Top 100 firme — Activități profesionale, București după marjă netă în 2024
24.279 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 183,6 %, iar liderul atinge 85.322,2 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.SUPERBET HOLDING S.R.L.▲ 23.362 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 85.322,2 %— | — | 91 mil. RON | |
| 2 | 2.SAFE TRADE EXCHANGE S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 32.953 %— | — | — | 98,9 K RON |
| 3 | 3.D-SMART MARKET SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 23.611,4 %— | — | — | 708,3 K RON |
| 4 | 4.ACRON ACT SRL▲ 5.471 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 21.149,6 %▲ 34.284 % | ▲ 34.284 % | 105,7 K RON | |
| 5 | 5.AECOM INGENIERIA SRL▲ 24.495 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 13.328,9 %— | — | 6,7 mil. RON | |
| 6 | 6.DATA CONSULTING SRL▲ 24.775 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 11.299,2 %— | — | 58,3 K RON | |
| 7 | 7.ROSEMARY PROJECT S.R.L.▲ 5.877 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 10.484,2 %▲ 17.511,7 % | ▲ 17.511,7 % | 38,6 K RON | |
| 8 | 8.FAST FORWARD SOLUTIONS SRL▲ 62 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 10.465,4 %▲ 3.388,8 % | ▲ 3.388,8 % | 2,4 mil. RON | |
| 9 | 9.DECINCO INVESTMENTS INDUSTRIES ROMANIA SRL▲ 24.853 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 8.489,5 %— | — | 17 K RON | |
| 10 | 10.INDIAN CREEK SRL▲ 24.817 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 6.545,6 %— | — | 418,9 K RON | |
| 11 | 11.FOR GROWTH SRL▼ 10 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 5.906,1 %▼ 90,5 % | ▼ 90,5 % | 3,7 mil. RON | |
| 12 | 12.ALU INVEST PLUS SRL▲ 11 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 5.549,3 %▲ 276,9 % | ▲ 276,9 % | 82,7 K RON | |
| 13 | 13.NEXT CAPITAL SOLUTIONS SRL▲ 4 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 3.936,6 %▲ 91,1 % | ▲ 91,1 % | 14,7 mil. RON | |
| 14 | 14.TCE CAPITAL INVEST S.R.L.▼ 11 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 3.606 %▼ 90,1 % | ▼ 90,1 % | 3,6 mil. RON | |
| 15 | 15.ELEMENT INVEST PARTNERS S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 3.410,9 %— | — | 37,1 mil. RON | |
| 16 | 16.AQUARIUS ENERGY DEVELOPMENTS S.R.L.▲ 24.260 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 3.337,8 %— | — | 830,6 K RON | |
| 17 | 17.ROMANIAN FINANCIAL CONSULTING GROUP SRL▲ 23.371 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 3.300 %— | — | 8 mil. RON | |
| 18 | 18.SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA CENTRAL▲ 63 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 2.775,2 %▲ 1.085,6 % | ▲ 1.085,6 % | 345,1 K RON | |
| 19 | 19.GVW BUSINESS POINT ADVICE S.R.L.▲ 20.273 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2.327,2 %— | — | 9 mil. RON | |
| 20 | 20.MAR EXPERT CONSULTING SRL▲ 24.182 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 2.198,3 %— | — | 119,8 K RON | |
| 21 | 21.COMPANIA DE INVESTITII SI DEZVOLTARE SECTOR 1 S.A.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1.995,6 %— | — | 308,9 K RON | |
| 22 | 22.ECO ACT CONSULT SRL▲ 9.882 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 1.721,5 %▲ 4.098,8 % | ▲ 4.098,8 % | 1,5 mil. RON | |
| 23 | 23.BEST DOC IMAGE SOLUTIONS SRLnou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 1.556,4 %— | — | — | 1,5 mil. RON |
| 24 | 24.MINDSHARE CONSULTING COMPANY SRL▲ 22.155 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 1.361,2 %— | — | 962,1 K RON | |
| 25 | 25.SOFATZIS CONSULTING SRL▲ 13.615 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 1.202,3 %▲ 4.857,7 % | ▲ 4.857,7 % | 849,8 K RON | |
| 26 | 26.FAIRLAWN S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 1.183,8 %— | — | 235,5 K RON | |
| 27 | 27.ARMANOS TEAM S.R.L.▲ 3 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 1.144,3 %▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | 87,2 K RON | |
