Top 100 firme — Construcții, Tulcea după capitaluri în 2024
605 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 543,7 mil. RON. Pragul de intrare în top este 580,6 K RON, iar liderul atinge 156,8 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Capitaluri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.CORAL SRL= | Municipiul Tulcea, Tulcea | 156,8 mil. RON▼ 4,8 % | ▼ 4,8 % | 17 mil. RON | |
| 2 | 2.COMPLEX DELTA SRL= | Municipiul Tulcea, Tulcea | 103,8 mil. RON▲ 5,8 % | ▲ 5,8 % | 17,7 mil. RON | |
| 3 | 3.WALDEVAR ENERGY S.R.L.▲ 1 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 40,7 mil. RON▲ 81,7 % | ▲ 81,7 % | 20,1 mil. RON | |
| 4 | 4.TERRA CONSTRUCT SRL▼ 1 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 23,2 mil. RON▼ 0 % | ▼ 0 % | 1,4 mil. RON | |
| 5 | 5.MITROFAR SRL▲ 1 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 17,5 mil. RON▼ 9,8 % | ▼ 9,8 % | 517,4 K RON | |
| 6 | 6.DINAMIC CONSTRUCT SRL▲ 1 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 16,9 mil. RON▲ 3,6 % | ▲ 3,6 % | 591,3 K RON | |
| 7 | 7.ECHITABIL CONSTRUCT SRL▼ 2 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 14,6 mil. RON▼ 28,8 % | ▼ 28,8 % | 704 K RON | |
| 8 | 8.CONDOR SRL= | Loc. Babadag, Oraş Babadag, Tulcea | 8,5 mil. RON▼ 4,4 % | ▼ 4,4 % | -389,5 K RON | |
| 9 | 9.ARCOSIM SRL= | Loc. Măcin, Oraş Măcin, Tulcea | 8,1 mil. RON▼ 5,6 % | ▼ 5,6 % | 23 K RON | |
| 10 | 10.GP SAGEATA PROD S.R.L.= | Municipiul Tulcea, Tulcea | 7,2 mil. RON▲ 10,6 % | ▲ 10,6 % | 2,1 mil. RON | |
| 11 | 11.P.G.H. CONSTRUCT-COM SRL▲ 1 | Loc. Babadag, Oraş Babadag, Tulcea | 6,8 mil. RON▲ 35,3 % | ▲ 35,3 % | 2 mil. RON | |
| 12 | 12.GENERAL INSTAL COM SRL▲ 9 | Loc. Babadag, Oraş Babadag, Tulcea | 4,6 mil. RON▲ 53,9 % | ▲ 53,9 % | 1,6 mil. RON | |
| 13 | 13.ZET INDUSTRIES S.R.L.▲ 14 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 4,5 mil. RON▲ 84,2 % | ▲ 84,2 % | 2 mil. RON | |
| 14 | 14.ÎNTREȚINERE ȘI REPARAȚII CONSTRUCȚII HIDROTEHNICE "I.R.C.H." S.A.= | Municipiul Tulcea, Tulcea | 4,4 mil. RON▼ 0,4 % | ▼ 0,4 % | -13,9 K RON | |
| 15 | 15.SPIRU ELECTRA SRL▲ 3 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 4,1 mil. RON▲ 24,2 % | ▲ 24,2 % | 805,4 K RON | |
| 16 | 16.GAZ CONTROL SRL▼ 3 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 3,8 mil. RON▼ 19,8 % | ▼ 19,8 % | 59,2 K RON | |
| 17 | 17.CIMEX SA= | Municipiul Tulcea, Tulcea | 3,4 mil. RON▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | -36,9 K RON | |
| 18 | 18.HIPERLINE UTILAJ SRL▲ 1 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 3,1 mil. RON▼ 4,8 % | ▼ 4,8 % | 185,5 K RON | |
| 19 | 19.ALTCON PREST SRL▲ 1 | Loc. Babadag, Oraş Babadag, Tulcea | 3,1 mil. RON▼ 1,5 % | ▼ 1,5 % | 1,4 mil. RON | |
| 20 | 20.VALDROMMIT BUILDING SRL▲ 5 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 2,9 mil. RON▲ 15,9 % | ▲ 15,9 % | 414,4 K RON | |
| 21 | 21.MARLITZA TRADE S.R.L.nou | Municipiul Tulcea, Tulcea | 2,9 mil. RON▲ 0 % | ▲ 0 % | 562 RON | |
| 22 | 22.SK MONTAGGI SHIP S.R.L.▲ 6 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 2,8 mil. RON▲ 19,8 % | ▲ 19,8 % | 468,1 K RON | |
| 23 | 23.MODERN AMBIENT SRL▼ 1 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 2,7 mil. RON▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | 18,4 K RON | |
| 24 | 24.PAVIMAX SRL▼ 1 | Sat Greci, Comuna Greci, Tulcea | 2,7 mil. RON▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | 523,5 K RON | |
| 25 | 25.MIXTURA SRL▲ 10 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 2,6 mil. RON▲ 25,7 % | ▲ 25,7 % | 539,3 K RON | |
| 26 | 26.GABIONA-COM SRL= | Loc. Isaccea, Oraş Isaccea, Tulcea | 2,6 mil. RON▲ 3,7 % | ▲ 3,7 % | 94 K RON | |
| 27 | 27.OMNI CESTARO GROUP SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ▲ 6 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 2,5 mil. RON▲ 13,7 % | ▲ 13,7 % | 298,9 K RON | |
| 28 | 28.DECOLMATA PRIMO S.R.L.▼ 4 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 2,5 mil. RON▼ 4,8 % | ▼ 4,8 % | -124 K RON | |
| 29 | 29.KONSTANT GROUP SRL▲ 18 | Sat Sarichioi, Comuna Sarichioi, Tulcea | 2,2 mil. RON▲ 54,3 % | ▲ 54,3 % | 789,1 K RON | |
| 30 | 30.DELTA PREMIUM RESIDENCE SRL▼ 19 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 2,2 mil. RON▼ 56,3 % | ▼ 56,3 % | 1,1 mil. RON | |
| 31 | 31.SAWMILL INTERNAŢIONAL SRL▲ 74 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 2,2 mil. RON▲ 266,9 % | ▲ 266,9 % | 1,6 mil. RON | |
| 32 | 32.PASIROM INTERNAŢIONAL SRL▼ 1 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 2,2 mil. RON▼ 2 % | ▼ 2 % | 2,1 mil. RON | |
| 33 | 33.TOP ELECTRIC SRL▲ 19 | Loc. Măcin, Oraş Măcin, Tulcea | 2,1 mil. RON▲ 57,1 % | ▲ 57,1 % | 796,1 K RON | |
| 34 | 34.COMPLEX CITY SRL▲ 17 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 2 mil. RON▲ 49 % | ▲ 49 % | 673,6 K RON | |
| 35 | 35.C.A. BAUTEN S.R.L.▲ 56 | Sat Cerna, Comuna Cerna, Tulcea | 1,9 mil. RON▲ 171,7 % | ▲ 171,7 % | 1,2 mil. RON | |
| 36 | 36.DAMAVA IMOBIL SRL▲ 2 | Loc. Măcin, Oraş Măcin, Tulcea | 1,9 mil. RON▲ 9,9 % | ▲ 9,9 % | 174,6 K RON | |
| 37 | 37.SAM ELAN PASTROI SRL▲ 92 | Sat Sarichioi, Comuna Sarichioi, Tulcea | 1,9 mil. RON▲ 292,7 % | ▲ 292,7 % | 1,4 mil. RON | |
| 38 | 38.CONSTRUCT ARTEMYH SRL▲ 6 | Loc. Măcin, Oraş Măcin, Tulcea | 1,9 mil. RON▲ 23 % | ▲ 23 % | 618,2 K RON | |
| 39 | 39.DASPAR SRLnou | Loc. Babadag, Oraş Babadag, Tulcea | 1,8 mil. RON▲ 10 % | ▲ 10 % | 166,9 K RON | |
| 40 | 40.CREATOR EXPERT S.R.L.▼ 3 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 1,8 mil. RON▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | 12,1 K RON | |
| 41 | 41.MARIX SRL▼ 11 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 1,8 mil. RON▼ 20,5 % | ▼ 20,5 % | 28,8 K RON | |
| 42 | 42.PAVEMONT MONTAJ SRL▲ 15 | Loc. Măcin, Oraş Măcin, Tulcea | 1,7 mil. RON▲ 39,2 % | ▲ 39,2 % | 1,1 mil. RON | |
| 43 | 43.SIRUTI SRL▼ 2 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 1,7 mil. RON▲ 5,3 % | ▲ 5,3 % | 85,9 K RON | |
| 44 | 44.TITAN-INSTAL SRL▲ 6 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 1,6 mil. RON▲ 13,1 % | ▲ 13,1 % | 228,9 K RON | |
| 45 | 45.ANDRYKO SRL▼ 2 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 1,5 mil. RON▲ 0,9 % | ▲ 0,9 % | 37,9 K RON | |
| 46 | 46.ALMALAND S.R.L.▼ 1 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 1,5 mil. RON▼ 2,3 % | ▼ 2,3 % | -34,8 K RON | |
| 47 | 47.MINOKAWA TRAVEL-TECH S.R.L.▲ 88 | Sat Mineri, Comuna Somova, Tulcea | 1,4 mil. RON▲ 223,3 % | ▲ 223,3 % | 1,4 mil. RON | |
| 48 | 48.ESTCONS SRL▼ 6 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 1,3 mil. RON▼ 15,8 % | ▼ 15,8 % | 1,3 mil. RON | |
| 49 | 49.REX RESIDENCE IMOBILIARE S.R.L.▲ 39 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 1,3 mil. RON▲ 78 % | ▲ 78 % | 583,7 K RON | |
| 50 | 50.SIMEVO-BEST SRLnou | Sat Mihail Kogălniceanu, Comuna Mihail Kogălniceanu, Tulcea | 1,3 mil. RON▲ 42,6 % | ▲ 42,6 % | 832,1 K RON | |
| 51 | 51.PERICLESTAR S.R.L.▲ 4 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 1,3 mil. RON▲ 1,3 % | ▲ 1,3 % | 16,9 K RON | |
| 52 | 52.BV ULIA SRL▼ 4 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 1,3 mil. RON▼ 12,4 % | ▼ 12,4 % | -42,9 K RON | |
| 53 | 53.ELCOS GRUP SRL▼ 37 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 1,2 mil. RON▼ 65 % | ▼ 65 % | 1,1 mil. RON | |
| 54 | 54.CONSTRUCT DESIGN SRL▼ 20 | Sat Somova, Comuna Somova, Tulcea | 1,2 mil. RON▼ 41,4 % | ▼ 41,4 % | 31,5 K RON | |
| 55 | 55.GIVA SRL▲ 4 | Sat Cataloi, Comuna Frecăţei, Tulcea | 1,2 mil. RON▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | 9,4 K RON | |
| 56 | 56.ABABEI ROGIDIACRIS S.R.L.▲ 2 | Sat Cataloi, Comuna Frecăţei, Tulcea | 1,2 mil. RON▼ 3,4 % | ▼ 3,4 % | 52,4 K RON | |
| 57 | 57.EUROEST PLUS IMOBILIARE S.R.L.▲ 490 | Sat Cataloi, Comuna Frecăţei, Tulcea | 1,2 mil. RON— | — | 1,2 mil. RON | |
| 58 | 58.CONSTART - CONFORT SRL▲ 17 | Sat Sarichioi, Comuna Sarichioi, Tulcea | 1,2 mil. RON▲ 26,6 % | ▲ 26,6 % | 50,4 K RON | |
| 59 | 59.NESAND SRL▼ 6 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 1,2 mil. RON▼ 9,9 % | ▼ 9,9 % | 22,3 K RON | |
| 60 | 60.ALDAS EXPLOCAR S.R.L.▲ 61 | Sat Turcoaia, Comuna Turcoaia, Tulcea | 1,1 mil. RON▲ 124,4 % | ▲ 124,4 % | 1,1 mil. RON | |
| 61 | 61.RICOSTAR SRL▼ 7 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 1,1 mil. RON▼ 12 % | ▼ 12 % | -153,8 K RON | |
| 62 | 62.CESENA SPEED GROUP SRL▲ 5 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 1,1 mil. RON▲ 7,7 % | ▲ 7,7 % | 295,2 K RON | |
| 63 | 63.STEF PARTENER SRL▲ 10 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 1,1 mil. RON▲ 10,6 % | ▲ 10,6 % | 105,4 K RON | |
| 64 | 64.HERACLEEA STUF S.R.L.▲ 4 | Sat Enisala, Comuna Sarichioi, Tulcea | 1,1 mil. RON▲ 5,3 % | ▲ 5,3 % | 1,1 mil. RON | |
| 65 | 65.INFRABILD SRL▼ 5 | Loc. Babadag, Oraş Babadag, Tulcea | 1,1 mil. RON▼ 8,6 % | ▼ 8,6 % | -100,2 K RON | |
| 66 | 66.DORASERV SRL▲ 3 | Loc. Măcin, Oraş Măcin, Tulcea | 1 mil. RON▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | 12,2 K RON | |
| 67 | 67.ECOTUR INDUSTRIES SRL▼ 5 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 1 mil. RON▼ 11 % | ▼ 11 % | -126,1 K RON | |
| 68 | 68.SERCONS&CONTRACTOR S.R.L.▲ 17 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 992,6 K RON▲ 29,8 % | ▲ 29,8 % | 992,2 K RON | |
