Top 100 firme — Activități de consultanță în afaceri și management, Vrancea după datorii în 2021
187 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 12,9 mil. RON. Pragul de intrare în top este 8 K RON, iar liderul atinge 1,3 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.SOS TAMPONĂRI RCA S.R.L.▲ 4 | Sat Petreşti, Comuna Vânători, Vrancea | 1,3 mil. RON▲ 67,1 % | ▲ 67,1 % | 2,6 mil. RON | |
| 2 | 2.AGROFINANCE GROUP SRL▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,3 mil. RON▲ 17,9 % | ▲ 17,9 % | 71,6 K RON | |
| 3 | 3.SMART GROUP SOLUTIONS SRL▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 702,9 K RON▼ 34,6 % | ▼ 34,6 % | 1,8 mil. RON | |
| 4 | 4.SOS PREJUDICII RCA S.R.L.▲ 5 | Sat Petreşti, Comuna Vânători, Vrancea | 589,4 K RON▲ 42,3 % | ▲ 42,3 % | 820,2 K RON | |
| 5 | 5.PROJECT TEAM SRL▲ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 564 K RON▲ 13,7 % | ▲ 13,7 % | -39,1 K RON | |
| 6 | 6.FINEXPERT GRUP SRL▲ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 520,2 K RON▲ 31,3 % | ▲ 31,3 % | 324,8 K RON | |
| 7 | 7.IMOBILIAR CONSULTING SRL▲ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 505,9 K RON▲ 43,9 % | ▲ 43,9 % | 263,4 K RON | |
| 8 | 8.TEOCRATIC SRL▲ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 400,3 K RON▲ 3,3 % | ▲ 3,3 % | 6,5 K RON | |
| 9 | 9.MANNER INVEST SRL▲ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 394 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 10 | 10.AGS NUTRICONSULT SRL▲ 24 | Sat Băleşti, Comuna Băleşti, Vrancea | 378,1 K RON▲ 349,9 % | ▲ 349,9 % | -29,4 K RON | |
| 11 | 11.ASIST CONT SRL▼ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 353,1 K RON▼ 15,5 % | ▼ 15,5 % | 48,8 K RON | |
| 12 | 12.FARM & FARMA SRL▲ 13 | Municipiul Focşani, Vrancea | 343,4 K RON▲ 110,6 % | ▲ 110,6 % | -98,3 K RON | |
| 13 | 13.CONSOFFICE SRL▼ 11 | Municipiul Focşani, Vrancea | 300,4 K RON▼ 81,7 % | ▼ 81,7 % | 46,5 K RON | |
| 14 | 14.GARRIDO GRUP SRL▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 240,5 K RON▼ 18,5 % | ▼ 18,5 % | 686,1 K RON | |
| 15 | 15.SMART CONSULTING CONSTRUCTION SRL▲ 23 | Sat Petreşti, Comuna Vânători, Vrancea | 214 K RON▲ 175,2 % | ▲ 175,2 % | 118,9 K RON | |
| 16 | 16.VALRESMAN ICM FINANCIAL SRL▲ 48 | Municipiul Focşani, Vrancea | 201,6 K RON▲ 775,7 % | ▲ 775,7 % | 104,9 K RON | |
| 17 | 17.GOLEANU CONS S.R.L.▲ 107 | Comuna Măicăneşti, Vrancea | 189,2 K RON▲ 8.407,2 % | ▲ 8.407,2 % | 213 RON | |
| 18 | 18.SAFETY SOLUTIONS COMMUNITY SRL▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 188,7 K RON▼ 3,7 % | ▼ 3,7 % | 115,4 K RON | |
| 19 | 19.MIHTE SERV SRL▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 178,9 K RON▼ 17,6 % | ▼ 17,6 % | 10,5 K RON | |
| 20 | 20.SERISAN SERV SRL▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 178,2 K RON0,0% | 0,0% | 15,5 K RON | |
| 21 | 21.SCALE UP S.R.L.▼ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 172,6 K RON▼ 3,8 % | ▼ 3,8 % | 5,6 K RON | |
| 22 | 22.SILVEXPORT SRL▲ 2 | Sat Greşu, Comuna Tulnici, Vrancea | 169,6 K RON▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | -1,1 K RON | |
| 23 | 23.ALKATRAZ BUSINESS S.R.L.nou | Sat Vidra, Comuna Vidra, Vrancea | 157,5 K RON— | — | 63,7 K RON | |
| 24 | 24.RANRODE ROMANIA HOLDING SRL▲ 4 | Sat Vânători, Comuna Vânători, Vrancea | 141,6 K RON▲ 18,3 % | ▲ 18,3 % | -21,8 K RON | |
| 25 | 25.BEST PC SOLUTIONS SRL▼ 2 | Municipiul Adjud, Vrancea | 131,4 K RON▼ 24 % | ▼ 24 % | 653 RON | |
| 26 | 26.UP4D CONSULTING S.R.L.▲ 106 | Loc. Mărăşeşti, Oraş Mărăşeşti, Vrancea | 121,3 K RON▲ 10.046,9 % | ▲ 10.046,9 % | 35,7 K RON | |
| 27 | 27.ROSS MANAGEMENT SRL▲ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 115,3 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 28 | 28.NEXT HONU TRADING S.R.L.▲ 19 | Municipiul Focşani, Vrancea | 114,9 K RON▲ 108 % | ▲ 108 % | 430,3 K RON | |
| 29 | 29.FASHION SF EUROCONS SRL-D▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 110,5 K RON▼ 11,3 % | ▼ 11,3 % | 182,9 K RON | |
| 30 | 30.PROBĂJENARU CONSULT S.R.L.▼ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 102,1 K RON▼ 13,6 % | ▼ 13,6 % | -19,4 K RON | |
| 31 | 31.ICONIKA BUSINESS DEVELOPMENT SRL▼ 5 | Municipiul Focşani, Vrancea | 101,4 K RON▼ 31,3 % | ▼ 31,3 % | -108,9 K RON | |
| 32 | 32.REVRAS HOLDING SRL▼ 16 | Municipiul Focşani, Vrancea | 90,8 K RON▼ 64,4 % | ▼ 64,4 % | 211,5 K RON | |
| 33 | 33.BIZWIZ S.R.L.nou | Sat Muncelu, Comuna Străoane, Vrancea | 82,9 K RON▼ 21,9 % | ▼ 21,9 % | 21 K RON | |
| 34 | 34.PROBUSINESS SRL▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 82 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 35 | 35.SUVIAGRO CONSULT S.R.L.▲ 95 | Sat Dumbrăveni, Comuna Dumbrăveni, Vrancea | 81 K RON▲ 5.121,6 % | ▲ 5.121,6 % | 56,1 K RON | |
| 36 | 36.GIANTEAGLE BUSINESS SOLUTION S.R.L.nou | Loc. Mărăşeşti, Oraş Mărăşeşti, Vrancea | 80,8 K RON— | — | — | -26,5 K RON |
| 37 | 37.MACRO FINANCE SRL▲ 18 | Municipiul Focşani, Vrancea | 80,3 K RON▲ 114,7 % | ▲ 114,7 % | 379 K RON | |
| 38 | 38.FABRICA FONDURILOR STRUCTURALE SRL▼ 16 | Sat Vânători, Comuna Vânători, Vrancea | 76,6 K RON▼ 55,9 % | ▼ 55,9 % | 59,5 K RON | |
| 39 | 39.ANTON MONICA SERV SRL▲ 13 | Municipiul Focşani, Vrancea | 70 K RON▲ 73,2 % | ▲ 73,2 % | 349,9 K RON | |
| 40 | 40.INTER ACT CONSULTING SRL▲ 5 | Municipiul Focşani, Vrancea | 69,7 K RON▲ 14,7 % | ▲ 14,7 % | 5,6 K RON | |
| 41 | 41.SENSIRO CONSULT SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 68,7 K RON— | — | 0 RON | |
| 42 | 42.MANAGEMENT PRACTIC SRL▲ 1 | Municipiul Adjud, Vrancea | 67,2 K RON▲ 8,5 % | ▲ 8,5 % | -6,1 K RON | |
| 43 | 43.SCADIU DESIGN S.R.L.▲ 38 | Municipiul Adjud, Vrancea | 66,2 K RON▲ 362,7 % | ▲ 362,7 % | 287,2 K RON | |
| 44 | 44.CAMISTIL SRL▼ 3 | Sat Găgeşti, Comuna Boloteşti, Vrancea | 59,5 K RON▼ 13,9 % | ▼ 13,9 % | -11,5 K RON | |
| 45 | 45.EVIPRIM COM SRL▼ 5 | Sat Câmpineanca, Comuna Câmpineanca, Vrancea | 57,6 K RON▼ 23 % | ▼ 23 % | -24,4 K RON | |
| 46 | 46.DANIEL CONSULTING SRL▲ 14 | Municipiul Focşani, Vrancea | 56,5 K RON▲ 91,2 % | ▲ 91,2 % | 9,6 K RON | |
| 47 | 47.NIRIAC MAIZ S.R.L.▲ 67 | Sat Vânători, Comuna Vânători, Vrancea | 47,7 K RON▲ 1.353,9 % | ▲ 1.353,9 % | 81,7 K RON | |
| 48 | 48.INVESTECH SRL▲ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 47,3 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 49 | 49.ECOLOGIZARE MEDIU S.R.L.nou | Municipiul Adjud, Vrancea | 43,8 K RON— | — | — | -11,3 K RON |
| 50 | 50.WINE MAGNAT CMP S.R.L.▲ 43 | Sat Rugineşti, Comuna Rugineşti, Vrancea | 43,3 K RON▲ 326,2 % | ▲ 326,2 % | -72,3 K RON | |
| 51 | 51.ADOVAL GROUP CONSULTING S.R.L.▼ 7 | Municipiul Focşani, Vrancea | 43,2 K RON▼ 29,4 % | ▼ 29,4 % | 150,3 K RON | |
| 52 | 52.SOLENOID CONCEPT SRL▲ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 42,6 K RON▲ 30 % | ▲ 30 % | 308,7 K RON | |
| 53 | 53.DORADI PROD COM SRL▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 41 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 54 | 54.SUD EST TOTAL SERV S.R.L.▲ 29 | Municipiul Focşani, Vrancea | 40,1 K RON▲ 189,9 % | ▲ 189,9 % | 671,3 K RON | |
| 55 | 55.MANDTRACON S.R.L.▲ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 40,1 K RON▲ 14,4 % | ▲ 14,4 % | 529 K RON | |
| 56 | 56.MTR TIMPRO ELECTRIC S.R.L.nou | Sat Boţârlău, Comuna Vulturu, Vrancea | 39,4 K RON— | — | — | 0 RON |
| 57 | 57.SEAP CONSULT TRAINING S.R.L.▼ 9 | Loc. Panciu, Oraş Panciu, Vrancea | 38,3 K RON▼ 22,9 % | ▼ 22,9 % | 329,3 K RON | |
| 58 | 58.LDX CONSULTING SRL▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 37,7 K RON▲ 4,4 % | ▲ 4,4 % | -241 RON | |
| 59 | 59.TMC AVANTGARDE CONS S.R.L.▼ 13 | Municipiul Focşani, Vrancea | 37,7 K RON▼ 33,6 % | ▼ 33,6 % | 36,3 K RON | |
| 60 | 60.ELEX COM SRL▼ 42 | Municipiul Focşani, Vrancea | 37,6 K RON▼ 81,4 % | ▼ 81,4 % | -18,6 K RON | |
| 61 | 61.DOMENIILE DOCTOR NELEPCU SRL▼ 24 | Sat Faraoanele, Comuna Vârteşcoiu, Vrancea | 37,3 K RON▼ 52,2 % | ▼ 52,2 % | 135,4 K RON | |
| 62 | 62.CRESCENDO BUSINESS S.R.L.▲ 42 | Loc. Mărăşeşti, Oraş Mărăşeşti, Vrancea | 37 K RON▲ 596,7 % | ▲ 596,7 % | 39,6 K RON | |
| 63 | 63.ORAGON LEGAL CONSULTING S.R.L.▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 34,5 K RON▲ 21 % | ▲ 21 % | 34,2 K RON | |
| 64 | 64.MALMA DESPĂGUBIRI S.R.L.▼ 11 | Sat Câmpineanca, Comuna Câmpineanca, Vrancea | 33 K RON▼ 16,4 % | ▼ 16,4 % | 2,1 K RON | |
| 65 | 65.ACCES FINANTARE S.R.L.▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 31,8 K RON▲ 58 % | ▲ 58 % | -11,7 K RON | |
| 66 | 66.TARGET EUROPA SRL▼ 12 | Sat Dumitreşti, Comuna Dumitreşti, Vrancea | 31,4 K RON▼ 16,5 % | ▼ 16,5 % | 118,2 K RON | |
| 67 | 67.DALPRINCIPE SRL▼ 34 | Sat Coteşti, Comuna Coteşti, Vrancea | 27,8 K RON▼ 67,5 % | ▼ 67,5 % | 244,2 K RON | |
| 68 | 68.CRISAND EU SRL▼ 5 | Municipiul Focşani, Vrancea | 26 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 69 | 69.JKNM CONSULTING S.R.L.▼ 7 | Municipiul Focşani, Vrancea | 25,4 K RON▼ 7,4 % | ▼ 7,4 % | 1,1 mil. RON | |
| 70 | 70.MISIVA CONSULTING SRL▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 24,9 K RON▲ 24,3 % | ▲ 24,3 % | 18,5 K RON | |
| 71 | 71.GĂLĂCIUC SERV SRL▼ 1 | Sat Şişcani, Municipiul Adjud, Vrancea | 23,9 K RON▲ 26,5 % | ▲ 26,5 % | -29,3 K RON | |
| 72 | 72.AVELMAT CONSULTING SRL-Dnou | Loc. Panciu, Oraş Panciu, Vrancea | 22,8 K RON— | — | 0 RON | |
| 73 | 73.CLICK CONSULTING SRL▼ 14 | Municipiul Focşani, Vrancea | 21,7 K RON▼ 28 % | ▼ 28 % | 31,2 K RON | |
| 74 | 74.EQUAL GROUP EXPERT SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 21,1 K RON▼ 80,8 % | ▼ 80,8 % | 43,7 K RON | |
| 75 | 75.GF MANAGEMENT CALITATE SRL▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 20,5 K RON▲ 15,2 % | ▲ 15,2 % | 55,5 K RON | |
| 76 | 76.IMPERIOS HARTMAN JMS S.R.L.▼ 11 | Municipiul Focşani, Vrancea | 20,5 K RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | -113 RON | |
| 77 | 77.DIEFFE EDIL FEM S.R.L.▼ 41 | Municipiul Focşani, Vrancea | 19,2 K RON▼ 76,4 % | ▼ 76,4 % | -134,5 K RON | |
| 78 | 78.BADVICE IMPERIUM S.R.L.nou | Municipiul Focşani, Vrancea | 18,8 K RON— | — | — | -18,4 K RON |
| 79 | 79.SOCIAL PUBLIC AS S.R.L.▲ 56 | Municipiul Focşani, Vrancea | 16,8 K RON▲ 1.544,5 % | ▲ 1.544,5 % | 72,2 K RON | |
| 80 | 80.LION PROIECT CONSULTING SRL▼ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 16,7 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 81 | 81.DIOMEDA SRL▼ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 16,7 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 82 | 82.TEOLAN CONSULTING SRL▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 15,7 K RON▲ 9,6 % | ▲ 9,6 % | 71,3 K RON | |
| 83 | 83.RODIBONEXPERT SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 15 K RON▲ 524,5 % | ▲ 524,5 % | 12,3 K RON | |
| 84 | 84.BEST GRANTS CONSULTING SRL▼ 12 | Municipiul Focşani, Vrancea | 14,6 K RON▼ 21,2 % | ▼ 21,2 % | 11,6 K RON | |
| 85 | 85.R.B.A CONSULTING SRL▼ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 14,4 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 86 | 86.TAURUS SRL▼ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 13,5 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 87 | 87.PAULMED CONSULTING SRL= | Municipiul Adjud, Vrancea | 13,4 K RON▲ 1,5 % | ▲ 1,5 % | -200 RON | |
| 88 | 88.DAV BUSINESS & REAL ESTATE SOLUTIONS SRL= | Municipiul Focşani, Vrancea | 12,8 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 89 | 89.NEXTEL INVEST SRL▼ 7 | Municipiul Focşani, Vrancea | 11,8 K RON▼ 17,7 % | ▼ 17,7 % | 231,2 K RON | |
| 90 | 90.MISTRAL 99 SRL▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 10,7 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 91 | 91.MERCATENS SRL▼ 14 | Municipiul Focşani, Vrancea | 10,4 K RON▼ 34,8 % | ▼ 34,8 % | 194 K RON | |
| 92 | 92.MARCOALBO SRL▲ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 10,1 K RON▼ 0 % | ▼ 0 % | 0 RON | |
| 93 | 93.MARKET SENSE SRL▲ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 9,5 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 94 | 94.MALIREB CONSULT SRL▼ 23 | Municipiul Focşani, Vrancea | 9,4 K RON▼ 50,1 % | ▼ 50,1 % | 92,8 K RON | |
| 95 | 95.CĂLIN FOOD PREMIUM S.R.L.▲ 5 | Municipiul Focşani, Vrancea | 9,2 K RON▲ 27,2 % | ▲ 27,2 % | 140,5 K RON | |
| 96 | 96.G.I.A.TEHNIC MANAGEMENT SRL▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 8,8 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 97 | 97.ESKPOS RECOVERY SRL▲ 4 | Loc. Burcioaia, Municipiul Adjud, Vrancea | 8,8 K RON▲ 46,2 % | ▲ 46,2 % | 68,9 K RON | |
| 98 | 98.ONLINE CRAFT CONSULT SRL▼ 22 | Sat Jariştea, Comuna Jariştea, Vrancea | 8,4 K RON▼ 47,5 % | ▼ 47,5 % | 20,7 K RON | |
| 99 | 99.SERVCONSULT IMI BUSINESS S.R.L.▲ 14 | Municipiul Focşani, Vrancea | 8,4 K RON▲ 148,5 % | ▲ 148,5 % | 115 RON | |
| 100 | 100.MAJESTY TEAM S.R.L.▼ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 8 K RON▲ 9,8 % | ▲ 9,8 % | -38,1 K RON |