COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Învățământ, Cluj după marjă netă în 2025

835 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 64,6 %, iar liderul atinge 76.830 %.

FirmăMarjă netă
SONILAS S.R.L.nou76.830 %—
SPARK ONLINE SCHOOL S.R.L.▲ 7921.280,3 %—
ACADEMY AUTO DRIVE S.R.L.▲ 754201,8 %—
ENSO CREATIV S.R.L.nou144,8 %—
BECOMING VISION CONSULTING S.R.L.nou100 %—
HUS SOLUTIONS S.R.L.nou99 %—
SPIRUTECH S.R.L.▲ 10995,1 %▲ 54,2 %
INNOSFERA S.R.L.nou94,9 %—
ARC TRAINING SRL▲ 24894,6 %▲ 129,7 %
HAIRGONOMY S.R.L.▲ 4692,5 %▲ 21,1 %
GROWTH LAB EDUCATION S.R.L.nou91,8 %—
LMP CONSULTING4LIFE S.R.L.nou90,7 %—
SALUT ADVERTISING S.R.L.nou90,6 %—
IDEA INNOVATION LABS S.R.L.nou86,7 %—
FRIZZANTE DANCE STUDIO S.R.L.▲ 77285,3 %—
FIRST BRICK PATH S.R.L.nou85,3 %—
MINDHEART S.R.L.▲ 72184,9 %—
LUCEAFARUL FOTBAL STAR S.A.nou84,3 %—
D&D PRO BEAUTY SRLnou83,9 %—
SPEKTRUM XPERIENCE S.R.L.nou83,9 %—
PAIDEEA LANGUAGE SCHOOL S.R.L.▲ 5583,8 %▲ 15,5 %
ARTS & ATHLETICS WHOLE ANIMAL DEVELOPMENT S.R.L.▲ 1383,5 %▲ 3,9 %
PHOENIXX LANGUAGE SOLUTIONS S.R.L.▲ 383,3 %▲ 0,4 %
TRUSTEGIC PARTNERS & CO S.R.L.▲ 1983,2 %▲ 6,2 %
HINENI CENTRE S.R.L.nou83 %—
ACADEM CONSULT SRL▲ 22982,7 %▲ 97,7 %
CONTRATIMP SINCOPAT S.R.L.▲ 682,5 %▲ 2,2 %
SEMYANA LEARNING S.R.L.▲ 3082,5 %▲ 8,2 %
SPECIAL VIBE SRL▲ 882,4 %▲ 3,3 %
PARENTING EVENTS SRLnou81,5 %—
MEET BARN S.R.L.nou81,2 %—
DINU ACADEMY S.R.L.▲ 63880,9 %—
DESIGN YOUR SKILLS S.R.L.▲ 6080,7 %▲ 19,1 %
RIDE IN TRANSYLVANIA S.R.L.nou80,7 %—
FEDOPIA S.R.L.nou80,6 %—
HOBBY CONSULTING S.R.L.▼ 1780,2 %▼ 4,9 %
INTEGRAL DEV S.R.L.▼ 1680,2 %▼ 4,6 %
MITDAM SERVICES S.R.L.▼ 680,2 %▼ 0,8 %
REAL ESTATE COACHING SRL▲ 1579,6 %▲ 3,9 %
FITBYDALIA S.R.L.▲ 77878,9 %—
TROC PE LOC S.R.L.nou78,7 %—
BRAVESPARK S.R.L.▲ 2278,4 %▲ 3,8 %
CHIFOR DEVELOPMENT SRL▲ 7078,4 %▲ 25,7 %
HELPING HANDS SUPPORT SERVICES S.R.L.▲ 15578,4 %▲ 58,5 %
EMI NAILS SRL▼ 1477,4 %▼ 4,3 %
SMART HR SRL▲ 46777,2 %▲ 1.084,4 %
ATELIER SCHITA ONLINE S.R.L.▼ 3676,6 %▼ 12,5 %
EDU MENTOR PRO S.R.L.▼ 3975,6 %▼ 14,5 %
BOWEN THERAPY AND TRAINING SRL▲ 2375,4 %▲ 3,5 %
