Top 100 firme — Activități profesionale, Sălaj după angajați în 2025
793 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 547. Pragul de intrare în top este 2, iar liderul atinge 24.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Angajați | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.SOFIRA TADIA SRL= | Municipiul Zalău, Sălaj | 24▼ 11,1 % | ▼ 11,1 % | -85,7 K RON | |
| 2 | 2.PROIECT CONSTRUCT SRL= | Municipiul Zalău, Sălaj | 21▼ 4,6 % | ▼ 4,6 % | -407,9 K RON | |
| 3 | 3.OSPA S.R.L.▲ 6 | Sat Crişeni, Comuna Crişeni, Sălaj | 17▲ 88,9 % | ▲ 88,9 % | -574,7 K RON | |
| 4 | 4.PROIECT HALLEN S.R.L.▲ 152 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 16▲ 1.500 % | ▲ 1.500 % | 2,3 mil. RON | |
| 5 | 5.PREFCON SRL▼ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 150,0% | 0,0% | 115,9 K RON | |
| 6 | 6.ECOPROIECT SRL▼ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 13▲ 18,2 % | ▲ 18,2 % | 335,8 K RON | |
| 7 | 7.VEO GROUP S.R.L.▲ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 12▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 2,5 mil. RON | |
| 8 | 8.GD MEDIASERV SRL S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 11— | — | — | -6,6 K RON |
| 9 | 9.DINAMIC CONCEPT SRL▼ 3 | Municipiul Zalău, Sălaj | 11▲ 10 % | ▲ 10 % | 1,5 mil. RON | |
| 10 | 10.CREATIVE PROJECTS SRL▲ 6 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 10▲ 42,9 % | ▲ 42,9 % | 1,4 mil. RON | |
| 11 | 11.HANNA ASSOCIATES SRL= | Sat Nuşfalău, Comuna Nuşfalău, Sălaj | 9▲ 12,5 % | ▲ 12,5 % | 85,7 K RON | |
| 12 | 12.EXPERT PROIECT SRL▼ 9 | Municipiul Zalău, Sălaj | 9▼ 50 % | ▼ 50 % | 1 mil. RON | |
| 13 | 13.HANNA PLANNING SRL▼ 2 | Sat Nuşfalău, Comuna Nuşfalău, Sălaj | 80,0% | 0,0% | 72,6 K RON | |
| 14 | 14.EZEKIAS SRL▲ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 8▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | 464,2 K RON | |
| 15 | 15.TOPO CAD URECHE SRL▼ 4 | Municipiul Zalău, Sălaj | 80,0% | 0,0% | 207,3 K RON | |
| 16 | 16.MERCEADEN CONT S.R.L.▲ 14 | Municipiul Zalău, Sălaj | 8▲ 60 % | ▲ 60 % | 317,7 K RON | |
| 17 | 17.QC UNIT SRL▼ 6 | Sat Nuşfalău, Comuna Nuşfalău, Sălaj | 80,0% | 0,0% | 58,7 K RON | |
| 18 | 18.UNITATEA TREIZECI SI DOI S.R.L.nou | Sat Nuşfalău, Comuna Nuşfalău, Sălaj | 8▼ 11,1 % | ▼ 11,1 % | 82,4 K RON | |
| 19 | 19.HANNA MARKETING DIVISION SRLnou | Sat Nuşfalău, Comuna Nuşfalău, Sălaj | 80,0% | 0,0% | 70,4 K RON | |
| 20 | 20.FORMATEKTURA S.R.L.▲ 10 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 8▲ 60 % | ▲ 60 % | 295,8 K RON | |
| 21 | 21.QUALITY UNIT SRL▼ 5 | Sat Nuşfalău, Comuna Nuşfalău, Sălaj | 8▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | 43,7 K RON | |
| 22 | 22.THREESIXTY PRO TEAM S.R.L.▼ 16 | Municipiul Zalău, Sălaj | 8▼ 20 % | ▼ 20 % | 231,1 K RON | |
| 23 | 23.PENTA MEDIA ADVERTISING SRL▲ 60 | Sat Badon, Comuna Hereclean, Sălaj | 7▲ 250 % | ▲ 250 % | 408,6 K RON | |
| 24 | 24.CONTAALBERT S.R.L.▲ 132 | Municipiul Zalău, Sălaj | 7▲ 600 % | ▲ 600 % | 309,8 K RON | |
| 25 | 25.CONTROLUL CALITĂŢII SRL▼ 9 | Sat Nuşfalău, Comuna Nuşfalău, Sălaj | 70,0% | 0,0% | 57,1 K RON | |
| 26 | 26.HANNA TESTER SRLnou | Sat Nuşfalău, Comuna Nuşfalău, Sălaj | 70,0% | 0,0% | 50 K RON | |
