Top 100 firme — Activități profesionale, Bistrița-Năsăud după lichiditate ridicată în 2019
178 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 1,5×, iar liderul atinge 42×.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Lichiditate | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.GENERAL CONSULTING MGI SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 42×▼ 34,4 % | ▼ 34,4 % | 306,3 K RON | |
| 2 | 2.INOVATIVE ARC SYSTEM S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 41,1×▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 237,7 K RON | |
| 3 | 3.DH INNOVATIONS TECHNOLOGIES SRL▲ 13 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 38,4×▲ 180 % | ▲ 180 % | 95,9 K RON | |
| 4 | 4.LG CONTAUDITEX SRL▲ 4 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 38,1×▲ 92 % | ▲ 92 % | 963,9 K RON | |
| 5 | 5.MOLDOCAR EXIM SRL▼ 2 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 35,2×▲ 35,4 % | ▲ 35,4 % | 88 K RON | |
| 6 | 6.SIRE INDUSTRIAL SRL▲ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 26,5×▲ 28,3 % | ▲ 28,3 % | 757,6 K RON | |
| 7 | 7.GREENHEAD SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 22,4×— | — | 217,5 K RON | |
| 8 | 8.TOPOMAS-UNIC SRL▼ 7 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 20,5×▼ 45,9 % | ▼ 45,9 % | 68,1 K RON | |
| 9 | 9.UNIBILCONT SRL▲ 5 | Loc. Viişoara, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 20,1×▲ 31,1 % | ▲ 31,1 % | 39,6 K RON | |
| 10 | 10.EXPRES EXA SRL▼ 5 | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 19,9×▼ 13,5 % | ▼ 13,5 % | 4,7 K RON | |
| 11 | 11.BOT GHEORGASIG SRL▲ 1 | Sat Uriu, Comuna Uriu, Bistriţa-Năsăud | 19,1×▲ 5,1 % | ▲ 5,1 % | 58 K RON | |
| 12 | 12.MULTI-MEDIA PROD SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 17,3×▲ 19,2 % | ▲ 19,2 % | 39 K RON | |
| 13 | 13.PASFLA MEDIA S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 16,7×▼ 56,2 % | ▼ 56,2 % | 137,6 K RON | |
| 14 | 14.TOPO TOTAL EXECUT SRL▲ 42 | Sat Rodna, Comuna Rodna, Bistriţa-Năsăud | 15,5×▲ 282,5 % | ▲ 282,5 % | 363,3 K RON | |
| 15 | 15.ENERGOGAN SRL▲ 6 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 14,1×▲ 17,6 % | ▲ 17,6 % | 76,6 K RON | |
| 16 | 16.STUDIO ZANELLATO SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 14×▲ 954,9 % | ▲ 954,9 % | 283,1 K RON | |
| 17 | 17.NEW OFFICE EBZ S.R.L.nou | Sat Purcarete, Comuna Negrileşti, Bistriţa-Năsăud | 14×— | — | 190,3 K RON | |
| 18 | 18.ESNO SOLUTIONS SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 13,8×▼ 61,8 % | ▼ 61,8 % | 190,9 K RON | |
| 19 | 19.TAR CRINLUC SRL▲ 50 | Sat Satu Nou, Comuna Cetate, Bistriţa-Năsăud | 12,5×▲ 304,2 % | ▲ 304,2 % | 102,6 K RON | |
| 20 | 20.AUTO GAV 2006 SRL= | Loc. Sângeorz-Băi, Oraş Sângeorz-Băi, Bistriţa-Năsăud | 12,5×▲ 2,6 % | ▲ 2,6 % | 29,4 K RON | |
| 21 | 21.EEC-EUROPEAN ENGINEERING & CONSULTING SRL▼ 2 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 11,8×▼ 4,9 % | ▼ 4,9 % | 34,4 K RON | |
| 22 | 22.CHRIS & ANYFARM SRL▲ 3 | Sat Maieru, Comuna Maieru, Bistriţa-Năsăud | 11,3×▲ 13,5 % | ▲ 13,5 % | 64,5 K RON | |
| 23 | 23.AER TOMSA S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 11,1×— | — | — | 247,2 K RON |
| 24 | 24.E.M. AUDIT-CONT SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 11×▼ 34,6 % | ▼ 34,6 % | 156,7 K RON | |
| 25 | 25.TOTAL CONSTRUCT SRL▼ 2 | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 10,9×▼ 2,5 % | ▼ 2,5 % | 194,9 K RON | |
| 26 | 26.RURAL BUSINES PROIECT SRL▼ 9 | Sat Beudiu, Comuna Nuseni, Bistriţa-Năsăud | 10,2×▼ 24,8 % | ▼ 24,8 % | 201,3 K RON | |
| 27 | 27.ARHI BIST SRL▲ 19 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 10,1×▲ 101,2 % | ▲ 101,2 % | 96,1 K RON | |
| 28 | 28.SAFE EXPERT SRL▲ 43 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 9,9×▲ 231,8 % | ▲ 231,8 % | 57,9 K RON | |
| 29 | 29.CASA DE CONSULTANTA DARIMAR SRL▲ 92 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 9,1×▲ 856,8 % | ▲ 856,8 % | 436,7 K RON | |
| 30 | 30.ALEX & SOFIA VET SRLnou | Sat Tiha Bârgăului, Comuna Tiha Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 8,7×— | — | 39,4 K RON | |
| 31 | 31.MTR TEHNIC SRL▼ 18 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 8,6×▼ 51,5 % | ▼ 51,5 % | 271,7 K RON | |
| 32 | 32.A & D ACCOUNTING SRL▼ 17 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 8,3×▼ 39,5 % | ▼ 39,5 % | 247,3 K RON | |
| 33 | 33.HIPOVET SRL▼ 2 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 8,3×▲ 13,8 % | ▲ 13,8 % | 41 K RON | |
| 34 | 34.HEREXPERT SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 8,3×▲ 23,4 % | ▲ 23,4 % | 46,3 K RON | |
| 35 | 35.ECOMULTIPROD SRL▲ 5 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 8,2×▲ 35,1 % | ▲ 35,1 % | 116,7 K RON | |
| 36 | 36.CABINET CONTABILITATE HERLEA LENUTA SRL▼ 6 | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 7,9×▲ 6,3 % | ▲ 6,3 % | 98,7 K RON | |
| 37 | 37.MARKET BUSINESS SOLUTION SRL▼ 2 | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | 7,8×▲ 11,7 % | ▲ 11,7 % | 195,5 K RON | |
| 38 | 38.EXTRAMAPS SRLnou | Sat Mureşenii Bârgăului, Comuna Tiha Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 7,6×— | — | 180,2 K RON | |
| 39 | 39.EVALCONT CORPORATION G.S. SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 7,5×▼ 44,1 % | ▼ 44,1 % | 138,4 K RON | |
| 40 | 40.BINDEA MED VET S.R.L.nou | Sat Chiuza, Comuna Chiuza, Bistriţa-Năsăud | 7,5×▲ 703,2 % | ▲ 703,2 % | 96 K RON | |
| 41 | 41.VETAGRAMUR SRL▲ 11 | Sat Chiochis, Comuna Chiochis, Bistriţa-Năsăud | 7,2×▲ 65,3 % | ▲ 65,3 % | 12,7 K RON | |
| 42 | 42.OPM GROUP SRLnou | Sat Dumitra, Comuna Dumitra, Bistriţa-Năsăud | 7,2×▲ 209,5 % | ▲ 209,5 % | 99,2 K RON | |
| 43 | 43.SIMPLE ONE RESOLUTION S.R.L.nou | Sat Rodna, Comuna Rodna, Bistriţa-Năsăud | 7,1×▲ 6.960 % | ▲ 6.960 % | 84,3 K RON | |
| 44 | 44.MAREXPERT CONSULTING SRL▼ 11 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 6,9×▼ 3,2 % | ▼ 3,2 % | 240,3 K RON | |
| 45 | 45.IMOPLUS AUTENTIC S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 6,7×— | — | 54,3 K RON | |
| 46 | 46.DRUM PROIECT SRL▲ 11 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 6,2×▲ 56,4 % | ▲ 56,4 % | 204,9 K RON | |
| 47 | 47.SUCIU & CO SRL▼ 9 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 5,7×▼ 12,2 % | ▼ 12,2 % | 38,7 K RON | |
| 48 | 48.CRISTUREAN CONSERV SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 5,7×▲ 294,4 % | ▲ 294,4 % | 86,9 K RON | |
| 49 | 49.ALSFINE ENGINEERING S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 5,6×▲ 39,7 % | ▲ 39,7 % | 121,2 K RON | |
| 50 | 50.DOCVET CONSULT SRLnou | Sat Dumitra, Comuna Dumitra, Bistriţa-Năsăud | 5,4×▼ 63,6 % | ▼ 63,6 % | 16,9 K RON | |
| 51 | 51.ARHICRIS LOGISTIC SRL▼ 7 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 5,4×▲ 5,3 % | ▲ 5,3 % | 980,3 K RON | |
| 52 | 52.EXAUDIT SRL▲ 13 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 5,1×▲ 57,4 % | ▲ 57,4 % | 208,4 K RON | |
| 53 | 53.LIDALY PRODCOM SRL▲ 37 | Sat Tiha Bârgăului, Comuna Tiha Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 5×▲ 149,5 % | ▲ 149,5 % | 91,7 K RON | |
| 54 | 54.ADVER GRUP SRL▼ 18 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 4,7×▼ 32,9 % | ▼ 32,9 % | 8,1 K RON | |
| 55 | 55.LIN VET MEDICAL S.R.L.▲ 12 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 4,6×▲ 45,9 % | ▲ 45,9 % | 73,4 K RON | |
| 56 | 56.MOCO PRODCOM SRL▼ 45 | Sat Prundu Bârgăului, Comuna Prundu Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 4,4×▼ 76,2 % | ▼ 76,2 % | 143,8 K RON | |
