Top 100 firme — Imobiliare, Prahova după marjă netă în 2013
300 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 27,2 %, iar liderul atinge 1.670,5 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.METALEUROEST SRL= | Municipiul Câmpina, Prahova | 1.670,5 %▼ 42,9 % | ▼ 42,9 % | 18,4 mil. RON | |
| 2 | 2.VIGO SVILUPPO SRL▲ 280 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 543 %— | — | 2,3 mil. RON | |
| 3 | 3.EUROIMOBILIARE CÂMPINA SRL▲ 113 | Sat Cornu de Jos, Comuna Cornu, Prahova | 177,7 %▲ 1.028,7 % | ▲ 1.028,7 % | 302 K RON | |
| 4 | 4.ROWA DANY TRAVEL AGENCY SRL▲ 216 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 115,9 %— | — | 80,6 K RON | |
| 5 | 5.MIHALPRO SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 100 %▲ 101,7 % | ▲ 101,7 % | 48,9 K RON | |
| 6 | 6.THEO SRL▲ 230 | Municipiul Câmpina, Prahova | 98 %— | — | 2,3 K RON | |
| 7 | 7.RAFF CUT STUDIO SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 97 %— | — | 2,4 K RON | |
| 8 | 8.ELITE REAL ESTATE SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 97 %— | — | 3,4 K RON | |
| 9 | 9.CRISTVAS SERV IMPEX SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 95,5 %— | — | — | 47,8 K RON |
| 10 | 10.RONROMI INVESTMENTS S.R.L.▼ 3 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 94,4 %▲ 8,1 % | ▲ 8,1 % | 155,9 K RON | |
| 11 | 11.DORADE SERV IMPEX SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 94,1 %— | — | — | 20,2 K RON |
| 12 | 12.ROBECO INVEST SRLnou | Municipiul Câmpina, Prahova | 93,1 %— | — | 10,3 K RON | |
| 13 | 13.MEGA SRLnou | Municipiul Câmpina, Prahova | 92,8 %▲ 111,9 % | ▲ 111,9 % | 13,8 K RON | |
| 14 | 14.MAYTE IMOB SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 92,4 %— | — | — | 6,1 K RON |
| 15 | 15.HOUSE CONSULTING IMOBILIARE SRL▲ 66 | Loc. Buşteni, Oraş Buşteni, Prahova | 86,6 %▲ 205,7 % | ▲ 205,7 % | 18,1 K RON | |
| 16 | 16.LUCMAR SENIOR CONST SRL▼ 10 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 85,1 %▼ 5,8 % | ▼ 5,8 % | 171,1 K RON | |
| 17 | 17.TRINITY HOLDING SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 84,5 %— | — | 25,3 K RON | |
| 18 | 18.COMUNIV SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 84,1 %— | — | 18,6 K RON | |
| 19 | 19.MATOS IMOBILIARE SRL▲ 17 | Municipiul Câmpina, Prahova | 79,7 %▲ 43,7 % | ▲ 43,7 % | 7,4 K RON | |
| 20 | 20.INTEGRAL IMOBILIARE SRL▼ 10 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 79,7 %▼ 1,8 % | ▼ 1,8 % | 1,4 K RON | |
| 21 | 21.ROXXI IMOB SRL▼ 8 | Sat Brebu Megiesesc, Comuna Brebu, Prahova | 79,3 %▲ 6,8 % | ▲ 6,8 % | 33,6 K RON | |
| 22 | 22.PURPURIU SRL▲ 80 | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 76,2 %▲ 278,4 % | ▲ 278,4 % | 9,1 K RON | |
| 23 | 23.SIEL COM SRL▲ 188 | Loc. Vălenii de Munte, Oraş Vălenii de Munte, Prahova | 74,8 %— | — | 97,5 K RON | |
| 24 | 24.PMM INVEST SRL▼ 6 | Municipiul Câmpina, Prahova | 74,3 %▲ 9,3 % | ▲ 9,3 % | 17,7 K RON | |
| 25 | 25.AGROFERMA SRLnou | Municipiul Câmpina, Prahova | 73,6 %— | — | — | 30,6 K RON |
| 26 | 26.REFINDER OFFICE INVEST SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 73,5 %— | — | — | 4,5 K RON |
| 27 | 27.BAKER SERV SRL▼ 13 | Municipiul Câmpina, Prahova | 72,3 %▼ 1,9 % | ▼ 1,9 % | 120,6 K RON | |
