Top 100 firme — Imobiliare, Mureș după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2024
110 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 1,3 %, iar liderul atinge 131,3 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | CAGR 3 ani | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.TEDESCO SRL▲ 3 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 131,3 %▲ 31,4 % | ▲ 31,4 % | 83,6 K RON | |
| 2 | 2.COMPLEX PADEŞUL SRL▼ 1 | Municipiul Târnăveni, Mureş | 128,1 %▲ 8,1 % | ▲ 8,1 % | 448,9 K RON | |
| 3 | 3.RCH IMOB RENT S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 121,7 %▲ 95,7 % | ▲ 95,7 % | 906,7 K RON | |
| 4 | 4.EHHA - DOMUS S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 52,2 %▲ 1 % | ▲ 1 % | 1,4 mil. RON | |
| 5 | 5.AISBERG ROSA S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 51,8 %▲ 62,1 % | ▲ 62,1 % | 15,2 K RON | |
| 6 | 6.PKG - PROPERTY KEYWORDS S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 39 %▲ 356,4 % | ▲ 356,4 % | -1,3 K RON | |
| 7 | 7.VALEA IZVOARELOR PROPERTIES SRL▲ 8 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 38,1 %▲ 11,3 % | ▲ 11,3 % | 752,1 K RON | |
| 8 | 8.MAURER ADMINISTRATION MUREȘ S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 36,1 %▲ 51,9 % | ▲ 51,9 % | 778,3 K RON | |
| 9 | 9.AUSTRO WOOD SRLnou | Municipiul Reghin, Mureş | 36 %▲ 8 % | ▲ 8 % | 113 RON | |
| 10 | 10.ASTRO NAVA S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 32,7 %▼ 5,4 % | ▼ 5,4 % | 89,6 K RON | |
| 11 | 11.SIMBA CONSULTING SRL▲ 6 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 32 %▲ 3 % | ▲ 3 % | 523 K RON | |
| 12 | 12.UNIVERSAL PRIVAT SRL▲ 45 | Loc. Luduş, Oraş Luduş, Mureş | 31,8 %▲ 38,2 % | ▲ 38,2 % | 371,1 K RON | |
| 13 | 13.JETWING TRAVEL PLANNER SRL= | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 31,1 %▼ 9,1 % | ▼ 9,1 % | 267,4 K RON | |
| 14 | 14.ROWA FORST INVEST BETA SRL▼ 8 | Sat Găneşti, Comuna Găneşti, Mureş | 26,8 %▼ 38,9 % | ▼ 38,9 % | 90,9 K RON | |
| 15 | 15.MADYDAV HOUSE S.R.L.nou | Municipiul Reghin, Mureş | 26,1 %▲ 20,6 % | ▲ 20,6 % | 144,2 K RON | |
| 16 | 16.INSTANT INVEST TEAM S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 25,6 %▲ 27,5 % | ▲ 27,5 % | 16 K RON | |
| 17 | 17.AMAZON CONSULTING SRL▲ 58 | Municipiul Reghin, Mureş | 24,8 %▲ 67,6 % | ▲ 67,6 % | 750,1 K RON | |
| 18 | 18.ZAP IMOBILIARE COMPANY S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 23,4 %▲ 98,7 % | ▲ 98,7 % | 109,6 K RON | |
| 19 | 19.SDS COMPANY SRLnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 22,8 %▲ 50 % | ▲ 50 % | 3,1 K RON | |
| 20 | 20.DIXIFLOR SRL▲ 1 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 22,7 %▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | 44,3 K RON | |
| 21 | 21.ARHICONSULT SRLnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 22,6 %▲ 39,1 % | ▲ 39,1 % | 97,8 K RON | |
| 22 | 22.BIGMAT SRLnou | Loc. Luduş, Oraş Luduş, Mureş | 21,8 %▼ 6,3 % | ▼ 6,3 % | 949,6 K RON | |
| 23 | 23.LEMACO SRL▲ 21 | Sat Cristeşti, Comuna Cristeşti, Mureş | 19,7 %▲ 33,2 % | ▲ 33,2 % | 145,4 K RON | |
| 24 | 24.VELA FAIR WINDS S.R.L.▼ 2 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 19,5 %▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | 143 K RON | |
| 25 | 25.HOLIDAY ROBOGO S.R.L.nou | Sat Ogra, Comuna Ogra, Mureş | 19 %▲ 199 % | ▲ 199 % | 35,1 K RON | |
