Top 100 firme — Activități de consultanță în afaceri și management, Vrancea după datorii în 2016
141 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 12,3 mil. RON. Pragul de intrare în top este 4 K RON, iar liderul atinge 2 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.MANTRA S.R.L.▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 2 mil. RON▼ 6,2 % | ▼ 6,2 % | 171,2 K RON | |
| 2 | 2.MOLD VRANC SRL▲ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,4 mil. RON0,0% | 0,0% | -84 RON | |
| 3 | 3.SMART GROUP SOLUTIONS SRL▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,1 mil. RON▼ 55,7 % | ▼ 55,7 % | 2,7 K RON | |
| 4 | 4.AGROCHIM NUTRICONSULT SRL▲ 3 | Sat Budeşti, Comuna Coteşti, Vrancea | 552,2 K RON▲ 30,2 % | ▲ 30,2 % | -156,5 K RON | |
| 5 | 5.POLOR TEK SRL= | Municipiul Focşani, Vrancea | 508,7 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 6 | 6.CASA ALUNA SRL▲ 5 | Sat Străoane, Comuna Străoane, Vrancea | 418,9 K RON▲ 74,8 % | ▲ 74,8 % | -12,6 K RON | |
| 7 | 7.ELECTRO EVENTS SRL▲ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 355,9 K RON▲ 28,2 % | ▲ 28,2 % | 13,6 K RON | |
| 8 | 8.TEOCRATIC SRL▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 321,7 K RON▲ 10,4 % | ▲ 10,4 % | -38,5 K RON | |
| 9 | 9.EOSEARTH ENERGY SRL▲ 40 | Municipiul Focşani, Vrancea | 308,7 K RON▲ 726,9 % | ▲ 726,9 % | 229,6 K RON | |
| 10 | 10.MASTERS ADVISORY SRL▲ 48 | Municipiul Focşani, Vrancea | 255,1 K RON▲ 1.017,7 % | ▲ 1.017,7 % | 89,5 K RON | |
| 11 | 11.BEST PC SOLUTIONS SRL▲ 8 | Municipiul Adjud, Vrancea | 227,1 K RON▲ 43 % | ▲ 43 % | 448 RON | |
| 12 | 12.DOMENIILE DOCTOR NELEPCU SRL▲ 2 | Sat Faraoanele, Comuna Vârteşcoiu, Vrancea | 217,3 K RON▲ 4,4 % | ▲ 4,4 % | -7,1 K RON | |
| 13 | 13.SERISAN SERV SRL= | Municipiul Focşani, Vrancea | 210 K RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | -15,1 K RON | |
| 14 | 14.SILVEXPORT SRL▲ 6 | Sat Greşu, Comuna Tulnici, Vrancea | 199,3 K RON▲ 49 % | ▲ 49 % | 4,1 K RON | |
| 15 | 15.AXB FINANCE SRL▲ 53 | Municipiul Focşani, Vrancea | 194,5 K RON▲ 1.156,6 % | ▲ 1.156,6 % | -34,8 K RON | |
| 16 | 16.ELEX COM SRL= | Municipiul Focşani, Vrancea | 190,5 K RON▲ 1,5 % | ▲ 1,5 % | -2,8 K RON | |
| 17 | 17.ROSS MANAGEMENT SRL▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 190,2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 18 | 18.IMOBILIAR CONSULTING SRL▼ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 173,3 K RON▼ 6,7 % | ▼ 6,7 % | 21,8 K RON | |
| 19 | 19.ANTON MONICA SERV SRL▲ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 138,9 K RON▲ 13,9 % | ▲ 13,9 % | 46,9 K RON | |
| 20 | 20.MANAGEMENT PRACTIC SRL▲ 1 | Municipiul Adjud, Vrancea | 136,7 K RON▲ 9,9 % | ▲ 9,9 % | -13,1 K RON | |
| 21 | 21.BEATEX CONSULTING SRL▲ 44 | Municipiul Focşani, Vrancea | 134,6 K RON▲ 740 % | ▲ 740 % | 121,3 K RON | |
| 22 | 22.LOGICONT SRL▲ 7 | Municipiul Focşani, Vrancea | 127,8 K RON▲ 40,6 % | ▲ 40,6 % | -13 K RON | |
| 23 | 23.ASIST CONT SRL▲ 47 | Municipiul Focşani, Vrancea | 117,3 K RON▲ 741 % | ▲ 741 % | 72,8 K RON | |