| 27 | 27.ART BUILDING CONS S.R.L.▲ 129 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 7▲ 600 % | ▲ 600 % | 1,6 mil. RON | |
| 28 | 28.EUROANABALANCE S.R.L.▲ 6 | Municipiul Zalău, Sălaj | 7▲ 75 % | ▲ 75 % | 706,3 K RON | |
| 29 | 29.BEST CONSULTING SRL▼ 13 | Municipiul Zalău, Sălaj | 6▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | 727,6 K RON | |
| 30 | 30.ALFAVET SRL▼ 7 | Sat Ceaca, Comuna Zalha, Sălaj | 60,0% | 0,0% | 88,4 K RON | |
| 31 | 31.ATELIER CONTRAST2 S.R.L.▲ 3 | Municipiul Zalău, Sălaj | 6▲ 50 % | ▲ 50 % | 482 K RON | |
| 32 | 32.NOTED PROEXPERT S.R.L.▲ 51 | Municipiul Zalău, Sălaj | 6▲ 200 % | ▲ 200 % | 287 K RON | |
| 33 | 33.SMART FINANCIAL TEAM SRL▼ 10 | Municipiul Zalău, Sălaj | 60,0% | 0,0% | 182,4 K RON | |
| 34 | 34.RUMIHELT BOVET S.R.L.▲ 122 | Municipiul Zalău, Sălaj | 6▲ 500 % | ▲ 500 % | 34,3 K RON | |
| 35 | 35.VETMARC SRL▼ 1 | Sat Marca, Comuna Marca, Sălaj | 5▲ 25 % | ▲ 25 % | 134 K RON | |
| 36 | 36.COMPLET VET PET S.R.L.▲ 17 | Municipiul Zalău, Sălaj | 5▲ 66,7 % | ▲ 66,7 % | -84,1 K RON | |
| 37 | 37.ROLAND SURVEY SRL▲ 16 | Sat Crasna, Comuna Crasna, Sălaj | 5▲ 66,7 % | ▲ 66,7 % | 294,2 K RON | |
| 38 | 38.SANVET GALFI SRL▼ 8 | Sat Gâlgău, Comuna Gâlgău, Sălaj | 50,0% | 0,0% | 82,1 K RON | |
| 39 | 39.EDILAS AGG SRL▼ 16 | Municipiul Zalău, Sălaj | 5▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 40,5 K RON | |
| 40 | 40.ETAMATIC SRL▼ 34 | Sat Tihău, Comuna Surduc, Sălaj | 5▼ 50 % | ▼ 50 % | 243,8 K RON | |
| 41 | 41.CORNER STUDIO S.R.L.▲ 12 | Municipiul Zalău, Sălaj | 5▲ 66,7 % | ▲ 66,7 % | 687,2 K RON | |
| 42 | 42.BOUZEN IMPEX FARM SRL▲ 11 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 5▲ 66,7 % | ▲ 66,7 % | 58,4 K RON | |
| 43 | 43.LEO-CONTA S.R.L.▼ 9 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 40,0% | 0,0% | 120,5 K RON | |
| 44 | 44.EZEKIAS TOP SERVICE S.R.L.▲ 39 | Municipiul Zalău, Sălaj | 4▲ 100 % | ▲ 100 % | 64,1 K RON | |
| 45 | 45.MAVA AUTO TEST S.R.L.▲ 38 | Municipiul Zalău, Sălaj | 4▲ 100 % | ▲ 100 % | 112,5 K RON | |
| 46 | 46.SPERO PROINSTAL S.R.L.▼ 23 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 4▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | -182,4 K RON | |
| 47 | 47.SILVANIAN FARMVET S.R.L.▼ 13 | Loc. Cehu Silvaniei, Oraş Cehu Silvaniei, Sălaj | 40,0% | 0,0% | 144,6 K RON | |
| 48 | 48.RSVTI SERV SRL▼ 14 | Municipiul Zalău, Sălaj | 40,0% | 0,0% | 109,4 K RON | |
| 49 | 49.RADU ZETTAVET SRL▼ 15 | Sat Hida, Comuna Hida, Sălaj | 40,0% | 0,0% | 195,3 K RON | |
| 50 | 50.ANA TAX EXPERT S.R.L.▼ 20 | Municipiul Zalău, Sălaj | 4▼ 20 % | ▼ 20 % | 22,9 K RON | |
| 51 | 51.MAUSTADT SRL▲ 433 | Municipiul Zalău, Sălaj | 4— | — | 1,9 K RON | |
| 52 | 52.PROVET PET S.R.L.▼ 18 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 40,0% | 0,0% | 170,1 K RON | |
| 53 | 53.FORM SRL▼ 19 | Municipiul Zalău, Sălaj | 40,0% | 0,0% | -97,3 K RON | |
| 54 | 54.BOLO PHEONIX SERVICE S.R.L.▼ 20 | Sat Peceiu, Comuna Bănişor, Sălaj | 40,0% | 0,0% | 244,5 K RON | |
| 55 | 55.SERVET CONSULT SRL▼ 32 | Sat Valcău de Jos, Comuna Valcău de Jos, Sălaj | 4▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 276,9 K RON | |
| 56 | 56.MEDDIA BUSINESS CONSULTING SRL▼ 22 | Municipiul Zalău, Sălaj | 40,0% | 0,0% | 312,4 K RON | |
| 57 | 57.SCHINDLER CONSULT INGENIEURGESELLSCHAFT MBH STUTTGART-SUCURSALA ZALAU▲ 26 | Municipiul Zalău, Sălaj | 4▲ 100 % | ▲ 100 % | 41 K RON | |
| 58 | 58.BUSINESS BALANCE EXPERT S.R.L.▲ 98 | Sat Crasna, Comuna Crasna, Sălaj | 3▲ 200 % | ▲ 200 % | 201,9 K RON | |
| 59 | 59.TOPO ZETHRON S.R.L.▼ 6 | Municipiul Zalău, Sălaj | 30,0% | 0,0% | -48,6 K RON | |
| 60 | 60.DARCONT FINANCIAR SRL▲ 23 | Municipiul Zalău, Sălaj | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | -754 RON | |
| 61 | 61.TOPOLUPU SRL▼ 8 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 30,0% | 0,0% | -36 K RON | |
| 62 | 62.ITP WEEKLY S.R.L.▲ 422 | Sat Someş Guruslau, Comuna Năpradea, Sălaj | 3— | — | 85,7 K RON | |
| 63 | 63.ZOLTAN SRL▼ 10 | Sat Sărmăşag, Comuna Sărmăşag, Sălaj | 30,0% | 0,0% | 75,5 K RON | |
| 64 | 64.HLV VENTURES S.R.L.nou | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 30,0% | 0,0% | 1,5 mil. RON | |
| 65 | 65.PRESTCO SRL▼ 12 | Municipiul Zalău, Sălaj | 30,0% | 0,0% | 368,7 K RON | |
| 66 | 66.ANIMA VET SRL▼ 13 | Sat Nuşfalău, Comuna Nuşfalău, Sălaj | 30,0% | 0,0% | 262,6 K RON | |
| 67 | 67.EXPERT CONTAS INVEST S.R.L.nou | Sat Moigrad-Porolissum, Comuna Mirşid, Sălaj | 3— | — | — | 87,3 K RON |
| 68 | 68.KASTIN TEST SRL▼ 15 | Municipiul Zalău, Sălaj | 30,0% | 0,0% | 90,5 K RON | |
| 69 | 69.INTELLITECH SRL▼ 16 | Sat Bogdana, Comuna Buciumi, Sălaj | 30,0% | 0,0% | 54,2 K RON | |
| 70 | 70.PROFI PROIECT SRL▼ 17 | Municipiul Zalău, Sălaj | 30,0% | 0,0% | 391,9 K RON | |
| 71 | 71.CONCRET DESIGN SRL▼ 48 | Municipiul Zalău, Sălaj | 3▼ 50 % | ▼ 50 % | 145,5 K RON | |
| 72 | 72.DINU SERV SRL▼ 19 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 30,0% | 0,0% | 24,6 K RON | |
| 73 | 73.CORPORATE CONSULTING SRL▼ 20 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 30,0% | 0,0% | 347,5 K RON | |
| 74 | 74.DAVASDAC AUTO SRL▼ 21 | Sat Sălăjeni, Comuna Bocşa, Sălaj | 30,0% | 0,0% | 23,2 K RON | |
| 75 | 75.GEDO TAHOSERV SRL▼ 41 | Sat Panic, Comuna Hereclean, Sălaj | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | 693,7 K RON | |
| 76 | 76.INFINITY EXCONT S.R.L.▼ 23 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 30,0% | 0,0% | 172,8 K RON | |
| 77 | 77.IDEAL OFFICE ACCOUNTING S.R.L.▲ 6 | Municipiul Zalău, Sălaj | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 53,3 K RON | |
| 78 | 78.DINUVLAD ITP S.R.L.▲ 5 | Sat Crişeni, Comuna Crişeni, Sălaj | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 83,1 K RON | |
| 79 | 79.INSTALCON PROEXE S.R.L.▲ 4 | Municipiul Zalău, Sălaj | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | -2,6 K RON | |
| 80 | 80.DIAVAS AXA CONTA S.R.L.▼ 46 | Municipiul Zalău, Sălaj | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | 675 RON | |
| 81 | 81.INFINITY EXCONT OFFICE S.R.L.▲ 2 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 51,9 K RON | |
| 82 | 82.BOLO PHEONIX ITP SRL▼ 29 | Sat Peceiu, Comuna Bănişor, Sălaj | 30,0% | 0,0% | 96,7 K RON | |
| 83 | 83.TOPOWORD SRL▼ 67 | Sat Tetişu, Comuna Fildu de Jos, Sălaj | 3▼ 57,1 % | ▼ 57,1 % | -64 K RON | |
| 84 | 84.TUBES CONSULTING SRL▼ 31 | Municipiul Zalău, Sălaj | 30,0% | 0,0% | 1,7 mil. RON | |
| 85 | 85.CREATIVE MEDIA SRL▼ 32 | Municipiul Zalău, Sălaj | 30,0% | 0,0% | 3,4 K RON | |