GETADVICE S.R.L.▼ 575,3 %▼ 3,6 %
GROWIZE S.R.L.nou74,4 %—
PAIDEIA TECH S.R.L.nou74,4 %—
ADCHIMICUM S.R.L.▲ 4174 %▲ 9,6 %
ATELIER SCHIŢA SRL▲ 13674 %▲ 47,1 %
COMPASS GROWTH ACADEMY S.R.L.▼ 3873,9 %▼ 12,6 %
RLJ CONSULT TRAINING S.R.L.▲ 2173,7 %▲ 2,4 %
ÎNVĂȚĂCEL S.R.L.▲ 7173,5 %▲ 24,2 %
TABERE GUTENBERG S.R.L.▲ 46473,3 %▲ 1.277,8 %
GORGAN MEDIA AGENCY S.R.L.▲ 2673,2 %▲ 4,6 %
MOVEMENT EXPERIENCE S.R.L.▲ 1573 %▲ 0,5 %
LOGOS CBH CENTRUL DE SERVICII INTEGRATE PENTRU EDUCAREA LIMBAJULUI SRL▲ 14673 %▲ 51,6 %
YNG EVENTS S.R.L.▼ 3373 %▼ 10,8 %
EINS A S.R.L.▼ 1072,8 %▼ 5 %
URBAN CITY LAB S.R.L.nou72,7 %—
THE TRAINING COMPANY S.R.L.nou72,2 %—
EMMIT VISION S.R.L.▲ 66172,1 %—
ESPRESSO LAB S.R.L.nou72,1 %—
BACK TO MYSELF S.R.L.nou71,8 %—
THE SOLAR ENGINEER S.R.L.nou71,7 %—
DENT TALKS S.R.L.nou71,7 %—
MSC TRAINING S.R.L.▲ 7071,4 %▲ 23,9 %
HERMINA HEART SRLnou71,2 %▼ 0,3 %
EKKILIBRIUM S.R.L.▼ 5370,4 %▼ 16,6 %
EASYCHEM S.R.L.▲ 2470 %▲ 4,9 %
ZIA TRAINING S.R.L.▲ 34969,7 %▲ 283,9 %
PSIHOMIND TRAINING S.R.L.▼ 4969,7 %▼ 15,5 %
ELEVATE COUNSELING SERVICE S.R.L.▼ 3569,1 %▼ 12,5 %
EDUCATEYOURSELF - MIND, BODY & SOUL S.R.L.▲ 2168,8 %▲ 3,3 %
PROPELLET FACTORY S.R.L.▼ 3168,7 %▼ 11,6 %
CIPRIAN MUSIC ARTS S.R.L.▲ 14068,6 %▲ 47,5 %
CREATING MEMORIES S.R.L.nou68,3 %—
AGORA HUMAN RESOURCES SRL▲ 3268,3 %▲ 10,2 %
AUTO TUDOR SPEED SRL▲ 20168,1 %▲ 82,1 %
GESTUS ART STUDIO S.R.L.▲ 10467,6 %▲ 34,2 %
PSIHOLAB CONSULTING S.R.L.▲ 66767,4 %—
FOOD ART GUIDE S.R.L.▼ 6367,1 %▼ 19,6 %
AMIF MAIAN S.R.L.▼ 1767 %▼ 8,7 %
SAVOIR CONSULTING S.R.L.▲ 9566,8 %▲ 28,3 %
MEANINGFUL SOLUTIONS S.R.L.▲ 16266,8 %▲ 58,1 %
NIDAVA ENGINEERING S.R.L.nou66,7 %▲ 38 %
SPARKLE PRO SRLnou66,7 %—
WI CONSULTING S.R.L.▲ 10266,6 %▲ 33,7 %
METATRONIS S.R.L.▼ 4665,8 %▼ 15,4 %
ADVENTURE INC SRL▲ 1365,7 %▲ 2,3 %
VOICE OF VICTORY S.R.L.▲ 21965,4 %▲ 95,5 %
ANA NAIL CONCEPT S.R.L.▼ 7165,4 %▼ 21,4 %
TRANSOBJECTIVE CONSULTING SRL▲ 7165,1 %▲ 20,4 %
PLATFORMA DE PARENTING S.R.L.▼ 1264,7 %▼ 7,4 %
MIRAKIDS SRL▲ 3164,7 %▲ 9,7 %
CABINET PSIHOLOG JULIA AVRAM S.R.L.▲ 12764,6 %▲ 42,4 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci