Top 100 firme — Activități de consultanță în afaceri și management, Vrancea după datorii în 2017
142 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 21,9 mil. RON. Pragul de intrare în top este 4,3 K RON, iar liderul atinge 6,7 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.MANTRA S.R.L.= | Municipiul Focşani, Vrancea | 6,7 mil. RON▲ 232,7 % | ▲ 232,7 % | 178,3 K RON | |
| 2 | 2.SMART GROUP SOLUTIONS SRL▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 2 mil. RON▲ 77,7 % | ▲ 77,7 % | -360,8 K RON | |
| 3 | 3.DALPRINCIPE SRLnou | Sat Coteşti, Comuna Coteşti, Vrancea | 1,8 mil. RON▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | 967,9 K RON | |
| 4 | 4.MOLD VRANC SRL▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,4 mil. RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 5 | 5.REVRAS HOLDING SRL▲ 30 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,2 mil. RON▲ 1.294,4 % | ▲ 1.294,4 % | 346,6 K RON | |
| 6 | 6.FABRICA FONDURILOR STRUCTURALE SRL▲ 24 | Sat Vânători, Comuna Vânători, Vrancea | 689,6 K RON▲ 622,6 % | ▲ 622,6 % | 58,7 K RON | |
| 7 | 7.POLOR TEK SRL▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 508,7 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 8 | 8.G & G NEYAL SRLnou | Sat Gologanu, Comuna Gologanu, Vrancea | 489,2 K RON— | — | 0 RON | |
| 9 | 9.EOSEARTH ENERGY SRL= | Municipiul Focşani, Vrancea | 465,1 K RON▲ 50,7 % | ▲ 50,7 % | 39 K RON | |
| 10 | 10.ELECTRO EVENTS SRL▼ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 394 K RON▲ 10,7 % | ▲ 10,7 % | -125,4 K RON | |
| 11 | 11.TEOCRATIC SRL▼ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 356,6 K RON▲ 10,9 % | ▲ 10,9 % | -35,7 K RON | |
| 12 | 12.CASA ALUNA SRL▼ 6 | Sat Străoane, Comuna Străoane, Vrancea | 328,6 K RON▼ 21,6 % | ▼ 21,6 % | 14 K RON | |
| 13 | 13.T.B.I. HENRI SRL▲ 111 | Sat Vulturu, Comuna Vulturu, Vrancea | 299,8 K RON▲ 123.774 % | ▲ 123.774 % | -300,1 K RON | |
| 14 | 14.BEST PC SOLUTIONS SRL▼ 3 | Municipiul Adjud, Vrancea | 252,3 K RON▲ 11,1 % | ▲ 11,1 % | -13 K RON | |
| 15 | 15.DOMENIILE DOCTOR NELEPCU SRL▼ 3 | Sat Faraoanele, Comuna Vârteşcoiu, Vrancea | 228,9 K RON▲ 5,3 % | ▲ 5,3 % | -4,7 K RON | |
| 16 | 16.FINEXPERT GRUP SRL▲ 16 | Municipiul Focşani, Vrancea | 221,2 K RON▲ 144,9 % | ▲ 144,9 % | 5,4 K RON | |
| 17 | 17.SERISAN SERV SRL▼ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 212,7 K RON▲ 1,3 % | ▲ 1,3 % | -22,7 K RON | |
| 18 | 18.ELEX COM SRL▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 193 K RON▲ 1,3 % | ▲ 1,3 % | -2,5 K RON | |
| 19 | 19.SAFETY SOLUTIONS COMMUNITY SRL▲ 64 | Municipiul Focşani, Vrancea | 192,5 K RON▲ 1.956,8 % | ▲ 1.956,8 % | 80,1 K RON | |
| 20 | 20.AXB FINANCE SRL▼ 5 | Municipiul Focşani, Vrancea | 188 K RON▼ 3,3 % | ▼ 3,3 % | 1,6 K RON | |
| 21 | 21.LEVELUP GRANT S.R.L.nou | Municipiul Focşani, Vrancea | 183,9 K RON— | — | — | -2,2 K RON |
| 22 | 22.SILVEXPORT SRL▼ 8 | Sat Greşu, Comuna Tulnici, Vrancea | 169,5 K RON▼ 14,9 % | ▼ 14,9 % | 1,2 K RON | |
| 23 | 23.IMOBILIAR CONSULTING SRL▼ 5 | Municipiul Focşani, Vrancea | 158,7 K RON▼ 8,4 % | ▼ 8,4 % | 68,3 K RON | |