| 28 | 28.BIZ UP CONSULT SRLnou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 1.033,3 %— | — | — | 9,8 K RON |
| 29 | 29.THE SECRET SERVICE COMMUNICATION SRL▲ 20.049 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 1.001,8 %— | — | 2 mil. RON | |
| 30 | 30.GEODATA ENTERPRISE SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 1.000 %— | — | 840 RON | |
| 31 | 31.ADAMANT MACHINERY COM SRL▲ 24.285 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 944,5 %— | — | 58,8 K RON | |
| 32 | 32.SHOPINK PROMOSTORE S.R.L.▲ 23 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 934,1 %▲ 101,7 % | ▲ 101,7 % | 65,8 K RON | |
| 33 | 33.CREAVITA INTERNATIONAL GROUP S.R.L.▲ 4.996 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 926,7 %▲ 1.358,8 % | ▲ 1.358,8 % | 2,4 mil. RON | |
| 34 | 34.EVOLUTION SPORT SRL▲ 3.981 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 851,8 %▲ 1.146,8 % | ▲ 1.146,8 % | 2,1 mil. RON | |
| 35 | 35.FINORT AGENCY S.R.L.▲ 31 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 836,9 %▲ 160,3 % | ▲ 160,3 % | 51 K RON | |
| 36 | 36.PEȚA & ASSOCIATES S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 777,1 %— | — | 4,6 K RON | |
| 37 | 37.SYNCHRONIZE COMMUNICATION SRL▲ 21.022 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 773,3 %— | — | 464 K RON | |
| 38 | 38.XEQUESTRIS SRL▲ 23.051 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 760,6 %— | — | 3 mil. RON | |
| 39 | 39.MB STRATEGIC BUILDING SRL▲ 18.324 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 745,8 %▲ 14.966,7 % | ▲ 14.966,7 % | 901,5 K RON | |
| 40 | 40.SOYDEMIR CONSULTING S.R.L.▲ 20.386 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 735,2 %— | — | 389,3 K RON | |
| 41 | 41.GENERAL MANAGEMENT GROUP SRL▲ 5 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 710,1 %▲ 6,1 % | ▲ 6,1 % | 1,9 mil. RON | |
| 42 | 42.SOCIETATEA ENERGETICĂ ELECTRICA S.A.▼ 29 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 614,6 %▼ 75,7 % | ▼ 75,7 % | 69,3 mil. RON | |
| 43 | 43.P.C. MANAGEMENT & CONSULTING SRL▲ 460 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 599,3 %▲ 566 % | ▲ 566 % | 25,7 mil. RON | |
| 44 | 44.FIRST ALL ENERGY EUROPE S.R.L.▲ 16.803 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 585,5 %▲ 5.267 % | ▲ 5.267 % | 3,8 mil. RON | |
| 45 | 45.BUSINESS PLAY SRL▲ 23.652 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 578,5 %— | — | 74,9 K RON | |
| 46 | 46.ALFA WORLD BUSINESS IDEAS S.R.L.▲ 12.028 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 555,7 %▲ 1.694,5 % | ▲ 1.694,5 % | 9,3 K RON | |
| 47 | 47.SCAR INVESTMENT & CONSULTING S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 549,4 %— | — | — | 1,9 mil. RON |
| 48 | 48.COMPANIE DE ORGANIZARE, CONSTRUCTII, PRODUCTIE, COMERT, INVESTITII SI AFACERI - C.O.C.P.C.I.A SA▲ 3.018 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 536,6 %▲ 637,6 % | ▲ 637,6 % | 17,8 mil. RON | |
| 49 | 49.ONTEX ROMANIA SRL▲ 21.109 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 529,4 %— | — | 356,9 K RON | |
| 50 | 50.VOICE RIDM SRL▲ 24.591 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 514,2 %— | — | 18,5 K RON | |
| 51 | 51.SOLAREALIZE RO S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 505 %— | — | — | 20 mil. RON |
| 52 | 52.APA PROIECT SRL▲ 118 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 496,2 %▲ 393,9 % | ▲ 393,9 % | 3,6 mil. RON | |
| 53 | 53.GEANEL ACCOUNT SRL▲ 24.187 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 469,9 %— | — | 53,3 K RON | |
| 54 | 54.MANJON SRL▲ 13 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 467,2 %▲ 50,3 % | ▲ 50,3 % | 697,4 K RON | |
| 55 | 55.PEGASE CAPITAL SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 466 %— | — | 231,7 K RON | |
| 56 | 56.TOP IZOCONSTRUCT SRL▲ 18.283 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 462,5 %▲ 9.094,6 % | ▲ 9.094,6 % | 809,6 K RON | |
| 57 | 57.INSIDE LOGISTIC SRL▼ 17 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 430,9 %▼ 47,6 % | ▼ 47,6 % | 199 K RON | |