| 26 | 26.EURO CREDIT SRL▼ 18 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 19 %▲ 5,9 % | ▲ 5,9 % | 381,5 K RON | |
| 27 | 27.FINANCE INTERNATIONAL BVBA (FINT) SINT MARTENS LATEM - SUCURSALA TÎRGU MUREȘ▼ 1 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 17,4 %▲ 19,6 % | ▲ 19,6 % | 118,3 K RON | |
| 28 | 28.ADMINISTRATOR IMOBILE SI PIETE SRL▼ 1 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 16,3 %▲ 9,2 % | ▲ 9,2 % | 3,7 mil. RON | |
| 29 | 29.DIANA & TIBI SERVICE S.R.L.nou | Sat Sînpaul, Comuna Sînpaul, Mureş | 16 %▲ 217,1 % | ▲ 217,1 % | 324,2 K RON | |
| 30 | 30.LOVIUM SRLnou | Loc. Luduş, Oraş Luduş, Mureş | 15,8 %▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | 69,6 K RON | |
| 31 | 31.MOIS SRLnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 15,7 %▲ 35,3 % | ▲ 35,3 % | 98,4 K RON | |
| 32 | 32.CRISTAL SZ.O. SRL▲ 29 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 15,1 %▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | 220,2 K RON | |
| 33 | 33.ATLAS IMOBILIARE SRL▲ 2 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 14,4 %▼ 0,9 % | ▼ 0,9 % | 4,4 mil. RON | |
| 34 | 34.GERANCO SRL▲ 68 | Sat Corunca, Comuna Corunca, Mureş | 14,4 %▲ 21,4 % | ▲ 21,4 % | 28 K RON | |
| 35 | 35.MIADE ESTATE SRL▲ 34 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 14,2 %▲ 4,9 % | ▲ 4,9 % | 230,8 K RON | |
| 36 | 36.DIONYSOS COMIMPEX SRL▲ 24 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 14 %▲ 11,7 % | ▲ 11,7 % | 33,6 K RON | |
| 37 | 37.TOPMED INVEST LOGISTIC S.R.L.= | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 13,7 %▲ 45,8 % | ▲ 45,8 % | 3,8 mil. RON | |
| 38 | 38.CRIS IMMOBILIEN SRL▼ 7 | Sat Sântana de Mureş, Comuna Sântana de Mureş, Mureş | 13,1 %▲ 36,8 % | ▲ 36,8 % | 19,1 K RON | |
| 39 | 39.GOLDEN MOON SRL▼ 9 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 13,1 %▲ 24,2 % | ▲ 24,2 % | 261,5 K RON | |
| 40 | 40.LA PETRICA SRL▲ 7 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 12,8 %▲ 14,8 % | ▲ 14,8 % | 77,7 K RON | |
| 41 | 41.MEERU INVESTMENT SRLnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 12,5 %▲ 4 % | ▲ 4 % | 1,6 K RON | |
| 42 | 42.DMA ADMINISTRARE S.R.L.nou | Loc. Luduş, Oraş Luduş, Mureş | 12 %▲ 9,6 % | ▲ 9,6 % | 78,3 K RON | |
| 43 | 43.TORDAY COMPANY SRL▼ 5 | Sat Corunca, Comuna Corunca, Mureş | 11,8 %▲ 36,2 % | ▲ 36,2 % | 47,3 K RON | |
| 44 | 44.ETIRP PLAN RENT S.R.L.▼ 19 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 11,8 %▲ 17,7 % | ▲ 17,7 % | 115,1 K RON | |
| 45 | 45.LOCATIV SA▲ 28 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 11,7 %▲ 27,6 % | ▲ 27,6 % | 993,9 K RON | |
| 46 | 46.ACTIVE INTELIGENTE SRL▲ 4 | Municipiul Reghin, Mureş | 11,6 %▲ 8,7 % | ▲ 8,7 % | 203 K RON | |
| 47 | 47.GAME TECHNIC SRL▼ 38 | Sat Sîngeorgiu de Mureş, Comuna Sîngeorgiu de Mureş, Mureş | 11,4 %▼ 3,6 % | ▼ 3,6 % | 155,1 K RON | |
| 48 | 48.MORDIA IMPEX SRL▼ 12 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 10,8 %▲ 7,6 % | ▲ 7,6 % | 152,5 K RON | |
| 49 | 49.INDUSTRIE MICA SI PRESTATII SRL▲ 29 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 10,8 %▲ 19,8 % | ▲ 19,8 % | 311,7 K RON | |
| 50 | 50.MODA M.V. SRL▼ 9 | Sat Bărdeşti, Comuna Sântana de Mureş, Mureş | 10,5 %▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | 82,9 K RON | |
| 51 | 51.ALMONDA SRLnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 9,9 %▲ 69,4 % | ▲ 69,4 % | 310,4 K RON | |
| 52 | 52.PWR AFFILIATES S.R.L.nou | Sat Livezeni, Comuna Livezeni, Mureş | 9,9 %▲ 1,3 % | ▲ 1,3 % | 197,5 K RON | |
| 53 | 53.REDSTAR FLASH SRLnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 9,5 %▲ 178,6 % | ▲ 178,6 % | 4,5 K RON | |
| 54 | 54.SIL HOUSE SRLnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 9,3 %▼ 14,5 % | ▼ 14,5 % | 195,2 K RON | |
| 55 | 55.DALPRO INVEST SRL▲ 45 | Municipiul Sighişoara, Mureş | 9,1 %▲ 29 % | ▲ 29 % | 121,6 K RON | |
| 56 | 56.SPID DEZVOLTARE S.R.L.▲ 23 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 8,9 %▲ 23,3 % | ▲ 23,3 % | 113,1 K RON | |
| 57 | 57.GECSAT INTERCOM SA▲ 30 | Municipiul Târnăveni, Mureş | 8,8 %▲ 14,5 % | ▲ 14,5 % | 86,1 K RON | |
| 58 | 58.MARIS PROIECT IMOB S.R.L.▼ 34 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 8,6 %▲ 9,3 % | ▲ 9,3 % | 594,2 K RON | |
| 59 | 59.EMANUEL SRL▼ 25 | Municipiul Târnăveni, Mureş | 8,3 %▼ 15,9 % | ▼ 15,9 % | 7,3 K RON | |
| 60 | 60.DAVID & PAUL SRL▲ 23 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 8,3 %▲ 2,6 % | ▲ 2,6 % | 63 K RON | |
| 61 | 61.SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA TIRNAVEANCA▲ 1 | Municipiul Târnăveni, Mureş | 8 %▲ 3,2 % | ▲ 3,2 % | -24,4 K RON | |
| 62 | 62.VALTECIA DEVELOPMENT S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 7,6 %▲ 368,5 % | ▲ 368,5 % | 1,2 mil. RON | |
| 63 | 63.FIRST FACILITY MANAGEMENT SERVICES SRLnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 7,4 %▲ 8,7 % | ▲ 8,7 % | 68,8 K RON | |
| 64 | 64.COMAL PERLA SA▲ 13 | Municipiul Sighişoara, Mureş | 7,3 %▲ 2,1 % | ▲ 2,1 % | 70,4 K RON | |
| 65 | 65.IND LOC PRES SA▼ 33 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 7 %▼ 27,8 % | ▼ 27,8 % | 3,6 K RON | |
| 66 | 66.LANIENA SRL▲ 45 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 6,9 %▲ 12,8 % | ▲ 12,8 % | 659,8 K RON | |
| 67 | 67.PROBLOC SRL▼ 4 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 6,7 %▲ 10,1 % | ▲ 10,1 % | 145,4 K RON | |
| 68 | 68.CONSUMCOOP REGHIN SOCIETATE COOPERATIVA▼ 1 | Municipiul Reghin, Mureş | 6,5 %▲ 11,4 % | ▲ 11,4 % | 32,6 K RON | |
| 69 | 69.ADRIA INVEST IMOBIL SRL▲ 39 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 6,3 %▲ 19,4 % | ▲ 19,4 % | 252,2 K RON | |
| 70 | 70.CONSUMCOOP SINGEORGIU DE MURES SOCIETATE COOPERATIVA▲ 6 | Sat Sîngeorgiu de Mureş, Comuna Sîngeorgiu de Mureş, Mureş | 5,9 %▲ 4,9 % | ▲ 4,9 % | 3,5 K RON | |
| 71 | 71.ADM-ASP SRL▼ 26 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 5,9 %▼ 7,4 % | ▼ 7,4 % | 20,7 K RON | |
| 72 | 72.TOTAL HOME CONCEPT SRL▼ 13 | Sat Livezeni, Comuna Livezeni, Mureş | 5,5 %▲ 11,7 % | ▲ 11,7 % | 30,2 K RON | |
| 73 | 73.ATCOM SOCIETATE COOPERATIVA▲ 1 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 5,5 %▲ 3,5 % | ▲ 3,5 % | -694,5 K RON | |
| 74 | 74.AREX FM SRL▼ 34 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 5,3 %▲ 29,3 % | ▲ 29,3 % | 189,9 K RON | |
| 75 | 75.VENETIA TURISM S.R.L.nou | Municipiul Sighişoara, Mureş | 5 %▲ 344,8 % | ▲ 344,8 % | 185 K RON | |
| 76 | 76.DEAL PROPRIETATI SRL▼ 27 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 4,7 %▲ 2,3 % | ▲ 2,3 % | 234,5 K RON | |
| 77 | 77.PERLA CETATII SRL▼ 22 | Municipiul Sighişoara, Mureş | 4,4 %▲ 4,5 % | ▲ 4,5 % | 12,1 K RON | |
| 78 | 78.FIRST CLASS ESTATE S.R.L.▼ 75 | Sat Corunca, Comuna Corunca, Mureş | 4,3 %▼ 34,4 % | ▼ 34,4 % | 94,3 K RON | |
| 79 | 79.CALYPSO CAPITAL SRL▼ 7 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 4,3 %▲ 4,3 % | ▲ 4,3 % | 261,7 K RON | |
| 80 | 80.PRESTIGE 2000 SRL▼ 10 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 4,3 %▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | 253,1 K RON | |
| 81 | 81.STAR GALAXY IMOBILIARE SRL▼ 29 | Municipiul Sighişoara, Mureş | 4,2 %▼ 13,4 % | ▼ 13,4 % | -28,1 K RON | |
| 82 | 82.CRIS REAL ESTATE SRL▲ 11 | Sat Sântana de Mureş, Comuna Sântana de Mureş, Mureş | 3,9 %▲ 12,8 % | ▲ 12,8 % | 67,1 K RON | |
| 83 | 83.MAPCOM LOGISTIK SRL▼ 25 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 3,8 %▲ 6,3 % | ▲ 6,3 % | 833,9 K RON | |
| 84 | 84.ASCENT OFFICE SRLnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 3,7 %▲ 15,7 % | ▲ 15,7 % | 135,8 K RON | |
| 85 | 85.COMPPIL MURES SAnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 3,7 %▲ 9,3 % | ▲ 9,3 % | 1 mil. RON | |
| 86 | 86.EURO MANAGEMENT & CONSULTING SRL▼ 18 | Municipiul Târnăveni, Mureş | 3,6 %▲ 15,8 % | ▲ 15,8 % | 317 K RON | |
| 87 | 87.TRIPLE PROPERTIES SRL▼ 54 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 3,6 %▼ 10,1 % | ▼ 10,1 % | 26,2 K RON | |
| 88 | 88.DEMAMUR S.R.L.▲ 25 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 3,4 %▲ 26,8 % | ▲ 26,8 % | 27,2 K RON | |
| 89 | 89.TIME COM SA▼ 23 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 3,2 %▼ 34,5 % | ▼ 34,5 % | 271,6 K RON | |
| 90 | 90.DOMINUS VEGAS SRL▲ 14 | Loc. Luduş, Oraş Luduş, Mureş | 3,2 %▲ 17,5 % | ▲ 17,5 % | 757,3 K RON | |
| 91 | 91.SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM FEDERALCOOP TARGU MURES▲ 10 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 3,2 %▼ 2 % | ▼ 2 % | 37 K RON | |
| 92 | 92.ARKASS IMPEX SRL▼ 8 | Comuna Petelea, Mureş | 3,1 %▲ 4 % | ▲ 4 % | -22,5 K RON | |
| 93 | 93.KRAFT SERVICE SYSTEM SRL▼ 4 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,9 %▲ 2 % | ▲ 2 % | 26,8 K RON | |
| 94 | 94.TRANSILVANA REGHIN SA▼ 12 | Municipiul Reghin, Mureş | 2,7 %▲ 5,8 % | ▲ 5,8 % | 332,3 K RON | |
| 95 | 95.VASLEN COM SRLnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,7 %▲ 6,8 % | ▲ 6,8 % | 170,4 K RON | |
| 96 | 96.FESTIANA COM SRLnou | Municipiul Reghin, Mureş | 2 %▼ 2,5 % | ▼ 2,5 % | 72,3 K RON | |
| 97 | 97.ALM GRUP SA▼ 46 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,8 %▼ 3,3 % | ▼ 3,3 % | 719,6 K RON | |
| 98 | 98.IRIS DACIA COM SRL▼ 7 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,7 %▲ 14 % | ▲ 14 % | 254,5 K RON | |
| 99 | 99.MARCOMLENA SRL▼ 4 | Loc. Sângeorgiu de Pădure, Oraş Sângeorgiu de Pădure, Mureş | 1,4 %▲ 3,6 % | ▲ 3,6 % | 189,9 K RON | |
| 100 | 100.TOSCANA IMPEX SRLnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,3 %▲ 59,2 % | ▲ 59,2 % | 84,8 K RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Mureș
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
322 firme · 284,4 mil. RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
25 firme · 106,7 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
32 firme · 34,9 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
151 firme · 18,6 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
41 firme · 13 mil. RON
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
13 firme · 6,6 mil. RON