Top 100 firme — Învățământ, Cluj după marjă netă în 2008
104 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este -500,9 %, iar liderul atinge 120,8 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.AUTO TUDOR TS SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 120,8 %— | — | — | 70,3 K RON |
| 2 | 2.ALFA TRAINING SRL | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 92,5 %— | — | — | 359,7 K RON |
| 3 | 3.KREST TRAINING SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 80,1 %— | — | — | 36,6 K RON |
| 4 | 4.MEGASOFT GRUP SRL | Municipiul Turda, Cluj | 78,1 %— | — | — | 52,6 K RON |
| 5 | 5.AGORA HUMAN RESOURCES SRL | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 76,6 %— | — | — | 162,9 K RON |
| 6 | 6.REVOLVE SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 71 %— | — | — | 12,2 K RON |
| 7 | 7.TERASAN SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 66 %— | — | — | 64,5 K RON |
| 8 | 8.BRITANIA IMPORT EXPORT SERVICES SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 63,4 %— | — | — | 3,7 K RON |
| 9 | 9.PIA MATER SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 63,1 %— | — | — | 773 RON |
| 10 | 10.BRITANIA SCHOOL SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 60 %— | — | — | 79,2 K RON |
| 11 | 11.PICARD AUTO PREST SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 58,4 %— | — | — | 42,9 K RON |
| 12 | 12.STINGATORUL SERVCOM SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 57,1 %— | — | — | 58,5 K RON |
| 13 | 13.IRRSEEAKADEMIE AUSTRIA SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 56,4 %— | — | — | 11,7 K RON |
| 14 | 14.IOVANESCU SANVET SRL | Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj | 52,8 %— | — | — | 58,5 K RON |
| 15 | 15.TOP TRAINING SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 49,6 %— | — | — | 2 K RON |
| 16 | 16.INSTRUIRE AUTO SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 48 %— | — | — | 17,8 K RON |
| 17 | 17.CASTOR TRAINING SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 40,9 %— | — | — | 9,7 K RON |
| 18 | 18.KIDS OFFICE SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 40,7 %— | — | — | 15,8 K RON |
| 19 | 19.VADOR IMPEX SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 40,6 %— | — | — | 11,1 K RON |
| 20 | 20.PROSAN MED SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 37,4 %— | — | — | 16,7 K RON |
| 21 | 21.GEO CONSULTING SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 36,9 %— | — | — | 228,7 K RON |
| 22 | 22.ALGOMED SRL | Municipiul Dej, Cluj | 36,7 %— | — | — | 28,4 K RON |
| 23 | 23.GENIUM SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 36,7 %— | — | — | 6,1 K RON |
| 24 | 24.SPRINT TRANSPORT SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 36 %— | — | — | 45,6 K RON |
| 25 | 25.GENERAL PROGRAMATIC SRL | Municipiul Gherla, Cluj | 35,5 %— | — | — | 7,6 K RON |
| 26 | 26.TEMAT IMPEX SRL | Sat Mărisel, Comuna Mărisel, Cluj | 33,2 %— | — | — | 8,2 K RON |
| 27 | 27.GOTT SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 31,8 %— | — | — | 114 RON |
| 28 | 28.HEDONIA SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 30,9 %— | — | — | 8,3 K RON |
| 29 | 29.ROMULUS SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 29,8 %— | — | — | 13,9 K RON |
| 30 | 30.AMD AUTO SRL | Municipiul Gherla, Cluj | 27,9 %— | — | — | 17,1 K RON |
| 31 | 31.EXPERT TRAINING SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 27,4 %— | — | — | 75,9 K RON |
| 32 | 32.R & A PRESTCONS SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 27 %— | — | — | 6,7 K RON |
| 33 | 33.KIDZONE SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 26,7 %— | — | — | 12,2 K RON |
| 34 | 34.INTERSTUDIA SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 24,4 %— | — | — | 63 K RON |
