Top 100 firme — Activități profesionale, Sălaj după marjă netă în 2023
652 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 68,5 %, iar liderul atinge 4.245,3 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.VERTICAL DEVELOPMENT SRL▲ 198 | Sat Pericei, Comuna Pericei, Sălaj | 4.245,3 %▲ 6.674 % | ▲ 6.674 % | 95,1 K RON | |
| 2 | 2.INTERRA ENERGY S.R.L.▲ 520 | Municipiul Zalău, Sălaj | 805,9 %▲ 125.821,9 % | ▲ 125.821,9 % | 66,1 K RON | |
| 3 | 3.SANVET GALFI SRL▲ 403 | Sat Gâlgău, Comuna Gâlgău, Sălaj | 213,8 %▲ 832,8 % | ▲ 832,8 % | 196,5 K RON | |
| 4 | 4.FARMVETSOLUTIONS S.R.L.▲ 332 | Sat Chieşd, Comuna Chieşd, Sălaj | 210,5 %▲ 497,3 % | ▲ 497,3 % | 95,5 K RON | |
| 5 | 5.OPTIM PROIECT INSTAL S.R.L.▲ 101 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 194,3 %▲ 144 % | ▲ 144 % | 66,7 K RON | |
| 6 | 6.ALFAVET SRL▲ 324 | Sat Ceaca, Comuna Zalha, Sălaj | 189,1 %▲ 424,1 % | ▲ 424,1 % | 275,1 K RON | |
| 7 | 7.VEST-BELA SRL▲ 579 | Sat Ip, Comuna Ip, Sălaj | 176,2 %— | — | 85,2 K RON | |
| 8 | 8.DUCAVET SRL▲ 138 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 141,4 %▲ 98,1 % | ▲ 98,1 % | 436,1 K RON | |
| 9 | 9.ASPENDOS AGENCY S.R.L.▲ 522 | Sat Crişeni, Comuna Crişeni, Sălaj | 111,5 %— | — | 669 RON | |
| 10 | 10.VETERN SRL▲ 38 | Sat Coşeiu, Comuna Coşeiu, Sălaj | 110,7 %▲ 21,9 % | ▲ 21,9 % | 186,8 K RON | |
| 11 | 11.MOBIL CONT SRL▲ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 99 %▲ 2,1 % | ▲ 2,1 % | 15 K RON | |
| 12 | 12.ALESIDEEA GROUP S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 98,3 %— | — | — | 281,2 K RON |
| 13 | 13.CABINET HORIVET SRL▲ 275 | Sat Cuzăplac, Comuna Cuzăplac, Sălaj | 95,7 %▲ 115,8 % | ▲ 115,8 % | 146,8 K RON | |
| 14 | 14.PRO.F.G. ECONT S.R.L.nou | Sat Fetindia, Comuna Meseşenii de Jos, Sălaj | 93,3 %— | — | — | 42,1 K RON |
| 15 | 15.GLOBAL INTERSERVICES GC S.R.L.nou | Sat Cheud, Comuna Năpradea, Sălaj | 91,9 %— | — | — | 336,5 K RON |
| 16 | 16.CONTAFIN SRL▲ 99 | Municipiul Zalău, Sălaj | 91,2 %▲ 18,2 % | ▲ 18,2 % | 192,3 K RON | |
| 17 | 17.NECULA CREATIVE S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 90,1 %— | — | — | 104,1 K RON |
| 18 | 18.EXPINEC S.R.L.▲ 10 | Municipiul Zalău, Sălaj | 89,9 %▼ 4,1 % | ▼ 4,1 % | 34,4 K RON | |
| 19 | 19.COSMIN COWVET S.R.L.▲ 564 | Sat Inău, Comuna Someş-Odorhei, Sălaj | 89 %— | — | 121,4 K RON | |
| 20 | 20.NOTED ACCOUNTING S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 87,5 %— | — | — | 170 K RON |
| 21 | 21.HORNEC R.T.E SRL▼ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 85,9 %▼ 10,4 % | ▼ 10,4 % | 2,1 K RON | |
| 22 | 22.IODANI SERVICII S.R.L.▲ 28 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 85,2 %▼ 6 % | ▼ 6 % | 243,8 K RON | |
| 23 | 23.ZIRA MARKETING S.R.L.▲ 343 | Sat Zimbor, Comuna Zimbor, Sălaj | 85,2 %▲ 184 % | ▲ 184 % | 88,5 K RON | |
| 24 | 24.PETRICĂ ȘI CRISTIAN MAN FOTO&VIDEO SRL-Dnou | Sat Sânmihaiu Almaşului, Comuna Sânmihaiu Almaşului, Sălaj | 84,8 %— | — | 458 RON | |
| 25 | 25.AVA TRAD LINE S.R.L.▲ 20 | Municipiul Zalău, Sălaj | 84,6 %▼ 7,4 % | ▼ 7,4 % | 3,2 K RON | |
| 26 | 26.JF STUDIO DESIGN SRL▲ 66 | Municipiul Zalău, Sălaj | 84,4 %▲ 2,5 % | ▲ 2,5 % | 18,6 K RON | |
| 27 | 27.WAF.CO LONG LINE S.R.L.▼ 16 | Municipiul Zalău, Sălaj | 84,4 %▼ 13 % | ▼ 13 % | 63,9 K RON | |
| 28 | 28.RUDVAR CONSULTING S.R.L.▼ 3 | Municipiul Zalău, Sălaj | 84,3 %▼ 10,9 % | ▼ 10,9 % | 3,4 K RON | |
| 29 | 29.ALEXANDRU PINTEA EVALUATOR S.R.L.nou | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 84,3 %— | — | 2,8 K RON | |
| 30 | 30.INDAGRA COMFIN CONSULTING S.R.L.▼ 17 | Municipiul Zalău, Sălaj | 84,3 %▼ 13,1 % | ▼ 13,1 % | 253 RON | |
| 31 | 31.CDC-URBAN DESIGN S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 84,3 %— | — | — | 8,3 K RON |
| 32 | 32.HTT WELT S.R.L.▲ 7 | Municipiul Zalău, Sălaj | 84,2 %▼ 8,6 % | ▼ 8,6 % | 248,4 K RON | |
| 33 | 33.FURNIART WOOD TECHNOLOGY S.R.L.▲ 54 | Loc. Cehu Silvaniei, Oraş Cehu Silvaniei, Sălaj | 84,1 %▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 327,5 K RON | |
| 34 | 34.CONSULTING C & G MANAGERIAL SRL▲ 52 | Municipiul Zalău, Sălaj | 84 %▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 15,1 K RON | |
| 35 | 35.ANA TAX EXPERT S.R.L.▲ 64 | Municipiul Zalău, Sălaj | 83,9 %▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | 225,4 K RON | |
| 36 | 36.COMSAM SMART CONSULTING S.R.L.▲ 7 | Municipiul Zalău, Sălaj | 83,6 %▼ 8,9 % | ▼ 8,9 % | 21,3 K RON | |
| 37 | 37.CONTIF SRL▲ 51 | Sat Meseşenii de Sus, Comuna Meseşenii de Jos, Sălaj | 83,4 %▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | 30,2 K RON | |
| 38 | 38.TC ARCHITECTS S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 83,3 %— | — | — | 215,7 K RON |
| 39 | 39.AXL WEST CONSULTING S.R.L.nou | Sat Hereclean, Comuna Hereclean, Sălaj | 82,1 %— | — | — | 14 K RON |
| 40 | 40.LEAD APPTECH S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 81,9 %— | — | — | 1 mil. RON |
| 41 | 41.INSTALCON PROEXE S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 81,8 %— | — | — | 111,3 K RON |
| 42 | 42.AMS CONT PASS S.R.L.nou | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 81,7 %— | — | — | 14,2 K RON |
| 43 | 43.ACHIZITII NORD S.R.L.▼ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 81,7 %▼ 11,3 % | ▼ 11,3 % | 53,1 K RON | |
