Top 100 firme — Construcții, Suceava după profit net în 2025
2.463 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 355,8 mil. RON. Pragul de intrare în top este 1,2 mil. RON, iar liderul atinge 26,5 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Profit net | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.LOIAL IMPEX SRL▲ 1 | Sat Şcheia, Comuna Şcheia, Suceava | 26,5 mil. RON▲ 36,5 % | ▲ 36,5 % | 26,5 mil. RON | |
| 2 | 2.ELECTROAXA SRL▲ 15 | Loc. Dolhasca, Oraş Dolhasca, Suceava | 16,4 mil. RON▲ 224,1 % | ▲ 224,1 % | 16,4 mil. RON | |
| 3 | 3.UTILAJ CONSTRUCT SRL▲ 199 | Municipiul Vatra Dornei, Suceava | 11,9 mil. RON▲ 1.816,3 % | ▲ 1.816,3 % | 11,9 mil. RON | |
| 4 | 4.CORSEM IMPEX SRL▲ 7 | Loc. Gura Humorului, Oraş Gura Humorului, Suceava | 11,5 mil. RON▲ 63,4 % | ▲ 63,4 % | 11,5 mil. RON | |
| 5 | 5.GROUP CONSTRUCT BUCOVINA SRL▼ 2 | Loc. Plopeni, Oraş Salcea, Suceava | 11 mil. RON▼ 42,4 % | ▼ 42,4 % | 11 mil. RON | |
| 6 | 6.MANDACHI BROTHERS S.R.L.▲ 68 | Municipiul Suceava, Suceava | 10,3 mil. RON▲ 582,3 % | ▲ 582,3 % | 10,3 mil. RON | |
| 7 | 7.NEAGU M TEAM-HOUSE SRL▼ 3 | Loc. Mereni, Oraş Salcea, Suceava | 9,1 mil. RON▼ 52,2 % | ▼ 52,2 % | 9,1 mil. RON | |
| 8 | 8.NEOACTIV CONSTRUCT S.R.L.▲ 26 | Municipiul Suceava, Suceava | 8,4 mil. RON▲ 217,1 % | ▲ 217,1 % | 8,4 mil. RON | |
| 9 | 9.CHEZA SRL▼ 1 | Sat Măneuţi, Comuna Frătăuţii Vechi, Suceava | 8,1 mil. RON▼ 15,9 % | ▼ 15,9 % | 8,1 mil. RON | |
| 10 | 10.NORD ACGIV S.R.L.▲ 8 | Sat Moldova-Suliţa, Comuna Moldova-Suliţa, Suceava | 8 mil. RON▲ 76,3 % | ▲ 76,3 % | 8 mil. RON | |
| 11 | 11.GENERAL CONSTRUCT SRL▲ 2 | Municipiul Suceava, Suceava | 7,7 mil. RON▲ 27,2 % | ▲ 27,2 % | 7,7 mil. RON | |
| 12 | 12.TOP SCAV SRL▼ 11 | Municipiul Suceava, Suceava | 7,5 mil. RON▼ 76,4 % | ▼ 76,4 % | 7,5 mil. RON | |
| 13 | 13.EOLIANA SRL▲ 497 | Municipiul Vatra Dornei, Suceava | 6 mil. RON▲ 3.222,3 % | ▲ 3.222,3 % | 6 mil. RON | |
| 14 | 14.KONLAKRYS BUILDING S.R.L.▲ 21 | Sat Dorna-Arini, Comuna Dorna-Arini, Suceava | 5,6 mil. RON▲ 122,2 % | ▲ 122,2 % | 5,6 mil. RON | |
| 15 | 15.UCASY HOMES S.R.L.▲ 51 | Municipiul Suceava, Suceava | 5,4 mil. RON▲ 232,7 % | ▲ 232,7 % | 5,4 mil. RON | |
| 16 | 16.ANTRAMICONS S.R.L.▼ 10 | Sat Pojorâta, Comuna Pojorâta, Suceava | 5,3 mil. RON▼ 58,3 % | ▼ 58,3 % | 5,3 mil. RON | |
| 17 | 17.BUKOVINA DEVELOPMENTS SRL▲ 8 | Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava | 5 mil. RON▲ 64,3 % | ▲ 64,3 % | 5 mil. RON | |
| 18 | 18.CONHIDRO S.R.L.▲ 590 | Sat Iacobeşti, Comuna Grăniceşti, Suceava | 5 mil. RON▲ 3.787,2 % | ▲ 3.787,2 % | 5 mil. RON | |
| 19 | 19.LAZ REZIDENCE S.R.L.▲ 17 | Sat Calafindeşti, Comuna Calafindeşti, Suceava | 4,8 mil. RON▲ 96 % | ▲ 96 % | 4,8 mil. RON | |
| 20 | 20.ROVALSTONE S.R.L.▼ 15 | Municipiul Suceava, Suceava | 4,6 mil. RON▼ 69,3 % | ▼ 69,3 % | 4,6 mil. RON | |
| 21 | 21.TEST PRIMA S.R.L.▼ 14 | Municipiul Suceava, Suceava | 4,3 mil. RON▼ 58 % | ▼ 58 % | 4,3 mil. RON | |
| 22 | 22.DORNA CONSTRUCT SRL▼ 12 | Municipiul Vatra Dornei, Suceava | 4,3 mil. RON▼ 42,3 % | ▼ 42,3 % | 4,3 mil. RON | |
| 23 | 23.PROGRESSO NEL' EDILIZIA SRL▲ 35 | Oraş Salcea, Suceava | 4,1 mil. RON▲ 118,6 % | ▲ 118,6 % | 4,1 mil. RON | |
| 24 | 24.COMTRANSPORT SA▲ 144 | Municipiul Suceava, Suceava | 4,1 mil. RON▲ 426,6 % | ▲ 426,6 % | 4,1 mil. RON | |
| 25 | 25.GONBUILDING S.R.L.▲ 36 | Municipiul Suceava, Suceava | 3,9 mil. RON▲ 107,8 % | ▲ 107,8 % | 3,9 mil. RON | |
| 26 | 26.GLOBAL OPTIM BUILDING SRL▲ 75 | Sat Mălini, Comuna Mălini, Suceava | 3,8 mil. RON▲ 223,2 % | ▲ 223,2 % | 3,8 mil. RON | |
| 27 | 27.CON BUCOVINA SA▼ 6 | Municipiul Suceava, Suceava | 3,7 mil. RON▲ 15,1 % | ▲ 15,1 % | 3,7 mil. RON | |
| 28 | 28.BAXCOM SRL▲ 4 | Sat Marginea, Comuna Marginea, Suceava | 3,6 mil. RON▲ 30,9 % | ▲ 30,9 % | 3,6 mil. RON | |
| 29 | 29.ENERGO-CONSULT SRL▼ 17 | Sat Şcheia, Comuna Şcheia, Suceava | 3,6 mil. RON▼ 45 % | ▼ 45 % | 3,6 mil. RON | |
| 30 | 30.DURABILD PROJECT S.R.L.▼ 4 | Sat Şcheia, Comuna Şcheia, Suceava | 3,4 mil. RON▲ 13,1 % | ▲ 13,1 % | 3,4 mil. RON | |
| 31 | 31.BEST STYLE CONSTRUCT SRL= | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 3,4 mil. RON▲ 22,4 % | ▲ 22,4 % | 3,4 mil. RON | |
| 32 | 32.ADP OPTIM DINAMIC S.R.L.▼ 4 | Sat Dumbrăveni, Comuna Dumbrăveni, Suceava | 3,4 mil. RON▲ 14,1 % | ▲ 14,1 % | 3,4 mil. RON | |
| 33 | 33.PORTIC REZIDENŢIAL S.R.L.▼ 10 | Sat Dumbrăveni, Comuna Dumbrăveni, Suceava | 3,3 mil. RON▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | 3,3 mil. RON | |
| 34 | 34.INSTALLATION SOLUTION S.R.L.▲ 3 | Sat Lisaura, Comuna Ipoteşti, Suceava | 3 mil. RON▲ 21,6 % | ▲ 21,6 % | 3 mil. RON | |
| 35 | 35.G.T.M. RUTIER S.R.L.▼ 13 | Sat Marginea, Comuna Marginea, Suceava | 2,9 mil. RON▼ 7,6 % | ▼ 7,6 % | 2,9 mil. RON | |
| 36 | 36.MATEO RUSTIC CONSTRUCT S.R.L.▼ 27 | Sat Ipoteşti, Comuna Ipoteşti, Suceava | 2,9 mil. RON▼ 69,8 % | ▼ 69,8 % | 2,9 mil. RON | |
| 37 | 37.DEMO-TECH INVEST S.R.L.▲ 91 | Municipiul Suceava, Suceava | 2,8 mil. RON▲ 187,7 % | ▲ 187,7 % | 2,8 mil. RON | |
