Top 100 firme — Imobiliare, Prahova după marjă netă în 2015
318 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 36,8 %, iar liderul atinge 5.780,1 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.LEEANN INVEST SRL▲ 276 | Municipiul Câmpina, Prahova | 5.780,1 %— | — | 23,2 K RON | |
| 2 | 2.METALEUROEST SRL▼ 1 | Municipiul Câmpina, Prahova | 4.314,5 %▲ 277,6 % | ▲ 277,6 % | 46,9 mil. RON | |
| 3 | 3.GIMENEZ SRL▲ 291 | Sat Vâlcăneşti, Comuna Vâlcăneşti, Prahova | 2.668,9 %— | — | 93 K RON | |
| 4 | 4.LOCAL SRL▲ 286 | Sat Stănceşti, Comuna Târgşoru Vechi, Prahova | 775,1 %— | — | 119,3 K RON | |
| 5 | 5.BAUCONTROL INVEST SRL▼ 3 | Sat Ariceştii Rahtivani, Comuna Ariceştii Rahtivani, Prahova | 434,3 %▼ 51 % | ▼ 51 % | 40,4 K RON | |
| 6 | 6.CARPAŢI SINAIA SA▲ 280 | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 429,3 %— | — | 7,8 mil. RON | |
| 7 | 7.BAKER SERV SRL▲ 25 | Municipiul Câmpina, Prahova | 264,5 %▲ 282,9 % | ▲ 282,9 % | 276,7 K RON | |
| 8 | 8.TDD ASSETS SRL▲ 205 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 232,3 %— | — | 2,3 mil. RON | |
| 9 | 9.AVEDISIS PAN SRL▲ 239 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 136,1 %— | — | 228,1 K RON | |
| 10 | 10.ELIXIR FARM SRL▼ 6 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 96,5 %▼ 60,9 % | ▼ 60,9 % | 128,7 K RON | |
| 11 | 11.CYPRESS HILL SRL▲ 6 | Sat Păuleştii Noi, Comuna Păuleşti, Prahova | 95,9 %▲ 5,5 % | ▲ 5,5 % | 33,2 K RON | |
| 12 | 12.INTEGRAL IMOBILIARE SRL▲ 2 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 95,1 %▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | 9,5 K RON | |
| 13 | 13.DORADE SERV IMPEX SRL= | Municipiul Ploieşti, Prahova | 95,1 %▼ 0,4 % | ▼ 0,4 % | 47,3 K RON | |
| 14 | 14.PROPERTY APPRAISAL TEAM SRL▲ 46 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 93,2 %▲ 98,3 % | ▲ 98,3 % | 79,3 K RON | |
| 15 | 15.BARBYFLOR GRUP SRLnou | Sat Olari, Comuna Olari, Prahova | 92 %— | — | 690 RON | |
| 16 | 16.POS AUTO INVEST SRL= | Municipiul Ploieşti, Prahova | 90,7 %▼ 2,8 % | ▼ 2,8 % | 107,8 K RON | |
| 17 | 17.CACTUS COMIMPEX SRL▲ 2 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 90,5 %▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | 101,8 K RON | |
| 18 | 18.BAKER PRESTĂRI SERVICII SRLnou | Municipiul Câmpina, Prahova | 89,7 %— | — | — | 86 K RON |
| 19 | 19.MEGAFIT CONTROL SRLnou | Loc. Vălenii de Munte, Oraş Vălenii de Munte, Prahova | 84,4 %— | — | — | 184,1 K RON |
| 20 | 20.DADIADA KARIS PRESTĂRI SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 84,3 %— | — | — | 16,7 K RON |
| 21 | 21.EVAL CONSULTING SRL▲ 18 | Municipiul Câmpina, Prahova | 84 %▲ 39,9 % | ▲ 39,9 % | 64,4 K RON | |
| 22 | 22.COMAUR TECH S.R.L.nou | Sat Mehedinţa, Comuna Podenii Noi, Prahova | 84 %— | — | — | 28,2 K RON |
| 23 | 23.COTALI & EDUARD SRL▲ 50 | Municipiul Câmpina, Prahova | 83,9 %▲ 98,6 % | ▲ 98,6 % | 19,2 K RON | |
| 24 | 24.TAG CONS INVESTIMENTO SRLnou | Sat Bucov, Comuna Bucov, Prahova | 83,4 %— | — | — | 28 K RON |
| 25 | 25.AGENMOB SRL▲ 8 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 83 %▲ 26,5 % | ▲ 26,5 % | 18,1 K RON | |
| 26 | 26.PROVALOR SOLUTIONS SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 82,3 %— | — | — | 27,2 K RON |
