Top 100 firme — Învățământ, Cluj după marjă netă în 2015
224 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 18 %, iar liderul atinge 96,7 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.BS CLEANING SERVICE SRLnou | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 96,7 %— | — | 25 K RON | |
| 2 | 2.MONA PROFESIONAL CONSULTING SRL▲ 79 | Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj | 95 %▲ 344,7 % | ▲ 344,7 % | 14,1 K RON | |
| 3 | 3.COSAL GYM S.R.L.nou | Municipiul Dej, Cluj | 93,3 %— | — | — | 1,1 K RON |
| 4 | 4.GLOBAL PHI LEADERSHIP SRL▲ 9 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 92,6 %▲ 17,2 % | ▲ 17,2 % | 60,6 K RON | |
| 5 | 5.ADVENTURE INC SRL▲ 10 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 88,1 %▲ 18,1 % | ▲ 18,1 % | 183,7 K RON | |
| 6 | 6.ALDESIA LANGUAGE CENTER SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 85,9 %— | — | — | 19,1 K RON |
| 7 | 7.CHIFOR DEVELOPMENT SRL▼ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 84,3 %▼ 4,7 % | ▼ 4,7 % | 73,4 K RON | |
| 8 | 8.SPARKLE PRO SRL▼ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 84,2 %▼ 9,7 % | ▼ 9,7 % | 82,7 K RON | |
| 9 | 9.BMM ACADEMY SRL▲ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 82,9 %▼ 2,7 % | ▼ 2,7 % | 39,4 K RON | |
| 10 | 10.MEDITRAIN CONSULTING SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 80,2 %— | — | — | 16,4 K RON |
| 11 | 11.SIMPLY GREEN S.R.L.nou | Sat Apahida, Comuna Apahida, Cluj | 78,8 %— | — | 71 K RON | |
| 12 | 12.FORPM PROJECTS S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 77,5 %— | — | — | 33,7 K RON |
| 13 | 13.ARC TRAINING SRL▼ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 75,5 %▼ 11,7 % | ▼ 11,7 % | 50,5 K RON | |
| 14 | 14.AUTO TUDOR SPEED SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 75,1 %— | — | — | 161,4 K RON |
| 15 | 15.BRITANNIA STUDY SRL▲ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 71,7 %▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | 24,2 K RON | |
| 16 | 16.TONI AUTO CONSULTING SRLnou | Sat Chinteni, Comuna Chinteni, Cluj | 71,6 %▲ 28 % | ▲ 28 % | 35,2 K RON | |
| 17 | 17.ELVEST AUTO SRL▲ 5 | Municipiul Dej, Cluj | 70,4 %▲ 7,5 % | ▲ 7,5 % | 40,4 K RON | |
| 18 | 18.BUSINESS LEGACY CONSULTING SRL▲ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 68,7 %▲ 2,4 % | ▲ 2,4 % | 66,4 K RON | |
| 19 | 19.PROWORK SOLUTIONS SRL▲ 8 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 66,5 %▲ 22,4 % | ▲ 22,4 % | 129,9 K RON | |
| 20 | 20.PILOTAJ ABCDE SRL▲ 144 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 65,9 %— | — | 54,5 K RON | |
| 21 | 21.TRANSOBJECTIVE CONSULTING SRL▲ 9 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 65,2 %▲ 23,9 % | ▲ 23,9 % | 143,3 K RON | |
| 22 | 22.INSTRUIRE ABCDE SRL▲ 15 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 64,7 %▲ 38 % | ▲ 38 % | 57,3 K RON | |
| 23 | 23.PSYCOLOGICAL QUALITY MANAGEMENT SRL▲ 30 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 64,4 %▲ 75 % | ▲ 75 % | 7,7 K RON | |
| 24 | 24.ALFA ABCDE SRL▲ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 64,2 %▲ 21,8 % | ▲ 21,8 % | 59,4 K RON | |
| 25 | 25.SANPREV SOLUTION SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 63,4 %— | — | — | 78,5 K RON |
| 26 | 26.EFICONS MANAGEMENT SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 60,6 %— | — | 636 RON | |
| 27 | 27.EMI NAILS SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 58,4 %— | — | — | 108,6 K RON |
| 28 | 28.BOGDAN BRISCU TRAINING & COACHING SRL▲ 56 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 56,9 %▲ 196,1 % | ▲ 196,1 % | 86,5 K RON | |
| 29 | 29.ZALPROIECT SRL▲ 13 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 56,5 %▲ 28,3 % | ▲ 28,3 % | 11,2 K RON | |
| 30 | 30.SANTE COMMUNICATIONS SRLnou | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 55,7 %— | — | 57 K RON | |
| 31 | 31.SDI NETWORK SRL▲ 79 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 55,6 %▲ 1.418,9 % | ▲ 1.418,9 % | 35,8 K RON | |
| 32 | 32.ARHONTE SRL▲ 12 | Municipiul Turda, Cluj | 55,4 %▲ 31,5 % | ▲ 31,5 % | 41,1 K RON | |
| 33 | 33.PERMIS CAT ABCDE SRL▲ 25 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 54,4 %▲ 57,3 % | ▲ 57,3 % | 36,5 K RON | |
| 34 | 34.SINAI SPORT SRL▲ 96 | Municipiul Turda, Cluj | 53,7 %— | — | 9,1 K RON | |
| 35 | 35.HR PERFORM TRAINING SRL▲ 53 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 53 %▲ 203,1 % | ▲ 203,1 % | 46 K RON | |
| 36 | 36.TUSCO CENTRU DE CONSULTANTA SI FORMARE PROFESIONALA SRL▲ 31 | Municipiul Dej, Cluj | 52,6 %▲ 103,3 % | ▲ 103,3 % | 5,3 K RON | |
| 37 | 37.VIRTUALINFO SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 52,4 %— | — | 9,9 K RON | |
| 38 | 38.TRAINING ACT TEAM SRL▲ 18 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 50,1 %▲ 41,2 % | ▲ 41,2 % | 189,2 K RON | |
| 39 | 39.CATALINA DRIVE SCHOOL SRL▲ 43 | Municipiul Turda, Cluj | 48,4 %▲ 141,6 % | ▲ 141,6 % | 29,9 K RON | |
| 40 | 40.DANIS CONSULTING SRL▲ 103 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 48,1 %— | — | 66,2 K RON | |
| 41 | 41.MODERN LANGUAGES TRAINING CENTER SRL▲ 67 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 47,2 %▲ 778,8 % | ▲ 778,8 % | 18,5 K RON | |
| 42 | 42.MAN CONSULTING SRL▲ 26 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 46,6 %▲ 81,4 % | ▲ 81,4 % | 185,9 K RON | |
| 43 | 43.SIP IT PUB S.R.L.▲ 85 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 46,4 %— | — | 22,9 K RON | |
| 44 | 44.NEW EFFECTIVE LEADERSHIP S.R.L.nou | Municipiul Turda, Cluj | 45,7 %— | — | — | 31,9 K RON |
| 45 | 45.RUSU ABCDE SRL▲ 30 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 45,4 %▲ 86,3 % | ▲ 86,3 % | 25,9 K RON | |
| 46 | 46.BIA BLANCA SRL▲ 59 | Municipiul Câmpia Turzii, Cluj | 45,4 %▲ 591,9 % | ▲ 591,9 % | 130,8 K RON | |
| 47 | 47.GROOVE ING SRL▲ 93 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 45 %— | — | 34,8 K RON | |
| 48 | 48.OPPORTUNITREE S.R.L.nou | Sat Feleacu, Comuna Feleacu, Cluj | 44,1 %— | — | — | 661 RON |
| 49 | 49.STAMPRINT SRL▲ 130 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 43,7 %— | — | 5,3 K RON | |
| 50 | 50.OVB IMOFINANZ SRL▲ 123 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 43,7 %— | — | 17,8 K RON | |
| 51 | 51.TRIF TRANS SRL▼ 23 | Municipiul Turda, Cluj | 43,6 %▼ 18,6 % | ▼ 18,6 % | 95,5 K RON | |
| 52 | 52.BERAR TRAINING SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 42,2 %— | — | — | 99,9 K RON |
| 53 | 53.GENERAL PROGRAMATIC SRL▲ 8 | Municipiul Gherla, Cluj | 40,2 %▲ 36,6 % | ▲ 36,6 % | 60,8 K RON | |
