Top 100 firme — Imobiliare, Mureș după datorii în 2022
475 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 631,7 mil. RON. Pragul de intrare în top este 656,6 K RON, iar liderul atinge 88,5 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.PROFITEC SRL= | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 88,5 mil. RON▲ 83,3 % | ▲ 83,3 % | 242,8 K RON | |
| 2 | 2.AVALON PROPERTY S.R.L.▲ 249 | Loc. Ungheni, Oraş Ungheni, Mureş | 78,2 mil. RON▲ 243.094,6 % | ▲ 243.094,6 % | -785,7 K RON | |
| 3 | 3.TOPMED INVEST LOGISTIC S.R.L.▼ 1 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 33,8 mil. RON▼ 8,6 % | ▼ 8,6 % | 1,1 mil. RON | |
| 4 | 4.RUA - HOME INVESTMENT S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 30,4 mil. RON▲ 551,9 % | ▲ 551,9 % | -1,1 mil. RON | |
| 5 | 5.MAPCOM LOGISTIK SRL▼ 2 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 27,5 mil. RON▼ 1,5 % | ▼ 1,5 % | 1,6 mil. RON | |
| 6 | 6.ROMUR SA▲ 1 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 25,5 mil. RON▲ 64,1 % | ▲ 64,1 % | 4,3 mil. RON | |
| 7 | 7.ROWA FORST INVEST GAMMA SRL▼ 3 | Sat Găneşti, Comuna Găneşti, Mureş | 22,1 mil. RON▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | -175,9 K RON | |
| 8 | 8.VERTIQUAL PROPERTIES S.R.L.▼ 2 | Sat Corunca, Comuna Corunca, Mureş | 18,4 mil. RON▲ 3,7 % | ▲ 3,7 % | 301,3 K RON | |
| 9 | 9.ATLAS IMOBILIARE SRL= | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 15,8 mil. RON▲ 11,5 % | ▲ 11,5 % | 632,3 K RON | |
| 10 | 10.TEXMUR SRL▲ 15 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 13,7 mil. RON▲ 220,6 % | ▲ 220,6 % | 730,6 K RON | |
| 11 | 11.AMG ESTATES SRL▲ 1 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 13,1 mil. RON▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | 207,4 K RON | |
| 12 | 12.MATEROM BUILDING S.R.L.▲ 1 | Sat Cristeşti, Comuna Cristeşti, Mureş | 12,6 mil. RON▼ 1 % | ▼ 1 % | 154,9 K RON | |
| 13 | 13.GOLDEN MOON SRL▲ 1 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 12,3 mil. RON▲ 10,3 % | ▲ 10,3 % | 379,8 K RON | |
| 14 | 14.ROWA FORST INVEST ALPHA SRL▼ 4 | Sat Găneşti, Comuna Găneşti, Mureş | 12,1 mil. RON▼ 11,7 % | ▼ 11,7 % | 418,4 K RON | |
| 15 | 15.VALEA IZVOARELOR PROPERTIES SRL▲ 1 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 11,7 mil. RON▲ 18,5 % | ▲ 18,5 % | 341,2 K RON | |
| 16 | 16.MARIS PROIECT IMOB S.R.L.▼ 1 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 11,1 mil. RON▲ 0 % | ▲ 0 % | 583,6 K RON | |
| 17 | 17.VALTECIA DEVELOPMENT S.R.L.▲ 47 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 11 mil. RON▲ 799,1 % | ▲ 799,1 % | 8,3 mil. RON | |
| 18 | 18.COMPLEX PADEŞUL SRL▼ 1 | Municipiul Târnăveni, Mureş | 9,6 mil. RON▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | 672,4 K RON | |
| 19 | 19.SOGEPA SRL▲ 5 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 9,4 mil. RON▲ 111,8 % | ▲ 111,8 % | 1,6 mil. RON | |
| 20 | 20.TEDESCO SRL▼ 1 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 8,2 mil. RON▲ 17,8 % | ▲ 17,8 % | 118,5 K RON | |
| 21 | 21.VERITAS PRODEX SRL▼ 3 | Loc. Vidrasău, Oraş Ungheni, Mureş | 8,1 mil. RON▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | -25,4 K RON | |
| 22 | 22.TOTAL HOME CONCEPT SRL▼ 1 | Sat Livezeni, Comuna Livezeni, Mureş | 6,5 mil. RON▲ 23,6 % | ▲ 23,6 % | 71,1 K RON | |
| 23 | 23.ALPINA SA▲ 16 | Municipiul Reghin, Mureş | 6,4 mil. RON▲ 166,6 % | ▲ 166,6 % | -4,8 mil. RON | |
| 24 | 24.AUSTRO WOOD SRLnou | Municipiul Reghin, Mureş | 5,7 mil. RON▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | 20,7 K RON | |