| 58 | 58.KINDERSTUDIO FOTO SRL▲ 23.588 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 428,1 %— | — | 49,6 K RON | |
| 59 | 59.UZINSIDER SA▲ 4 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 405,6 %▲ 18,1 % | ▲ 18,1 % | 6,9 mil. RON | |
| 60 | 60.TERRACAMP SRL▲ 3.212 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 404,1 %▲ 463,6 % | ▲ 463,6 % | 70,4 K RON | |
| 61 | 61.VIZANT & PARTNERS S.R.L.▲ 7.595 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 404,1 %▲ 690,2 % | ▲ 690,2 % | 2,1 mil. RON | |
| 62 | 62.HOF & ASOCIAŢII SRL▲ 64 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 400,9 %▲ 199,6 % | ▲ 199,6 % | 59,1 K RON | |
| 63 | 63.ABEONA SERVICE S.R.L.▲ 7.755 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 389,6 %▲ 671,7 % | ▲ 671,7 % | 2,1 mil. RON | |
| 64 | 64.BRANDIN SIGNS & DESIGN SRL▲ 24.483 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 384,7 %— | — | 2,1 K RON | |
| 65 | 65.E.R. COMPLET CONTA SRL▲ 23.174 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 373,2 %— | — | 217,7 K RON | |
| 66 | 66.RH FINANCIAL SERVICES AND INVESTMENTS S.R.L.▲ 87 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 371,8 %▲ 224,6 % | ▲ 224,6 % | 166,3 K RON | |
| 67 | 67.ARENA MEDIA SRL▼ 35 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 359,1 %▼ 64,8 % | ▼ 64,8 % | 8,1 mil. RON | |
| 68 | 68.EUROPEAN FUNDS AGENCY S.R.L.▲ 2.442 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 334,6 %▲ 342,7 % | ▲ 342,7 % | 26,8 K RON | |
| 69 | 69.COBRA INFOCONT SERVICES SRL▲ 23.129 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 326,7 %— | — | 62,3 K RON | |
| 70 | 70.SALIQ LIMITED S.R.L.▲ 26 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 301,2 %▲ 62,5 % | ▲ 62,5 % | 692,8 K RON | |
| 71 | 71.BEST POSSIBLE DESIGN SRL▲ 24.004 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 298,7 %— | — | 207,3 K RON | |
| 72 | 72.GetOnTop Advertising SRL▼ 7 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 290,7 %▼ 12,2 % | ▼ 12,2 % | 7,6 mil. RON | |
| 73 | 73.AJD TRAD TRANS BUSINESS SRL▲ 23.850 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 286,7 %— | — | 43,3 K RON | |
| 74 | 74.HUGH WATKINS MANAGEMENT SERVICES SRL▲ 18.005 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 274,3 %▲ 4.456,5 % | ▲ 4.456,5 % | 205,8 K RON | |
| 75 | 75.JRNEE APP S.R.L.▲ 1.653 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 264,6 %▲ 231,3 % | ▲ 231,3 % | 96,7 K RON | |
| 76 | 76.IMA PARTNERS SRL▼ 2 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 253,9 %▼ 4,3 % | ▼ 4,3 % | 2,7 mil. RON | |
| 77 | 77.GEIGER GROUP ROMANIA SRL▲ 6.432 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 250 %▲ 343 % | ▲ 343 % | 25,2 mil. RON | |
| 78 | 78.QUASAR COACHING S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 248,6 %— | — | — | 661,2 K RON |
| 79 | 79.UNIQUE ARCHITECTURE S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 246,2 %— | — | — | 36,7 K RON |
| 80 | 80.SIMTEX SA▲ 23.978 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 238,9 %— | — | 3,4 mil. RON | |
| 81 | 81.M.R.D. PROMPT CONSULTING SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 235,9 %— | — | 23,6 K RON | |
| 82 | 82.PZP ARHITECTURA SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 234,5 %— | — | 118,8 K RON | |
| 83 | 83.CALIHORY COMPANY SRL▲ 21.804 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 234,5 %— | — | 112 K RON | |
| 84 | 84.SEBASTIAN RECUPERARI SRL▲ 21.379 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 230,1 %— | — | 655 K RON | |
| 85 | 85.GELD CAPITAL MANAGEMENT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 230,1 %— | — | — | 3,9 mil. RON |
| 86 | 86.SETTIMO CONCEPT SRL▲ 22.709 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 228,6 %— | — | 135,2 K RON | |
| 87 | 87.IXPERI PRODUCT DESIGN S.R.L.▲ 22.152 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 224,8 %— | — | 168 K RON | |
