Top 100 firme — Activități profesionale, Bistrița-Năsăud după profit net în 2014
532 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 12,1 mil. RON. Pragul de intrare în top este 41 K RON, iar liderul atinge 597,7 K RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Profit net | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.ADVER GRUP SRL▲ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 597,7 K RON▼ 1,3 % | ▼ 1,3 % | 597,7 K RON | |
| 2 | 2.NET DESIGN SRL▲ 33 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 457,7 K RON▲ 486,8 % | ▲ 486,8 % | 457,7 K RON | |
| 3 | 3.BEST-ART S.R.L.▲ 69 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 401,3 K RON▲ 748,2 % | ▲ 748,2 % | 401,3 K RON | |
| 4 | 4.CAPRICCIO SRL▲ 6 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 400,4 K RON▲ 80,5 % | ▲ 80,5 % | 400,4 K RON | |
| 5 | 5.SEPIA PRINT SRL▲ 17 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 275,6 K RON▲ 126,7 % | ▲ 126,7 % | 275,6 K RON | |
| 6 | 6.MTR TEHNIC SRL▼ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 265,6 K RON▲ 4,2 % | ▲ 4,2 % | 265,6 K RON | |
| 7 | 7.PROMIR TEHNIC SRL▼ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 261,8 K RON▲ 2,8 % | ▲ 2,8 % | 261,8 K RON | |
| 8 | 8.KRONE MATEX SRL▼ 4 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 254,2 K RON▼ 3 % | ▼ 3 % | 254,2 K RON | |
| 9 | 9.DRUM PROIECT SRL▲ 431 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 252,5 K RON— | — | 252,5 K RON | |
| 10 | 10.BREVITEX-RO-TEXTILE-SERVICE SRL▼ 3 | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 235 K RON▼ 4,9 % | ▼ 4,9 % | 235 K RON | |
| 11 | 11.ECONEX TYPE SRL▲ 523 | Sat Crainimat, Comuna Sieu-Magherus, Bistriţa-Năsăud | 220,1 K RON— | — | 220,1 K RON | |
| 12 | 12.EAST SIDE BROKERAGE SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 207,4 K RON— | — | — | 207,4 K RON |
| 13 | 13.ARHI BEST DESIGN SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 205,6 K RON— | — | — | 205,6 K RON |
| 14 | 14.FARAL CONSULT SRL▲ 5 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 197,4 K RON▲ 49,9 % | ▲ 49,9 % | 197,4 K RON | |
| 15 | 15.PROGAZ-INSTAL SRL▲ 9 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 195,3 K RON▲ 68,6 % | ▲ 68,6 % | 195,3 K RON | |
| 16 | 16.ARHI BIST SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 182,3 K RON— | — | — | 182,3 K RON |
| 17 | 17.COLUMNA CONSULT SRL▲ 26 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 178,4 K RON▲ 149,7 % | ▲ 149,7 % | 178,4 K RON | |
| 18 | 18.SIPHONGIFIC IT SRL-D▲ 362 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 177,6 K RON— | — | 177,6 K RON | |
| 19 | 19.GIATOS CONSULTING SRL▲ 37 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 173,7 K RON▲ 194,9 % | ▲ 194,9 % | 173,7 K RON | |
| 20 | 20.EMADIA LINE SRL▲ 8 | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 171,6 K RON▲ 80,6 % | ▲ 80,6 % | 171,6 K RON | |
| 21 | 21.RURAL BUSINES PROIECT SRLnou | Sat Beudiu, Comuna Nuseni, Bistriţa-Năsăud | 168,5 K RON— | — | — | 168,5 K RON |
| 22 | 22.INAMIVIS CONS SRL▲ 75 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 164,7 K RON▲ 382,8 % | ▲ 382,8 % | 164,7 K RON | |
