.ADVER GRUP SRL▲ 70 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 339,9 K RON▲ 90,5 % | ▲ 90,5 % | 339,9 K RON | |
| 52 | 52.ESTETIC FUNCTIONAL S.R.L.▼ 15 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 337,2 K RON▼ 31,4 % | ▼ 31,4 % | 337,2 K RON | |
| 53 | 53.INBOX PROFITS S.R.L.▲ 255 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 320,1 K RON▲ 483,8 % | ▲ 483,8 % | 320,1 K RON | |
| 54 | 54.VILI CONTA EXPERT S.R.L.▲ 37 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 319,9 K RON▲ 52,8 % | ▲ 52,8 % | 319,9 K RON | |
| 55 | 55.ROSUA HURDEA CONSULT SRL▲ 13 | Sat Dumitra, Comuna Dumitra, Bistriţa-Năsăud | 311,4 K RON▲ 8,9 % | ▲ 8,9 % | 311,4 K RON | |
| 56 | 56.SEMINŢE DE VIAŢĂ S.R.L.▲ 49 | Sat Sălcuţa, Comuna Sinmihaiu de Câmpie, Bistriţa-Năsăud | 309,4 K RON▲ 60,7 % | ▲ 60,7 % | 309,4 K RON | |
| 57 | 57.GREENHEAD SRL▲ 58 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 309,2 K RON▲ 69,8 % | ▲ 69,8 % | 309,2 K RON | |
| 58 | 58.KLIPSPROIECT SRL▲ 407 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 308,4 K RON▲ 1.761,1 % | ▲ 1.761,1 % | 308,4 K RON | |
| 59 | 59.NUR MERCH SIMOLIVING S.R.L.▲ 7 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 307,7 K RON▲ 4,4 % | ▲ 4,4 % | 307,7 K RON | |
| 60 | 60.WOLF MIVART S.R.L.▲ 224 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 306,4 K RON▲ 379,2 % | ▲ 379,2 % | 306,4 K RON | |
| 61 | 61.ECO AUDIT EXPERT SRL▼ 10 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 298,8 K RON▼ 24,5 % | ▼ 24,5 % | 298,8 K RON | |
| 62 | 62.GENERAL CONSULTING MGI SRL▼ 9 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 295,1 K RON▼ 22,1 % | ▼ 22,1 % | 295,1 K RON | |
| 63 | 63.HIPOVET SRL▲ 112 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 294,8 K RON▲ 126,1 % | ▲ 126,1 % | 294,8 K RON | |
| 64 | 64.A & D ACCOUNTING SRL▲ 17 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 291,4 K RON▲ 25,9 % | ▲ 25,9 % | 291,4 K RON | |
| 65 | 65.LIDERMAXIM SRL▼ 3 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 287,7 K RON▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 287,7 K RON | |
| 66 | 66.BOCA-MEDIVET SRL▲ 408 | Sat Spermezeu, Comuna Spermezeu, Bistriţa-Năsăud | 287,5 K RON▲ 1.802,6 % | ▲ 1.802,6 % | 287,5 K RON | |
| 67 | 67.ANDAGA S.R.L.▲ 396 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 285,3 K RON▲ 1.574,8 % | ▲ 1.574,8 % | 285,3 K RON | |
| 68 | 68.DIGITALYS ROX S.R.L.▲ 69 | Sat Lechinţa, Comuna Lechinţa, Bistriţa-Năsăud | 285,2 K RON▲ 78,7 % | ▲ 78,7 % | 285,2 K RON | |
| 69 | 69.CONT CONSULTING SRL▼ 15 | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | 284,1 K RON▼ 24,9 % | ▼ 24,9 % | 284,1 K RON | |
| 70 | 70.DGC GROUP SRL▲ 3 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 283,7 K RON▲ 10,8 % | ▲ 10,8 % | 283,7 K RON | |
| 71 | 71.FIATECH SRL▼ 13 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 283 K RON▼ 22,1 % | ▼ 22,1 % | 283 K RON | |
| 72 | 72.JONEQ DESIGN&CONSULT SRL▼ 31 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 281,6 K RON▼ 39,1 % | ▼ 39,1 % | 281,6 K RON | |
| 73 | 73.BUSINESS FORM CONS SRL▼ 31 | Sat Livezile, Comuna Livezile, Bistriţa-Năsăud | 277,3 K RON▼ 40 % | ▼ 40 % | 277,3 K RON | |
| 74 | 74.STORM OIL S.R.L.▲ 880 | Loc. Viişoara, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 272,7 K RON— | — | 272,7 K RON | |
| 75 | 75.INTERCONTA DATA SERV S.R.L.▲ 13 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 270,3 K RON▲ 25,8 % | ▲ 25,8 % | 270,3 K RON | |
| 76 | 76.BONTY PROJECT DRUM - LABORATOR SRL▼ 33 | Loc. Unirea, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 264,5 K RON▼ 41,2 % | ▼ 41,2 % | 264,5 K RON | |
| 77 | 77.TIMETRACK ENGINEERING S.R.L.nou | Sat Breaza, Comuna Negrileşti, Bistriţa-Năsăud | 264,4 K RON— | — | — | 264,4 K RON |
| 78 | 78.TOTAL CONSTRUCT SRL▼ 14 | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 263,7 K RON▼ 17,4 % | ▼ 17,4 % | 263,7 K RON | |
| 79 | 79.GREENHEAD CONSULTING S.R.L.▲ 30 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 263,1 K RON▲ 38,7 % | ▲ 38,7 % | 263,1 K RON | |
| 80 | 80.EXAUDIT SRL▼ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 248,5 K RON▲ 6 % | ▲ 6 % | 248,5 K RON | |
| 81 | 81.DOCVET CONSULT SRL▲ 67 | Sat Dumitra, Comuna Dumitra, Bistriţa-Năsăud | 243,3 K RON▲ 59,4 % | ▲ 59,4 % | 243,3 K RON | |
| 82 | 82.OPTIMO FISCAL PLUS S.R.L.▲ 49 | Loc. Viişoara, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 237,5 K RON▲ 47,2 % | ▲ 47,2 % | 237,5 K RON | |
