Top 100 firme — Construcții, Suceava după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2021
400 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 34,9 %, iar liderul atinge 195,4 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | CAGR 3 ani | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.FRATELLI MIR SRL▲ 31 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 195,4 %▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | 2,5 mil. RON | |
| 2 | 2.LEDA EDILIZIA S.R.L.nou | Loc. Gura Humorului, Oraş Gura Humorului, Suceava | 165,9 %▲ 96,7 % | ▲ 96,7 % | 897,3 K RON | |
| 3 | 3.DELTIMOF CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Leucuşeşti, Comuna Preuteşti, Suceava | 147,9 %▼ 43,7 % | ▼ 43,7 % | 568,9 K RON | |
| 4 | 4.NOPPE CONSTRUCT SRL▲ 1 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 136,2 %▲ 86,4 % | ▲ 86,4 % | 679,9 K RON | |
| 5 | 5.VALBYANDAVY SRL▲ 4 | Sat Negostina, Comuna Bălcăuţi, Suceava | 132,7 %▲ 25,8 % | ▲ 25,8 % | 359,9 K RON | |
| 6 | 6.ZAK SCAV S.R.L.nou | Oraş Cajvana, Suceava | 130,2 %— | — | 870 K RON | |
| 7 | 7.HUMORFOREST SA▲ 59 | Loc. Gura Humorului, Oraş Gura Humorului, Suceava | 121,3 %▲ 128,7 % | ▲ 128,7 % | 1,4 mil. RON | |
| 8 | 8.BALACEANU CONSTRUCTII SRL▲ 11 | Sat Soloneţ, Comuna Todireşti, Suceava | 118,7 %▼ 20,9 % | ▼ 20,9 % | -54 K RON | |
| 9 | 9.DORNA VANI CONSTRUCT SRL▲ 17 | Sat Neagra Şarului, Comuna Şaru Dornei, Suceava | 117,4 %▲ 26,7 % | ▲ 26,7 % | 32,1 K RON | |
| 10 | 10.TRANS IACOBAN SRL▲ 23 | Loc. Cajvana, Oraş Cajvana, Suceava | 115,2 %▲ 80,8 % | ▲ 80,8 % | 1,9 mil. RON | |
| 11 | 11.CLASIMI DRUM CONSTRUCT S.R.L.▲ 10 | Sat Cornu Luncii, Comuna Cornu Luncii, Suceava | 114,4 %▲ 133,8 % | ▲ 133,8 % | 327 K RON | |
| 12 | 12.DANYUS CONSTRUCT S.R.L.▲ 22 | Sat Vicovu de Jos, Comuna Vicovu de Jos, Suceava | 111,5 %▲ 6,8 % | ▲ 6,8 % | 220,6 K RON | |
| 13 | 13.AMW IMOBILIARE SRL▲ 65 | Municipiul Suceava, Suceava | 111,2 %▼ 80,1 % | ▼ 80,1 % | 382,7 K RON | |
| 14 | 14.EDIL COŞMAN S.R.L.nou | Sat Şcheia, Comuna Şcheia, Suceava | 109,3 %▲ 97,4 % | ▲ 97,4 % | 1,5 mil. RON | |
| 15 | 15.FOIŞORUL MEU S.R.L.▲ 45 | Sat Poiana Stampei, Comuna Poiana Stampei, Suceava | 106,1 %▲ 192,8 % | ▲ 192,8 % | 8,6 K RON | |
| 16 | 16.TRUTZI REAL ESTATE S.R.L.nou | Sat Şcheia, Comuna Şcheia, Suceava | 104,1 %▲ 201,8 % | ▲ 201,8 % | 1,3 mil. RON | |
| 17 | 17.CRYSTAL GLASS THERMO S.R.L.nou | Sat Sfântu Ilie, Comuna Şcheia, Suceava | 102,8 %▲ 110,1 % | ▲ 110,1 % | 64,8 K RON | |
| 18 | 18.CONSTRUZIONI EUROPEE EU S.R.L.▼ 16 | Municipiul Suceava, Suceava | 102,6 %▼ 45,6 % | ▼ 45,6 % | 341,6 K RON | |
| 19 | 19.LORADI BUILDING S.R.L.nou | Municipiul Vatra Dornei, Suceava | 96,8 %▼ 24,6 % | ▼ 24,6 % | 598,8 K RON | |
| 20 | 20.NOVEMART SRL▲ 18 | Sat Pojorâta, Comuna Pojorâta, Suceava | 93,7 %▼ 20,6 % | ▼ 20,6 % | 904,9 K RON | |
| 21 | 21.ECONIS S.R.L.▲ 21 | Sat Marginea, Comuna Marginea, Suceava | 92,8 %▲ 42,6 % | ▲ 42,6 % | 184,5 K RON | |
| 22 | 22.VICTOR INST. MONT S.R.L.nou | Municipiul Suceava, Suceava | 90,2 %▲ 131 % | ▲ 131 % | 717,7 K RON | |
| 23 | 23.AKECOL CONSTRUCT S.R.L.▲ 24 | Sat Colacu, Comuna Fundu Moldovei, Suceava | 88,8 %▲ 72,1 % | ▲ 72,1 % | 22,9 K RON | |
| 24 | 24.MUSCĂ CRISTIAN S.R.L.nou | Sat Cornu Luncii, Comuna Cornu Luncii, Suceava | 86,6 %▲ 181,4 % | ▲ 181,4 % | 431,9 K RON | |
| 25 | 25.IONUŢ FORAJE S.R.L.nou | Sat Arbore, Comuna Arbore, Suceava | 84,3 %▲ 11,5 % | ▲ 11,5 % | 393,2 K RON | |
| 26 | 26.GLOBAL SPORT TOP CONSTRUCT S.R.L.▲ 31 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 79,7 %▲ 70,8 % | ▲ 70,8 % | 1,1 mil. RON | |
| 27 | 27.NICH2O S.R.L.nou | Sat Frătăuţii Vechi, Comuna Frătăuţii Vechi, Suceava | 79,6 %▼ 11 % | ▼ 11 % | -42,5 K RON | |
| 28 | 28.SIGMASOL GRESS S.R.L.▲ 250 | Loc. Gura Humorului, Oraş Gura Humorului, Suceava | 77,9 %▲ 127,2 % | ▲ 127,2 % | 449,6 K RON | |
| 29 | 29.WORK CONSTRUCT SRL▲ 58 | Sat Ipoteşti, Comuna Ipoteşti, Suceava | 76,6 %▲ 13,4 % | ▲ 13,4 % | 145,8 K RON | |
| 30 | 30.CENTURY HOMES S.R.L.nou | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 75,6 %▲ 188,9 % | ▲ 188,9 % | 863 K RON | |
| 31 | 31.ACTIV MSN CONSTRUCT S.R.L.▲ 38 | Sat Tişăuţi, Comuna Ipoteşti, Suceava | 72,1 %▲ 39 % | ▲ 39 % | 463,1 K RON | |
| 32 | 32.NORD PRESTIGE SRL▼ 18 | Municipiul Suceava, Suceava | 69 %▲ 180,3 % | ▲ 180,3 % | 1,6 mil. RON | |
| 33 | 33.DENNIS TIMY S.R.L.nou | Sat Dumbrăveni, Comuna Dumbrăveni, Suceava | 68,9 %▲ 142,7 % | ▲ 142,7 % | 623,6 K RON | |
| 34 | 34.ADG SMART CONSTRUCT S.R.L.nou | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 67,2 %▲ 43,4 % | ▲ 43,4 % | 886,8 K RON | |
| 35 | 35.TOP SCAV SRL▲ 9 | Municipiul Suceava, Suceava | 65,4 %▲ 14,8 % | ▲ 14,8 % | 2,2 mil. RON | |
| 36 | 36.NOVA ELECTRIC SRL▲ 1 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 65,4 %▲ 19,7 % | ▲ 19,7 % | 1,3 mil. RON | |
| 37 | 37.EVR CONSTRUCT S.R.L.nou | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 65,3 %▼ 21,3 % | ▼ 21,3 % | 680,6 K RON | |
| 38 | 38.EDILITARE DLR SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂnou | Sat Capu Câmpului, Comuna Capu Câmpului, Suceava | 64,8 %▼ 7,8 % | ▼ 7,8 % | 261,6 K RON | |
| 39 | 39.BMS HOLDING S.R.L.nou | Municipiul Suceava, Suceava | 64,1 %▲ 34,5 % | ▲ 34,5 % | 407 K RON | |
| 40 | 40.DIA-DUO S.R.L.nou | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 60,7 %▲ 51,1 % | ▲ 51,1 % | 50,9 K RON | |
| 41 | 41.NILNIC GRUP S.R.L.nou | Sat Bosanci, Comuna Bosanci, Suceava | 59,4 %▲ 202,1 % | ▲ 202,1 % | 286,3 K RON | |
| 42 | 42.GROUP CONSTRUCT BUCOVINA SRL▲ 82 | Loc. Plopeni, Oraş Salcea, Suceava | 59,4 %▲ 23,6 % | ▲ 23,6 % | 2,4 mil. RON | |
| 43 | 43.ELAFI SRL▲ 30 | Sat Ipoteşti, Comuna Ipoteşti, Suceava | 58,8 %▲ 115,5 % | ▲ 115,5 % | 677,9 K RON | |
| 44 | 44.COZMICRIS-COMERŢ SRL▲ 10 | Sat Şcheia, Comuna Şcheia, Suceava | 58,8 %▲ 54,1 % | ▲ 54,1 % | 1,2 mil. RON | |
| 45 | 45.PREPARATORY WORK SRL▲ 17 | Sat Horodnic de Sus, Comuna Horodnic de Sus, Suceava | 58,4 %▼ 38,9 % | ▼ 38,9 % | 26 K RON | |
| 46 | 46.LUCAS AFBRAAK WERK SRLnou | Sat Hârtop, Comuna Hârtop, Suceava | 58,3 %▲ 359,3 % | ▲ 359,3 % | 379 K RON | |
| 47 | 47.CONSTRUCT NICOLA DLM S.R.L.▲ 46 | Sat Găineşti, Comuna Slatina, Suceava | 57,8 %▲ 83,2 % | ▲ 83,2 % | 324,4 K RON | |
| 48 | 48.CONSTRUCTII MONTAJ AG S.R.L.▼ 5 | Loc. Frasin, Oraş Frasin, Suceava | 57,4 %▼ 3,3 % | ▼ 3,3 % | 1,9 mil. RON | |
| 49 | 49.ENERGY ENGINEERING SRLnou | Municipiul Suceava, Suceava | 56,8 %▲ 24,3 % | ▲ 24,3 % | 100,2 K RON | |
| 50 | 50.GAVCONSTRUCT S.R.L.▼ 1 | Sat Poieni-Solca, Comuna Poieni-Solca, Suceava | 55,6 %▲ 131,7 % | ▲ 131,7 % | 257,9 K RON | |
| 51 | 51.SILVABEL SRL▲ 91 | Sat Măriţei, Comuna Dărmăneşti, Suceava | 54,5 %▲ 55,2 % | ▲ 55,2 % | 555,4 K RON | |
| 52 | 52.AS IT CONSTRUCT SRL▲ 149 | Municipiul Suceava, Suceava | 53,9 %▲ 9,7 % | ▲ 9,7 % | 350,2 K RON | |
| 53 | 53.DEMO-TECH INVEST S.R.L.nou | Municipiul Suceava, Suceava | 53 %▲ 51,5 % | ▲ 51,5 % | 1,4 mil. RON | |
| 54 | 54.RO UTIL INSTAL SRL▲ 72 | Sat Dorna-Arini, Comuna Dorna-Arini, Suceava | 52,8 %▲ 14,9 % | ▲ 14,9 % | 164 K RON | |
| 55 | 55.TEHNOLOGIC SRL▲ 252 | Municipiul Suceava, Suceava | 52,4 %▲ 98,3 % | ▲ 98,3 % | 14 K RON | |
| 56 | 56.TEHNOVOLT TEAM S.R.L.▼ 41 | Municipiul Suceava, Suceava | 51,8 %▲ 49,2 % | ▲ 49,2 % | 318,7 K RON | |
| 57 | 57.IRIMESCU ORIZONT CONSTRUCT S.R.L.nou | Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava | 51,7 %▼ 35,4 % | ▼ 35,4 % | 37,1 K RON | |
| 58 | 58.TIBINVEST SRLnou | Municipiul Suceava, Suceava | 51,2 %▲ 189,3 % | ▲ 189,3 % | 378,8 K RON | |
| 59 | 59.INSTALLATION SOLUTION S.R.L.▲ 81 | Sat Lisaura, Comuna Ipoteşti, Suceava | 49,7 %▲ 271,2 % | ▲ 271,2 % | 1,6 mil. RON | |
| 60 | 60.TRANSRAPID SRL▲ 70 | Sat Vama, Comuna Vama, Suceava | 49,6 %▲ 86,7 % | ▲ 86,7 % | 2,2 mil. RON | |
| 61 | 61.SMN ELECTRIC TEAM S.R.L.▲ 15 | Sat Arbore, Comuna Arbore, Suceava | 49,4 %▼ 4,1 % | ▼ 4,1 % | 186,2 K RON | |
| 62 | 62.EDILSECO S.R.L.▲ 27 | Loc. Gura Humorului, Oraş Gura Humorului, Suceava | 48,9 %▲ 44,6 % | ▲ 44,6 % | 851,5 K RON | |
| 63 | 63.RUAL INFRACON S.R.L.▼ 50 | Sat Vereşti, Comuna Vereşti, Suceava | 47,4 %▲ 25,9 % | ▲ 25,9 % | 123,7 K RON | |
| 64 | 64.CORSEM IMPEX SRL▲ 125 | Loc. Gura Humorului, Oraş Gura Humorului, Suceava | 47 %▲ 78,8 % | ▲ 78,8 % | 2,8 mil. RON | |
| 65 | 65.CONSTRUCT CONSTANT SRL▲ 169 | Municipiul Suceava, Suceava | 44,1 %▼ 21,4 % | ▼ 21,4 % | 12,5 K RON | |
| 66 | 66.ELECTRO R.C.M. SRL▲ 44 | Municipiul Suceava, Suceava | 43 %▲ 67,7 % | ▲ 67,7 % | 963,8 K RON | |
| 67 | 67.SILV CONSTRUCT SRL▲ 44 | Sat Bilca, Comuna Bilca, Suceava | 42,2 %▲ 45,1 % | ▲ 45,1 % | 269,9 K RON | |
| 68 | 68.ADECLIVIA SRLnou | Municipiul Suceava, Suceava | 42,2 %▲ 360,2 % | ▲ 360,2 % | 914,7 K RON | |