| 23 | 23.ASCENSOR ADVERTISING SRL▲ 18 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 161,7 K RON▲ 126,3 % | ▲ 126,3 % | 161,7 K RON | |
| 24 | 24.VISIONARH SRL▼ 8 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 161,4 K RON▲ 5,9 % | ▲ 5,9 % | 161,4 K RON | |
| 25 | 25.ALTA BRIANZA SRL▼ 7 | Loc. Unirea, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 159,8 K RON▲ 17,2 % | ▲ 17,2 % | 159,8 K RON | |
| 26 | 26.PHOTONX ART SRL▲ 40 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 152,7 K RON▲ 190,2 % | ▲ 190,2 % | 152,7 K RON | |
| 27 | 27.PRODICON SRL▲ 86 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 150 K RON▲ 455,2 % | ▲ 455,2 % | 150 K RON | |
| 28 | 28.VETAGRAMUR SRL▲ 203 | Sat Chiochis, Comuna Chiochis, Bistriţa-Năsăud | 146,7 K RON▲ 6.689 % | ▲ 6.689 % | 146,7 K RON | |
| 29 | 29.MEDIA PLAN BISTRITEANUL SRL▼ 9 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 136,7 K RON▲ 5,4 % | ▲ 5,4 % | 136,7 K RON | |
| 30 | 30.GENERALCOM SA▼ 9 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 136,4 K RON▲ 8,4 % | ▲ 8,4 % | 136,4 K RON | |
| 31 | 31.PATRU FANTANI SRL▲ 3 | Sat Dumitra, Comuna Dumitra, Bistriţa-Năsăud | 133,5 K RON▲ 63,1 % | ▲ 63,1 % | 133,5 K RON | |
| 32 | 32.AGER CONT SRL▼ 15 | Loc. Viişoara, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 132 K RON▼ 6,1 % | ▼ 6,1 % | 132 K RON | |
| 33 | 33.CASIOR IMPEX SRL▲ 455 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 130,6 K RON— | — | 130,6 K RON | |
| 34 | 34.MOCO PRODCOM SRL▲ 109 | Sat Prundu Bârgăului, Comuna Prundu Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 129 K RON▲ 602,8 % | ▲ 602,8 % | 129 K RON | |
| 35 | 35.SMIT-MAG COM SRL▼ 12 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 122,2 K RON▲ 4,5 % | ▲ 4,5 % | 122,2 K RON | |
| 36 | 36.MAREXPERT CONSULTING SRL▲ 11 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 121,7 K RON▲ 79,5 % | ▲ 79,5 % | 121,7 K RON | |
| 37 | 37.LG CONTAUDITEX SRL▼ 26 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 119,5 K RON▼ 39,7 % | ▼ 39,7 % | 119,5 K RON | |
| 38 | 38.EXAUDIT SRL▼ 13 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 116,4 K RON▲ 3,8 % | ▲ 3,8 % | 116,4 K RON | |
| 39 | 39.ELECTRO MARGO LINE SRL▲ 406 | Sat Rusu de Sus, Comuna Nuseni, Bistriţa-Năsăud | 114,8 K RON— | — | 114,8 K RON | |
| 40 | 40.BOT GHEORGASIG SRL▲ 90 | Sat Uriu, Comuna Uriu, Bistriţa-Năsăud | 107,4 K RON▲ 353,6 % | ▲ 353,6 % | 107,4 K RON | |
| 41 | 41.BALLARDINI CONSULT SRL▲ 20 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 105,2 K RON▲ 85,5 % | ▲ 85,5 % | 105,2 K RON | |
| 42 | 42.I.C.P.E. BISTRITA SA▼ 13 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 103,4 K RON▲ 14,4 % | ▲ 14,4 % | 103,4 K RON | |
| 43 | 43.ARCADE ARTDESIGN SRL▲ 24 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 100,5 K RON▲ 95,9 % | ▲ 95,9 % | 100,5 K RON | |
| 44 | 44.EXCONT GRUP SRL▼ 8 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 99,2 K RON▲ 28,1 % | ▲ 28,1 % | 99,2 K RON | |
| 45 | 45.CSA PROJEKT SRL▲ 83 | Sat Sieu-Sfintu, Comuna Sintereag, Bistriţa-Năsăud | 97,7 K RON▲ 307,8 % | ▲ 307,8 % | 97,7 K RON | |