| 38 | 38.BUCOVINA ENERGO CONSULT SRL▲ 2 | Loc. Gura Humorului, Oraş Gura Humorului, Suceava | 2,8 mil. RON▲ 15,5 % | ▲ 15,5 % | 2,8 mil. RON | |
| 39 | 39.LODOR CONSTRUCT S.R.L.▲ 6 | Sat Vicovu de Jos, Comuna Vicovu de Jos, Suceava | 2,8 mil. RON▲ 22,5 % | ▲ 22,5 % | 2,8 mil. RON | |
| 40 | 40.SALVES TRADE S.R.L.▲ 517 | Sat Sărişoru Mare, Comuna Şaru Dornei, Suceava | 2,7 mil. RON▲ 1.587,6 % | ▲ 1.587,6 % | 2,7 mil. RON | |
| 41 | 41.SMART ENERGY SRL▲ 24 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 2,6 mil. RON▲ 60,4 % | ▲ 60,4 % | 2,6 mil. RON | |
| 42 | 42.MALUK CO SRL▲ 107 | Sat Ipoteşti, Comuna Ipoteşti, Suceava | 2,6 mil. RON▲ 190,3 % | ▲ 190,3 % | 2,6 mil. RON | |
| 43 | 43.CONSTRUCT BM SRL▲ 229 | Sat Putna, Comuna Putna, Suceava | 2,6 mil. RON▲ 465,2 % | ▲ 465,2 % | 2,6 mil. RON | |
| 44 | 44.ADCON RENT S.R.L.▲ 18 | Municipiul Suceava, Suceava | 2,6 mil. RON▲ 38,5 % | ▲ 38,5 % | 2,6 mil. RON | |
| 45 | 45.WALYS BUCOVINA CONSTRUCT S.R.L.▲ 35 | Sat Vicovu de Jos, Comuna Vicovu de Jos, Suceava | 2,6 mil. RON▲ 79,8 % | ▲ 79,8 % | 2,6 mil. RON | |
| 46 | 46.NOVA ELECTRIC SRL▲ 52 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 2,5 mil. RON▲ 105 % | ▲ 105 % | 2,5 mil. RON | |
| 47 | 47.CONECT GROUP SRL▲ 525 | Sat Marginea, Comuna Marginea, Suceava | 2,4 mil. RON▲ 1.539,3 % | ▲ 1.539,3 % | 2,4 mil. RON | |
| 48 | 48.DINELIS SRL▲ 87 | Municipiul Vatra Dornei, Suceava | 2,4 mil. RON▲ 153,6 % | ▲ 153,6 % | 2,4 mil. RON | |
| 49 | 49.FRATELLI MIR SRL▲ 204 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 2,3 mil. RON▲ 371,9 % | ▲ 371,9 % | 2,3 mil. RON | |
| 50 | 50.REMCET PRIM SRL▲ 67 | Municipiul Suceava, Suceava | 2,3 mil. RON▲ 126,6 % | ▲ 126,6 % | 2,3 mil. RON | |
| 51 | 51.CONSTRUCTII MONTAJ AG S.R.L.▼ 35 | Loc. Frasin, Oraş Frasin, Suceava | 2,3 mil. RON▼ 54,8 % | ▼ 54,8 % | 2,3 mil. RON | |
| 52 | 52.ITALYSCAV S.R.L.▲ 5 | Sat Mălini, Comuna Mălini, Suceava | 2,3 mil. RON▲ 17,8 % | ▲ 17,8 % | 2,3 mil. RON | |
| 53 | 53.LUBO CONSTRUCT SRL▲ 300 | Sat Pîrteştii de Sus, Comuna Cacica, Suceava | 2,2 mil. RON▲ 588 % | ▲ 588 % | 2,2 mil. RON | |
| 54 | 54.ENERGIE CBC S.R.L.▲ 10 | Municipiul Suceava, Suceava | 2,2 mil. RON▲ 29,8 % | ▲ 29,8 % | 2,2 mil. RON | |
| 55 | 55.SERVAL SOLUTIONS S.R.L.▼ 8 | Municipiul Suceava, Suceava | 2,2 mil. RON▲ 1,5 % | ▲ 1,5 % | 2,2 mil. RON | |
| 56 | 56.PREPARATORY WORK SRL▲ 497 | Sat Horodnic de Sus, Comuna Horodnic de Sus, Suceava | 2,2 mil. RON▲ 1.291,8 % | ▲ 1.291,8 % | 2,2 mil. RON | |
| 57 | 57.EDIL COŞMAN S.R.L.▲ 204 | Sat Şcheia, Comuna Şcheia, Suceava | 2,1 mil. RON▲ 343,3 % | ▲ 343,3 % | 2,1 mil. RON | |
| 58 | 58.TRANSRAPID SRL▲ 571 | Sat Vama, Comuna Vama, Suceava | 2,1 mil. RON▲ 1.629,5 % | ▲ 1.629,5 % | 2,1 mil. RON | |
| 59 | 59.OVI MANSARD SRL▲ 12 | Municipiul Suceava, Suceava | 2,1 mil. RON▲ 32,6 % | ▲ 32,6 % | 2,1 mil. RON | |
| 60 | 60.SPO ENERGY S.R.L.▼ 18 | Sat Bosanci, Comuna Bosanci, Suceava | 2 mil. RON▼ 11,6 % | ▼ 11,6 % | 2 mil. RON | |
| 61 | 61.ADG BIO EDILIZIA S.R.L.▲ 136 | Municipiul Suceava, Suceava | 2 mil. RON▲ 218,6 % | ▲ 218,6 % | 2 mil. RON | |
| 62 | 62.NORIM GROUP S.R.L.▲ 1.182 | Sat Bosanci, Comuna Bosanci, Suceava | 2 mil. RON▲ 20.366,7 % | ▲ 20.366,7 % | 2 mil. RON | |
| 63 | 63.STRUCTECO S.R.L.▼ 11 | Sat Marginea, Comuna Marginea, Suceava | 2 mil. RON▼ 4 % | ▼ 4 % | 2 mil. RON | |
| 64 | 64.GAVCONSTRUCT S.R.L.▼ 44 | Sat Poieni-Solca, Comuna Poieni-Solca, Suceava | 1,9 mil. RON▼ 42,5 % | ▼ 42,5 % | 1,9 mil. RON | |
| 65 | 65.ADG SMART CONSTRUCT S.R.L.▼ 10 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 1,9 mil. RON▼ 2,8 % | ▼ 2,8 % | 1,9 mil. RON | |
| 66 | 66.MAGHEBO SRL▼ 37 | Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava | 1,9 mil. RON▼ 35,1 % | ▼ 35,1 % | 1,9 mil. RON | |
| 67 | 67.VASIM ELECTRIC SRL▲ 27 | Sat Capu Codrului, Comuna Păltinoasa, Suceava | 1,8 mil. RON▲ 46,3 % | ▲ 46,3 % | 1,8 mil. RON | |
| 68 | 68.ROBDENIS SRL▲ 327 | Municipiul Suceava, Suceava | 1,8 mil. RON▲ 569,1 % | ▲ 569,1 % | 1,8 mil. RON | |
| 69 | 69.MOLTERMOPANE S.R.L.▲ 36 | Municipiul Vatra Dornei, Suceava | 1,8 mil. RON▲ 54 % | ▲ 54 % | 1,8 mil. RON | |
| 70 | 70.FLORCONSTRUCT SRL▼ 46 | Municipiul Suceava, Suceava | 1,8 mil. RON▼ 43,1 % | ▼ 43,1 % | 1,8 mil. RON | |
| 71 | 71.CASA DESIGN SRL▼ 11 | Loc. Gura Humorului, Oraş Gura Humorului, Suceava | 1,8 mil. RON▼ 5,5 % | ▼ 5,5 % | 1,8 mil. RON | |
| 72 | 72.IDEAL INSTALL MOD S.R.L.▲ 102 | Sat Mihoveni, Comuna Şcheia, Suceava | 1,8 mil. RON▲ 142,3 % | ▲ 142,3 % | 1,8 mil. RON | |
| 73 | 73.SEALUSYSTEM S.R.L.▼ 54 | Sat Măriţei, Comuna Dărmăneşti, Suceava | 1,7 mil. RON▼ 48,4 % | ▼ 48,4 % | 1,7 mil. RON | |
| 74 | 74.MIRON FAŢADE CONSTRUCT SRL▲ 35 | Sat Ipoteşti, Comuna Ipoteşti, Suceava | 1,7 mil. RON▲ 49 % | ▲ 49 % | 1,7 mil. RON | |
| 75 | 75.ANISTA DESIGN SRL▲ 156 | Sat Lisaura, Comuna Ipoteşti, Suceava | 1,7 mil. RON▲ 209,1 % | ▲ 209,1 % | 1,7 mil. RON | |
| 76 | 76.TM BOUW S.R.L.▲ 2 | Sat Leucuşeşti, Comuna Preuteşti, Suceava | 1,7 mil. RON▲ 15,6 % | ▲ 15,6 % | 1,7 mil. RON | |
| 77 | 77.DANZICON SRL▲ 13 | Sat Şcheia, Comuna Şcheia, Suceava | 1,7 mil. RON▲ 26,1 % | ▲ 26,1 % | 1,7 mil. RON | |