| 86 | 86.IODANI CONSULT SRL▲ 70 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 3▲ 200 % | ▲ 200 % | -89,1 K RON | |
| 87 | 87.UNISIGN S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 3— | — | 216,6 K RON | |
| 88 | 88.GEODEZ ZDROBA SRL▼ 35 | Municipiul Zalău, Sălaj | 30,0% | 0,0% | -50,1 K RON | |
| 89 | 89.BLACK-LINE SRL▼ 6 | Sat Derşida, Comuna Bobota, Sălaj | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 615,6 K RON | |
| 90 | 90.GERO BEDOT SRL▼ 56 | Municipiul Zalău, Sălaj | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | 57,9 K RON | |
| 91 | 91.POWER MEDIA SRL▼ 57 | Municipiul Zalău, Sălaj | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | 8,7 K RON | |
| 92 | 92.SMART REPORTING S.R.L.▼ 58 | Municipiul Zalău, Sălaj | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | 50,9 K RON | |
| 93 | 93.CONFIN PREST SRL▼ 10 | Sat Câmpia, Comuna Bocşa, Sălaj | 20,0% | 0,0% | 20,2 K RON | |
| 94 | 94.VULCU ANIMAVET SRL▼ 11 | Municipiul Zalău, Sălaj | 20,0% | 0,0% | 54,9 K RON | |
| 95 | 95.IZOCONT EXPERT SRL▼ 12 | Municipiul Zalău, Sălaj | 20,0% | 0,0% | 158,4 K RON | |
| 96 | 96.TENDER TECH S.R.L.▲ 60 | Sat Buzaş, Comuna Rus, Sălaj | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 1,1 mil. RON | |
| 97 | 97.ACCENT ART SRL▼ 44 | Municipiul Zalău, Sălaj | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 61,8 K RON | |
| 98 | 98.SKALNING MARKETING S.R.L.▲ 58 | Loc. Cehu Silvaniei, Oraş Cehu Silvaniei, Sălaj | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 10,3 K RON | |
| 99 | 99.TALEX PUBLICITY S.R.L.▼ 16 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 20,0% | 0,0% | -106,5 K RON | |
| 100 | 100.ANACONT SRL▼ 17 | Municipiul Zalău, Sălaj | 20,0% | 0,0% | 151,2 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Sălaj
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
199 firme · 80,4 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
59 firme · 51,5 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
92 firme · 27,7 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
105 firme · 25,9 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
90 firme · 22,4 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
42 firme · 19,2 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
41 firme · 11,5 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
23 firme · 9 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
26 firme · 5,5 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
26 firme · 4,5 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
46 firme · 2,3 mil. RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
4 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
4 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
7 firme · 704,4 K RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
5 firme · 567,2 K RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
4 firme · 548,5 K RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
9 firme · 473,9 K RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
8 firme · 319 K RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
2 firme · 48,5 K RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
1 firme · 38,3 K RON