Top 100 firme — Imobiliare, Bistrița-Năsăud după marjă netă în 2018
108 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este -252,1 %, iar liderul atinge 173,1 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.INTERCONSULTING COMPANY SRL▲ 34 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 173,1 %▲ 292,7 % | ▲ 292,7 % | 374 K RON | |
| 2 | 2.EMI CORPORATION SERV SRL▲ 41 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 154,9 %▲ 382,1 % | ▲ 382,1 % | 1,8 mil. RON | |
| 3 | 3.RICCO LAND S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 147,4 %▲ 146 % | ▲ 146 % | 1,7 mil. RON | |
| 4 | 4.TEMPRANO SRL▲ 5 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 97 %▲ 1,8 % | ▲ 1,8 % | 4,9 K RON | |
| 5 | 5.CTL CENTURION GROUP S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 95,7 %— | — | — | 7,7 K RON |
| 6 | 6.FLAMENCO IMOB SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 94,8 %— | — | — | 49,9 K RON |
| 7 | 7.BINAURA CONSULT SRL▲ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 92,9 %▼ 3,2 % | ▼ 3,2 % | 33,5 K RON | |
| 8 | 8.NPC MOLD IMOBILIARE SRL▼ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 92,8 %▼ 3,7 % | ▼ 3,7 % | 5,7 K RON | |
| 9 | 9.UMMCO IMOBIL SRL▲ 2 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 91,1 %▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | 71,2 K RON | |
| 10 | 10.TRANSILVANIA SPORT TEAM S.R.L.nou | Loc. Sigmir, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 90,7 %— | — | — | 53,4 K RON |
| 11 | 11.DEMINI SRL▲ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 90,4 %▲ 4,2 % | ▲ 4,2 % | 1,2 mil. RON | |
| 12 | 12.IMOBRAPID S.R.L.▲ 43 | Loc. Unirea, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 88,9 %▲ 292,3 % | ▲ 292,3 % | 21,6 K RON | |
| 13 | 13.DIACONTACT SRL= | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 86,3 %▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | 63,5 K RON | |
| 14 | 14.LOGISTIK TOP IDEEA SRL▼ 4 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 84,4 %▼ 8,3 % | ▼ 8,3 % | 134,8 K RON | |
| 15 | 15.IMOBILIARE STELZER SRL▲ 6 | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | 81,5 %▲ 8,2 % | ▲ 8,2 % | 1,7 mil. RON | |
| 16 | 16.GENERALCOM CORA SA▼ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 79,5 %▼ 0,4 % | ▼ 0,4 % | 530,3 K RON | |
| 17 | 17.ASTER INTERNATIONAL SRL▲ 48 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 78,6 %▲ 919,6 % | ▲ 919,6 % | 178,2 K RON | |
| 18 | 18.GENERALCOM INVEST SA= | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 78,6 %▲ 1 % | ▲ 1 % | 498,6 K RON | |
| 19 | 19.ARDITA COM SRL▼ 3 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 78,2 %▼ 1,6 % | ▼ 1,6 % | 88,5 K RON | |
| 20 | 20.CHIEVAPI S.R.L.nou | Loc. Unirea, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 77,4 %— | — | — | 11,7 K RON |
| 21 | 21.GENERALCOM MERCUR SA▼ 4 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 77 %▼ 1,4 % | ▼ 1,4 % | 301,8 K RON | |
| 22 | 22.AXEL TELECOM SRL▼ 16 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 76,2 %▼ 32,7 % | ▼ 32,7 % | 12,8 K RON | |
| 23 | 23.BILADI-SAN SRL▲ 73 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 74,1 %— | — | 4,4 K RON | |
| 24 | 24.MAJESTIC SRL▲ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 71 %▲ 2,2 % | ▲ 2,2 % | 47,1 K RON | |
