COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Construcții, Tulcea după capitaluri în 2018

444 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 267,1 mil. RON. Pragul de intrare în top este 212,9 K RON, iar liderul atinge 127,6 mil. RON.

FirmăCapitaluri
CORAL SRL=127,6 mil. RON▼ 7,6 %
HERCINIC SRLnou12,5 mil. RON—
CONDOR SRL=11,6 mil. RON▲ 0,6 %
SCUT SA▼ 210,2 mil. RON▼ 40,2 %
BIZKAIA INVEST SRL▲ 15,6 mil. RON▲ 18,6 %
PERIGEM SRL▼ 15,5 mil. RON▲ 7,1 %
ALLA P IMPEX SRL▲ 14,7 mil. RON▲ 8,3 %
CIMEX SA▼ 44,5 mil. RON▼ 24 %
SILUAN PROIECT SRL=4,5 mil. RON▲ 9,1 %
GENERAL PRO INVEST S.R.L.=4,2 mil. RON▲ 2 %
ÎNTREȚINERE ȘI REPARAȚII CONSTRUCȚII HIDROTEHNICE "I.R.C.H." S.A.▼ 44 mil. RON▼ 12,7 %
IZO NAVMAR SRL▲ 243,7 mil. RON▲ 351,5 %
ARCOSIM SRL▼ 12,9 mil. RON▲ 9,4 %
MIXTURA SRL▲ 22,7 mil. RON▲ 28,3 %
MODERN AMBIENT SRL▼ 42,7 mil. RON▲ 0,8 %
PERICLESTAR S.R.L.▲ 12,7 mil. RON▲ 27,5 %
TERRA CONSTRUCT SRL▲ 182,6 mil. RON▲ 216,2 %
NESAND SRL▲ 21,9 mil. RON▲ 3 %
RICOSTAR SRL▼ 11,9 mil. RON▼ 4,3 %
GP SAGEATA PROD S.R.L.▼ 61,8 mil. RON▼ 23,8 %
SPIRU ELECTRA SRL▼ 61,7 mil. RON▼ 20,6 %
RIPOSTA TRANS S.R.L.▼ 91,7 mil. RON▼ 27,9 %
PAVIMAX SRL▲ 11,7 mil. RON▲ 45,4 %
GENERAL INSTAL COM SRLnou1,7 mil. RON▲ 21,7 %
GAZ CONTROL SRL▲ 651,4 mil. RON▲ 470,1 %
ALTCON PREST SRL▲ 71,4 mil. RON▲ 49 %
EDIL GRANITA SRL▲ 171,2 mil. RON▲ 90,8 %
MARIX SRL▼ 51,2 mil. RON▲ 1,4 %
GIVA SRL=1,1 mil. RON▲ 9,3 %
CONSTRUCT ARTEMYH SRL=1 mil. RON▲ 2,1 %
ASA EXPERT SRL▼ 31 mil. RON▲ 1,4 %
HIPERLINE UTILAJ SRL▲ 71 mil. RON▲ 35,6 %
TITAN-INSTAL SRL▼ 6993,5 K RON▼ 0,5 %
ESTCONS SRL▲ 6974 K RON▲ 31,8 %
CREATIVE VIOLETA PAPETĂRIE SRLnou957,9 K RON▲ 194,4 %
EDILITAR SALUB-TERM SRL▼ 4945 K RON▲ 1,7 %
CESENA SPEED GROUP SRL▲ 31883,6 K RON▲ 140,8 %
CONCIPS SA▲ 46880,6 K RON▲ 220,3 %
GEOTEHNIC SRL▼ 1850,6 K RON▲ 9,4 %
ANIMATUR SRL▼ 6846,6 K RON▲ 0,2 %
FINATTI SRL▲ 2809,7 K RON▲ 21,4 %
STEF PARTENER SRL▲ 18809 K RON▲ 76,9 %
BV ULIA SRL▲ 5792 K RON▲ 33,1 %
MITROFAR SRL▼ 2783,1 K RON▲ 14 %
DELTA GAZ SRL▲ 326745,3 K RON—
CREATOR EXPERT S.R.L.▲ 9717,3 K RON▲ 33,1 %
SAWMILL INTERNAŢIONAL SRL▲ 4706,6 K RON▲ 24,4 %
WORK TRUE SRL▲ 44689 K RON▲ 188 %
BUILD ARCH CONFORT SRL=625 K RON▲ 5,2 %
DENISA GENERAL CONSTRUCT SRL▲ 2568,9 K RON▲ 3,7 %
PASIROM INTERNAŢIONAL SRL▲ 2567,6 K RON▲ 3,7 %
PAUNYX SRL▲ 7563,9 K RON▲ 21,7 %
TONFIL SRL▲ 1557,5 K RON▲ 2,8 %
VICOFRUCT SRL▲ 13553,2 K RON▲ 47 %
CRYSADY PAV SRL▲ 30528,9 K RON▲ 94,9 %
KONSTANT GROUP SRL▲ 16516,3 K RON▲ 64,2 %
DECOR SHOP SRL▲ 12511,3 K RON▲ 41,7 %
GAL-COM SRL▼ 36494,6 K RON▼ 59,3 %
VATECO GLOBAL SRL▲ 42491,8 K RON▲ 146,1 %
CORCIOVEI-SERV SRL▼ 3488,5 K RON▼ 1,5 %
BODORIN EDIL SRL▲ 111486,9 K RON▲ 753 %
ELCOS GRUP SRL▲ 25484 K RON▲ 92,6 %
CONSTRUCT DESIGN SRL▼ 26478,4 K RON▼ 40,5 %
EXCAVARE COLEA SRL▲ 45476,2 K RON▲ 164,3 %
P.G.H. CONSTRUCT-COM SRL▼ 18434,3 K RON▼ 27,2 %
ZIGZAG SRL=415,6 K RON▲ 7,5 %
LIVMAR SRL▲ 95413 K RON▲ 484,2 %
CONSTART - CONFORT SRL▼ 3409,7 K RON▲ 5 %
ASPERFOROM SRL▼ 5395 K RON0,0%
KAYTIK CONFORT SRL▲ 13393,2 K RON▲ 42,6 %
INTERIORS VALCON SRL▲ 28391,2 K RON▲ 88,8 %
AVANTAJ GAZ SRL▼ 10390,6 K RON▼ 2,2 %
RAI-PRESTSERV SRL▼ 2383,3 K RON▲ 18,5 %
ALEXANDER IMPRESA SRL▼ 29380,2 K RON▼ 39,5 %
MODERN GRUP SRL▼ 5369,5 K RON▲ 11,3 %
ALEMAD SRL▼ 2346,7 K RON▲ 12,1 %
VIALIS PONTICA SRL▲ 1339,8 K RON▲ 16,6 %
CRYONIC TERMO SRL▼ 1333,9 K RON▲ 10,2 %
ROVISAL SRL▲ 2333 K RON▲ 17,8 %
ECOTUR INDUSTRIES SRL▲ 2331,1 K RON▲ 18,5 %
MURATORE ESSTERNO SRL▲ 29323,8 K RON▲ 83,9 %
INFRABILD SRL▲ 168323,3 K RON▲ 4.097,8 %
PIRAMIDA PLUS SRL▲ 3310,3 K RON▲ 22,7 %
CARADA FOREST PREST SRLnou310,1 K RON▲ 188,8 %
ENFERO COLECT SRLnou307,4 K RON▲ 154,7 %
NOR EXPERT TOTAL SRL▲ 12303,1 K RON▲ 43,4 %
ANGIVAL DECOR SRLnou298,8 K RON▲ 25,7 %
BONO-SIL SRLnou295,8 K RON▲ 5,5 %
ALMAR ELECTRIC SRL▲ 52261,7 K RON▲ 158,2 %
MITEL-GIN SRL▼ 1259 K RON▲ 5,9 %
ETAIROS BUILD SRL▼ 15246,1 K RON▼ 20,3 %
ANTREPRIZA DE CONSTRUCTII SI MONTAJE ENERGETICE S.R.L.▲ 347244,3 K RON—
DELTACID BOATS CLUB SRL▲ 13235 K RON▲ 25 %
ALI SI VICTOR S.R.L.nou233,8 K RON—
VALDROMMIT BUILDING SRL=230,2 K RON▲ 7,2 %
GENERAL REPAIR S.R.L.▲ 106228,3 K RON▲ 642,4 %
PAVIMENT RESINA SRL▲ 5222,2 K RON▲ 11,4 %
PROVAL PROFIL SRL▲ 27214,9 K RON▲ 53,8 %
FOROMDRILL S.R.L.▼ 38213,9 K RON▼ 46,9 %
LIMAFIRST SRL▼ 12212,9 K RON▼ 13,5 %

Codurile CAEN din construcții — Tulcea

CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
101 firme · 440,8 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
5 firme · 437,6 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
10 firme · 160 mil. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
169 firme · 100,7 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
56 firme · 60,3 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
62 firme · 59,1 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
17 firme · 33,6 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
17 firme · 32,9 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
30 firme · 24,2 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
15 firme · 12,2 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
16 firme · 8,1 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
5 firme · 6,7 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
3 firme · 6,1 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
12 firme · 5,1 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
7 firme · 4,6 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
6 firme · 3,4 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
6 firme · 2,2 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
3 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
5 firme · 705,7 K RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
3 firme · 484,3 K RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
1 firme · 205 K RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
2 firme · 117,2 K RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
1 firme · 26 K RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
6 firme · 25,1 K RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
2 firme · 0 RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
1 firme · 0 RON

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci