Top 100 firme — Construcții, Buzău după datorii în 2022
1.373 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 565,2 mil. RON. Pragul de intrare în top este 1,6 mil. RON, iar liderul atinge 33,4 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.TESLA POWER SYSTEMS SRL▲ 4 | Municipiul Buzău, Buzău | 33,4 mil. RON▲ 145,8 % | ▲ 145,8 % | 1,5 mil. RON | |
| 2 | 2.CONCAS SA= | Municipiul Buzău, Buzău | 29,5 mil. RON▲ 76,4 % | ▲ 76,4 % | 1,7 mil. RON | |
| 3 | 3.KEYBOARD SRL= | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 28,3 mil. RON▲ 78,5 % | ▲ 78,5 % | 5,3 mil. RON | |
| 4 | 4.MULTIPROD ENERGO SRL▲ 9 | Municipiul Buzău, Buzău | 20 mil. RON▲ 118,7 % | ▲ 118,7 % | 3,2 mil. RON | |
| 5 | 5.VICTORIA DEZVOLTARI IMOBILIARE S.R.L.▼ 1 | Municipiul Buzău, Buzău | 19,4 mil. RON▲ 24,9 % | ▲ 24,9 % | -20,7 K RON | |
| 6 | 6.MECAN CONSTRUCT SA▲ 8 | Loc. Patârlagele, Oraş Patârlagele, Buzău | 18,6 mil. RON▲ 113 % | ▲ 113 % | 388,2 K RON | |
| 7 | 7.BEDAMIRO HOLDING PARCĂRI CONSTRUCT S.A.▲ 9 | Municipiul Buzău, Buzău | 18,2 mil. RON▲ 123 % | ▲ 123 % | 2 mil. RON | |
| 8 | 8.TRANSNIC SUD CONSTRUCTII S.R.L.▼ 2 | Sat Poşta Cîlnău, Comuna Poşta Cîlnău, Buzău | 17,6 mil. RON▲ 31,7 % | ▲ 31,7 % | 271,4 K RON | |
| 9 | 9.ACS NEW ANTREPRENOR CONSTRUCT S.R.L.▲ 9 | Sat Gura Câlnăului, Comuna Vadu Paşii, Buzău | 14,4 mil. RON▲ 100,3 % | ▲ 100,3 % | 1,4 mil. RON | |
| 10 | 10.ROMOIL 2003 SRL▲ 14 | Municipiul Buzău, Buzău | 12,9 mil. RON▲ 177,6 % | ▲ 177,6 % | 5,2 mil. RON | |
| 11 | 11.LEU AQUACULTURĂ SRL▼ 10 | Sat Zărneştii de Slănic, Comuna Cernăteşti, Buzău | 12,3 mil. RON▼ 33,5 % | ▼ 33,5 % | 2,6 mil. RON | |
| 12 | 12.SEB CONSTRUCT SRL= | Sat Căldaruşeanca, Comuna Glodeanu Sărat, Buzău | 11,4 mil. RON▲ 20,4 % | ▲ 20,4 % | 4,4 mil. RON | |
| 13 | 13.AFROMAD PREFAB SRLnou | Sat Spătaru, Comuna Costeşti, Buzău | 11 mil. RON▲ 339,4 % | ▲ 339,4 % | 2,9 mil. RON | |
| 14 | 14.GREEN CON ENGINEERING SRL▲ 35 | Municipiul Buzău, Buzău | 9,8 mil. RON▲ 264,1 % | ▲ 264,1 % | 75,2 K RON | |
| 15 | 15.CONFERIC SRL▼ 7 | Municipiul Buzău, Buzău | 9,6 mil. RON▼ 19,4 % | ▼ 19,4 % | 2,6 mil. RON | |
| 16 | 16.AL KARON SRL▲ 5 | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 8,9 mil. RON▲ 52,1 % | ▲ 52,1 % | 2,6 mil. RON | |
| 17 | 17.TRIPOL SISTEM CONSTRUCT S.R.L.▲ 10 | Municipiul Buzău, Buzău | 8,6 mil. RON▲ 108,6 % | ▲ 108,6 % | 1,5 mil. RON | |
| 18 | 18.RC ENERGO INSTALL SRL▼ 11 | Municipiul Buzău, Buzău | 8,4 mil. RON▼ 36,8 % | ▼ 36,8 % | 1,3 mil. RON | |
| 19 | 19.PUBLIC CREATION SRLnou | Municipiul Buzău, Buzău | 7,9 mil. RON▲ 59,9 % | ▲ 59,9 % | 1,3 mil. RON | |
| 20 | 20.REPSOND COMPANY SRL= | Sat Berca, Comuna Berca, Buzău | 7,9 mil. RON▲ 19,9 % | ▲ 19,9 % | 672,8 K RON | |
| 21 | 21.PROTEHNIC INSTAL HVAC SRL▲ 16 | Sat Sudiţi, Comuna Poşta Cîlnău, Buzău | 7,8 mil. RON▲ 124,7 % | ▲ 124,7 % | 1 mil. RON | |
| 22 | 22.PROVALEN URBAN SRL▼ 12 | Municipiul Buzău, Buzău | 7,4 mil. RON▼ 32,8 % | ▼ 32,8 % | 453,7 K RON | |
| 23 | 23.NOA TRANS CONST SRL▲ 15 | Sat Gura Câlnăului, Comuna Vadu Paşii, Buzău | 7,1 mil. RON▲ 120,4 % | ▲ 120,4 % | 8,4 mil. RON | |
| 24 | 24.TEHNO SRL▼ 1 | Municipiul Buzău, Buzău | 7,1 mil. RON▲ 37,6 % | ▲ 37,6 % | 359,4 K RON | |
| 25 | 25.WMC BEST DIVERS CONSTRUCT SRL▲ 26 | Municipiul Buzău, Buzău | 6,9 mil. RON▲ 178,3 % | ▲ 178,3 % | 1,8 mil. RON | |
| 26 | 26.VIOLET RESIDENTS S.R.L.nou | Sat Bozioru, Comuna Bozioru, Buzău | 6,8 mil. RON— | — | 4,4 mil. RON | |
| 27 | 27.AGRICO-LEI FRESH SRL▼ 10 | Municipiul Buzău, Buzău | 6,7 mil. RON▼ 15,8 % | ▼ 15,8 % | 1,1 mil. RON | |
| 28 | 28.LICIU CON SRL▼ 17 | Municipiul Buzău, Buzău | 6,2 mil. RON▼ 35,4 % | ▼ 35,4 % | 42,6 K RON | |
| 29 | 29.PAMIAL SRL▼ 10 | Municipiul Buzău, Buzău | 6 mil. RON▼ 15,2 % | ▼ 15,2 % | 669,2 K RON | |
| 30 | 30.ZAHIU ELVA SRL▲ 15 | Municipiul Buzău, Buzău | 4,9 mil. RON▲ 71,3 % | ▲ 71,3 % | -62,1 K RON | |
| 31 | 31.AURORA INCONSTRUCT SRL▼ 9 | Municipiul Buzău, Buzău | 4,8 mil. RON▼ 7,8 % | ▼ 7,8 % | 421,9 K RON | |
| 32 | 32.GEDA COM SRL▼ 4 | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 4,7 mil. RON▲ 17,2 % | ▲ 17,2 % | 7,8 mil. RON | |
| 33 | 33.INTEGRAL SA▼ 24 | Municipiul Buzău, Buzău | 4,4 mil. RON▼ 61,3 % | ▼ 61,3 % | 1,5 mil. RON | |
| 34 | 34.ANTARES TECH CONSULTING S.R.L.nou | Sat Lipia, Comuna Merei, Buzău | 4,4 mil. RON▲ 515,3 % | ▲ 515,3 % | 418,7 K RON | |
| 35 | 35.ELECTRO & CONSTRUCT SRL▲ 12 | Sat Verneşti, Comuna Verneşti, Buzău | 4,3 mil. RON▲ 54,7 % | ▲ 54,7 % | 878,1 K RON | |
| 36 | 36.MONDO PROFI DESIGN S.R.L.▲ 6 | Municipiul Buzău, Buzău | 4,3 mil. RON▲ 42,2 % | ▲ 42,2 % | 417,2 K RON | |
| 37 | 37.LUC REZIMOB DEVELOPMENT S.R.L.▲ 32 | Sat Gura Câlnăului, Comuna Vadu Paşii, Buzău | 4,3 mil. RON▲ 118,8 % | ▲ 118,8 % | 1,3 mil. RON | |
| 38 | 38.AGI CONSTRUCT SRL▼ 9 | Municipiul Buzău, Buzău | 4,2 mil. RON▲ 3,9 % | ▲ 3,9 % | 104,2 K RON | |
| 39 | 39.SINED NOVACONST SRL▲ 7 | Municipiul Buzău, Buzău | 4,2 mil. RON▲ 47,1 % | ▲ 47,1 % | 1,1 mil. RON | |
| 40 | 40.TPS ACME-ANTREPRIZĂ CONSTRUCŢII-MONTAJ ENERGETIC SRL▲ 459 | Municipiul Buzău, Buzău | 4,1 mil. RON▲ 4.164,1 % | ▲ 4.164,1 % | 74,7 K RON | |
| 41 | 41.VULCANI RAL TRANZIT SRLnou | Sat Alexandru Odobescu, Comuna Buda, Buzău | 3,8 mil. RON— | — | 3 mil. RON | |
| 42 | 42.CONPRIF SA▲ 16 | Municipiul Buzău, Buzău | 3,7 mil. RON▲ 68,3 % | ▲ 68,3 % | 146,4 K RON | |
| 43 | 43.BAREX LAVALIN SRL▼ 17 | Municipiul Buzău, Buzău | 3,7 mil. RON▼ 10,1 % | ▼ 10,1 % | -348,1 K RON | |
| 44 | 44.DVI IMPEX SRLnou | Municipiul Buzău, Buzău | 3,7 mil. RON— | — | 181,7 K RON | |
| 45 | 45.EUROGLOBAL COMPACT SRL▼ 11 | Sat Cislău, Comuna Cislău, Buzău | 3,6 mil. RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 93,2 K RON | |