| 69 | 69.PROGRESSO NEL' EDILIZIA SRL▼ 11 | Oraş Salcea, Suceava | 42 %▼ 1,8 % | ▼ 1,8 % | 472,4 K RON | |
| 70 | 70.CARPAT FAUR S.R.L.▲ 29 | Municipiul Suceava, Suceava | 42 %▲ 74,1 % | ▲ 74,1 % | 504,7 K RON | |
| 71 | 71.PADIEX INVEST S.R.L.nou | Sat Ciprian Porumbescu, Comuna Ciprian Porumbescu, Suceava | 41,9 %▼ 27,2 % | ▼ 27,2 % | 771 K RON | |
| 72 | 72.ALBO CONSTRUCT AG S.R.L.nou | Municipiul Fălticeni, Suceava | 41,8 %▼ 23,6 % | ▼ 23,6 % | 25,2 K RON | |
| 73 | 73.GLOBAL OPTIM BUILDING SRL▼ 72 | Sat Mălini, Comuna Mălini, Suceava | 41,1 %▲ 15,3 % | ▲ 15,3 % | 362,1 K RON | |
| 74 | 74.IULI-MIHA SRL▲ 6 | Sat Dolheştii-Mari, Comuna Dolheşti, Suceava | 41 %▲ 79,2 % | ▲ 79,2 % | 2,2 mil. RON | |
| 75 | 75.PREMIER AMPRENT S.R.L.nou | Sat Sadova, Comuna Sadova, Suceava | 41 %▼ 24,1 % | ▼ 24,1 % | 102,1 K RON | |
| 76 | 76.AUTOTEHNOROM SRL▲ 12 | Sat Sfântu Ilie, Comuna Şcheia, Suceava | 40,2 %▲ 46,8 % | ▲ 46,8 % | 7,1 mil. RON | |
| 77 | 77.VASICON STAR SRL▲ 121 | Sat Sadova, Comuna Sadova, Suceava | 40,1 %▲ 84 % | ▲ 84 % | 1,5 mil. RON | |
| 78 | 78.KONKLAU S.R.L.▼ 71 | Sat Sasca Nouă, Comuna Cornu Luncii, Suceava | 39,8 %▲ 52,9 % | ▲ 52,9 % | 1,3 mil. RON | |
| 79 | 79.MARVIC SRLnou | Sat Voitinel, Comuna Voitinel, Suceava | 39,3 %▲ 50,3 % | ▲ 50,3 % | 102,1 K RON | |
| 80 | 80.TIMIŞ CONSTRUCT SRLnou | Sat Fundu Moldovei, Comuna Fundu Moldovei, Suceava | 39,2 %▲ 9,9 % | ▲ 9,9 % | 64,4 K RON | |
| 81 | 81.SIGROMID SRL▲ 17 | Municipiul Suceava, Suceava | 39,1 %▲ 22,5 % | ▲ 22,5 % | 201 K RON | |
| 82 | 82.LIETO BUCOVINA SRL▲ 156 | Sat Coşna, Comuna Coşna, Suceava | 38,7 %▲ 91,5 % | ▲ 91,5 % | 779 RON | |
| 83 | 83.ROBDENIS SRL▲ 35 | Municipiul Suceava, Suceava | 37,8 %▼ 6,5 % | ▼ 6,5 % | 2,5 mil. RON | |
| 84 | 84.EVRICON SRLnou | Sat Şcheia, Comuna Şcheia, Suceava | 37,8 %▲ 84 % | ▲ 84 % | 3,7 K RON | |
| 85 | 85.GEP INPIANTE S.R.L.▼ 13 | Loc. Gura Humorului, Oraş Gura Humorului, Suceava | 37,6 %▲ 10,1 % | ▲ 10,1 % | 1,3 mil. RON | |
| 86 | 86.CLAROBTRANS S.R.L.▼ 64 | Sat Poiana Mărului, Comuna Mălini, Suceava | 37,4 %▲ 77,7 % | ▲ 77,7 % | 657,8 K RON | |
| 87 | 87.NIVOCON BUILD S.R.L.▲ 125 | Sat Dumbrăveni, Comuna Dumbrăveni, Suceava | 37,4 %▲ 85 % | ▲ 85 % | 340,1 K RON | |
| 88 | 88.ISOPESCU DESIGN S.R.L.▲ 183 | Loc. Bivolăria, Oraş Vicovu de Sus, Suceava | 37,4 %▲ 109,2 % | ▲ 109,2 % | 499,9 K RON | |
| 89 | 89.PATICON ANDREPAU S.R.L.nou | Oraş Liteni, Suceava | 37,3 %▲ 46,2 % | ▲ 46,2 % | 104,9 K RON | |
| 90 | 90.MIH-ROM SRL▲ 174 | Municipiul Suceava, Suceava | 37,3 %▲ 31,1 % | ▲ 31,1 % | 70,6 K RON | |
| 91 | 91.ARTEL INTENSIVNIK S.R.L.nou | Municipiul Vatra Dornei, Suceava | 37,1 %▼ 43,8 % | ▼ 43,8 % | -192,2 K RON | |
| 92 | 92.MATIZOL AVANTAJ S.R.L.nou | Sat Bulai, Comuna Moara, Suceava | 36,9 %▲ 70,3 % | ▲ 70,3 % | 51,7 K RON | |
| 93 | 93.DAMIFORTEHNIC SRL▲ 118 | Sat Clit, Comuna Arbore, Suceava | 36,8 %▲ 61,1 % | ▲ 61,1 % | 10,2 K RON | |
| 94 | 94.LODOR CONSTRUCT S.R.L.▼ 53 | Sat Vicovu de Jos, Comuna Vicovu de Jos, Suceava | 36,6 %▲ 41,5 % | ▲ 41,5 % | 1,5 mil. RON | |
| 95 | 95.SOLCA EDILE SRL▲ 157 | Loc. Solca, Oraş Solca, Suceava | 35,7 %▲ 16,3 % | ▲ 16,3 % | 452,1 K RON | |
| 96 | 96.ABISAM BUCOVINA S.R.L.nou | Sat Volovăţ, Comuna Volovăţ, Suceava | 35,6 %▼ 10,6 % | ▼ 10,6 % | 85,2 K RON | |
| 97 | 97.ISO MEMBRANE SRL▼ 1 | Sat Slatina, Comuna Slatina, Suceava | 35,2 %▲ 162 % | ▲ 162 % | 550,8 K RON | |
| 98 | 98.DORABI CONSTRUCT SRLnou | Sat Bulai, Comuna Moara, Suceava | 35,2 %▲ 281,8 % | ▲ 281,8 % | 14,4 K RON | |
| 99 | 99.CAMAGA S.R.L.nou | Loc. Cajvana, Oraş Cajvana, Suceava | 35,1 %▲ 7,9 % | ▲ 7,9 % | 255,1 K RON | |
| 100 | 100.M.P. HAUS SRLnou | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 34,9 %— | — | 1,2 mil. RON |
Codurile CAEN din construcții — Suceava
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
465 firme · 1,2 mld. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
1.006 firme · 975 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
233 firme · 715,8 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
70 firme · 310,2 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
171 firme · 216,1 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
24 firme · 185,3 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
61 firme · 152,9 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
90 firme · 79,5 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
14 firme · 75,9 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
18 firme · 68,1 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
82 firme · 55,9 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
26 firme · 48,9 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
6 firme · 48,5 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
72 firme · 27 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
30 firme · 24,6 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
13 firme · 20,6 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
14 firme · 15,3 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
13 firme · 14,1 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
10 firme · 8,6 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
15 firme · 7,7 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
12 firme · 3,2 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
5 firme · 3,1 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
4 firme · 549,1 K RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
2 firme · 277,2 K RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
1 firme · 208 K RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
2 firme · 155 K RON
CAEN 4350
Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
1 firme · 152,5 K RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
2 firme · 0 RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
1 firme · 0 RON