| 35 | 35.MAN CONSULTING SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 23,7 %— | — | — | 19,4 K RON |
| 36 | 36.HOREA TURDA SRL | Municipiul Turda, Cluj | 21,5 %— | — | — | 10,4 K RON |
| 37 | 37.SPRINT TOURS SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 17,8 %— | — | — | 23,4 K RON |
| 38 | 38.PILOTAJ ALFA SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 17,4 %— | — | — | 16,8 K RON |
| 39 | 39.VOCATIONAL CONSULTING SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 17 %— | — | — | 11,1 K RON |
| 40 | 40.MOTO GHIRAN SRL | Municipiul Gherla, Cluj | 17 %— | — | — | 11,9 K RON |
| 41 | 41.DENTAL ROVA SOCOLOV SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 14,2 %— | — | — | 6 K RON |
| 42 | 42.FLAG INVEST SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 14,2 %— | — | — | 110,9 K RON |
| 43 | 43.MIHNEA IMPORT EXPORT SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 13,7 %— | — | — | 8,4 K RON |
| 44 | 44.ATY TRANS SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 13,5 %— | — | — | 16,3 K RON |
| 45 | 45.EUROBUSINESS CONTROL & CONSULT SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 13,1 %— | — | — | 2,5 K RON |
| 46 | 46.OLYMONA IMPEX SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 12,6 %— | — | — | 15,7 K RON |
| 47 | 47.PROFESSIONAL CARE SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 11,2 %— | — | — | 29,4 K RON |
| 48 | 48.CRIM TRANS SRL | Municipiul Câmpia Turzii, Cluj | 10 %— | — | — | 39,6 K RON |
| 49 | 49.GAMA OPTIC CONSULT SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 9,3 %— | — | — | 4,2 K RON |
| 50 | 50.C & P INTRANS SRL | Loc. Huedin, Oraş Huedin, Cluj | 9,1 %— | — | — | 16,1 K RON |
| 51 | 51.ALFA INSTRUIRE A CONDUCATORILOR AUTO AMATORI SA | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 8,2 %— | — | — | 89 K RON |
| 52 | 52.TRANSOBJECTIVE CONSULTING SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 7,1 %— | — | — | 20,3 K RON |
| 53 | 53.CONNECTING CIRCLES S.R.L. | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 6,7 %— | — | — | 4 K RON |
| 54 | 54.DANIS CONSULTING SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 6,4 %— | — | — | 19,4 K RON |
| 55 | 55.FOREGROUND SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 5,4 %— | — | — | 7,8 K RON |
| 56 | 56.CABRIOLET SRL | Municipiul Turda, Cluj | 5,4 %— | — | — | 46,8 K RON |
| 57 | 57.INFO MIAD SRL | Municipiul Câmpia Turzii, Cluj | 4,8 %— | — | — | 2,4 K RON |
| 58 | 58.KINETO 2005 SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 4,6 %— | — | — | 1,3 K RON |
| 59 | 59.PITNER INSTRUIRE SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 4,4 %— | — | — | 26 RON |
| 60 | 60.DVC IMPEX SRL | Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj | 3,3 %— | — | — | 3 K RON |
| 61 | 61.TOP SEMINAR SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 3,2 %— | — | — | 58,2 K RON |
| 62 | 62.KORNILUC PRODCOM SRL | Municipiul Dej, Cluj | 2,4 %— | — | — | 4 K RON |
| 63 | 63.DANY & MIRCEA SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,1 %— | — | — | 4,8 K RON |
| 64 | 64.RSC CONSULTING SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2 %— | — | — | 3,2 K RON |
| 65 | 65.CUORRES SRL | Sat Ciucea, Comuna Ciucea, Cluj | 1,6 %— | — | — | 434 RON |
| 66 | 66.TRANSILVANIAN EDUCATIONAL SERVICES AND TRANSLATIONS SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,4 %— | — | — | 1,6 K RON |
| 67 | 67.TUSCO CENTRU DE CONSULTANTA SI FORMARE PROFESIONALA SRL | Municipiul Dej, Cluj | 0,9 %— | — | — | 487 RON |
| 68 | 68.AUTO START SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 0,8 %— | — | — | 1,1 K RON |
| 69 | 69.AUTO TUDOR SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 0,6 %— | — | — | 6,3 K RON |
| 70 | 70.ESENTIAL CONSULT SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 0,5 %— | — | — | 626 RON |
