Top 100 firme — Imobiliare, Bistrița-Năsăud după marjă netă în 2019
118 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este -18,7 %, iar liderul atinge 6.899,6 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.INDUSTRIES JJ S.R.L.▲ 103 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 6.899,6 %— | — | 63,5 K RON | |
| 2 | 2.HERMES ROMARTA SA▲ 35 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 599 %▲ 1.092,3 % | ▲ 1.092,3 % | 1,7 mil. RON | |
| 3 | 3.RICCO LAND S.R.L.= | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 520,3 %▲ 253,1 % | ▲ 253,1 % | 2,6 mil. RON | |
| 4 | 4.BLOOM RENT IMOBIL S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 199,7 %— | — | 1,6 mil. RON | |
| 5 | 5.GENERALCOM INVEST SA▲ 13 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 194,3 %▲ 147,2 % | ▲ 147,2 % | 1,2 mil. RON | |
| 6 | 6.HERMES INDEPENDENTEI SA▲ 21 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 135,8 %▲ 99,1 % | ▲ 99,1 % | 1,1 mil. RON | |
| 7 | 7.PMV RENT S.R.L.nou | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 124,7 %— | — | — | 60 K RON |
| 8 | 8.MIRAI RENT S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 97 %— | — | — | 9 K RON |
| 9 | 9.SOUTH BAY S.R.L.nou | Sat Dipsa, Comuna Galaţii Bistriţei, Bistriţa-Năsăud | 96,8 %— | — | — | 4,5 K RON |
| 10 | 10.FLAMENCO IMOB SRL▼ 4 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 94,8 %▲ 0 % | ▲ 0 % | 192,5 K RON | |
| 11 | 11.BRETSARA CONSULT SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 93,2 %— | — | 4,2 K RON | |
| 12 | 12.DEMINI SRL▼ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 92 %▲ 1,8 % | ▲ 1,8 % | 1,4 mil. RON | |
| 13 | 13.UMMCO IMOBIL SRL▼ 4 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 85,6 %▼ 6,1 % | ▼ 6,1 % | 49,3 K RON | |
| 14 | 14.ARDITA COM SRL▲ 5 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 84,6 %▲ 8,3 % | ▲ 8,3 % | 91,1 K RON | |
| 15 | 15.IMOBILIARE STELZER SRL= | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | 84,4 %▲ 3,5 % | ▲ 3,5 % | 2,1 mil. RON | |
| 16 | 16.NONTEX SA MONTEMURLO SUCURSALA SIEU-SFANTU▲ 9 | Sat Sieu-Sfintu, Comuna Sintereag, Bistriţa-Năsăud | 84 %▲ 20,6 % | ▲ 20,6 % | 119,4 K RON | |
| 17 | 17.BINAURA CONSULT SRL▼ 10 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 82,7 %▼ 11 % | ▼ 11 % | 39,3 K RON | |
| 18 | 18.DIACONTACT SRL▼ 5 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 81,5 %▼ 5,5 % | ▼ 5,5 % | 61,2 K RON | |
| 19 | 19.IMMOBFASTSELL SRL▲ 13 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 80,3 %▲ 35,5 % | ▲ 35,5 % | 57,2 K RON | |
| 20 | 20.VERONESE IMOBILI SRL▲ 13 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 76,6 %▲ 35,5 % | ▲ 35,5 % | 132,1 K RON | |
| 21 | 21.MAJESTIC SRL▲ 3 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 76 %▲ 7,1 % | ▲ 7,1 % | 50,2 K RON | |
| 22 | 22.AXEL TELECOM SRL= | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 73,7 %▼ 3,2 % | ▼ 3,2 % | 12,6 K RON | |
| 23 | 23.GENERALCOM CORA SA▼ 7 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 73,3 %▼ 7,8 % | ▼ 7,8 % | 488,4 K RON | |
| 24 | 24.IMO EVOLUTION TREND S.R.L.nou | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 71,2 %— | — | — | 28,6 K RON |
| 25 | 25.EURO CONSTRUCT 63 SRL▲ 11 | Loc. Viişoara, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 69,1 %▲ 28,5 % | ▲ 28,5 % | 79,1 K RON | |
| 26 | 26.EMI CORPORATION SERV SRL▼ 24 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 67 %▼ 56,8 % | ▼ 56,8 % | 1,1 mil. RON | |
| 27 | 27.POPASUL VERDE SÂNGEORZ-BĂI SRL▲ 19 | Loc. Sângeorz-Băi, Oraş Sângeorz-Băi, Bistriţa-Năsăud | 65,5 %▲ 111,1 % | ▲ 111,1 % | 15,1 K RON | |
| 28 | 28.GENERALCOM MERCUR SA▼ 7 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 64,9 %▼ 15,7 % | ▼ 15,7 % | 213,7 K RON | |
| 29 | 29.CARPATI SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 64,2 %— | — | 54,2 K RON | |
| 30 | 30.CENTROFERMAT SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 63,4 %▲ 10 % | ▲ 10 % | 39,7 K RON | |
| 31 | 31.TRADINGMETAL SRLnou | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 63,4 %▼ 2,4 % | ▼ 2,4 % | 532,2 K RON | |
| 32 | 32.LIDECOMF SRL▼ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 63,1 %▲ 5,1 % | ▲ 5,1 % | 183,6 K RON | |
| 33 | 33.PETERS-GROUP SRLnou | Loc. Viişoara, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 62,1 %▲ 42,2 % | ▲ 42,2 % | 94 K RON | |
| 34 | 34.HERMES DOMUS SA▼ 4 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 60,4 %▼ 0,7 % | ▼ 0,7 % | 307 K RON | |
| 35 | 35.SINELLI SRL▲ 33 | Sat Milas, Comuna Milas, Bistriţa-Năsăud | 59,7 %▲ 1.843 % | ▲ 1.843 % | 35,8 K RON | |
| 36 | 36.TRANSILVANIA SPORT TEAM S.R.L.▼ 26 | Loc. Sigmir, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 59,1 %▼ 34,9 % | ▼ 34,9 % | 38,7 K RON | |
| 37 | 37.AZA RENT BUSINESS S.R.L.▼ 11 | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 57,1 %▼ 18,1 % | ▼ 18,1 % | 138,8 K RON | |
| 38 | 38.OLTEA & CAMI SRL▲ 29 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 57 %▲ 1.314,9 % | ▲ 1.314,9 % | 18,9 K RON | |
| 39 | 39.REGRESO SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 56,9 %— | — | 165,3 K RON | |
| 40 | 40.PAN-AROMA SRL▲ 10 | Loc. Unirea, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 56,8 %▲ 103,8 % | ▲ 103,8 % | 88 K RON | |
| 41 | 41.BILADI-SAN SRL▼ 18 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 56,2 %▼ 24,2 % | ▼ 24,2 % | 3,4 K RON | |
| 42 | 42.MULTITRUST SRL▼ 14 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 53 %▼ 18 % | ▼ 18 % | 54,3 K RON | |
| 43 | 43.DIREKT IMOBILIARE BISTRITA SRL▼ 14 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 50,9 %▼ 18,6 % | ▼ 18,6 % | 130,7 K RON | |
| 44 | 44.GRAND-CORA SRL▲ 42 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 50,9 %— | — | 151,1 K RON | |
| 45 | 45.HERMES DECEBAL SA▼ 10 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 48,5 %▼ 11,6 % | ▼ 11,6 % | 282,2 K RON | |
| 46 | 46.SAMA GLOBAL TRUST S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 48,2 %— | — | — | 65,7 K RON |
| 47 | 47.ICOGRAN SRL▲ 31 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 47,5 %▲ 13.480 % | ▲ 13.480 % | 13,1 K RON | |
| 48 | 48.STANCA IMOBIL SRL▲ 41 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 46,9 %— | — | 26,9 K RON | |
| 49 | 49.TRANONDUTY SRL▲ 33 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 46,7 %— | — | 78,1 K RON | |
| 50 | 50.CASA DE VACANTA COLIBITA VECHE S.R.L.nou | Sat Colibiţa, Comuna Bistriţa Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 46,6 %— | — | — | 9,5 K RON |
| 51 | 51.AMG MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 45,6 %— | — | — | 96,7 K RON |
| 52 | 52.ANDRES DIMU SRL▼ 12 | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | 44,1 %▲ 8,4 % | ▲ 8,4 % | 84,8 K RON | |
| 53 | 53.ROMEXINTER SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 43,8 %▲ 328,4 % | ▲ 328,4 % | 67,9 K RON | |
| 54 | 54.BISTRITA DELUXE SRL▲ 17 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 43,2 %▲ 1.661,6 % | ▲ 1.661,6 % | 43,3 K RON | |
| 55 | 55.LATINUS SRL▼ 3 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 40,2 %▲ 56,8 % | ▲ 56,8 % | 38,3 K RON | |
| 56 | 56.INDCOOP ENERGY S.R.L.▼ 14 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 40 %▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 219,4 K RON | |
| 57 | 57.TEXRON SRL▲ 42 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 38,4 %— | — | 51,8 K RON | |
| 58 | 58.TOTAL TRADE SRL▼ 10 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 36,6 %▲ 20 % | ▲ 20 % | 86,6 K RON | |
| 59 | 59.GENEALOGIC SRL▼ 20 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 36 %▼ 17,6 % | ▼ 17,6 % | 14,8 K RON | |
| 60 | 60.DIACRIS PROD COM SRL▼ 22 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 35,1 %▼ 23,8 % | ▼ 23,8 % | 25,2 K RON | |
| 61 | 61.ALO SRL▼ 17 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 34,6 %▼ 6,3 % | ▼ 6,3 % | 23,9 K RON | |
| 62 | 62.SAVETUCA PROD SRL▲ 28 | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | 34,4 %— | — | 31,5 K RON | |
| 63 | 63.IMOBRAPID S.R.L.▼ 51 | Loc. Unirea, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 34,3 %▼ 61,4 % | ▼ 61,4 % | 58,5 K RON | |
| 64 | 64.TEMPRANO SRL▼ 60 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 33,2 %▼ 65,7 % | ▼ 65,7 % | 1,5 K RON | |
| 65 | 65.NICDAMARUS COM SRL▼ 31 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 33,2 %▼ 40,6 % | ▼ 40,6 % | 23 K RON | |
| 66 | 66.ROXMYA RESIDENCE S.R.L.▼ 12 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 33 %▲ 44,6 % | ▲ 44,6 % | 446,5 K RON | |
| 67 | 67.M.Z. ITALY IMOBILIAR SRL▲ 39 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 32,2 %— | — | 5,6 K RON | |
| 68 | 68.INTERCONSULTING COMPANY SRL▼ 67 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 31,6 %▼ 81,7 % | ▼ 81,7 % | 43,7 K RON | |
| 69 | 69.IAMAMORI SRL▼ 11 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 29,7 %▲ 47,5 % | ▲ 47,5 % | 460,9 K RON | |
| 70 | 70.CERBUL SRL▼ 17 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 27,9 %▲ 9 % | ▲ 9 % | 16,7 K RON | |
| 71 | 71.MAD-ANCA SRL▼ 8 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 27,7 %▲ 113,7 % | ▲ 113,7 % | 12,3 K RON | |
| 72 | 72.TENC-ZEN TRUST SRL▼ 6 | Loc. Viişoara, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 25,8 %▲ 238,5 % | ▲ 238,5 % | 9,6 K RON | |
| 73 | 73.STIL PROIECT SA▼ 14 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 25,6 %▲ 30,4 % | ▲ 30,4 % | 99,4 K RON | |
| 74 | 74.EXPEVAL SRL▼ 33 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 25,1 %▼ 37,7 % | ▼ 37,7 % | 5,4 K RON | |
| 75 | 75.CARBIS SA▼ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 22,8 %▲ 2.490,9 % | ▲ 2.490,9 % | 347,5 K RON | |
| 76 | 76.CRISPET BN SRLnou | Loc. Viişoara, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 21,8 %— | — | 8,4 K RON | |
| 77 | 77.CONDOR SRL▲ 3 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 21,4 %▲ 9.636,4 % | ▲ 9.636,4 % | 12,4 K RON | |
| 78 | 78.SILVER CONFORT BUILDING S.R.L.▼ 29 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 20,1 %▼ 30,9 % | ▼ 30,9 % | 105,1 K RON | |
