Top 100 firme — Imobiliare, Prahova după marjă netă în 2025
562 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 53,9 %, iar liderul atinge 41.904,1 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.METALEUROEST SRL= | Municipiul Câmpina, Prahova | 41.904,1 %▼ 55,5 % | ▼ 55,5 % | 3,1 mil. RON | |
| 2 | 2.ROMPETROL LOGISTICS SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 29.790,6 %▲ 80.655,1 % | ▲ 80.655,1 % | 162,3 mil. RON | |
| 3 | 3.GIMENEZ SRL▲ 496 | Sat Vâlcăneşti, Comuna Vâlcăneşti, Prahova | 21.216,8 %— | — | 936,7 K RON | |
| 4 | 4.DOMINO SRL▲ 66 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 2.055,6 %▲ 2.987,3 % | ▲ 2.987,3 % | 1,4 mil. RON | |
| 5 | 5.BAUCONTROL INVEST SRL▼ 1 | Sat Ariceştii Rahtivani, Comuna Ariceştii Rahtivani, Prahova | 1.194,5 %▲ 70,5 % | ▲ 70,5 % | 160,9 K RON | |
| 6 | 6.AGROINVEST SRLnou | Municipiul Câmpina, Prahova | 726,6 %— | — | 640,8 K RON | |
| 7 | 7.ASSETACTIVE INVEST S.R.L.▲ 177 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 481,7 %▲ 1.194,8 % | ▲ 1.194,8 % | 42,7 mil. RON | |
| 8 | 8.CROMA HOUSE CONSULTING SRL▲ 505 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 242,3 %— | — | 2,7 K RON | |
| 9 | 9.SUPERCOM S.A.▲ 86 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 197,8 %▲ 233,9 % | ▲ 233,9 % | 1,2 mil. RON | |
| 10 | 10.AGRISOL INTERNATIONAL R.O. SRLnou | Loc. Boldeşti-Scăeni, Oraş Boldeşti-Scăeni, Prahova | 187,3 %▲ 445,3 % | ▲ 445,3 % | 27,7 mil. RON | |
| 11 | 11.SIGA & CO CIMPINA SRL▼ 4 | Municipiul Câmpina, Prahova | 182,6 %▼ 60,1 % | ▼ 60,1 % | 302,1 K RON | |
| 12 | 12.SIENA IMOBILIARE SRL▲ 149 | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 138,4 %▲ 226,1 % | ▲ 226,1 % | 129,9 K RON | |
| 13 | 13.SOTHEBYS REALTY SRL▼ 7 | Sat Tătărani, Comuna Bărcăneşti, Prahova | 129,3 %▼ 76,1 % | ▼ 76,1 % | 85,1 K RON | |
| 14 | 14.EXP COMERCIAL SRL▲ 465 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 123,4 %— | — | 39,6 K RON | |
| 15 | 15.TEL LUC SENIOR HOME S.R.L.▲ 16 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 109,1 %▲ 38 % | ▲ 38 % | 549,4 K RON | |
| 16 | 16.GLX GALAXY IMOB S.R.L.▲ 494 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 103,4 %— | — | 109,9 K RON | |
| 17 | 17.KEEPER EAST S.R.L.▲ 283 | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 90,4 %▲ 588,1 % | ▲ 588,1 % | 640,9 K RON | |
| 18 | 18.NEXTBALANCE S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 89,6 %— | — | — | 134,1 K RON |
| 19 | 19.THOMAS SOLUTIONS S.R.L.▲ 114 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 88 %▲ 84,6 % | ▲ 84,6 % | 971,4 K RON | |
| 20 | 20.RO MA FARM SRL▲ 23 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 87,2 %▲ 15,7 % | ▲ 15,7 % | 105,4 K RON | |
| 21 | 21.FUN TRUST S.R.L.▲ 1 | Municipiul Câmpina, Prahova | 86,9 %▲ 3,4 % | ▲ 3,4 % | 1,1 mil. RON | |
| 22 | 22.TOH INVEST SRLnou | Sat Gura Vadului, Comuna Gura Vadului, Prahova | 84 %▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | 272,2 K RON | |
| 23 | 23.MAO ROYAL SOLUTIONS S.R.L.▲ 14 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 83,3 %▲ 8,8 % | ▲ 8,8 % | 249 K RON | |
| 24 | 24.LUVINE CONSULT S.R.L.nou | Sat Drajna de Jos, Comuna Drajna, Prahova | 82,3 %— | — | — | 23,7 K RON |
| 25 | 25.HOME CONNECT S.R.L.▼ 2 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 82 %▼ 2,4 % | ▼ 2,4 % | 6,9 K RON | |
| 26 | 26.MADINISA RENTALS S.R.L.▲ 2 | Loc. Comarnic, Oraş Comarnic, Prahova | 81,1 %▲ 1 % | ▲ 1 % | 223 K RON | |
| 27 | 27.GESEIDL REAL ESTATE SRL▲ 7 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 80,4 %▲ 3,8 % | ▲ 3,8 % | 398,8 K RON | |
| 28 | 28.TACAR FIRST S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 79 %▲ 9,1 % | ▲ 9,1 % | 221,4 K RON | |
| 29 | 29.CYPRESS HILL SRL▼ 8 | Sat Păuleştii Noi, Comuna Păuleşti, Prahova | 78,8 %▼ 6,2 % | ▼ 6,2 % | 781,1 K RON | |
| 30 | 30.NANCY PROD COM SRL▲ 53 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 78,8 %▲ 25 % | ▲ 25 % | 191,1 K RON | |
| 31 | 31.FARMEC LILY COM SRL▲ 11 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 78,4 %▲ 3,8 % | ▲ 3,8 % | 120,6 K RON | |
| 32 | 32.ADMHIDRO INSTAL SRL▲ 6 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 78,3 %▲ 2,5 % | ▲ 2,5 % | 243 K RON | |
| 33 | 33.TRINITY HOLDING SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 77,8 %— | — | 23,3 K RON | |
| 34 | 34.ELIXIR FARM SRL▲ 2 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 77,2 %▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | 116,8 K RON | |
| 35 | 35.FULL ASSET & PROPERTY MANAGEMENT SRLnou | Sat Pisculeşti, Comuna Tinosu, Prahova | 76,4 %— | — | 296,4 K RON | |
| 36 | 36.MONTEXPERT INVEST CONSTRUCT SRL▼ 17 | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 74,8 %▼ 12,8 % | ▼ 12,8 % | 537,9 K RON | |
| 37 | 37.TAP CARGO SOLUTIONS S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 74,6 %— | — | — | 50,8 K RON |
| 38 | 38.QUADRIX FACILITY SERVICES S.R.L.▼ 3 | Sat Vărbilău, Comuna Vărbilău, Prahova | 74 %▼ 4,1 % | ▼ 4,1 % | 156,3 K RON | |
| 39 | 39.KALIA GOODWAY S.R.L.▼ 14 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 73,2 %▼ 10,8 % | ▼ 10,8 % | 219,1 K RON | |
| 40 | 40.EL MABANA GROUP SRL▲ 8 | Comuna Blejoi, Prahova | 72,6 %▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | 2,8 K RON | |
| 41 | 41.ACTIV GREEN MANAGER S.R.L.▲ 3 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 72,6 %▼ 2,8 % | ▼ 2,8 % | 277 K RON | |
| 42 | 42.ATIC ADMINISTRARE IMOBILE SRL▲ 8 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 71,8 %▼ 3,1 % | ▼ 3,1 % | 182,9 K RON | |
| 43 | 43.ROXXI IMOB SRL▼ 27 | Sat Brebu Megiesesc, Comuna Brebu, Prahova | 71,6 %▼ 22 % | ▼ 22 % | 529 K RON | |
| 44 | 44.LUSIN SRL▲ 3 | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 71,3 %▼ 4 % | ▼ 4 % | 54 K RON | |
| 45 | 45.OTI DOR SRL▲ 52 | Loc. Buşteni, Oraş Buşteni, Prahova | 71,3 %▲ 22,7 % | ▲ 22,7 % | 60,3 K RON | |
| 46 | 46.SELINUNTE GROUP SRL▼ 31 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 70 %▼ 24,4 % | ▼ 24,4 % | 26,6 K RON | |
| 47 | 47.LUBE GROUP SRL▲ 28 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 68,6 %▲ 5,5 % | ▲ 5,5 % | 16,5 K RON | |
| 48 | 48.ALEXNIK IMOB SRL▲ 4 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 68 %▼ 7,6 % | ▼ 7,6 % | 19,2 K RON | |
| 49 | 49.FARMACIA TERAPIA SRL▲ 8 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 67,8 %▼ 5,7 % | ▼ 5,7 % | 175,7 K RON | |
| 50 | 50.DIBO INDUSTRIAL PARK S.R.L.▲ 22 | Sat Negoieşti, Comuna Brazi, Prahova | 67,5 %▲ 2,3 % | ▲ 2,3 % | 6,3 mil. RON | |