| 46 | 46.TELE TOUR ACTIV SRL▼ 10 | Municipiul Buzău, Buzău | 3,5 mil. RON▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | 25,5 K RON | |
| 47 | 47.PROSPER IZOTERM SYSTEM S.R.L.▲ 13 | Sat Merei, Comuna Merei, Buzău | 3,3 mil. RON▲ 49,9 % | ▲ 49,9 % | -570,4 K RON | |
| 48 | 48.CONSTRUCT TRANS SRL▲ 2 | Sat Caşoca, Comuna Siriu, Buzău | 3,3 mil. RON▲ 31,5 % | ▲ 31,5 % | 560,3 K RON | |
| 49 | 49.CONSTRUCTII FEROVIARE DRUMURI PODURI SRL▼ 17 | Municipiul Buzău, Buzău | 3,3 mil. RON▼ 15,1 % | ▼ 15,1 % | 1,4 mil. RON | |
| 50 | 50.EDIL ROHBAU SRL▼ 10 | Municipiul Buzău, Buzău | 3,2 mil. RON▲ 3,6 % | ▲ 3,6 % | -8,3 K RON | |
| 51 | 51.ADY COMSERVICE SRL▲ 10 | Sat Sibiciu de Jos, Comuna Pănătău, Buzău | 3,1 mil. RON▲ 47,9 % | ▲ 47,9 % | 1,5 mil. RON | |
| 52 | 52.CONSTANT COMPEX SRL▲ 1 | Municipiul Buzău, Buzău | 3,1 mil. RON▲ 26,7 % | ▲ 26,7 % | -80 K RON | |
| 53 | 53.PMC & CO SRL▼ 14 | Municipiul Buzău, Buzău | 3 mil. RON▼ 3 % | ▼ 3 % | 28 K RON | |
| 54 | 54.INEL SA▲ 81 | Municipiul Buzău, Buzău | 3 mil. RON▲ 217,4 % | ▲ 217,4 % | 243 K RON | |
| 55 | 55.PLUS CONF MOB SRL▲ 18 | Municipiul Buzău, Buzău | 2,9 mil. RON▲ 62,9 % | ▲ 62,9 % | -585,1 K RON | |
| 56 | 56.EUROLIA ROMTEHNIC SRL▼ 8 | Municipiul Buzău, Buzău | 2,9 mil. RON▲ 6,3 % | ▲ 6,3 % | 129,4 K RON | |
| 57 | 57.COMO AC MANAGEMENT SRLnou | Municipiul Buzău, Buzău | 2,8 mil. RON▲ 51,4 % | ▲ 51,4 % | 872,5 K RON | |
| 58 | 58.BOGMAD AMENAJĂRI SRL▼ 15 | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 2,8 mil. RON▼ 7,4 % | ▼ 7,4 % | 480,4 K RON | |
| 59 | 59.MDM SANTE CONSTRUCT SRL▼ 7 | Municipiul Buzău, Buzău | 2,7 mil. RON▲ 13 % | ▲ 13 % | 924 K RON | |
| 60 | 60.LUSCAN ASFALT S.R.L.▲ 1.029 | Municipiul Buzău, Buzău | 2,7 mil. RON▲ 419.980 % | ▲ 419.980 % | 73,1 K RON | |
| 61 | 61.EVA DARLEHEN S.R.L.▲ 1.082 | Sat Costeşti, Comuna Costeşti, Buzău | 2,6 mil. RON— | — | -182,2 K RON | |
| 62 | 62.AS PIN SRL▼ 7 | Municipiul Buzău, Buzău | 2,5 mil. RON▲ 6,1 % | ▲ 6,1 % | 1,6 mil. RON | |
| 63 | 63.AIO ENGINEERING S.R.L.nou | Municipiul Buzău, Buzău | 2,5 mil. RON— | — | 914,1 K RON | |
| 64 | 64.SOLO PROD SRL▲ 78 | Municipiul Buzău, Buzău | 2,5 mil. RON▲ 174,3 % | ▲ 174,3 % | 529,1 K RON | |
| 65 | 65.DRILLCON SRL▼ 11 | Sat Berca, Comuna Berca, Buzău | 2,4 mil. RON▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | -8,8 K RON | |
| 66 | 66.ALCATO GROUP SRL▲ 141 | Municipiul Buzău, Buzău | 2,4 mil. RON▲ 374,2 % | ▲ 374,2 % | 1,9 mil. RON | |
| 67 | 67.EUROFRIG PROSPECTING SRL▲ 49 | Municipiul Buzău, Buzău | 2,4 mil. RON▲ 116,6 % | ▲ 116,6 % | 1,8 mil. RON | |
| 68 | 68.APEX GROUP INDUSTRY S.R.L.▼ 24 | Loc. Pogoanele, Oraş Pogoanele, Buzău | 2,4 mil. RON▼ 19,2 % | ▼ 19,2 % | -155,2 K RON | |
| 69 | 69.DIVERS TERMOINSTAL CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 2,4 mil. RON▲ 57 % | ▲ 57 % | 962,8 K RON | |