| 79 | 79.CITI PROPERTIES SRL▼ 18 | Loc. Sângeorz-Băi, Oraş Sângeorz-Băi, Bistriţa-Năsăud | 16,2 %▲ 8,9 % | ▲ 8,9 % | 9,4 K RON | |
| 80 | 80.VINCENTIO COM SRL▼ 18 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 16,2 %▲ 20,5 % | ▲ 20,5 % | 24,9 K RON | |
| 81 | 81.ASTER INTERNATIONAL SRL▼ 64 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 16,2 %▼ 79,4 % | ▼ 79,4 % | 37,4 K RON | |
| 82 | 82.ESTATE NETWORK S.R.L.▼ 18 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 15,2 %▲ 20,4 % | ▲ 20,4 % | 612 RON | |
| 83 | 83.VIMUS SRL▼ 10 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 11,8 %▲ 762,8 % | ▲ 762,8 % | 14,5 K RON | |
| 84 | 84.CON MAR SRL▼ 33 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 10,1 %▼ 63,2 % | ▼ 63,2 % | 15,2 K RON | |
| 85 | 85.MIOARA RIANA INVEST S.R.L.▼ 40 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 7,5 %▼ 76,8 % | ▼ 76,8 % | 284 RON | |
| 86 | 86.CAPITOL SRL▼ 43 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 7,4 %▼ 80,6 % | ▼ 80,6 % | 5,1 K RON | |
| 87 | 87.SPANIS VALCRIS SRL▲ 18 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 7,4 %— | — | 56,1 K RON | |
| 88 | 88.SCHEER PROD SRL▼ 5 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 6,9 %— | — | 5,3 K RON | |
| 89 | 89.TEEKCONSTRUCT PRODCOM SRL▼ 20 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 6,7 %▲ 120,8 % | ▲ 120,8 % | 15,6 K RON | |
| 90 | 90.NANECLASEXPERT SRL▼ 5 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 4,9 %— | — | 12 K RON | |
| 91 | 91.AGROMEC SRL UNIREA▼ 31 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 4,9 %▼ 72,3 % | ▼ 72,3 % | 267 RON | |
| 92 | 92.ATOUT SRL▼ 35 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 4,8 %▼ 77,6 % | ▼ 77,6 % | 804 RON | |
| 93 | 93.CONFPEL SA▼ 17 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 0,8 %0,0% | 0,0% | 659 RON | |
| 94 | 94.GEOTRADE BISTRITA SRL▼ 15 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -0 %▼ 112,1 % | ▼ 112,1 % | -170 RON | |
| 95 | 95.SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA DE GRADUL 1 "TRICOTEXTIL"▼ 14 | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | -0,5 %▼ 1.350 % | ▼ 1.350 % | -1,7 K RON | |
| 96 | 96.ALFA ONE IMOBIL SRL▼ 49 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -2,4 %▼ 107,9 % | ▼ 107,9 % | -4,9 K RON | |
| 97 | 97.VI-CRIS PRODCOM SRL▼ 10 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -4,5 %— | — | -4,5 K RON | |
| 98 | 98.BIOSANTA SRL▼ 28 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -16,2 %▼ 651,7 % | ▼ 651,7 % | -15,5 K RON | |
| 99 | 99.NAVONA BUSINESS SRL▼ 15 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -18,5 %— | — | -75,6 K RON | |
| 100 | 100.RBT CENTRU DE VANZARI SA▼ 5 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -18,7 %— | — | -10,9 K RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Bistrița-Năsăud
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
143 firme · 66,9 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
7 firme · 16,4 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
77 firme · 6,5 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
13 firme · 4,6 mil. RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
15 firme · 2,5 mil. RON
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
6 firme · 1,6 mil. RON