Top 100 firme — Activități profesionale, Bistrița-Năsăud după profit net în 2009
490 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 10,5 mil. RON. Pragul de intrare în top este 26,3 K RON, iar liderul atinge 1,3 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Profit net | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.THEA DEBT EXPERT SRL▲ 158 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,3 mil. RON▲ 6.512,4 % | ▲ 6.512,4 % | 1,3 mil. RON | |
| 2 | 2.NOVAROM CONSTRUCT SRL▲ 449 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 537,5 K RON— | — | 537,5 K RON | |
| 3 | 3.TALEX TEHNIC SRL= | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 349,9 K RON▼ 5,1 % | ▼ 5,1 % | 349,9 K RON | |
| 4 | 4.SPRAY SISTEM SRL▲ 17 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 349,1 K RON▲ 87,3 % | ▲ 87,3 % | 349,1 K RON | |
| 5 | 5.PROMARKT SRL▲ 3 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 278,6 K RON▼ 2,4 % | ▼ 2,4 % | 278,6 K RON | |
| 6 | 6.FINANCE BUSINESS SRL▲ 19 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 274,2 K RON▲ 76,6 % | ▲ 76,6 % | 274,2 K RON | |
| 7 | 7.LG CONTAUDITEX SRL▲ 49 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 259,6 K RON▲ 198,5 % | ▲ 198,5 % | 259,6 K RON | |
| 8 | 8.NORDSON PROIECT SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 249,3 K RON— | — | — | 249,3 K RON |
| 9 | 9.VALORA ENERGY SERVICES SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 240 K RON— | — | 240 K RON | |
| 10 | 10.IREX PLAN SRL▲ 75 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 230,5 K RON▲ 326,3 % | ▲ 326,3 % | 230,5 K RON | |
| 11 | 11.CONTEC I.E.Q. SRL▲ 7 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 212,6 K RON▲ 6,8 % | ▲ 6,8 % | 212,6 K RON | |
| 12 | 12.STALFORT SI PARTENERII CONSULT SCS▼ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 208,2 K RON▼ 17 % | ▼ 17 % | 208,2 K RON | |
| 13 | 13.STELLA BLUE & CO SRL▼ 4 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 204,3 K RON▼ 25,1 % | ▼ 25,1 % | 204,3 K RON | |
| 14 | 14.BALLARDINI CONSULT SRL▲ 15 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 199,8 K RON▲ 39,5 % | ▲ 39,5 % | 199,8 K RON | |
| 15 | 15.ARCADE ARTDESIGN SRL▲ 5 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 196,1 K RON▲ 2,5 % | ▲ 2,5 % | 196,1 K RON | |
| 16 | 16.ACTIV CONTROLLING SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 163,6 K RON— | — | — | 163,6 K RON |
| 17 | 17.NET DESIGN SRL▲ 34 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 155,5 K RON▲ 61,1 % | ▲ 61,1 % | 155,5 K RON | |
| 18 | 18.VISIONARH SRL▲ 29 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 154,8 K RON▲ 54,4 % | ▲ 54,4 % | 154,8 K RON | |
| 19 | 19.MOLDOCAR EXIM SRL▲ 99 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 154,2 K RON▲ 376,1 % | ▲ 376,1 % | 154,2 K RON | |
| 20 | 20.EDIL CONCEPT SRL▲ 25 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 146,1 K RON▲ 42,7 % | ▲ 42,7 % | 146,1 K RON | |
| 21 | 21.EURO-CONT-EXPERT SRL▲ 16 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 124,6 K RON▲ 8,5 % | ▲ 8,5 % | 124,6 K RON | |
| 22 | 22.EMADIA LINE SRL▲ 32 | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 123,3 K RON▲ 40,4 % | ▲ 40,4 % | 123,3 K RON | |
| 23 | 23.IRDEM SRL▼ 13 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 122,6 K RON▼ 52,6 % | ▼ 52,6 % | 122,6 K RON | |
| 24 | 24.COLUMNA CONSULT SRL▲ 238 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 115,6 K RON▲ 5.931,4 % | ▲ 5.931,4 % | 115,6 K RON | |
| 25 | 25.MAREXPERT CONSULTING SRL▲ 24 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 115,3 K RON▲ 17,5 % | ▲ 17,5 % | 115,3 K RON | |
| 26 | 26.ADVER GRUP SRL▲ 76 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 100,1 K RON▲ 135 % | ▲ 135 % | 100,1 K RON | |
| 27 | 27.PRIME FINANCIAL CONSULTING SRL▲ 180 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 99,6 K RON▲ 1.005,6 % | ▲ 1.005,6 % | 99,6 K RON | |
