Top 100 firme — Activități profesionale, Sălaj după datorii în 2009
491 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 50,5 mil. RON. Pragul de intrare în top este 87,4 K RON, iar liderul atinge 14,8 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.SIMEX GRUP SRL= | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 14,8 mil. RON▲ 12,2 % | ▲ 12,2 % | 169,8 K RON | |
| 2 | 2.LEADING SOLUTIONS SRL▲ 154 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 2,9 mil. RON▲ 4.766 % | ▲ 4.766 % | 663,8 K RON | |
| 3 | 3.O&N BUSINESS COMUNICATION SRL▲ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 2,8 mil. RON▲ 81,4 % | ▲ 81,4 % | 248,2 K RON | |
| 4 | 4.MANAGER SRL▼ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 2,5 mil. RON▲ 33,4 % | ▲ 33,4 % | 448,2 K RON | |
| 5 | 5.CITY FINANCIAL SRL▼ 3 | Municipiul Zalău, Sălaj | 2,2 mil. RON▲ 12,8 % | ▲ 12,8 % | -452,7 K RON | |
| 6 | 6.NEW CONSULTING SRL▲ 4 | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,5 mil. RON▲ 141,1 % | ▲ 141,1 % | 52,2 K RON | |
| 7 | 7.H INVEST SRL▼ 3 | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,3 mil. RON▼ 29,8 % | ▼ 29,8 % | 58 K RON | |
| 8 | 8.UP TOPO SRL▼ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 993,2 K RON▼ 4,7 % | ▼ 4,7 % | -374,1 K RON | |
| 9 | 9.CROMATIC COM PREST SRL▼ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 818,2 K RON▼ 19,1 % | ▼ 19,1 % | 3,1 K RON | |
| 10 | 10.NORTH SEA-ASSOCIATED INDUSTRIES SRL▲ 133 | Municipiul Zalău, Sălaj | 782,8 K RON▲ 1.096,1 % | ▲ 1.096,1 % | 28,7 K RON | |
| 11 | 11.CONSULT PROD SRL▲ 8 | Municipiul Zalău, Sălaj | 658,4 K RON▲ 71,2 % | ▲ 71,2 % | -8,3 K RON | |
| 12 | 12.MAPUTO SRL▼ 3 | Municipiul Zalău, Sălaj | 605,2 K RON▼ 1,3 % | ▼ 1,3 % | -19,8 K RON | |
| 13 | 13.SALES SRL▼ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 548,9 K RON▼ 7,7 % | ▼ 7,7 % | 29,3 K RON | |
| 14 | 14.ETAMATIC SRLnou | Sat Tihău, Comuna Surduc, Sălaj | 506,6 K RON— | — | — | -7,7 K RON |
| 15 | 15.VITACOD SRL▼ 2 | Comuna Crişeni, Sălaj | 505,6 K RON▲ 3,3 % | ▲ 3,3 % | -39,2 K RON | |
| 16 | 16.PROIECT CONSULTING SRL▲ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 492,8 K RON▲ 24,6 % | ▲ 24,6 % | 73,8 K RON | |
| 17 | 17.CONSTRUCT PROGET SRL= | Municipiul Zalău, Sălaj | 484,8 K RON▲ 18,9 % | ▲ 18,9 % | 1,8 K RON | |
| 18 | 18.DAN CONSULTING SRL▼ 4 | Municipiul Zalău, Sălaj | 461,7 K RON▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | -45,6 K RON | |
| 19 | 19.ITALSERVICE SRL▼ 4 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 431,9 K RON▲ 5,7 % | ▲ 5,7 % | 1,8 K RON | |
| 20 | 20.NUVA TEHNOLOGY SRL▲ 137 | Sat Iaz, Comuna Plopiş, Sălaj | 408,8 K RON▲ 602,8 % | ▲ 602,8 % | -10,3 K RON | |