| 28 | 28.RUSTELION SERVICES SRLnou | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 71,1 %— | — | — | 145,9 K RON |
| 29 | 29.DUMI SRL▼ 8 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 70,2 %▲ 7,8 % | ▲ 7,8 % | 108 K RON | |
| 30 | 30.AN BLITZ CENTER SRL▲ 109 | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 70,2 %▲ 766,3 % | ▲ 766,3 % | 97,9 K RON | |
| 31 | 31.INOVATIVE INVESTMENT SRL▲ 21 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 70,2 %▲ 55,6 % | ▲ 55,6 % | 36,5 K RON | |
| 32 | 32.SAIF ELLI IMOB SRL▼ 12 | Municipiul Câmpina, Prahova | 70,1 %▲ 6,7 % | ▲ 6,7 % | 104,5 K RON | |
| 33 | 33.TIHUANA IMOBILIARE SRL= | Municipiul Ploieşti, Prahova | 69,8 %▲ 23,5 % | ▲ 23,5 % | 38,9 K RON | |
| 34 | 34.AMOGO SRL▲ 12 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 69,1 %▲ 43,7 % | ▲ 43,7 % | 112,4 K RON | |
| 35 | 35.LYFSTAR SRL▼ 6 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 67,1 %▲ 14,2 % | ▲ 14,2 % | 96,3 K RON | |
| 36 | 36.BAUCONTROL INVEST SRL▼ 21 | Sat Ariceştii Rahtivani, Comuna Ariceştii Rahtivani, Prahova | 66,5 %▼ 9,5 % | ▼ 9,5 % | 119,4 K RON | |
| 37 | 37.INTRO HOUSE SRLnou | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 65,7 %— | — | 253 RON | |
| 38 | 38.DOMINO SRL▼ 16 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 65,5 %▲ 1,8 % | ▲ 1,8 % | 119,5 K RON | |
| 39 | 39.EOL - SOL ENERGY SRLnou | Sat Tătărani, Comuna Bărcăneşti, Prahova | 64,6 %▼ 19 % | ▼ 19 % | 128,1 K RON | |
| 40 | 40.DUMEL SRL▼ 17 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 64,2 %▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | 80,7 K RON | |
| 41 | 41.SOCIETATEA DE ADMINISTRARE IMOBILIARA SI FINANCIARA - "ELLI" SRL▲ 21 | Municipiul Câmpina, Prahova | 63,2 %▲ 68,2 % | ▲ 68,2 % | 123,6 K RON | |
| 42 | 42.GIA MOTORS COM SERV SRL▼ 16 | Municipiul Câmpina, Prahova | 62,4 %▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | 129,7 K RON | |
| 43 | 43.SIGFOC GARANT SRL▼ 19 | Sat Corlateşti, Comuna Berceni, Prahova | 62,1 %▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | 120,2 K RON | |
| 44 | 44.CONIK IMOCAD SRL▲ 219 | Loc. Buşteni, Oraş Buşteni, Prahova | 61,2 %— | — | 4,7 K RON | |
| 45 | 45.SARNIA S.R.L.▲ 190 | Sat Ariceştii Rahtivani, Comuna Ariceştii Rahtivani, Prahova | 60 %— | — | 74,7 K RON | |
| 46 | 46.INDUSTRIAL TESTING SRL▲ 29 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 59,8 %▲ 96,5 % | ▲ 96,5 % | 94,9 K RON | |
| 47 | 47.LA CARUL CU VAR SRL▼ 10 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 59,6 %▲ 8 % | ▲ 8 % | 173 K RON | |
| 48 | 48.KALETEPE GÜRAL S.R.L.▲ 11 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 59,2 %▲ 49,8 % | ▲ 49,8 % | 3,2 mil. RON | |
| 49 | 49.VENIDIU IMPEX SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 58,9 %▼ 2,9 % | ▼ 2,9 % | 156,4 K RON | |
| 50 | 50.ULTIMATUM COMPANY INVEST SRL▲ 230 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 57,9 %— | — | 67,1 K RON | |
| 51 | 51.KASRO CONSULT SRL▲ 73 | Sat Păuleştii Noi, Comuna Păuleşti, Prahova | 57,5 %▲ 381,2 % | ▲ 381,2 % | 158,8 K RON | |
| 52 | 52.KAMINI PRESTSERV SRL▲ 213 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 57,3 %— | — | 2 K RON | |