| 24 | 24.AGROFINANCE GROUP SRL▲ 24 | Municipiul Focşani, Vrancea | 156 K RON▲ 271,9 % | ▲ 271,9 % | 286,5 K RON | |
| 25 | 25.ROSS MANAGEMENT SRL▼ 8 | Municipiul Focşani, Vrancea | 155,2 K RON▼ 18,4 % | ▼ 18,4 % | 787,7 K RON | |
| 26 | 26.ASIST CONT SRL▼ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 126,5 K RON▲ 7,9 % | ▲ 7,9 % | 61,5 K RON | |
| 27 | 27.LDX CONSULTING SRL▲ 9 | Municipiul Focşani, Vrancea | 121,3 K RON▲ 45,2 % | ▲ 45,2 % | 28,4 K RON | |
| 28 | 28.CARPATICA LEASING SRL▼ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 116,5 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 29 | 29.MERCATENS SRL▲ 77 | Municipiul Focşani, Vrancea | 113 K RON▲ 5.251,2 % | ▲ 5.251,2 % | 154 K RON | |
| 30 | 30.FASHION SF EUROCONS SRL-D▲ 90 | Municipiul Focşani, Vrancea | 106,7 K RON▲ 15.040,9 % | ▲ 15.040,9 % | -7,3 K RON | |
| 31 | 31.MARSICO PROJECTS S.R.L.▲ 13 | Sat Câmpineanca, Comuna Câmpineanca, Vrancea | 101,4 K RON▲ 67,8 % | ▲ 67,8 % | -26,4 K RON | |
| 32 | 32.PROSPECTIVE MARKETING SRL▲ 13 | Sat Vidra, Comuna Vidra, Vrancea | 96,6 K RON▲ 84,6 % | ▲ 84,6 % | -43,4 K RON | |
| 33 | 33.GF MANAGEMENT CALITATE SRL▼ 5 | Municipiul Focşani, Vrancea | 88,6 K RON▼ 14,2 % | ▼ 14,2 % | 9,3 K RON | |
| 34 | 34.MACRO FINANCE SRL▲ 31 | Municipiul Focşani, Vrancea | 88,2 K RON▲ 466,8 % | ▲ 466,8 % | 702,3 K RON | |
| 35 | 35.PROBUSINESS SRL▲ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 82 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 36 | 36.ACTIVCONSULT SRL▲ 2 | Loc. Mărăşeşti, Oraş Mărăşeşti, Vrancea | 80,7 K RON0,0% | 0,0% | -188 RON | |
| 37 | 37.JOE.RO INTERNATIONAL SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 79,9 K RON— | — | — | 116,3 K RON |
| 38 | 38.LUMBER WORKS & TRADE S.R.L.▲ 22 | Loc. Panciu, Oraş Panciu, Vrancea | 79,4 K RON▲ 336,1 % | ▲ 336,1 % | 248,6 K RON | |
| 39 | 39.CAMISTIL SRL▲ 3 | Sat Găgeşti, Comuna Boloteşti, Vrancea | 79 K RON▲ 10,2 % | ▲ 10,2 % | -7,3 K RON | |
| 40 | 40.GARRIDO GRUP SRL▼ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 77,9 K RON▼ 12 % | ▼ 12 % | 227,7 K RON | |
| 41 | 41.EVIPRIM COM SRL▼ 14 | Sat Câmpineanca, Comuna Câmpineanca, Vrancea | 77,8 K RON▼ 25,5 % | ▼ 25,5 % | 1,7 K RON | |
| 42 | 42.ELEMENT CONSTRUCT SRL▼ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 69,7 K RON▼ 12,9 % | ▼ 12,9 % | 2,1 K RON | |
| 43 | 43.SENSIRO CONSULT SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 68,7 K RON— | — | 0 RON | |
| 44 | 44.RINFORT EXPERT SRL▼ 15 | Municipiul Focşani, Vrancea | 68,1 K RON▼ 32,6 % | ▼ 32,6 % | 3,1 K RON | |
| 45 | 45.MASTERS ADVISORY SRL▼ 35 | Municipiul Focşani, Vrancea | 66,1 K RON▼ 74,1 % | ▼ 74,1 % | 7,3 K RON | |
| 46 | 46.SMART AVANTAJ SRL▼ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 55,4 K RON▼ 29,5 % | ▼ 29,5 % | 18,3 K RON | |
| 47 | 47.TEOLAN CONSULTING SRL▲ 26 | Municipiul Focşani, Vrancea | 54,5 K RON▲ 366,9 % | ▲ 366,9 % | 43,6 K RON | |
| 48 | 48.MANAGEMENT PRACTIC SRL▼ 28 | Municipiul Adjud, Vrancea | 50,8 K RON▼ 62,8 % | ▼ 62,8 % | -16,6 K RON | |
| 49 | 49.VALRESMAN ICM FINANCIAL SRL▼ 23 | Municipiul Focşani, Vrancea | 48,5 K RON▼ 54 % | ▼ 54 % | 31,7 K RON | |
