Top 100 firme — Activități profesionale, Bistrița-Năsăud după lichiditate ridicată în 2010
104 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0,2×, iar liderul atinge 24×.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Lichiditate | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.WIND SERVICE INTERNATIONAL SRL▲ 10 | Sat Rusu de Sus, Comuna Nuseni, Bistriţa-Năsăud | 24×▲ 114 % | ▲ 114 % | 4,7 K RON | |
| 2 | 2.VISIONARH SRL= | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 21×▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | 95,7 K RON | |
| 3 | 3.BILL VET SRL▲ 25 | Sat Satu Nou, Comuna Cetate, Bistriţa-Năsăud | 15,9×▲ 152,6 % | ▲ 152,6 % | 29,7 K RON | |
| 4 | 4.STELLA BLUE & CO SRL▲ 26 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 14,5×▲ 156,3 % | ▲ 156,3 % | 9,4 K RON | |
| 5 | 5.ADVER GRUP SRL▲ 80 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 14,1×▲ 1.215 % | ▲ 1.215 % | 253,2 K RON | |
| 6 | 6.MOISIL PROIECT 94 SRL▼ 5 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 13×▼ 69,1 % | ▼ 69,1 % | 6 K RON | |
| 7 | 7.CODREA-ROVETMEDIS SRL▲ 8 | Sat Salva, Comuna Salva, Bistriţa-Năsăud | 11,8×▲ 9,5 % | ▲ 9,5 % | -4,9 K RON | |
| 8 | 8.EEC-EUROPEAN ENGINEERING & CONSULTING SRL▲ 10 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 10,8×▲ 11,1 % | ▲ 11,1 % | 45,4 K RON | |
| 9 | 9.PRO INSPECTIN SRL▼ 5 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 9,7×▼ 52,3 % | ▼ 52,3 % | 19,8 K RON | |
| 10 | 10.UNIDAL-GRUP SRL▲ 10 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 8,8×▼ 7,1 % | ▼ 7,1 % | 4 K RON | |
| 11 | 11.PALEX AUTOTEST SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 8,8×— | — | — | 83 K RON |
| 12 | 12.TOPOMAS-UNIC SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 8,7×▼ 59,7 % | ▼ 59,7 % | 30,9 K RON | |
| 13 | 13.UNIBILCONT SRL▲ 35 | Loc. Viişoara, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 8,6×▲ 226,2 % | ▲ 226,2 % | 25,2 K RON | |
| 14 | 14.BOCA-MEDIVET SRL▲ 22 | Sat Spermezeu, Comuna Spermezeu, Bistriţa-Năsăud | 8×▲ 73,4 % | ▲ 73,4 % | 49,4 K RON | |
| 15 | 15.PRODICON SRL▼ 3 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 8×▼ 26,8 % | ▼ 26,8 % | 42,6 K RON | |
| 16 | 16.ALTA BRIANZA SRLnou | Loc. Unirea, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 7,6×▼ 31,2 % | ▼ 31,2 % | 75,3 K RON | |
| 17 | 17.SPORTVITA JUNIOR SRL▲ 30 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 7,5×▲ 181,3 % | ▲ 181,3 % | 164,5 K RON | |
| 18 | 18.ILSO AUTOTEST SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 7,2×▲ 264,5 % | ▲ 264,5 % | 66,9 K RON | |
| 19 | 19.EXCONT GRUP SRL▲ 6 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 6,8×▲ 4,4 % | ▲ 4,4 % | 49 K RON | |
| 20 | 20.ARCADE ARTDESIGN SRL▼ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 6,5×▼ 32 % | ▼ 32 % | -4,6 K RON | |
| 21 | 21.GENERALCOM SA▲ 16 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 6,2×▲ 43,3 % | ▲ 43,3 % | 131,8 K RON | |
| 22 | 22.EURO-CONT-EXPERT SRL▼ 12 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 5,9×▼ 49,5 % | ▼ 49,5 % | 54,4 K RON | |
| 23 | 23.PUR SI SIMPLU SRL▼ 14 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 5,3×▼ 55,5 % | ▼ 55,5 % | 25,4 K RON | |
| 24 | 24.VILAGE CONSTRUCT SRLnou | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 4,7×▲ 54,3 % | ▲ 54,3 % | 31,7 K RON | |
| 25 | 25.VETAGRAMUR SRL▲ 8 | Sat Chiochis, Comuna Chiochis, Bistriţa-Năsăud | 4,6×▼ 15,2 % | ▼ 15,2 % | 2,6 K RON | |
| 26 | 26.PROFESSIONAL CONSULTING IDEA SRL▼ 4 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 4,6×▼ 32 % | ▼ 32 % | 5,1 K RON | |
| 27 | 27.PROIECT 90 SRL▲ 8 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 4,5×▼ 9,8 % | ▼ 9,8 % | 237,9 K RON | |
| 28 | 28.E.M. AUDIT-CONT SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 4,5×▲ 75,7 % | ▲ 75,7 % | 48,7 K RON | |
| 29 | 29.ALTROSFARM SRL▲ 25 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 4,5×▲ 106,9 % | ▲ 106,9 % | 55,8 K RON | |
| 30 | 30.MILARIM CONS SRL▲ 31 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 4,4×▲ 154,4 % | ▲ 154,4 % | 40,8 K RON | |
| 31 | 31.GOLDEN PROJECT SRL= | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 3,6×▼ 34,5 % | ▼ 34,5 % | 38,4 K RON | |
| 32 | 32.AMINODAN 2004 SRL▼ 3 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 3,6×▼ 40,6 % | ▼ 40,6 % | -158,4 K RON | |
| 33 | 33.INPAV SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 3,2×▼ 76,5 % | ▼ 76,5 % | -192,1 K RON | |
| 34 | 34.EMADIA LINE SRLnou | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 3,1×▼ 88,6 % | ▼ 88,6 % | 69 K RON | |
| 35 | 35.CAPRICCIO SRL▲ 8 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 3,1×▲ 3,3 % | ▲ 3,3 % | 35 K RON | |
| 36 | 36.MOLDOCAR EXIM SRL▼ 4 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 3,1×▼ 44,2 % | ▼ 44,2 % | 68,9 K RON | |
| 37 | 37.GEOLAND SRL▲ 4 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 3,1×▼ 13,5 % | ▼ 13,5 % | 12,9 K RON | |
| 38 | 38.PROGAZ-INSTAL SRL▲ 24 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 3×▲ 83,1 % | ▲ 83,1 % | 114,2 K RON | |
| 39 | 39.ACTIV CONTROLLING SRL▼ 23 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 2,9×▼ 72,6 % | ▼ 72,6 % | 158,8 K RON | |
| 40 | 40.TOTAL CONSTRUCT SRLnou | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 2,9×▼ 8,5 % | ▼ 8,5 % | 32,8 K RON | |
| 41 | 41.DRUM PROIECT SRL▲ 31 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 2,8×▲ 99,3 % | ▲ 99,3 % | 52 K RON | |
| 42 | 42.VETERINARIA SRL▼ 21 | Sat Ilva Mică, Comuna Ilva Mică, Bistriţa-Năsăud | 2,6×▼ 65,2 % | ▼ 65,2 % | 8,4 K RON | |
| 43 | 43.ARHI-STRUCT SRL▲ 24 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 2,6×▲ 73 % | ▲ 73 % | 16,2 K RON | |
| 44 | 44.BROCARD SRL▲ 8 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 2,3×▲ 6,4 % | ▲ 6,4 % | 931 RON | |
| 45 | 45.TOMAGY INTERNATIONAL SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 2,3×▼ 80,4 % | ▼ 80,4 % | -23,4 K RON | |
| 46 | 46.CASIOR IMPEX SRL▼ 23 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 2,1×▼ 67,9 % | ▼ 67,9 % | 71,1 K RON | |
| 47 | 47.NET DESIGN SRL▲ 42 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 2×▲ 108,4 % | ▲ 108,4 % | 116,9 K RON | |
| 48 | 48.FIATECH SRL▼ 9 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,8×▼ 54,8 % | ▼ 54,8 % | 15,3 K RON | |
| 49 | 49.OPM GROUP SRLnou | Sat Dumitra, Comuna Dumitra, Bistriţa-Năsăud | 1,7×— | — | — | 125,1 K RON |
| 50 | 50.CONT CONSULTING SRL▲ 20 | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | 1,7×▲ 15,3 % | ▲ 15,3 % | 3,8 K RON | |
| 51 | 51.COLUMNA CONSULT SRL▲ 22 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,7×▲ 17,9 % | ▲ 17,9 % | 47,6 K RON | |
| 52 | 52.LIDERENERG SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,6×▲ 62,6 % | ▲ 62,6 % | 18,1 K RON | |
| 53 | 53.ECO RODIS SRL▼ 11 | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 1,6×▼ 50,9 % | ▼ 50,9 % | 6,5 K RON | |
| 54 | 54.LOPESTAR SRL▲ 11 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,6×▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | 44,6 K RON | |
| 55 | 55.BALLARDINI CONSULT SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,5×▼ 97,3 % | ▼ 97,3 % | 73 K RON | |
| 56 | 56.EDIL CONCEPT SRL▲ 8 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,4×▼ 6,5 % | ▼ 6,5 % | 5,9 K RON | |
| 57 | 57.VALORA ENERGY SERVICES SRL▲ 9 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,4×▼ 5,4 % | ▼ 5,4 % | 43,1 K RON | |
| 58 | 58.CONTEC I.E.Q. SRL▼ 45 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,4×▼ 87,3 % | ▼ 87,3 % | 744 RON | |
| 59 | 59.SIMETRIC STYLE SRL▲ 23 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,4×▲ 17,2 % | ▲ 17,2 % | 144,7 K RON | |
| 60 | 60.SEPIA PRINT SRL▲ 33 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,3×▲ 46,7 % | ▲ 46,7 % | 83,2 K RON | |
| 61 | 61.BOTA CONSPRO SRL▲ 22 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,3×▲ 13,9 % | ▲ 13,9 % | 2,6 K RON | |
| 62 | 62.GREENHEAD SERVICES S.R.L.▲ 14 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,3×▼ 0,8 % | ▼ 0,8 % | 972 RON | |
| 63 | 63.INAMIVIS CONS SRL▲ 23 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,3×▲ 21 % | ▲ 21 % | 34,6 K RON | |
| 64 | 64.OPPORTUNITY BUSINESS SRL▲ 5 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,3×▼ 14,4 % | ▼ 14,4 % | -84,3 K RON | |
| 65 | 65.STATIUNEA DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU POMICULTURA BISTRITA▼ 6 | Municipiul Bistrita, Bistriţa-Năsăud | 1,2×▼ 34,6 % | ▼ 34,6 % | 15,1 K RON | |
| 66 | 66.PROMARKT SRL▲ 15 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,2×▼ 1,7 % | ▼ 1,7 % | 84,1 K RON | |
| 67 | 67.I.C.P.E. BISTRITA SA▲ 17 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,1×▲ 3,6 % | ▲ 3,6 % | 137,4 K RON | |
| 68 | 68.FINANCE BUSINESS SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,1×▼ 99,7 % | ▼ 99,7 % | -300,6 K RON | |
| 69 | 69.TBK GOLDEN CONSULTING SRL▲ 25 | Sat Dumitra, Comuna Dumitra, Bistriţa-Năsăud | 1,1×▲ 18 % | ▲ 18 % | 27,8 K RON | |
| 70 | 70.HARDVISION SRL▲ 17 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1×▲ 5,1 % | ▲ 5,1 % | 99,9 K RON | |
| 71 | 71.DAN-PROMOVET SRL▲ 35 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1×▲ 94,2 % | ▲ 94,2 % | 176 RON | |
| 72 | 72.UNIMANIA SERVICE SRL▲ 27 | Sat Dumitra, Comuna Dumitra, Bistriţa-Năsăud | 1×▲ 34,7 % | ▲ 34,7 % | 7,7 K RON | |
| 73 | 73.TRANSILVANIA PROIECT SRL▲ 15 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1×0,0% | 0,0% | -438 RON | |
| 74 | 74.COMINO GROUP SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1×▼ 5 % | ▼ 5 % | -10,1 K RON | |
| 75 | 75.TOTAL TRUST INTERNATIONAL SRL▲ 17 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 0,9×▲ 4,4 % | ▲ 4,4 % | -33,5 K RON | |
| 76 | 76.MELDAV TOPO SRLnou | Sat Ilva Mică, Comuna Ilva Mică, Bistriţa-Năsăud | 0,9×— | — | — | -31,8 K RON |
| 77 | 77.FOTO VRASMAS SRL▲ 20 | Sat Prundu Bârgăului, Comuna Prundu Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 0,9×▲ 20,6 % | ▲ 20,6 % | 7,3 K RON | |
| 78 | 78.TOURMONT KING SRL▲ 13 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 0,9×▼ 3,3 % | ▼ 3,3 % | 6,5 K RON | |
| 79 | 79.BEST-ART S.R.L.▲ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 0,8×▼ 31,4 % | ▼ 31,4 % | 18 K RON | |
| 80 | 80.ASCENSOR ADVERTISING SRL▼ 22 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 0,8×▼ 56,5 % | ▼ 56,5 % | 8 K RON | |
| 81 | 81.EUROFILTER SRL▲ 38 | Sat Sieu-Odorhei, Comuna Sieu-Odorhei, Bistriţa-Năsăud | 0,8×▲ 192,6 % | ▲ 192,6 % | 61 RON | |
| 82 | 82.RODITA OCTACONSULTING SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 0,8×— | — | — | -34,1 K RON |
| 83 | 83.CATHARSIS SRL▲ 37 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 0,7×▲ 294,1 % | ▲ 294,1 % | 18,4 K RON | |
| 84 | 84.REFRESH TIME SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 0,6×▲ 425 % | ▲ 425 % | 11,6 K RON | |
| 85 | 85.ISIDORA SERV PROD SRL▼ 7 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 0,6×▼ 51,2 % | ▼ 51,2 % | -45,2 K RON | |
| 86 | 86.TAVETANA MED SRL▲ 26 | Sat Ilva Mică, Comuna Ilva Mică, Bistriţa-Năsăud | 0,6×▲ 36,6 % | ▲ 36,6 % | 28,2 K RON | |