| 57 | 57.IMO-CAD VEST SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 4,4×— | — | 49 K RON | |
| 58 | 58.FULL SERVICE SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 4,4×— | — | 220 RON | |
| 59 | 59.DAN-PROMOVET SRL▲ 22 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 4,3×▲ 55,8 % | ▲ 55,8 % | 19,3 K RON | |
| 60 | 60.CONSAF LIV SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 4,3×▼ 70,6 % | ▼ 70,6 % | 99,4 K RON | |
| 61 | 61.JOS PĂLĂRIA GIA SRL▲ 21 | Sat Rodna, Comuna Rodna, Bistriţa-Năsăud | 4,1×▲ 49,5 % | ▲ 49,5 % | 91,8 K RON | |
| 62 | 62.KES PROJECT SRL▲ 72 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 4,1×▲ 439,5 % | ▲ 439,5 % | 219,7 K RON | |
| 63 | 63.BROCARD SRL▲ 3 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 4×▲ 23,7 % | ▲ 23,7 % | -2,3 K RON | |
| 64 | 64.ART RESIDENCE TRANSILVANIA S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 3,9×— | — | — | 190,7 K RON |
| 65 | 65.COLUMNA CONSULT SRL▼ 11 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 3,7×▼ 10,1 % | ▼ 10,1 % | 791 K RON | |
| 66 | 66.GENERAL PROEX SRL▼ 24 | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | 3,6×▼ 35,3 % | ▼ 35,3 % | 311 K RON | |
| 67 | 67.ECO AUDIT EXPERT SRL▼ 30 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 3,4×▼ 51,3 % | ▼ 51,3 % | 24,8 K RON | |
| 68 | 68.GAALE IMAGE S.R.L.▲ 7 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 3,4×▲ 17,5 % | ▲ 17,5 % | 12,7 K RON | |
| 69 | 69.UNIDAL-GRUP SRL▼ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 3,3×▲ 7,4 % | ▲ 7,4 % | 16 K RON | |
| 70 | 70.LOPESTAR SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 3,3×▲ 63,3 % | ▲ 63,3 % | 83,3 K RON | |
| 71 | 71.PROGAZ-INSTAL SRL▼ 13 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 3,3×▼ 17,1 % | ▼ 17,1 % | 130,5 K RON | |
| 72 | 72.ARHI BUILD EXPERT S.R.L.▲ 4 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 3,2×▲ 10,9 % | ▲ 10,9 % | 124,7 K RON | |
| 73 | 73.REFRESH TIME SRL▼ 3 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 3,1×▲ 2,3 % | ▲ 2,3 % | 30,8 K RON | |
| 74 | 74.GRAND ART SRL▼ 23 | Sat Rebra, Comuna Rebra, Bistriţa-Năsăud | 3×▼ 30,9 % | ▼ 30,9 % | 43,2 K RON | |
| 75 | 75.SILMAN SRLnou | Sat Livezile, Comuna Livezile, Bistriţa-Năsăud | 3×▼ 43,8 % | ▼ 43,8 % | 85,7 K RON | |
| 76 | 76.RUNCANIA-PROIECT SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 2,9×▼ 70,2 % | ▼ 70,2 % | 168,5 K RON | |
| 77 | 77.GENERALCOM SA= | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 2,9×▲ 3,2 % | ▲ 3,2 % | 48,7 K RON | |
| 78 | 78.MOBILSERV PARTNER S.R.L.▲ 34 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 2,9×▲ 157,5 % | ▲ 157,5 % | 29,7 K RON | |
| 79 | 79.DESIGN CONSTRUCT IMOBIL S.R.L.▲ 29 | Loc. Unirea, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 2,9×▲ 141,7 % | ▲ 141,7 % | 287,9 K RON | |
| 80 | 80.FIC TEHNIC SRL= | Loc. Unirea, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 2,9×▲ 2,5 % | ▲ 2,5 % | 318,7 K RON | |
| 81 | 81.CENTRUL DE CONSULTANTA, MANAGEMENT SI INVESTITII BISTRITA SRL▼ 28 | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | 2,8×▼ 34,8 % | ▼ 34,8 % | 438,6 K RON | |
| 82 | 82.GOLDFISH MEDIA SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 2,6×▼ 38,4 % | ▼ 38,4 % | 115,6 K RON | |
| 83 | 83.DUOMAR EXPERT LEADER SRL▼ 55 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 2,5×▼ 68,6 % | ▼ 68,6 % | 161,9 K RON | |
| 84 | 84.CENDRA PAV SRLnou | Sat Bistriţa Bârgăului, Comuna Bistriţa Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 2,5×▼ 61,4 % | ▼ 61,4 % | -21,3 K RON | |
| 85 | 85.CONSECO LEADER SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 2,3×— | — | 6,9 K RON | |
| 86 | 86.MAPCAD PROIECT SRL▼ 68 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 2,3×▼ 82,2 % | ▼ 82,2 % | -1,3 K RON | |
| 87 | 87.BALLARDINI CONSULT SRL▲ 6 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 2×▲ 16 % | ▲ 16 % | 211,5 K RON | |
| 88 | 88.VETERINARIA SRL= | Sat Ilva Mică, Comuna Ilva Mică, Bistriţa-Năsăud | 1,9×▼ 5,8 % | ▼ 5,8 % | 14,9 K RON | |
| 89 | 89.TOPOSIM 70 SRL▲ 26 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,8×▲ 68,5 % | ▲ 68,5 % | 44,5 K RON | |
| 90 | 90.TOP-PROIECT SRL▲ 47 | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | 1,8×▲ 148 % | ▲ 148 % | 50,8 K RON | |
| 91 | 91.ILSO AUTOTEST SRL▲ 34 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,8×▲ 94,6 % | ▲ 94,6 % | 71,6 K RON | |
| 92 | 92.CASIOR IMPEX SRL▼ 82 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,7×▼ 91,1 % | ▼ 91,1 % | 515,5 K RON | |
| 93 | 93.ART ID - BIROU DE ARHITECTURĂ SRL▼ 31 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,7×▼ 52,9 % | ▼ 52,9 % | 46,9 K RON | |
| 94 | 94.ARHI-STRUCT SRL▲ 6 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,7×▲ 22,5 % | ▲ 22,5 % | 25,4 K RON | |
| 95 | 95.I.C.P.E. BISTRITA SA▼ 3 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,7×▼ 7,2 % | ▼ 7,2 % | 110 K RON | |
| 96 | 96.ROMVET OCTA SRL▲ 26 | Sat Milas, Comuna Milas, Bistriţa-Năsăud | 1,7×▲ 75,8 % | ▲ 75,8 % | 46,4 K RON | |
| 97 | 97.KLIPSPROIECT SRL▼ 12 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,6×▼ 33,6 % | ▼ 33,6 % | 10,2 K RON | |
| 98 | 98.DANSANVET SRLnou | Sat Măriselu, Comuna Măriselu, Bistriţa-Năsăud | 1,6×— | — | 18,2 K RON | |
| 99 | 99.BYZANTINE ART S.R.L.▼ 27 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,6×▼ 47,3 % | ▼ 47,3 % | 103,4 K RON | |
| 100 | 100.STARBAST NE S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,5×— | — | — | 122,3 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Bistrița-Năsăud
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
215 firme · 134,4 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
104 firme · 39,3 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
128 firme · 32,1 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
72 firme · 27 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
116 firme · 26,9 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
15 firme · 23 mil. RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
3 firme · 22,4 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
63 firme · 15,9 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
45 firme · 13,8 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
30 firme · 7,5 mil. RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
8 firme · 5,3 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
56 firme · 5,1 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
51 firme · 4,7 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
14 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
6 firme · 835,3 K RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
6 firme · 701,9 K RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
9 firme · 692,8 K RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
6 firme · 399,7 K RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
9 firme · 349,5 K RON
CAEN 7491
Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing
3 firme · 267,8 K RON
CAEN 7010
Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate
1 firme · 248,1 K RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
1 firme · 219,7 K RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
1 firme · 217,5 K RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
1 firme · 165,2 K RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
3 firme · 87,6 K RON
CAEN 6910
Activități juridice
1 firme · 61,2 K RON
CAEN 7220
Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste
1 firme · 0 RON