| 70 | 70.KEM CONSULTING NIS S.R.L.▲ 2 | Sat Stâlpu, Comuna Stâlpu, Buzău | 2,4 mil. RON▲ 26,4 % | ▲ 26,4 % | -712 K RON | |
| 71 | 71.MATEIU TRANS SRL▲ 5 | Sat Zărneşti, Comuna Zărneşti, Buzău | 2,3 mil. RON▲ 40,2 % | ▲ 40,2 % | 1,8 mil. RON | |
| 72 | 72.ROMTERM SRL▼ 4 | Sat Sărata-Monteoru, Comuna Merei, Buzău | 2,3 mil. RON▲ 17,3 % | ▲ 17,3 % | 328,9 K RON | |
| 73 | 73.OHIO LIMO SRL▲ 24 | Sat Cochirleanca, Comuna Cochirleanca, Buzău | 2,3 mil. RON▲ 81,5 % | ▲ 81,5 % | 486,9 K RON | |
| 74 | 74.VIVAS COSTI JUNIOR SRL▼ 17 | Sat Pestriţu, Comuna Lopătari, Buzău | 2,2 mil. RON▼ 1 % | ▼ 1 % | -427,7 K RON | |
| 75 | 75.RED CRISTAL SRL▲ 4 | Sat Gălbinaşi, Comuna Gălbinaşi, Buzău | 2,2 mil. RON▲ 40,5 % | ▲ 40,5 % | 1,2 mil. RON | |
| 76 | 76.FIBALGOS CONSTRUCT SRL▲ 7 | Sat Grebănu, Comuna Grebănu, Buzău | 2,2 mil. RON▲ 41,5 % | ▲ 41,5 % | -482 K RON | |
| 77 | 77.OCTALEX SRL▲ 134 | Loc. Nehoiu, Oraş Nehoiu, Buzău | 2,1 mil. RON▲ 342,8 % | ▲ 342,8 % | 711 K RON | |
| 78 | 78.GV ELECTRO TOTAL SRL▲ 106 | Sat Niculeşti, Comuna Vintilă Vodă, Buzău | 2,1 mil. RON▲ 254,3 % | ▲ 254,3 % | 637,8 K RON | |
| 79 | 79.SONI CONS SRL▲ 31 | Municipiul Buzău, Buzău | 2,1 mil. RON▲ 78,9 % | ▲ 78,9 % | 1,4 mil. RON | |
| 80 | 80.CLIMA PROD SRL▼ 14 | Municipiul Buzău, Buzău | 2,1 mil. RON▲ 4,4 % | ▲ 4,4 % | 76,3 K RON | |
| 81 | 81.CORALEX ACTIV SRL▲ 188 | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 2 mil. RON▲ 496,9 % | ▲ 496,9 % | 42,2 K RON | |
| 82 | 82.ANITA GLOBAL EDIL SRL▼ 11 | Sat Năeni, Comuna Năeni, Buzău | 2 mil. RON▲ 7,7 % | ▲ 7,7 % | 198,8 K RON | |
| 83 | 83.GESIC PROD SRL▲ 1 | Municipiul Buzău, Buzău | 2 mil. RON▲ 29,3 % | ▲ 29,3 % | 1,2 mil. RON | |
| 84 | 84.RALY MOL PREST SRL▲ 7 | Sat Mânzăleşti, Comuna Mânzăleşti, Buzău | 1,9 mil. RON▲ 40,6 % | ▲ 40,6 % | 128,1 K RON | |
| 85 | 85.CONSTRUCT DECO FLORAM SRL▼ 20 | Municipiul Buzău, Buzău | 1,9 mil. RON▼ 3,6 % | ▼ 3,6 % | -86,5 K RON | |
| 86 | 86.PAD ENERGY HOLDING S.R.L.▲ 256 | Municipiul Buzău, Buzău | 1,9 mil. RON▲ 738,1 % | ▲ 738,1 % | 534,4 K RON | |
| 87 | 87.BAU ENGINEERING MOTION SRLnou | Municipiul Buzău, Buzău | 1,9 mil. RON— | — | 0 RON | |
| 88 | 88.URBIS SERV SRL▼ 26 | Municipiul Buzău, Buzău | 1,9 mil. RON▼ 8,5 % | ▼ 8,5 % | 249 K RON | |
| 89 | 89.AVANTI CONSTRUCT SRL▼ 19 | Municipiul Buzău, Buzău | 1,9 mil. RON▼ 3,4 % | ▼ 3,4 % | 49,2 K RON | |
| 90 | 90.BAREX COM SRL▼ 31 | Municipiul Buzău, Buzău | 1,9 mil. RON▼ 16,2 % | ▼ 16,2 % | 313,3 K RON | |
| 91 | 91.GRUP ECOSERV SRL▼ 28 | Loc. Sibiciu de Sus, Oraş Patârlagele, Buzău | 1,8 mil. RON▼ 12,2 % | ▼ 12,2 % | 380,2 K RON | |
| 92 | 92.ITAL VALSANIA SRL▼ 11 | Municipiul Buzău, Buzău | 1,8 mil. RON▲ 14,9 % | ▲ 14,9 % | 76,9 K RON | |
| 93 | 93.AMTRAC INTERNATIONAL SRL▼ 19 | Municipiul Buzău, Buzău | 1,8 mil. RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 94 | 94.FIBER NET SRLnou | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 1,7 mil. RON▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 3,2 mil. RON | |
| 95 | 95.CORA MOB SRL▼ 13 | Municipiul Buzău, Buzău | 1,7 mil. RON▲ 9,6 % | ▲ 9,6 % | 30,7 K RON | |
| 96 | 96.LINK DESIGN INNOVATOR S.R.L.▼ 10 | Sat Mărăcineni, Comuna Mărăcineni, Buzău | 1,7 mil. RON▲ 13,4 % | ▲ 13,4 % | 244,8 K RON | |
| 97 | 97.GEORGESCU INSTAL CONSTRUCT S.R.L.▲ 34 | Sat Cotu Ciorii, Comuna C.A. Rosetti, Buzău | 1,6 mil. RON▲ 68 % | ▲ 68 % | 17 K RON | |
| 98 | 98.EUROCONSTRUCT SRL▼ 8 | Municipiul Buzău, Buzău | 1,6 mil. RON▲ 14,7 % | ▲ 14,7 % | -192,6 K RON | |
| 99 | 99.NOMIBO SRL▼ 14 | Sat Greceanca, Comuna Breaza, Buzău | 1,6 mil. RON▲ 4,4 % | ▲ 4,4 % | -352,8 K RON | |
| 100 | 100.INNOVATION EDIL NOVA S.R.L.▼ 33 | Sat Mărăcineni, Comuna Mărăcineni, Buzău | 1,6 mil. RON▼ 20,4 % | ▼ 20,4 % | 287,3 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Buzău
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
322 firme · 732,1 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
54 firme · 501,5 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
122 firme · 439 mil. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
335 firme · 430,2 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
135 firme · 279,4 mil. RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
1 firme · 110,7 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
23 firme · 50,9 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
62 firme · 49,5 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
4 firme · 27,6 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
40 firme · 20,1 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
4 firme · 19,5 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
24 firme · 16,3 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
10 firme · 15,5 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
41 firme · 13,8 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
13 firme · 12,4 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
18 firme · 11,1 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
17 firme · 9,4 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
4 firme · 5,4 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
11 firme · 3,3 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
10 firme · 2,7 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
13 firme · 1,6 mil. RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
3 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
6 firme · 1 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
2 firme · 290,1 K RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
2 firme · 218,9 K RON
CAEN 4350
Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
1 firme · 79,5 K RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
2 firme · 24,4 K RON