| 69 | 69.PILOT SRL▲ 7 | Sat Sarichioi, Comuna Sarichioi, Tulcea | 967 K RON▲ 4,8 % | ▲ 4,8 % | 44,2 K RON | |
| 70 | 70.ALPHADRILL SOLAR S.R.L.▲ 53 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 961,9 K RON▲ 92,4 % | ▲ 92,4 % | 711,9 K RON | |
| 71 | 71.NAUTIC FLASH GMAF S.R.L.▼ 15 | Sat Niculiţel, Comuna Niculiţel, Tulcea | 960 K RON▼ 23,9 % | ▼ 23,9 % | 1 mil. RON | |
| 72 | 72.EURO-TRUST SRL▼ 2 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 956,7 K RON▼ 5,2 % | ▼ 5,2 % | 911,5 K RON | |
| 73 | 73.PRIME BUILDERS TEAM S.R.L.▲ 173 | Sat Jurilovca, Comuna Jurilovca, Tulcea | 941,7 K RON▲ 570,5 % | ▲ 570,5 % | 833,5 K RON | |
| 74 | 74.SERV INSTAL PROIECT SRL▼ 13 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 915,4 K RON▼ 20,6 % | ▼ 20,6 % | 138,3 K RON | |
| 75 | 75.POWER CONSULTING SOLUTIONS S.R.L.▲ 4 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 886,7 K RON▲ 3,4 % | ▲ 3,4 % | 28,7 K RON | |
| 76 | 76.DELTACID BOATS CLUB SRL▲ 16 | Sat Dunăvăţu de Jos, Comuna Murighiol, Tulcea | 885,1 K RON▲ 25,8 % | ▲ 25,8 % | 181,4 K RON | |
| 77 | 77.ERMAR RESORT SRL▲ 1 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 862 K RON▼ 2 % | ▼ 2 % | 734,5 K RON | |
| 78 | 78.ANIMATUR SRL▲ 3 | Sat Jurilovca, Comuna Jurilovca, Tulcea | 838,9 K RON▼ 0,6 % | ▼ 0,6 % | -4,7 K RON | |
| 79 | 79.GENERAL HOME DESIGN BUILDING S.R.L.▲ 28 | Sat Nufăru, Comuna Nufăru, Tulcea | 788,7 K RON▲ 35,6 % | ▲ 35,6 % | 88,8 K RON | |
| 80 | 80.RCM FAST MAINTENANCE S.R.L.▲ 17 | Sat Baia, Comuna Baia, Tulcea | 767,2 K RON▲ 20,2 % | ▲ 20,2 % | 753,9 K RON | |
| 81 | 81.AMAZON TERM SRL▲ 5 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 764,1 K RON▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | 11,8 K RON | |
| 82 | 82.WORLD IN STEEL S.R.L.nou | Municipiul Tulcea, Tulcea | 762,1 K RON— | — | — | 761,9 K RON |
| 83 | 83.DOBRIS DECOR SRL= | Loc. Babadag, Oraş Babadag, Tulcea | 745,3 K RON▼ 6,4 % | ▼ 6,4 % | -51 K RON | |
| 84 | 84.ŞAP GYM DUERANU S.R.L.▲ 96 | Sat Sâmbăta Nouă, Comuna Topolog, Tulcea | 732,4 K RON▲ 180 % | ▲ 180 % | 470,9 K RON | |
| 85 | 85.BELFLOR SRL▲ 5 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 724,6 K RON▲ 1,3 % | ▲ 1,3 % | 8,9 K RON | |
| 86 | 86.MASTER PROFILE SRL▲ 14 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 716,9 K RON▲ 15,3 % | ▲ 15,3 % | 3,4 K RON | |
| 87 | 87.DUCAPA STUDIO S.R.L.▲ 2 | Sat Pătlageanca, Comuna Ceatalchioi, Tulcea | 702,8 K RON▼ 6,1 % | ▼ 6,1 % | -45,8 K RON | |
| 88 | 88.VATECO GLOBAL SRL▼ 4 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 702,5 K RON▼ 9,7 % | ▼ 9,7 % | -64 K RON | |
| 89 | 89.VIONEL DECOR SRL▲ 23 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 700,2 K RON▲ 25,5 % | ▲ 25,5 % | 238 K RON | |
| 90 | 90.AVANTAJ INSTAL GAZ S.R.L.▲ 96 | Sat Mineri, Comuna Somova, Tulcea | 695 K RON▲ 184,5 % | ▲ 184,5 % | 450,7 K RON | |
| 91 | 91.BELVEDERE RESIDENCE S.R.L.▼ 20 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 691,6 K RON▼ 31,5 % | ▼ 31,5 % | -17,3 K RON | |