| 54 | 54.DVC IMPEX SRL▲ 104 | Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj | 40,2 %— | — | 20,2 K RON | |
| 55 | 55.FLORISTIQ ART SRL▼ 15 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 39,7 %▼ 11 % | ▼ 11 % | 59,1 K RON | |
| 56 | 56.CIO CLEO SRL▲ 7 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 39,5 %▲ 38,9 % | ▲ 38,9 % | 64,5 K RON | |
| 57 | 57.SMART HR SRL▼ 14 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 39,4 %▼ 10,6 % | ▼ 10,6 % | 113,7 K RON | |
| 58 | 58.ARINI SRL▲ 12 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 39,2 %▲ 54 % | ▲ 54 % | 156,5 K RON | |
| 59 | 59.AUTO START SRL▲ 31 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 39 %▲ 134,3 % | ▲ 134,3 % | 59,6 K RON | |
| 60 | 60.ELLE PREGATIRE PROFESIONALA IN INFRUMUSETARE SRL▲ 44 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 37,6 %▲ 376,4 % | ▲ 376,4 % | 33,4 K RON | |
| 61 | 61.SOCIETATEA DE ORTODONȚIE TRANSILVĂNEANĂ S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 36,3 %— | — | — | 19,6 K RON |
| 62 | 62.CDI CONSULT SRL▲ 120 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 35,5 %— | — | 3,4 K RON | |
| 63 | 63.KVALITO SRL▼ 31 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 34,8 %▼ 29,9 % | ▼ 29,9 % | 29,2 K RON | |
| 64 | 64.PRO ACTIVE LEARNING SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 33,6 %— | — | — | 3,4 K RON |
| 65 | 65.PILOTAJ ALFA SRL▼ 32 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 33,6 %▼ 30,1 % | ▼ 30,1 % | 48,3 K RON | |
| 66 | 66.GENESSIS DANCE STUDIO S.R.L.▲ 100 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 32,7 %— | — | 8,4 K RON | |
| 67 | 67.D&D PRO BEAUTY SRL▼ 47 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 32,6 %▼ 52,1 % | ▼ 52,1 % | 70,3 K RON | |
| 68 | 68.HAPPY MIND S.R.L.▼ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 32,5 %▲ 16,9 % | ▲ 16,9 % | 19,1 K RON | |
| 69 | 69.ABSOLUTE TRAINING SRL▼ 28 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 32,4 %▼ 26,7 % | ▼ 26,7 % | 9,8 K RON | |
| 70 | 70.MOTO GHIRAN SRL▲ 4 | Municipiul Gherla, Cluj | 29,7 %▲ 20,2 % | ▲ 20,2 % | 48,7 K RON | |
| 71 | 71.CMC GRUP RISK ADVISOR SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 29,4 %— | — | 2 K RON | |
| 72 | 72.ASPECTIV SRL▲ 13 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 29,1 %▲ 59,2 % | ▲ 59,2 % | 5,5 K RON | |
| 73 | 73.GR SKY SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 29 %▲ 27,2 % | ▲ 27,2 % | 2,3 K RON | |
| 74 | 74.INTERSTUDIA SRL▲ 86 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 28,8 %— | — | 52,1 K RON | |
| 75 | 75.MEDIA DEVELOPMENT TRAINING SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 28,7 %— | — | — | 13,4 K RON |
| 76 | 76.TRANSILVANIAN EDUCATIONAL SERVICES AND TOURISM SRL▲ 36 | Sat Macău, Comuna Aghireşu, Cluj | 28,5 %▲ 794,4 % | ▲ 794,4 % | 28,8 K RON | |
| 77 | 77.AGORA HUMAN RESOURCES SRL▲ 37 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 28,1 %▲ 1.216,9 % | ▲ 1.216,9 % | 81,2 K RON | |
| 78 | 78.PROFESSIONAL CARE SRL▲ 44 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 27,1 %▲ 5.211,8 % | ▲ 5.211,8 % | 166,6 K RON | |
| 79 | 79.MIRAKIDS SRL▲ 50 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 26,5 %— | — | 20,4 K RON | |
