Top 100 firme — Imobiliare, Bistrița-Năsăud după marjă netă în 2014
93 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este -1.750,3 %, iar liderul atinge 1.444,8 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.GHERMAN PRODCOM SRL= | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1.444,8 %▼ 15 % | ▼ 15 % | 136,5 K RON | |
| 2 | 2.BILADI-SAN SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 191,9 %▲ 174,2 % | ▲ 174,2 % | 26,6 K RON | |
| 3 | 3.LANDLORD REAL ESTATE SRL▲ 2 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 138,5 %▲ 43,4 % | ▲ 43,4 % | 62,2 K RON | |
| 4 | 4.TEMPRANO SRL▲ 48 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 95,1 %▲ 4.727,9 % | ▲ 4.727,9 % | 4,3 K RON | |
| 5 | 5.EMVAL SERVICE SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 95,1 %— | — | — | 80,8 K RON |
| 6 | 6.BRETSARA CONSULT SRL▼ 3 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 92,1 %▼ 5,1 % | ▼ 5,1 % | 5 K RON | |
| 7 | 7.EMI INCORPORATED SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 90,8 %— | — | — | 68,1 K RON |
| 8 | 8.NAENO CAR SRL▼ 4 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 89,6 %▼ 7,5 % | ▼ 7,5 % | 231,4 K RON | |
| 9 | 9.DIACONTACT SRL▲ 2 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 84,1 %▲ 4,7 % | ▲ 4,7 % | 51,8 K RON | |
| 10 | 10.ECOPRINT MEDIA SRL▼ 3 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 83 %▼ 3,4 % | ▼ 3,4 % | 190,3 K RON | |
| 11 | 11.DENYANA IMOBIL SRL▲ 2 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 82,8 %▲ 6,4 % | ▲ 6,4 % | 1,1 K RON | |
| 12 | 12.GENERALCOM INVEST SA▲ 8 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 82 %▲ 20,8 % | ▲ 20,8 % | 462,4 K RON | |
| 13 | 13.GENERALCOM CORA SA▲ 4 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 81,2 %▲ 10 % | ▲ 10 % | 440,1 K RON | |
| 14 | 14.EXCHANGE SRL▼ 12 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 76,3 %▼ 88,7 % | ▼ 88,7 % | 6,5 K RON | |
| 15 | 15.EMI CENTER S.R.L.▼ 9 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 75,6 %▼ 17,2 % | ▼ 17,2 % | 202,9 K RON | |
| 16 | 16.TURIST SRL▲ 3 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 74,7 %▲ 8,6 % | ▲ 8,6 % | 19,7 K RON | |
| 17 | 17.MEBIS TRADING SRL▼ 9 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 73,7 %▼ 13,1 % | ▼ 13,1 % | 168,4 K RON | |
| 18 | 18.GENERALCOM MERCUR SA▼ 6 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 71,7 %▼ 9,1 % | ▼ 9,1 % | 205,4 K RON | |
| 19 | 19.DEMINI SRL▼ 5 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 68,6 %▼ 11,8 % | ▼ 11,8 % | 134,9 K RON | |
| 20 | 20.NONTEX SA MONTEMURLO SUCURSALA SIEU-SFANTU▼ 2 | Sat Sieu-Sfintu, Comuna Sintereag, Bistriţa-Năsăud | 67,4 %▼ 3,2 % | ▼ 3,2 % | 89,7 K RON | |
| 21 | 21.BEST TIME IMOBILIARE SRL▲ 12 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 61,6 %▲ 119,3 % | ▲ 119,3 % | 74,8 K RON | |
| 22 | 22.HERMES DECEBAL SA▲ 18 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 60,3 %▲ 181,7 % | ▲ 181,7 % | 291,9 K RON | |
| 23 | 23.HERMES INDEPENDENTEI SA▼ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 57,7 %▼ 2 % | ▼ 2 % | 449,1 K RON | |
| 24 | 24.NAVONA BUSINESS SRL▲ 10 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 53,7 %▲ 101,6 % | ▲ 101,6 % | 137,2 K RON | |
| 25 | 25.NONA SRL= | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 52,6 %▲ 17,1 % | ▲ 17,1 % | 35,4 K RON | |
| 26 | 26.EMI CORPORATION SERV SRL▲ 24 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 51,5 %▲ 1.209,4 % | ▲ 1.209,4 % | 302,7 K RON | |
| 27 | 27.HERMES ROMARTA SA▼ 4 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 47,2 %▼ 9,4 % | ▼ 9,4 % | 101 K RON | |
| 28 | 28.GRAND-CORA SRL▲ 30 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 44,1 %— | — | 48,5 K RON | |
| 29 | 29.DISI SRL▼ 13 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 43 %▼ 42,5 % | ▼ 42,5 % | 5,2 K RON | |
| 30 | 30.RBT CENTRU DE VANZARI SAnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 40,9 %▲ 107,9 % | ▲ 107,9 % | 35,3 K RON | |
| 31 | 31.HERMES DOMUS SA▼ 2 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 38,1 %▼ 1,5 % | ▼ 1,5 % | 182,1 K RON | |
| 32 | 32.VIMUS SRL= | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 37,8 %▲ 18 % | ▲ 18 % | 28,7 K RON | |
| 33 | 33.CLARION SRL▼ 2 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 36,6 %▲ 3,1 % | ▲ 3,1 % | 47,6 K RON | |
| 34 | 34.MULTITRUST SRL▲ 15 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 35,3 %▲ 751,6 % | ▲ 751,6 % | 46,3 K RON | |
| 35 | 35.TRANSILVANIA GRAND CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 34,8 %— | — | — | 507,5 K RON |
| 36 | 36.AXEL TELECOM SRL▲ 8 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 27,9 %▲ 55,7 % | ▲ 55,7 % | 4,5 K RON | |
| 37 | 37.SAVETUCA PROD SRL▲ 26 | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | 27,3 %— | — | 14,3 K RON | |
| 38 | 38.ALFA ONE IMOBIL SRL▲ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 26,7 %▲ 23,7 % | ▲ 23,7 % | 34,5 K RON | |
| 39 | 39.UMMCO IMOBIL SRL▲ 33 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 24,6 %— | — | 19,4 K RON | |
| 40 | 40.LATINUS SRL▼ 4 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 23 %▼ 10,3 % | ▼ 10,3 % | 12 K RON | |
| 41 | 41.M.Z. ITALY IMOBILIAR SRL▲ 44 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 21 %— | — | 5,7 K RON | |
| 42 | 42.CARPATI SRL▼ 5 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 20,7 %▼ 14,6 % | ▼ 14,6 % | 8,2 K RON | |
| 43 | 43.EVAL BIS SRL▼ 19 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 20,5 %▼ 58,7 % | ▼ 58,7 % | 14,3 K RON | |
| 44 | 44.CITI PROPERTIES SRL▲ 32 | Loc. Sângeorz-Băi, Oraş Sângeorz-Băi, Bistriţa-Năsăud | 20,2 %— | — | 6,5 K RON | |
| 45 | 45.GLOBAL INTERNATIONAL SRL▲ 25 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 19,7 %— | — | 1,1 K RON | |
| 46 | 46.IMOBILIARE STELZER SRL▼ 3 | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | 19,1 %▲ 6 % | ▲ 6 % | 244,4 K RON | |
| 47 | 47.DIACRIS PROD COM SRL▼ 19 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 17,3 %▼ 57,1 % | ▼ 57,1 % | 11,6 K RON | |
| 48 | 48.EXPEVAL SRL▼ 38 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 16,9 %▼ 79 % | ▼ 79 % | 5,7 K RON | |
| 49 | 49.MAD-ANCA SRL▼ 11 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 16,4 %▼ 25,8 % | ▼ 25,8 % | 4,7 K RON | |
| 50 | 50.AMALGAM SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 13,6 %— | — | 1,1 K RON | |
| 51 | 51.CAPITOL SRL▼ 36 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 9,8 %▼ 87,2 % | ▼ 87,2 % | 2,1 K RON | |
| 52 | 52.NICDAMARUS COM SRL▼ 7 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 9,6 %▲ 17,5 % | ▲ 17,5 % | 4,3 K RON | |
| 53 | 53.LIDOM MARIO SRL▲ 13 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 9,6 %— | — | 2,8 K RON | |
| 54 | 54.ATOUT SRL▲ 7 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 7,8 %— | — | 1,1 K RON | |
| 55 | 55.HARDZONE CONSULTING SRL▲ 9 | Sat Livezile, Comuna Livezile, Bistriţa-Năsăud | 7,7 %— | — | 3,2 K RON | |
| 56 | 56.BIOSANTA SRL▼ 5 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 7 %▲ 147 % | ▲ 147 % | 9,4 K RON | |
| 57 | 57.IAMAMORI SRL▼ 9 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 6,7 %▲ 16,5 % | ▲ 16,5 % | 39,3 K RON | |
| 58 | 58.SMARTECH PRO S.R.L.▼ 23 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 5,6 %▼ 78,6 % | ▼ 78,6 % | 3,2 K RON | |
| 59 | 59.INTERCONSULTING COMPANY SRL▲ 22 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 4,8 %— | — | 5,1 K RON | |
| 60 | 60.EXPRESS STORE SRL▼ 4 | Sat Lechinţa, Comuna Lechinţa, Bistriţa-Năsăud | 4,5 %▲ 1.630,8 % | ▲ 1.630,8 % | 6 K RON | |
| 61 | 61.VINCENTIO COM SRL▼ 8 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 3,6 %▲ 123 % | ▲ 123 % | 4,5 K RON | |
| 62 | 62.CERBUL SRL▲ 20 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 3,2 %— | — | 1,1 K RON | |
| 63 | 63.GIOIELLO SRL▼ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 3,1 %— | — | 707 RON | |
| 64 | 64.CONDOR SRL▼ 23 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 2,8 %▼ 86,9 % | ▼ 86,9 % | 1,1 K RON | |
| 65 | 65.SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA DE GRADUL 1 "TRICOTEXTIL"▲ 3 | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | 2 %— | — | 4,9 K RON | |
| 66 | 66.GENEALOGIC SRL▼ 12 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,2 %▲ 3,6 % | ▲ 3,6 % | 424 RON | |
| 67 | 67.EN-HACORE SRL▼ 8 | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | 0,9 %— | — | 20,9 K RON | |
| 68 | 68.CARBIS SA▼ 13 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 0,6 %▼ 30,6 % | ▼ 30,6 % | 7,8 K RON | |
| 69 | 69.CONFPEL SA▼ 12 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 0,6 %▲ 833,3 % | ▲ 833,3 % | 943 RON | |
| 70 | 70.ICOGRAN SRL▲ 3 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 0,4 %— | — | 86 RON | |
| 71 | 71.OLTEA & CAMI SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -0,7 %— | — | -80 RON | |
| 72 | 72.SHALOM IMOBIL SRL▼ 45 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -3,5 %▼ 108,2 % | ▼ 108,2 % | -5,7 K RON | |
| 73 | 73.ATA CLUB 2002 SRL▼ 52 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -4,1 %▼ 106,4 % | ▼ 106,4 % | -344 RON | |
| 74 | 74.POWER RING PRODIMPEX SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -4,1 %▼ 194,3 % | ▼ 194,3 % | -19,1 K RON | |
| 75 | 75.VI-CRIS PRODCOM SRL▼ 45 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -4,6 %▼ 112,4 % | ▼ 112,4 % | -4,2 K RON | |
| 76 | 76.NANECLASEXPERT SRL▼ 16 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -6,7 %— | — | -9,9 K RON | |
| 77 | 77.STIL PROIECT SA▼ 2 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -18,1 %— | — | -58,6 K RON | |
| 78 | 78.CASA DE INVESTITII ALIANTA SA▲ 2 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -25,8 %— | — | -254,3 K RON | |
| 79 | 79.SFERA ALBASTRA SRL▼ 70 | Sat Tonciu, Comuna Galaţii Bistriţei, Bistriţa-Năsăud | -37,7 %▼ 144,9 % | ▼ 144,9 % | -9,1 K RON | |
| 80 | 80.SARA IMOBIL SRL▼ 34 | Sat Prundu Bârgăului, Comuna Prundu Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | -39 %▼ 593,4 % | ▼ 593,4 % | -13,4 K RON | |
| 81 | 81.SACALUL SRL▼ 10 | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | -50,2 %— | — | -94,9 K RON | |
| 82 | 82.TERMO-GLASS SRL▼ 3 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -52 %— | — | -6 K RON | |
| 83 | 83.MAJESTIC SRL▼ 14 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -69,1 %— | — | -30,1 K RON | |
| 84 | 84.ASTER INTERNATIONAL SRL▲ 2 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -82,5 %— | — | -62,2 K RON | |
| 85 | 85.TEXRON SRL▼ 8 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -88,3 %— | — | -35,7 K RON | |
| 86 | 86.PIEDRA EXT SRL▼ 19 | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | -89,8 %— | — | -11,2 K RON | |
| 87 | 87.CONTILIS SERV SRL▼ 13 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -105,3 %— | — | -4,1 K RON | |
| 88 | 88.AGROMEC SRL UNIREA▼ 46 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -106,6 %▼ 666,9 % | ▼ 666,9 % | -8,6 K RON | |
| 89 | 89.STANCA IMOBIL SRL▼ 63 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -114,3 %▼ 366,5 % | ▼ 366,5 % | -26 K RON | |
| 90 | 90.BISTRITA DELUXE SRL▼ 43 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -125,7 %▼ 1.942,7 % | ▼ 1.942,7 % | -35,3 K RON | |
| 91 | 91.CBAR ARDEALUL SRL▼ 13 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -137,3 %— | — | -15,2 K RON | |
| 92 | 92.GABYDOR-LUX SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -1.448,7 %— | — | -4,3 K RON | |
| 93 | 93.PESCAR ODORHEI S.R.L.▼ 10 | Sat Sieu-Odorhei, Comuna Sieu-Odorhei, Bistriţa-Năsăud | -1.750,3 %— | — | -507,2 K RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Bistrița-Năsăud
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
143 firme · 66,9 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
7 firme · 16,4 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
77 firme · 6,5 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
13 firme · 4,6 mil. RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
15 firme · 2,5 mil. RON
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
6 firme · 1,6 mil. RON