| 46 | 46.BN LIRR FUN SRL▲ 12 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 95,5 K RON▲ 63,7 % | ▲ 63,7 % | 95,5 K RON | |
| 47 | 47.PERSEO EUROPEAN CONSULTING SRL▲ 31 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 94,4 K RON▲ 110,6 % | ▲ 110,6 % | 94,4 K RON | |
| 48 | 48.OMNIVET SRL▲ 20 | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | 94,4 K RON▲ 87,8 % | ▲ 87,8 % | 94,4 K RON | |
| 49 | 49.LIDALY PRODCOM SRL▲ 117 | Sat Tiha Bârgăului, Comuna Tiha Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 94,1 K RON▲ 808,3 % | ▲ 808,3 % | 94,1 K RON | |
| 50 | 50.SMARTTEC MOTORS SRL▼ 8 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 92,8 K RON▲ 29,9 % | ▲ 29,9 % | 92,8 K RON | |
| 51 | 51.PROEVCONT CORPORATION G.S. SRL▲ 8 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 89,9 K RON▲ 54,8 % | ▲ 54,8 % | 89,9 K RON | |
| 52 | 52.ARHICRIS LOGISTIC SRL▲ 25 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 86,7 K RON▲ 93,2 % | ▲ 93,2 % | 86,7 K RON | |
| 53 | 53.CASA PROIECT SRLnou | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 84,1 K RON— | — | — | 84,1 K RON |
| 54 | 54.CENTRUL DE CONSULTANTA, MANAGEMENT SI INVESTITII BISTRITA SRL▼ 14 | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | 83,4 K RON▲ 16,4 % | ▲ 16,4 % | 83,4 K RON | |
| 55 | 55.LIDERENERG SRL▲ 149 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 82,8 K RON▲ 1.666,5 % | ▲ 1.666,5 % | 82,8 K RON | |
| 56 | 56.UPD PROFESIONAL CONSULTING SRL▼ 11 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 82,3 K RON▲ 17,2 % | ▲ 17,2 % | 82,3 K RON | |
| 57 | 57.CONSAF LIV SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 82,2 K RON— | — | — | 82,2 K RON |
| 58 | 58.TOTAL CONSTRUCT SRL▼ 4 | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 81 K RON▲ 31,8 % | ▲ 31,8 % | 81 K RON | |
| 59 | 59.ALEX & SOFIA VET SRL▲ 55 | Sat Tiha Bârgăului, Comuna Tiha Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 80,6 K RON▲ 199,5 % | ▲ 199,5 % | 80,6 K RON | |
| 60 | 60.COMSOTIANA SRL▲ 190 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 80,3 K RON▲ 10.713,2 % | ▲ 10.713,2 % | 80,3 K RON | |
| 61 | 61.UNIDAL-GRUP SRL▲ 20 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 79,1 K RON▲ 81,2 % | ▲ 81,2 % | 79,1 K RON | |
| 62 | 62.UNIDAL PROIECT SRL▲ 79 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 78,8 K RON▲ 303,7 % | ▲ 303,7 % | 78,8 K RON | |
| 63 | 63.HEDRO STAR SRL▼ 11 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 77,6 K RON▲ 22,2 % | ▲ 22,2 % | 77,6 K RON | |
| 64 | 64.MAPCAD PROIECT SRL▲ 57 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 77,1 K RON▲ 207,7 % | ▲ 207,7 % | 77,1 K RON | |
| 65 | 65.MOISIL PROIECT 94 SRL▲ 11 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 72,9 K RON▲ 62,1 % | ▲ 62,1 % | 72,9 K RON | |
| 66 | 66.EURO-CONT-EXPERT SRL▼ 27 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 70,6 K RON▼ 1,9 % | ▼ 1,9 % | 70,6 K RON | |
| 67 | 67.CONSECO LEADER SRL▼ 23 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 69 K RON▼ 3,2 % | ▼ 3,2 % | 69 K RON | |
| 68 | 68.ENERGOGAN SRL▲ 417 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 64,9 K RON— | — | 64,9 K RON | |