| 21 | 21.ESSOR CO. SRL▲ 102 | Municipiul Zalău, Sălaj | 381,6 K RON▲ 379,1 % | ▲ 379,1 % | 26 K RON | |
| 22 | 22.CREATIVE MEDIA SRL▼ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 352,7 K RON▼ 7,2 % | ▼ 7,2 % | -74,5 K RON | |
| 23 | 23.HIPOCRATES MED CARE SRL▼ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 348,3 K RON▲ 7,1 % | ▲ 7,1 % | -129,6 K RON | |
| 24 | 24.PRESTHOME SRL▲ 151 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 344,7 K RON▲ 629,1 % | ▲ 629,1 % | 337,1 K RON | |
| 25 | 25.PIROTEHNIC COM SRL▲ 6 | Sat Meseşenii de Jos, Comuna Meseşenii de Jos, Sălaj | 337,3 K RON▲ 35,9 % | ▲ 35,9 % | 14 K RON | |
| 26 | 26.CONTAS SRL▼ 10 | Municipiul Zalău, Sălaj | 335,1 K RON▼ 17,9 % | ▼ 17,9 % | -42,6 K RON | |
| 27 | 27.AGLIAFIN SRL▲ 11 | Municipiul Zalău, Sălaj | 328,8 K RON▲ 45,5 % | ▲ 45,5 % | -52 K RON | |
| 28 | 28.TOP ROM SRL▼ 3 | Municipiul Zalău, Sălaj | 319,4 K RON▲ 10,5 % | ▲ 10,5 % | -76,2 K RON | |
| 29 | 29.PROD COM G.T.SRL▲ 4 | Municipiul Zalău, Sălaj | 306,5 K RON▲ 25,4 % | ▲ 25,4 % | 2,3 K RON | |
| 30 | 30.TAPVET SRL▼ 4 | Municipiul Zalău, Sălaj | 302,6 K RON▲ 11,3 % | ▲ 11,3 % | -44,1 K RON | |
| 31 | 31.EDILAS AGG SRL▼ 10 | Municipiul Zalău, Sălaj | 301 K RON▼ 17,2 % | ▼ 17,2 % | 1,1 K RON | |
| 32 | 32.MATRA IMPEX PROD COM SRL▼ 9 | Municipiul Zalău, Sălaj | 292,1 K RON▼ 8,3 % | ▼ 8,3 % | 0 RON | |
| 33 | 33.CAPITAL AC SRL▲ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 272,7 K RON▲ 14,1 % | ▲ 14,1 % | -53,3 K RON | |
| 34 | 34.AXANOVA SRL▲ 16 | Municipiul Zalău, Sălaj | 272,4 K RON▲ 40,2 % | ▲ 40,2 % | 77,1 K RON | |
| 35 | 35.JARCA TOPOGRAFU SNC▲ 4 | Municipiul Zalău, Sălaj | 269,5 K RON▲ 23,4 % | ▲ 23,4 % | 11,9 K RON | |
| 36 | 36.FITO VET SRL= | Sat Bobota, Comuna Bobota, Sălaj | 261,4 K RON▲ 10,1 % | ▲ 10,1 % | -67,7 K RON | |
| 37 | 37.MIKRON PROIECT SRL▲ 51 | Comuna Crasna, Sălaj | 259,8 K RON▲ 126,7 % | ▲ 126,7 % | 13,5 K RON | |
| 38 | 38.MEDIASIMBOL SRL▼ 3 | Municipiul Zalău, Sălaj | 259,4 K RON▲ 8,6 % | ▲ 8,6 % | -38,5 K RON | |
| 39 | 39.FLORY CONT SERV SRL▼ 12 | Municipiul Zalău, Sălaj | 257 K RON▼ 4,1 % | ▼ 4,1 % | -11,2 K RON | |
| 40 | 40.PREFCON SRL▲ 26 | Municipiul Zalău, Sălaj | 256,5 K RON▲ 66,1 % | ▲ 66,1 % | 483,3 K RON | |
| 41 | 41.FELI & CLAU SRL▲ 168 | Municipiul Zalău, Sălaj | 240,1 K RON▲ 570,3 % | ▲ 570,3 % | 7,7 K RON | |
| 42 | 42.STIL CLAS SRL▲ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 236,4 K RON▲ 11,3 % | ▲ 11,3 % | 462 RON | |
| 43 | 43.SERVCONSULT SRL▲ 12 | Municipiul Zalău, Sălaj | 233 K RON▲ 32,5 % | ▲ 32,5 % | 17 K RON | |
| 44 | 44.GMG EXPERT TEAM SRL▲ 7 | Municipiul Zalău, Sălaj | 224,9 K RON▲ 24,2 % | ▲ 24,2 % | -13,7 K RON | |