| 50 | 50.ONLINE CRAFT CONSULT SRL▲ 20 | Sat Jariştea, Comuna Jariştea, Vrancea | 48,4 K RON▲ 277 % | ▲ 277 % | 42,4 K RON | |
| 51 | 51.INVESTECH SRL▼ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 47,3 K RON0,0% | 0,0% | -15,4 K RON | |
| 52 | 52.DANIEL CONSULTING SRL▼ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 46,2 K RON▼ 5,9 % | ▼ 5,9 % | -3,8 K RON | |
| 53 | 53.ICONIKA BUSINESS DEVELOPMENT SRL▼ 10 | Municipiul Focşani, Vrancea | 44,7 K RON▼ 32,8 % | ▼ 32,8 % | -34,4 K RON | |
| 54 | 54.INTER ACT CONSULTING SRL▼ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 41,9 K RON▲ 22,7 % | ▲ 22,7 % | -8,4 K RON | |
| 55 | 55.DORADI PROD COM SRL▼ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 41 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 56 | 56.DAMOD EXIM SRL▼ 23 | Municipiul Focşani, Vrancea | 39,5 K RON▼ 55,6 % | ▼ 55,6 % | 41,4 K RON | |
| 57 | 57.MISIVA CONSULTING SRL▲ 30 | Municipiul Focşani, Vrancea | 34,2 K RON▲ 323,7 % | ▲ 323,7 % | 20,8 K RON | |
| 58 | 58.STAFF COMPANY SRL▼ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 30,4 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 59 | 59.SELECT D.S.M. GAME STUDIO SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 27,9 K RON— | — | — | -1,3 K RON |
| 60 | 60.CRISAND EU SRL▼ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 26 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 61 | 61.CLICK CONSULTING SRL▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 25 K RON▲ 33,9 % | ▲ 33,9 % | -4,8 K RON | |
| 62 | 62.MIHTE SERV SRL▲ 20 | Municipiul Focşani, Vrancea | 24,8 K RON▲ 163,3 % | ▲ 163,3 % | 27,8 K RON | |
| 63 | 63.MARCOALBO SRL▼ 8 | Municipiul Focşani, Vrancea | 24,1 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 64 | 64.VINOTTIS SRL▲ 38 | Municipiul Focşani, Vrancea | 23,5 K RON▲ 595,3 % | ▲ 595,3 % | 32,3 K RON | |
| 65 | 65.AVELMAT CONSULTING SRL-D▼ 1 | Loc. Panciu, Oraş Panciu, Vrancea | 21,7 K RON▲ 31,2 % | ▲ 31,2 % | -6,2 K RON | |
| 66 | 66.TARGET EUROPA SRL▼ 5 | Sat Dumitreşti, Comuna Dumitreşti, Vrancea | 21,6 K RON▲ 18,8 % | ▲ 18,8 % | 269,2 K RON | |
| 67 | 67.FARM & FARMA SRL▲ 14 | Municipiul Focşani, Vrancea | 20,7 K RON▲ 114 % | ▲ 114 % | 242,7 K RON | |
| 68 | 68.PROJECT TEAM SRL▼ 11 | Municipiul Focşani, Vrancea | 19,5 K RON▼ 6,6 % | ▼ 6,6 % | 72,9 K RON | |
| 69 | 69.VECTOR SRL▲ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 18,6 K RON▲ 66,4 % | ▲ 66,4 % | 32,4 K RON | |
| 70 | 70.MAJESTY TEAM S.R.L.nou | Municipiul Focşani, Vrancea | 18 K RON— | — | — | 48,3 K RON |
| 71 | 71.LION PROIECT CONSULTING SRL▼ 9 | Municipiul Focşani, Vrancea | 16,7 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 72 | 72.DIOMEDA SRL▼ 9 | Municipiul Focşani, Vrancea | 16,7 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 73 | 73.R.B.A CONSULTING SRL▼ 7 | Municipiul Focşani, Vrancea | 14,4 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 74 | 74.TAURUS SRL▼ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 13,5 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 75 | 75.EUROPEAN CONSULT SRL▲ 5 | Municipiul Focşani, Vrancea | 13,3 K RON▲ 27,8 % | ▲ 27,8 % | -15,3 K RON | |