| 25 | 25.NONTEX SA MONTEMURLO SUCURSALA SIEU-SFANTU▲ 2 | Sat Sieu-Sfintu, Comuna Sintereag, Bistriţa-Năsăud | 69,7 %▲ 6,7 % | ▲ 6,7 % | 97,3 K RON | |
| 26 | 26.AZA RENT BUSINESS S.R.L.▼ 3 | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 69,6 %▼ 6,1 % | ▼ 6,1 % | 154,1 K RON | |
| 27 | 27.HERMES INDEPENDENTEI SA▼ 26 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 68,2 %▼ 75 % | ▼ 75 % | 557 K RON | |
| 28 | 28.MULTITRUST SRL▼ 23 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 64,7 %▼ 48,4 % | ▼ 48,4 % | 65 K RON | |
| 29 | 29.DIREKT IMOBILIARE BISTRITA SRL▲ 5 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 62,6 %▲ 40,9 % | ▲ 40,9 % | 213,2 K RON | |
| 30 | 30.HERMES DOMUS SA▲ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 60,8 %▲ 22,1 % | ▲ 22,1 % | 303,2 K RON | |
| 31 | 31.LIDECOMF SRL▼ 2 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 60,1 %▼ 2 % | ▼ 2 % | 138,4 K RON | |
| 32 | 32.IMMOBFASTSELL SRL= | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 59,2 %▲ 29,5 % | ▲ 29,5 % | 18,7 K RON | |
| 33 | 33.VERONESE IMOBILI SRL▲ 5 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 56,5 %▲ 35,4 % | ▲ 35,4 % | 59,3 K RON | |
| 34 | 34.NICDAMARUS COM SRL▲ 7 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 55,8 %▲ 59,5 % | ▲ 59,5 % | 37,8 K RON | |
| 35 | 35.HERMES DECEBAL SA▲ 15 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 54,9 %▲ 96,1 % | ▲ 96,1 % | 312 K RON | |
| 36 | 36.EURO CONSTRUCT 63 SRLnou | Loc. Viişoara, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 53,8 %— | — | — | 19,2 K RON |
| 37 | 37.HERMES ROMARTA SA▼ 4 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 50,2 %▲ 11,4 % | ▲ 11,4 % | 145,5 K RON | |
| 38 | 38.DIACRIS PROD COM SRL▲ 19 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 46,1 %▲ 139,8 % | ▲ 139,8 % | 32,4 K RON | |
| 39 | 39.GENEALOGIC SRL▲ 6 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 43,6 %▲ 46 % | ▲ 46 % | 20,4 K RON | |
| 40 | 40.ANDRES DIMU SRLnou | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | 40,7 %— | — | — | 53,7 K RON |
| 41 | 41.EXPEVAL SRL▲ 11 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 40,2 %▲ 68,9 % | ▲ 68,9 % | 15,4 K RON | |
| 42 | 42.INDCOOP ENERGY S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 40 %▲ 178,8 % | ▲ 178,8 % | 296,5 K RON | |
| 43 | 43.CAPITOL SRL▲ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 38,4 %▲ 21,4 % | ▲ 21,4 % | 24,7 K RON | |
| 44 | 44.ALO SRL▲ 37 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 36,9 %— | — | 26,5 K RON | |
| 45 | 45.MIOARA RIANA INVEST S.R.L.▲ 43 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 32,2 %— | — | 1,1 K RON | |
| 46 | 46.POPASUL VERDE SÂNGEORZ-BĂI SRL▼ 10 | Loc. Sângeorz-Băi, Oraş Sângeorz-Băi, Bistriţa-Năsăud | 31 %▼ 27,9 % | ▼ 27,9 % | 1,8 K RON | |
| 47 | 47.ALFA ONE IMOBIL SRL= | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 30,6 %▲ 5,6 % | ▲ 5,6 % | 60,6 K RON | |
| 48 | 48.TOTAL TRADE SRL▼ 8 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 30,5 %▼ 23,6 % | ▼ 23,6 % | 66,5 K RON | |
| 49 | 49.SILVER CONFORT BUILDING S.R.L.▲ 15 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 29,1 %▲ 252,1 % | ▲ 252,1 % | 637,7 K RON | |
| 50 | 50.PAN-AROMA SRL▼ 20 | Loc. Unirea, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 27,9 %▼ 48 % | ▼ 48 % | 39,2 K RON | |
