Top 100 firme — Activități de consultanță în afaceri și management, Vrancea după datorii în 2019
172 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 14,5 mil. RON. Pragul de intrare în top este 6,9 K RON, iar liderul atinge 1,6 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.CONSOFFICE SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,6 mil. RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 64,9 K RON | |
| 2 | 2.EOSEARTH ENERGY SRL= | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,5 mil. RON▲ 7,6 % | ▲ 7,6 % | 793,3 K RON | |
| 3 | 3.MOLD VRANC SRL= | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,4 mil. RON0,0% | 0,0% | -20 K RON | |
| 4 | 4.SMART GROUP SOLUTIONS SRL▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 677,9 K RON▼ 40,6 % | ▼ 40,6 % | 1,8 mil. RON | |
| 5 | 5.CASA ALUNA SRL▲ 7 | Sat Străoane, Comuna Străoane, Vrancea | 510,1 K RON▲ 51,5 % | ▲ 51,5 % | 418,3 K RON | |
| 6 | 6.G & G NEYAL SRL▲ 2 | Sat Gologanu, Comuna Gologanu, Vrancea | 489,2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 7 | 7.SOS TAMPONĂRI RCA S.R.L.▲ 34 | Sat Petreşti, Comuna Vânători, Vrancea | 466,3 K RON▲ 529,3 % | ▲ 529,3 % | 2,1 mil. RON | |
| 8 | 8.ICONIKA BUSINESS DEVELOPMENT SRL▲ 7 | Municipiul Focşani, Vrancea | 463,8 K RON▲ 71,7 % | ▲ 71,7 % | 794,3 K RON | |
| 9 | 9.MANNER INVEST SRL= | Municipiul Focşani, Vrancea | 396,7 K RON▲ 1,7 % | ▲ 1,7 % | -6,6 K RON | |
| 10 | 10.REVRAS HOLDING SRL▼ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 393,4 K RON▼ 24,2 % | ▼ 24,2 % | 241,3 K RON | |
| 11 | 11.TEOCRATIC SRL▼ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 380,5 K RON▼ 0,7 % | ▼ 0,7 % | -6,7 K RON | |
| 12 | 12.PROJECT TEAM SRL▲ 7 | Municipiul Focşani, Vrancea | 334,1 K RON▲ 61,4 % | ▲ 61,4 % | -49,4 K RON | |
| 13 | 13.ELECTRO EVENTS SRL= | Municipiul Focşani, Vrancea | 308,1 K RON▼ 0 % | ▼ 0 % | 0 RON | |
| 14 | 14.IMOBILIAR CONSULTING SRL▲ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 301,7 K RON▲ 21,1 % | ▲ 21,1 % | 251 K RON | |
| 15 | 15.GARRIDO GRUP SRL▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 286,6 K RON▲ 7,3 % | ▲ 7,3 % | 154,6 K RON | |
| 16 | 16.BEST PC SOLUTIONS SRL▲ 9 | Municipiul Adjud, Vrancea | 268,9 K RON▲ 73,9 % | ▲ 73,9 % | 5,1 K RON | |
| 17 | 17.SOLENOID CONCEPT SRL▲ 35 | Municipiul Focşani, Vrancea | 215,4 K RON▲ 324,5 % | ▲ 324,5 % | 653,7 K RON | |
| 18 | 18.SAFETY SOLUTIONS COMMUNITY SRL▲ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 207,2 K RON▲ 23,5 % | ▲ 23,5 % | 123,3 K RON | |
| 19 | 19.ELEX COM SRL▲ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 200 K RON▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | -2,3 K RON | |
| 20 | 20.FASHION SF EUROCONS SRL-D▲ 14 | Municipiul Focşani, Vrancea | 195,5 K RON▲ 111,7 % | ▲ 111,7 % | 10,4 K RON | |
| 21 | 21.ASIST CONT SRL▼ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 195,2 K RON▼ 3,4 % | ▼ 3,4 % | 195,9 K RON | |
| 22 | 22.SERISAN SERV SRL▼ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 178,2 K RON▼ 15 % | ▼ 15 % | 31,4 K RON | |
| 23 | 23.AGROFINANCE GROUP SRL▼ 12 | Municipiul Focşani, Vrancea | 172,4 K RON▼ 49,3 % | ▼ 49,3 % | 161,2 K RON | |
| 24 | 24.SILVEXPORT SRL= | Sat Greşu, Comuna Tulnici, Vrancea | 165,1 K RON▲ 3,2 % | ▲ 3,2 % | -64,4 K RON | |
| 25 | 25.FABRICA FONDURILOR STRUCTURALE SRL▲ 4 | Sat Vânători, Comuna Vânători, Vrancea | 160,2 K RON▲ 37,7 % | ▲ 37,7 % | 208,5 K RON | |
| 26 | 26.DALPRINCIPE SRL▼ 22 | Sat Coteşti, Comuna Coteşti, Vrancea | 155 K RON▼ 87,1 % | ▼ 87,1 % | 80 K RON | |
| 27 | 27.TMC AVANTGARDE CONS S.R.L.nou | Municipiul Focşani, Vrancea | 143,7 K RON— | — | — | 28,8 K RON |
| 28 | 28.SCALE UP S.R.L.▲ 80 | Municipiul Focşani, Vrancea | 142,2 K RON▲ 5.222,7 % | ▲ 5.222,7 % | 78,7 K RON | |
| 29 | 29.ROSS MANAGEMENT SRL▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 115,3 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 30 | 30.STRATEGII DE MARKETING ONLINE ŞI OFFLINE S.R.L.nou | Municipiul Focşani, Vrancea | 114,8 K RON— | — | — | 15,8 K RON |
| 31 | 31.CAMISTIL SRL▲ 2 | Sat Găgeşti, Comuna Boloteşti, Vrancea | 106,9 K RON▲ 12,3 % | ▲ 12,3 % | -8,7 K RON | |
| 32 | 32.MARSICO PROJECTS S.R.L.▲ 18 | Sat Câmpineanca, Comuna Câmpineanca, Vrancea | 106,6 K RON▲ 92,7 % | ▲ 92,7 % | -36,8 K RON | |
| 33 | 33.EVIPRIM COM SRL▼ 7 | Sat Câmpineanca, Comuna Câmpineanca, Vrancea | 105,8 K RON▼ 18,4 % | ▼ 18,4 % | 834 RON | |
| 34 | 34.DOMENIILE DOCTOR NELEPCU SRL▼ 11 | Sat Faraoanele, Comuna Vârteşcoiu, Vrancea | 95,1 K RON▼ 41,3 % | ▼ 41,3 % | 98,3 K RON | |
| 35 | 35.PROBUSINESS SRL▲ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 82 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 36 | 36.AGS NUTRICONSULT SRL= | Sat Băleşti, Comuna Băleşti, Vrancea | 79,6 K RON▼ 4,1 % | ▼ 4,1 % | 68 K RON | |
| 37 | 37.RANRODE ROMANIA HOLDING SRLnou | Sat Vânători, Comuna Vânători, Vrancea | 79,5 K RON▲ 94,4 % | ▲ 94,4 % | -39,1 K RON | |
| 38 | 38.CLICK CONSULTING SRL= | Municipiul Focşani, Vrancea | 77,7 K RON▼ 3,2 % | ▼ 3,2 % | 35,1 K RON | |
| 39 | 39.DAMOD EXIM SRL= | Municipiul Focşani, Vrancea | 75 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 40 | 40.JKNM CONSULTING S.R.L.▲ 42 | Municipiul Focşani, Vrancea | 74,5 K RON▲ 526,8 % | ▲ 526,8 % | 1 mil. RON | |
| 41 | 41.JOE.RO INTERNATIONAL SRL▲ 5 | Municipiul Focşani, Vrancea | 63,9 K RON0,0% | 0,0% | 43,1 K RON | |
| 42 | 42.MANAGEMENT TEXTIL SRL▲ 25 | Municipiul Focşani, Vrancea | 61,9 K RON▲ 231,1 % | ▲ 231,1 % | 121,9 K RON | |
| 43 | 43.FINEXPERT GRUP SRL▲ 16 | Municipiul Focşani, Vrancea | 60,7 K RON▲ 79,1 % | ▲ 79,1 % | 119,5 K RON | |
| 44 | 44.MANAGEMENT PRACTIC SRL▲ 7 | Municipiul Adjud, Vrancea | 57,7 K RON▲ 6 % | ▲ 6 % | -12,3 K RON | |
| 45 | 45.ANTON MONICA SERV SRL▼ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 53,5 K RON▼ 25,5 % | ▼ 25,5 % | 199 K RON | |
| 46 | 46.RINFORT EXPERT SRL▼ 14 | Municipiul Focşani, Vrancea | 53,2 K RON▼ 46,6 % | ▼ 46,6 % | 9,6 K RON | |
| 47 | 47.VALRESMAN ICM FINANCIAL SRL▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 51,4 K RON▼ 12,9 % | ▼ 12,9 % | 180,3 K RON | |
| 48 | 48.INTER ACT CONSULTING SRL▲ 9 | Municipiul Focşani, Vrancea | 47,3 K RON▲ 16,6 % | ▲ 16,6 % | -7 K RON | |
| 49 | 49.VM SERVIZI S.R.L.nou | Sat Petreşti, Comuna Vânători, Vrancea | 46,7 K RON— | — | — | 342,3 K RON |
| 50 | 50.GRUPMILARO SERV SRL▲ 81 | Municipiul Focşani, Vrancea | 43,7 K RON▲ 8.899,2 % | ▲ 8.899,2 % | -4,1 K RON | |
| 51 | 51.MACRO FINANCE SRL▲ 29 | Municipiul Focşani, Vrancea | 41,5 K RON▲ 232,3 % | ▲ 232,3 % | -18,8 K RON | |
| 52 | 52.DORADI PROD COM SRL▲ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 41 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 53 | 53.DANIEL CONSULTING SRL= | Municipiul Focşani, Vrancea | 38,3 K RON▼ 17,9 % | ▼ 17,9 % | 15,3 K RON | |
| 54 | 54.LDX CONSULTING SRL▼ 19 | Municipiul Focşani, Vrancea | 36,8 K RON▼ 57,2 % | ▼ 57,2 % | -6,7 K RON | |
| 55 | 55.ADOVAL GROUP CONSULTING S.R.L.▲ 87 | Municipiul Focşani, Vrancea | 34 K RON▲ 22.562 % | ▲ 22.562 % | 155,4 K RON | |
| 56 | 56.FARM & FARMA SRL▼ 16 | Municipiul Focşani, Vrancea | 31,4 K RON▼ 57,9 % | ▼ 57,9 % | -44,7 K RON | |
| 57 | 57.DIEFFE EDIL FEM S.R.L.▼ 8 | Municipiul Focşani, Vrancea | 31,1 K RON▼ 43,9 % | ▼ 43,9 % | 251,8 K RON | |
| 58 | 58.CRISAND EU SRL▲ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 26 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 59 | 59.MISIVA CONSULTING SRL▲ 7 | Municipiul Focşani, Vrancea | 25,2 K RON▲ 27,5 % | ▲ 27,5 % | 18,6 K RON | |
| 60 | 60.DISRUPTION TEAM BUILDING S.R.L.nou | Municipiul Adjud, Vrancea | 24,3 K RON— | — | — | 9,1 K RON |
| 61 | 61.TEOLAN CONSULTING SRL▼ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 24,3 K RON▼ 45,4 % | ▼ 45,4 % | 37,5 K RON | |
| 62 | 62.MANDTRACON S.R.L.▲ 32 | Municipiul Focşani, Vrancea | 23,2 K RON▲ 280,1 % | ▲ 280,1 % | 837,8 K RON | |
| 63 | 63.TARGET EUROPA SRL▼ 1 | Sat Dumitreşti, Comuna Dumitreşti, Vrancea | 23 K RON▼ 10,5 % | ▼ 10,5 % | 147,1 K RON | |
| 64 | 64.AVELMAT CONSULTING SRL-D= | Loc. Panciu, Oraş Panciu, Vrancea | 22,8 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 65 | 65.SERVCONSULT IMI BUSINESS S.R.L.nou | Municipiul Focşani, Vrancea | 21,4 K RON— | — | — | 36,2 K RON |
| 66 | 66.OVIMAR SRL▲ 7 | Municipiul Focşani, Vrancea | 21,1 K RON▲ 50,6 % | ▲ 50,6 % | 1,4 K RON | |
| 67 | 67.ACCES FINANTARE S.R.L.▲ 65 | Municipiul Focşani, Vrancea | 19,6 K RON▲ 4.188,6 % | ▲ 4.188,6 % | -19,6 K RON | |
| 68 | 68.VINOTTIS SRL▲ 47 | Municipiul Focşani, Vrancea | 18,7 K RON▲ 844,2 % | ▲ 844,2 % | 47,7 K RON | |
| 69 | 69.COMMUNITY CONSULTING SRL▲ 1 | Sat Gugeşti, Comuna Gugeşti, Vrancea | 17,4 K RON▲ 10 % | ▲ 10 % | 37,2 K RON | |
| 70 | 70.LION PROIECT CONSULTING SRL▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 16,7 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 71 | 71.DIOMEDA SRL▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 16,7 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 72 | 72.ONLINE CRAFT CONSULT SRL▼ 18 | Sat Jariştea, Comuna Jariştea, Vrancea | 16 K RON▼ 64,6 % | ▼ 64,6 % | 22,4 K RON | |
| 73 | 73.PRIMORAST CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Focşani, Vrancea | 15,5 K RON— | — | — | -53,1 K RON |
| 74 | 74.GF MANAGEMENT CALITATE SRL▼ 16 | Municipiul Focşani, Vrancea | 14,8 K RON▼ 62,1 % | ▼ 62,1 % | 59,4 K RON | |
| 75 | 75.ORAGON LEGAL CONSULTING S.R.L.▲ 27 | Municipiul Focşani, Vrancea | 14,5 K RON▲ 314,2 % | ▲ 314,2 % | -9 K RON | |
| 76 | 76.R.B.A CONSULTING SRL▼ 5 | Municipiul Focşani, Vrancea | 14,4 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 77 | 77.MAJESTY TEAM S.R.L.▲ 22 | Municipiul Focşani, Vrancea | 13,6 K RON▲ 244 % | ▲ 244 % | -18,3 K RON | |
| 78 | 78.TAURUS SRL▼ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 13,5 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 79 | 79.ADDVISER SRL▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 13,3 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 80 | 80.PAULMED CONSULTING SRL▼ 2 | Municipiul Adjud, Vrancea | 13 K RON▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | -150 RON | |
| 81 | 81.DAV BUSINESS & REAL ESTATE SOLUTIONS SRL▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 12,8 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 82 | 82.SMART CONSULTING CONSTRUCTION SRL▲ 64 | Sat Petreşti, Comuna Vânători, Vrancea | 12,3 K RON▲ 32.179 % | ▲ 32.179 % | 18,7 K RON | |
| 83 | 83.LA MODE SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 12,2 K RON— | — | -35,3 K RON | |
| 84 | 84.SEAP CONSULT TRAINING S.R.L.▲ 22 | Loc. Panciu, Oraş Panciu, Vrancea | 12,1 K RON▲ 318,2 % | ▲ 318,2 % | 225,6 K RON | |
| 85 | 85.KOSLAND SRL▼ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 12 K RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 1,4 K RON | |
| 86 | 86.SCADIU DESIGN S.R.L.▲ 44 | Municipiul Adjud, Vrancea | 11,7 K RON▲ 2.183,8 % | ▲ 2.183,8 % | 135,5 K RON | |
| 87 | 87.IMPERIOS HARTMAN JMS S.R.L.▲ 17 | Municipiul Focşani, Vrancea | 11,6 K RON▲ 287,3 % | ▲ 287,3 % | -12,8 K RON | |
| 88 | 88.MISTRAL 99 SRL▼ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 10,7 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 89 | 89.ELSTIO CONSULT SRL▼ 15 | Sat Câmpineanca, Comuna Câmpineanca, Vrancea | 10,6 K RON▼ 23,6 % | ▼ 23,6 % | 3,1 K RON | |
| 90 | 90.PROBĂJENARU CONSULT S.R.L.nou | Municipiul Focşani, Vrancea | 10,4 K RON— | — | — | 6,7 K RON |
| 91 | 91.BEST GRANTS CONSULTING SRL▼ 5 | Municipiul Focşani, Vrancea | 10,3 K RON▼ 2,5 % | ▼ 2,5 % | 2,5 K RON | |
| 92 | 92.MARCOALBO SRL▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 9,6 K RON▲ 2,8 % | ▲ 2,8 % | 8,4 K RON | |
| 93 | 93.MARKET SENSE SRL▼ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 9,5 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 94 | 94.SEC MANAGER S.R.L.nou | Municipiul Adjud, Vrancea | 8,9 K RON— | — | — | 31,9 K RON |
| 95 | 95.G.I.A.TEHNIC MANAGEMENT SRL▲ 53 | Municipiul Focşani, Vrancea | 8,8 K RON— | — | 0 RON | |
| 96 | 96.MALIREB CONSULT SRL▲ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 8,5 K RON▲ 120,5 % | ▲ 120,5 % | 46 K RON | |
| 97 | 97.FLORĂRIA OLANDEZĂ SRL▼ 25 | Municipiul Focşani, Vrancea | 7,9 K RON▼ 44,4 % | ▼ 44,4 % | 55,1 K RON | |
| 98 | 98.DIDI SRL▼ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 7,5 K RON▲ 43,1 % | ▲ 43,1 % | 130,4 K RON | |
| 99 | 99.CARMENS CONSULTING SRL▼ 23 | Municipiul Focşani, Vrancea | 7 K RON▼ 48,3 % | ▼ 48,3 % | 14,2 K RON | |
| 100 | 100.CRESCENDO BUSINESS S.R.L.nou | Loc. Mărăşeşti, Oraş Mărăşeşti, Vrancea | 6,9 K RON— | — | — | 86 K RON |