Top 100 firme — Construcții, Tulcea după scădere cifră de afaceri în 2025
135 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează -77,3 mil. RON. Pragul de intrare în top este -63,7 K RON, iar liderul atinge -10,3 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Scădere CA | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.GP SAGEATA PROD S.R.L.▲ 5 | Municipiul Tulcea, Tulcea | -10,3 mil. RON▼ 37,1 % | ▼ 37,1 % | 2,1 mil. RON | |
| 2 | 2.P.G.H. CONSTRUCT-COM SRLnou | Loc. Babadag, Oraş Babadag, Tulcea | -9,9 mil. RON▼ 65,4 % | ▼ 65,4 % | 292,7 K RON | |
| 3 | 3.GENERAL INSTAL COM SRLnou | Loc. Babadag, Oraş Babadag, Tulcea | -3,2 mil. RON▼ 32 % | ▼ 32 % | 381,9 K RON | |
| 4 | 4.GIVA SRLnou | Sat Cataloi, Comuna Frecăţei, Tulcea | -2,8 mil. RON▼ 79,2 % | ▼ 79,2 % | -479,9 K RON | |
| 5 | 5.MIXTURA SRLnou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -2,3 mil. RON▼ 50,1 % | ▼ 50,1 % | -459,6 K RON | |
| 6 | 6.DUNĂREANUL S.R.L.nou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -2,2 mil. RON▼ 100 % | ▼ 100 % | 0 RON | |
| 7 | 7.DELTA PREMIUM RESIDENCE SRL= | Municipiul Tulcea, Tulcea | -1,9 mil. RON▼ 39,6 % | ▼ 39,6 % | 1,2 mil. RON | |
| 8 | 8.COMPLEX CITY SRLnou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -1,8 mil. RON▼ 75,7 % | ▼ 75,7 % | 128,3 K RON | |
| 9 | 9.MEDI WORK CABIN S.R.L.nou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -1,6 mil. RON▼ 60,8 % | ▼ 60,8 % | 347,1 K RON | |
| 10 | 10.SEBASTIAN GEOSEB S.R.L.nou | Sat Somova, Comuna Somova, Tulcea | -1,4 mil. RON▼ 98,9 % | ▼ 98,9 % | -25,8 K RON | |
| 11 | 11.CONDOR SRLnou | Loc. Babadag, Oraş Babadag, Tulcea | -1,3 mil. RON▼ 10,7 % | ▼ 10,7 % | 264,8 K RON | |
| 12 | 12.OPTIMA DOUBLE M SRLnou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -1,3 mil. RON▼ 52,6 % | ▼ 52,6 % | 28,4 K RON | |
| 13 | 13.PILOT SRLnou | Sat Sarichioi, Comuna Sarichioi, Tulcea | -1,2 mil. RON▼ 43,5 % | ▼ 43,5 % | -396,5 K RON | |
| 14 | 14.ERMAR RESORT SRLnou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -1,2 mil. RON▼ 67,7 % | ▼ 67,7 % | 264,9 K RON | |
| 15 | 15.CONSTRUCT DINOGETIA S.R.L.nou | Sat Garvăn, Comuna Jijila, Tulcea | -1,2 mil. RON▼ 79,3 % | ▼ 79,3 % | -151,6 K RON | |
| 16 | 16.CREATIVE VIOLETA PAPETĂRIE SRLnou | Loc. Măcin, Oraş Măcin, Tulcea | -1,1 mil. RON▼ 46,8 % | ▼ 46,8 % | -285,1 K RON | |
| 17 | 17.AMBASADOR RIGIPS CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Cataloi, Comuna Frecăţei, Tulcea | -1 mil. RON▼ 75,6 % | ▼ 75,6 % | -59,7 K RON | |
| 18 | 18.ANTREPRIZA DE CONSTRUCTII SI MONTAJE ENERGETICE S.R.L.nou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -1 mil. RON▼ 6 % | ▼ 6 % | 714,5 K RON | |
| 19 | 19.ROM ALBA CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Valea Nucarilor, Comuna Valea Nucarilor, Tulcea | -1 mil. RON▼ 66,1 % | ▼ 66,1 % | 111,6 K RON | |
| 20 | 20.HIPERLINE UTILAJ SRLnou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -943,1 K RON▼ 15,3 % | ▼ 15,3 % | 68,2 K RON | |
| 21 | 21.LEONARD SPECIAL TEAM S.R.L.nou | Sat Murighiol, Comuna Murighiol, Tulcea | -899,5 K RON▼ 95,5 % | ▼ 95,5 % | -102,2 K RON | |
| 22 | 22.PAVEMONT MONTAJ SRLnou | Loc. Măcin, Oraş Măcin, Tulcea | -885,9 K RON▼ 47,7 % | ▼ 47,7 % | 296,7 K RON | |
| 23 | 23.RAI-PRESTSERV SRL= | Loc. Măcin, Oraş Măcin, Tulcea | -877,9 K RON▼ 69 % | ▼ 69 % | -117,7 K RON | |
| 24 | 24.ABABEI ROGIDIACRIS S.R.L.nou | Sat Cataloi, Comuna Frecăţei, Tulcea | -869,5 K RON▼ 56,2 % | ▼ 56,2 % | 150,4 K RON | |
| 25 | 25.GAL-COM SRL▲ 31 | Loc. Babadag, Oraş Babadag, Tulcea | -847,9 K RON▼ 43,7 % | ▼ 43,7 % | -432,3 K RON | |
| 26 | 26.SOLAR POWER INSTALL SRLnou | Sat Jurilovca, Comuna Jurilovca, Tulcea | -845,1 K RON▼ 45,4 % | ▼ 45,4 % | 32,1 K RON | |
| 27 | 27.SERCONS&CONTRACTOR S.R.L.▼ 12 | Municipiul Tulcea, Tulcea | -814 K RON▼ 12 % | ▼ 12 % | 115,2 K RON | |
| 28 | 28.EUROEST PLUS IMOBILIARE S.R.L.nou | Sat Cataloi, Comuna Frecăţei, Tulcea | -814 K RON▼ 27,5 % | ▼ 27,5 % | 688,9 K RON | |
| 29 | 29.HERACLEEA STUF S.R.L.nou | Sat Enisala, Comuna Sarichioi, Tulcea | -782,1 K RON▼ 32,1 % | ▼ 32,1 % | 438,3 K RON | |
| 30 | 30.EURO-TRUST SRL▲ 34 | Municipiul Tulcea, Tulcea | -774,7 K RON▼ 38,8 % | ▼ 38,8 % | 214,9 K RON | |
| 31 | 31.SPIRU ELECTRA SRLnou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -752,3 K RON▼ 36,2 % | ▼ 36,2 % | 145,7 K RON | |
| 32 | 32.S.D.C. IKODOMES S.R.L.nou | Sat Izvoarele, Comuna Izvoarele, Tulcea | -751 K RON▼ 39,2 % | ▼ 39,2 % | 105 K RON | |
| 33 | 33.POSTCRIS EXPERT DESIGN S.R.L.nou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -750,1 K RON▼ 56,2 % | ▼ 56,2 % | -261,4 K RON | |
| 34 | 34.MTS POWER CONSTRUCT S.R.L.nou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -689,4 K RON▼ 51,3 % | ▼ 51,3 % | -392,9 K RON | |
| 35 | 35.TOBY GEAMBAZU S.R.L.nou | Sat Izvoarele, Comuna Izvoarele, Tulcea | -683,3 K RON▼ 91,2 % | ▼ 91,2 % | -91,7 K RON | |
| 36 | 36.MEDIAN INDUSTRII SRL▲ 10 | Municipiul Tulcea, Tulcea | -667,3 K RON▼ 66,9 % | ▼ 66,9 % | 1,7 K RON | |
| 37 | 37.MINOKAWA TRAVEL-TECH S.R.L.nou | Sat Mineri, Comuna Somova, Tulcea | -650,2 K RON▼ 36 % | ▼ 36 % | 548,9 K RON | |
| 38 | 38.FINATTI SRL▲ 43 | Loc. Babadag, Oraş Babadag, Tulcea | -626,4 K RON▼ 86,2 % | ▼ 86,2 % | 4,4 K RON | |
| 39 | 39.STI IMOBCONS DESIGN S.R.L.nou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -618 K RON▼ 24,4 % | ▼ 24,4 % | -164,9 K RON | |
| 40 | 40.INFRABILD SRLnou | Loc. Babadag, Oraş Babadag, Tulcea | -614,1 K RON▼ 95 % | ▼ 95 % | -879,2 K RON | |
| 41 | 41.DOBROSUN S.R.L.nou | Sat Carcaliu, Comuna Carcaliu, Tulcea | -610,1 K RON▼ 43,2 % | ▼ 43,2 % | 113 K RON | |
| 42 | 42.ETAIROS BUILD SRLnou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -503,2 K RON▼ 60,1 % | ▼ 60,1 % | -70,9 K RON | |
| 43 | 43.BARONESCU NAVAL S.R.L.nou | Sat Luncaviţa, Comuna Luncaviţa, Tulcea | -501,9 K RON▼ 93,3 % | ▼ 93,3 % | -69,8 K RON | |
| 44 | 44.TEHNO APLICARE S.R.L.▲ 93 | Municipiul Tulcea, Tulcea | -501,5 K RON▼ 53,6 % | ▼ 53,6 % | 140,1 K RON | |
| 45 | 45.SAVE SOLAR ENERGY S.R.L.nou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -499,8 K RON▼ 21,6 % | ▼ 21,6 % | -181,9 K RON | |
| 46 | 46.C.A. BAUTEN S.R.L.nou | Sat Cerna, Comuna Cerna, Tulcea | -482,7 K RON▼ 30,3 % | ▼ 30,3 % | 409,4 K RON | |
| 47 | 47.CONSTRUCT DESIGN SRL▼ 28 | Sat Somova, Comuna Somova, Tulcea | -433,4 K RON▼ 63 % | ▼ 63 % | -145,9 K RON | |
| 48 | 48.UTIL CLIMA SRLnou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -424,8 K RON▼ 34,6 % | ▼ 34,6 % | 259,2 K RON | |
| 49 | 49.CRYSADY PAV SRLnou | Sat Greci, Comuna Greci, Tulcea | -387,5 K RON▼ 73,1 % | ▼ 73,1 % | -65,3 K RON | |
| 50 | 50.CVIDA CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Cerna, Comuna Cerna, Tulcea | -367,3 K RON▼ 44,5 % | ▼ 44,5 % | -86,6 K RON | |
| 51 | 51.ALBEPA PRO DESIGN S.R.L.▲ 26 | Sat Niculiţel, Comuna Niculiţel, Tulcea | -353,6 K RON▼ 82,1 % | ▼ 82,1 % | -55,1 K RON | |
| 52 | 52.ARCOSIM SRL▼ 28 | Loc. Măcin, Oraş Măcin, Tulcea | -335,2 K RON▼ 7,5 % | ▼ 7,5 % | 24,3 K RON | |
| 53 | 53.REX RESIDENCE IMOBILIARE S.R.L.nou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -331,9 K RON▼ 12,7 % | ▼ 12,7 % | -103 K RON | |
| 54 | 54.MODERN GRUP CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Niculiţel, Comuna Niculiţel, Tulcea | -330,7 K RON▼ 34,2 % | ▼ 34,2 % | 8,5 K RON | |
| 55 | 55.ASPECT MODERN BUILDING S.R.L.nou | Loc. Isaccea, Oraş Isaccea, Tulcea | -317,9 K RON▼ 36,4 % | ▼ 36,4 % | 9,3 K RON | |
| 56 | 56.CONS PARMAC S.R.L.▲ 92 | Municipiul Tulcea, Tulcea | -303,1 K RON▼ 55 % | ▼ 55 % | 175,6 K RON | |
| 57 | 57.AMAZON TERM SRL▲ 84 | Municipiul Tulcea, Tulcea | -281,3 K RON▼ 25,4 % | ▼ 25,4 % | 65,5 K RON | |
| 58 | 58.TIVAJ PROGRES S.R.L.nou | Sat Sarichioi, Comuna Sarichioi, Tulcea | -275 K RON▼ 69,9 % | ▼ 69,9 % | -50,8 K RON | |
| 59 | 59.MICOR SRLnou | Sat Victoria, Comuna Nufăru, Tulcea | -271,1 K RON▼ 28,8 % | ▼ 28,8 % | 99,2 K RON | |
| 60 | 60.DELTACID BOATS CLUB SRLnou | Sat Dunăvăţu de Jos, Comuna Murighiol, Tulcea | -262,9 K RON▼ 35,5 % | ▼ 35,5 % | -131,1 K RON | |
| 61 | 61.MITROFAR SRL▼ 59 | Municipiul Tulcea, Tulcea | -259,8 K RON▼ 11,6 % | ▼ 11,6 % | 101,9 K RON | |
| 62 | 62.ESTCONS SRL▼ 1 | Municipiul Tulcea, Tulcea | -253,3 K RON▼ 8,2 % | ▼ 8,2 % | 1,2 mil. RON | |
| 63 | 63.ECOTUR INDUSTRIES SRL▲ 10 | Municipiul Tulcea, Tulcea | -240,5 K RON▼ 56,7 % | ▼ 56,7 % | -85,8 K RON | |
| 64 | 64.MONDIAL TOP CONSTRUCT S.R.L.▲ 48 | Sat Slava Cercheză, Comuna Slava Cercheză, Tulcea | -214,5 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -232 RON | |
| 65 | 65.GĂBOS SUPER SERVICII S.R.L.nou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -211,4 K RON▼ 17,5 % | ▼ 17,5 % | -232,8 K RON | |
| 66 | 66.COLOSSAL CONSTRUCTION TIS S.R.L.nou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -209,4 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -141,2 K RON | |
| 67 | 67.GATS GENERAL DELIVERY S.R.L.▲ 52 | Comuna Sarichioi, Tulcea | -182 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -4 K RON | |