| 69 | 69.BOCA-MEDIVET SRL▲ 93 | Sat Spermezeu, Comuna Spermezeu, Bistriţa-Năsăud | 63 K RON▲ 447,5 % | ▲ 447,5 % | 63 K RON | |
| 70 | 70.CABINET CONTABILITATE HERLEA LENUTA SRL= | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 60,9 K RON▲ 23,1 % | ▲ 23,1 % | 60,9 K RON | |
| 71 | 71.ILSO AUTOTEST SRL▲ 83 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 59,1 K RON▲ 351,3 % | ▲ 351,3 % | 59,1 K RON | |
| 72 | 72.GOLDFISH MEDIA SRL▲ 10 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 57,4 K RON▲ 35,5 % | ▲ 35,5 % | 57,4 K RON | |
| 73 | 73.IVANA CLAS SRL▲ 51 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 57,4 K RON▲ 134 % | ▲ 134 % | 57,4 K RON | |
| 74 | 74.SILMAN SRL▲ 462 | Sat Livezile, Comuna Livezile, Bistriţa-Năsăud | 57,1 K RON— | — | 57,1 K RON | |
| 75 | 75.PROSOFT EXPERT SRL▼ 42 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 56,3 K RON▼ 33,6 % | ▼ 33,6 % | 56,3 K RON | |
| 76 | 76.VETPHARM SRL▲ 69 | Sat Lechinţa, Comuna Lechinţa, Bistriţa-Năsăud | 56,3 K RON▲ 225,5 % | ▲ 225,5 % | 56,3 K RON | |
| 77 | 77.EVALCONT CORPORATION G.S. SRL▲ 14 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 55,8 K RON▲ 54,9 % | ▲ 54,9 % | 55,8 K RON | |
| 78 | 78.AGENTIA DE IMAGINE SRL▲ 2 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 53,2 K RON▲ 21,7 % | ▲ 21,7 % | 53,2 K RON | |
| 79 | 79.SIMETRIC TOPOLINE SRL▲ 189 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 53,1 K RON▲ 80.342,4 % | ▲ 80.342,4 % | 53,1 K RON | |
| 80 | 80.ROMVET OCTA SRL▲ 19 | Sat Milas, Comuna Milas, Bistriţa-Năsăud | 52,3 K RON▲ 60 % | ▲ 60 % | 52,3 K RON | |
| 81 | 81.TECMATIC SRL▼ 21 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 52 K RON▼ 10,4 % | ▼ 10,4 % | 52 K RON | |
| 82 | 82.INTERCONTA S & D SRL▼ 32 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 51,8 K RON▼ 19,6 % | ▼ 19,6 % | 51,8 K RON | |
| 83 | 83.ASCENSOR ADV MEDIA SRL▲ 11 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 50,9 K RON▲ 47,3 % | ▲ 47,3 % | 50,9 K RON | |
| 84 | 84.VETMED-POP SRL▲ 51 | Sat Mocod, Comuna Nimigea, Bistriţa-Năsăud | 50,2 K RON▲ 135,3 % | ▲ 135,3 % | 50,2 K RON | |
| 85 | 85.SABB REMVET S.R.L.▲ 64 | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | 48,4 K RON▲ 223,6 % | ▲ 223,6 % | 48,4 K RON | |
| 86 | 86.E.M. AUDIT-CONT SRL▼ 35 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 48,3 K RON▼ 24,5 % | ▼ 24,5 % | 48,3 K RON | |
| 87 | 87.UNLIMITED CONSULT SRL▲ 125 | Sat Ciceu-Mihăieşti, Comuna Ciceu-Mihăieşti, Bistriţa-Năsăud | 48,3 K RON▲ 1.115,9 % | ▲ 1.115,9 % | 48,3 K RON | |
| 88 | 88.DOCVET CONSULT SRL▲ 29 | Sat Dumitra, Comuna Dumitra, Bistriţa-Năsăud | 48,1 K RON▲ 84,1 % | ▲ 84,1 % | 48,1 K RON | |
| 89 | 89.BROCARD SRL▼ 57 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 47,4 K RON▼ 44,4 % | ▼ 44,4 % | 47,4 K RON | |
| 90 | 90.CENDRA PAV SRL▲ 43 | Sat Bistriţa Bârgăului, Comuna Bistriţa Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 46,3 K RON▲ 111,1 % | ▲ 111,1 % | 46,3 K RON | |
| 91 | 91.GRAND ART SRL▲ 2 | Sat Rebra, Comuna Rebra, Bistriţa-Năsăud | 46,1 K RON▲ 30,1 % | ▲ 30,1 % | 46,1 K RON | |
