COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Imobiliare, Mureș după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2018

66 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0,5 %, iar liderul atinge 108,4 %.

FirmăCAGR 3 ani
PACO SRLnou108,4 %▲ 920,7 %
GECSAT INTERCOM SA▲ 185,1 %▼ 6,1 %
NORDLAND S.R.L.▼ 183,5 %▲ 2 %
FFP 2010 SRL=71,7 %▲ 34,1 %
PROFIS CONSULTING SRL▲ 264,6 %▲ 20 %
SOGEPA SRL▲ 4563 %▲ 82,8 %
TOGAN CAR TRADING SRL▲ 355,5 %▲ 13,9 %
DOMINUS VEGAS SRLnou51,9 %▲ 71,4 %
BUCIN TURISM SRL▲ 846,7 %▲ 90,2 %
LEMACO SRL▼ 545,7 %▲ 33,1 %
PARC INDUSTRIAL MURES SA▼ 540,2 %▲ 6,8 %
ATLAS IMOBILIARE SRL▼ 335,3 %▲ 52,3 %
ROMUR SAnou30,2 %▲ 475,8 %
UNIVERSAL PRIVAT SRLnou29,3 %▲ 148,1 %
GEV IMOB SRL=26,7 %▲ 25,6 %
RENT DEPO SRLnou26,4 %▲ 48 %
TORDAY COMPANY SRLnou24,5 %▲ 19,9 %
TEXMUR SRL▲ 222,2 %▲ 18,2 %
IPECA CONSULTING CONSTRUCTII SRL▲ 2421,5 %▲ 17,1 %
PROFITEC SRL▼ 1920,5 %▼ 91,8 %
CALYPSO CAPITAL SRL▲ 1320,5 %▲ 30,4 %
DEAL PROPRIETATI SRL▼ 1419,4 %▲ 18,2 %
LANIENA SRLnou19 %▲ 9,2 %
VERITAS PRODEX SRLnou18,2 %▲ 7,7 %
DIXIFLOR SRLnou18,2 %▼ 5,4 %
SERVICII INDUSTRIALE COMERT SRLnou17,8 %▲ 3,3 %
GERANCO SRL▼ 114,8 %▲ 11 %
ARKASS IMPEX SRLnou14,7 %▼ 0,5 %
LA PETRICA SRLnou14,3 %▲ 2,4 %
DIAMANT SRL▼ 513,6 %▲ 9,7 %
FJORD SRLnou12,3 %▼ 7,6 %
SILVANA SRL▼ 1012,3 %▲ 4,7 %
MODA M.V. SRLnou11,5 %▲ 54,1 %
MAPCOM LOGISTIK SRL▼ 1511,3 %▲ 3,2 %
COD TECH LOGISTICS SRLnou10,9 %▼ 18,8 %
SWEET BEN JR SRLnou10,5 %▲ 42,5 %
VIA SALIS SRLnou10,5 %▲ 42,9 %
IANCU TRANS SRLnou9,4 %▲ 5,5 %
SAS FINCONTAB SRLnou8,6 %▲ 16 %
PJW SRLnou7,8 %▼ 9,8 %
ADMINISTRATOR IMOBILE SI PIETE SRL▼ 67,3 %▲ 10,9 %
ACO HOUSE SRL▼ 297,2 %▼ 7,7 %
EURO MANAGEMENT & CONSULTING SRLnou7 %▲ 6,7 %
MAPCOM ESTATE 1 S.R.L.nou6,8 %▲ 56,9 %
DIOL IMOBILE SRLnou6,8 %▲ 0,3 %
SATELECTRIC PRODPRES SRL▼ 286,5 %▼ 0,2 %
DAVID & PAUL SRLnou6 %▲ 23,9 %
SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA TIRNAVEANCAnou5,8 %▲ 15 %
LUTEX SAnou5,4 %▲ 96,5 %
PRESTIGE 2000 SRL▼ 385,2 %▲ 15,2 %
TRANSILVANA REGHIN SAnou5 %▲ 0,1 %
AREX FM SRL▼ 294,9 %▼ 31 %
ELAN IMPEX SRL▼ 34,7 %▲ 8,7 %
IND LOC PRES SA▼ 164,2 %▼ 5,5 %
SARMIS SRL▼ 284,2 %▼ 2,9 %
VERTIQUAL PROPERTIES S.R.L.▼ 173,9 %▲ 0,1 %
INDUSTRIE MICA SI PRESTATII SRL▼ 33,7 %▼ 2,6 %
COMAL PERLA SA▼ 133,5 %▲ 4,7 %
PRODCOMPLEX SA▼ 73,3 %▲ 12,7 %
ALMONDA SRL▼ 233,2 %▼ 5,8 %
MORDIA IMPEX SRL▼ 331,8 %▲ 7,8 %
ADRIA INVEST IMOBIL SRL▼ 141,6 %▲ 2 %
AMAZON CONSULTING SRL▼ 171,5 %▼ 3,3 %
IRIS DACIA COM SRL▼ 221 %▼ 2,4 %
VANIRIS SRL▼ 100,5 %▲ 1,2 %
CONSUMCOOP REGHIN SOCIETATE COOPERATIVAnou0,5 %▲ 10,7 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci