Top 100 firme — Construcții, Prahova după cifră de afaceri în 2013
2.910 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 1,7 mld. RON. Pragul de intrare în top este 3,5 mil. RON, iar liderul atinge 148,3 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Cifră de afaceri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.INSPET SA= | Municipiul Ploieşti, Prahova | 148,3 mil. RON▼ 24,3 % | ▼ 24,3 % | 10,3 mil. RON | |
| 2 | 2.NESS PROIECT EUROPE SRL▲ 2 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 96,7 mil. RON▼ 2,3 % | ▼ 2,3 % | 309,5 K RON | |
| 3 | 3.CAST SRL▼ 1 | Sat Băneşti, Comuna Băneşti, Prahova | 75,1 mil. RON▼ 39,5 % | ▼ 39,5 % | 4,6 mil. RON | |
| 4 | 4.KREMSMUELLER ROMANIA SRL▼ 1 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 70,6 mil. RON▼ 41 % | ▼ 41 % | -9,3 mil. RON | |
| 5 | 5.HABAU S.R.L.▲ 16 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 68,7 mil. RON▲ 202,2 % | ▲ 202,2 % | -8,4 mil. RON | |
| 6 | 6.ALLIANSO BUSINESS PARK SRL▲ 10 | Sat Ariceştii Rahtivani, Comuna Ariceştii Rahtivani, Prahova | 56,8 mil. RON▲ 74,4 % | ▲ 74,4 % | -16,3 mil. RON | |
| 7 | 7.CONI SRL▼ 1 | Sat Măneşti, Comuna Măneşti, Prahova | 50,2 mil. RON▼ 5,1 % | ▼ 5,1 % | 648,5 K RON | |
| 8 | 8.MAX STREICHER ROMANIA SRL▲ 37 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 49,5 mil. RON▲ 317,6 % | ▲ 317,6 % | -7,2 mil. RON | |
| 9 | 9.GENERAL ME.EL ELECTRIC S.R.L.▲ 9 | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 45,6 mil. RON▲ 72,9 % | ▲ 72,9 % | 2,2 mil. RON | |
| 10 | 10.DEROM TOTAL SRL▲ 30 | Sat Berceni, Comuna Berceni, Prahova | 41,6 mil. RON▲ 216,9 % | ▲ 216,9 % | 264,3 K RON | |
| 11 | 11.STAR T & D SRL▲ 2 | Comuna Blejoi, Prahova | 41,3 mil. RON▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | -1,6 mil. RON | |
| 12 | 12.MOLDOCONS GRUP SRL▼ 1 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 40,1 mil. RON▼ 5,6 % | ▼ 5,6 % | 1,8 mil. RON | |
| 13 | 13.PAULUS SRL▼ 4 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 36,2 mil. RON▼ 19,9 % | ▼ 19,9 % | -1,6 mil. RON | |
| 14 | 14.INTREPRINDEREA CONSTRUCTII INSTALATII MONTAJE SA▲ 1 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 35,4 mil. RON▼ 5 % | ▼ 5 % | 701,5 K RON | |
| 15 | 15.URBAN ELECTRIC SRL▼ 10 | Sat Tăriceni, Comuna Şirna, Prahova | 30,1 mil. RON▼ 55,2 % | ▼ 55,2 % | 541,1 K RON | |
| 16 | 16.FIBEC SA▲ 18 | Municipiul Câmpina, Prahova | 29,9 mil. RON▲ 90,3 % | ▲ 90,3 % | 81,3 K RON | |
| 17 | 17.RHODOS CONSTRUCT SRL▼ 3 | Municipiul Câmpina, Prahova | 28,8 mil. RON▼ 26,4 % | ▼ 26,4 % | 5,9 mil. RON | |
| 18 | 18.SOLEXPERT COMPANY SRL▲ 1 | Sat Ploieştiori, Comuna Blejoi, Prahova | 27,1 mil. RON▲ 8,9 % | ▲ 8,9 % | 119 K RON | |
| 19 | 19.AQUILA CONSTRUCT SRL▲ 30 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 25,5 mil. RON▲ 132 % | ▲ 132 % | 179,7 K RON | |
| 20 | 20.CONTI SA= | Municipiul Ploieşti, Prahova | 25,2 mil. RON▲ 9,4 % | ▲ 9,4 % | -2,6 mil. RON | |
| 21 | 21.SYSTEMBAU S.P.S. SRL▲ 17 | Sat Berceni, Comuna Berceni, Prahova | 20,7 mil. RON▲ 51,1 % | ▲ 51,1 % | 352,3 K RON | |
| 22 | 22.PRAGOSA ROMANIA SRL▲ 2 | Sat Negoieşti, Comuna Brazi, Prahova | 19,5 mil. RON▼ 3 % | ▼ 3 % | 59,2 K RON | |
| 23 | 23.TOTALMONTAJ SRL▲ 18 | Sat Tătărani, Comuna Bărcăneşti, Prahova | 18,4 mil. RON▲ 41,8 % | ▲ 41,8 % | 3,9 mil. RON | |
| 24 | 24.BAUPARTNER CONSTRUCT SRL▼ 16 | Sat Ariceştii Rahtivani, Comuna Ariceştii Rahtivani, Prahova | 17 mil. RON▼ 63,7 % | ▼ 63,7 % | -123,4 K RON | |
| 25 | 25.GLAR CONSTRUCT SRL▲ 27 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 16,9 mil. RON▲ 61 % | ▲ 61 % | 2,8 mil. RON | |
| 26 | 26.MODRICONS SRL▲ 24 | Sat Nedelea, Comuna Ariceştii Rahtivani, Prahova | 16,3 mil. RON▲ 49,2 % | ▲ 49,2 % | 4,1 mil. RON | |
| 27 | 27.PETRO CONSTRUCT SA▲ 15 | Comuna Floreşti, Prahova | 15,8 mil. RON▲ 23,8 % | ▲ 23,8 % | 1,8 mil. RON | |
| 28 | 28.SCHNELL LEITUNG SA▲ 9 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 15,7 mil. RON▲ 12,7 % | ▲ 12,7 % | 2,9 mil. RON | |
| 29 | 29.TRANSMARIN SRL▼ 12 | Sat Strejnicu, Comuna Târgşoru Vechi, Prahova | 15,5 mil. RON▼ 41,6 % | ▼ 41,6 % | 5,4 mil. RON | |
| 30 | 30.MONTAJ CARPATI SA▲ 21 | Sat Puchenii Mari, Comuna Puchenii Mari, Prahova | 15,2 mil. RON▲ 44,6 % | ▲ 44,6 % | 342,5 K RON | |
| 31 | 31.BAUPARTNER SRL▼ 24 | Sat Ariceştii Rahtivani, Comuna Ariceştii Rahtivani, Prahova | 14,8 mil. RON▼ 68,8 % | ▼ 68,8 % | 4,3 mil. RON | |
| 32 | 32.MONTIN SA▲ 11 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 14,4 mil. RON▲ 16,2 % | ▲ 16,2 % | 238,4 K RON | |
| 33 | 33.SPOTING SA▼ 21 | Sat Strejnicu, Comuna Târgşoru Vechi, Prahova | 13,7 mil. RON▼ 67,7 % | ▼ 67,7 % | 162,5 K RON | |
| 34 | 34.ASFALT SUD EXPERT SRLnou | Sat Pleaşa, Comuna Bucov, Prahova | 13,4 mil. RON▲ 26.208,4 % | ▲ 26.208,4 % | 2 mil. RON | |
| 35 | 35.EDILCONST SA▲ 24 | Municipiul Câmpina, Prahova | 13,1 mil. RON▲ 37,6 % | ▲ 37,6 % | -718,6 K RON | |
| 36 | 36.ATM - CONSTRUCT SA▼ 5 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 12,9 mil. RON▼ 23,9 % | ▼ 23,9 % | 473,9 K RON | |
| 37 | 37.PIKANORE SRL▲ 46 | Sat Negoieşti, Comuna Brazi, Prahova | 12,8 mil. RON▲ 152,8 % | ▲ 152,8 % | 8,5 mil. RON | |
| 38 | 38.CIREX SRL▼ 15 | Municipiul Câmpina, Prahova | 12,8 mil. RON▼ 39,1 % | ▼ 39,1 % | 155,9 K RON | |
| 39 | 39.REBELIS CONSTRUCTII SRL▼ 4 | Sat Telega, Comuna Telega, Prahova | 12,6 mil. RON▼ 16,4 % | ▼ 16,4 % | 2,6 mil. RON | |
| 40 | 40.KAPRONI CONSTRUCT SRL▲ 18 | Comuna Blejoi, Prahova | 12,6 mil. RON▲ 30,9 % | ▲ 30,9 % | -50,4 K RON | |
| 41 | 41.MATERO - AMA SRL▼ 19 | Sat Poiana Câmpina, Comuna Poiana Câmpina, Prahova | 12,1 mil. RON▼ 45,1 % | ▼ 45,1 % | 234,5 K RON | |
| 42 | 42.PEGAMONT SA▼ 16 | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 11,4 mil. RON▼ 40,5 % | ▼ 40,5 % | -2,1 mil. RON | |
| 43 | 43.PROCONSTRUCT SRL▼ 7 | Sat Blejoi, Comuna Blejoi, Prahova | 11 mil. RON▼ 22 % | ▼ 22 % | 315,6 K RON | |
| 44 | 44.METINO PROD CONS SRL= | Municipiul Câmpina, Prahova | 10,9 mil. RON▼ 8,7 % | ▼ 8,7 % | 878,9 K RON | |
| 45 | 45.CONECO SERV SRL▲ 25 | Sat Ploieştiori, Comuna Blejoi, Prahova | 10,9 mil. RON▲ 68,2 % | ▲ 68,2 % | 390,1 K RON | |
| 46 | 46.STIZO INDUSTRIAL SERVICES SRL▼ 18 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 10,3 mil. RON▼ 42,6 % | ▼ 42,6 % | 1,4 mil. RON | |
