Top 100 firme — Activități profesionale, Sălaj după datorii în 2014
550 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 47,6 mil. RON. Pragul de intrare în top este 103,4 K RON, iar liderul atinge 7,7 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.BABOS HOLDING INTERNATIONAL SRL= | Municipiul Zalău, Sălaj | 7,7 mil. RON▼ 18,2 % | ▼ 18,2 % | -1,6 mil. RON | |
| 2 | 2.LEADING SOLUTIONS SRL▲ 67 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 5,9 mil. RON▲ 3.896,5 % | ▲ 3.896,5 % | 1 mil. RON | |
| 3 | 3.NEW CONSULTING SRL▲ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 3,5 mil. RON▼ 27,1 % | ▼ 27,1 % | -27,2 K RON | |
| 4 | 4.CITY FINANCIAL SRL▲ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 2,4 mil. RON0,0% | 0,0% | 1,2 K RON | |
| 5 | 5.MANAGER SRL▲ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,4 mil. RON▼ 39,7 % | ▼ 39,7 % | 855,5 K RON | |
| 6 | 6.VECOM SRL▲ 7 | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,2 mil. RON▲ 62,7 % | ▲ 62,7 % | -63,6 K RON | |
| 7 | 7.FINCO SRL▲ 70 | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,2 mil. RON▲ 857 % | ▲ 857 % | 379,1 K RON | |
| 8 | 8.CROMATIC COM PREST SRL▲ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 999,3 K RON▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | 574 RON | |
| 9 | 9.PROJECT HAWK SRL▲ 7 | Municipiul Zalău, Sălaj | 819,1 K RON▲ 35,6 % | ▲ 35,6 % | 136 K RON | |
| 10 | 10.H INVEST SRL▲ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 710,5 K RON▼ 17,6 % | ▼ 17,6 % | -31,3 K RON | |
| 11 | 11.PMT 4 OPERATION & SERVICES SRL▲ 13 | Municipiul Zalău, Sălaj | 673,1 K RON▲ 59,4 % | ▲ 59,4 % | 2,6 mil. RON | |
| 12 | 12.CONF CONSULTING SRL▲ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 672,5 K RON▲ 0,9 % | ▲ 0,9 % | -9,7 K RON | |
| 13 | 13.ARTEFACT DESIGN STUDIO S.R.L.nou | Sat Nuşfalău, Comuna Nuşfalău, Sălaj | 642,2 K RON▼ 0,8 % | ▼ 0,8 % | 134,5 K RON | |
| 14 | 14.DOSA DANIEL VET SRL▲ 41 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 582,9 K RON▲ 189,7 % | ▲ 189,7 % | -11,9 K RON | |
| 15 | 15.OMNIBUS HANDEL SRL▲ 3 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 574 K RON▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | -550 RON | |
| 16 | 16.NUVA TEHNOLOGY SRL▲ 1 | Sat Iaz, Comuna Plopiş, Sălaj | 550,2 K RON▼ 7,1 % | ▼ 7,1 % | 12,4 K RON | |
| 17 | 17.VITACOD SRL▲ 3 | Comuna Crişeni, Sălaj | 538,1 K RON0,0% | 0,0% | -3,8 K RON | |
| 18 | 18.BERVET SRL▲ 5 | Sat Surduc, Comuna Surduc, Sălaj | 493,9 K RON▲ 10,8 % | ▲ 10,8 % | 12,3 K RON | |
| 19 | 19.CRIVET SRL▲ 10 | Municipiul Zalău, Sălaj | 481,8 K RON▲ 31,7 % | ▲ 31,7 % | -168 K RON | |
| 20 | 20.PIROTEHNIC COM SRL▲ 5 | Sat Meseşenii de Jos, Comuna Meseşenii de Jos, Sălaj | 444,9 K RON▲ 6,4 % | ▲ 6,4 % | 94,4 K RON | |
| 21 | 21.CREATIVE MEDIA SRL▲ 20 | Municipiul Zalău, Sălaj | 425,6 K RON▲ 70 % | ▲ 70 % | 95,3 K RON | |
| 22 | 22.EN.PRO.CONS. SOLUTIONS SRL▼ 12 | Municipiul Zalău, Sălaj | 417,5 K RON▼ 55,1 % | ▼ 55,1 % | 329,2 K RON | |
| 23 | 23.ETAMATIC SRL▼ 2 | Sat Tihău, Comuna Surduc, Sălaj | 410,7 K RON▼ 19,5 % | ▼ 19,5 % | 170,3 K RON | |
| 24 | 24.BUSINESS TRADE CONSULT SRL▼ 16 | Municipiul Zalău, Sălaj | 410,5 K RON▼ 63,3 % | ▼ 63,3 % | 311 RON | |
| 25 | 25.CONSTRUCT PROGET SRL▲ 13 | Municipiul Zalău, Sălaj | 401,4 K RON▲ 50,5 % | ▲ 50,5 % | -108,2 K RON | |
| 26 | 26.ITALSERVICE SRL▲ 2 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 368,9 K RON▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | 430 RON | |
| 27 | 27.ANIMA VET SRL▲ 6 | Sat Nuşfalău, Comuna Nuşfalău, Sălaj | 352 K RON▲ 18,2 % | ▲ 18,2 % | -81,5 K RON | |
| 28 | 28.PROIECT CONSULTING SRL▲ 4 | Municipiul Zalău, Sălaj | 351,1 K RON▲ 7,5 % | ▲ 7,5 % | -34,2 K RON | |
| 29 | 29.TOPOWORD SRL▼ 3 | Sat Tetişu, Comuna Fildu de Jos, Sălaj | 349,3 K RON▼ 14 % | ▼ 14 % | 17,5 K RON | |
| 30 | 30.FOTO KOVACS SRL= | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 325,4 K RON▼ 11 % | ▼ 11 % | 25,8 K RON | |
| 31 | 31.PROCONSAL SA▲ 9 | Municipiul Zalău, Sălaj | 321,9 K RON▲ 25,3 % | ▲ 25,3 % | 3 K RON | |
| 32 | 32.TEHNO INSTAL SRL▼ 5 | Municipiul Zalău, Sălaj | 311,9 K RON▼ 16,1 % | ▼ 16,1 % | -32,7 K RON | |
| 33 | 33.ANACONT SRL▲ 4 | Municipiul Zalău, Sălaj | 303,7 K RON▲ 12,3 % | ▲ 12,3 % | 169,7 K RON | |
| 34 | 34.CONION CONSULT SRL▲ 71 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 299,1 K RON▲ 246,9 % | ▲ 246,9 % | -82,1 K RON | |
| 35 | 35.FITO VET SRL▲ 14 | Sat Bobota, Comuna Bobota, Sălaj | 288,1 K RON▲ 32,7 % | ▲ 32,7 % | 10,8 K RON | |
| 36 | 36.PROIECT CONSTRUCT SRL▲ 8 | Municipiul Zalău, Sălaj | 277,7 K RON▲ 14,8 % | ▲ 14,8 % | 207,2 K RON | |
| 37 | 37.CONTROLUL CALITĂŢII SRL▲ 133 | Sat Nuşfalău, Comuna Nuşfalău, Sălaj | 255,9 K RON▲ 592,9 % | ▲ 592,9 % | 18,5 K RON | |
| 38 | 38.FOTOCLAR SRL▲ 48 | Municipiul Zalău, Sălaj | 253,5 K RON▲ 120,9 % | ▲ 120,9 % | -28,5 K RON | |
| 39 | 39.STIL CLAS SRL▼ 8 | Municipiul Zalău, Sălaj | 244,3 K RON▼ 33,1 % | ▼ 33,1 % | -67,6 K RON | |
| 40 | 40.GMG EXPERT TEAM SRL▲ 5 | Municipiul Zalău, Sălaj | 240,5 K RON0,0% | 0,0% | -5,4 K RON | |
| 41 | 41.PROD COM G.T.SRL▼ 6 | Municipiul Zalău, Sălaj | 233,7 K RON▼ 18,3 % | ▼ 18,3 % | 15,2 K RON | |
| 42 | 42.WOLFON SRL▲ 5 | Municipiul Zalău, Sălaj | 230 K RON▲ 3,7 % | ▲ 3,7 % | 208,9 K RON | |
| 43 | 43.DAN VET SRL▼ 4 | Comuna Hereclean, Sălaj | 228,7 K RON▼ 13,7 % | ▼ 13,7 % | 28,7 K RON | |
| 44 | 44.FOTO PASAJ SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ▲ 7 | Municipiul Zalău, Sălaj | 227,9 K RON▲ 7,2 % | ▲ 7,2 % | -15,3 K RON | |
| 45 | 45.HANNA ASSOCIATES SRL▲ 139 | Sat Nuşfalău, Comuna Nuşfalău, Sălaj | 219,2 K RON▲ 569,2 % | ▲ 569,2 % | 8,3 K RON | |
| 46 | 46.CONTA CATA SRL▲ 7 | Municipiul Zalău, Sălaj | 215,9 K RON▲ 5 % | ▲ 5 % | 16,1 K RON | |
| 47 | 47.FONTES SRL▲ 118 | Sat Moiad, Comuna Sărmăşag, Sălaj | 213,4 K RON▲ 453,5 % | ▲ 453,5 % | 30,4 K RON | |
| 48 | 48.GEO TOP CAD SRL▲ 4 | Municipiul Zalău, Sălaj | 210,2 K RON0,0% | 0,0% | -702 RON | |
| 49 | 49.QC UNIT SRL▲ 97 | Sat Nuşfalău, Comuna Nuşfalău, Sălaj | 208,4 K RON▲ 332,7 % | ▲ 332,7 % | 16,8 K RON | |
| 50 | 50.ROLAND SURVEY SRL▼ 16 | Sat Crasna, Comuna Crasna, Sălaj | 207,3 K RON▼ 27,6 % | ▼ 27,6 % | -149,9 K RON | |
| 51 | 51.PREFCON SRL▲ 6 | Municipiul Zalău, Sălaj | 203,3 K RON▲ 3 % | ▲ 3 % | 145,6 K RON | |
| 52 | 52.PETROL CONSULT SRL▲ 47 | Municipiul Zalău, Sălaj | 200,6 K RON▲ 117,5 % | ▲ 117,5 % | 84,6 K RON | |
| 53 | 53.PREMIUM DRUM SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 200,4 K RON— | — | — | 193,1 K RON |
| 54 | 54.POLINSTALL DESIGN S.R.L.▼ 11 | Municipiul Zalău, Sălaj | 197,7 K RON▼ 19,1 % | ▼ 19,1 % | 41,1 K RON | |
| 55 | 55.JARCA TOPOGRAFU SNC▼ 13 | Municipiul Zalău, Sălaj | 191,2 K RON▼ 23,3 % | ▼ 23,3 % | 54,9 K RON | |
| 56 | 56.GLOBAL MEDIA SRL▲ 6 | Municipiul Zalău, Sălaj | 188,1 K RON▲ 7,6 % | ▲ 7,6 % | 57 K RON | |
| 57 | 57.UNISIGN S.R.L.▲ 80 | Municipiul Zalău, Sălaj | 183,3 K RON▲ 227,6 % | ▲ 227,6 % | -17,4 K RON | |
| 58 | 58.IDEA CONSULT SRL▲ 437 | Municipiul Zalău, Sălaj | 180,4 K RON— | — | 0 RON | |
| 59 | 59.SC SILVAREGION PPP CONSULTING S.R.L.▲ 32 | Sat Hereclean, Comuna Hereclean, Sălaj | 178,2 K RON▲ 64,2 % | ▲ 64,2 % | 12 K RON | |
| 60 | 60.LOG SUPPORT.EXE SRL▲ 4 | Municipiul Zalău, Sălaj | 167,9 K RON0,0% | 0,0% | -8 K RON | |
| 61 | 61.HAELVOET SRL▼ 49 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 166,8 K RON▼ 80,5 % | ▼ 80,5 % | 1,7 mil. RON | |
| 62 | 62.EDILAS AGG SRL▲ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 166,1 K RON▼ 1,6 % | ▼ 1,6 % | 146 RON | |
| 63 | 63.POWER MEDIA SRL▲ 260 | Municipiul Zalău, Sălaj | 165,3 K RON▲ 2.232,1 % | ▲ 2.232,1 % | -26,6 K RON | |
| 64 | 64.CONSULT RAM SRL▲ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 164 K RON▲ 3,3 % | ▲ 3,3 % | -6,6 K RON | |
| 65 | 65.PRONET SRL▼ 7 | Municipiul Zalău, Sălaj | 160 K RON▼ 18 % | ▼ 18 % | 177,3 K RON | |
| 66 | 66.QUALITY UNIT SRL▲ 122 | Sat Nuşfalău, Comuna Nuşfalău, Sălaj | 159,1 K RON▲ 398,6 % | ▲ 398,6 % | 12,6 K RON | |
| 67 | 67.HANNA PLANNING SRL▲ 6 | Sat Nuşfalău, Comuna Nuşfalău, Sălaj | 154,9 K RON▲ 12,2 % | ▲ 12,2 % | 24,5 K RON | |
| 68 | 68.GEORGIANA CONSULT SRL▼ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 154,5 K RON0,0% | 0,0% | -405 RON | |
| 69 | 69.DAVA CONSULT SRL▲ 48 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 151,4 K RON▲ 108,8 % | ▲ 108,8 % | 2,4 K RON | |
| 70 | 70.SALES SRL▼ 22 | Municipiul Zalău, Sălaj | 150 K RON▼ 31,6 % | ▼ 31,6 % | 85,7 K RON | |
| 71 | 71.DINAMIC CONCEPT SRL▲ 106 | Municipiul Zalău, Sălaj | 149,3 K RON▲ 336,1 % | ▲ 336,1 % | 194,4 K RON | |
| 72 | 72.TIARA SRL▲ 4 | Municipiul Zalău, Sălaj | 147,6 K RON▲ 13,5 % | ▲ 13,5 % | -23,5 K RON | |
| 73 | 73.CONION ACCOUNTING SRL▲ 2 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 147,3 K RON▲ 11,5 % | ▲ 11,5 % | 1,4 K RON | |
| 74 | 74.CONTAS SRL▼ 15 | Municipiul Zalău, Sălaj | 143,6 K RON▼ 24,9 % | ▼ 24,9 % | 6,9 K RON | |
| 75 | 75.ANCOS GROUP SRL▼ 5 | Municipiul Zalău, Sălaj | 141,2 K RON▼ 4,5 % | ▼ 4,5 % | 81,6 K RON | |
| 76 | 76.TEXTILE ROYAL AGENCY SRL▲ 5 | Municipiul Zalău, Sălaj | 134,8 K RON▲ 10,2 % | ▲ 10,2 % | -14,6 K RON | |
| 77 | 77.TOPO CAD URECHE SRL▼ 21 | Municipiul Zalău, Sălaj | 134,5 K RON▼ 32,3 % | ▼ 32,3 % | 324,9 K RON | |
| 78 | 78.RARART MEDIA SRL▲ 251 | Sat Crişeni, Comuna Crişeni, Sălaj | 132 K RON▲ 1.995,2 % | ▲ 1.995,2 % | 1,2 K RON | |
| 79 | 79.AMS CONT SRL▼ 11 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 131 K RON▼ 12,4 % | ▼ 12,4 % | 179,7 K RON | |
| 80 | 80.BEST CONSULTING SRL▼ 26 | Municipiul Zalău, Sălaj | 129,3 K RON▼ 36,6 % | ▼ 36,6 % | 64,3 K RON | |
| 81 | 81.FAVIMAR CONSULT SRL▼ 7 | Municipiul Zalău, Sălaj | 128,8 K RON▼ 4,8 % | ▼ 4,8 % | 2 K RON | |
| 82 | 82.EURO-ECO SRLnou | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 128,3 K RON▲ 23,6 % | ▲ 23,6 % | -28,7 K RON | |
| 83 | 83.MIKRON PROIECT SRL▼ 37 | Comuna Crasna, Sălaj | 128,2 K RON▼ 44,6 % | ▼ 44,6 % | 58,6 K RON | |
| 84 | 84.FORM SRL▼ 13 | Municipiul Zalău, Sălaj | 127,1 K RON▼ 12,4 % | ▼ 12,4 % | 11,5 K RON | |
| 85 | 85.BLAJ FINANCE SRL▲ 13 | Municipiul Zalău, Sălaj | 126,6 K RON▲ 37,1 % | ▲ 37,1 % | 53,9 K RON | |
| 86 | 86.CORPORATE CONSULTING SRL▲ 298 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 124,9 K RON▲ 4.112,4 % | ▲ 4.112,4 % | 114,1 K RON | |
| 87 | 87.MEDICA GAIDOŞ SRL▼ 21 | Sat Pria, Comuna Cizer, Sălaj | 123,7 K RON▼ 21,7 % | ▼ 21,7 % | -10,8 K RON | |
| 88 | 88.CEZARVET ZONE SRL▼ 16 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 123,3 K RON▼ 12,1 % | ▼ 12,1 % | 12,8 K RON | |
| 89 | 89.VETMARC SRL▼ 9 | Sat Marca, Comuna Marca, Sălaj | 120,4 K RON▼ 2,3 % | ▼ 2,3 % | 50,2 K RON | |
| 90 | 90.TELECONSULT SRL▼ 3 | Municipiul Zalău, Sălaj | 120,3 K RON▲ 5,3 % | ▲ 5,3 % | -5,6 K RON | |
| 91 | 91.L.M.D. TOPO EXPERT SRL▼ 3 | Municipiul Zalău, Sălaj | 117,6 K RON▲ 3,8 % | ▲ 3,8 % | -4,4 K RON | |
| 92 | 92.CIL & OTF ANIRI SRL▲ 31 | Sat Treznea, Comuna Treznea, Sălaj | 116,8 K RON▲ 81,5 % | ▲ 81,5 % | 15,3 K RON | |
| 93 | 93.ROMIDAX SRL▼ 9 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 115,9 K RON▼ 1,9 % | ▼ 1,9 % | 1,8 K RON | |
| 94 | 94.TOP ROM SRL▼ 16 | Municipiul Zalău, Sălaj | 112,7 K RON▼ 10,9 % | ▼ 10,9 % | 22,3 K RON | |
| 95 | 95.BROWNFIELD INVESTMENT SRL▼ 12 | Municipiul Zalău, Sălaj | 110,3 K RON▼ 9,5 % | ▼ 9,5 % | -10,9 K RON | |
| 96 | 96.CATHEXIS DESIGN SRL▼ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 109,3 K RON▲ 3 % | ▲ 3 % | -15,2 K RON | |
| 97 | 97.VIITOR APIVET SRL▲ 10 | Sat Crasna, Comuna Crasna, Sălaj | 106,4 K RON▲ 26,6 % | ▲ 26,6 % | -23,2 K RON | |
| 98 | 98.PETZONE SRL▼ 6 | Municipiul Zalău, Sălaj | 105,3 K RON▼ 1,8 % | ▼ 1,8 % | 14,9 K RON | |
| 99 | 99.CONTAFIN SRL▼ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 104,8 K RON▲ 9,6 % | ▲ 9,6 % | 148,7 K RON | |
| 100 | 100.GERO BEDOT SRL▲ 42 | Municipiul Zalău, Sălaj | 103,4 K RON▲ 103,5 % | ▲ 103,5 % | 40,6 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Sălaj
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
199 firme · 80,4 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
59 firme · 51,5 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
92 firme · 27,7 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
105 firme · 25,9 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
90 firme · 22,4 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
42 firme · 19,2 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
41 firme · 11,5 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
23 firme · 9 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
26 firme · 5,5 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
26 firme · 4,5 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
46 firme · 2,3 mil. RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
4 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
4 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
7 firme · 704,4 K RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
5 firme · 567,2 K RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
4 firme · 548,5 K RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
9 firme · 473,9 K RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
8 firme · 319 K RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
2 firme · 48,5 K RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
1 firme · 38,3 K RON