Top 100 firme — Construcții, Prahova după datorii în 2016
2.805 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 2,9 mld. RON. Pragul de intrare în top este 4,5 mil. RON, iar liderul atinge 550,5 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.SOCIETATEA NATIONALA A CARBUNELUI SA= | Municipiul Ploieşti, Prahova | 550,5 mil. RON▲ 0 % | ▲ 0 % | -107,4 K RON | |
| 2 | 2.MAX STREICHER ROMANIA SRL= | Municipiul Ploieşti, Prahova | 472,7 mil. RON▲ 94 % | ▲ 94 % | -6,2 mil. RON | |
| 3 | 3.ALLIANSO BUSINESS PARK SRL= | Sat Ariceştii Rahtivani, Comuna Ariceştii Rahtivani, Prahova | 152,6 mil. RON▼ 14,4 % | ▼ 14,4 % | 17,2 mil. RON | |
| 4 | 4.KREMSMUELLER ROMANIA SRL= | Municipiul Ploieşti, Prahova | 111,4 mil. RON▼ 24,9 % | ▼ 24,9 % | -2,5 mil. RON | |
| 5 | 5.ASCENT ACTIV DEVELOPMENT SA= | Municipiul Ploieşti, Prahova | 90 mil. RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 6 | 6.URTBRAM RO S.R.L.= | Sat Bucov, Comuna Bucov, Prahova | 80,4 mil. RON▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | -336,7 K RON | |
| 7 | 7.ZAMORA ESTATE SRL= | Loc. Buşteni, Oraş Buşteni, Prahova | 74,1 mil. RON▼ 0,9 % | ▼ 0,9 % | 417,3 K RON | |
| 8 | 8.ALLIANSO DEVELOPMENT ONE SRL▲ 70 | Sat Ariceştii Rahtivani, Comuna Ariceştii Rahtivani, Prahova | 67,6 mil. RON▲ 847,1 % | ▲ 847,1 % | 1,1 mil. RON | |
| 9 | 9.ROMFORT ACTIV SAnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 50,2 mil. RON— | — | 341,6 K RON | |
| 10 | 10.APASCO SA▼ 1 | Comuna Măneciu, Prahova | 48,6 mil. RON▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | -1,5 mil. RON | |
| 11 | 11.VIGOGEO CARAMFIL SRL▲ 2 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 40,7 mil. RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 12 | 12.CONDORII SULT SRL= | Municipiul Ploieşti, Prahova | 37,9 mil. RON▼ 8,7 % | ▼ 8,7 % | 1,3 K RON | |
| 13 | 13.INSPET SA▲ 6 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 37,4 mil. RON▲ 31 % | ▲ 31 % | 6,7 mil. RON | |
| 14 | 14.ALLIANSO DEVELOPMENT CHARLOTTE SIX SRL= | Sat Ariceştii Rahtivani, Comuna Ariceştii Rahtivani, Prahova | 34,6 mil. RON▼ 11,3 % | ▼ 11,3 % | -372,1 K RON | |
| 15 | 15.STAR T & D SRL▲ 3 | Comuna Blejoi, Prahova | 34,1 mil. RON▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | 346,1 K RON | |
| 16 | 16.CAST SRL▼ 1 | Sat Băneşti, Comuna Băneşti, Prahova | 34,1 mil. RON▼ 8,3 % | ▼ 8,3 % | 335,9 K RON | |
| 17 | 17.OFFICE GENERAL CONSTRUCT SRL▲ 28 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 33,9 mil. RON▲ 130,4 % | ▲ 130,4 % | -19,2 mil. RON | |
| 18 | 18.HABAU S.R.L.▲ 8 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 27,9 mil. RON▲ 15,5 % | ▲ 15,5 % | 12,3 mil. RON | |
| 19 | 19.URBANSCAPES GROWTH ONE SRL▲ 1 | ***localitatea negasita***, Prahova | 27,9 mil. RON▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | -100,6 K RON | |
| 20 | 20.PAULUS SRL▲ 3 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 27 mil. RON▲ 4,1 % | ▲ 4,1 % | -11,1 mil. RON | |
| 21 | 21.WEST PARK LOGISTICS ONE SRL▼ 4 | Sat Ariceştii Rahtivani, Comuna Ariceştii Rahtivani, Prahova | 26,8 mil. RON▼ 24,3 % | ▼ 24,3 % | 1,2 mil. RON | |
| 22 | 22.POLIVALENTA BUILDING SRL= | Municipiul Ploieşti, Prahova | 26,3 mil. RON▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | 45,9 K RON | |
| 23 | 23.BAUPARTNER CONSTRUCT SRL▲ 18 | Sat Ariceştii Rahtivani, Comuna Ariceştii Rahtivani, Prahova | 25,7 mil. RON▲ 64,2 % | ▲ 64,2 % | 7,3 mil. RON | |
| 24 | 24.STRABENBAU LOGISTIC SRL▲ 28 | Sat Blejoi, Comuna Blejoi, Prahova | 24,2 mil. RON▲ 96,1 % | ▲ 96,1 % | 1,1 mil. RON | |
| 25 | 25.SC BONHAY INVESTMENTS SRL▲ 5 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 22,8 mil. RON▲ 4,2 % | ▲ 4,2 % | -1 mil. RON | |
| 26 | 26.HIPPODROME OFFICE S.R.L.▼ 1 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 22,6 mil. RON▼ 6,9 % | ▼ 6,9 % | 2,3 mil. RON | |
| 27 | 27.NESS PROIECT EUROPE SRL▲ 45 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 22,4 mil. RON▲ 172,7 % | ▲ 172,7 % | 4 mil. RON | |
| 28 | 28.FIBEC SA▼ 7 | Municipiul Câmpina, Prahova | 21,4 mil. RON▼ 21,5 % | ▼ 21,5 % | -1,7 mil. RON | |
| 29 | 29.NEW RPC S.R.L.▲ 52 | Loc. Buşteni, Oraş Buşteni, Prahova | 18,6 mil. RON▲ 178,1 % | ▲ 178,1 % | 2,9 mil. RON | |
| 30 | 30.XENIA SA▲ 9 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 17,2 mil. RON▲ 6,7 % | ▲ 6,7 % | -1,7 mil. RON | |
| 31 | 31.VIALIS ENGINEERING S.A.▲ 26 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 17,1 mil. RON▲ 64,4 % | ▲ 64,4 % | 993,9 K RON | |
| 32 | 32.AQUILA CONSTRUCT SRL▲ 3 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 16,9 mil. RON▼ 4,7 % | ▼ 4,7 % | 605,2 K RON | |
| 33 | 33.COOPERATIVA EDILE APPENNINO S.C.R.L. MONGHIDORO - SUCURSALA PLOIESTI▲ 4 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 16,9 mil. RON▲ 4,3 % | ▲ 4,3 % | -834,5 K RON | |
| 34 | 34.EMON ELECTRIC SA▲ 6 | Municipiul Câmpina, Prahova | 16,8 mil. RON▲ 4,8 % | ▲ 4,8 % | -1,2 mil. RON | |
| 35 | 35.CONI SRL▼ 3 | Sat Măneşti, Comuna Măneşti, Prahova | 16,6 mil. RON▼ 21,5 % | ▼ 21,5 % | 6,7 mil. RON | |
| 36 | 36.SOLEXPERT COMPANY SRL= | Sat Ploieştiori, Comuna Blejoi, Prahova | 16,1 mil. RON▼ 3,8 % | ▼ 3,8 % | 890,6 K RON | |
| 37 | 37.MATERO - AMA SRL▲ 9 | Sat Poiana Câmpina, Comuna Poiana Câmpina, Prahova | 16 mil. RON▲ 9,1 % | ▲ 9,1 % | -289,7 K RON | |
| 38 | 38.CONTI SA▲ 9 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 15,9 mil. RON▲ 10,9 % | ▲ 10,9 % | -753,2 K RON | |
| 39 | 39.NORWEST ROMANIA SRL▲ 15 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 15,7 mil. RON▲ 40,3 % | ▲ 40,3 % | 3,5 mil. RON | |
| 40 | 40.REBELIS CONSTRUCTII SRL▼ 9 | Sat Telega, Comuna Telega, Prahova | 15,7 mil. RON▼ 27,9 % | ▼ 27,9 % | 105 K RON | |
| 41 | 41.DISBEV SERV SRL▲ 2 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 15,2 mil. RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 42 | 42.SANDER CONSTRUCT & CONSULTING SRL▲ 2 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 14,7 mil. RON▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | -328,5 K RON | |
| 43 | 43.GENERAL ME.EL ELECTRIC S.R.L.▼ 19 | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 13,6 mil. RON▼ 47,4 % | ▼ 47,4 % | 1,5 mil. RON | |
| 44 | 44.MONTPLAST SRL▲ 5 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 13,6 mil. RON▼ 2,5 % | ▼ 2,5 % | -3,5 mil. RON | |
| 45 | 45.EDILCONST SA▲ 6 | Municipiul Câmpina, Prahova | 13,3 mil. RON▲ 6,3 % | ▲ 6,3 % | 34,5 K RON | |