| 47 | 47.BAUPARTNER BAUTECHNIK SRL▲ 20 | Sat Ariceştii Rahtivani, Comuna Ariceştii Rahtivani, Prahova | 9,8 mil. RON▲ 42,7 % | ▲ 42,7 % | 1,1 mil. RON | |
| 48 | 48.DUROCAR SRL▲ 39 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 9,5 mil. RON▲ 98,8 % | ▲ 98,8 % | 420,8 K RON | |
| 49 | 49.NICONS SRL▲ 37 | Sat Şipotu, Comuna Lipăneşti, Prahova | 9,5 mil. RON▲ 97,5 % | ▲ 97,5 % | 344,4 K RON | |
| 50 | 50.SENSCONSTRUCT CONCEPT S.R.L.▼ 17 | Sat Filipeştii de Pădure, Comuna Filipeştii de Pădure, Prahova | 9,3 mil. RON▼ 42,1 % | ▼ 42,1 % | 18,5 K RON | |
| 51 | 51.FORMACONS SRL▲ 11 | Sat Ţânţăreni, Comuna Blejoi, Prahova | 9,3 mil. RON▲ 8,8 % | ▲ 8,8 % | 281,4 K RON | |
| 52 | 52.ITERCON CONSTRUCŢII S.R.L.▼ 25 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 9 mil. RON▼ 50,5 % | ▼ 50,5 % | 69,9 K RON | |
| 53 | 53.IMPA & I SRL▼ 7 | Sat Cocorăştii Colţ, Comuna Cocorăştii Colţ, Prahova | 8,9 mil. RON▼ 24,3 % | ▼ 24,3 % | 274,1 K RON | |
| 54 | 54.XENIA SA▼ 24 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 8,4 mil. RON▼ 51,8 % | ▼ 51,8 % | -816,2 K RON | |
| 55 | 55.APASCO SA▼ 45 | Comuna Măneciu, Prahova | 8,2 mil. RON▼ 81,2 % | ▼ 81,2 % | -8,5 mil. RON | |
| 56 | 56.COMPANIA ENERGOPETROL SA▼ 27 | Municipiul Câmpina, Prahova | 7,8 mil. RON▼ 55,3 % | ▼ 55,3 % | -3,5 mil. RON | |
| 57 | 57.EUROROM CONSTRUCT INVEST SRL▲ 6 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 7,8 mil. RON▼ 7,8 % | ▼ 7,8 % | 44,9 K RON | |
| 58 | 58.ELVANI SRL▲ 11 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 7,6 mil. RON▲ 15,5 % | ▲ 15,5 % | 1,1 mil. RON | |
| 59 | 59.PETROCONSTRUCT SERVICE SRL▲ 6 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Prahova | 7,6 mil. RON▲ 1,8 % | ▲ 1,8 % | 43 K RON | |
| 60 | 60.SOLETANŞ CONS SRL▲ 22 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 7,4 mil. RON▲ 44,1 % | ▲ 44,1 % | 15,6 K RON | |
| 61 | 61.REMAS CONTROL S.R.L.▲ 37 | Sat Făcăieni, Comuna Măneciu, Prahova | 7,3 mil. RON▲ 91,5 % | ▲ 91,5 % | 314,9 K RON | |
| 62 | 62.EMON ELECTRIC SA▼ 5 | Municipiul Câmpina, Prahova | 7,3 mil. RON▼ 26,1 % | ▼ 26,1 % | 6,5 K RON | |
| 63 | 63.COOPERATIVA EDILE APPENNINO S.C.R.L. MONGHIDORO - SUCURSALA PLOIESTI▼ 24 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 7,2 mil. RON▼ 45,7 % | ▼ 45,7 % | 25,6 K RON | |
| 64 | 64.SINCLAIR GROUP SRL= | Municipiul Ploieşti, Prahova | 7,1 mil. RON▼ 16,2 % | ▼ 16,2 % | -878,9 K RON | |
| 65 | 65.MEGAELECTRIC SRL▲ 89 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 7 mil. RON▲ 213,2 % | ▲ 213,2 % | 331,8 K RON | |
| 66 | 66.ALPACCESS SRL▲ 34 | Sat Bucov, Comuna Bucov, Prahova | 6,6 mil. RON▲ 75,4 % | ▲ 75,4 % | 1 mil. RON | |
| 67 | 67.NIPTER CONSTRUCT SRL▲ 6 | Sat Bucov, Comuna Bucov, Prahova | 6,5 mil. RON▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | 55,5 K RON | |
| 68 | 68.ELEAD CONSTRUCT SRL▲ 246 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 6,4 mil. RON▲ 688,3 % | ▲ 688,3 % | 1,6 mil. RON | |
| 69 | 69.STILCON SRL▲ 28 | Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Prahova | 6,3 mil. RON▲ 62,8 % | ▲ 62,8 % | 316,8 K RON | |
