Top 100 firme — Imobiliare, Prahova după marjă netă în 2016
330 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 43,1 %, iar liderul atinge 8.566,2 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.COMAN SPORT CLUB SRL▲ 308 | Loc. Plopeni, Oraş Plopeni, Prahova | 8.566,2 %— | — | 18,8 K RON | |
| 2 | 2.TREI BRAZI 94 SRL▲ 187 | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 557,5 %▲ 10.918,2 % | ▲ 10.918,2 % | 226,1 K RON | |
| 3 | 3.BAUCONTROL INVEST SRL▲ 2 | Sat Ariceştii Rahtivani, Comuna Ariceştii Rahtivani, Prahova | 418,4 %▼ 3,7 % | ▼ 3,7 % | 41 K RON | |
| 4 | 4.GIORGISIMOB SERV SRL▲ 87 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 252,8 %▲ 553,9 % | ▲ 553,9 % | 1,1 mil. RON | |
| 5 | 5.GENESY IMOBILIAR SRL▲ 221 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 244,8 %— | — | 398,6 K RON | |
| 6 | 6.INTRANET SRL▲ 216 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 168,1 %— | — | 136,7 K RON | |
| 7 | 7.PROVALOR SOLUTIONS SRL▲ 19 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 148,1 %▲ 80 % | ▲ 80 % | 196,7 K RON | |
| 8 | 8.SMALL GARDEN SRL▲ 68 | Sat Teşila, Comuna Valea Doftanei, Prahova | 136,5 %▲ 188,6 % | ▲ 188,6 % | 356,5 K RON | |
| 9 | 9.NEXXT IMMOB SRL▲ 160 | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 110,3 %▲ 1.102,7 % | ▲ 1.102,7 % | 239,5 K RON | |
| 10 | 10.EVIBEL COM SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 108,8 %▲ 12,2 % | ▲ 12,2 % | 9,8 K RON | |
| 11 | 11.BAYSOLAR SRLnou | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 97,4 %▲ 2.217,9 % | ▲ 2.217,9 % | 240,5 K RON | |
| 12 | 12.SPORTMAN PLAY SERV SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 97 %— | — | — | 6,4 K RON |
| 13 | 13.ALCRIIMOB SOLUTIONS SRL▲ 101 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 97 %▲ 213,2 % | ▲ 213,2 % | 383 RON | |
| 14 | 14.MONTEXPERT INVEST CONSTRUCT SRLnou | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 96,7 %— | — | — | 200,2 K RON |
| 15 | 15.OPC EUROINVEST TEAM S.R.L.nou | Sat Pantazi, Comuna Valea Călugărească, Prahova | 96,7 %— | — | — | 8,5 K RON |
| 16 | 16.COMFIN MG SERVICII SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 96,6 %— | — | — | 46,2 K RON |
| 17 | 17.DORADE SERV IMPEX SRL▼ 4 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 96,3 %▲ 1,3 % | ▲ 1,3 % | 72,5 K RON | |
| 18 | 18.POS AUTO INVEST SRL▼ 2 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 94 %▲ 3,7 % | ▲ 3,7 % | 120,3 K RON | |
| 19 | 19.INTEGRAL IMOBILIARE SRL▼ 7 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 93,9 %▼ 1,3 % | ▼ 1,3 % | 5,9 K RON | |
| 20 | 20.RONROMI INVESTMENTS S.R.L.▲ 242 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 91,9 %— | — | 178 K RON | |
| 21 | 21.EVAL CONSULTING SRL= | Municipiul Câmpina, Prahova | 88,9 %▲ 5,9 % | ▲ 5,9 % | 77,3 K RON | |
| 22 | 22.BAKER PRESTĂRI SERVICII SRL▼ 4 | Municipiul Câmpina, Prahova | 88,8 %▼ 1 % | ▼ 1 % | 221,5 K RON | |
| 23 | 23.CACTUS COMIMPEX SRL▼ 6 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 88,4 %▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | 100,7 K RON | |
| 24 | 24.ELIXIR FARM SRL▼ 14 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 88,4 %▼ 8,4 % | ▼ 8,4 % | 119,1 K RON | |
| 25 | 25.TRINITY HOLDING SRL▲ 169 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 86,9 %▲ 2.046,4 % | ▲ 2.046,4 % | 21,6 K RON | |
| 26 | 26.HAPPYMOB REAL ESTATE SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 81,9 %— | — | — | 12,5 K RON |
| 27 | 27.PROPERTY APPRAISAL TEAM SRL▼ 13 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 80,5 %▼ 13,6 % | ▼ 13,6 % | 114,9 K RON | |
| 28 | 28.ALLIMOB REAL ESTATE CONSULT S.R.L.▲ 160 | Sat Homorâciu, Comuna Izvoarele, Prahova | 80,2 %▲ 1.328,7 % | ▲ 1.328,7 % | 20,3 K RON | |
| 29 | 29.MARSHALL INVESTMENT SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 80 %— | — | — | 148,1 K RON |
| 30 | 30.RIVIERA GREEN SRL▲ 237 | Municipiul Câmpina, Prahova | 78,7 %— | — | 286,9 K RON | |
| 31 | 31.CYPRESS HILL SRL▼ 20 | Sat Păuleştii Noi, Comuna Păuleşti, Prahova | 77,3 %▼ 19,4 % | ▼ 19,4 % | 11,7 K RON | |
| 32 | 32.COMAUR TECH S.R.L.▼ 10 | Sat Mehedinţa, Comuna Podenii Noi, Prahova | 76,8 %▼ 8,6 % | ▼ 8,6 % | 65,1 K RON | |
| 33 | 33.PMM INVEST SRL▼ 5 | Municipiul Câmpina, Prahova | 76,3 %▼ 3,2 % | ▼ 3,2 % | 15,6 K RON | |
| 34 | 34.AN BLITZ CENTER SRL▼ 3 | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 75,5 %▼ 2,4 % | ▼ 2,4 % | 116,4 K RON | |
| 35 | 35.RUSTELION SERVICES SRL▼ 5 | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 74,7 %▼ 3,7 % | ▼ 3,7 % | 187,7 K RON | |
| 36 | 36.AGENMOB SRL▼ 11 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 74,3 %▼ 10,5 % | ▼ 10,5 % | 3,8 K RON | |
| 37 | 37.ADGIDA COM SRL▲ 111 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 73,3 %▲ 329 % | ▲ 329 % | 19,6 K RON | |
| 38 | 38.QT TOPALU SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 72,8 %— | — | — | 183,1 K RON |
| 39 | 39.DUMI SRL▲ 1 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 72,6 %▲ 3,3 % | ▲ 3,3 % | 113 K RON | |
| 40 | 40.KASRO CONSULT SRL▼ 4 | Sat Păuleştii Noi, Comuna Păuleşti, Prahova | 72,2 %▼ 1,6 % | ▼ 1,6 % | 188,5 K RON | |
| 41 | 41.REDALIS IMPEX SRL▲ 16 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 71,5 %▲ 22,7 % | ▲ 22,7 % | 149,9 K RON | |
| 42 | 42.ELYON INTERPREST SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 71,5 %— | — | 108,9 K RON | |
| 43 | 43.NIKO PLUS PROD SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 71,3 %— | — | 10,3 K RON | |
| 44 | 44.BOG EXPERT SRL▲ 63 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 70,6 %▲ 112,5 % | ▲ 112,5 % | 120,5 K RON | |
| 45 | 45.SCANRO CONSULT SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 70,5 %— | — | 10,4 K RON | |
| 46 | 46.PROFIL-FARM SRL▼ 4 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 70,5 %▲ 2,6 % | ▲ 2,6 % | 126,3 K RON | |
| 47 | 47.DUMEL SRL▼ 9 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 70,4 %▼ 0,7 % | ▼ 0,7 % | 89,6 K RON | |
| 48 | 48.SAIF ELLI IMOB SRL▼ 4 | Municipiul Câmpina, Prahova | 69,2 %▲ 2,6 % | ▲ 2,6 % | 121,5 K RON | |
| 49 | 49.ILIMAD INTERSERV SRLnou | Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Prahova | 68,7 %— | — | — | 44 K RON |
| 50 | 50.DOMINO SRL▲ 11 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 67,9 %▲ 21,9 % | ▲ 21,9 % | 132,9 K RON | |
| 51 | 51.TOURIMPEX BERRAC SRL= | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 67,7 %▲ 10,2 % | ▲ 10,2 % | 95,6 K RON | |
| 52 | 52.SIGFOC GARANT SRL= | Sat Corlateşti, Comuna Berceni, Prahova | 67,6 %▲ 13,7 % | ▲ 13,7 % | 147,5 K RON | |