| 92 | 92.HELLO MEDIA SRL▼ 7 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 45,2 K RON▲ 9,9 % | ▲ 9,9 % | 45,2 K RON | |
| 93 | 93.DANSANVET SRL▲ 23 | Sat Măriselu, Comuna Măriselu, Bistriţa-Năsăud | 44 K RON▲ 67,1 % | ▲ 67,1 % | 44 K RON | |
| 94 | 94.CONT CONSULTING SRL▲ 37 | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | 43,4 K RON▲ 88,8 % | ▲ 88,8 % | 43,4 K RON | |
| 95 | 95.VSM AUDITEX SRL▼ 46 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 42,7 K RON▼ 35,4 % | ▼ 35,4 % | 42,7 K RON | |
| 96 | 96.AURORA FIDES SRLnou | Loc. Unirea, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 42,2 K RON— | — | — | 42,2 K RON |
| 97 | 97.CODREA-ROVETMEDIS SRL▲ 387 | Sat Salva, Comuna Salva, Bistriţa-Năsăud | 42,2 K RON— | — | 42,2 K RON | |
| 98 | 98.SKY MEDIA TECHNOLOGY SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 41,7 K RON— | — | — | 41,7 K RON |
| 99 | 99.FULL SERVICE SRL▲ 91 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 41,3 K RON▲ 563,2 % | ▲ 563,2 % | 41,3 K RON | |
| 100 | 100.LIABEL COM SRL▼ 21 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 41 K RON▼ 7,7 % | ▼ 7,7 % | 41 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Bistrița-Năsăud
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
215 firme · 134,4 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
104 firme · 39,3 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
128 firme · 32,1 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
72 firme · 27 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
116 firme · 26,9 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
15 firme · 23 mil. RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
3 firme · 22,4 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
63 firme · 15,9 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
45 firme · 13,8 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
30 firme · 7,5 mil. RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
8 firme · 5,3 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
56 firme · 5,1 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
51 firme · 4,7 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
14 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
6 firme · 835,3 K RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
6 firme · 701,9 K RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
9 firme · 692,8 K RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
6 firme · 399,7 K RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
9 firme · 349,5 K RON
CAEN 7491
Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing
3 firme · 267,8 K RON
CAEN 7010
Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate
1 firme · 248,1 K RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
1 firme · 219,7 K RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
1 firme · 217,5 K RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
1 firme · 165,2 K RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
3 firme · 87,6 K RON
CAEN 6910
Activități juridice
1 firme · 61,2 K RON
CAEN 7220
Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste
1 firme · 0 RON