Top 100 firme — Activități profesionale, Sălaj după marjă netă în 2009
387 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 35,6 %, iar liderul atinge 2.053,6 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.AQUASAN SRL▲ 2 | Sat Ilişua, Comuna Sărmăşag, Sălaj | 2.053,6 %▲ 2.074,5 % | ▲ 2.074,5 % | 61,3 K RON | |
| 2 | 2.ELMIPROD SRL▲ 424 | Municipiul Zalău, Sălaj | 749,8 %— | — | 48 K RON | |
| 3 | 3.PUBLIFARM SRL▼ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 97,4 %▼ 8,1 % | ▼ 8,1 % | 92 K RON | |
| 4 | 4.CONTA CATA SRL▲ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 96,6 %▲ 6,4 % | ▲ 6,4 % | 97,7 K RON | |
| 5 | 5.NORTH SEA-ASSOCIATED INDUSTRIES SRL▲ 422 | Municipiul Zalău, Sălaj | 90,7 %— | — | 28,7 K RON | |
| 6 | 6.TEHNO CONSSISTEM SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 90 %— | — | — | 154,8 K RON |
| 7 | 7.ACTIV EXPERT SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 89,1 %— | — | — | 68,9 K RON |
| 8 | 8.WOLFON SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 88,3 %— | — | — | 49,9 K RON |
| 9 | 9.GAS CONSULTING SRL▲ 36 | Municipiul Zalău, Sălaj | 86,6 %▲ 34,4 % | ▲ 34,4 % | 136,3 K RON | |
| 10 | 10.VETMARC SRL▲ 11 | Sat Marca, Comuna Marca, Sălaj | 86,6 %▲ 7 % | ▲ 7 % | 87,5 K RON | |
| 11 | 11.ROBERTO PREST SRL▼ 3 | Sat Crişeni, Comuna Crişeni, Sălaj | 84,6 %▼ 4 % | ▼ 4 % | 44,9 K RON | |
| 12 | 12.HAELVOET SRL▲ 2 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 83,8 %▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 257,8 K RON | |
| 13 | 13.CABINET HORIVET SRLnou | Sat Cuzăplac, Comuna Cuzăplac, Sălaj | 83,3 %— | — | — | 37,5 K RON |
| 14 | 14.PRESTHOME SRL▼ 10 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 82,7 %▼ 11,6 % | ▼ 11,6 % | 337,1 K RON | |
| 15 | 15.BA ENGINEERING CONSULTING SRL▲ 13 | Municipiul Zalău, Sălaj | 82 %▲ 8,8 % | ▲ 8,8 % | 327,5 K RON | |
| 16 | 16.TEHNOTRADE SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 80,1 %— | — | — | 75,9 K RON |
| 17 | 17.PERAMAR CONSULTING SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 78,8 %— | — | — | 27,2 K RON |
| 18 | 18.MADIR SRL= | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 78,4 %▼ 4,9 % | ▼ 4,9 % | 5,3 K RON | |
| 19 | 19.INFINITY CONSULT SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 78,1 %— | — | — | 16,4 K RON |
| 20 | 20.PETROL CONSULT SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 76,5 %— | — | — | 87,9 K RON |
| 21 | 21.ECOTON PLUS SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 76,4 %— | — | — | 9,7 K RON |
| 22 | 22.P & P TCONS SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 76,3 %— | — | — | 297,3 K RON |
| 23 | 23.CH-EXPERT SRL▲ 7 | Municipiul Zalău, Sălaj | 75 %▲ 3,1 % | ▲ 3,1 % | 58,3 K RON | |
| 24 | 24.PENT EXPERT SRL▼ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 75 %▼ 4,9 % | ▼ 4,9 % | 18 K RON | |
| 25 | 25.BIOTIC SRL▲ 153 | Sat Treznea, Comuna Treznea, Sălaj | 74,8 %▲ 386 % | ▲ 386 % | 61,4 K RON | |
| 26 | 26.POLINSTAL SRL▲ 14 | Municipiul Zalău, Sălaj | 74,8 %▲ 13,6 % | ▲ 13,6 % | 68,7 K RON | |