| 46 | 46.COMPANIA ENERGOPETROL SA▲ 2 | Municipiul Câmpina, Prahova | 13,2 mil. RON▼ 7 % | ▼ 7 % | -1,3 mil. RON | |
| 47 | 47.PRAGOSA ROMANIA SRL▼ 19 | Sat Negoieşti, Comuna Brazi, Prahova | 13,1 mil. RON▼ 40,4 % | ▼ 40,4 % | 213,6 K RON | |
| 48 | 48.ROYAL BUILDING TREND SRL▲ 63 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 13 mil. RON▲ 192,3 % | ▲ 192,3 % | -87 K RON | |
| 49 | 49.MONTIN SA▼ 22 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 12,2 mil. RON▼ 49,4 % | ▼ 49,4 % | 36,3 K RON | |
| 50 | 50.MOLDOCONS GRUP SRL▼ 21 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 11,3 mil. RON▼ 48,7 % | ▼ 48,7 % | 6,4 mil. RON | |
| 51 | 51.CIVIND CONDEXPERT SA▲ 23 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 11,3 mil. RON▲ 39 % | ▲ 39 % | -4 mil. RON | |
| 52 | 52.WOMA ECOSERV CONSTRUCT SRL▲ 7 | Sat Tătărani, Comuna Bărcăneşti, Prahova | 11,1 mil. RON▲ 9 % | ▲ 9 % | 9 mil. RON | |
| 53 | 53.RONI CIVIL INTEROUTE SRL▲ 3 | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 11 mil. RON▲ 5,3 % | ▲ 5,3 % | 540,4 K RON | |
| 54 | 54.COOL CONFORT STAR SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 10,9 mil. RON▲ 58,8 % | ▲ 58,8 % | -474,8 K RON | |
| 55 | 55.DEROM TOTAL SRL▲ 37 | Sat Berceni, Comuna Berceni, Prahova | 10,6 mil. RON▲ 93,4 % | ▲ 93,4 % | 3,4 mil. RON | |
| 56 | 56.MARAMI CONSTRUCT SRL▼ 3 | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 10,5 mil. RON▼ 8,9 % | ▼ 8,9 % | 812,4 K RON | |
| 57 | 57.SOCIETATEA COMERCIALA CONSTRUCTII CAI FERATE SI ALTE CAI DE COMUNICATII SA▼ 19 | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 10,1 mil. RON▼ 37,6 % | ▼ 37,6 % | -6,2 mil. RON | |
| 58 | 58.INTEGRAL BETON PREST SRL▲ 18 | Sat Poiana Câmpina, Comuna Poiana Câmpina, Prahova | 9,9 mil. RON▲ 30,7 % | ▲ 30,7 % | -3,1 mil. RON | |
| 59 | 59.METINO PROD CONS SRL▲ 10 | Municipiul Câmpina, Prahova | 9,7 mil. RON▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | 201,9 K RON | |
| 60 | 60.ETIP DEVELOPMENT S.A.▲ 5 | Sat Arva, Comuna Valea Călugărească, Prahova | 9,2 mil. RON▲ 1,7 % | ▲ 1,7 % | -177,6 K RON | |
| 61 | 61.RHODOS CONSTRUCT SRL▲ 24 | Municipiul Câmpina, Prahova | 9,1 mil. RON▲ 49,4 % | ▲ 49,4 % | -544,1 K RON | |
| 62 | 62.SYSTEMBAU S.P.S. SRL▲ 36 | Sat Berceni, Comuna Berceni, Prahova | 8,6 mil. RON▲ 66,6 % | ▲ 66,6 % | 3,4 mil. RON | |
| 63 | 63.UNIVERSAL CONSTRUCT PROD SA▲ 7 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 8,4 mil. RON▲ 0 % | ▲ 0 % | -1,2 K RON | |
| 64 | 64.SINCLAIR GROUP SRL▲ 9 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 8,1 mil. RON▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | -477,6 K RON | |
| 65 | 65.ERIN SRL▲ 31 | Municipiul Câmpina, Prahova | 7,7 mil. RON▲ 45,5 % | ▲ 45,5 % | 75,2 K RON | |
| 66 | 66.GIFAMO CONSTRUZIONI SRL▼ 3 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 7,6 mil. RON▼ 17,4 % | ▼ 17,4 % | 134,2 K RON | |
| 67 | 67.TCIND BRAZI SA▲ 4 | Sat Stănceşti, Comuna Târgşoru Vechi, Prahova | 7,6 mil. RON▼ 8,4 % | ▼ 8,4 % | -181,9 K RON | |
| 68 | 68.S.O.S. SERVICE SRL▼ 4 | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 7,3 mil. RON▼ 20,5 % | ▼ 20,5 % | 7,4 K RON | |
| 69 | 69.SENSCONSTRUCT CONCEPT S.R.L.▼ 3 | Sat Filipeştii de Pădure, Comuna Filipeştii de Pădure, Prahova | 7,2 mil. RON▼ 20,4 % | ▼ 20,4 % | 493 K RON | |