| 28 | 28.SGA INFRACONSULT S.R.L.▲ 37 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 99,4 K RON▲ 30,6 % | ▲ 30,6 % | 99,4 K RON | |
| 29 | 29.CASIOR IMPEX SRL▲ 98 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 98,8 K RON▲ 234,2 % | ▲ 234,2 % | 98,8 K RON | |
| 30 | 30.EVIDOLI SRL▲ 31 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 89,4 K RON▲ 8,7 % | ▲ 8,7 % | 89,4 K RON | |
| 31 | 31.RUS VET SRL▲ 21 | Sat Bistriţa Bârgăului, Comuna Bistriţa Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 87,7 K RON▼ 6,5 % | ▼ 6,5 % | 87,7 K RON | |
| 32 | 32.ALTA BRIANZA SRLnou | Loc. Unirea, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 87,5 K RON— | — | — | 87,5 K RON |
| 33 | 33.BOCA-MEDIVET SRL▲ 43 | Sat Spermezeu, Comuna Spermezeu, Bistriţa-Năsăud | 85,6 K RON▲ 38,8 % | ▲ 38,8 % | 85,6 K RON | |
| 34 | 34.PROGAZ-INSTAL SRL▼ 18 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 85,3 K RON▼ 59,1 % | ▼ 59,1 % | 85,3 K RON | |
| 35 | 35.BYZANTINE ART S.R.L.▲ 191 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 84,6 K RON▲ 1.312,9 % | ▲ 1.312,9 % | 84,6 K RON | |
| 36 | 36.OMNIVET SRL▲ 52 | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | 81 K RON▲ 52,5 % | ▲ 52,5 % | 81 K RON | |
| 37 | 37.AFIN PROIECTARE ŞI CONSULTANŢĂ S.R.L.▲ 41 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 80,3 K RON▲ 32,3 % | ▲ 32,3 % | 80,3 K RON | |
| 38 | 38.GOLDEN PROJECT SRL▼ 3 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 79,7 K RON▼ 37,8 % | ▼ 37,8 % | 79,7 K RON | |
| 39 | 39.EXCONT GRUP SRL▲ 116 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 79,2 K RON▲ 273,3 % | ▲ 273,3 % | 79,2 K RON | |
| 40 | 40.OPPORTUNITY BUSINESS SRL▲ 204 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 78,3 K RON▲ 2.010,5 % | ▲ 2.010,5 % | 78,3 K RON | |
| 41 | 41.VETVAL-CONTIS SRL▲ 32 | Sat Ilva Mare, Comuna Ilva Mare, Bistriţa-Năsăud | 73,9 K RON▲ 7,6 % | ▲ 7,6 % | 73,9 K RON | |
| 42 | 42.WIND SERVICE INTERNATIONAL SRL▼ 20 | Sat Rusu de Sus, Comuna Nuseni, Bistriţa-Năsăud | 73,6 K RON▼ 57,8 % | ▼ 57,8 % | 73,6 K RON | |
| 43 | 43.ASOROM SRL▲ 46 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 72,8 K RON▲ 37,7 % | ▲ 37,7 % | 72,8 K RON | |
| 44 | 44.RG MED-VET SRL▲ 38 | Sat Căianu Mic, Comuna Căianu Mic, Bistriţa-Năsăud | 67,1 K RON▲ 18,7 % | ▲ 18,7 % | 67,1 K RON | |
| 45 | 45.AGER CONT SRL▲ 30 | Loc. Viişoara, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 66,1 K RON▲ 6,3 % | ▲ 6,3 % | 66,1 K RON | |
| 46 | 46.SPORTVITA JUNIOR SRL▲ 38 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 66 K RON▲ 19,6 % | ▲ 19,6 % | 66 K RON | |
| 47 | 47.PERSEO EUROPEAN CONSULTING SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 63,2 K RON— | — | — | 63,2 K RON |
| 48 | 48.ECO RODIS SRL▲ 230 | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 62,5 K RON▲ 7.809,9 % | ▲ 7.809,9 % | 62,5 K RON | |
| 49 | 49.ALI SANVET SRL▲ 389 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 60,6 K RON— | — | 60,6 K RON | |
| 50 | 50.OT EXCONT SRL▲ 90 | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 59,9 K RON▲ 135,3 % | ▲ 135,3 % | 59,9 K RON | |
| 51 | 51.AXA-PROIECT SRL▲ 48 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 59,8 K RON▲ 32,2 % | ▲ 32,2 % | 59,8 K RON | |
| 52 | 52.MILARIM CONS SRL▲ 87 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 59,4 K RON▲ 126,1 % | ▲ 126,1 % | 59,4 K RON | |
| 53 | 53.ALTROSFARM SRL▲ 9 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 58,1 K RON▼ 29,1 % | ▼ 29,1 % | 58,1 K RON | |
| 54 | 54.UNIBILCONT SRL▲ 114 | Loc. Viişoara, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 58 K RON▲ 240,8 % | ▲ 240,8 % | 58 K RON | |
| 55 | 55.DRUM PROIECT SRL▲ 11 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 56,3 K RON▼ 24,7 % | ▼ 24,7 % | 56,3 K RON | |
| 56 | 56.GEODALG SERV SRL▲ 108 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 56,1 K RON▲ 214,7 % | ▲ 214,7 % | 56,1 K RON | |
| 57 | 57.VETERIN-M SRL▲ 22 | Sat Milas, Comuna Milas, Bistriţa-Năsăud | 55,8 K RON▼ 4,9 % | ▼ 4,9 % | 55,8 K RON | |
| 58 | 58.I.C.P.E. BISTRITA SA▼ 30 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 53,6 K RON▼ 63,6 % | ▼ 63,6 % | 53,6 K RON | |
| 59 | 59.GIELLE SRL▲ 22 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 50,8 K RON▼ 11,2 % | ▼ 11,2 % | 50,8 K RON | |
| 60 | 60.PROIECT C & O SRL▲ 87 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 50,5 K RON▲ 107,4 % | ▲ 107,4 % | 50,5 K RON | |
| 61 | 61.VETERINARIA SRL▲ 10 | Sat Ilva Mică, Comuna Ilva Mică, Bistriţa-Năsăud | 49,9 K RON▼ 29,5 % | ▼ 29,5 % | 49,9 K RON | |
| 62 | 62.MIHAR CONS SRL▲ 62 | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 49,8 K RON▲ 66,1 % | ▲ 66,1 % | 49,8 K RON | |
| 63 | 63.BOTA CONSPRO SRL▲ 49 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 49,7 K RON▲ 42,9 % | ▲ 42,9 % | 49,7 K RON | |
| 64 | 64.PROIECT 90 SRL▼ 62 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 49,6 K RON▼ 88,7 % | ▼ 88,7 % | 49,6 K RON | |
| 65 | 65.ANIVETOSAN SRL▲ 32 | Sat Lunca Ilvei, Comuna Lunca Ilvei, Bistriţa-Năsăud | 47,7 K RON▲ 4,1 % | ▲ 4,1 % | 47,7 K RON | |
| 66 | 66.INPAV SRL▼ 61 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 46,4 K RON▼ 86,6 % | ▼ 86,6 % | 46,4 K RON | |
| 67 | 67.UNIDAL PROIECT SRL▼ 55 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 45,2 K RON▼ 79,7 % | ▼ 79,7 % | 45,2 K RON | |
| 68 | 68.K.I.EQUINA SRL▲ 443 | Sat Reteag, Comuna Petru Rareş, Bistriţa-Năsăud | 45,1 K RON— | — | 45,1 K RON | |
| 69 | 69.VETMED-POP SRL▲ 52 | Sat Mocod, Comuna Nimigea, Bistriţa-Năsăud | 43,8 K RON▲ 39,9 % | ▲ 39,9 % | 43,8 K RON | |
| 70 | 70.LOPESTAR SRL▼ 37 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 43,7 K RON▼ 66,9 % | ▼ 66,9 % | 43,7 K RON | |
| 71 | 71.IVANA CLAS SRL▲ 25 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 41,5 K RON▼ 10,4 % | ▼ 10,4 % | 41,5 K RON | |
| 72 | 72.PROFESSIONAL CONSULTING IDEA SRL▲ 36 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 41,5 K RON▲ 8,3 % | ▲ 8,3 % | 41,5 K RON | |
| 73 | 73.EEC-EUROPEAN ENGINEERING & CONSULTING SRL▼ 5 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 41,2 K RON▼ 42,9 % | ▼ 42,9 % | 41,2 K RON | |
| 74 | 74.LIDALY PRODCOM SRL▲ 51 | Sat Tiha Bârgăului, Comuna Tiha Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 40,8 K RON▲ 37,7 % | ▲ 37,7 % | 40,8 K RON | |
| 75 | 75.FAPA SRL▲ 58 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 40,3 K RON▲ 43,4 % | ▲ 43,4 % | 40,3 K RON | |
| 76 | 76.VIKINGFJORD SRL▲ 38 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 40,2 K RON▲ 18,1 % | ▲ 18,1 % | 40,2 K RON | |
| 77 | 77.SUCIU & CO SRL▲ 54 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 38,8 K RON▲ 35,7 % | ▲ 35,7 % | 38,8 K RON | |
| 78 | 78.CENTRAL MOTORS SRL▼ 55 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 38,5 K RON▼ 77,9 % | ▼ 77,9 % | 38,5 K RON | |
| 79 | 79.SCALA SRL▲ 7 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 37,4 K RON▼ 30,5 % | ▼ 30,5 % | 37,4 K RON | |
| 80 | 80.VETAGRAMUR SRL▲ 213 | Sat Chiochis, Comuna Chiochis, Bistriţa-Năsăud | 37,4 K RON▲ 9.815,7 % | ▲ 9.815,7 % | 37,4 K RON | |
| 81 | 81.CONTAB GLOBAL SRL▲ 94 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 36,9 K RON▲ 139 % | ▲ 139 % | 36,9 K RON | |
| 82 | 82.CONTINFO SRL▲ 11 | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | 36,6 K RON▼ 24,3 % | ▼ 24,3 % | 36,6 K RON | |
| 83 | 83.MURMALEXIA SRL▼ 37 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 36,4 K RON▼ 63,7 % | ▼ 63,7 % | 36,4 K RON | |
| 84 | 84.SILMAN SRL▼ 67 | Sat Livezile, Comuna Livezile, Bistriţa-Năsăud | 36,4 K RON▼ 81,8 % | ▼ 81,8 % | 36,4 K RON | |
| 85 | 85.GOLDEN WINGS SRL▲ 32 | Sat Jelna, Comuna Budacu de Jos, Bistriţa-Năsăud | 36 K RON▲ 10,6 % | ▲ 10,6 % | 36 K RON | |
