Top 100 firme — Activități profesionale, Bacău după marjă netă în 2021
1.233 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 90,1 %, iar liderul atinge 1.460,1 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.CAMPA ARHICONSTRUCT SRL▲ 613 | Municipiul Bacău, Bacău | 1.460,1 %▲ 3.878,4 % | ▲ 3.878,4 % | 596,8 K RON | |
| 2 | 2.LEXCON CONSULTING SRL= | Municipiul Bacău, Bacău | 1.218,8 %▲ 225,9 % | ▲ 225,9 % | 291,8 K RON | |
| 3 | 3.AR25 STUDIO SRL▲ 4 | Municipiul Bacău, Bacău | 641,6 %▲ 441,5 % | ▲ 441,5 % | 654,2 K RON | |
| 4 | 4.VIZUAL NETWORK SRL▲ 979 | Municipiul Oneşti, Bacău | 490,4 %▲ 87.475 % | ▲ 87.475 % | 22,7 K RON | |
| 5 | 5.ARA GIMVET SRL▲ 240 | Sat Gheorghe Doja, Comuna Răcăciuni, Bacău | 181,1 %▲ 150,9 % | ▲ 150,9 % | 297,6 K RON | |
| 6 | 6.PROMAREX SRL▲ 601 | Municipiul Oneşti, Bacău | 117,2 %▲ 205,1 % | ▲ 205,1 % | 132,8 K RON | |
| 7 | 7.VASIMED-VET SRL▲ 703 | Sat Gheorghe Doja, Comuna Răcăciuni, Bacău | 116,5 %▲ 333,7 % | ▲ 333,7 % | 201,6 K RON | |
| 8 | 8.BVB ARCHITECTURE & DESIGN S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 103,9 %— | — | 35,6 K RON | |
| 9 | 9.PRO MKT SOLUTIONS S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 97,1 %— | — | — | 1,1 K RON |
| 10 | 10.APSD ADVERTISING S.R.L.nou | Sat Lespezi, Comuna Gârleni, Bacău | 97,1 %— | — | — | 70,3 K RON |
| 11 | 11.ELS SERVCONSULT S.R.L.▲ 11 | Municipiul Bacău, Bacău | 97,1 %▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 29,9 K RON | |
| 12 | 12.CASA IZVORUL BINELUI S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 97 %— | — | — | 11,6 K RON |
| 13 | 13.PUNCT FORTE SRL▲ 218 | Municipiul Bacău, Bacău | 97 %▲ 31,2 % | ▲ 31,2 % | 65 K RON | |
| 14 | 14.VECO DESIGN SRL▲ 744 | Municipiul Bacău, Bacău | 97 %▲ 338,5 % | ▲ 338,5 % | 1,1 K RON | |
| 15 | 15.FABRIKA PRO MEDIA SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 97 %— | — | — | 3,1 K RON |
| 16 | 16.WEDDING DREAM ART S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 97 %— | — | 5,3 K RON | |
| 17 | 17.VISION FINANCE SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 97 %— | — | — | 485 RON |
| 18 | 18.NISTOR & CO S.R.L.= | Municipiul Bacău, Bacău | 97 %0,0% | 0,0% | 12,2 K RON | |
| 19 | 19.ATLAS GLOBAL CONCEPT S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 96,9 %— | — | 116,3 K RON | |
| 20 | 20.KBA CONSULTING SRLnou | Loc. Buhuşi, Oraş Buhuşi, Bacău | 96,9 %— | — | 1,4 K RON | |
| 21 | 21.SOFTEX CORPORATION S.R.L.nou | Loc. Târgu Ocna, Oraş Târgu Ocna, Bacău | 96,9 %— | — | — | 31,5 K RON |
| 22 | 22.GABITECH SOLUTIONS S.R.L.▲ 28 | Municipiul Bacău, Bacău | 96,7 %▲ 1,7 % | ▲ 1,7 % | 169,3 K RON | |
| 23 | 23.AMA MAN S.R.L.▲ 26 | Municipiul Bacău, Bacău | 96,6 %▲ 1,5 % | ▲ 1,5 % | 136,4 K RON | |
| 24 | 24.DUMI EXPERT-CONT SRL▲ 266 | Sat Măgura, Comuna Măgura, Bacău | 96,6 %▲ 43,4 % | ▲ 43,4 % | 22,2 K RON | |
| 25 | 25.DISTRIND INDUSTRIAL S.R.L.▲ 1.105 | Comuna Mărgineni, Bacău | 96,5 %— | — | 43,6 K RON | |
| 26 | 26.NOA GROUP INVEST SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 96,5 %— | — | 108,6 K RON | |
| 27 | 27.ZZ MANAGEMENT S.R.L.▲ 18 | Municipiul Bacău, Bacău | 96,4 %▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | 144,7 K RON | |
| 28 | 28.ANDLIV-CONF S.R.L.= | Municipiul Oneşti, Bacău | 96,3 %▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | 57,8 K RON | |
| 29 | 29.GEO CON INVEST S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 96,3 %— | — | — | 27,2 K RON |
| 30 | 30.MELEVA INVEST S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 96 %— | — | 60 K RON | |
| 31 | 31.MP TRADUZIONI S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 95,9 %— | — | — | 19,8 K RON |
| 32 | 32.NYKY CONSULTING TRUST S.R.L.▲ 5 | Municipiul Bacău, Bacău | 95,9 %▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 131,9 K RON | |
| 33 | 33.ROMAN LAROM SNC▲ 186 | Municipiul Bacău, Bacău | 95,9 %▲ 26,7 % | ▲ 26,7 % | 19,6 K RON | |
| 34 | 34.STUDIO FRAMARIN S.R.L.▲ 9 | Municipiul Bacău, Bacău | 95,8 %▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 428,7 K RON | |
| 35 | 35.BH SERVICII S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 95,7 %— | — | — | 84,2 K RON |
| 36 | 36.SITCAT ENGINEERING S.R.L.▲ 101 | Municipiul Moineşti, Bacău | 95,7 %▲ 10,9 % | ▲ 10,9 % | 718,3 K RON | |
| 37 | 37.ITEX OFFICE SRL▲ 167 | Municipiul Bacău, Bacău | 95,7 %▲ 22,8 % | ▲ 22,8 % | 41,6 K RON | |
| 38 | 38.CLM DESIGN CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 95,6 %— | — | — | 28,5 K RON |
| 39 | 39.EMIGI.ART S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 95,3 %— | — | 61,1 K RON | |
| 40 | 40.TOPMED PROJECT SRL▼ 23 | Municipiul Bacău, Bacău | 95,3 %▼ 1,8 % | ▼ 1,8 % | 915 RON | |
| 41 | 41.HESALITE INC S.R.L.▼ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 95,1 %▼ 0,8 % | ▼ 0,8 % | 302,8 K RON | |
| 42 | 42.VOIO CONSULT S.R.L.nou | Sat Răcăuţi, Comuna Buciumi, Bacău | 94,9 %— | — | — | 25,1 K RON |
| 43 | 43.MARKOS CORPORATION SRLnou | Loc. Buhuşi, Oraş Buhuşi, Bacău | 94,9 %— | — | 671,7 K RON | |
| 44 | 44.MEG INFOCONT S.R.L.nou | Sat Mărgineni, Comuna Mărgineni, Bacău | 94,8 %— | — | — | 25,9 K RON |
| 45 | 45.RARI EURO GROUP S.R.L.▲ 59 | Sat Holt, Comuna Letea Veche, Bacău | 94,7 %▲ 5,6 % | ▲ 5,6 % | 63,7 K RON | |
| 46 | 46.SORABOMA S.R.L.▲ 8 | Municipiul Bacău, Bacău | 94,6 %▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | 50,6 K RON | |
| 47 | 47.ALEXVALCONSULTING S.R.L.▲ 14 | Municipiul Bacău, Bacău | 94,5 %▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | 72,2 K RON | |
| 48 | 48.YOURSPACEDESIGN S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 94,5 %— | — | — | 8,4 K RON |
| 49 | 49.ADOLF SYSTEM SRL▲ 31 | Sat Bereşti-Bistriţa, Comuna Bereşti-Bistriţa, Bacău | 94,3 %▲ 2,6 % | ▲ 2,6 % | 79,2 K RON | |
| 50 | 50.CETANA MANAGEMENT S.R.L.▲ 56 | Municipiul Oneşti, Bacău | 94,3 %▲ 5,4 % | ▲ 5,4 % | 437,1 K RON | |
| 51 | 51.HOLISTIC CONSULTING SRLnou | Sat Săuceşti, Comuna Săuceşti, Bacău | 94,3 %— | — | 16,3 K RON | |
| 52 | 52.BUILD.ING CONSULT SRL▲ 1.062 | Municipiul Bacău, Bacău | 94,3 %— | — | 74,5 K RON | |
| 53 | 53.IKIGAI LIFE S.R.L.▼ 11 | Sat Sascut, Comuna Sascut, Bacău | 94,2 %▼ 1,6 % | ▼ 1,6 % | 127,5 K RON | |
| 54 | 54.BOBOSPIDER S.R.L.nou | Loc. Târgu Ocna, Oraş Târgu Ocna, Bacău | 94,1 %— | — | — | 44,4 K RON |
| 55 | 55.ALICARS AUTO S.R.L.▲ 108 | Sat Caraclău, Comuna Bârsăneşti, Bacău | 94,1 %▲ 13 % | ▲ 13 % | 20,2 K RON | |
| 56 | 56.DSB TRADUCERI S.R.L.▲ 30 | Sat Răcăuţi, Comuna Buciumi, Bacău | 93,9 %▲ 2,6 % | ▲ 2,6 % | 17,2 K RON | |
| 57 | 57.HQ PROMO SOLUTION S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 93,9 %— | — | 4,2 K RON | |
| 58 | 58.STATIC PLAN SRL▲ 43 | Municipiul Bacău, Bacău | 93,8 %▲ 4,4 % | ▲ 4,4 % | 73,6 K RON | |
| 59 | 59.POOKA SPY S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 93,8 %— | — | — | 410 K RON |
| 60 | 60.ARTS AND CRAFTS COLLECTIVE S.R.L.nou | Municipiul Oneşti, Bacău | 93,6 %— | — | — | 45 K RON |
| 61 | 61.ELIMO-PLUS SRL▲ 67 | Municipiul Bacău, Bacău | 93,5 %▲ 7,1 % | ▲ 7,1 % | 95,6 K RON | |
| 62 | 62.HIDROPOL STUDII SRL▼ 26 | Municipiul Bacău, Bacău | 93,4 %▼ 2,8 % | ▼ 2,8 % | 58,6 K RON | |
| 63 | 63.ALY-IMAGE SRLnou | Sat Slobozia, Comuna Stănişeşti, Bacău | 93,4 %— | — | — | 16,7 K RON |
| 64 | 64.EMPIRES BUILDINGS MILLENIUM S.R.L.▲ 5 | Sat Pădureni, Comuna Mărgineni, Bacău | 93,4 %▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | 23,2 K RON | |
| 65 | 65.DWG CAD PROIECT S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 93,4 %— | — | — | 127,1 K RON |
| 66 | 66.IDEALIST VISION S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 93,3 %— | — | — | 2,5 K RON |
| 67 | 67.MANAGER CONCEPT SRL▲ 10 | Sat Răcăciuni, Comuna Răcăciuni, Bacău | 93 %▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | 23,7 K RON | |
| 68 | 68.TDRL ADMIN SRL▼ 39 | Sat Cleja, Comuna Cleja, Bacău | 93 %▼ 3,6 % | ▼ 3,6 % | 252,8 K RON | |
| 69 | 69.EURO CONTAB EXPERT SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 93 %— | — | 976 RON | |
| 70 | 70.MANZAY CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 92,9 %— | — | — | 6,5 K RON |
| 71 | 71.ANDREW BEEHIVE CONSULTING S.R.L.▲ 73 | Sat Motoşeni, Comuna Motoşeni, Bacău | 92,6 %▲ 8,3 % | ▲ 8,3 % | 166,7 K RON | |
| 72 | 72.FLARE MEDIA S.R.L.nou | Municipiul Oneşti, Bacău | 92,5 %— | — | — | 11,3 K RON |
| 73 | 73.WDM PROJECT MANAGEMENT S.R.L.▲ 125 | Sat Mărgineni, Comuna Mărgineni, Bacău | 92,4 %▲ 17,5 % | ▲ 17,5 % | 163,7 K RON | |
| 74 | 74.MDM CONTAB SOLUTION SRL▲ 44 | Municipiul Bacău, Bacău | 92,3 %▲ 4,5 % | ▲ 4,5 % | 185,9 K RON | |
| 75 | 75.KA PLANNING S.R.L.nou | Loc. Buhuşi, Oraş Buhuşi, Bacău | 92,3 %— | — | — | 32 K RON |
| 76 | 76.IULIA PROJECT MANAGEMENT S.R.L.▼ 60 | Municipiul Bacău, Bacău | 92,2 %▼ 5,1 % | ▼ 5,1 % | 127 K RON | |
| 77 | 77.CONTABIL BACAU S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 92,1 %— | — | — | 30,3 K RON |
| 78 | 78.ATELIER VOAIDEŞ S.R.L.nou | Loc. Comăneşti, Oraş Comăneşti, Bacău | 92 %— | — | — | 79,7 K RON |
| 79 | 79.AGIS LIMITED S.R.L.nou | Sat Roşiori, Comuna Roşiori, Bacău | 91,9 %— | — | — | 45,3 K RON |
| 80 | 80.PROMO MEDIA GRUP 2020 S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 91,9 %— | — | — | 74,8 K RON |
| 81 | 81.MIRSIM MET CONSULT S.R.L.▼ 35 | Municipiul Bacău, Bacău | 91,8 %▼ 4 % | ▼ 4 % | 238,1 K RON | |
| 82 | 82.EFICERT SRL▲ 34 | Municipiul Oneşti, Bacău | 91,7 %▲ 3,4 % | ▲ 3,4 % | 191,7 K RON | |
| 83 | 83.TĂNĂSESCU EXPERT S.R.L.▲ 19 | Municipiul Bacău, Bacău | 91,5 %▲ 1,8 % | ▲ 1,8 % | 68,9 K RON | |
| 84 | 84.ANBAMEDIA SRL▼ 72 | Municipiul Bacău, Bacău | 91,5 %▼ 7,7 % | ▼ 7,7 % | 960,5 K RON | |
| 85 | 85.ADEL ENTERPRISE S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 91,5 %— | — | 4,6 K RON | |
| 86 | 86.ONLINE IMAGE S.R.L.▼ 35 | Sat Slobozia, Comuna Stănişeşti, Bacău | 91,3 %▼ 4 % | ▼ 4 % | 24,9 K RON | |
| 87 | 87.FLAIR DESIGN S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 91,3 %— | — | 26,6 K RON | |
| 88 | 88.CODE4CNC S.R.L.▲ 19 | Sat Nicolae Bălcescu, Comuna Nicolae Bălcescu, Bacău | 91,3 %▲ 2,1 % | ▲ 2,1 % | 263,2 K RON | |
