Top 100 firme — Imobiliare, Mureș după marjă netă în 2025
449 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 49,5 %, iar liderul atinge 29.804,1 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.ARGENTA INVEST SRL= | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 29.804,1 %▼ 57,1 % | ▼ 57,1 % | 333,2 K RON | |
| 2 | 2.FZK INSPIRE S.R.L.▲ 170 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1.968,6 %▲ 5.611 % | ▲ 5.611 % | 499,7 K RON | |
| 3 | 3.STADD GSMC INVEST S.R.L.nou | Sat Corunca, Comuna Corunca, Mureş | 1.404,5 %— | — | 147,5 K RON | |
| 4 | 4.VITRUVIO IMMOBILIARE SRL▲ 386 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1.155,7 %— | — | 41,6 K RON | |
| 5 | 5.C&C POINT ONE SRL▲ 350 | Loc. Luduş, Oraş Luduş, Mureş | 1.084,8 %— | — | 390,5 K RON | |
| 6 | 6.ATAMETALY SRLnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 465,3 %— | — | 7,1 mil. RON | |
| 7 | 7.CS PEGAS HOLDING S.R.L.▲ 1 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 428,2 %▲ 35,4 % | ▲ 35,4 % | 1,3 mil. RON | |
| 8 | 8.ADAMOKIDS S.R.L.nou | Municipiul Reghin, Mureş | 250,7 %— | — | — | 102,6 K RON |
| 9 | 9.EGROM INVEST FUND SRLnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 246,1 %— | — | 274 K RON | |
| 10 | 10.IOMAR TURIST SRL▲ 274 | Loc. Sovata, Oraş Sovata, Mureş | 228,5 %▲ 4.293,3 % | ▲ 4.293,3 % | 521,1 K RON | |
| 11 | 11.DRC GEBAUT S.R.L.nou | Municipiul Reghin, Mureş | 184,2 %▲ 117,4 % | ▲ 117,4 % | 222,6 K RON | |
| 12 | 12.STIMET SA▼ 2 | Municipiul Sighişoara, Mureş | 176,5 %▼ 4,9 % | ▼ 4,9 % | 422,6 K RON | |
| 13 | 13.ADIHUB S.R.L.nou | Oraş Ungheni, Mureş | 160,1 %— | — | — | 866,5 K RON |
| 14 | 14.MIOSANIX SRL▲ 355 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 154,9 %— | — | 229,6 K RON | |
| 15 | 15.LA PETRICA SRL▲ 177 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 146,6 %▲ 429,5 % | ▲ 429,5 % | 281,1 K RON | |
| 16 | 16.FARMACIA PANAX SRLnou | Loc. Luduş, Oraş Luduş, Mureş | 98,7 %▼ 19 % | ▼ 19 % | 229,3 K RON | |
| 17 | 17.ROWA FORST INVEST ALPHA SRL▲ 368 | Sat Găneşti, Comuna Găneşti, Mureş | 98,4 %— | — | 1,9 mil. RON | |
| 18 | 18.ROWA FORST INVEST BETA SRL▲ 175 | Sat Găneşti, Comuna Găneşti, Mureş | 89,8 %▲ 226,4 % | ▲ 226,4 % | 345,6 K RON | |
| 19 | 19.PREMA ROA S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 85,3 %— | — | — | 37,6 K RON |
| 20 | 20.NILCA IMOBILIARE S.R.L.▲ 22 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 84,8 %▲ 18,3 % | ▲ 18,3 % | 1,7 K RON | |
| 21 | 21.RODI ADM S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 84,2 %— | — | — | 18,3 K RON |
| 22 | 22.SUKOSD INVEST S.R.L.nou | Sat Budiu Mic, Comuna Crăciuneşti, Mureş | 83,9 %— | — | — | 171,2 K RON |
| 23 | 23.INTERWIN CAPITAL PARTNERS SRL▼ 3 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 83,5 %▼ 4,9 % | ▼ 4,9 % | 409 K RON | |
| 24 | 24.BIMEX IMOBILIARE S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 83,4 %— | — | — | 542,1 K RON |
| 25 | 25.GPG IMOBIL EXPERT S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 83,1 %— | — | 27,9 K RON | |
| 26 | 26.K T AUTOSERVICE SRL▲ 18 | Sat Ivăneşti, Comuna Livezeni, Mureş | 82,3 %▲ 17,4 % | ▲ 17,4 % | 12,4 K RON | |