| 86 | 86.AMINODAN 2004 SRL▲ 29 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 35,9 K RON▲ 7,3 % | ▲ 7,3 % | 35,9 K RON | |
| 87 | 87.QLINE PROIECT SRL▲ 399 | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | 35,5 K RON— | — | 35,5 K RON | |
| 88 | 88.AURELIAN TEST SRL▲ 168 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 34,9 K RON▲ 1.354,7 % | ▲ 1.354,7 % | 34,9 K RON | |
| 89 | 89.LEXRO CONT SRL▲ 117 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 34,3 K RON▲ 274,7 % | ▲ 274,7 % | 34,3 K RON | |
| 90 | 90.FLORE CHEMIE SRL▲ 40 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 34,1 K RON▲ 18,9 % | ▲ 18,9 % | 34,1 K RON | |
| 91 | 91.CAROLPROIECT SRL▲ 144 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 31,9 K RON▲ 551 % | ▲ 551 % | 31,9 K RON | |
| 92 | 92.HELLO MEDIA SRL▲ 34 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 31,1 K RON▲ 5,1 % | ▲ 5,1 % | 31,1 K RON | |
| 93 | 93.TOMAGY INTERNATIONAL SRL▼ 3 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 30,1 K RON▼ 42,9 % | ▼ 42,9 % | 30,1 K RON | |
| 94 | 94.BN LIRR FUN SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 30 K RON— | — | — | 30 K RON |
| 95 | 95.VET MEDICA SRL▼ 18 | Sat Maieru, Comuna Maieru, Bistriţa-Năsăud | 28,7 K RON▼ 53,1 % | ▼ 53,1 % | 28,7 K RON | |
| 96 | 96.TOPOGRAFIA SRL▲ 279 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 27,9 K RON— | — | 27,9 K RON | |
| 97 | 97.GRAND ART SRL▲ 207 | Sat Rebra, Comuna Rebra, Bistriţa-Năsăud | 27,7 K RON▲ 19.801,4 % | ▲ 19.801,4 % | 27,7 K RON | |
| 98 | 98.DUOMAR EXPERT LEADER SRL▲ 59 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 26,4 K RON▲ 28 % | ▲ 28 % | 26,4 K RON | |
| 99 | 99.CATHARSIS SRL▲ 406 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 26,3 K RON— | — | 26,3 K RON | |
| 100 | 100.PROCOMPANY DRACULA SRL▼ 68 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 26,3 K RON▼ 80,6 % | ▼ 80,6 % | 26,3 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Bistrița-Năsăud
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
215 firme · 134,4 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
104 firme · 39,3 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
128 firme · 32,1 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
72 firme · 27 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
116 firme · 26,9 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
15 firme · 23 mil. RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
3 firme · 22,4 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
63 firme · 15,9 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
45 firme · 13,8 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
30 firme · 7,5 mil. RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
8 firme · 5,3 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
56 firme · 5,1 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
51 firme · 4,7 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
14 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
6 firme · 835,3 K RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
6 firme · 701,9 K RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
9 firme · 692,8 K RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
6 firme · 399,7 K RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
9 firme · 349,5 K RON
CAEN 7491
Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing
3 firme · 267,8 K RON
CAEN 7010
Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate
1 firme · 248,1 K RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
1 firme · 219,7 K RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
1 firme · 217,5 K RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
1 firme · 165,2 K RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
3 firme · 87,6 K RON
CAEN 6910
Activități juridice
1 firme · 61,2 K RON
CAEN 7220
Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste
1 firme · 0 RON