Top 100 firme — Imobiliare, Mureș după angajați în 2025
584 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 613. Pragul de intrare în top este 1, iar liderul atinge 73.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Angajați | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.ADMINISTRATOR IMOBILE SI PIETE SRL= | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 73▲ 4,3 % | ▲ 4,3 % | 4,1 mil. RON | |
| 2 | 2.ADIMEX SRLnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 39▲ 2,6 % | ▲ 2,6 % | -595,1 K RON | |
| 3 | 3.BLICOILSTAR SRLnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 28▼ 20 % | ▼ 20 % | 132,3 K RON | |
| 4 | 4.NOVA FORTUNA S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 23— | — | — | -189,8 K RON |
| 5 | 5.LOCATIV SA▼ 1 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 210,0% | 0,0% | 502,1 K RON | |
| 6 | 6.RESTAURANT BISTRO 222 S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 20— | — | — | -50,5 K RON |
| 7 | 7.PRODCOMPLEX SA▼ 2 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 19▼ 5 % | ▼ 5 % | 456,4 K RON | |
| 8 | 8.GECSAT SA▼ 3 | Municipiul Târnăveni, Mureş | 18▼ 10 % | ▼ 10 % | 3,5 mil. RON | |
| 9 | 9.EURO MANAGEMENT & CONSULTING SRL▼ 2 | Municipiul Târnăveni, Mureş | 180,0% | 0,0% | 257,5 K RON | |
| 10 | 10.PROFITEC SRLnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 17▲ 30,8 % | ▲ 30,8 % | 8,5 mil. RON | |
| 11 | 11.MAPCOM LOGISTIK SRL▼ 3 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 170,0% | 0,0% | 606,4 K RON | |
| 12 | 12.NOVA VIRTUS S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 15— | — | — | -72,1 K RON |
| 13 | 13.SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA TIRNAVEANCA▼ 5 | Municipiul Târnăveni, Mureş | 15▼ 11,8 % | ▼ 11,8 % | -111,9 K RON | |
| 14 | 14.ALM GRUP SA▼ 4 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 100,0% | 0,0% | 927,1 K RON | |
| 15 | 15.SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM FEDERALCOOP TARGU MURES▼ 3 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 90,0% | 0,0% | 70,8 K RON | |
| 16 | 16.AVALON PROPERTY S.R.L.▼ 4 | Loc. Ungheni, Oraş Ungheni, Mureş | 90,0% | 0,0% | 4,2 mil. RON | |
| 17 | 17.UNIVERSAL PRIVAT SRL▼ 7 | Loc. Luduş, Oraş Luduş, Mureş | 9▼ 10 % | ▼ 10 % | -211,7 K RON | |
| 18 | 18.PESCARENT SRL▲ 14 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 9▲ 200 % | ▲ 200 % | 1,4 mil. RON | |
| 19 | 19.TOP CLASS IMOBILIARE SRLnou | Municipiul Reghin, Mureş | 9▲ 28,6 % | ▲ 28,6 % | 8 mil. RON | |
| 20 | 20.ROMUR SA▼ 2 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 8▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 8,8 mil. RON | |
| 21 | 21.GECSAT INTERCOM SA▲ 248 | Municipiul Târnăveni, Mureş | 8— | — | 21,4 K RON | |
| 22 | 22.AAS IMMOBILITY S.R.L.▲ 22 | Sat Livezeni, Comuna Livezeni, Mureş | 7▲ 250 % | ▲ 250 % | 677,9 K RON | |
| 23 | 23.AREX FM SRL▼ 8 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 70,0% | 0,0% | 424,7 K RON | |
| 24 | 24.ATCOM SOCIETATE COOPERATIVA▼ 9 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 70,0% | 0,0% | 296,5 K RON | |
| 25 | 25.PARC INDUSTRIAL MURES SA▼ 10 | Loc. Vidrasău, Oraş Ungheni, Mureş | 70,0% | 0,0% | 677,6 K RON | |
| 26 | 26.COMODEX SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA▼ 6 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 6▲ 20 % | ▲ 20 % | 23,3 K RON | |
| 27 | 27.TORDAY COMPANY SRL▼ 9 | Sat Corunca, Comuna Corunca, Mureş | 60,0% | 0,0% | 89,2 K RON | |
| 28 | 28.FIRST CLASS ESTATE S.R.L.▼ 3 | Sat Corunca, Comuna Corunca, Mureş | 6▲ 50 % | ▲ 50 % | 180 K RON | |
| 29 | 29.FLAVIU & PARTNERS S.R.L.nou | Sat Cristeşti, Comuna Cristeşti, Mureş | 6— | — | — | 178,3 K RON |
| 30 | 30.MAURER ADMINISTRATION MUREȘ S.R.L.▼ 10 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 50,0% | 0,0% | 586,5 K RON | |
| 31 | 31.ADM-ASP SRL▼ 11 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 50,0% | 0,0% | 42,1 K RON | |
| 32 | 32.TOPMED INVEST LOGISTIC S.R.L.▼ 12 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 50,0% | 0,0% | 5,7 mil. RON | |
| 33 | 33.BIGMAT SRL▲ 51 | Loc. Luduş, Oraş Luduş, Mureş | 4▲ 300 % | ▲ 300 % | 286,6 K RON | |
| 34 | 34.DEAL PROPRIETATI SRL▼ 9 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 40,0% | 0,0% | 1,2 mil. RON | |
| 35 | 35.VALEA IZVOARELOR PROPERTIES SRL▼ 10 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 40,0% | 0,0% | 866,2 K RON | |
| 36 | 36.MURESTEX SRLnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 142 K RON | |
| 37 | 37.SILVANA SRL▼ 5 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 222 K RON | |
| 38 | 38.INGRICOP SRLnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 4▼ 87,9 % | ▼ 87,9 % | 159,8 K RON | |
| 39 | 39.GÉMOSZ KFT VÁC SUCURSALA CRISTEȘTI▼ 14 | Sat Cristeşti, Comuna Cristeşti, Mureş | 40,0% | 0,0% | -523,8 K RON | |
| 40 | 40.MOBIL SERVICE SA▼ 15 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 40,0% | 0,0% | 646,1 K RON | |
| 41 | 41.GROSALIMENT SA▼ 16 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 40,0% | 0,0% | -16,7 K RON | |
| 42 | 42.CHESA TURISM SRL▼ 22 | Sat Corunca, Comuna Corunca, Mureş | 4▼ 20 % | ▼ 20 % | 1,9 K RON | |
| 43 | 43.CONSUMCOOP REGHIN SOCIETATE COOPERATIVA▼ 11 | Municipiul Reghin, Mureş | 30,0% | 0,0% | 37 K RON | |
| 44 | 44.L M CLAUS SRLnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 30,0% | 0,0% | 244,6 K RON | |
| 45 | 45.COMAL PERLA SA▼ 13 | Municipiul Sighişoara, Mureş | 30,0% | 0,0% | 30,5 K RON | |
| 46 | 46.AGROMEC REGHIN SAnou | Municipiul Reghin, Mureş | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 1,5 mil. RON | |
| 47 | 47.CONSUMCOOP SINGEORGIU DE MURES SOCIETATE COOPERATIVA▼ 15 | Sat Sîngeorgiu de Mureş, Comuna Sîngeorgiu de Mureş, Mureş | 30,0% | 0,0% | 24,3 K RON | |
| 48 | 48.MATEFIN IMOBILE S.R.L.▼ 16 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 30,0% | 0,0% | 182,5 K RON | |
| 49 | 49.TEDESCO SRL▼ 17 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 30,0% | 0,0% | 165,8 K RON | |
| 50 | 50.CONCEPT NOUA RESIDENCE S.R.L.▼ 6 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 616,9 K RON | |
| 51 | 51.SATELECTRIC PRODPRES SRL▼ 19 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 30,0% | 0,0% | 228,8 K RON | |
| 52 | 52.SASSY SRL▼ 20 | Sat Ernei, Comuna Ernei, Mureş | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 232,7 K RON | |
| 53 | 53.IRIS DACIA COM SRL▼ 9 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 20,0% | 0,0% | 350,2 K RON | |
| 54 | 54.VERTIQUAL PROPERTIES S.R.L.▼ 10 | Sat Corunca, Comuna Corunca, Mureş | 20,0% | 0,0% | 279,6 K RON | |
| 55 | 55.ADIRA COM SRLnou | Municipiul Reghin, Mureş | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 94,3 K RON | |
| 56 | 56.PWR AFFILIATES S.R.L.▲ 28 | Sat Livezeni, Comuna Livezeni, Mureş | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 123,5 K RON | |
| 57 | 57.SARMIS SRL▼ 13 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 20,0% | 0,0% | 15,9 K RON | |
| 58 | 58.CASA VISURILOR TALE S.R.L.▼ 14 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 20,0% | 0,0% | 74,4 K RON | |
| 59 | 59.DEMAMUR S.R.L.▼ 15 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 20,0% | 0,0% | 28,8 K RON | |
| 60 | 60.THEREZIA INVEST S.R.L.▲ 24 | Sat Pănet, Comuna Pănet, Mureş | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | -4,7 K RON | |
| 61 | 61.EURO IMOBIL PRESS SRL▼ 17 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 20,0% | 0,0% | 65 K RON | |
| 62 | 62.TRANSILVANA REGHIN SA▼ 18 | Municipiul Reghin, Mureş | 20,0% | 0,0% | 489,5 K RON | |
| 63 | 63.COMPPIL MURES SA▼ 19 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 20,0% | 0,0% | 1,4 mil. RON | |
| 64 | 64.DOMINUS VEGAS SRL▲ 205 | Loc. Luduş, Oraş Luduş, Mureş | 2— | — | 202,2 K RON | |
| 65 | 65.ELAN IMPEX SRL▲ 19 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 116,3 K RON | |
| 66 | 66.PROFITRANS SRL▼ 22 | Sat Cristeşti, Comuna Cristeşti, Mureş | 20,0% | 0,0% | -53,1 K RON | |
| 67 | 67.TC11CONSTRUCT S.R.L.▲ 17 | Sat Corunca, Comuna Corunca, Mureş | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | -38,6 K RON | |
| 68 | 68.HOLIDAY ROBOGO S.R.L.▼ 24 | Sat Ogra, Comuna Ogra, Mureş | 20,0% | 0,0% | -96,8 K RON | |
| 69 | 69.FAYORA SRL▼ 25 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 20,0% | 0,0% | 13,2 K RON | |
| 70 | 70.GOLDEN MOON SRL▼ 26 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 20,0% | 0,0% | 494,7 K RON | |
| 71 | 71.DIXIFLOR SRL▼ 39 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 20,9 K RON | |
| 72 | 72.EUMERCURIO S.A.▼ 28 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 20,0% | 0,0% | -99,5 K RON | |
| 73 | 73.SOCIETATE COOPERATIVA CONSUMCOOP ACATARI▼ 29 | Sat Acăţari, Comuna Acăţari, Mureş | 20,0% | 0,0% | 9,4 K RON | |
| 74 | 74.REDSTAR FLASH SRL▼ 30 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 20,0% | 0,0% | 888 RON | |
| 75 | 75.VIAL INVEST CONSTRUCT S.R.L.▲ 194 | Municipiul Reghin, Mureş | 2— | — | -1,3 mil. RON | |
| 76 | 76.EVALMED EXPERT SRL▼ 32 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 20,0% | 0,0% | 113 K RON | |
| 77 | 77.INDUSTRIE MICA SI PRESTATII SRL▼ 45 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 240,4 K RON | |
| 78 | 78.IND LOC PRES SA▼ 53 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2▼ 50 % | ▼ 50 % | 11,7 K RON | |
| 79 | 79.VASLEN COM SRL▼ 35 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 20,0% | 0,0% | 164 K RON | |
| 80 | 80.LANIENA SRL▼ 36 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 20,0% | 0,0% | 841,3 K RON | |
| 81 | 81.DIOL IMOBILE SRL▼ 37 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 20,0% | 0,0% | 213 K RON | |
| 82 | 82.VLADBOGD SRL▼ 38 | Municipiul Reghin, Mureş | 20,0% | 0,0% | 4,5 K RON | |
| 83 | 83.EURO CREDIT SRL▼ 39 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 20,0% | 0,0% | -121,3 K RON | |
| 84 | 84.SMT - CLEANING S.R.L.▼ 52 | Oraş Ungheni, Mureş | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 44,3 K RON | |
| 85 | 85.CONSUMCOOP IERNUT SOCIETATE COOPERATIVA▲ 184 | Loc. Iernut, Oraş Iernut, Mureş | 2— | — | -62,6 K RON | |
| 86 | 86.IZOBET PLUSS S.R.L.▲ 183 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2— | — | 78,3 K RON | |
| 87 | 87.FAYORA IMOBILIARE SRL▼ 43 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 20,0% | 0,0% | -62,6 K RON | |
| 88 | 88.STAR GALAXY IMOBILIARE SRL▼ 4 | Municipiul Sighişoara, Mureş | 10,0% | 0,0% | -25,3 K RON | |
| 89 | 89.TOPCHIM EXPERT S.R.L.▼ 5 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 10,0% | 0,0% | 41,8 K RON | |
| 90 | 90.SERVIVAN S.R.L.▼ 6 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 10,0% | 0,0% | -23,3 K RON | |
| 91 | 91.NIVO HOME IMOBILIARE S.R.L.▼ 7 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 10,0% | 0,0% | 56,4 K RON | |
| 92 | 92.PREMA ROA S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1— | — | — | 37,6 K RON |
| 93 | 93.HERMES SRL▼ 9 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 10,0% | 0,0% | -185,3 K RON | |
| 94 | 94.HAPPY CAMPUS SRL▼ 50 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | 163,3 K RON | |
| 95 | 95.ALPAFLOR SA▼ 11 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 10,0% | 0,0% | 45,3 K RON | |
| 96 | 96.ARKASS IMPEX SRL▼ 12 | Comuna Petelea, Mureş | 10,0% | 0,0% | -42 K RON | |
| 97 | 97.NTL PROPERTY S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | 412 K RON | |
| 98 | 98.TOURSIG IMPEX SRL▼ 14 | Municipiul Sighişoara, Mureş | 10,0% | 0,0% | 11,8 K RON | |
| 99 | 99.DAVID & PAUL SRL▼ 15 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 10,0% | 0,0% | 134,7 K RON | |
| 100 | 100.MATEROM BUILDING S.R.L.▼ 16 | Sat Cristeşti, Comuna Cristeşti, Mureş | 10,0% | 0,0% | 1,5 mil. RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Mureș
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
322 firme · 284,4 mil. RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
25 firme · 106,7 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
32 firme · 34,9 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
151 firme · 18,6 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
41 firme · 13 mil. RON
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
13 firme · 6,6 mil. RON