| 76 | 76.ADDVISER SRL▼ 7 | Municipiul Focşani, Vrancea | 13,3 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 77 | 77.DAV BUSINESS & REAL ESTATE SOLUTIONS SRL▼ 5 | Municipiul Focşani, Vrancea | 12,8 K RON▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | 0 RON | |
| 78 | 78.MIAFIN CONSIPREST SRL▼ 20 | Municipiul Focşani, Vrancea | 12,7 K RON▼ 35,7 % | ▼ 35,7 % | 54,5 K RON | |
| 79 | 79.EUROTRUST BUSINESS CONSULTING SRL▼ 54 | Municipiul Focşani, Vrancea | 12,2 K RON▼ 88,8 % | ▼ 88,8 % | 65,8 K RON | |
| 80 | 80.KOSLAND SRL▼ 13 | Municipiul Focşani, Vrancea | 11,8 K RON▼ 14,5 % | ▼ 14,5 % | -2,5 K RON | |
| 81 | 81.OVIMAR SRL▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 11,7 K RON▲ 12,1 % | ▲ 12,1 % | 9,4 K RON | |
| 82 | 82.MARKETING CONSULT SRL▼ 6 | Sat Câmpineanca, Comuna Câmpineanca, Vrancea | 11,1 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 83 | 83.DIDI SRL▲ 15 | Municipiul Focşani, Vrancea | 10,9 K RON▲ 157,5 % | ▲ 157,5 % | 29 K RON | |
| 84 | 84.MISTRAL 99 SRL▼ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 10,7 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 85 | 85.BEST GRANTS CONSULTING SRL▼ 11 | Municipiul Focşani, Vrancea | 10,5 K RON▼ 8,3 % | ▼ 8,3 % | 17 K RON | |
| 86 | 86.MARKET SENSE SRL▲ 7 | Municipiul Focşani, Vrancea | 9,5 K RON▲ 46,8 % | ▲ 46,8 % | -3,3 K RON | |
| 87 | 87.EQUIPMENT WORK FOR YOU SRL▲ 22 | Municipiul Focşani, Vrancea | 9,4 K RON▲ 408,4 % | ▲ 408,4 % | 197,5 K RON | |
| 88 | 88.G.I.A.TEHNIC MANAGEMENT SRL▼ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 8,8 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 89 | 89.CARMENS CONSULTING SRL▲ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 8,1 K RON▲ 5,5 % | ▲ 5,5 % | 40,2 K RON | |
| 90 | 90.BOSALI CONSULTING SRL▲ 2 | Sat Petreşti, Comuna Vânători, Vrancea | 7,3 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 91 | 91.ELSTIO CONSULT SRL▼ 5 | Sat Câmpineanca, Comuna Câmpineanca, Vrancea | 6,9 K RON▼ 16,3 % | ▼ 16,3 % | 2,9 K RON | |
| 92 | 92.SOLENOID CONCEPT SRL▲ 23 | Municipiul Focşani, Vrancea | 6,6 K RON▲ 505 % | ▲ 505 % | 139,9 K RON | |
| 93 | 93.GĂLĂCIUC SERV SRL▲ 30 | Sat Şişcani, Municipiul Adjud, Vrancea | 5,9 K RON▲ 1.456,5 % | ▲ 1.456,5 % | 3,4 K RON | |
| 94 | 94.FIRST COMPLIANCE CONSULTING SRL▲ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 5,4 K RON▲ 8,6 % | ▲ 8,6 % | 6,2 K RON | |
| 95 | 95.MANAGEMENT TEXTIL SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 5,3 K RON— | — | — | 69,6 K RON |
| 96 | 96.MARK TOTAL EXPERT SRL▲ 12 | Sat Vânători, Comuna Vânători, Vrancea | 5 K RON▲ 166,6 % | ▲ 166,6 % | 17,8 K RON | |
| 97 | 97.ESKPOS RECOVERY SRL▼ 47 | Loc. Burcioaia, Municipiul Adjud, Vrancea | 5 K RON▼ 85,6 % | ▼ 85,6 % | 36,4 K RON | |
| 98 | 98.GRUPMILARO SERV SRL▲ 18 | Municipiul Focşani, Vrancea | 4,8 K RON▲ 398,3 % | ▲ 398,3 % | 4,2 K RON | |
| 99 | 99.AP & IS CONSULT SRL▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 4,7 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 100 | 100.MALIREB CONSULT SRL▲ 22 | Municipiul Focşani, Vrancea | 4,3 K RON▲ 598,9 % | ▲ 598,9 % | 31,7 K RON |