| 27 | 27.PURPURIU SRL▼ 9 | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 80,8 %▼ 10,5 % | ▼ 10,5 % | 8,1 K RON | |
| 28 | 28.PMM INVEST SRL▼ 5 | Municipiul Câmpina, Prahova | 78,8 %▲ 3,9 % | ▲ 3,9 % | 18,9 K RON | |
| 29 | 29.BARTSERV SOLUTIONS SRLnou | Oraş Breaza, Prahova | 77,7 %— | — | — | 63 K RON |
| 30 | 30.RUSTELION SERVICES SRL▲ 99 | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 77,6 %▲ 406 % | ▲ 406 % | 223,7 K RON | |
| 31 | 31.AN BLITZ CENTER SRL▼ 7 | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 77,4 %▲ 2,1 % | ▲ 2,1 % | 118 K RON | |
| 32 | 32.FERUCCIO COM SRL▲ 17 | Sat Tătărani, Comuna Bărcăneşti, Prahova | 76,1 %▲ 40,9 % | ▲ 40,9 % | 1,4 mil. RON | |
| 33 | 33.CONIK IMOCAD SRL▲ 88 | Loc. Buşteni, Oraş Buşteni, Prahova | 75,8 %▲ 319,8 % | ▲ 319,8 % | 9,9 K RON | |
| 34 | 34.INOVATIVE INVESTMENT SRL▼ 13 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 74 %▼ 14,1 % | ▼ 14,1 % | 39,2 K RON | |
| 35 | 35.RELAX HOUSE IMOB SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 73,9 %— | — | — | 49,6 K RON |
| 36 | 36.KASRO CONSULT SRL▲ 20 | Sat Păuleştii Noi, Comuna Păuleşti, Prahova | 73,3 %▲ 46,9 % | ▲ 46,9 % | 200,7 K RON | |
| 37 | 37.KARAHAN MARDAF SRL▲ 48 | Sat Ploieştiori, Comuna Blejoi, Prahova | 72,3 %▲ 109,3 % | ▲ 109,3 % | 22,4 K RON | |
| 38 | 38.DUMEL SRL▼ 2 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 70,9 %▲ 10,9 % | ▲ 10,9 % | 83,4 K RON | |
| 39 | 39.PLAUR SRL▲ 60 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 70,5 %▲ 150,8 % | ▲ 150,8 % | 22,8 K RON | |
| 40 | 40.DUMI SRL▼ 10 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 70,2 %▼ 3,6 % | ▼ 3,6 % | 102,8 K RON | |
| 41 | 41.GEOCOR TERA IMOB SRL▼ 19 | Loc. Mizil, Oraş Mizil, Prahova | 68,8 %▼ 18,7 % | ▼ 18,7 % | 128,4 K RON | |
| 42 | 42.PROFIL-FARM SRL▲ 22 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 68,7 %▲ 50,1 % | ▲ 50,1 % | 125,8 K RON | |
| 43 | 43.CAFROM IMPEX SRL▲ 12 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 68,3 %▲ 35,8 % | ▲ 35,8 % | 7,3 K RON | |
| 44 | 44.SAIF ELLI IMOB SRL▼ 15 | Municipiul Câmpina, Prahova | 67,4 %▼ 7,7 % | ▼ 7,7 % | 124,7 K RON | |
| 45 | 45.DATIMOB TEO IMPEX SRLnou | Loc. Mizil, Oraş Mizil, Prahova | 66 %— | — | — | 118,8 K RON |
| 46 | 46.ROANDY COMPANY SRL▲ 57 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 65,4 %▲ 159,5 % | ▲ 159,5 % | 34,2 K RON | |
| 47 | 47.SWIFT DEVELOPERS SRL▲ 202 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 65,2 %— | — | 87,4 K RON | |
| 48 | 48.FINADA CONSULT SRLnou | Municipiul Câmpina, Prahova | 65,1 %— | — | 31,5 K RON | |
| 49 | 49.RALF RESIDENCE EVENTS SRL▲ 48 | Sat Cornu de Jos, Comuna Cornu, Prahova | 63,3 %▲ 122,9 % | ▲ 122,9 % | 48,6 K RON | |
| 50 | 50.LYFSTAR SRL▼ 24 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 62,5 %▼ 15,6 % | ▼ 15,6 % | 71,8 K RON | |
| 51 | 51.TOURIMPEX BERRAC SRL▼ 10 | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 61,4 %▲ 6,4 % | ▲ 6,4 % | 56,9 K RON | |
| 52 | 52.SIGFOC GARANT SRL▼ 10 | Sat Corlateşti, Comuna Berceni, Prahova | 59,4 %▲ 3,1 % | ▲ 3,1 % | 128,1 K RON | |
| 53 | 53.COSTEA ET CO ELVI SRL▼ 10 | Municipiul Câmpina, Prahova | 59,4 %▲ 4,1 % | ▲ 4,1 % | 25,4 K RON | |
| 54 | 54.SESIN SERV SRL▲ 5 | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 59 %▲ 24,2 % | ▲ 24,2 % | 17,9 K RON | |
| 55 | 55.CAPELLA IMPEX SRL▲ 192 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 58,7 %— | — | 29 K RON | |
| 56 | 56.SPRITZBETON CONSULTING SRLnou | Sat Corlateşti, Comuna Berceni, Prahova | 58,5 %— | — | — | 124,3 K RON |
| 57 | 57.REDALIS IMPEX SRL▲ 188 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 58,3 %— | — | 111,4 K RON | |
| 58 | 58.SANDINA ELE CONSULTING SRL▲ 89 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 57,6 %▲ 575,5 % | ▲ 575,5 % | 46,5 K RON | |
| 59 | 59.MATOS IMOBILIARE SRL▼ 31 | Municipiul Câmpina, Prahova | 56,8 %▼ 22,8 % | ▼ 22,8 % | 31,2 K RON | |
| 60 | 60.MIRACOS MILIONEURO SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 55,9 %— | — | — | 60,5 K RON |
| 61 | 61.DOMINO SRL▼ 27 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 55,7 %▼ 13,8 % | ▼ 13,8 % | 108,5 K RON | |
| 62 | 62.VENIDIU IMPEX SRL▼ 1 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 54,4 %▲ 17,6 % | ▲ 17,6 % | 149,9 K RON | |
| 63 | 63.MONTEXPERT IMOBILIAR SRL▲ 2 | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 54,4 %▲ 19,8 % | ▲ 19,8 % | 110,5 K RON | |
| 64 | 64.ONITROM IMOBILIARE SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 54,1 %— | — | — | 76 K RON |
| 65 | 65.AGROLI SHOPS DISTRIBUTION SRL▼ 19 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 54 %▼ 2,3 % | ▼ 2,3 % | 107,2 K RON | |
| 66 | 66.APOLLO FLORI SRL▼ 8 | Municipiul Câmpina, Prahova | 53,4 %▲ 7,6 % | ▲ 7,6 % | 28,7 K RON | |
| 67 | 67.AGRILAND SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 53,1 %▲ 9 % | ▲ 9 % | 66,4 K RON | |
| 68 | 68.ARC IMOBILIARE INVEST SRL▼ 17 | Sat Stoeneşti, Comuna Ariceştii Rahtivani, Prahova | 51,8 %▼ 2,5 % | ▼ 2,5 % | 137,7 K RON | |
| 69 | 69.ROYAL ESTATE IMOBILIARE SRLnou | Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Prahova | 50,8 %— | — | — | 3,4 K RON |
| 70 | 70.KALETEPE GÜRAL S.R.L.▼ 23 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 49,4 %▼ 10,1 % | ▼ 10,1 % | 2,8 mil. RON | |
| 71 | 71.FIELDOFF DEVELOPERS SRL▼ 2 | Loc. Boldeşti-Scăeni, Oraş Boldeşti-Scăeni, Prahova | 49,1 %▲ 12,6 % | ▲ 12,6 % | 23,4 K RON | |
| 72 | 72.SPIGCOM SRL▲ 59 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 48,8 %▲ 246,8 % | ▲ 246,8 % | 94,4 K RON | |
| 73 | 73.PROFESIONAL PETRO OFFICE SRL▲ 5 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Prahova | 47,9 %▲ 24,9 % | ▲ 24,9 % | 447 K RON | |
| 74 | 74.REAL ESTATE PROPERTIES MANAGEMENT CONSULT SRL▼ 6 | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 47,8 %▲ 8,7 % | ▲ 8,7 % | 174,7 K RON | |
| 75 | 75.RETAIL RECRUITMENT & CONSULTING SRLnou | Sat Cocorăştii Caplii, Comuna Măgureni, Prahova | 47,3 %— | — | — | 13,4 K RON |
| 76 | 76.SMALL GARDEN SRL▼ 23 | Sat Teşila, Comuna Valea Doftanei, Prahova | 47,3 %▼ 7,7 % | ▼ 7,7 % | 131,1 K RON | |
| 77 | 77.ELCOTUR SRL▲ 13 | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 46,1 %▲ 40,8 % | ▲ 40,8 % | 83,5 K RON | |
| 78 | 78.RAPP PAUL SRL▼ 15 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 44,3 %▼ 3,7 % | ▼ 3,7 % | 166,8 K RON | |