| 27 | 27.TNM CONSULTING SRL▲ 2 | Sat Crişeni, Comuna Crişeni, Sălaj | 73,9 %▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | 295,6 K RON | |
| 28 | 28.DEMED EXPERT SRL▼ 16 | Municipiul Zalău, Sălaj | 72,9 %▼ 13,5 % | ▼ 13,5 % | 65,8 K RON | |
| 29 | 29.BALINT PROIECT SRL▲ 146 | Loc. Cehu Silvaniei, Oraş Cehu Silvaniei, Sălaj | 72,8 %▲ 351,5 % | ▲ 351,5 % | 73 K RON | |
| 30 | 30.BVD SRL▼ 23 | Municipiul Zalău, Sălaj | 72,5 %▼ 18,7 % | ▼ 18,7 % | 149,1 K RON | |
| 31 | 31.GEOTOPO-SZY SRLnou | Sat Ip, Comuna Ip, Sălaj | 72,5 %— | — | — | 49,7 K RON |
| 32 | 32.CARNEOC CONSULTING SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 71,2 %— | — | — | 81,2 K RON |
| 33 | 33.JF STUDIO DESIGN SRL▲ 122 | Municipiul Zalău, Sălaj | 70,9 %▲ 221,4 % | ▲ 221,4 % | 6,6 K RON | |
| 34 | 34.SANROBIS SRLnou | Loc. Cehu Silvaniei, Oraş Cehu Silvaniei, Sălaj | 70,6 %— | — | — | 12,8 K RON |
| 35 | 35.ALEX NET SRL▲ 20 | Municipiul Zalău, Sălaj | 70,1 %▲ 19,6 % | ▲ 19,6 % | 37,5 K RON | |
| 36 | 36.NEW CONSULTING SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 69,5 %— | — | — | 52,2 K RON |
| 37 | 37.TODAY-S.S.M. SRL▲ 122 | Municipiul Zalău, Sălaj | 69,4 %▲ 233,1 % | ▲ 233,1 % | 41,1 K RON | |
| 38 | 38.IULIA & NELU MANAGEMENT SRL▼ 28 | Municipiul Zalău, Sălaj | 69,4 %▼ 20,5 % | ▼ 20,5 % | 66,6 K RON | |
| 39 | 39.BUSINESS TRADE CONSULT SRL▲ 10 | Municipiul Zalău, Sălaj | 68,8 %▲ 9,5 % | ▲ 9,5 % | 69,1 K RON | |
| 40 | 40.COBRA SRL▼ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 68,6 %▲ 3,1 % | ▲ 3,1 % | 16,7 K RON | |
| 41 | 41.CONT ACTIV SRL▲ 33 | Municipiul Zalău, Sălaj | 66,2 %▲ 27,8 % | ▲ 27,8 % | 15,1 K RON | |
| 42 | 42.BEST SANT VET SRLnou | Sat Crasna, Comuna Crasna, Sălaj | 65,5 %— | — | — | 1,6 K RON |
| 43 | 43.ACTIVE FINANCIARE SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 64,9 %— | — | — | 44,1 K RON |
| 44 | 44.SS MANAGEMENT SRL= | Sat Crişeni, Comuna Crişeni, Sălaj | 64,9 %▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | 130,7 K RON | |
| 45 | 45.CONTAFIN SRL▼ 21 | Municipiul Zalău, Sălaj | 64,6 %▼ 16,8 % | ▼ 16,8 % | 106,8 K RON | |
| 46 | 46.PANGEEA SRL▲ 30 | Municipiul Zalău, Sălaj | 64,1 %▲ 26,6 % | ▲ 26,6 % | 48,8 K RON | |
| 47 | 47.DARCONT FINANCIAR SRL▼ 30 | Municipiul Zalău, Sălaj | 63 %▼ 23,8 % | ▼ 23,8 % | 32,2 K RON | |
| 48 | 48.CIVIL ING. CONSULTING SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 62,6 %— | — | 19,2 K RON | |
| 49 | 49.GEROX PRODCOM SRL▲ 182 | Municipiul Zalău, Sălaj | 62 %▲ 1.032,7 % | ▲ 1.032,7 % | 90,5 K RON | |
| 50 | 50.VERTIKAL-PRINT SRL▲ 7 | Municipiul Zalău, Sălaj | 61,8 %▲ 7,8 % | ▲ 7,8 % | 17,1 K RON | |
| 51 | 51.VEST-BELA SRL▼ 4 | Sat Ip, Comuna Ip, Sălaj | 61,7 %▼ 3 % | ▼ 3 % | 64,5 K RON | |
| 52 | 52.RUS SRL▼ 20 | Comuna Bobota, Sălaj | 61,1 %▼ 14,5 % | ▼ 14,5 % | 85,3 K RON | |
| 53 | 53.MARINCAS CONSULT EXPERT SRL▲ 268 | Municipiul Zalău, Sălaj | 60,6 %— | — | 50 K RON | |
| 54 | 54.BLACK-LINE SRL▲ 32 | Sat Derşida, Comuna Bobota, Sălaj | 60,5 %▲ 28,9 % | ▲ 28,9 % | 138,2 K RON | |
| 55 | 55.TOP CONSULTING SRL▼ 14 | Sat Chieşd, Comuna Chieşd, Sălaj | 60,2 %▼ 8,4 % | ▼ 8,4 % | 3,6 K RON | |