| 44 | 44.WIZARD'S TOWER S.R.L.nou | Sat Românaşi, Comuna Românaşi, Sălaj | 81,6 %— | — | — | 65,4 K RON |
| 45 | 45.A12CREATIVE S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 81,6 %— | — | — | 7,8 K RON |
| 46 | 46.CONSULTANT INVEST S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 81,6 %— | — | 816 RON | |
| 47 | 47.LEO-CONTA S.R.L.nou | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 81 %— | — | — | 40,8 K RON |
| 48 | 48.CREAVISSIMO S.R.L.▲ 377 | Municipiul Zalău, Sălaj | 81 %▲ 318,3 % | ▲ 318,3 % | 14,6 K RON | |
| 49 | 49.PAUL SANDOR PHOTOGRAPHY S.R.L.▼ 13 | Municipiul Zalău, Sălaj | 80,7 %▼ 12,5 % | ▼ 12,5 % | 121,9 K RON | |
| 50 | 50.CONTAALBERT S.R.L.▲ 78 | Municipiul Zalău, Sălaj | 80,6 %▲ 6,5 % | ▲ 6,5 % | 217,3 K RON | |
| 51 | 51.TELETECH SRL▲ 33 | Municipiul Zalău, Sălaj | 80,6 %▼ 4,6 % | ▼ 4,6 % | 233,5 K RON | |
| 52 | 52.DAGORA CONSULT SRL▲ 27 | Municipiul Zalău, Sălaj | 80,3 %▼ 5,9 % | ▼ 5,9 % | 38,8 K RON | |
| 53 | 53.PROMINCAR S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 80,3 %— | — | — | 234,9 K RON |
| 54 | 54.W ENGINEERING PROJECT S.R.L.▲ 43 | Municipiul Zalău, Sălaj | 80,1 %▼ 2,3 % | ▼ 2,3 % | 152,8 K RON | |
| 55 | 55.DDR MARKETING S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 80 %— | — | — | 142,8 K RON |
| 56 | 56.MONITORUL DE SALAJ MEDIA S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 79,7 %— | — | — | 77,2 K RON |
| 57 | 57.CREATIVE LINE OF SOFAS AND FURNITURE S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 79 %— | — | — | 211,6 K RON |
| 58 | 58.CONSMEDIU S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 78,6 %— | — | — | 60,8 K RON |
| 59 | 59.BEST FISCAL CONSULT S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 78 %— | — | — | 133,8 K RON |
| 60 | 60.MSA PROMOTION S.R.L.▼ 26 | Municipiul Zalău, Sălaj | 77,8 %▼ 16,1 % | ▼ 16,1 % | 232 K RON | |
| 61 | 61.ROLIVETT TOPO SRL▼ 37 | Loc. Cehu Silvaniei, Oraş Cehu Silvaniei, Sălaj | 77,5 %▼ 18,4 % | ▼ 18,4 % | 15,1 K RON | |
| 62 | 62.BLACK-LINE SRL▲ 135 | Sat Derşida, Comuna Bobota, Sălaj | 77,2 %▲ 22,9 % | ▲ 22,9 % | 1,6 mil. RON | |
| 63 | 63.MICROSTAR CONSULTING SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 76,9 %— | — | 8,5 K RON | |
| 64 | 64.LIMITLESS ENGINEERING SRL▲ 106 | Sat Bobota, Comuna Bobota, Sălaj | 76,6 %▲ 13,7 % | ▲ 13,7 % | 211,3 K RON | |
| 65 | 65.S X A INDUSTRIES S.R.L.nou | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 76,4 %— | — | — | 144,8 K RON |
| 66 | 66.PRIVACY FACTORY S.R.L.▲ 164 | Municipiul Zalău, Sălaj | 76 %▲ 34,4 % | ▲ 34,4 % | 65,2 K RON | |
| 67 | 67.AAS.OLUTIONS S.R.L.▲ 44 | Municipiul Zalău, Sălaj | 75,9 %▼ 3 % | ▼ 3 % | 26,7 K RON | |