| 68 | 68.NELMAR EXPERT S.R.L.nou | Sat Niculiţel, Comuna Niculiţel, Tulcea | -164,4 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -12,2 K RON | |
| 69 | 69.DACIC RIVER RESIDENCE S.R.L.▲ 76 | Sat Turcoaia, Comuna Turcoaia, Tulcea | -157,4 K RON▼ 94 % | ▼ 94 % | -94,5 K RON | |
| 70 | 70.RAPTOR INDUSTRIES SRL▼ 4 | Municipiul Tulcea, Tulcea | -154,6 K RON▼ 35,2 % | ▼ 35,2 % | 2,3 K RON | |
| 71 | 71.SQUARE BY DELTA SRLnou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -152,9 K RON▼ 69,9 % | ▼ 69,9 % | 355 RON | |
| 72 | 72.HADETON CONSTRUCT SRL▲ 29 | Municipiul Tulcea, Tulcea | -151 K RON▼ 86,8 % | ▼ 86,8 % | -94,9 K RON | |
| 73 | 73.POWER CONSULTING SOLUTIONS S.R.L.▼ 44 | Municipiul Tulcea, Tulcea | -146,2 K RON▼ 34,3 % | ▼ 34,3 % | 68,2 K RON | |
| 74 | 74.AMENAJARI ESTETIC 2018 S.R.L.nou | Sat Mahmudia, Comuna Mahmudia, Tulcea | -145,1 K RON▼ 44,9 % | ▼ 44,9 % | 701 RON | |
| 75 | 75.FOROMDRILL S.R.L.▲ 7 | Municipiul Tulcea, Tulcea | -143,1 K RON▼ 15,2 % | ▼ 15,2 % | 99,4 K RON | |
| 76 | 76.FIDANNA AVANTAJ S.R.L.nou | Sat Sarichioi, Comuna Sarichioi, Tulcea | -143 K RON▼ 30,8 % | ▼ 30,8 % | 12,9 K RON | |
| 77 | 77.MYR & CLARA RAI S.R.L.▲ 62 | Sat Somova, Comuna Somova, Tulcea | -142,9 K RON▼ 82,1 % | ▼ 82,1 % | -4,8 K RON | |
| 78 | 78.DELTACUDAN S.R.L.nou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -138,2 K RON▼ 86,4 % | ▼ 86,4 % | -11 K RON | |
| 79 | 79.CASA GAMP SRL▲ 65 | Sat Sarichioi, Comuna Sarichioi, Tulcea | -131,6 K RON▼ 17,5 % | ▼ 17,5 % | 10,7 K RON | |
| 80 | 80.DOMAR TEST SRLnou | Loc. Măcin, Oraş Măcin, Tulcea | -129,1 K RON▼ 44,8 % | ▼ 44,8 % | 41,3 K RON | |
| 81 | 81.SERV INSTAL PROIECT SRL▼ 44 | Municipiul Tulcea, Tulcea | -128,8 K RON▼ 14,2 % | ▼ 14,2 % | 57,4 K RON | |
| 82 | 82.QUICK GEOLOGOS S.R.L.nou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -126,1 K RON▼ 28,3 % | ▼ 28,3 % | 166,8 K RON | |
| 83 | 83.IRENE THIERRY S.R.L.▲ 70 | Sat Zebil, Comuna Sarichioi, Tulcea | -123,5 K RON▼ 75,4 % | ▼ 75,4 % | -73,7 K RON | |
| 84 | 84.COMPASULINA BLACK S.R.L.nou | Loc. Sulina, Oraş Sulina, Tulcea | -117,3 K RON▼ 73,7 % | ▼ 73,7 % | -137,7 K RON | |
| 85 | 85.GRAFICONS SRL▼ 54 | Municipiul Tulcea, Tulcea | -114,5 K RON▼ 5,2 % | ▼ 5,2 % | 298,5 K RON | |
| 86 | 86.CONS-HIDRO SRLnou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -111,3 K RON▼ 40,3 % | ▼ 40,3 % | 117,3 K RON | |
| 87 | 87.HOUSE HARCONCEPT ROOF S.R.L.nou | Sat Malcoci, Comuna Nufăru, Tulcea | -109,4 K RON▼ 47,2 % | ▼ 47,2 % | -82,4 K RON | |
| 88 | 88.PROGRES CONSCAV SRLnou | Sat Sarichioi, Comuna Sarichioi, Tulcea | -102,6 K RON▼ 54 % | ▼ 54 % | -29,7 K RON | |
| 89 | 89.ELENYA CREATIVE S.R.L.nou | Loc. Babadag, Oraş Babadag, Tulcea | -98,4 K RON▼ 84 % | ▼ 84 % | -15,9 K RON | |
| 90 | 90.TECHNOLOGY ILUMINATY ELECTRONICS S.R.L.nou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -95 K RON▼ 64,7 % | ▼ 64,7 % | -76,1 K RON | |
| 91 | 91.GEOTEHNIC SRLnou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -94,2 K RON▼ 32,2 % | ▼ 32,2 % | -39,2 K RON | |