| 70 | 70.TEHNOFRIG IONESCU SRL▲ 88 | Loc. Breaza de Jos, Oraş Breaza, Prahova | 6,3 mil. RON▲ 190,6 % | ▲ 190,6 % | 271,4 K RON | |
| 71 | 71.PRODUCTIE PRESTARI TELEGA 4 SRL▲ 5 | Sat Telega, Comuna Telega, Prahova | 6,1 mil. RON▲ 3 % | ▲ 3 % | 3,2 mil. RON | |
| 72 | 72.QUASAR LTD SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 6 mil. RON▲ 124,2 % | ▲ 124,2 % | 5,7 K RON | |
| 73 | 73.MONTPLAST SRL▼ 20 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 6 mil. RON▼ 42,3 % | ▼ 42,3 % | -590,8 K RON | |
| 74 | 74.CASIVLAD PREST SRL▲ 28 | Sat Mărginenii de Jos, Comuna Filipeştii de Târg, Prahova | 5,9 mil. RON▲ 59,6 % | ▲ 59,6 % | 495,3 K RON | |
| 75 | 75.PMSR ELECTRO SI AUTOMATIZARE SRL▲ 2 | Sat Brazii de Sus, Comuna Brazi, Prahova | 5,8 mil. RON▼ 0,6 % | ▼ 0,6 % | -1,5 mil. RON | |
| 76 | 76.CABRO CONSTRUCT SRL▲ 23 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 5,7 mil. RON▲ 51,9 % | ▲ 51,9 % | 57,4 K RON | |
| 77 | 77.CIVIND CONDEXPERT SA▼ 6 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 5,5 mil. RON▼ 14,2 % | ▼ 14,2 % | -3,4 mil. RON | |
| 78 | 78.ERIN SRL▼ 30 | Municipiul Câmpina, Prahova | 5,5 mil. RON▼ 52,1 % | ▼ 52,1 % | 16,2 K RON | |
| 79 | 79.URAREF CONSTRUCT SRL▲ 12 | Loc. Breaza de Jos, Oraş Breaza, Prahova | 5,5 mil. RON▲ 25,2 % | ▲ 25,2 % | 1 mil. RON | |
| 80 | 80.SARONA SRL▼ 19 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 5,5 mil. RON▼ 38,7 % | ▼ 38,7 % | 47,2 K RON | |
| 81 | 81.NAOCAM CONSTRUCT SRL▼ 2 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 5,2 mil. RON▼ 7 % | ▼ 7 % | 48,9 K RON | |
| 82 | 82.ANDAVA ANN PARTNER SRL▲ 96 | Sat Ariceştii Rahtivani, Comuna Ariceştii Rahtivani, Prahova | 5,1 mil. RON▲ 178,9 % | ▲ 178,9 % | -7 K RON | |
| 83 | 83.ELGART IZOCON SRL▲ 61 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 4,9 mil. RON▲ 99,7 % | ▲ 99,7 % | 447 K RON | |
| 84 | 84.VANIZOCONSTRUCT SRL▲ 56 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 4,9 mil. RON▲ 96 % | ▲ 96 % | 252,3 K RON | |
| 85 | 85.DYROT IMPEX SRL= | Municipiul Ploieşti, Prahova | 4,9 mil. RON▼ 2 % | ▼ 2 % | 182,3 K RON | |
| 86 | 86.MACREA CONSTRUCT SRL▲ 366 | Sat Malu Vânăt, Comuna Izvoarele, Prahova | 4,8 mil. RON▲ 857,2 % | ▲ 857,2 % | 89,7 K RON | |
| 87 | 87.DOMINATION INDUSTRY SRL▲ 1.547 | Sat Albeşti-Paleologu, Comuna Albeşti-Paleologu, Prahova | 4,8 mil. RON▲ 66.253,8 % | ▲ 66.253,8 % | 3 mil. RON | |
| 88 | 88.DOMINATION SRLnou | Sat Albeşti-Paleologu, Comuna Albeşti-Paleologu, Prahova | 4,6 mil. RON— | — | 2,9 mil. RON | |
| 89 | 89.CONSTRUCTII,CAI FERATE,DRUMURI SI PODURI SRL▲ 58 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 4,6 mil. RON▲ 93,4 % | ▲ 93,4 % | 1,3 mil. RON | |
| 90 | 90.COMPEXIN SA▲ 19 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 4,6 mil. RON▲ 30,2 % | ▲ 30,2 % | 157,4 K RON | |
| 91 | 91.CONEM INDUSTRIAL CONSTRUCT SRL▲ 19 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 4,5 mil. RON▲ 30,7 % | ▲ 30,7 % | 299 K RON | |
| 92 | 92.ACONSA CONSTRUCT TRANZIMOB S.A.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 4,5 mil. RON▲ 17,8 % | ▲ 17,8 % | -1,1 mil. RON | |
| 93 | 93.KATO SERVICE SRL▼ 12 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 4,5 mil. RON▼ 16 % | ▼ 16 % | 477,9 K RON | |
| 94 | 94.ALDRU COM SRL▼ 38 | Sat Buchilaşi, Comuna Râfov, Prahova | 4,4 mil. RON▼ 55,6 % | ▼ 55,6 % | 286,2 K RON | |
| 95 | 95.WIDIA SRL▲ 118 | Sat Ploieştiori, Comuna Blejoi, Prahova | 4,3 mil. RON▲ 216 % | ▲ 216 % | 14,4 K RON | |
| 96 | 96.ESRA SRL▲ 8 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 4,3 mil. RON▲ 18,7 % | ▲ 18,7 % | 172 K RON | |
| 97 | 97.SINCO SRL▲ 22 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 3,9 mil. RON▲ 28,9 % | ▲ 28,9 % | 14,4 K RON | |
| 98 | 98.GAZPET INSTAL SRL▲ 23 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 3,8 mil. RON▲ 28,5 % | ▲ 28,5 % | 11,9 K RON | |
| 99 | 99.DYSTOM SRL▼ 6 | Loc. Buşteni, Oraş Buşteni, Prahova | 3,5 mil. RON▼ 15,7 % | ▼ 15,7 % | -107,1 K RON | |
| 100 | 100.TEX CONSTRUCT INTEX SOLUTIONS SRL▲ 20 | Sat Bucov, Comuna Bucov, Prahova | 3,5 mil. RON▲ 15,4 % | ▲ 15,4 % | 2 mil. RON |
Codurile CAEN din construcții — Prahova
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
417 firme · 1,6 mld. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
1.413 firme · 1,4 mld. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
71 firme · 807,3 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
309 firme · 757,9 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
398 firme · 501,8 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
31 firme · 438,6 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
185 firme · 421,5 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
64 firme · 292,1 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
75 firme · 141,5 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
117 firme · 128,3 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
16 firme · 101,9 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
16 firme · 90,1 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
124 firme · 76,9 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
79 firme · 60,6 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
49 firme · 44,3 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
64 firme · 33,2 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
46 firme · 27,2 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
8 firme · 23,3 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
17 firme · 21,2 mil. RON
CAEN 4350
Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
2 firme · 19,6 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
9 firme · 10,6 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
12 firme · 8,7 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
9 firme · 7,7 mil. RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
3 firme · 6,5 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
4 firme · 5,6 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
17 firme · 5 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
11 firme · 2,8 mil. RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
9 firme · 1,5 mil. RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
1 firme · 545,5 K RON
CAEN 4360
Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
1 firme · 0 RON