| 80 | 80.GLIA CENTER SRL▲ 44 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 25,3 %▲ 7.809,4 % | ▲ 7.809,4 % | 44,8 K RON | |
| 81 | 81.STUDIO EMI SRL▼ 50 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 24,5 %▼ 53,4 % | ▼ 53,4 % | 52,6 K RON | |
| 82 | 82.EDUCAŢIE INFORMALĂ S.A.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 23,1 %— | — | — | 248,9 K RON |
| 83 | 83.EDUKADO SRL▼ 79 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 22,9 %▼ 76,2 % | ▼ 76,2 % | 33,5 K RON | |
| 84 | 84.INFO MIAD SRL▲ 36 | Municipiul Câmpia Turzii, Cluj | 22,9 %▲ 2.590,6 % | ▲ 2.590,6 % | 52,3 K RON | |
| 85 | 85.INTENSA TRAINING SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 22,7 %— | — | — | 39,4 K RON |
| 86 | 86.KREST TRAINING SRL▲ 20 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 22,3 %▲ 286,3 % | ▲ 286,3 % | 3,4 K RON | |
| 87 | 87.GEO FORMARE SRL▼ 10 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 22,2 %▼ 6 % | ▼ 6 % | 31 K RON | |
| 88 | 88.PRO GNOSIS CONSULT SRL▼ 38 | Sat Dezmir, Comuna Apahida, Cluj | 21,3 %▼ 44,6 % | ▼ 44,6 % | 40,9 K RON | |
| 89 | 89.PROSUD MC SRL▼ 11 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 21,1 %▼ 7,9 % | ▼ 7,9 % | 52 K RON | |
| 90 | 90.LINGUA NOSTRA SRL▼ 79 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 20,9 %▼ 74,9 % | ▼ 74,9 % | 9 K RON | |
| 91 | 91.STUDYING FOR EUROPE SRL▼ 89 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 20,8 %▼ 78,5 % | ▼ 78,5 % | 49,9 K RON | |
| 92 | 92.MINART PRECISION CASTING S.R.L.▲ 42 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 20,6 %— | — | 14,8 K RON | |
| 93 | 93.CENTRU DE FORMARE STUDIA SRL▲ 95 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 20,4 %— | — | 17,8 K RON | |
| 94 | 94.DRIVE AUTO TIM SRL▼ 22 | Municipiul Dej, Cluj | 20,3 %▼ 17,9 % | ▼ 17,9 % | 20,1 K RON | |
| 95 | 95.DELICII SANATOASE SRL▲ 20 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 20,3 %▲ 1.007,1 % | ▲ 1.007,1 % | 2,4 K RON | |
| 96 | 96.GOLF LAB SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 20 %— | — | — | 2,5 K RON |
| 97 | 97.CLARIPREST SRL▼ 35 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 19,2 %▼ 34,6 % | ▼ 34,6 % | 3,1 K RON | |
| 98 | 98.LVA TRAINING CAMP SRL▲ 13 | Municipiul Dej, Cluj | 18,6 %▲ 462,7 % | ▲ 462,7 % | 16,9 K RON | |
| 99 | 99.PROSAN MED SRL▼ 30 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 18,2 %▼ 28,5 % | ▼ 28,5 % | 5,9 K RON | |
| 100 | 100.PROMAMA CENTER SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 18 %▲ 88,2 % | ▲ 88,2 % | 27,7 K RON |
Codurile CAEN din învățământ — Cluj
CAEN 8559
Alte forme de învățământ n.c.a.
715 firme · 166,1 mil. RON
CAEN 8553
Școli de conducere (pilotaj)
52 firme · 21,3 mil. RON
CAEN 8552
Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
116 firme · 15,7 mil. RON
CAEN 8560
Activități de servicii suport pentru învățământ
31 firme · 13,1 mil. RON
CAEN 8551
Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
93 firme · 11,3 mil. RON
CAEN 8569
Activități de servicii suport pentru învățământ
12 firme · 3,3 mil. RON
CAEN 8531
Învățământ secundar general
2 firme · 580,6 K RON
CAEN 8532
Învățământ secundar, tehnic sau profesional
3 firme · 432,4 K RON
CAEN 8541
Învățământ superior non- universitar
1 firme · 2,7 K RON
CAEN 8510
Învățământ preșcolar
1 firme · 0 RON