| 56 | 56.PRONET-PLUS SRL▼ 18 | Municipiul Zalău, Sălaj | 59,3 %▼ 11 % | ▼ 11 % | 62,5 K RON | |
| 57 | 57.INTERCONT SRL▼ 3 | Municipiul Zalău, Sălaj | 57,8 %▼ 1,6 % | ▼ 1,6 % | 96,4 K RON | |
| 58 | 58.CUCEU CONT SRL▲ 306 | Sat Sărmăşag, Comuna Sărmăşag, Sălaj | 57,7 %— | — | 22,1 K RON | |
| 59 | 59.BEATRICE CONSULT SRL▲ 317 | Municipiul Zalău, Sălaj | 56,3 %— | — | 68,1 K RON | |
| 60 | 60.ID INSTAL SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 55,9 %— | — | — | 1,5 K RON |
| 61 | 61.RARES CONSULTING GROUP SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 54,9 %— | — | — | 1,6 K RON |
| 62 | 62.AND INTER SRL▼ 20 | Municipiul Zalău, Sălaj | 54,8 %▼ 16,4 % | ▼ 16,4 % | 3,2 K RON | |
| 63 | 63.EUROCOMPAT SRL▼ 38 | Sat Sărmăşag, Comuna Sărmăşag, Sălaj | 54,6 %▼ 28,2 % | ▼ 28,2 % | 17 K RON | |
| 64 | 64.KOVACS CONT SRL▲ 43 | Sat Nuşfalău, Comuna Nuşfalău, Sălaj | 53,6 %▲ 45,5 % | ▲ 45,5 % | 23,5 K RON | |
| 65 | 65.CFI CONSULT SRL▼ 7 | Municipiul Zalău, Sălaj | 53,4 %▼ 6,7 % | ▼ 6,7 % | 5,4 K RON | |
| 66 | 66.PROFI PROIECT SRL▼ 47 | Municipiul Zalău, Sălaj | 53,1 %▼ 35,6 % | ▼ 35,6 % | 48,5 K RON | |
| 67 | 67.EUGEN AMIC AGENT DE ASIGURARE SRL▲ 28 | Municipiul Zalău, Sălaj | 52,1 %▲ 26,1 % | ▲ 26,1 % | 23,6 K RON | |
| 68 | 68.ZETA CONSULTING SRL▲ 10 | Municipiul Zalău, Sălaj | 51,5 %▲ 3,3 % | ▲ 3,3 % | 26,1 K RON | |
| 69 | 69.PROIECT EXE SRL▼ 4 | Municipiul Zalău, Sălaj | 51,2 %▼ 5,2 % | ▼ 5,2 % | 85,4 K RON | |
| 70 | 70.ODEON CONT SRL▲ 192 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 50,8 %▲ 1.837,8 % | ▲ 1.837,8 % | 15,8 K RON | |
| 71 | 71.SELT CONT SRL▲ 249 | Municipiul Zalău, Sălaj | 50 %— | — | 18,9 K RON | |
| 72 | 72.BI CONSULT SRL▲ 321 | Municipiul Zalău, Sălaj | 49,3 %— | — | 3,2 K RON | |
| 73 | 73.ECOPROIECT SRL▼ 39 | Municipiul Zalău, Sălaj | 49 %▼ 29,1 % | ▼ 29,1 % | 49,6 K RON | |
| 74 | 74.MAUSTADT SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 48,6 %— | — | — | 4,6 K RON |
| 75 | 75.OPRIŞ CONSULT SRL▲ 332 | Municipiul Zalău, Sălaj | 47,9 %— | — | 4,7 K RON | |
| 76 | 76.BADER PROD COM SRL▼ 24 | Municipiul Zalău, Sălaj | 47,7 %▼ 22,2 % | ▼ 22,2 % | 56,5 K RON | |
| 77 | 77.ALMAVET SRL▲ 13 | Sat Almaşu, Comuna Almaşu, Sălaj | 46,7 %▲ 3,4 % | ▲ 3,4 % | 53,5 K RON | |
| 78 | 78.KONTANET SRL▲ 229 | Sat Horoatu Crasnei, Comuna Horoatu Crasnei, Sălaj | 45,8 %▲ 45.730 % | ▲ 45.730 % | 10,7 K RON | |
| 79 | 79.ALBERT FINANCIAR COMPANY SRL▲ 229 | Municipiul Zalău, Sălaj | 45,6 %▲ 50.544,4 % | ▲ 50.544,4 % | 53,9 K RON | |
| 80 | 80.STARTVET SRL▲ 7 | Sat Cuzăplac, Comuna Cuzăplac, Sălaj | 44,1 %▼ 5,7 % | ▼ 5,7 % | 50,7 K RON | |
| 81 | 81.AXANOVA SRL▲ 278 | Municipiul Zalău, Sălaj | 43,5 %— | — | 77,1 K RON | |
| 82 | 82.MANAGER SRL▼ 46 | Municipiul Zalău, Sălaj | 43,3 %▼ 37,3 % | ▼ 37,3 % | 448,2 K RON | |
| 83 | 83.CONCRET DESIGN SRL▼ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 42,7 %▼ 10,8 % | ▼ 10,8 % | 216 K RON | |
| 84 | 84.DAN VET SRLnou | Comuna Hereclean, Sălaj | 42,7 %▲ 34,6 % | ▲ 34,6 % | 61,2 K RON | |
| 85 | 85.RDTANIA SRL▲ 68 | Municipiul Zalău, Sălaj | 41,7 %▲ 87,1 % | ▲ 87,1 % | 7,5 K RON | |
| 86 | 86.SPRINT CONSULT SRL▲ 71 | Municipiul Zalău, Sălaj | 40,3 %▲ 87,1 % | ▲ 87,1 % | 2,9 K RON | |
| 87 | 87.MVM CONSULTING SRL▲ 9 | Municipiul Zalău, Sălaj | 40,2 %▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | 28,6 K RON | |
| 88 | 88.DIANA SRL▼ 16 | Municipiul Zalău, Sălaj | 40 %▼ 24,1 % | ▼ 24,1 % | 1,3 K RON | |
| 89 | 89.ELSYS SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 39,4 %— | — | — | 1,4 K RON |
| 90 | 90.VIVA CONSULT SRL▲ 98 | Municipiul Zalău, Sălaj | 39,3 %▲ 191,6 % | ▲ 191,6 % | 6,1 K RON | |
| 91 | 91.ECLIPSA SERV SRL▼ 20 | Municipiul Zalău, Sălaj | 39,3 %▼ 26 % | ▼ 26 % | 10,1 K RON | |
| 92 | 92.TEHNIC CONSULT SERV SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 39,1 %▼ 4,2 % | ▼ 4,2 % | 44,6 K RON | |
| 93 | 93.SILVICONT SRL▲ 129 | Municipiul Zalău, Sălaj | 38,5 %▲ 486,6 % | ▲ 486,6 % | 21,2 K RON | |
| 94 | 94.CONSULTING C & G MANAGERIAL SRL▲ 52 | Municipiul Zalău, Sălaj | 37,1 %▲ 53,7 % | ▲ 53,7 % | 13,5 K RON | |
| 95 | 95.OTTOSFERALINE SRLnou | Sat Ip, Comuna Ip, Sălaj | 37 %— | — | — | 33,8 K RON |
| 96 | 96.EXPERT PROIECT SRL▼ 12 | Municipiul Zalău, Sălaj | 36,9 %▼ 22 % | ▼ 22 % | 51,3 K RON | |
| 97 | 97.TOPO PLUS SRL▼ 81 | Municipiul Zalău, Sălaj | 36,7 %▼ 56,2 % | ▼ 56,2 % | 103,3 K RON | |
| 98 | 98.DORIS CONSULTING SRL▲ 179 | Municipiul Zalău, Sălaj | 36,6 %▲ 2.245,5 % | ▲ 2.245,5 % | 34,3 K RON | |
| 99 | 99.IODANI CONSULT SRL▼ 32 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 36,1 %▼ 32,7 % | ▼ 32,7 % | 33 K RON | |
| 100 | 100.SEPTEVAL SRL▼ 17 | Municipiul Zalău, Sălaj | 35,6 %▼ 25,5 % | ▼ 25,5 % | 42 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Sălaj
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
199 firme · 80,4 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
59 firme · 51,5 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
92 firme · 27,7 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
105 firme · 25,9 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
90 firme · 22,4 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
42 firme · 19,2 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
41 firme · 11,5 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
23 firme · 9 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
26 firme · 5,5 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
26 firme · 4,5 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
46 firme · 2,3 mil. RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
4 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
4 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
7 firme · 704,4 K RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
5 firme · 567,2 K RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
4 firme · 548,5 K RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
9 firme · 473,9 K RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
8 firme · 319 K RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
2 firme · 48,5 K RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
1 firme · 38,3 K RON