| 92 | 92.DELTA SKYLINE DEVELOPMENT S.R.L.▲ 4 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 659,3 K RON▲ 1 % | ▲ 1 % | 6,4 K RON | |
| 93 | 93.MEDI WORK CABIN S.R.L.▼ 19 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 651,3 K RON▼ 34,1 % | ▼ 34,1 % | 629,2 K RON | |
| 94 | 94.ANTREPRIZA DE CONSTRUCTII SI MONTAJE ENERGETICE S.R.L.▼ 22 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 637 K RON▼ 36,3 % | ▼ 36,3 % | 304,7 K RON | |
| 95 | 95.SCP DRUM STRUCTURE SRL▼ 2 | Sat Sarichioi, Comuna Sarichioi, Tulcea | 622 K RON▼ 7,9 % | ▼ 7,9 % | -53,4 K RON | |
| 96 | 96.HERACLEEA SERVICII S.R.L.nou | Sat Enisala, Comuna Sarichioi, Tulcea | 611 K RON— | — | — | 611 K RON |
| 97 | 97.COSMAS ALLESTIMENTI SRL▲ 79 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 609,1 K RON▲ 126,6 % | ▲ 126,6 % | 490,3 K RON | |
| 98 | 98.GAL-COM SRL▼ 32 | Loc. Babadag, Oraş Babadag, Tulcea | 601,9 K RON▼ 42,8 % | ▼ 42,8 % | 545,3 K RON | |
| 99 | 99.BACIU ENERGY SRL▼ 22 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 592,3 K RON▼ 33,4 % | ▼ 33,4 % | 9,4 K RON | |
| 100 | 100.ALEMAD SRL▲ 18 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 580,6 K RON▲ 8,6 % | ▲ 8,6 % | 45,7 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Tulcea
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
101 firme · 440,8 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
5 firme · 437,6 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
10 firme · 160 mil. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
169 firme · 100,7 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
56 firme · 60,3 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
62 firme · 59,1 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
17 firme · 33,6 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
17 firme · 32,9 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
30 firme · 24,2 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
15 firme · 12,2 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
16 firme · 8,1 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
5 firme · 6,7 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
3 firme · 6,1 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
12 firme · 5,1 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
7 firme · 4,6 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
6 firme · 3,4 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
6 firme · 2,2 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
3 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
5 firme · 705,7 K RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
3 firme · 484,3 K RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
1 firme · 205 K RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
2 firme · 117,2 K RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
1 firme · 26 K RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
6 firme · 25,1 K RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
2 firme · 0 RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
1 firme · 0 RON