| 68 | 68.LTT MEASUREMENTS S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 75,9 %— | — | — | 302,4 K RON |
| 69 | 69.TOPVISION MARITIM S.R.L.▲ 25 | Municipiul Zalău, Sălaj | 75,8 %▼ 7,8 % | ▼ 7,8 % | 224,1 K RON | |
| 70 | 70.TIBY-TOPO SRL▲ 195 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 75,5 %▲ 56,7 % | ▲ 56,7 % | 238,8 K RON | |
| 71 | 71.PROFI PROIECT SRL▲ 215 | Municipiul Zalău, Sălaj | 75,5 %▲ 68,8 % | ▲ 68,8 % | 914 K RON | |
| 72 | 72.MAXSERV SSM S.R.L.▲ 183 | Municipiul Zalău, Sălaj | 75,2 %▲ 51,1 % | ▲ 51,1 % | 11,5 K RON | |
| 73 | 73.BRB CREATIV PROIECT S.R.L.▲ 255 | Sat Verveghiu, Comuna Dobrin, Sălaj | 74,7 %▲ 102 % | ▲ 102 % | 214,6 K RON | |
| 74 | 74.JARCA GEOTOPO S.R.L.▲ 80 | Municipiul Zalău, Sălaj | 74,3 %▲ 5,5 % | ▲ 5,5 % | 201 K RON | |
| 75 | 75.SANDICONT SRL▲ 35 | Municipiul Zalău, Sălaj | 73,8 %▼ 5,9 % | ▼ 5,9 % | 57,4 K RON | |
| 76 | 76.DIFFERENT ACTION S.R.L.▲ 393 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 73,4 %▲ 759,4 % | ▲ 759,4 % | 982 K RON | |
| 77 | 77.IUSTIN CONSULTING ANTON GRUP SRL▲ 40 | Municipiul Zalău, Sălaj | 73,3 %▼ 4,2 % | ▼ 4,2 % | 155,8 K RON | |
| 78 | 78.METAL AVANGARDE S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 73,2 %▼ 24,3 % | ▼ 24,3 % | 372,6 K RON | |
| 79 | 79.BUILD CONCEPT S.R.L.▲ 162 | Municipiul Zalău, Sălaj | 72,5 %▲ 32,3 % | ▲ 32,3 % | 156,6 K RON | |
| 80 | 80.MARADRUM AUTOCONS S.R.L.nou | Sat Chichişa, Comuna Românaşi, Sălaj | 72,4 %— | — | — | 207,8 K RON |
| 81 | 81.MOȘ CONSULTANȚĂ S.R.L.▲ 12 | Municipiul Zalău, Sălaj | 72,4 %▼ 11,9 % | ▼ 11,9 % | 8,8 K RON | |
| 82 | 82.BUSINESS BALANCE EXPERT S.R.L.▲ 106 | Sat Crasna, Comuna Crasna, Sălaj | 72 %▲ 10,4 % | ▲ 10,4 % | 215,4 K RON | |
| 83 | 83.THETA SIM SRL▲ 88 | Sat Pericei, Comuna Pericei, Sălaj | 71,8 %▲ 6,6 % | ▲ 6,6 % | 137,9 K RON | |
| 84 | 84.CONSULTANTA 2014 S.R.L.▲ 1 | Sat Agrij, Comuna Agrij, Sălaj | 71,5 %▼ 15,1 % | ▼ 15,1 % | 74,4 K RON | |
| 85 | 85.MATIVET SRL▲ 277 | Sat Sărmăşag, Comuna Sărmăşag, Sălaj | 71,5 %▲ 133,6 % | ▲ 133,6 % | 154,4 K RON | |
| 86 | 86.RUBIK ADVERT S.R.L.▲ 35 | Municipiul Zalău, Sălaj | 71,4 %▼ 6,4 % | ▼ 6,4 % | 157,1 K RON | |
| 87 | 87.MIRE CONT SRL▼ 32 | Municipiul Zalău, Sălaj | 71 %▼ 20,9 % | ▼ 20,9 % | 74,7 K RON | |
| 88 | 88.TRANSILVANIA CONSULT MEDIA S.R.L.▲ 52 | Municipiul Zalău, Sălaj | 70,3 %▼ 3,5 % | ▼ 3,5 % | 188,6 K RON | |
| 89 | 89.TOPCAD LUPU S.R.L.▼ 84 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 69,6 %▼ 34,8 % | ▼ 34,8 % | 146,5 K RON | |
| 90 | 90.MOLCRISTINA CONSULT SRL▼ 33 | Sat Boghiş, Comuna Boghiş, Sălaj | 69,6 %▼ 22,1 % | ▼ 22,1 % | 3,3 K RON | |
| 91 | 91.INFINITY ACCOUNTANT S.R.L.▲ 67 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 69,5 %▼ 0,7 % | ▼ 0,7 % | 205,5 K RON | |
| 92 | 92.IODANI LOGISTIC S.R.L.▲ 50 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 69,5 %▼ 4,5 % | ▼ 4,5 % | 206,1 K RON | |
| 93 | 93.BOBALYERT S.R.L.▲ 96 | Sat Nuşfalău, Comuna Nuşfalău, Sălaj | 69,3 %▲ 7 % | ▲ 7 % | 336,5 K RON | |
| 94 | 94.AGRIFLAV CONSULT S.R.L.▼ 71 | Sat Păuşa, Comuna Românaşi, Sălaj | 69,3 %▼ 27,4 % | ▼ 27,4 % | 11,5 K RON | |
| 95 | 95.VEO GMI ARHITECT S.R.L.▲ 32 | Sat Aghireş, Comuna Meseşenii de Jos, Sălaj | 69,2 %▼ 8,8 % | ▼ 8,8 % | 202,5 K RON | |
| 96 | 96.CRYOFLAME DESIGN S.R.L.▼ 18 | Sat Jac, Comuna Creaca, Sălaj | 69 %▼ 19,2 % | ▼ 19,2 % | 162,9 K RON | |
| 97 | 97.DORIS CONSULTING SRL▲ 12 | Municipiul Zalău, Sălaj | 68,9 %▼ 12,2 % | ▼ 12,2 % | 198,7 K RON | |
| 98 | 98.DEMED EXPERT SRL▼ 16 | Municipiul Zalău, Sălaj | 68,9 %▼ 18,6 % | ▼ 18,6 % | 287,9 K RON | |
| 99 | 99.GRIMAR CONSULT SRL▲ 61 | Municipiul Zalău, Sălaj | 68,8 %▼ 1,4 % | ▼ 1,4 % | 77,4 K RON | |
| 100 | 100.BB PHOTOGRAPHER S.R.L.▲ 207 | Sat Hida, Comuna Hida, Sălaj | 68,5 %▲ 66,3 % | ▲ 66,3 % | 7,5 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Sălaj
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
199 firme · 80,4 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
59 firme · 51,5 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
92 firme · 27,7 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
105 firme · 25,9 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
90 firme · 22,4 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
42 firme · 19,2 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
41 firme · 11,5 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
23 firme · 9 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
26 firme · 5,5 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
26 firme · 4,5 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
46 firme · 2,3 mil. RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
4 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
4 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
7 firme · 704,4 K RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
5 firme · 567,2 K RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
4 firme · 548,5 K RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
9 firme · 473,9 K RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
8 firme · 319 K RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
2 firme · 48,5 K RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
1 firme · 38,3 K RON