| 71 | 71.BODIM VET SRL | Municipiul Dej, Cluj | 0,4 %— | — | — | 93 RON |
| 72 | 72.MISIANA SRL | Municipiul Turda, Cluj | 0,1 %— | — | — | 46 RON |
| 73 | 73.KIDNET SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -0,7 %— | — | — | -1,2 K RON |
| 74 | 74.TRIF TRANS SRL | Municipiul Turda, Cluj | -1,1 %— | — | — | -3,1 K RON |
| 75 | 75.LINGUA NOSTRA SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -7,9 %— | — | — | -450 RON |
| 76 | 76.INFO PROJECT SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -10,6 %— | — | — | -5 K RON |
| 77 | 77.SITAS SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -10,9 %— | — | — | -4,7 K RON |
| 78 | 78.LASCU & LASCU SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -13 %— | — | — | -26,3 K RON |
| 79 | 79.AUTO MITI SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -13,3 %— | — | — | -16,8 K RON |
| 80 | 80.DARIS CONSULTING SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -14,8 %— | — | — | -9,2 K RON |
| 81 | 81.VET&VET SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -15,3 %— | — | — | -7,2 K RON |
| 82 | 82.PERFAS SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -21 %— | — | — | -1 K RON |
| 83 | 83.BIA BLANCA SRL | Municipiul Câmpia Turzii, Cluj | -23,2 %— | — | — | -22,2 K RON |
| 84 | 84.B&B ENERGY CENTER SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -23,5 %— | — | — | -21,4 K RON |
| 85 | 85.PREMIER AUTO SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -26,8 %— | — | — | -30,2 K RON |
| 86 | 86.AUTO RALLY SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -28,6 %— | — | — | -106,3 K RON |
| 87 | 87.GHIRAN AUTO MOTO SRL | Municipiul Dej, Cluj | -38,4 %— | — | — | -45,5 K RON |
| 88 | 88.INSTRUIRE AUTO ALFA SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -41,1 %— | — | — | -40,2 K RON |
| 89 | 89.AUTO ILEA SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -47,7 %— | — | — | -63,2 K RON |
| 90 | 90.TONI AUTO SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -53,1 %— | — | — | -120,3 K RON |
| 91 | 91.REGINA CLUJULUI SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -54,3 %— | — | — | -34,5 K RON |
| 92 | 92.FORMULA D AUTOSERV SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -58,1 %— | — | — | -60,1 K RON |
| 93 | 93.GUSFRABA SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -65,3 %— | — | — | -5 K RON |
| 94 | 94.VETOMED SERV SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -71,2 %— | — | — | -18,4 K RON |
| 95 | 95.AJA PREST SRL | Municipiul Gherla, Cluj | -89,1 %— | — | — | -3,3 K RON |
| 96 | 96.THE NET CRAFT S.R.L. | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -106 %— | — | — | -9,8 K RON |
| 97 | 97.AUTOCOMPACT SERV SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -178,8 %— | — | — | -91,3 K RON |
| 98 | 98.IT CENTER OF EXCELLENCE SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -211,8 %— | — | — | -1,2 mil. RON |
| 99 | 99.EDUSERV SRL | Municipiul Turda, Cluj | -416,3 %— | — | — | -91 K RON |
| 100 | 100.ALSET PACKAGING SRL | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -500,9 %— | — | — | -17,1 K RON |
Codurile CAEN din învățământ — Cluj
CAEN 8559
Alte forme de învățământ n.c.a.
715 firme · 166,1 mil. RON
CAEN 8553
Școli de conducere (pilotaj)
52 firme · 21,3 mil. RON
CAEN 8552
Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
116 firme · 15,7 mil. RON
CAEN 8560
Activități de servicii suport pentru învățământ
31 firme · 13,1 mil. RON
CAEN 8551
Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
93 firme · 11,3 mil. RON
CAEN 8569
Activități de servicii suport pentru învățământ
12 firme · 3,3 mil. RON
CAEN 8531
Învățământ secundar general
2 firme · 580,6 K RON
CAEN 8532
Învățământ secundar, tehnic sau profesional
3 firme · 432,4 K RON
CAEN 8541
Învățământ superior non- universitar
1 firme · 2,7 K RON
CAEN 8510
Învățământ preșcolar
1 firme · 0 RON