| 45 | 45.ELPROCON SRL▲ 13 | Sat Fetindia, Comuna Meseşenii de Jos, Sălaj | 217,9 K RON▲ 25,8 % | ▲ 25,8 % | 3,7 K RON | |
| 46 | 46.ANCOS GROUP SRL▼ 6 | Municipiul Zalău, Sălaj | 214,6 K RON▼ 0,9 % | ▼ 0,9 % | 2,2 K RON | |
| 47 | 47.ENERGOROM SRL▼ 10 | Sat Pericei, Comuna Pericei, Sălaj | 207,6 K RON▼ 11 % | ▼ 11 % | -565 RON | |
| 48 | 48.MULTI MANAGEMENT SRL▼ 6 | Municipiul Zalău, Sălaj | 207,2 K RON▼ 3,2 % | ▼ 3,2 % | -18,3 K RON | |
| 49 | 49.VEST-BELA SRL▲ 14 | Sat Ip, Comuna Ip, Sălaj | 185,5 K RON▲ 11,9 % | ▲ 11,9 % | 64,5 K RON | |
| 50 | 50.IDEA CONSULT SRL▲ 3 | Municipiul Zalău, Sălaj | 181,6 K RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | -32,8 K RON | |
| 51 | 51.HANNA PLANNING SRL▲ 1 | Sat Nuşfalău, Comuna Nuşfalău, Sălaj | 179,9 K RON▼ 0,6 % | ▼ 0,6 % | 39,7 K RON | |
| 52 | 52.TEXTILE ROYAL AGENCY SRL▼ 6 | Municipiul Zalău, Sălaj | 178 K RON▼ 13,6 % | ▼ 13,6 % | -4 K RON | |
| 53 | 53.CONION ACCOUNTING SRL▲ 34 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 175,9 K RON▲ 52,3 % | ▲ 52,3 % | 250 RON | |
| 54 | 54.TIARA SRL▲ 15 | Municipiul Zalău, Sălaj | 175,9 K RON▲ 20,4 % | ▲ 20,4 % | -40,4 K RON | |
| 55 | 55.ILIDA CONSULTING SRL▼ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 174,1 K RON▼ 1 % | ▼ 1 % | -22,7 K RON | |
| 56 | 56.FOTO KOVACS SRL▼ 9 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 169,3 K RON▼ 17,5 % | ▼ 17,5 % | 37,3 K RON | |
| 57 | 57.GEO TOP CAD SRL▲ 37 | Municipiul Zalău, Sălaj | 166 K RON▲ 58,1 % | ▲ 58,1 % | -71,4 K RON | |
| 58 | 58.LOG SUPPORT.EXE SRL▲ 16 | Municipiul Zalău, Sălaj | 165,4 K RON▲ 19,5 % | ▲ 19,5 % | -30,4 K RON | |
| 59 | 59.VECOM SRL▲ 73 | Municipiul Zalău, Sălaj | 159,3 K RON▲ 119 % | ▲ 119 % | -175,4 K RON | |
| 60 | 60.FIRST CONT SRL▲ 38 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 158,6 K RON▲ 55,3 % | ▲ 55,3 % | -29,4 K RON | |
| 61 | 61.TOPO CADJES SRL▲ 15 | Municipiul Zalău, Sălaj | 156,1 K RON▲ 14,8 % | ▲ 14,8 % | -56 K RON | |
| 62 | 62.GLOBAL MEDIA SRL▲ 9 | Municipiul Zalău, Sălaj | 155,7 K RON▲ 10,9 % | ▲ 10,9 % | -42,6 K RON | |
| 63 | 63.ELMIPROD SRL▼ 35 | Municipiul Zalău, Sălaj | 155,7 K RON▼ 40,8 % | ▼ 40,8 % | 48 K RON | |
| 64 | 64.HAELVOET SRL▲ 87 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 155,3 K RON▲ 155,6 % | ▲ 155,6 % | 257,8 K RON | |
| 65 | 65.GEORGIANA CONSULT SRL▼ 8 | Municipiul Zalău, Sălaj | 154,5 K RON▼ 10,9 % | ▼ 10,9 % | -1,3 K RON | |
| 66 | 66.CONCRET DESIGN PLUS▲ 192 | Municipiul Zalău, Sălaj | 151,8 K RON▲ 642,7 % | ▲ 642,7 % | 2,2 K RON | |
| 67 | 67.DUSARD-PROIECT SRL▲ 119 | Municipiul Zalău, Sălaj | 151,5 K RON▲ 256,3 % | ▲ 256,3 % | 35,9 K RON | |
| 68 | 68.PRESTCO SRL▲ 25 | Municipiul Zalău, Sălaj | 144,9 K RON▲ 37,1 % | ▲ 37,1 % | 3,8 K RON | |
| 69 | 69.FOTOCLAR SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 141,4 K RON— | — | — | -14,3 K RON |
| 70 | 70.HANNA ASSOCIATES SRL▲ 2 | Sat Nuşfalău, Comuna Nuşfalău, Sălaj | 141,3 K RON▲ 1,3 % | ▲ 1,3 % | 33,8 K RON | |
| 71 | 71.TEHNO INSTAL SRL▼ 23 | Municipiul Zalău, Sălaj | 138,6 K RON▼ 32,4 % | ▼ 32,4 % | 12,7 K RON | |
| 72 | 72.PROCONSAL SA▲ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 137,7 K RON▼ 1 % | ▼ 1 % | 25,9 K RON | |
| 73 | 73.CONSULT-CONT AUGUSTA SRL▲ 5 | Municipiul Zalău, Sălaj | 135,1 K RON▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | -12,2 K RON | |
| 74 | 74.VETMARC SRL▲ 26 | Sat Marca, Comuna Marca, Sălaj | 134,5 K RON▲ 34,4 % | ▲ 34,4 % | 87,5 K RON | |
| 75 | 75.EXPERT CONSULT SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 133,3 K RON▲ 1,8 % | ▲ 1,8 % | 6,1 K RON | |
| 76 | 76.FAVIMAR CONSULT SRL▼ 15 | Municipiul Zalău, Sălaj | 132,2 K RON▼ 20,7 % | ▼ 20,7 % | 2,4 K RON | |
| 77 | 77.CORSANT SRL▲ 13 | Municipiul Zalău, Sălaj | 132,2 K RON▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | -36 K RON | |
| 78 | 78.FOTO PASAJ SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ▲ 3 | Municipiul Zalău, Sălaj | 130,7 K RON▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | 448 RON | |
| 79 | 79.CIGLENEAN SRL▲ 16 | Sat Creaca, Comuna Creaca, Sălaj | 125,3 K RON▲ 19,7 % | ▲ 19,7 % | -33,4 K RON | |
| 80 | 80.QC UNIT SRL▲ 22 | Sat Nuşfalău, Comuna Nuşfalău, Sălaj | 123,2 K RON▲ 27,7 % | ▲ 27,7 % | 45,8 K RON | |
| 81 | 81.PROIECT CONSTRUCT SRL▲ 10 | Municipiul Zalău, Sălaj | 119,3 K RON▲ 9,9 % | ▲ 9,9 % | 3,3 K RON | |
| 82 | 82.INFINITY EXCONT S.R.L.▲ 36 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 115,4 K RON▲ 38,8 % | ▲ 38,8 % | -35,6 K RON | |
| 83 | 83.DAN VET SRLnou | Comuna Hereclean, Sălaj | 112,1 K RON▲ 106,7 % | ▲ 106,7 % | 61,2 K RON | |
| 84 | 84.ROMIDAX SRLnou | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 111,5 K RON▲ 9,7 % | ▲ 9,7 % | -28,2 K RON | |
| 85 | 85.ADYVET SRL▲ 97 | Sat Sâg, Comuna Sâg, Sălaj | 109,8 K RON▲ 155,8 % | ▲ 155,8 % | -51,1 K RON | |
| 86 | 86.VEROLY COMPANY SRL▲ 6 | Municipiul Zalău, Sălaj | 109,2 K RON▲ 2 % | ▲ 2 % | -30,1 K RON | |
| 87 | 87.PROVET SRL▼ 7 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 106,9 K RON▼ 15,3 % | ▼ 15,3 % | 5,4 K RON | |
| 88 | 88.COMPPIL SRLnou | Sat Crasna, Comuna Crasna, Sălaj | 106,8 K RON▲ 7,6 % | ▲ 7,6 % | 5,5 K RON | |
| 89 | 89.ENERGO CONSULT SRL▲ 22 | Municipiul Zalău, Sălaj | 104,8 K RON▲ 17,4 % | ▲ 17,4 % | 11,1 K RON | |
| 90 | 90.CONTROLUL CALITĂŢII SRL▼ 31 | Sat Nuşfalău, Comuna Nuşfalău, Sălaj | 103,4 K RON▼ 40 % | ▼ 40 % | 77,2 K RON | |
| 91 | 91.MARIA COM SRL▼ 12 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 103,2 K RON▼ 22,2 % | ▼ 22,2 % | 9,9 K RON | |
| 92 | 92.ALDEA CONSULTING SRL▲ 22 | Municipiul Zalău, Sălaj | 102,9 K RON▲ 17,8 % | ▲ 17,8 % | -14,1 K RON | |
| 93 | 93.ALBERT FINANCIAR SRL▲ 4 | Municipiul Zalău, Sălaj | 100,8 K RON▼ 2,8 % | ▼ 2,8 % | 10,7 K RON | |
| 94 | 94.M PRO CONSULTING SRL▲ 12 | Municipiul Zalău, Sălaj | 98 K RON▲ 3,7 % | ▲ 3,7 % | -15,6 K RON | |
| 95 | 95.SERVET CONSULT SRL▼ 13 | Sat Valcău de Jos, Comuna Valcău de Jos, Sălaj | 98 K RON▼ 21,1 % | ▼ 21,1 % | 5,9 K RON | |
| 96 | 96.AGROTRANSPORT SA▲ 53 | Sat Crişeni, Comuna Crişeni, Sălaj | 94,3 K RON▲ 52,2 % | ▲ 52,2 % | 46,1 K RON | |
| 97 | 97.CONSULT RAM SRL▼ 13 | Municipiul Zalău, Sălaj | 93,4 K RON▼ 21,9 % | ▼ 21,9 % | -69,8 K RON | |
| 98 | 98.ALBERT FINANCIAR COMPANY SRL▲ 3 | Municipiul Zalău, Sălaj | 91,8 K RON▼ 7,8 % | ▼ 7,8 % | 53,9 K RON | |
| 99 | 99.M.T.D. ADVERTISING SRL▼ 35 | Municipiul Zalău, Sălaj | 88,8 K RON▼ 43,3 % | ▼ 43,3 % | -43,4 K RON | |
| 100 | 100.AGRO-TOPO ZDROBA SRL▲ 81 | Municipiul Zalău, Sălaj | 87,4 K RON▲ 102,9 % | ▲ 102,9 % | 6,8 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Sălaj
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
199 firme · 80,4 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
59 firme · 51,5 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
92 firme · 27,7 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
105 firme · 25,9 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
90 firme · 22,4 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
42 firme · 19,2 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
41 firme · 11,5 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
23 firme · 9 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
26 firme · 5,5 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
26 firme · 4,5 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
46 firme · 2,3 mil. RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
4 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
4 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
7 firme · 704,4 K RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
5 firme · 567,2 K RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
4 firme · 548,5 K RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
9 firme · 473,9 K RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
8 firme · 319 K RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
2 firme · 48,5 K RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
1 firme · 38,3 K RON