| 88 | 88.OTSO S.R.L.▲ 24.283 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 223,2 %— | — | 3,1 mil. RON | |
| 89 | 89.LINGUISTS UNION MEDICAL PRECISION S.R.L.▲ 479 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 222 %▲ 150,1 % | ▲ 150,1 % | 189,2 K RON | |
| 90 | 90.PRO - FAMILIAL SRL▲ 22.744 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 219,2 %— | — | 110,7 K RON | |
| 91 | 91.DAROLEX CONSULTING S.R.L.▲ 8.754 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 214,4 %▲ 366,7 % | ▲ 366,7 % | 640 K RON | |
| 92 | 92.InterTradeCard SRL▲ 13.869 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 210,8 %▲ 822,8 % | ▲ 822,8 % | 110,8 K RON | |
| 93 | 93.MTH EDUCENTER S.R.L.▲ 17.321 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 210,2 %▲ 2.375,9 % | ▲ 2.375,9 % | 182,5 K RON | |
| 94 | 94.SPHERA FRANCHISE GROUP S.A.▲ 13 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 208,9 %▲ 29,7 % | ▲ 29,7 % | 88,7 mil. RON | |
| 95 | 95.DIAMANT CONSULT SRL▲ 9.634 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 205,2 %▲ 390,6 % | ▲ 390,6 % | 289,6 K RON | |
| 96 | 96.H4L R.E. INVEST S.A.▲ 9.617 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 203,1 %▲ 384,8 % | ▲ 384,8 % | 658,9 K RON | |
| 97 | 97.OFFICE INDUSTRIAL CONSULT SRL▲ 1.331 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 197,3 %▲ 141,6 % | ▲ 141,6 % | 2,4 mil. RON | |
| 98 | 98.ELEMENT INVESTMENTS SRL▲ 5 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 190,6 %▲ 10,2 % | ▲ 10,2 % | 3,5 mil. RON | |
| 99 | 99.CONTRUST SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 188,2 %— | — | 56,8 K RON | |
| 100 | 100.GRID DESIGN SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 183,6 %— | — | 210,7 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — București
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
4.008 firme · 9,8 mld. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
5.291 firme · 8,6 mld. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
2.857 firme · 7,1 mld. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
5.309 firme · 4,2 mld. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
3.450 firme · 3,5 mld. RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
376 firme · 2,8 mld. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
485 firme · 2,1 mld. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
2.059 firme · 1,5 mld. RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
425 firme · 1,4 mld. RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
155 firme · 1,3 mld. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
475 firme · 775,6 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
1.012 firme · 475,5 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
404 firme · 456 mil. RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
173 firme · 398,6 mil. RON
CAEN 7010
Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate
91 firme · 263,1 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
999 firme · 244,8 mil. RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
185 firme · 191,8 mil. RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
544 firme · 152 mil. RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
384 firme · 137,1 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
854 firme · 134,7 mil. RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
123 firme · 113,3 mil. RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
55 firme · 38,5 mil. RON
CAEN 7220
Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste
94 firme · 36,4 mil. RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
111 firme · 26,4 mil. RON
CAEN 7211
Cercetare- dezvoltare în biotehnologie
37 firme · 24 mil. RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
122 firme · 21,3 mil. RON
CAEN 7491
Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing
16 firme · 13,1 mil. RON
CAEN 6910
Activități juridice
28 firme · 5,3 mil. RON
CAEN 0721
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
1 firme · 0 RON