| 25 | 25.DOMINUS VEGAS SRL▼ 5 | Loc. Luduş, Oraş Luduş, Mureş | 5,4 mil. RON▼ 2 % | ▼ 2 % | 933,5 K RON | |
| 26 | 26.EUMERCURIO S.A.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 4,7 mil. RON▲ 18 % | ▲ 18 % | 7,4 K RON | |
| 27 | 27.PKG - PROPERTY KEYWORDS S.R.L.▲ 2 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 4,6 mil. RON▲ 24,8 % | ▲ 24,8 % | 372,9 K RON | |
| 28 | 28.PESCARENT SRL▼ 5 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 4,5 mil. RON▼ 10,9 % | ▼ 10,9 % | 2 mil. RON | |
| 29 | 29.H. WILMS REAL ESTATE RO SRL▲ 17 | Sat Albeşti, Comuna Albeşti, Mureş | 4,4 mil. RON▲ 115,9 % | ▲ 115,9 % | 67,8 K RON | |
| 30 | 30.LOVIUM SRL▼ 2 | Loc. Luduş, Oraş Luduş, Mureş | 4,1 mil. RON▲ 9,2 % | ▲ 9,2 % | 92,3 K RON | |
| 31 | 31.MEERU INVESTMENT SRL▼ 5 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 4 mil. RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 23,6 K RON | |
| 32 | 32.ZAMUR TARGU MURES SA▼ 1 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 3,6 mil. RON▲ 1,3 % | ▲ 1,3 % | 3,4 mil. RON | |
| 33 | 33.GERANCO SRL▼ 3 | Sat Corunca, Comuna Corunca, Mureş | 3,5 mil. RON▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | 7,9 K RON | |
| 34 | 34.VITRUVIO IMMOBILIARE SRL▼ 2 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 3,3 mil. RON▼ 0 % | ▼ 0 % | -21,6 K RON | |
| 35 | 35.EVER GREEN PRIME S.R.L.▲ 12 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 3,1 mil. RON▲ 65,3 % | ▲ 65,3 % | -6,3 K RON | |
| 36 | 36.LANIENA SRL▲ 41 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 3,1 mil. RON▲ 215,7 % | ▲ 215,7 % | 623,3 K RON | |
| 37 | 37.DEAL PROPRIETATI SRL▼ 4 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 3,1 mil. RON▼ 2,4 % | ▼ 2,4 % | 1,6 mil. RON | |
| 38 | 38.LUTEX SA▲ 15 | Loc. Luduş, Oraş Luduş, Mureş | 3 mil. RON▲ 86,2 % | ▲ 86,2 % | 49 K RON | |
| 39 | 39.ROMVEST SRL▲ 13 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,8 mil. RON▲ 73,1 % | ▲ 73,1 % | 4,7 mil. RON | |
| 40 | 40.FINANCE INTERNATIONAL BVBA (FINT) SINT MARTENS LATEM - SUCURSALA TÎRGU MUREȘ▼ 2 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,5 mil. RON▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | 31,4 K RON | |
| 41 | 41.MANUKABUILD S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,5 mil. RON— | — | — | -14,4 K RON |
| 42 | 42.RTW HAUS S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,4 mil. RON— | — | — | 37 K RON |
| 43 | 43.ROWA FORST INVEST BETA SRL▼ 8 | Sat Găneşti, Comuna Găneşti, Mureş | 2,4 mil. RON▼ 15,3 % | ▼ 15,3 % | 339,4 K RON | |
| 44 | 44.DIAMANT SRL▼ 4 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,4 mil. RON▲ 1 % | ▲ 1 % | -73,5 K RON | |
| 45 | 45.T I R SAnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,2 mil. RON▼ 4,7 % | ▼ 4,7 % | 796 RON | |
| 46 | 46.PREMIUM HOUSE IMOB SRL▼ 3 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,1 mil. RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 37,4 K RON | |
| 47 | 47.EURO CREDIT SRL▼ 3 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,1 mil. RON▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | 88,9 K RON | |
| 48 | 48.MIOSANIX SRL▲ 7 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,1 mil. RON▲ 33,8 % | ▲ 33,8 % | 41,1 K RON | |
| 49 | 49.ACTIVE INTELIGENTE SRL▼ 8 | Municipiul Reghin, Mureş | 1,9 mil. RON▼ 19,1 % | ▼ 19,1 % | 225,3 K RON | |
| 50 | 50.IZOBET PLUSS S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,9 mil. RON▲ 2,4 % | ▲ 2,4 % | -91,2 K RON | |
| 51 | 51.GÉMOSZ KFT VÁC SUCURSALA CRISTEȘTI▲ 25 | Sat Cristeşti, Comuna Cristeşti, Mureş | 1,9 mil. RON▲ 93,2 % | ▲ 93,2 % | -48,5 K RON | |
| 52 | 52.RAIBOL SRL▲ 11 | Loc. Luduş, Oraş Luduş, Mureş | 1,9 mil. RON▲ 48,9 % | ▲ 48,9 % | 202,4 K RON | |
| 53 | 53.LOCATIV SA▼ 5 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,8 mil. RON▲ 2,5 % | ▲ 2,5 % | 539,4 K RON | |
| 54 | 54.ACO HOUSE SRL▼ 9 | Municipiul Sighişoara, Mureş | 1,7 mil. RON▼ 16,2 % | ▼ 16,2 % | 242,6 K RON | |
| 55 | 55.FIVE STAR INVESTMENT SRL▼ 5 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,7 mil. RON▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | -5,9 K RON | |
| 56 | 56.S.B. COSAMA TURISTIC S.R.L.▼ 5 | Municipiul Sighişoara, Mureş | 1,7 mil. RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | -138,9 K RON | |
| 57 | 57.PEERLESS REAL ESTATE SRLnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,6 mil. RON— | — | 114 K RON | |
| 58 | 58.CUNEO INVESTIMENT SRL▼ 4 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,6 mil. RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | -9 K RON | |
| 59 | 59.ROMUR INVEST SRL▼ 54 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,6 mil. RON▼ 91,9 % | ▼ 91,9 % | 305,1 K RON | |
| 60 | 60.ADMINISTRATOR IMOBILE SI PIETE SRL▲ 5 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,5 mil. RON▲ 26,1 % | ▲ 26,1 % | 2,4 mil. RON | |
| 61 | 61.JETWING TRAVEL PLANNER SRL▲ 45 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,5 mil. RON▲ 209,2 % | ▲ 209,2 % | 58,9 K RON | |
| 62 | 62.TIMMER ESTATE SRL▼ 5 | Municipiul Reghin, Mureş | 1,4 mil. RON▼ 1 % | ▼ 1 % | 9,7 K RON | |
| 63 | 63.DENTALTOP LOGISTIC SRL▼ 5 | Sat Sâncraiu de Mureş, Comuna Sâncraiu de Mureş, Mureş | 1,4 mil. RON▲ 1,8 % | ▲ 1,8 % | -29,7 K RON | |
| 64 | 64.PJW SRL▲ 5 | Sat Icland, Comuna Ernei, Mureş | 1,4 mil. RON▲ 25,2 % | ▲ 25,2 % | 314,1 K RON | |
| 65 | 65.ARGENTA INVEST SRL▲ 139 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,4 mil. RON▲ 2.062,2 % | ▲ 2.062,2 % | 184,5 K RON | |
| 66 | 66.IRIS DACIA COM SRL▼ 10 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,4 mil. RON▼ 10,6 % | ▼ 10,6 % | 261,1 K RON | |
| 67 | 67.TRANSYLVANIA IMMOBILIARE INVESTMENT SRL▼ 7 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,4 mil. RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | -1,5 K RON | |
| 68 | 68.SARSOPH MOLD INVEST S.R.L.▲ 224 | Sat Morăreni, Comuna Ruşii-Munţi, Mureş | 1,3 mil. RON▲ 9.210,9 % | ▲ 9.210,9 % | -36,4 K RON | |
| 69 | 69.BEST HOUSE SRL▼ 32 | Sat Ernei, Comuna Ernei, Mureş | 1,3 mil. RON▼ 49,9 % | ▼ 49,9 % | 41,6 K RON | |
| 70 | 70.LIALEDOR SRL▼ 8 | Sat Livezeni, Comuna Livezeni, Mureş | 1,3 mil. RON▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | 166,8 K RON | |
| 71 | 71.CASTA PROPERTY ONE S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,3 mil. RON— | — | — | 61,4 K RON |
| 72 | 72.PARC INDUSTRIAL MURES SA▲ 14 | Loc. Vidrasău, Oraş Ungheni, Mureş | 1,2 mil. RON▲ 74,9 % | ▲ 74,9 % | 46,1 K RON | |
| 73 | 73.GEV IMOB SRL▼ 7 | Municipiul Reghin, Mureş | 1,2 mil. RON▲ 4,3 % | ▲ 4,3 % | 126,8 K RON | |
| 74 | 74.EURODU INVEST GRUP SRL▼ 2 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,2 mil. RON▲ 12,5 % | ▲ 12,5 % | 49,2 K RON | |
| 75 | 75.NVBT TOUR SRL▼ 7 | Sat Bichiş, Comuna Bichiş, Mureş | 1,2 mil. RON▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | -5,9 K RON | |
| 76 | 76.PROFIS CONSULTING SRL▲ 35 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,1 mil. RON▲ 180,6 % | ▲ 180,6 % | 441,1 K RON | |
| 77 | 77.ARKASS IMPEX SRLnou | Comuna Petelea, Mureş | 1,1 mil. RON▲ 46,6 % | ▲ 46,6 % | 78,3 K RON | |
| 78 | 78.PRODMAROM SRL▲ 2 | Loc. Sărmaşu, Oraş Sărmaşu, Mureş | 1,1 mil. RON▲ 31 % | ▲ 31 % | -24,6 K RON | |
| 79 | 79.URO - LITHO - MED SRL▼ 6 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1 mil. RON▼ 0,7 % | ▼ 0,7 % | -39,9 K RON | |
| 80 | 80.SATELECTRIC PRODPRES SRL▼ 19 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 991,2 K RON▼ 23 % | ▼ 23 % | 876,2 K RON | |
| 81 | 81.LM TRADE SRL= | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 974,1 K RON▲ 16,2 % | ▲ 16,2 % | -164,8 K RON | |
| 82 | 82.ATCOM SOCIETATE COOPERATIVA▲ 54 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 964,5 K RON▲ 347,9 % | ▲ 347,9 % | 300,4 K RON | |
| 83 | 83.CALYPSO CAPITAL SRL▼ 24 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 963,5 K RON▼ 29,4 % | ▼ 29,4 % | 266,5 K RON | |
| 84 | 84.BEIDA PROD SRL▼ 35 | Municipiul Sighişoara, Mureş | 890,8 K RON▼ 47,9 % | ▼ 47,9 % | 1,3 mil. RON | |
| 85 | 85.TRIPLE PROPERTIES SRL▼ 11 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 874,1 K RON▼ 16,6 % | ▼ 16,6 % | 97 K RON | |
| 86 | 86.PRODCOMPLEX SA▼ 15 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 871,3 K RON▼ 17,9 % | ▼ 17,9 % | 293,2 K RON | |
| 87 | 87.CHARME COM SRL▼ 8 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 857,4 K RON▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | -50,7 K RON | |
| 88 | 88.DIFFERENT RETAIL S.R.L.▼ 5 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 815,2 K RON▲ 2,8 % | ▲ 2,8 % | -41,4 K RON | |
| 89 | 89.TEMESI & TARSA SRL▼ 7 | Loc. Sovata, Oraş Sovata, Mureş | 811,6 K RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 0 RON | |
| 90 | 90.SILVANA SRL▲ 315 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 800,8 K RON— | — | 253,8 K RON | |
| 91 | 91.TRANSILVANA REGHIN SA▲ 61 | Municipiul Reghin, Mureş | 786,5 K RON▲ 446,4 % | ▲ 446,4 % | 449,2 K RON | |
| 92 | 92.DOLOMITI INVEST SRL▼ 81 | Sat Livezeni, Comuna Livezeni, Mureş | 783,3 K RON▼ 94,1 % | ▼ 94,1 % | 2,8 mil. RON | |
| 93 | 93.SIG DALMAR SRL▲ 68 | Municipiul Sighişoara, Mureş | 767,4 K RON▲ 479,8 % | ▲ 479,8 % | 363,4 K RON | |
| 94 | 94.DAICHI & VEIKKO MANAGEMENT SRL▼ 9 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 745,6 K RON▲ 5 % | ▲ 5 % | -26,2 K RON | |
| 95 | 95.TIME COM SA▼ 5 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 736,5 K RON▲ 8,6 % | ▲ 8,6 % | -45 K RON | |
| 96 | 96.INNOVATIVE SIMPLE SOLUTION S.R.L.▼ 9 | Sat Corunca, Comuna Corunca, Mureş | 730 K RON▲ 3,9 % | ▲ 3,9 % | -17,6 K RON | |
| 97 | 97.2P SRL▼ 19 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 727,1 K RON▼ 22,8 % | ▼ 22,8 % | -8,3 K RON | |
| 98 | 98.EUROCAN SRL▼ 7 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 696,9 K RON▲ 5 % | ▲ 5 % | -33,2 K RON | |
| 99 | 99.LOGI STEEL SRL▼ 11 | Sat Cristeşti, Comuna Cristeşti, Mureş | 658,9 K RON▼ 3,8 % | ▼ 3,8 % | -9,5 K RON | |
| 100 | 100.SDS COMPANY SRL▲ 13 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 656,6 K RON▲ 71,9 % | ▲ 71,9 % | 222,6 K RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Mureș
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
322 firme · 284,4 mil. RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
25 firme · 106,7 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
32 firme · 34,9 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
151 firme · 18,6 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
41 firme · 13 mil. RON
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
13 firme · 6,6 mil. RON