| 78 | 78.SAFESTEEL S.R.L.▼ 9 | Municipiul Suceava, Suceava | 1,6 mil. RON▲ 2 % | ▲ 2 % | 1,6 mil. RON | |
| 79 | 79.SIT CONSTRUCT SA▲ 743 | Municipiul Suceava, Suceava | 1,6 mil. RON▲ 2.459,2 % | ▲ 2.459,2 % | 1,6 mil. RON | |
| 80 | 80.NORD PRESTIGE SRL▲ 32 | Municipiul Suceava, Suceava | 1,6 mil. RON▲ 41,2 % | ▲ 41,2 % | 1,6 mil. RON | |
| 81 | 81.INSPIRO GLOBAL GROUP S.R.L.▲ 153 | Sat HORODNIC DE JOS, Comuna HORODNIC DE JOS, Suceava | 1,5 mil. RON▲ 187,2 % | ▲ 187,2 % | 1,5 mil. RON | |
| 82 | 82.TEHNOELECTRIC SRL▼ 38 | Sat Adâncata, Comuna Adâncata, Suceava | 1,5 mil. RON▼ 34,3 % | ▼ 34,3 % | 1,5 mil. RON | |
| 83 | 83.TEHNOVOLT TEAM S.R.L.▲ 19 | Municipiul Suceava, Suceava | 1,5 mil. RON▲ 27,3 % | ▲ 27,3 % | 1,5 mil. RON | |
| 84 | 84.BP ALUMINIUM INTERNAŢIONAL S.R.L.nou | Municipiul Suceava, Suceava | 1,5 mil. RON▲ 17,3 % | ▲ 17,3 % | 1,5 mil. RON | |
| 85 | 85.MITRANCONTRANS S.R.L.▲ 22 | Sat Şinca, Comuna Cornu Luncii, Suceava | 1,4 mil. RON▲ 26,1 % | ▲ 26,1 % | 1,4 mil. RON | |
| 86 | 86.ION CONSTRUCT MAESTRO S.R.L.nou | Sat Costişa, Comuna Frătăuţii Noi, Suceava | 1,4 mil. RON— | — | — | 1,4 mil. RON |
| 87 | 87.IOSIMAR SRL▼ 54 | Sat Marginea, Comuna Marginea, Suceava | 1,4 mil. RON▼ 47,6 % | ▼ 47,6 % | 1,4 mil. RON | |
| 88 | 88.POPS IMB S.R.L.▲ 222 | Sat Bulai, Comuna Moara, Suceava | 1,4 mil. RON▲ 262,7 % | ▲ 262,7 % | 1,4 mil. RON | |
| 89 | 89.MAXY CONSTRUCT SRL▲ 297 | Municipiul Suceava, Suceava | 1,4 mil. RON▲ 393,7 % | ▲ 393,7 % | 1,4 mil. RON | |
| 90 | 90.GRUP NBM COMPANY SRL▲ 134 | Municipiul Suceava, Suceava | 1,4 mil. RON▲ 146,9 % | ▲ 146,9 % | 1,4 mil. RON | |
| 91 | 91.BODGHEDOR CONSTRUCT SRL▲ 39 | Sat Marginea, Comuna Marginea, Suceava | 1,4 mil. RON▲ 43,3 % | ▲ 43,3 % | 1,4 mil. RON | |
| 92 | 92.OLBEN CONSTRUCT SRL▲ 167 | Municipiul Vatra Dornei, Suceava | 1,4 mil. RON▲ 178,4 % | ▲ 178,4 % | 1,4 mil. RON | |
| 93 | 93.AMENAJ CONSTRUCŢII STRADALE S.R.L.▲ 55 | Sat Şcheia, Comuna Şcheia, Suceava | 1,3 mil. RON▲ 50,1 % | ▲ 50,1 % | 1,3 mil. RON | |
| 94 | 94.BUCSEDIL CONSTRUCT S.R.L.▲ 221 | Loc. Cajvana, Oraş Cajvana, Suceava | 1,3 mil. RON▲ 249,1 % | ▲ 249,1 % | 1,3 mil. RON | |
| 95 | 95.LUHAN SRL▼ 28 | Municipiul Suceava, Suceava | 1,3 mil. RON▼ 18,6 % | ▼ 18,6 % | 1,3 mil. RON | |
| 96 | 96.GHERASIM INFRA S.R.L.▲ 1 | Sat Măneuţi, Comuna Frătăuţii Vechi, Suceava | 1,2 mil. RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 1,2 mil. RON | |
| 97 | 97.RUAL INFRACON S.R.L.▲ 2.529 | Sat Vereşti, Comuna Vereşti, Suceava | 1,2 mil. RON— | — | 1,2 mil. RON | |