| 53 | 53.PRAHOVA COM SA▼ 3 | ***localitatea negasita***, Prahova | 56,7 %▲ 22 % | ▲ 22 % | 318,7 K RON | |
| 54 | 54.MICHELLE COM SRL▲ 164 | Municipiul Câmpina, Prahova | 55,8 %— | — | 30,1 K RON | |
| 55 | 55.TOURIMPEX BERRAC SRLnou | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 54,3 %▲ 751,6 % | ▲ 751,6 % | 28,1 K RON | |
| 56 | 56.SATEMIS SRL▼ 37 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 52,6 %▼ 21,6 % | ▼ 21,6 % | 46,3 K RON | |
| 57 | 57.APIFARM SRL▲ 28 | Loc. Urlaţi, Oraş Urlaţi, Prahova | 51,1 %▲ 89 % | ▲ 89 % | 178,3 K RON | |
| 58 | 58.COSTEA ET CO ELVI SRL▼ 26 | Municipiul Câmpina, Prahova | 50,9 %▼ 11,4 % | ▼ 11,4 % | 21,3 K RON | |
| 59 | 59.RAP TV CABLU SRL▼ 16 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 50,5 %▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | 217 K RON | |
| 60 | 60.LUBE GROUP SRL▼ 29 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 50,5 %▼ 13,6 % | ▼ 13,6 % | 12,8 K RON | |
| 61 | 61.KEVLAR AUTO SRL▼ 6 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 50,4 %▲ 20,3 % | ▲ 20,3 % | 51,1 K RON | |
| 62 | 62.SC TRINIS INTERMOB SRL▲ 24 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 48,8 %▲ 83 % | ▲ 83 % | 9,3 K RON | |
| 63 | 63.IMCOM SRL▲ 38 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 46,5 %▲ 128,3 % | ▲ 128,3 % | 61,5 K RON | |
| 64 | 64.ARC IMOBILIARE INVEST SRL▲ 6 | Sat Stoeneşti, Comuna Ariceştii Rahtivani, Prahova | 46 %▲ 42,2 % | ▲ 42,2 % | 121,7 K RON | |
| 65 | 65.ATU PROESTATE SRLnou | Oraş Breaza, Prahova | 46 %— | — | — | 12,1 K RON |
| 66 | 66.PO - LARI AMP SRL▼ 8 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 44,3 %▲ 10,5 % | ▲ 10,5 % | 221,8 K RON | |
| 67 | 67.ZORILE INVEST SRL▲ 58 | Loc. Plopeni, Oraş Plopeni, Prahova | 44,1 %▲ 286,9 % | ▲ 286,9 % | 28,1 K RON | |
| 68 | 68.PARADISUL FEMEILOR IMPORT EXPORT SRL▲ 59 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 43,5 %▲ 292,3 % | ▲ 292,3 % | 23,1 K RON | |
| 69 | 69.RAPP PAUL SRL▼ 34 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 43,4 %▼ 22,4 % | ▼ 22,4 % | 160,6 K RON | |
| 70 | 70.CLEOME INVEST SRL▲ 26 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 42,6 %▲ 89,5 % | ▲ 89,5 % | 17,5 K RON | |
| 71 | 71.GRAFICA SA▼ 10 | Municipiul Câmpina, Prahova | 41,7 %▲ 10 % | ▲ 10 % | 32,1 K RON | |
| 72 | 72.ANETTE DESIGN SRL▲ 42 | Sat Bucov, Comuna Bucov, Prahova | 41,3 %▲ 161,2 % | ▲ 161,2 % | 106 K RON | |
| 73 | 73.STATE LUCKY SLOT SRLnou | Sat Strejnicu, Comuna Târgşoru Vechi, Prahova | 41,1 %— | — | — | 7,2 K RON |
| 74 | 74.FIELDOFF DEVELOPERS SRL▼ 23 | Loc. Boldeşti-Scăeni, Oraş Boldeşti-Scăeni, Prahova | 40,2 %▼ 11,2 % | ▼ 11,2 % | 17,3 K RON | |
| 75 | 75.CANADIAN - GERMAN INVESTMENT SRL▲ 182 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 39,5 %— | — | 170,2 K RON | |
| 76 | 76.VAMET IMOBCONS IMPEX SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 38,6 %— | — | — | 35,6 K RON |
| 77 | 77.XIDIA NEO SRL▼ 61 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 38,1 %▼ 44,4 % | ▼ 44,4 % | 80,3 K RON | |
| 78 | 78.SMALL GARDEN SRL▼ 12 | Sat Teşila, Comuna Valea Doftanei, Prahova | 37,8 %▲ 4,3 % | ▲ 4,3 % | 118,3 K RON | |