| 92 | 92.CONSTRUCT & DESIGN PRICOP S.R.L.▲ 31 | Loc. Măcin, Oraş Măcin, Tulcea | -88,5 K RON▼ 69,7 % | ▼ 69,7 % | -24,6 K RON | |
| 93 | 93.TRISTAL PROJECT S.R.L.▲ 53 | Municipiul Tulcea, Tulcea | -87 K RON▼ 85,3 % | ▼ 85,3 % | 10,2 K RON | |
| 94 | 94.VELUM EDILITAR S.R.L.nou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -86,3 K RON▼ 7,9 % | ▼ 7,9 % | 243,5 K RON | |
| 95 | 95.PAUNYX SRLnou | Sat Sarichioi, Comuna Sarichioi, Tulcea | -83,7 K RON▼ 9,9 % | ▼ 9,9 % | 109,1 K RON | |
| 96 | 96.LAURENTIU COSMIN ELECTRIC S.R.L.▲ 38 | Sat Sâmbăta Nouă, Comuna Topolog, Tulcea | -83 K RON▼ 36,8 % | ▼ 36,8 % | 38,2 K RON | |
| 97 | 97.ASTOM BET SOLID S.R.L.nou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -78,8 K RON▼ 53 % | ▼ 53 % | 1,2 K RON | |
| 98 | 98.ALS CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Mihai Bravu, Comuna Mihai Bravu, Tulcea | -67,2 K RON▼ 14,5 % | ▼ 14,5 % | 186,2 K RON | |
| 99 | 99.GEL COOL SERVICE S.R.L.▼ 11 | Sat Frecăţei, Comuna Frecăţei, Tulcea | -65,5 K RON▼ 46,8 % | ▼ 46,8 % | -20,3 K RON | |
| 100 | 100.CALITIPREST SRL▼ 64 | Municipiul Tulcea, Tulcea | -63,7 K RON▼ 28,1 % | ▼ 28,1 % | 6,8 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Tulcea
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
101 firme · 440,8 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
5 firme · 437,6 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
10 firme · 160 mil. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
169 firme · 100,7 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
56 firme · 60,3 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
62 firme · 59,1 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
17 firme · 33,6 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
17 firme · 32,9 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
30 firme · 24,2 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
15 firme · 12,2 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
16 firme · 8,1 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
5 firme · 6,7 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
3 firme · 6,1 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
12 firme · 5,1 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
7 firme · 4,6 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
6 firme · 3,4 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
6 firme · 2,2 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
3 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
5 firme · 705,7 K RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
3 firme · 484,3 K RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
1 firme · 205 K RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
2 firme · 117,2 K RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
1 firme · 26 K RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
6 firme · 25,1 K RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
2 firme · 0 RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
1 firme · 0 RON