| 51 | 51.CON MAR SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 27,4 %▲ 42,8 % | ▲ 42,8 % | 41,1 K RON | |
| 52 | 52.LATINUS SRL▲ 21 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 25,6 %▲ 3.227,3 % | ▲ 3.227,3 % | 18,9 K RON | |
| 53 | 53.CERBUL SRL▲ 27 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 25,5 %— | — | 12,9 K RON | |
| 54 | 54.ROXMYA RESIDENCE S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 22,8 %— | — | — | 255,1 K RON |
| 55 | 55.GIOIELLO SRL▲ 21 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 22,6 %— | — | 5,4 K RON | |
| 56 | 56.MOBILIER MAIORCA SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 22,6 %— | — | 78,9 K RON | |
| 57 | 57.ATOUT SRL▲ 20 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 21,3 %— | — | 3,2 K RON | |
| 58 | 58.IAMAMORI SRL▼ 2 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 20,1 %▼ 8,5 % | ▼ 8,5 % | 215,9 K RON | |
| 59 | 59.STIL PROIECT SA▲ 26 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 19,7 %— | — | 65,7 K RON | |
| 60 | 60.AGROMEC SRL UNIREA▼ 58 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 17,5 %▼ 92,4 % | ▼ 92,4 % | 329 RON | |
| 61 | 61.CITI PROPERTIES SRL▲ 37 | Loc. Sângeorz-Băi, Oraş Sângeorz-Băi, Bistriţa-Năsăud | 14,9 %— | — | 7,6 K RON | |
| 62 | 62.VINCENTIO COM SRL▼ 4 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 13,4 %▼ 24,6 % | ▼ 24,6 % | 19,3 K RON | |
| 63 | 63.MAD-ANCA SRL▼ 12 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 12,9 %▼ 50,4 % | ▼ 50,4 % | 4,1 K RON | |
| 64 | 64.ESTATE NETWORK S.R.L.▼ 16 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 12,6 %▼ 55,1 % | ▼ 55,1 % | 2,2 K RON | |
| 65 | 65.EXCHANGE SRL▼ 39 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 9,2 %▼ 86,2 % | ▼ 86,2 % | 654 RON | |
| 66 | 66.TENC-ZEN TRUST SRLnou | Loc. Viişoara, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 7,6 %▲ 18,2 % | ▲ 18,2 % | 2,3 K RON | |
| 67 | 67.OLTEA & CAMI SRL▼ 25 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 4 %▼ 88 % | ▼ 88 % | 1,1 K RON | |
| 68 | 68.SINELLI SRL▲ 21 | Sat Milas, Comuna Milas, Bistriţa-Năsăud | 3,1 %— | — | 1,8 K RON | |
| 69 | 69.TEEKCONSTRUCT PRODCOM SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 3 %▲ 11,8 % | ▲ 11,8 % | 8 K RON | |
| 70 | 70.BIOSANTA SRL▼ 4 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 2,9 %▼ 54,6 % | ▼ 54,6 % | 3,3 K RON | |
| 71 | 71.BISTRITA DELUXE SRL▼ 11 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 2,5 %▼ 83,9 % | ▼ 83,9 % | 2,5 K RON | |
| 72 | 72.HARDZONE CONSULTING SRLnou | Sat Livezile, Comuna Livezile, Bistriţa-Năsăud | 1,7 %▼ 88,3 % | ▼ 88,3 % | 5,1 K RON | |
| 73 | 73.VIMUS SRL▼ 14 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,4 %▼ 92 % | ▼ 92 % | 742 RON | |
| 74 | 74.CARBIS SA▼ 13 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 0,9 %▼ 93,6 % | ▼ 93,6 % | 13,6 K RON | |
| 75 | 75.LIDOM MARIO SRL▲ 8 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 0,8 %— | — | 224 RON | |
| 76 | 76.CONFPEL SA▼ 2 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 0,8 %▲ 33,9 % | ▲ 33,9 % | 645 RON | |
| 77 | 77.SOVGRUP IMOBILIARE S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 0,7 %— | — | — | 122 RON |
| 78 | 78.ICOGRAN SRL▼ 24 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 0,4 %▼ 98,5 % | ▼ 98,5 % | 43 RON | |
| 79 | 79.GEOTRADE BISTRITA SRL▼ 76 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 0,3 %▼ 99,8 % | ▼ 99,8 % | 1,4 K RON | |
| 80 | 80.CONDOR SRL▼ 9 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 0,2 %▼ 87,5 % | ▼ 87,5 % | 147 RON | |
| 81 | 81.SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA DE GRADUL 1 "TRICOTEXTIL"▼ 6 | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | 0 %— | — | 134 RON | |
| 82 | 82.TRANONDUTY SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -0,5 %▼ 100,7 % | ▼ 100,7 % | -101 RON | |
| 83 | 83.SCHEER PROD SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -1 %— | — | -736 RON | |
| 84 | 84.NAVONA BUSINESS SRL▲ 2 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -13,4 %— | — | -64,2 K RON | |
| 85 | 85.NANECLASEXPERT SRL▼ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -18,4 %— | — | -43,8 K RON | |
| 86 | 86.GRAND-CORA SRL▼ 33 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -19,3 %▼ 183 % | ▼ 183 % | -22 K RON | |
| 87 | 87.VI-CRIS PRODCOM SRL▼ 19 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -21,7 %▼ 866,8 % | ▼ 866,8 % | -22 K RON | |
| 88 | 88.SFERA ALBASTRA SRL▼ 39 | Sat Tonciu, Comuna Galaţii Bistriţei, Bistriţa-Năsăud | -22,5 %▼ 180,2 % | ▼ 180,2 % | -3,6 K RON | |
| 89 | 89.STANCA IMOBIL SRL▼ 27 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -22,9 %▼ 280,8 % | ▼ 280,8 % | -11,9 K RON | |
| 90 | 90.SAVETUCA PROD SRL▼ 51 | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | -28,2 %▼ 167,9 % | ▼ 167,9 % | -25,4 K RON | |
| 91 | 91.WHITEHOUSE IMOBILIARE SRL▲ 8 | Loc. Unirea, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -28,2 %— | — | -5,5 K RON | |
| 92 | 92.BUSINESS PARK BISTRIŢA SUD SRL▲ 2 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -44,5 %— | — | -70 K RON | |
| 93 | 93.ATA CLUB 2002 SRL▼ 21 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -52,8 %▼ 3.170,9 % | ▼ 3.170,9 % | -23,8 K RON | |
| 94 | 94.RAAL - NATUR S.R.L.▲ 6 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -66,7 %— | — | -67,9 K RON | |
| 95 | 95.RBT CENTRU DE VANZARI SA▼ 17 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -78,7 %— | — | -30,8 K RON | |
| 96 | 96.MONTE CALM GROUP SRL▼ 3 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -80,6 %— | — | -1,1 mil. RON | |
| 97 | 97.OXIGENUL SA▼ 28 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -112,1 %▼ 5.623,2 % | ▼ 5.623,2 % | -122,6 K RON | |
| 98 | 98.SARA IMOBIL SRL▼ 11 | Sat Prundu Bârgăului, Comuna Prundu Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | -142,3 %— | — | -20 K RON | |
| 99 | 99.TEXRON SRL▼ 32 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -240,3 %▼ 4.651,9 % | ▼ 4.651,9 % | -319,8 K RON | |
| 100 | 100.SACALUL SRL▼ 8 | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | -252,1 %— | — | -342,6 K RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Bistrița-Năsăud
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
143 firme · 66,9 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
7 firme · 16,4 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
77 firme · 6,5 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
13 firme · 4,6 mil. RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
15 firme · 2,5 mil. RON
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
6 firme · 1,6 mil. RON