| 24 | 24.CARPATICA LEASING SRL= | Municipiul Focşani, Vrancea | 116,5 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 25 | 25.EUROTRUST BUSINESS CONSULTING SRL▲ 12 | Municipiul Focşani, Vrancea | 109,1 K RON▲ 60,7 % | ▲ 60,7 % | 151,5 K RON | |
| 26 | 26.VALRESMAN ICM FINANCIAL SRL▲ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 105,3 K RON▲ 13,1 % | ▲ 13,1 % | 35,6 K RON | |
| 27 | 27.EVIPRIM COM SRL▼ 5 | Sat Câmpineanca, Comuna Câmpineanca, Vrancea | 104,4 K RON▼ 15,9 % | ▼ 15,9 % | 3,3 K RON | |
| 28 | 28.GF MANAGEMENT CALITATE SRL▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 103,3 K RON▼ 3 % | ▼ 3 % | 4,7 K RON | |
| 29 | 29.RINFORT EXPERT SRL▲ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 101 K RON▲ 32,7 % | ▲ 32,7 % | 23,1 K RON | |
| 30 | 30.FABRICA FONDURILOR STRUCTURALE SRL▼ 5 | Sat Vânători, Comuna Vânători, Vrancea | 95,4 K RON▼ 13 % | ▼ 13 % | 124,3 K RON | |
| 31 | 31.MOISANA 2008 SRL▼ 4 | Sat Dumbrăveni, Comuna Dumbrăveni, Vrancea | 94,7 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 32 | 32.FINEXPERT GRUP SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 90,3 K RON▼ 51,1 % | ▼ 51,1 % | 5,6 K RON | |
| 33 | 33.DAMOD EXIM SRL▲ 17 | Municipiul Focşani, Vrancea | 89 K RON▲ 145,7 % | ▲ 145,7 % | 26,2 K RON | |
| 34 | 34.GARRIDO GRUP SRL▼ 16 | Municipiul Focşani, Vrancea | 88,5 K RON▼ 51,7 % | ▼ 51,7 % | 32,9 K RON | |
| 35 | 35.REVRAS HOLDING SRL▼ 27 | Municipiul Focşani, Vrancea | 85,6 K RON▼ 76 % | ▼ 76 % | 227 K RON | |
| 36 | 36.LDX CONSULTING SRL▼ 24 | Municipiul Focşani, Vrancea | 83,5 K RON▼ 60,9 % | ▼ 60,9 % | 1,2 K RON | |
| 37 | 37.PROBUSINESS SRL▼ 7 | Municipiul Focşani, Vrancea | 82 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 38 | 38.ACTIVCONSULT SRL▼ 6 | Loc. Mărăşeşti, Oraş Mărăşeşti, Vrancea | 80,7 K RON0,0% | 0,0% | -73 RON | |
| 39 | 39.ELEMENT CONSTRUCT SRL▼ 8 | Municipiul Focşani, Vrancea | 80 K RON▼ 1,6 % | ▼ 1,6 % | -7,5 K RON | |
| 40 | 40.SMART AVANTAJ SRL▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 78,5 K RON▲ 35,9 % | ▲ 35,9 % | -16,4 K RON | |
| 41 | 41.OAKTREE EAST CONSULTING SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 74,1 K RON— | — | — | -65,9 K RON |
| 42 | 42.CAMISTIL SRL▼ 4 | Sat Găgeşti, Comuna Boloteşti, Vrancea | 71,7 K RON▲ 18 % | ▲ 18 % | -10,3 K RON | |
| 43 | 43.ICONIKA BUSINESS DEVELOPMENT SRL▼ 10 | Municipiul Focşani, Vrancea | 66,5 K RON▼ 13,8 % | ▼ 13,8 % | -52,4 K RON | |
| 44 | 44.MARSICO PROJECTS S.R.L.nou | Sat Câmpineanca, Comuna Câmpineanca, Vrancea | 60,4 K RON— | — | — | 1,3 K RON |
| 45 | 45.PROSPECTIVE MARKETING SRL▼ 11 | Sat Vidra, Comuna Vidra, Vrancea | 52,3 K RON▼ 31,7 % | ▼ 31,7 % | 492 RON | |
| 46 | 46.DANIEL CONSULTING SRL▲ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 49,1 K RON▲ 23,2 % | ▲ 23,2 % | -9,4 K RON | |
| 47 | 47.INVESTECH SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 47,3 K RON— | — | — | -15,4 K RON |
| 48 | 48.AGROFINANCE GROUP SRL▼ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 42 K RON▼ 12,8 % | ▼ 12,8 % | 146,2 K RON | |
| 49 | 49.DORADI PROD COM SRL▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 41 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 50 | 50.ESKPOS RECOVERY SRL▲ 76 | Loc. Burcioaia, Municipiul Adjud, Vrancea | 34,6 K RON▲ 9.405,5 % | ▲ 9.405,5 % | 28,7 K RON | |