| 51 | 51.ELCOTUR SRL▲ 42 | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 67,1 %▲ 12,2 % | ▲ 12,2 % | 337,5 K RON | |
| 52 | 52.INVESTCD INMUEBLES S.R.L.▲ 37 | Loc. Vălenii de Munte, Oraş Vălenii de Munte, Prahova | 66,7 %▲ 8,8 % | ▲ 8,8 % | 24,2 K RON | |
| 53 | 53.IMAX MOTORS SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 66,5 %— | — | — | 18,9 K RON |
| 54 | 54.AGR IMOBILIARE S.R.L.nou | Sat Plopu, Comuna Plopu, Prahova | 66,4 %— | — | — | 60,1 K RON |
| 55 | 55.HAPPYMOB REAL ESTATE SRL▲ 95 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 66,3 %▲ 48,3 % | ▲ 48,3 % | 169,7 K RON | |
| 56 | 56.FLORENT IMOB S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 66 %— | — | — | 126,2 K RON |
| 57 | 57.PABLO DESIGNED SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 65,7 %▲ 42 % | ▲ 42 % | 127,7 K RON | |
| 58 | 58.DESTINE INVEST CENTER SRL▼ 12 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 65,7 %▼ 11,7 % | ▼ 11,7 % | 2,1 mil. RON | |
| 59 | 59.ACTIV IMOB SOLUTIONS SRL▼ 20 | Sat Pietroşani, Comuna Puchenii Mari, Prahova | 65,6 %▼ 13,5 % | ▼ 13,5 % | 239,1 K RON | |
| 60 | 60.MAN IDEAL INVEST S.R.L.▲ 30 | Loc. Comarnic, Oraş Comarnic, Prahova | 65,4 %▲ 6,8 % | ▲ 6,8 % | 190,2 K RON | |
| 61 | 61.MOBISISTEM CONSULT SRL▲ 7 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 65,3 %▼ 4,2 % | ▼ 4,2 % | 671,3 K RON | |
| 62 | 62.SARNIA S.R.L.▲ 26 | Sat Ariceştii Rahtivani, Comuna Ariceştii Rahtivani, Prahova | 65,2 %▲ 6,1 % | ▲ 6,1 % | 185,5 K RON | |
| 63 | 63.BRINITY ACTIV SRL▲ 48 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 65,1 %▲ 21,5 % | ▲ 21,5 % | 634,4 K RON | |
| 64 | 64.D & B SERV SRL▲ 17 | Sat Homorâciu, Comuna Izvoarele, Prahova | 64,8 %▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | 152,7 K RON | |
| 65 | 65.ANCROLUX SRLnou | Municipiul Câmpina, Prahova | 64,2 %▲ 36 % | ▲ 36 % | 42,3 K RON | |
| 66 | 66.UPGRADE RESIDENCE S.R.L.▼ 5 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 63,9 %▼ 9,6 % | ▼ 9,6 % | 269,1 K RON | |
| 67 | 67.ADYNI COM SRLnou | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 63,9 %▲ 14,5 % | ▲ 14,5 % | 4,9 K RON | |
| 68 | 68.VALCRIS ANTOSERV S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 63,8 %— | — | — | 61 K RON |
| 69 | 69.ERGOALPIN SRLnou | Loc. Buşteni, Oraş Buşteni, Prahova | 63,8 %— | — | — | 45,3 K RON |
| 70 | 70.BAUMBACH TROKENBAU SRL▼ 6 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 63,5 %▼ 8 % | ▼ 8 % | 318,3 K RON | |
| 71 | 71.LINK HUB SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 63,1 %▲ 157.725 % | ▲ 157.725 % | 85,8 K RON | |
| 72 | 72.NEW FINANCIALS CONSULTING SRL▲ 48 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 63,1 %▲ 22,5 % | ▲ 22,5 % | 168,2 K RON | |
| 73 | 73.SILVAL ADMIN SRL▼ 28 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 63 %▼ 15,4 % | ▼ 15,4 % | 42 K RON | |
| 74 | 74.EDY-MAR SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 62,8 %▼ 81,6 % | ▼ 81,6 % | 61 K RON | |
| 75 | 75.GARANCIA ESTATE S.R.L.nou | Loc. Mizil, Oraş Mizil, Prahova | 62,7 %— | — | 901,2 K RON | |
| 76 | 76.ZARA SERV IMOB SRL▲ 115 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 62,7 %▲ 73,6 % | ▲ 73,6 % | 61,4 K RON | |
| 77 | 77.IMPERIAUM DESIGN S.R.L.nou | Loc. Vălenii de Munte, Oraş Vălenii de Munte, Prahova | 61,5 %— | — | — | 11,9 K RON |
| 78 | 78.DUMI SRL▼ 1 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 61,4 %▼ 5,3 % | ▼ 5,3 % | 103,7 K RON | |
| 79 | 79.MARSHALL FIRST S.R.L.▲ 26 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 61 %▲ 10,4 % | ▲ 10,4 % | 172,4 K RON | |
| 80 | 80.FAGIAM SRL▲ 136 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 59,7 %▲ 97,9 % | ▲ 97,9 % | 83,7 K RON | |
| 81 | 81.NIKITA INVEST SRL▲ 430 | Municipiul Câmpina, Prahova | 59,1 %— | — | 139 K RON | |
| 82 | 82.AVONE ESTATE S.R.L.▲ 353 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 58,8 %— | — | 69,5 K RON | |
| 83 | 83.MARSHALL INVESTMENT SRL▲ 15 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 58,6 %▲ 3,4 % | ▲ 3,4 % | 187,9 K RON | |
| 84 | 84.EVAILI FOTO OPTIC S.R.L.▲ 293 | Sat Vărbilău, Comuna Vărbilău, Prahova | 58,6 %— | — | 17,1 K RON | |
| 85 | 85.SIGFOC GARANT SRL▼ 55 | Sat Corlateşti, Comuna Berceni, Prahova | 58,5 %▼ 26 % | ▼ 26 % | 279,4 K RON | |
| 86 | 86.JTP UNITED PROPERTIES S.R.L.▲ 27 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 58,2 %▲ 10,3 % | ▲ 10,3 % | 110,9 K RON | |
| 87 | 87.AMOGO SRL▼ 3 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 58,1 %▼ 7,7 % | ▼ 7,7 % | 155,5 K RON | |
| 88 | 88.AMENABAU S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 58,1 %— | — | — | 51,1 K RON |
| 89 | 89.ANSELI IMOB SRL▼ 18 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 58 %▼ 12,3 % | ▼ 12,3 % | 278,2 K RON | |
| 90 | 90.GELIA PROD SRL▲ 22 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 57,7 %▲ 8,3 % | ▲ 8,3 % | 69,7 K RON | |
| 91 | 91.TESSCO SRL▲ 8 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 57 %▲ 0,9 % | ▲ 0,9 % | 78,2 K RON | |
| 92 | 92.ANTONIMOB CONSULTING S.R.L.▼ 43 | Sat Blejoi, Comuna Blejoi, Prahova | 57 %▼ 23,2 % | ▼ 23,2 % | 62 K RON | |
| 93 | 93.IMOBLEX INVEST S.R.L.▼ 14 | Municipiul Câmpina, Prahova | 56,4 %▼ 11,8 % | ▼ 11,8 % | 28,7 K RON | |
| 94 | 94.ROYAL IMOBILIARE CONCEPT S.R.L.▼ 74 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 55,9 %▼ 33,9 % | ▼ 33,9 % | 200 K RON | |
| 95 | 95.SOREROS SRL▲ 154 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 55,4 %▲ 123,9 % | ▲ 123,9 % | 122,4 K RON | |
| 96 | 96.ARBEIT AGENTUR RECRUTARE SRLnou | Sat Măneciu-Ungureni, Comuna Măneciu, Prahova | 55 %▲ 60 % | ▲ 60 % | 215,9 K RON | |
| 97 | 97.IONELA IMOBILIARE S.R.L.▼ 38 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 54,8 %▼ 23,2 % | ▼ 23,2 % | 167,1 K RON | |
| 98 | 98.QUADRANT NATURA HOMES S.R.L.nou | Sat Bucov, Comuna Bucov, Prahova | 54,7 %— | — | — | 1,6 mil. RON |
| 99 | 99.IMCOM SRL▲ 60 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 54,7 %▲ 28 % | ▲ 28 % | 29,5 K RON | |
| 100 | 100.RUXILUC COM SRL▲ 39 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 53,9 %▲ 15 % | ▲ 15 % | 31,4 K RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Prahova
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
384 firme · 299,4 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
66 firme · 76,8 mil. RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
32 firme · 74,1 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
186 firme · 29,7 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
46 firme · 19,2 mil. RON
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
14 firme · 10 mil. RON