| 87 | 87.PRIME FINANCIAL CONSULTING SRL▲ 29 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 0,6×▲ 71,9 % | ▲ 71,9 % | -1,7 mil. RON | |
| 88 | 88.COVET SERV SRL▼ 32 | Sat Anies, Comuna Maieru, Bistriţa-Năsăud | 0,5×▼ 73,1 % | ▼ 73,1 % | -34,9 K RON | |
| 89 | 89.TONVET SRL▲ 24 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 0,5×▲ 25,6 % | ▲ 25,6 % | 4,4 K RON | |
| 90 | 90.AGENTIA 215 SRL▲ 15 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 0,5×▼ 13,5 % | ▼ 13,5 % | -44,2 K RON | |
| 91 | 91.MOBILSERV SRL▲ 7 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 0,4×▼ 39,7 % | ▼ 39,7 % | 2,6 K RON | |
| 92 | 92.PATRU FANTANI SRL▲ 19 | Sat Dumitra, Comuna Dumitra, Bistriţa-Năsăud | 0,4×▼ 4,8 % | ▼ 4,8 % | 529 RON | |
| 93 | 93.SCALA SRL▲ 17 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 0,4×▼ 4,8 % | ▼ 4,8 % | 13,4 K RON | |
| 94 | 94.HEDRO STAR SRL▲ 20 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 0,4×▼ 5,4 % | ▼ 5,4 % | -57,1 K RON | |
| 95 | 95.VETPHARM SRL▲ 5 | Sat Lechinţa, Comuna Lechinţa, Bistriţa-Năsăud | 0,3×▼ 52,9 % | ▼ 52,9 % | -32,6 K RON | |
| 96 | 96.UNIVERSAL AMBIENT MANAGEMENT SRL▲ 13 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 0,3×▼ 25,6 % | ▼ 25,6 % | 41,4 K RON | |
| 97 | 97.ASIX-RO PRODCOM SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 0,3×▼ 55,9 % | ▼ 55,9 % | 962 RON | |
| 98 | 98.VET MEDICA SRL▲ 4 | Sat Maieru, Comuna Maieru, Bistriţa-Năsăud | 0,3×▼ 55,9 % | ▼ 55,9 % | 4,9 K RON | |
| 99 | 99.A.B. CONSULTING SRL▲ 4 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 0,2×▼ 58,2 % | ▼ 58,2 % | -59,8 K RON | |
| 100 | 100.EVALCONT G.S. SRL▲ 22 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 0,2×▲ 30,8 % | ▲ 30,8 % | 12,7 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Bistrița-Năsăud
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
215 firme · 134,4 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
104 firme · 39,3 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
128 firme · 32,1 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
72 firme · 27 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
116 firme · 26,9 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
15 firme · 23 mil. RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
3 firme · 22,4 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
63 firme · 15,9 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
45 firme · 13,8 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
30 firme · 7,5 mil. RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
8 firme · 5,3 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
56 firme · 5,1 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
51 firme · 4,7 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
14 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
6 firme · 835,3 K RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
6 firme · 701,9 K RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
9 firme · 692,8 K RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
6 firme · 399,7 K RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
9 firme · 349,5 K RON
CAEN 7491
Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing
3 firme · 267,8 K RON
CAEN 7010
Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate
1 firme · 248,1 K RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
1 firme · 219,7 K RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
1 firme · 217,5 K RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
1 firme · 165,2 K RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
3 firme · 87,6 K RON
CAEN 6910
Activități juridice
1 firme · 61,2 K RON
CAEN 7220
Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste
1 firme · 0 RON