| 51 | 51.INTER ACT CONSULTING SRL▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 34,1 K RON▲ 11,7 % | ▲ 11,7 % | -7,7 K RON | |
| 52 | 52.STAFF COMPANY SRL▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 30,4 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 53 | 53.UMWELT S.R.L.▲ 66 | Sat Petreşti, Comuna Vânători, Vrancea | 26,4 K RON▲ 2.608,6 % | ▲ 2.608,6 % | 116,8 K RON | |
| 54 | 54.CRISAND EU SRL▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 26 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 55 | 55.MARCOALBO SRL▲ 62 | Municipiul Focşani, Vrancea | 24,1 K RON▲ 2.207,4 % | ▲ 2.207,4 % | 81,3 K RON | |
| 56 | 56.COMMUNITY CONSULTING SRL▼ 10 | Sat Gugeşti, Comuna Gugeşti, Vrancea | 22,6 K RON▼ 47,4 % | ▼ 47,4 % | 54,3 K RON | |
| 57 | 57.PROJECT TEAM SRL▲ 45 | Municipiul Focşani, Vrancea | 20,9 K RON▲ 576,9 % | ▲ 576,9 % | 2,6 K RON | |
| 58 | 58.MIAFIN CONSIPREST SRL▲ 37 | Municipiul Focşani, Vrancea | 19,8 K RON▲ 243,7 % | ▲ 243,7 % | 45,4 K RON | |
| 59 | 59.CLICK CONSULTING SRL▲ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 18,7 K RON▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | 4 RON | |
| 60 | 60.LUMBER WORKS & TRADE S.R.L.▼ 1 | Loc. Panciu, Oraş Panciu, Vrancea | 18,2 K RON▼ 19,1 % | ▼ 19,1 % | 93,7 K RON | |
| 61 | 61.TARGET EUROPA SRL▲ 29 | Sat Dumitreşti, Comuna Dumitreşti, Vrancea | 18,1 K RON▲ 150,1 % | ▲ 150,1 % | 78,9 K RON | |
| 62 | 62.LION PROIECT CONSULTING SRL▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 16,7 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 63 | 63.DIOMEDA SRL▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 16,7 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 64 | 64.AVELMAT CONSULTING SRL-D▲ 22 | Loc. Panciu, Oraş Panciu, Vrancea | 16,6 K RON▲ 95,3 % | ▲ 95,3 % | -8,1 K RON | |
| 65 | 65.MACRO FINANCE SRL▲ 29 | Municipiul Focşani, Vrancea | 15,6 K RON▲ 139,8 % | ▲ 139,8 % | 239,9 K RON | |
| 66 | 66.R.B.A CONSULTING SRL▲ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 14,4 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 67 | 67.KOSLAND SRL▲ 8 | Municipiul Focşani, Vrancea | 13,8 K RON▲ 18,7 % | ▲ 18,7 % | -154 RON | |
| 68 | 68.TAURUS SRL▲ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 13,5 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 69 | 69.ADDVISER SRL▲ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 13,3 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 70 | 70.ONLINE CRAFT CONSULT SRLnou | Sat Jariştea, Comuna Jariştea, Vrancea | 12,8 K RON— | — | — | -334 RON |
| 71 | 71.PAULMED CONSULTING SRL▲ 3 | Municipiul Adjud, Vrancea | 12,6 K RON▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | -160 RON | |
| 72 | 72.DAV BUSINESS & REAL ESTATE SOLUTIONS SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 12,6 K RON— | — | — | 17,9 K RON |
| 73 | 73.TEOLAN CONSULTING SRL▼ 7 | Municipiul Focşani, Vrancea | 11,7 K RON▼ 25,3 % | ▼ 25,3 % | 44,2 K RON | |
| 74 | 74.BEST GRANTS CONSULTING SRL▲ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 11,5 K RON▲ 11,7 % | ▲ 11,7 % | 48,1 K RON | |
| 75 | 75.VECTOR SRL▲ 26 | Municipiul Focşani, Vrancea | 11,2 K RON▲ 255,9 % | ▲ 255,9 % | 29,1 K RON | |
| 76 | 76.MARKETING CONSULT SRL▲ 1 | Sat Câmpineanca, Comuna Câmpineanca, Vrancea | 11,1 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 77 | 77.ELMIPAS CONS SRL▲ 1 | Sat Popeşti, Comuna Popeşti, Vrancea | 11,1 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 78 | 78.MISTRAL 99 SRL▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 10,7 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 79 | 79.OVIMAR SRL▼ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 10,5 K RON▼ 19 % | ▼ 19 % | 4,3 K RON | |
| 80 | 80.EUROPEAN CONSULT SRL▲ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 10,4 K RON▲ 17,6 % | ▲ 17,6 % | -27,2 K RON | |
| 81 | 81.FARM & FARMA SRL▼ 39 | Municipiul Focşani, Vrancea | 9,6 K RON▼ 80,6 % | ▼ 80,6 % | 144,7 K RON | |
| 82 | 82.MIHTE SERV SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 9,4 K RON— | — | — | 26,6 K RON |
| 83 | 83.SAFETY SOLUTIONS COMMUNITY SRL▼ 29 | Municipiul Focşani, Vrancea | 9,4 K RON▼ 65,8 % | ▼ 65,8 % | 82 K RON | |
| 84 | 84.GABICONT 2007 SRL▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 9,2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 85 | 85.G.I.A.TEHNIC MANAGEMENT SRL= | Municipiul Focşani, Vrancea | 8,8 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 86 | 86.ELSTIO CONSULT SRL▼ 43 | Sat Câmpineanca, Comuna Câmpineanca, Vrancea | 8,3 K RON▼ 83 % | ▼ 83 % | 2,3 K RON | |
| 87 | 87.MISIVA CONSULTING SRL▲ 31 | Municipiul Focşani, Vrancea | 8,1 K RON▲ 707,9 % | ▲ 707,9 % | 44,2 K RON | |
| 88 | 88.CAMI & GABI SRL= | Sat Gugeşti, Comuna Gugeşti, Vrancea | 7,8 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 89 | 89.RODIBONEXPERT SRL▼ 33 | Municipiul Focşani, Vrancea | 7,8 K RON▼ 68,9 % | ▼ 68,9 % | 11,8 K RON | |
| 90 | 90.CENTRUL DE AFACERI GREEN PARK SRL▼ 33 | Municipiul Focşani, Vrancea | 7,7 K RON▼ 67,4 % | ▼ 67,4 % | 72,9 K RON | |
| 91 | 91.CARMENS CONSULTING SRL▼ 29 | Municipiul Focşani, Vrancea | 7,7 K RON▼ 58,8 % | ▼ 58,8 % | 18,3 K RON | |
| 92 | 92.BOSALI CONSULTING SRL▼ 3 | Sat Petreşti, Comuna Vânători, Vrancea | 7,3 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 93 | 93.MARKET SENSE SRL▲ 7 | Municipiul Focşani, Vrancea | 6,5 K RON▲ 92,1 % | ▲ 92,1 % | -2,9 K RON | |
| 94 | 94.INA CONSULTING CENTER SRLnou | Sat Mirceştii Vechi, Comuna Vânători, Vrancea | 5,4 K RON— | — | — | -2,5 K RON |
| 95 | 95.CONSILSERV MANTA SRLnou | Sat Petreşti, Comuna Vânători, Vrancea | 5,4 K RON— | — | — | 17,1 K RON |
| 96 | 96.FIRST COMPLIANCE CONSULTING SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 5 K RON— | — | — | 30,3 K RON |
| 97 | 97.AP & IS CONSULT SRL▼ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 4,7 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 98 | 98.DIDI SRL▲ 8 | Municipiul Focşani, Vrancea | 4,2 K RON▲ 84,8 % | ▲ 84,8 % | 336 RON | |
| 99 | 99.ELISCONS & COMERT S.P.A. S.R.L. - D▼ 2 | Sat Diocheti-Rediu, Comuna Moviliţa, Vrancea | 4,1 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 100 | 100.HURDAL BUSINESS SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 4 K RON— | — | — | -3 K RON |