| 70 | 70.SPOTING SA▼ 8 | Sat Strejnicu, Comuna Târgşoru Vechi, Prahova | 7 mil. RON▼ 27,1 % | ▼ 27,1 % | 2,4 mil. RON | |
| 71 | 71.ITERCON CONSTRUCŢII S.R.L.▲ 13 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 6,8 mil. RON▲ 9,8 % | ▲ 9,8 % | -993,9 K RON | |
| 72 | 72.DRUMURI SI PODURI PRAHOVA SA▼ 5 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 6,7 mil. RON▼ 25,8 % | ▼ 25,8 % | -103,6 K RON | |
| 73 | 73.MANGY CONSTRUCT SRL▲ 6 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 6,7 mil. RON▼ 1,4 % | ▼ 1,4 % | 463,6 K RON | |
| 74 | 74.FALLOW SRLnou | Sat Blejoi, Comuna Blejoi, Prahova | 6,5 mil. RON▲ 574,4 % | ▲ 574,4 % | 1,8 mil. RON | |
| 75 | 75.APENAROM SRL▲ 5 | Comuna Brazi, Prahova | 6,4 mil. RON▼ 4,5 % | ▼ 4,5 % | 143,8 K RON | |
| 76 | 76.KAPRONI CONSTRUCT SRL▲ 7 | Comuna Blejoi, Prahova | 6,3 mil. RON▲ 0,9 % | ▲ 0,9 % | -148,9 K RON | |
| 77 | 77.PEGAMONT SA▼ 19 | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 6,2 mil. RON▼ 39,5 % | ▼ 39,5 % | -496,3 K RON | |
| 78 | 78.DIREXI IMPEX SRL▲ 22 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 6,1 mil. RON▲ 21,7 % | ▲ 21,7 % | 45,6 K RON | |
| 79 | 79.VIA STAR NEW CORPORATION SRL▲ 7 | Sat Bucov, Comuna Bucov, Prahova | 6 mil. RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 80 | 80.TOTAL CONSTRUCT CONSTRUCTII CIVILE INDUSTRIALE SI AGRICOLE SRL▲ 11 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 6 mil. RON▲ 9,1 % | ▲ 9,1 % | -240,3 K RON | |
| 81 | 81.ASFALT SUD EXPERT SRL▼ 26 | Sat Pleaşa, Comuna Bucov, Prahova | 5,9 mil. RON▼ 45,2 % | ▼ 45,2 % | 684 K RON | |
| 82 | 82.MEGAELECTRIC SRL▲ 129 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 5,9 mil. RON▲ 284,9 % | ▲ 284,9 % | -5,4 mil. RON | |
| 83 | 83.SCHNELL LEITUNG SA▲ 14 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 5,9 mil. RON▲ 12,8 % | ▲ 12,8 % | 103,2 K RON | |
| 84 | 84.IMPA & I SRL▲ 6 | Sat Cocorăştii Colţ, Comuna Cocorăştii Colţ, Prahova | 5,8 mil. RON▲ 5,8 % | ▲ 5,8 % | 677,8 K RON | |
| 85 | 85.NEVO FARM BUILDING SRL▲ 3 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 5,8 mil. RON▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | -20,9 K RON | |
| 86 | 86.PROCONSTRUCT SRL▲ 13 | Sat Blejoi, Comuna Blejoi, Prahova | 5,5 mil. RON▲ 8,7 % | ▲ 8,7 % | 196,3 K RON | |
| 87 | 87.MODRICONS SRL▼ 12 | Sat Nedelea, Comuna Ariceştii Rahtivani, Prahova | 5,4 mil. RON▼ 29,3 % | ▼ 29,3 % | 926,4 K RON | |
| 88 | 88.ESRA SRL▲ 212 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 5,4 mil. RON▲ 520,4 % | ▲ 520,4 % | 1,7 mil. RON | |
| 89 | 89.DOMINATION INDUSTRY SRL▲ 4 | Sat Albeşti-Paleologu, Comuna Albeşti-Paleologu, Prahova | 5,2 mil. RON▼ 2,7 % | ▼ 2,7 % | 209,4 K RON | |
| 90 | 90.AOSTA DEVELOPMENT SRL▼ 1 | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 5,1 mil. RON▼ 7,3 % | ▼ 7,3 % | 339,7 K RON | |
| 91 | 91.ARTSANI CONSTRUCT SRL▲ 3 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 5 mil. RON▼ 7,3 % | ▼ 7,3 % | 66,4 K RON | |
| 92 | 92.CONECO SERV SRL▲ 17 | Sat Ploieştiori, Comuna Blejoi, Prahova | 5 mil. RON▲ 9,3 % | ▲ 9,3 % | -3,2 K RON | |
| 93 | 93.NIPTER CONSTRUCT SRL▼ 11 | Sat Bucov, Comuna Bucov, Prahova | 4,8 mil. RON▼ 23,1 % | ▼ 23,1 % | 39,5 K RON | |
| 94 | 94.NOVA MECANICA PRODEXIM SRL▲ 13 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 4,8 mil. RON▲ 5 % | ▲ 5 % | 971,2 K RON | |
| 95 | 95.PRODUCTIE PRESTARI TELEGA 4 SRL▲ 7 | Sat Telega, Comuna Telega, Prahova | 4,7 mil. RON▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | 971,8 K RON | |
| 96 | 96.MONTAJ CARPATI SA▼ 54 | Sat Puchenii Mari, Comuna Puchenii Mari, Prahova | 4,7 mil. RON▼ 69 % | ▼ 69 % | 1,4 mil. RON | |
| 97 | 97.HABAU CONSTRUCŢII SRL▲ 4 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 4,7 mil. RON▼ 5 % | ▼ 5 % | -64,6 K RON | |
| 98 | 98.HORIDAN SRL▲ 7 | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 4,7 mil. RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 99 | 99.KARINA R SRL▼ 12 | Sat Măgureni, Comuna Măgureni, Prahova | 4,6 mil. RON▼ 22,1 % | ▼ 22,1 % | 110,9 K RON | |
| 100 | 100.DOMINATION SRL▲ 136 | Sat Albeşti-Paleologu, Comuna Albeşti-Paleologu, Prahova | 4,5 mil. RON▲ 252,1 % | ▲ 252,1 % | 5,9 mil. RON |
Codurile CAEN din construcții — Prahova
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
417 firme · 1,6 mld. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
1.413 firme · 1,4 mld. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
71 firme · 807,3 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
309 firme · 757,9 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
398 firme · 501,8 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
31 firme · 438,6 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
185 firme · 421,5 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
64 firme · 292,1 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
75 firme · 141,5 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
117 firme · 128,3 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
16 firme · 101,9 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
16 firme · 90,1 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
124 firme · 76,9 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
79 firme · 60,6 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
49 firme · 44,3 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
64 firme · 33,2 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
46 firme · 27,2 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
8 firme · 23,3 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
17 firme · 21,2 mil. RON
CAEN 4350
Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
2 firme · 19,6 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
9 firme · 10,6 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
12 firme · 8,7 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
9 firme · 7,7 mil. RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
3 firme · 6,5 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
4 firme · 5,6 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
17 firme · 5 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
11 firme · 2,8 mil. RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
9 firme · 1,5 mil. RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
1 firme · 545,5 K RON
CAEN 4360
Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
1 firme · 0 RON