| 89 | 89.DIACONTAB 2016 SRL▲ 10 | Municipiul Bacău, Bacău | 91,3 %▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | 114,2 K RON | |
| 90 | 90.KATCO UNIVERSAL TRADING SRL▲ 191 | Municipiul Bacău, Bacău | 91,3 %▲ 32,9 % | ▲ 32,9 % | 68,5 K RON | |
| 91 | 91.GAMA PROCONCEPT S.R.L.▲ 504 | Sat Mărgineni, Comuna Mărgineni, Bacău | 91,3 %▲ 133,3 % | ▲ 133,3 % | 32,7 K RON | |
| 92 | 92.OVICAR PRESTSERV S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 91,2 %— | — | — | 1,9 K RON |
| 93 | 93.APS SLOTS ADVERTISING S.R.L.nou | Sat Lespezi, Comuna Gârleni, Bacău | 91,1 %— | — | — | 522,6 K RON |
| 94 | 94.GRINGULE DESIGN S.R.L.▲ 21 | Sat Mănăstirea Caşin, Comuna Mănăstirea Caşin, Bacău | 91,1 %▲ 2,7 % | ▲ 2,7 % | 260 K RON | |
| 95 | 95.MICROEXPERT SRL▲ 39 | Sat Sărata, Comuna Sărata, Bacău | 90,8 %▲ 5 % | ▲ 5 % | 199,7 K RON | |
| 96 | 96.INFINITY ACCOUNTING SERVICES S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 90,8 %— | — | — | 177,4 K RON |
| 97 | 97.MESUSA S.R.L.▼ 14 | Municipiul Oneşti, Bacău | 90,8 %▼ 1 % | ▼ 1 % | 32,4 K RON | |
| 98 | 98.AMBRA DESIGN STUDIO S.R.L.▲ 358 | Municipiul Bacău, Bacău | 90,7 %▲ 72,8 % | ▲ 72,8 % | 22,4 K RON | |
| 99 | 99.DRAM EVENTS & ING S.R.L.▲ 228 | Sat Sohodol, Comuna Măgura, Bacău | 90,6 %▲ 41 % | ▲ 41 % | 6,1 K RON | |
| 100 | 100.WEBEXPERT OFFICE S.R.L.▲ 319 | Loc. Târgu Ocna, Oraş Târgu Ocna, Bacău | 90,1 %▲ 58,4 % | ▲ 58,4 % | 121 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Bacău
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
302 firme · 174,3 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
244 firme · 72 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
226 firme · 60 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
98 firme · 48 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
189 firme · 47,2 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
108 firme · 33,2 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
66 firme · 32,8 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
57 firme · 28,5 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
57 firme · 21,2 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
87 firme · 18 mil. RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
9 firme · 17,3 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
21 firme · 9,4 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
100 firme · 8,1 mil. RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
13 firme · 6,4 mil. RON
CAEN 7491
Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing
1 firme · 2,8 mil. RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
22 firme · 2,1 mil. RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
6 firme · 1,8 mil. RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
13 firme · 1,5 mil. RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
10 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
2 firme · 1,2 mil. RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
7 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 7211
Cercetare- dezvoltare în biotehnologie
1 firme · 1 mil. RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
4 firme · 676,3 K RON
CAEN 6910
Activități juridice
10 firme · 448,6 K RON
CAEN 7010
Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate
2 firme · 264,5 K RON
CAEN 7220
Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste
2 firme · 254 K RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
1 firme · 3 K RON