| 79 | 79.INDAL SRL= | Municipiul Ploieşti, Prahova | 35,9 %▲ 21,1 % | ▲ 21,1 % | 47,7 K RON | |
| 80 | 80.MALI MANOLE SRL▲ 127 | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 35,5 %— | — | 13,4 K RON | |
| 81 | 81.ZANY INVEST SRL▼ 42 | Municipiul Câmpina, Prahova | 35,5 %▼ 34,2 % | ▼ 34,2 % | 1,5 K RON | |
| 82 | 82.PROFESIONAL PETRO OFFICE SRL▼ 41 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Prahova | 35 %▼ 33,4 % | ▼ 33,4 % | 259,7 K RON | |
| 83 | 83.CESACOM SERV SRL▼ 45 | Loc. Buşteni, Oraş Buşteni, Prahova | 34,8 %▼ 36,8 % | ▼ 36,8 % | 7,4 K RON | |
| 84 | 84.PROFIL-FARM SRL▲ 24 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 34,8 %▲ 89,6 % | ▲ 89,6 % | 68,7 K RON | |
| 85 | 85.APOLLO FLORI SRL▲ 52 | Municipiul Câmpina, Prahova | 34,3 %▲ 316,5 % | ▲ 316,5 % | 20,4 K RON | |
| 86 | 86.TOMETIS SRL▲ 79 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 32,2 %▲ 2.456,4 % | ▲ 2.456,4 % | 229 RON | |
| 87 | 87.ADGIDA COM SRL▲ 106 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 32,1 %— | — | 9,3 K RON | |
| 88 | 88.CBAR VALEA PRAHOVEI REAL ESTATE SRL▲ 12 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 31,9 %▲ 52,8 % | ▲ 52,8 % | 9,5 K RON | |
| 89 | 89.BANTHEA COM SRL▼ 33 | Sat Păuleştii Noi, Comuna Păuleşti, Prahova | 31,7 %▼ 23,6 % | ▼ 23,6 % | 143,6 K RON | |
| 90 | 90.DEKOMTE DE TEMPLE IMOBILIARE SRL▲ 45 | Sat Ariceştii Rahtivani, Comuna Ariceştii Rahtivani, Prahova | 31,3 %▲ 265,5 % | ▲ 265,5 % | 30 K RON | |
| 91 | 91.NICOL 2001 SRL▼ 49 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 30,7 %▼ 41,1 % | ▼ 41,1 % | 64,5 K RON | |
| 92 | 92.LIDO M & C SRL▼ 25 | Municipiul Câmpina, Prahova | 30,5 %▼ 15,5 % | ▼ 15,5 % | 60,8 K RON | |
| 93 | 93.SERPO PROD IMPEX SRL▼ 13 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 29,9 %▲ 5,4 % | ▲ 5,4 % | 618,9 K RON | |
| 94 | 94.FOROFFICE SRL▼ 40 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 29,4 %▼ 32,6 % | ▼ 32,6 % | 826,1 K RON | |
| 95 | 95.SAFA TRADING SRL▼ 30 | Comuna Măneciu, Prahova | 28,7 %▼ 21,5 % | ▼ 21,5 % | 100,7 K RON | |
| 96 | 96.T.A.R.A.-COM "SOIMUL" S.R.L.▼ 19 | Sat Telega, Comuna Telega, Prahova | 28,4 %▼ 5,6 % | ▼ 5,6 % | 115,6 K RON | |
| 97 | 97.COPALNIC TEOMAR SRLnou | Sat Teşila, Comuna Valea Doftanei, Prahova | 28,3 %— | — | — | 2,4 K RON |
| 98 | 98.SOLAR SA▼ 10 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 28,3 %▲ 6,8 % | ▲ 6,8 % | 211,1 K RON | |
| 99 | 99.MANTA EVAL CONSULTING SRL▼ 52 | Sat Măgureni, Comuna Măgureni, Prahova | 28,1 %▼ 41,1 % | ▼ 41,1 % | 35,3 K RON | |
| 100 | 100.DIBO INDUSTRIAL PARK S.R.L.▼ 29 | Sat Negoieşti, Comuna Brazi, Prahova | 27,2 %▼ 14,2 % | ▼ 14,2 % | 1,5 mil. RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Prahova
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
384 firme · 299,4 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
66 firme · 76,8 mil. RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
32 firme · 74,1 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
186 firme · 29,7 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
46 firme · 19,2 mil. RON
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
14 firme · 10 mil. RON