| 83 | 83.BG TOTAL CONSULTING S.R.L.nou | Loc. Unirea, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 236,9 K RON— | — | — | 236,9 K RON |
| 84 | 84.BIANCA L. NICA AGENCY S.R.L.▲ 82 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 236,2 K RON▲ 72,2 % | ▲ 72,2 % | 236,2 K RON | |
| 85 | 85.CRISTI AYANNA CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 232,2 K RON— | — | — | 232,2 K RON |
| 86 | 86.ALI SANVET SRL▲ 235 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 230,1 K RON▲ 366,9 % | ▲ 366,9 % | 230,1 K RON | |
| 87 | 87.TOPOMAS-UNIC SRL▲ 106 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 228,7 K RON▲ 95 % | ▲ 95 % | 228,7 K RON | |
| 88 | 88.GLOBAL ENGINEERING S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 226,4 K RON— | — | — | 226,4 K RON |
| 89 | 89.MIAMAR EXPERT S.R.L.▼ 11 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 226,3 K RON▼ 4,3 % | ▼ 4,3 % | 226,3 K RON | |
| 90 | 90.MARKET BUSINESS SOLUTION SRL▲ 175 | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | 226 K RON▲ 211,5 % | ▲ 211,5 % | 226 K RON | |
| 91 | 91.VALAUR LIFE SCIENCES S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 226 K RON— | — | — | 226 K RON |
| 92 | 92.CONSAF LIV SRL▲ 78 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 224,8 K RON▲ 67,6 % | ▲ 67,6 % | 224,8 K RON | |
| 93 | 93.BINDEA MED VET S.R.L.▲ 183 | Sat Chiuza, Comuna Chiuza, Bistriţa-Năsăud | 224,7 K RON▲ 231,3 % | ▲ 231,3 % | 224,7 K RON | |
| 94 | 94.BSG TOPOGRAPHY & CONSULTING S.R.L.▲ 46 | Sat Orosfaia, Comuna Milas, Bistriţa-Năsăud | 224,6 K RON▲ 43,3 % | ▲ 43,3 % | 224,6 K RON | |
| 95 | 95.VICTOR VET SRL▲ 94 | Sat Spermezeu, Comuna Spermezeu, Bistriţa-Năsăud | 223,8 K RON▲ 86,7 % | ▲ 86,7 % | 223,8 K RON | |
| 96 | 96.ASIX-RO PRODCOM SRL▼ 80 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 223,4 K RON▼ 75,6 % | ▼ 75,6 % | 223,4 K RON | |
| 97 | 97.LEPROFICON S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 221,1 K RON— | — | — | 221,1 K RON |
| 98 | 98.PETRI GEV S.R.L.▲ 3 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 220,1 K RON▲ 10,8 % | ▲ 10,8 % | 220,1 K RON | |
| 99 | 99.PREMIUM CONSULT S.R.L.▼ 86 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 219,8 K RON▼ 78,9 % | ▼ 78,9 % | 219,8 K RON | |
| 100 | 100.JJ SURVEYING SERVICES S.R.L.▼ 50 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 216,6 K RON▼ 45,3 % | ▼ 45,3 % | 216,6 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Bistrița-Năsăud
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
215 firme · 134,4 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
104 firme · 39,3 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
128 firme · 32,1 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
72 firme · 27 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
116 firme · 26,9 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
15 firme · 23 mil. RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
3 firme · 22,4 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
63 firme · 15,9 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
45 firme · 13,8 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
30 firme · 7,5 mil. RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
8 firme · 5,3 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
56 firme · 5,1 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
51 firme · 4,7 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
14 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
6 firme · 835,3 K RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
6 firme · 701,9 K RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
9 firme · 692,8 K RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
6 firme · 399,7 K RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
9 firme · 349,5 K RON
CAEN 7491
Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing
3 firme · 267,8 K RON
CAEN 7010
Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate
1 firme · 248,1 K RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
1 firme · 219,7 K RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
1 firme · 217,5 K RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
1 firme · 165,2 K RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
3 firme · 87,6 K RON
CAEN 6910
Activități juridice
1 firme · 61,2 K RON
CAEN 7220
Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste
1 firme · 0 RON