| 53 | 53.GEOCOR TERA IMOB SRL▼ 12 | Loc. Mizil, Oraş Mizil, Prahova | 67,1 %▼ 2,5 % | ▼ 2,5 % | 117,9 K RON | |
| 54 | 54.FERUCCIO COM SRL▼ 22 | Sat Tătărani, Comuna Bărcăneşti, Prahova | 67 %▼ 12 % | ▼ 12 % | 1,1 mil. RON | |
| 55 | 55.EDEN DEVELOPMENT SRL▲ 246 | Sat Fânari, Comuna Gorgota, Prahova | 65,7 %— | — | 10,4 K RON | |
| 56 | 56.EUROLET REALINVEST SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 65,4 %— | — | — | 85,2 K RON |
| 57 | 57.REAL ESTATE PROPERTIES MANAGEMENT CONSULT SRL▲ 17 | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 64,2 %▲ 34,4 % | ▲ 34,4 % | 227,6 K RON | |
| 58 | 58.RALF RESIDENCE EVENTS SRL▼ 9 | Sat Cornu de Jos, Comuna Cornu, Prahova | 64 %▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | 87,1 K RON | |
| 59 | 59.DUMIO SERVPREST S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 63,7 %— | — | — | 137,9 K RON |
| 60 | 60.PRIVENT CONSULTING SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 63,7 %— | — | — | 72,5 K RON |
| 61 | 61.COTALI & EDUARD SRL▼ 38 | Municipiul Câmpina, Prahova | 63,3 %▼ 24,5 % | ▼ 24,5 % | 21,9 K RON | |
| 62 | 62.HYPERION INVEST S.R.L.nou | Sat Blejoi, Comuna Blejoi, Prahova | 63,3 %— | — | — | 3,2 K RON |
| 63 | 63.VENIDIU IMPEX SRL▼ 1 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 63,1 %▲ 15,9 % | ▲ 15,9 % | 145,4 K RON | |
| 64 | 64.FIELDOFF DEVELOPERS SRL▲ 7 | Loc. Boldeşti-Scăeni, Oraş Boldeşti-Scăeni, Prahova | 62,4 %▲ 27,1 % | ▲ 27,1 % | 39,8 K RON | |
| 65 | 65.IMCOM SRL▲ 94 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 62,3 %▲ 384,5 % | ▲ 384,5 % | 85,1 K RON | |
| 66 | 66.LUBE GROUP SRL▲ 40 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 61,1 %▲ 82,2 % | ▲ 82,2 % | 9,5 K RON | |
| 67 | 67.MIRVA IMOBILIARE SRL▲ 55 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 61 %▲ 119,1 % | ▲ 119,1 % | 47,4 K RON | |
| 68 | 68.RAPP PAUL SRL▲ 10 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 60,7 %▲ 37,2 % | ▲ 37,2 % | 234,6 K RON | |
| 69 | 69.CANADIAN - GERMAN INVESTMENT SRL▲ 127 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 60,4 %▲ 1.413,8 % | ▲ 1.413,8 % | 479,3 K RON | |
| 70 | 70.DADIADA KARIS PRESTĂRI SRL▼ 50 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 60,4 %▼ 28,4 % | ▼ 28,4 % | 25,7 K RON | |
| 71 | 71.GIA MOTORS COM SERV SRL▲ 10 | Municipiul Câmpina, Prahova | 58,9 %▲ 34,8 % | ▲ 34,8 % | 152 K RON | |
| 72 | 72.COSTEA ET CO ELVI SRL▼ 19 | Municipiul Câmpina, Prahova | 58,8 %▼ 1 % | ▼ 1 % | 24 K RON | |
| 73 | 73.EXCLUSIVE BUYER SERVICES SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 58,3 %— | — | — | 114,6 K RON |
| 74 | 74.BIBAGRO PREST SERVICES SRLnou | Loc. Mizil, Oraş Mizil, Prahova | 58,2 %— | — | — | 1,2 K RON |
| 75 | 75.DATIMOB TEO IMPEX SRL▼ 30 | Loc. Mizil, Oraş Mizil, Prahova | 57,5 %▼ 12,9 % | ▼ 12,9 % | 124,7 K RON | |
| 76 | 76.LYFSTAR SRL▼ 26 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 57 %▼ 8,9 % | ▼ 8,9 % | 60,8 K RON | |
| 77 | 77.APOLLO FLORI SRL▼ 11 | Municipiul Câmpina, Prahova | 56,1 %▲ 5,2 % | ▲ 5,2 % | 30,7 K RON | |
| 78 | 78.KALETEPE GÜRAL S.R.L.▼ 8 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 55,9 %▲ 13,2 % | ▲ 13,2 % | 3,2 mil. RON | |
| 79 | 79.JUST WIN STRATEGY SRL▲ 219 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 55,7 %— | — | 5,8 K RON | |