| 79 | 79.DELPI HOUSE IMOB SRL▼ 5 | Loc. Mizil, Oraş Mizil, Prahova | 44,1 %▲ 5,8 % | ▲ 5,8 % | 6,1 K RON | |
| 80 | 80.MICHELLE COM SRL▼ 36 | Municipiul Câmpina, Prahova | 44 %▼ 22,7 % | ▼ 22,7 % | 21,5 K RON | |
| 81 | 81.GIA MOTORS COM SERV SRL▼ 9 | Municipiul Câmpina, Prahova | 43,7 %▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | 122,8 K RON | |
| 82 | 82.OVISAN CONSULTING SRL▲ 84 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 42,5 %▲ 1.194,8 % | ▲ 1.194,8 % | 37,1 K RON | |
| 83 | 83.GAT CONSULT SRL▼ 29 | Sat Ploieştiori, Comuna Blejoi, Prahova | 42,4 %▼ 16,4 % | ▼ 16,4 % | 41,7 K RON | |
| 84 | 84.ERACO EXPERT INVEST SRL▲ 152 | Sat Telega, Comuna Telega, Prahova | 42,3 %— | — | 2,4 K RON | |
| 85 | 85.ROBECO INVEST SRL▼ 60 | Municipiul Câmpina, Prahova | 42,3 %▼ 44 % | ▼ 44 % | 20 K RON | |
| 86 | 86.DIBO INDUSTRIAL PARK S.R.L.▼ 3 | Sat Negoieşti, Comuna Brazi, Prahova | 41,7 %▲ 13,2 % | ▲ 13,2 % | 2,9 mil. RON | |
| 87 | 87.ALTHAEA SRL▲ 127 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 41,1 %— | — | 19,9 K RON | |
| 88 | 88.SOCIETATEA DE ADMINISTRARE IMOBILIARA SI FINANCIARA - "ELLI" SRL▼ 36 | Municipiul Câmpina, Prahova | 40,1 %▼ 24 % | ▼ 24 % | 64,3 K RON | |
| 89 | 89.PO - LARI AMP SRL▼ 12 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 39 %▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | 201,2 K RON | |
| 90 | 90.COPALNIC TEOMAR SRL▼ 28 | Sat Teşila, Comuna Valea Doftanei, Prahova | 38,7 %▼ 16,4 % | ▼ 16,4 % | 45,9 K RON | |
| 91 | 91.GIORGISIMOB SERV SRL▲ 21 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 38,7 %▲ 77,5 % | ▲ 77,5 % | 233 K RON | |
| 92 | 92.ACTIVE T&S INVEST SRLnou | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 38,3 %— | — | — | 5,8 K RON |
| 93 | 93.BRINITY ACTIV SRL▲ 140 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 38 %— | — | 250,7 K RON | |
| 94 | 94.FOROFFICE SRL▼ 13 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 38 %▲ 1,3 % | ▲ 1,3 % | 962,9 K RON | |
| 95 | 95.MIHALPRO SRL▼ 86 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 37,5 %▼ 61,4 % | ▼ 61,4 % | 18,9 K RON | |
| 96 | 96.BANDENMARKT ROMANIA SRL▲ 11 | Sat Blejoi, Comuna Blejoi, Prahova | 37,1 %▲ 51,5 % | ▲ 51,5 % | 39,5 K RON | |
| 97 | 97.PROTIMA SERV SRL▲ 118 | Sat Brazii de Sus, Comuna Brazi, Prahova | 37,1 %— | — | 103,3 K RON | |
| 98 | 98.KARL RODINVEST SRL▼ 31 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 37,1 %▼ 16,3 % | ▼ 16,3 % | 72,1 K RON | |
| 99 | 99.EOL - SOL ENERGY SRL▼ 92 | Sat Tătărani, Comuna Bărcăneşti, Prahova | 37,1 %▼ 62,3 % | ▼ 62,3 % | 72,7 K RON | |
| 100 | 100.DELUGY PROFESSIONAL SERV SRL▲ 146 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 36,8 %— | — | 5,8 K RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Prahova
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
384 firme · 299,4 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
66 firme · 76,8 mil. RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
32 firme · 74,1 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
186 firme · 29,7 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
46 firme · 19,2 mil. RON
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
14 firme · 10 mil. RON