| 98 | 98.MG IDEAL CONSTRUCT S.R.L.▲ 686 | Sat Hârtop, Comuna Hârtop, Suceava | 1,2 mil. RON▲ 1.534 % | ▲ 1.534 % | 1,2 mil. RON | |
| 99 | 99.FILIP CON IMOBILIARE S.R.L.▲ 277 | Sat Bosanci, Comuna Bosanci, Suceava | 1,2 mil. RON▲ 298,4 % | ▲ 298,4 % | 1,2 mil. RON | |
| 100 | 100.EUROCONSTRUCT SRLnou | Loc. Gura Humorului, Oraş Gura Humorului, Suceava | 1,2 mil. RON▼ 33,6 % | ▼ 33,6 % | 1,2 mil. RON |
Codurile CAEN din construcții — Suceava
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
465 firme · 1,2 mld. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
1.006 firme · 975 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
233 firme · 715,8 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
70 firme · 310,2 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
171 firme · 216,1 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
24 firme · 185,3 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
61 firme · 152,9 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
90 firme · 79,5 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
14 firme · 75,9 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
18 firme · 68,1 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
82 firme · 55,9 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
26 firme · 48,9 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
6 firme · 48,5 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
72 firme · 27 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
30 firme · 24,6 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
13 firme · 20,6 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
14 firme · 15,3 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
13 firme · 14,1 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
10 firme · 8,6 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
15 firme · 7,7 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
12 firme · 3,2 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
5 firme · 3,1 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
4 firme · 549,1 K RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
2 firme · 277,2 K RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
1 firme · 208 K RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
2 firme · 155 K RON
CAEN 4350
Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
1 firme · 152,5 K RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
2 firme · 0 RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
1 firme · 0 RON