| 80 | 80.CAFROM IMPEX SRL▼ 37 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 54,7 %▼ 19,9 % | ▼ 19,9 % | 6,3 K RON | |
| 81 | 81.SWIFT DEVELOPERS SRL▼ 34 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 54,1 %▼ 17,1 % | ▼ 17,1 % | 65,4 K RON | |
| 82 | 82.FOROFFICE SRL▲ 12 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 51,7 %▲ 36,1 % | ▲ 36,1 % | 1,4 mil. RON | |
| 83 | 83.STIV PROD SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 49,6 %▼ 46,6 % | ▼ 46,6 % | 32,1 K RON | |
| 84 | 84.ALTHAEA SRL▲ 3 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 49,4 %▲ 20,4 % | ▲ 20,4 % | 33,8 K RON | |
| 85 | 85.SOCIETATEA DE ADMINISTRARE IMOBILIARA SI FINANCIARA - "ELLI" SRL▲ 3 | Municipiul Câmpina, Prahova | 49 %▲ 22,3 % | ▲ 22,3 % | 95,3 K RON | |
| 86 | 86.ARC IMOBILIARE INVEST SRL▼ 18 | Sat Stoeneşti, Comuna Ariceştii Rahtivani, Prahova | 47,9 %▼ 7,4 % | ▼ 7,4 % | 129 K RON | |
| 87 | 87.COPALNIC TEOMAR SRL▲ 3 | Sat Teşila, Comuna Valea Doftanei, Prahova | 47,7 %▲ 23,3 % | ▲ 23,3 % | 47,4 K RON | |
| 88 | 88.MIHNEADAV PRESTĂRI SRL▲ 14 | Sat Stoeneşti, Comuna Ariceştii Rahtivani, Prahova | 47,6 %▲ 30,5 % | ▲ 30,5 % | 7 K RON | |
| 89 | 89.BRINITY ACTIV SRL▲ 4 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 47,4 %▲ 24,7 % | ▲ 24,7 % | 312,7 K RON | |
| 90 | 90.PROFESIONAL PETRO OFFICE SRL▼ 17 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Prahova | 47,4 %▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | 538,1 K RON | |
| 91 | 91.DIBO INDUSTRIAL PARK S.R.L.▼ 5 | Sat Negoieşti, Comuna Brazi, Prahova | 46,4 %▲ 11,3 % | ▲ 11,3 % | 3,2 mil. RON | |
| 92 | 92.IMOBILIARE CARINO SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 46,4 %— | — | — | 25,5 K RON |
| 93 | 93.MONTEXPERT IMOBILIAR SRL▼ 30 | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 46,3 %▼ 14,8 % | ▼ 14,8 % | 97,1 K RON | |
| 94 | 94.PO - LARI AMP SRL▼ 5 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 46,1 %▲ 18,4 % | ▲ 18,4 % | 240,6 K RON | |
| 95 | 95.ROYAL ESTATE IMOBILIARE SRL▼ 26 | Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Prahova | 45,2 %▼ 11,1 % | ▼ 11,1 % | 56,3 K RON | |
| 96 | 96.INDAL SRL▲ 49 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 44,5 %▲ 151 % | ▲ 151 % | 67,9 K RON | |
| 97 | 97.MANTA EVAL CONSULTING SRL▲ 26 | Sat Măgureni, Comuna Măgureni, Prahova | 44,2 %▲ 64,1 % | ▲ 64,1 % | 57,8 K RON | |
| 98 | 98.PROPRIETATI ADLER SRL▲ 31 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 43,3 %▲ 81,9 % | ▲ 81,9 % | 391 RON | |
| 99 | 99.DELPI HOUSE IMOB SRL▼ 20 | Loc. Mizil, Oraş Mizil, Prahova | 43,2 %▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | 6,7 K RON | |
| 100 | 100.SESIN SERV SRL▼ 46 | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 43,1 %▼ 27 % | ▼ 27 % | 11 K RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Prahova
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
384 firme · 299,4 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
66 firme · 76,8 mil. RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
32 firme · 74,1 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
186 firme · 29,7 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
46 firme · 19,2 mil. RON
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
14 firme · 10 mil. RON