| 27 | 27.CONA KIDS S.R.L.▼ 2 | Municipiul Târnăveni, Mureş | 82,1 %▼ 2,4 % | ▼ 2,4 % | 37 K RON | |
| 28 | 28.DALPRO INVEST SRL▲ 1 | Municipiul Sighişoara, Mureş | 81,7 %▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | 123,5 K RON | |
| 29 | 29.GOLEA TRANS SRLnou | Municipiul Sighişoara, Mureş | 79,7 %▲ 20,3 % | ▲ 20,3 % | 38,2 K RON | |
| 30 | 30.CMG SELECT ELECTRO INSTAL S.R.L.nou | Sat Şaulia, Comuna Şaulia, Mureş | 79,2 %▲ 11,9 % | ▲ 11,9 % | 29,5 K RON | |
| 31 | 31.ALMONDA SRL▲ 16 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 77,2 %▲ 11,6 % | ▲ 11,6 % | 303,2 K RON | |
| 32 | 32.DAVID & PAUL SRL▲ 144 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 76,4 %▲ 128,6 % | ▲ 128,6 % | 134,7 K RON | |
| 33 | 33.DANI & COCIS SRL▲ 17 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 76,3 %▲ 11,6 % | ▲ 11,6 % | 51,3 K RON | |
| 34 | 34.REGINA DAB SRL▲ 3 | Municipiul Sighişoara, Mureş | 76,2 %▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 78,3 K RON | |
| 35 | 35.NOMEX DE COMERT SI PRODUCTIE SRL▲ 349 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 75,4 %— | — | 127,2 K RON | |
| 36 | 36.NOBILIS LARIX SRL▼ 23 | Sat Săcăreni, Comuna Ernei, Mureş | 74,3 %▼ 49,1 % | ▼ 49,1 % | 172 K RON | |
| 37 | 37.PRIVO INTERNATIONAL CC S.R.L.▲ 22 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 73 %▲ 15,2 % | ▲ 15,2 % | 917,2 K RON | |
| 38 | 38.VEGANDFRUIT S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 72,9 %— | — | 44,8 K RON | |
| 39 | 39.COMPTSIG MIHAELA SRL▲ 95 | Municipiul Sighişoara, Mureş | 72 %▲ 66,6 % | ▲ 66,6 % | 30,4 K RON | |
| 40 | 40.AMAZON CONSULTING SRL▼ 2 | Municipiul Reghin, Mureş | 71,7 %▼ 5 % | ▼ 5 % | 721,5 K RON | |
| 41 | 41.EHHA - DOMUS S.R.L.▼ 7 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 71,2 %▼ 7,9 % | ▼ 7,9 % | 1,4 mil. RON | |
| 42 | 42.TIMMER ESTATE SRL▼ 2 | Municipiul Reghin, Mureş | 70,3 %▼ 4,7 % | ▼ 4,7 % | 7,7 K RON | |
| 43 | 43.PROBLOC SRL= | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 70,1 %▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | 152,2 K RON | |
| 44 | 44.ASACA EMOH S.R.L.▲ 27 | Sat Albeşti, Comuna Albeşti, Mureş | 70,1 %▲ 15 % | ▲ 15 % | 175,3 K RON | |
| 45 | 45.RAM 2005 SRL▲ 64 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 70 %▲ 39,3 % | ▲ 39,3 % | 56,7 K RON | |
| 46 | 46.RAIBOL SRL▲ 141 | Loc. Luduş, Oraş Luduş, Mureş | 69,6 %▲ 138,5 % | ▲ 138,5 % | 1 mil. RON | |
| 47 | 47.PRIMO IMOBILIARE MURES S.R.L.▲ 7 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 68,9 %▲ 5,5 % | ▲ 5,5 % | 142,6 K RON | |
| 48 | 48.PKG - PROPERTY KEYWORDS S.R.L.▲ 263 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 68,9 %— | — | 413,4 K RON | |
| 49 | 49.UNIVAM SRL▼ 33 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 68,7 %▼ 33,2 % | ▼ 33,2 % | 165,6 K RON | |
| 50 | 50.STROMBERG HOLDING S.R.L.▲ 20 | Sat Sâncraiu de Mureş, Comuna Sâncraiu de Mureş, Mureş | 67,4 %▲ 10,3 % | ▲ 10,3 % | 7,2 K RON | |
| 51 | 51.MULTITECH SRL▲ 35 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 66,8 %▲ 16,8 % | ▲ 16,8 % | 164,2 K RON | |
| 52 | 52.SIMBA CONSULTING SRL▲ 8 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 66 %▲ 5,2 % | ▲ 5,2 % | 319,7 K RON | |
| 53 | 53.ROZMARIN COM SRL▲ 151 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 65,7 %▲ 166,5 % | ▲ 166,5 % | 34,4 K RON | |
| 54 | 54.BAL BLOC-ADM S.R.L.▲ 38 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 65 %▲ 16,8 % | ▲ 16,8 % | 150,9 K RON | |
| 55 | 55.OVIDIUS IMO SRL▲ 159 | Municipiul Sighişoara, Mureş | 65 %▲ 230,2 % | ▲ 230,2 % | 76,1 K RON | |
| 56 | 56.ORLANDEA 2012 SRL▲ 9 | Municipiul Târnăveni, Mureş | 65 %▲ 5,4 % | ▲ 5,4 % | 67,8 K RON | |
| 57 | 57.AAS IMMOBILITY S.R.L.▲ 342 | Sat Livezeni, Comuna Livezeni, Mureş | 64,9 %— | — | 677,9 K RON | |
| 58 | 58.BASTION LOCAL S.R.L.▲ 59 | Municipiul Sighişoara, Mureş | 64,8 %▲ 36,4 % | ▲ 36,4 % | 438,4 K RON | |
| 59 | 59.KIOIMOB S.R.L.▲ 143 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 64 %▲ 156,2 % | ▲ 156,2 % | 77,5 K RON | |
| 60 | 60.BAZA RENT S.R.L.▲ 101 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 63,7 %▲ 68,3 % | ▲ 68,3 % | 287,2 K RON | |
| 61 | 61.TOPMED INVEST LOGISTIC S.R.L.▲ 42 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 62,9 %▲ 20,1 % | ▲ 20,1 % | 5,7 mil. RON | |
| 62 | 62.MBA INVEST-ASISTENT ÎN BROKERAJ S.R.L.▲ 17 | Sat Nazna, Comuna Sâncraiu de Mureş, Mureş | 62,9 %▲ 7,2 % | ▲ 7,2 % | 74 K RON | |
| 63 | 63.ACTIVE INTELIGENTE SRL▲ 99 | Municipiul Reghin, Mureş | 62,5 %▲ 65,3 % | ▲ 65,3 % | 671,2 K RON | |
| 64 | 64.TRIVAL CONSULT SRL▲ 110 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 62,2 %▲ 83,2 % | ▲ 83,2 % | 39,6 K RON | |
| 65 | 65.IMO ART S.R.L.▲ 17 | Sat Ivăneşti, Comuna Livezeni, Mureş | 61,7 %▲ 6,5 % | ▲ 6,5 % | 19,6 K RON | |
| 66 | 66.MARCOMLENA SRL▼ 31 | Loc. Sângeorgiu de Pădure, Oraş Sângeorgiu de Pădure, Mureş | 61,6 %▼ 20,2 % | ▼ 20,2 % | 216,8 K RON | |
| 67 | 67.AVEO SMT SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂnou | Loc. Ungheni, Oraş Ungheni, Mureş | 61,5 %— | — | — | 138,2 K RON |
| 68 | 68.REBSEM SRLnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 61,2 %— | — | 143,9 K RON | |
| 69 | 69.DIOL IMOBILE SRL▲ 19 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 60,1 %▲ 5,5 % | ▲ 5,5 % | 213 K RON | |
| 70 | 70.PRODECO SRL▲ 5 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 60,1 %▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | 58,3 K RON | |
| 71 | 71.GECSAT SA▲ 83 | Municipiul Târnăveni, Mureş | 59,5 %▲ 53,2 % | ▲ 53,2 % | 3,5 mil. RON | |
| 72 | 72.CORTONA INVESTMENT S.R.L.▼ 19 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 59 %▼ 10,2 % | ▼ 10,2 % | 534,2 K RON | |
| 73 | 73.VELA SMART WAY S.R.L.▲ 69 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 58,8 %▲ 40,5 % | ▲ 40,5 % | 86,5 K RON | |
| 74 | 74.MATEFIN IMOBILE S.R.L.▲ 30 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 58,5 %▲ 12,5 % | ▲ 12,5 % | 182,5 K RON | |
| 75 | 75.TERRA RECYCLING SRLnou | Municipiul Târnăveni, Mureş | 58,4 %▲ 58,4 % | ▲ 58,4 % | 957,8 K RON | |
| 76 | 76.GF MURES IMPEX SRL▲ 9 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 58,4 %▲ 2 % | ▲ 2 % | 43,3 K RON | |
| 77 | 77.EURODU INVEST GRUP SRL▼ 29 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 58,3 %▼ 15,6 % | ▼ 15,6 % | 47,8 K RON | |
| 78 | 78.MARIS PROIECT IMOB S.R.L.▲ 16 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 58,3 %▲ 6,7 % | ▲ 6,7 % | 628,2 K RON | |
| 79 | 79.SONIA IMOBILE SRL▼ 21 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 57,8 %▼ 8,9 % | ▼ 8,9 % | 182,2 K RON | |
| 80 | 80.IMMO MANAGEMENT SRLnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 57,5 %▼ 9,7 % | ▼ 9,7 % | 123,8 K RON | |
| 81 | 81.ARHICONSULT SRL▲ 82 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 57,3 %▲ 52,3 % | ▲ 52,3 % | 163,3 K RON | |
| 82 | 82.FESTIANA COM SRL▼ 2 | Municipiul Reghin, Mureş | 57,3 %▼ 1,7 % | ▼ 1,7 % | 58,2 K RON | |
| 83 | 83.AGROMEC REGHIN SAnou | Municipiul Reghin, Mureş | 57,1 %▲ 2,7 % | ▲ 2,7 % | 1,5 mil. RON | |
| 84 | 84.MIADE ESTATE SRL▼ 20 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 56,9 %▼ 7,9 % | ▼ 7,9 % | 206,2 K RON | |
| 85 | 85.SVETA RENT S.R.L.▲ 104 | Municipiul Sighişoara, Mureş | 56,6 %▲ 97,9 % | ▲ 97,9 % | 90,3 K RON | |
| 86 | 86.JADEHOMES S.R.L.nou | Sat Curteni, Comuna Sântana de Mureş, Mureş | 56,4 %— | — | — | 27 K RON |
| 87 | 87.EVER GREEN IMOBILIARE S.R.L.▼ 70 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 55,1 %▼ 43 % | ▼ 43 % | 41,5 K RON | |
| 88 | 88.RCH REAL ESTATES S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 54,5 %— | — | — | 29,1 K RON |
| 89 | 89.PANTA REI FUTURE TECHNOLOGIES SRL▲ 38 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 54,4 %▲ 18,1 % | ▲ 18,1 % | 79,7 K RON | |
| 90 | 90.PESCARENT SRL▲ 188 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 52,9 %▲ 736,2 % | ▲ 736,2 % | 1,4 mil. RON | |
| 91 | 91.TEXMUR SRL▲ 44 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 52,8 %▲ 22,3 % | ▲ 22,3 % | 2,1 mil. RON | |
| 92 | 92.JULIA IMOB EXPERT SRL▲ 33 | Sat Nazna, Comuna Sâncraiu de Mureş, Mureş | 52,6 %▲ 13,8 % | ▲ 13,8 % | 31,9 K RON | |
| 93 | 93.MURA CENTER SRL▲ 46 | Loc. Luduş, Oraş Luduş, Mureş | 52 %▲ 22,6 % | ▲ 22,6 % | 157,4 K RON | |
| 94 | 94.ATLAS IMOBILIARE SRL▼ 83 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 51,3 %▼ 67,3 % | ▼ 67,3 % | 1,4 mil. RON | |
| 95 | 95.MIRANDA HEX S.R.L.▲ 1 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 51,2 %▼ 4,9 % | ▼ 4,9 % | 151 K RON | |
| 96 | 96.MADYDAV HOUSE S.R.L.▲ 15 | Municipiul Reghin, Mureş | 51,2 %▲ 4,8 % | ▲ 4,8 % | 148,3 K RON | |
| 97 | 97.SONET INVEST S.R.L.nou | Sat Petelea, Comuna Petelea, Mureş | 50 %— | — | — | 79,3 K RON |
| 98 | 98.PREMIER REALTY GROUP S.R.L.▲ 3 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 49,6 %▼ 5,5 % | ▼ 5,5 % | 54,3 K RON | |
| 99 | 99.TOGAN CAR TRADING SRLnou | Sat Livezeni, Comuna Livezeni, Mureş | 49,5 %▲ 15,8 % | ▲ 15,8 % | 96,1 K RON | |
| 100 | 100.ALBERT KRAFT S.R.L.▼ 3 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 49,5 %▼ 8 % | ▼ 8 % | 121,5 K RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Mureș
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
322 firme · 284,4 mil. RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
25 firme · 106,7 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
32 firme · 34,9 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
151 firme · 18,6 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
41 firme · 13 mil. RON
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
13 firme · 6,6 mil. RON