COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Sibiu după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2013

111 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 2,2 %, iar liderul atinge 85,1 %.

FirmăCAGR 3 ani
INGREDIENTE SRL▲ 385,1 %▼ 14,9 %
INTERGROUP HERMANNSTADT SRL▲ 664,7 %▲ 14,9 %
RONDIR SRLnou64,5 %▲ 65,1 %
PROSPERA SRL▲ 1159,8 %▲ 21,1 %
KLINGEIS CONSULTING SRLnou43,9 %▲ 63,8 %
JOLIN SRL▲ 4841,1 %▲ 64,5 %
ABWERK SRLnou40,9 %▲ 20,8 %
CRISTION SRLnou39 %▲ 39,1 %
BUCSA & COMP PART SRL▲ 8838,4 %▲ 42,7 %
BLISS SRL▼ 438,1 %▲ 9,3 %
M.C.F.TOUR SRL▲ 1332,9 %▲ 17,7 %
CASAGRANDE SRL▲ 532,5 %▲ 17,1 %
SILVANA SIB CAFFE SRL▲ 3932,2 %▲ 17,8 %
GEO FUN SRL▲ 429,7 %▼ 0,3 %
IVAN GROUP SRLnou29,7 %▲ 15,2 %
TOURISM & HOSPITALITY SRL▲ 6729,5 %▲ 61 %
PELMOD SRL▼ 1428 %▼ 0,2 %
DOBSIART BAZNA S.R.L.nou26,3 %▲ 356,6 %
CONCORDIA TOTAL SRLnou26,1 %▼ 23,1 %
GRAND OIL SRLnou25,2 %▲ 54,5 %
EUROCAR SERVICE POPLACEAN NICOARA & CO SNC▼ 224,7 %▼ 13,6 %
BINDERBUBI TURISM S.A.▲ 1324,3 %▲ 25,9 %
MIDA COM SRL▲ 1522,9 %▲ 5,9 %
DRINKS SRL▼ 1222,4 %▼ 24,2 %
MISTRAL SRL▲ 3221 %▲ 42,9 %
F & M PRIMA SRL▲ 1320,1 %▲ 5,3 %
CONS ADIMAR SRL▲ 120 %▼ 3,5 %
CARAIMAN SRLnou19,7 %▲ 19,9 %
LA NELU KLEIN SRL▲ 6518,9 %▲ 9,2 %
DENIM HERMANSTADT SRLnou18 %▲ 7,2 %
JUNIOR CLUB SRLnou17,9 %▲ 38,2 %
MADADIA SRL▼ 1617,7 %▲ 10,1 %
ALPIN TRADE SRL▼ 1015,9 %▼ 12,5 %
EUCALIPT SRL▼ 915,7 %▲ 3,9 %
SEMINARIA SRL▼ 815,4 %▲ 42 %
JUVENTUS SRL▼ 615,4 %▲ 8,4 %
MCGOWANS SRL▼ 2415,2 %▲ 20,3 %
ROMNEL SRL▲ 5815,2 %▲ 37,6 %
MIHAI COM SRL▲ 1214,7 %▲ 0,1 %
ZASU GRUP SRL▲ 6413,9 %▲ 9 %
SAVCOR SRL▼ 2013,9 %▼ 29,6 %
POIANA BRADULUI SRL▼ 213,7 %▲ 5,6 %
RESTPOLD SRL▲ 5213,1 %▲ 47,1 %
TOTAL TRADING SRLnou13 %▼ 12,1 %
PERLA PĂLTINIŞULUI SRL▼ 412,8 %▲ 25,7 %
ACTOURS SRLnou12,6 %▲ 37,2 %
ADI & NICOL SRL▲ 2912,6 %▲ 16,8 %
POPASUL AVRIG SRL▲ 1112,4 %▼ 11,9 %
METRO OIL SRL▲ 612,2 %▲ 7,5 %
VIENA CAFE SRL▲ 3911,6 %▲ 6,4 %
JAP MOOD S.R.L.▼ 2011,5 %▲ 4,4 %
COMFORT HOTEL SRL▲ 1611,2 %▼ 0,1 %
EUROCLUB SRL▲ 1410,6 %▲ 6,2 %
LIMA COM SRL▲ 1810,4 %▼ 0,6 %
POPAS LUPESCU SRL▼ 710,2 %▲ 11,4 %
RADIS SRLnou10,1 %▼ 18,9 %
NICO - RADO SRLnou10,1 %▼ 31,5 %
SUB CETATE CISNĂDIOARA SRLnou10 %▲ 6,5 %
SIBIUL VECHI SRL▲ 259,3 %▲ 4,9 %
EL GRINGO SRLnou9,3 %▲ 7,1 %
ARINUL SRLnou9,2 %▲ 11,1 %
PENSIUNE ANY ALŢÎNA SRLnou8,8 %▼ 20,6 %
MAYA SRL▲ 358,6 %▲ 7,8 %
RESPECT CLUB SRL▼ 278,3 %▼ 6,9 %
EURO TRANS SRLnou7,8 %▼ 11 %
DALIA 2000 SRL▲ 97,6 %▼ 1,5 %
DINNERSIB SRLnou7,3 %▼ 28,5 %
A & G FRESH FOOD SRLnou7,1 %▲ 20,6 %
LAV D PAUL SRLnou6,6 %▼ 6 %
PALACE DUMBRAVA SRL▲ 156,4 %▲ 14,4 %
ARREDITALIA SRLnou6,4 %▲ 0,7 %
DOBRA COM SRL▼ 616,3 %▼ 20,7 %
SUPORTER SRL▼ 246,1 %▼ 6,9 %
TUROHOL SRL▼ 486,1 %▼ 33,3 %
ROXY MED SRLnou5,8 %▲ 97,5 %
INTIM SRLnou5,7 %▲ 7,2 %
GREENHOUSE SRL▲ 15,7 %▼ 26,5 %
ARIS SRL▲ 225,6 %▲ 16,1 %
DANDECO SRL▲ 125,2 %▲ 30,7 %
ADI IMPEX SRL▼ 165,2 %▼ 7,8 %
KON TIKI SRL▲ 225 %▲ 4,6 %
GRUPINVEST HERMANNSTADT SRLnou5 %▼ 14,1 %
VATRA MARGINIMII SRLnou4,9 %▼ 21,6 %
PROTECT MED SRLnou4,6 %▲ 39,4 %
FLORINA SRLnou4,6 %▲ 10,2 %
L & S COM SRLnou4,5 %▲ 1,5 %
BAMA FLEX SRL▲ 144,3 %▲ 11,5 %
MARGARETA MED SRL▼ 94,2 %▲ 5,5 %
PENSIUNEA DUMBRAVA SIBIULUI SRL▼ 34,2 %▼ 1,8 %
LIBRA TURISM SRL▼ 213,8 %▼ 13,3 %
GENERAL HOTEL GROUP S.R.L.▲ 173,8 %▲ 2,5 %
HOTEL SILVA S.R.L.nou3,5 %▲ 2,8 %
ILEANA SRLnou3,4 %▲ 25,2 %
RESIB SA▼ 73,2 %▼ 9,8 %
NOVA TRADE INTERNATIONAL SRL▼ 393,2 %▲ 5,2 %
COMPLEX MAGRICOR SRL▼ 522,8 %▼ 21 %
JACK POT SRLnou2,7 %▲ 8,1 %
CORSA TRANS SRLnou2,5 %▲ 5,5 %
ANAHY SRLnou2,4 %▼ 44,9 %
ORLAT COM SRL▲ 52,2 %▲ 0,7 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci